واجد شرایط بودن و تست بدهی اینترنت: فیبر ، ADSL ، VDSL2 – degrouptest ، ADSL یا فیبر: چه تفاوتی? | از راه دور Bouygues

ADSL یا فیبر: چه تفاوتی دارد

یک برنامه کاربردی در دسترس است ?

واجد شرایط بودن و تست جریان: فیبر ، ADSL ، VDSL2

آیا فیبر نوری به خانه رسیده است ? نرخ جریان و قیمت جعبه های اینترنتی نارنجی ، SFR ، رایگان و Bouygues چیست؟ ?

Degrouptest پوشش فیبر و ADSL از محل اقامت شما را ارزیابی می کند و به شما کمک می کند تا اپراتور جدید مخابراتی خود را انتخاب کنید

اتصال فیبر یا ADSL شما را کند به نظر می رسد ? با یک کلیک ، بدهی اینترنت خود را آزمایش کنید و عملکرد واقعی اپراتور اینترنت خود را بررسی کنید.

تست بدهی

سرعت اتصال به اینترنت ثابت و موبایل خود را آزمایش کنید

آزمون صلاحیت مرجع

Degrouptest شما را در مورد پوشش اینترنتی آدرس یا خط تلفن خود به شما اطلاع می دهد. تست واجد شرایط بودن با شبکه های فیبر نوری ، ADSL / VDSL2 ، کابل و حتی جعبه های 4G نارنجی ، SFR ، رایگان ، Bouygues Telecom ، SOSH ، قرمز توسط اپراتورهای SFR و OVH سازگار است.

سرعت اپراتور خود را بررسی کنید

اتصال سریع برای لذت بردن از اینترنت در بهترین شرایط ضروری است. عملکرد اپراتور خود را اندازه گیری کنید. هر ماه ، فشارسنج جریان ما را کشف کنید یا از طریق SpeedTests با نقشه ما از فرانسه مشورت کنید.

پوشش موبایل در نزدیکی شماست ?

شبکه های اپراتورهای تلفن همراه هر هفته در حال تغییر هستند. دریابید که آنتن های نارنجی ، SFR ، رایگان و Bouygues از راه دور نزدیک به آدرس شما هستند و بررسی می کنند که آیا 5G در دسترس است.

اخبار

تمام مقالات و پرونده های ما را در اپراتورهای مخابراتی ، جعبه های اینترنتی ، برنامه های تلفن همراه و خدمات دیجیتال پیدا کنید (VPN ، آنتی ویروس. ).

SOSH با بسته جدید 40 گیگابایتی خود ، با نبرد بین Red و B & Y شما مخلوط می شود

SOSH با بسته جدید 40 گیگابایتی خود ، با نبرد بین Red و B & Y شما مخلوط می شود

با استفاده از جعبه حق بیمه SFR ، از نظر تجهیزات از بالای قسمت بالایی برخوردار هستید

با استفاده از جعبه حق بیمه SFR ، از نظر تجهیزات از بالای قسمت بالایی برخوردار هستید

اگر در این اپراتور مشتری جعبه هستید ، هر دلیلی برای تهیه این بسته دارید

اگر در این اپراتور مشتری جعبه هستید ، هر دلیلی برای تهیه این بسته دارید

چگونه می توان Wi-Fi 6 را با پیشنهاد Orange LiveBox Up Orange داشت؟

چگونه می توان Wi-Fi 6 را با پیشنهاد Orange LiveBox UP دریافت کرد ?

VPN: بهترین تبلیغات را در ابتدای سال تحصیلی کشف کنید

VPN: بهترین تبلیغات را در ابتدای سال تحصیلی کشف کنید

بهترین بسته های ارزان قیمت

بهترین بسته های ارزان قیمت

Red یا B&Y: کدام یک بهترین بسته را با کمتر از 10 یورو ارائه می دهد؟

Red یا B&Y: که بهترین بسته را با قیمت کمتر از 10 یورو ارائه می دهد ?

