Agorize – ADB Pay Challenge ، از راه دور ADB Shell – برنامه های موجود در Google Play

پوسته ADB از دور

تلفن هوشمند شما ممکن است به طور خودکار با ADB تشخیص داده نشود. در این حالت ، بدون شک یک مشکل آزمایشی است. برای به روزرسانی درایور لازم برای ویندوز برای تشخیص تلفن هوشمند خود ، روی منوی Windows Start راست کلیک کرده و مدیر دستگاه را باز کنید. سپس در لیست دستگاه های شناسایی شده روی تلفن هوشمند خود کلیک راست کنید ، سپس درایور را به روز کنید. سپس برای جستجوی درایور آنلاین انتخاب کنید. ویندوز از جستجو ، بارگیری و نصب آخرین درایور موجود به طور خودکار مراقبت خواهد کرد.

چالش پرداخت ADB

به کارمندان ADB کیف پول های دیجیتالی ارائه دهید تا معاملات بدون پول سریع و صومعه را در داخل بانک و فراتر از آن انجام دهند.

تیم
1 تا 5 نفر

چالش پرداخت ADB

تجربه پرداخت را دوباره تعریف کنید

برای کارمندان ADB

می توان شما و تیم شما یک راه حل مدرن پرداخت نقدی برای ADB استخدام شده ایجاد می کند?

آماده ای برای انقلابی در کارمندان ADB تعامل پرداخت? این شانس شماست که روی یک راه حل کیف پول دیجیتال کار کنید که نحوه خرید ما ، انتقال وجه و کسب امتیاز در بانک و فراتر از آن را تغییر خواهد داد.

ما به دنبال هستیم استارتاپ ها و گل میخ ها در سراسر APAC برای ارائه ایده ها و ارائه راه حل در مورد چگونگی مقابله با این چالش.

ADB می خواهد ارائه دهد تجربه بهتر کاربر به یک نیروی کار چند فرهنگی در ADB که مقابله با دونوایی حمل پول نقد برای معامله در فیلیپین یا خارج از کشور.

پوسته ADB از دور

از راه دور ADB Shell یک برنامه ترمینال است که به شما امکان می دهد به سرویس پوسته ADB سایر دستگاه های Android در شبکه وصل شوید و دستورات ترمینال را اجرا کنید. این می تواند برای اشکال زدایی از راه دور از دستگاه های Android مفید باشد (ابزارهایی مانند Top ، LogCat یا Dumsys را اجرا کنید). این چندین اتصال همزمان با دستگاه های مختلف پشتیبانی می کند و حتی در صورت برنامه کاربردی این اتصالات فعال را حفظ می کند. این برنامه نیازی به ریشه در هر دو دستگاه ندارد ، اما ریشه می تواند برای پیکربندی دستگاه های هدف مفید باشد. اگر دستگاه های هدف ریشه ندارند ، برای پیکربندی آنها باید از رایانه ای با درایورهای Android SDK و Google USB استفاده کنید (شرح زیر).

این برنامه یک بسته بندی در اطراف پوسته است که در معرض ADB است. این یک تاریخچه 15 -command را با فشار دادن جعبه کنترل برای مدت طولانی در دسترس است. یک پشتیبانی طولانی روی صفحه ترمینال خود امکان ارسال Ctrl + C ، تعویض پیمایش خودکار یا ترک جلسه ترمینال را فراهم می کند.

این دقیقاً به همان روشی که دستور “ADB Shell” بر روی رایانه کار می کند کار می کند. از آنجا که این برنامه از اجرای بومی پروتکل ADB در جاوا استفاده می کند ، نیازی به ریشه در یکی یا دستگاه های دیگر یا برنامه های شخص سوم در دستگاه هدف ندارد. دستگاه ها به سادگی همان پروتکل را بین آنها صحبت می کنند که این کار را با رایانه ای انجام می دهند که مشتری ADB را از Android SDK اجرا می کند.

مهم: دستگاه های Android 4.2.2 و نسخه های بعدی برای تأیید اعتبار ADB از کلیدهای RSA استفاده می کنند. در طول تست های من ، دستگاه هایی که نسخه 4 را اجرا می کنند.2.2 اولین باری که وصل می کنید باید به رایانه متصل شوید (از هر دستگاهی که این برنامه نصب شده است). این به آنها اجازه می دهد تا گفتگوی پذیرش کلید عمومی را نشان دهند ، که باید آن را بپذیرید (و “همیشه از این رایانه مجاز باشید”). دستگاه های Android 4 در حال اجرا هستند.3 و 4.به نظر می رسد 4 مشکلی برای نمایش کادر گفتگو بدون اتصال به رایانه ندارد ، بنابراین به نظر می رسد که این یک راه حل بای پس خاص برای Android 4 است.2.2.