چگونه دستیار Google در Bbox Bouygues Telecom شما کار می کند؟

دستیار Google چگونه در Box Boouygues Telecom شما کار می کند ?

آخرین فرصت برای به دست آوردن یکی از بهترین آنتی ویروس های موجود در بازار با قیمت مسخره

آخرین فرصت برای به دست آوردن یکی از بهترین آنتی ویروس های موجود در بازار با قیمت مسخره

ما همه چیز را در مورد degroupttest به شما می گوییم

سوالات شما . پاسخهای ما

درجه ?

سایت degrouptest توسط Bemove ، یک شرکت فرانسوی مستقر در نزدیکی Rennes در بریتانی منتشر شده است. Bemove بخشی از معیار CCM است – Le Figaro Group از اکتبر 2019.

استفاده از degroupset چیست ?

Degrouptest تمام اطلاعات را برای درک اتصال اینترنت خود در اختیار شما قرار می دهد. با استفاده از تست واجد شرایط بودن ، می دانید کدام اپراتورها ، شبکه ها و پیشنهادات اینترنتی در آدرس شما موجود است. بسیار کاربردی ، آزمایش به عنوان مثال نشان می دهد که آیا محل اقامت شما به فیبر نوری یا ADSL مجهز است. به لطف تست سرعت ، می توانید جریان اینترنت جعبه یا بسته 4G/5G خود را نیز آزمایش کنید تا سرعت بارگیری اپراتور خود را پیدا کنید.

degrouptest: این همچنین خبر است !

Degrouptest موارد و پرونده های اخبار را در مورد موضوعات نزدیک به ارتباطات از راه دور منتشر می کند: پیشنهادات اینترنتی ، اپراتورهای تلفن همراه بلکه شبکه ها (فیبر ، ADSL ، 4G ، 5G ، Wi-Fi..) یا ایمنی آنلاین (VPN / آنتی ویروس). شما می توانید به طور خودکار آخرین نشریات سرمقاله DeGroupSet را از طریق فید RSS ما دریافت کنید.

چرا یک تست واجد شرایط با degroupttest انجام می شود ?

کیفیت اتصال اینترنتی به دلایل واجد شرایط بودن فنی از یک آدرس به آدرس دیگر متفاوت است. تمام مسکن هنوز به فیبر نوری وصل نشده است و چندین میلیون فرانسوی همیشه باید با یک جعبه ADSL با سرعت جریان کندتر راضی باشند. degroupttest همزمان از اپراتورهای مخابراتی فرانسوی سؤال می کند و پیشنهادات اینترنت (با قیمت و بدهی آنها) را متمرکز می کند که می توانند شما را در اختیار شما قرار دهند. به راحتی می توانید قراردادهای اشتراک مختلف و انواع اتصالات ارائه شده توسط Telecom نارنجی ، SFR ، رایگان و Bouygues را به راحتی مقایسه کنید.

که اپراتورها و شبکه هایی هستند که در Degrouptest آزمایش شده اند ?

degrouptest با:

  • تست فیبر ADSL و نارنجی همچنین توسط SOSH و ارائه دهندگان دسترسی جایگزین در مورد پیشنهادات ADSL غیر درجه استفاده می شود,
  • تست کابل ADSL ، فیبر و SFR (و قرمز توسط SFR),
  • آزمایش ADSL و فیبر Bouygues Telecom,
  • تست ADSL رایگان و فیبر,
  • OVH از راه دور ADSL و فیبر,
  • تست فیبر نوری شبکه های ابتکار عمومی (ارتفاع ، Axione ، کاواژ ، TDF و غیره).

یک برنامه کاربردی در دسترس است ?

Degrouptest یک وب سایت “پاسخگو” است که هم برای رایانه ها و هم برای تلفن های هوشمند طراحی شده است. هیچ کاربردی در فروشگاه Apple (iOS) یا فروشگاه Google Play (Android) وجود ندارد. ما این ابزار را نداریم زیرا تمام خدمات ما از طریق اینترنت کاملاً قابل استفاده در تلفن هوشمند یا رایانه لوحی شما هستند.

تیم متخصصان ما از دوشنبه تا جمعه از 9 صبح تا 7 بعد از ظهر و شنبه از 10 صبح تا 5 بعد از ظهر از شما استقبال می کنند. خدمات رایگان بدون تعهد.

ADSL یا فیبر: چه تفاوتی دارد ?

ADSL یا فیبر چه تفاوت هایی دارد

به شما امکان می دهد با سرعت بالا به اینترنت دسترسی پیدا کنید ، ADSL و فیبر تفاوت های زیادی دارند. فناوری ، جریان ، پوشش ، بسته ها. در اینجا مقایسه ما است.

ADSL یا فیبر: دو فناوری مختلف

اولین چیزی که فیبر ADSL را متمایز می کند ، فناوری مورد استفاده است. از سال 1999 در فرانسه به بازار عرضه شده ، ADSL مبتنی بر سیمهای مس از شبکه تلفنی سنتی برای انتقال داده های دیجیتال است. این یک مزیت عمده دارد: به محض اینکه تلفن در یک محله یا یک شهر به اینترنت وصل شود ، تمام اسکان هایی که به آن بستگی دارد و یک خط تلفن ثابت می تواند به اینترنت دسترسی داشته باشد. فیبر نوری کاملاً مبتنی بر شبکه تلفنی نیست. از یک خط شیشه ای یا پلاستیکی که قادر به رانندگی نور برای انتقال سیگنال دیجیتال است استفاده می کند.
جعبه های اینترنتی ما را کشف کنید

به لطف فیبر جریان های تخریب شده

با ورود به خانه های فرانسوی در اواخر دهه 2000 ، ADSL امکان دسترسی به اینترنت با سرعت بالا را فراهم کرد: به طور کلی ، بین 1 تا 15 مگابیت در ثانیه (MB/) برای بارگیری و بین 0.5 مگابایت در ثانیه و 1 مگابایت در ثانیه داده های ارسال. یک جریان متغیر بسته به کیفیت خط تلفن ، فاصله بین جعبه از تلفن مرکزی یا نوع اتصال انتخاب شده (کابل اترنت یا WiFi). این جریان متوسط ​​با این حال در خطوط ADSL 2+ ، VDSL یا VDSL 2 سریعتر است ، سه فناوری حاصل از ADSL تا 100 مگابایت در ثانیه برای کوتاهترین خطوط VDSL). علاوه بر این ، ADSL نامتقارن است: سرعت رو به بالا (انتشار داده) پایین تر از جریان سراشیبی است (پذیرش داده). به لطف سیم شیشه ای یا پلاستیکی آن ، فیبر نوری جریان های بسیار سریعتر از ADSL را فراهم می کند. در Bouygues Telecom ، سرعت اتصال این بار می تواند به 2 گیگابیت در ثانیه (GB/s) در دریافت داده ها و داده های اشتراک گذاری 900 مگابایت در ثانیه برسد. بارگیری فیلم تعطیلات شما یا ارسال آلبوم عکس فقط چند ثانیه طول می کشد ، تماشای تلویزیون فوق العاده با کیفیت بالا امکان پذیر می شود ، بازی در یک شبکه با حداکثر روان بودن و پاسخگویی انجام می شود. مزیت دیگر: سیگنال به اختلالات الکترومغناطیسی حساس نیست و با توجه به مسافتی که جعبه را از گره اتصال واقع در شهر یا منطقه جدا می کند ، محو نمی شود. به عبارت دیگر ، چه 100 متر یا 500 متر از این اتاق فنی فاصله دارید ، جریان شما به طور قابل توجهی یکسان خواهد بود.

تابستان بسیار زیاد است

*نامزدی 12 ماه. شرایط را ببینید.