برای پیکربندی یک هدف سهام بدون هدف ، دستگاه هدف را به رایانه ای که Android SDK در آن نصب شده است وصل کنید و “ADB TCPIP 5555” را از پوشه سیستم عامل Android Android SDK اجرا کنید. با این کار گوش دادن به ADB در پورت 5555 در دستگاه هدف شروع می شود. سپس دستگاه می تواند قطع شود و تا زمان شروع مجدد به درستی پیکربندی شود.

برای دستگاه های ریشه دار (اگرچه اجباری نیست) ، می توانید یکی از بسیاری از برنامه های “ADB WiFi” را نصب کنید تا به سرور ADB اجازه دهد تا به شبکه گوش دهد. دستگاه هایی با ROM شخصی می توانند گزینه ای برای فعال کردن ADB در شبکه در بخش گزینه های توسعه دهنده پارامترها داشته باشند. استفاده از یکی از این روشها به درستی ADB را برای دسترسی به شبکه با این برنامه پیکربندی می کند. مرحله اضافی برای 4.2.2 همیشه برای اتصال اولیه مورد نیاز است.

برای اتصال به دستگاه Android از راه دور خود ، آدرس IP دستگاه و شماره پورت (5555 را در مثال بالا) در Shell از راه دور وارد کنید. اتصال را فشار دهید و سعی می کند به دستگاه وصل شود و ترمینال را شروع کند.

Android: نحوه اتصال تلفن هوشمند خود به ویندوز با ADB ?

اندروید

فروشگاه بازی اندرویدی

نحوه نصب و پیکربندی Bridge Android Debug Bridge (ADB) ، ابزارهای خط فرمان Android را که به تلفن هوشمند شما امکان برقراری ارتباط با رایانه ویندوز خود را می دهد ، پیدا کنید.

اگر به حداقل تلفن های هوشمند اندرویدی و محیط نرم افزاری سیستم عامل Google Mobile علاقه دارید ، ممکن است قبلاً از ابزارهای خاصی مانند ADB شنیده باشید. Android Debug Bridge ، از نام واقعی آن ، یک ابزار کنترل آنلاین است که در اصل برای توسعه دهندگان محفوظ است تا به آنها اجازه دهد تا برنامه هایی را که برای پایانه های اندرویدی ایجاد می کنند ، اشکال زدایی کنند. به عبارت ساده ، این ابزار به یک تلفن هوشمند اندرویدی اجازه می دهد تا با یک کامپیوتر ارتباط برقرار کند ، هنگامی که این دو دستگاه با استفاده از کابل به عنوان مثال وصل می شوند.

اما ADB می تواند برای استفاده بسیار ساده از کد برنامه استفاده شود. هنگامی که کاملاً کنترل می شود ، این ابزار در واقع می تواند برای نصب سریع پرونده های APK از رایانه ، انتقال پرونده ها بین دو دستگاه و موارد دیگر استفاده شود. شما خواهید فهمید ، ADB در درجه اول برای مخاطبان آگاه در نظر گرفته شده است. اما با این وجود می تواند بسیار مفید باشد که بدانیم چگونه می توان آن را در جای خود قرار داد و چگونه از آن برای انجام برخی از کارهای روزمره استفاده کرد.

1. گزینه های توسعه دهندگان را فعال کنید

قبل از اینکه بتوانید تلفن هوشمند Android خود را با رایانه ویندوز خود ارتباط برقرار کنید ، باید تلفن همراه خود را آماده کنید. و ابتدا باید گزینه های توسعه دهندگان را فعال کنید. شما می توانید با پیروی از دستورالعمل های شرح داده شده در این مقاله ، این عمل را به راحتی انجام دهید.

توسعه دهنده مد اندرویدی

2. اشکال زدایی USB را فعال کنید

اکنون که گزینه های توسعه دهندگان در تلفن هوشمند شما فعال شده است ، باید فعال کنید اشکال زدایی USB. به لطف این گزینه است که تلفن هوشمند Android شما مجاز به برقراری ارتباط با رایانه شما پس از اتصال دو دستگاه با استفاده از کابل است.

برای فعال کردن اشکال زدایی USB ، باز کردن تنظیمات, وارد منو شوید سیستم, و برو به گزینه های توسعه دهندگان. سپس گزینه های پیشنهادی و سپس در بخش را پیمایش کنید اشکال زدایی, گزینه را فعال کنید اشکال زدایی USB.

ADB Android

3. مؤلفه Tools Platform SDK را بارگیری کنید

اکنون باید مؤلفه SDK Platform Tools را برای ویندوز در رایانه شخصی خود بارگیری کنید. پس از آن باید یک بایگانی زیپ به نام بگیرید بستر های نرم افزاری tools_rxx.ایکس.X-Windows.زیپ (جایی که X شماره نسخه را نشان می دهد). محتوای این پرونده را در هارد دیسک خود جدا کنید. برای انجام این کار ، بر روی بایگانی زیپ راست کلیک کرده و انتخاب کنید همه چیز را استخراج کنید. سپس دایرکتوری پشتیبان را که در آن محتوای بایگانی ذخیره می شود ، انتخاب کنید.

ADB Android

4. سریع فرمان را در فهرست ADB باز کنید

اکنون وارد رپرتوار شوید بستر های نرم افزاری tools_rxx.ایکس.X-Windows که شما به تازگی جمع شده اید ، سپس در رپرتوار ابزارهای پلت فرم. اکنون روی کلیک کنید نوار آدرس Windows File Explorer ، وارد کنید CMD و با فشار دادن کلید اعتبار دهید ورود صفحه کلید.

ADB Android

پنجره ای ازاعلان فرمان سپس ویندوز باید به طور خودکار در فهرست باز شود ابزارهای پلت فرم, بنابراین امکان راه اندازی سفارشات را برای شما فراهم می کند.

ADB Android

5. تلفن هوشمند خود را به رایانه شخصی خود وصل کنید

اکنون تلفن هوشمند Android خود را با استفاده از کابل به رایانه شخصی خود وصل کنید ، سپس در پنجره Command Prompt که به تازگی در دایرکتوری باز شده است ابزارهای پلت فرم, دستور را تایپ کنید دستگاه های ADB و اعتبارسنجی.

ADB Android

یک هشدار اشکال زدایی USB را مجاز کنید سپس روی صفحه نمایش تلفن هوشمند شما نمایش داده می شود. گزینه را بررسی کنید همیشه به این رایانه اجازه دهید و مطبوعات اجازه دادن.

ADB Android

سپس سریع فرمان باید ذکر شود لیست دستگاه های پیوست شده و همچنین شماره سریال تلفن هوشمند متصل به رایانه شخصی شما.

ADB Android

تلفن هوشمند اندرویدی شما اکنون از طریق Android Debug Bridge به رایانه شما وصل شده است.

اگر تلفن هوشمند شما با ADB تشخیص داده نشده است ..

تلفن هوشمند شما ممکن است به طور خودکار با ADB تشخیص داده نشود. در این حالت ، بدون شک یک مشکل آزمایشی است. برای به روزرسانی درایور لازم برای ویندوز برای تشخیص تلفن هوشمند خود ، روی منوی Windows Start راست کلیک کرده و مدیر دستگاه را باز کنید. سپس در لیست دستگاه های شناسایی شده روی تلفن هوشمند خود کلیک راست کنید ، سپس درایور را به روز کنید. سپس برای جستجوی درایور آنلاین انتخاب کنید. ویندوز از جستجو ، بارگیری و نصب آخرین درایور موجود به طور خودکار مراقبت خواهد کرد.

در این حالت برای استفاده از ADB ?

اکنون که می دانید چگونه تلفن هوشمند Android خود را با رایانه خود ارتباط برقرار کنید ، می توانید بسیاری از عملیات تعمیر و نگهداری را در تلفن هوشمند خود مستقیماً از طریق رایانه شخصی خود انجام دهید. به عنوان مثال امکان نصب برنامه ها از پرونده APK آنها به طور مستقیم از سریع دستور Windows امکان پذیر است. در اینجا تظاهرات است.

با جابجایی پرونده های APK برای نصب در فهرست سیستم های سیستم عامل شروع کنید. سپس در پنجرهاعلان فرمان در رپرتوار باز شوید ابزارهای پلت فرم (به مرحله 4 مراجعه کنید) ، دستور را تایپ کنید adb nomdevo applipli خود را نصب کنید.APK.

Android ADB نصب APK

در مثال ما ، ما می خواهیم فروشگاه جایگزین F-Droid را که APK نام دارد نصب کنیم باختگی.APK. بنابراین دستور ورود ADB برای نصب پرونده خواهد بود ADB F-Droid را نصب کنید.APK. سپس سریع فرمان باید نمایش داده شود انجام نصب جریان, سپس پیام را نشان دهید موفقیت برای نشان دادن نصب مناسب برنامه. به یاد داشته باشید که تلفن هوشمند خود را مجدداً راه اندازی کنید تا تغییرات در دستگاه به درستی در نظر گرفته شود.