همه چیز در مورد Airbox Orange ، Orange Airbox 4G: Airbox Orange چیست? |

Airbox Orange 4G: Airbox Orange چیست

Contents

اگر با این وجود کتابچه راهنمای کاربر خود را از دست داده اید و می خواهید در مورد یک نکته خاص اطلاعاتی داشته باشید ، می توانید آن را در اینجا پیدا کنید.

همه چیز در مورد Air Box Orange

برای افرادی که مایل به بهره مندی از Wi-Fi عشایری هستند ، Airboxes Orange به شما امکان می دهد از یک اتصال اینترنتی که می توانید در تمام سفرهای خود حمل کنید ، بهره مند شوید. در این مقاله ، اگر می خواهید خود را به جعبه هوایی تجهیز کنید ، تمام اطلاعات مورد نیاز خود را به شما می دهیم !

جعبه هوایی نارنجی چیست ?

جعبه نارنجی نارنجی 4G+ نارنجی و نارنجی+ جعبه نارنجی جعبه نارنجی “واقعی” نیست. آنها هستند مینی روترهای Wi-Fi که به شما امکان می دهد در هر کجا که هستید در ارتباط باشید. در واقع ، Airbox 4G به شبکه 4G متصل می شود و اتصال شبکه Wi-Fi را برای شما بازیابی می کند 10 دستگاه می تواند همزمان به آن متصل شود. برخلاف یک کلید 4G ، Airbox 4G نیازی به اتصال به رایانه یا رایانه لوحی برای کار ندارد: فقط آن را روشن کنید !

چه کسی به دنبال یک جعبه هوایی نارنجی است مطمئناً به طور عمده یک اتصال با سرعت زیاد عشایری را جستجو می کند. با این حال ، به لطف عملکرد شبکه های نارنجی 4G ، اتصال Orange 4G+ Airbox دارای یک جریان خیلی سریع -این کسی می تواند تا آنجا پیش برود 223 مگابیت در ثانیه, که نشان دهنده دو برابر سرعت اتصال در دسترس نسخه قبلی خود است. این دستگاه همچنین از استقلال بسیار راحت لذت می برد 12 ساعت استفاده.

یک راه حل ایده آل ، بنابراین ، برای برقراری ارتباط Wi-Fi خود به تعطیلات ، در یک سفر کاری … ارائه شده است مطمئناً مکانی که می روید به خوبی به شبکه های 4G متصل است ؛ نارنجی بودن اپراتوری که بهترین پوشش را در فرانسه دارد ، اگر از Airbox 4G انتخاب کنید ، مطمئناً ناامید نخواهید شد.

مرجع نظارتی برای ارتباطات الکترونیکی ، پست ها و توزیع مطبوعات (ARCEP) تمام کارت تعاملی را فراهم می کند که می تواند پوشش شبکه هر اپراتور را بشناسد و کیفیت تماس ها و اینترنت را تشخیص دهد: www.وابسته به.خط.

بسته های Airbox Orange چیست ?

شما روش های مختلفی برای لذت بردن از جعبه هوایی نارنجی دارید:

 1. نیازهای اتصال موبایل شما گاه به گاه است: شما می توانید یک جعبه آماده برای جستجوی 59.90 یورو خریداری کنید. این شامل Airbox 4G + A Card با 5 گیگابایت اینترنت (قابل شارژ).
 2. نیازهای اتصال موبایل شما مکرر است: شما می توانید یک جعبه هوایی (79.90 یورو) بخرید و بدون تعهد در بسته Let’s Go مشترک شوید.
بسته های کلیدی نارنجی 4G (سپتامبر 2023):

نام بسته اینترنت تلویزیون تعهد قیمت اشتراک
بیایید بسته 10 گیگابایتی برویم 10 گیگابایت بیش از 70 کانال در تلفن همراه و رایانه لوحی بدون درگیری 14.99 یورو در ماه
بیایید بسته 40 گیگابایتی برویم 40 گیگابایت بیش از 70 کانال در تلفن همراه و رایانه لوحی بدون درگیری 24.99 یورو در ماه
بیایید به بسته 80 گیگابایتی برویم 80 گیگابایت بیش از 70 کانال در تلفن همراه و رایانه لوحی بدون درگیری 45.99 یورو در ماه

آیا در صورت خرابی از جعبه زنده من امکان اشتراک رایگان Airbox Orange وجود دارد ?

در صورت خرابی ، سرویس نارنجی 24 ساعته می تواند یک جعبه هوایی نارنجی 200 گیگابایتی را به مدت 2 ماه در اختیار شما قرار دهد تا از تداوم اتصال اینترنت شما اطمینان حاصل شود. این وام نارنجی Airbox نیز در صورت بروز حرکتی امکان پذیر است تا مطمئن شوید که از قطع Wi-Fi رنج نمی برید.

نحوه پیروی از مصرف Airbox Orange ?

شما چندین روش برای دنبال کردن مصرف جعبه هوایی خود دارید:

 • در جعبه هوایی 4G و 4G Airbox+, از طريق مرورگر شما:
  • از منطقه مشتری نارنجی خود: https: // فضایی-مشتری.نارنجی.fr/
  • از رابط مدیر: http: // airbox/

  نحوه شارژ مجدد یک جعبه هوایی نارنجی ?

  مصرف نارنجی Airbox شما گاهی اوقات می تواند از سقف داده تعریف شده توسط بسته شما فراتر رود. به همین دلیل امکان شارژ شدن جعبه هوایی نارنجی وجود دارد.

  1. از منطقه مشتری خود: قرارداد و گزینه ها> پیشنهادات و گزینه های خود را مدیریت کنید> گزینه های مشترک خود> گزینه های Airbox> مشترک شدن یک شارژ راحتی Airbox ؛
  2. با تماس با خدمات مشتری نارنجی, به شماره در قرارداد اشتراک و فاکتورهای خود ؛
  3. در فروشگاه با یک مشاور نارنجی.

  قیمت ها به شرح زیر است:

  • 1 گیگابایت به مدت 10 € ، به مدت 14 روز معتبر است
  • 10 گیگابایت برای 25 € ، برای 1 ماه معتبر است
  • 20 گیگابایت برای 40 € ، برای 1 ماه معتبر است

  آیا جعبه هوایی اترنت نارنجی وجود دارد ?

  جعبه های هوایی 4G و 4G+ نارنجی وجود دارد بنادر اترنت. بنابراین می توانید دستگاه های خود را بدون هیچ مشکلی در آنجا وصل کنید و برای این کار نیازی به تجهیز خود به یک صندوق هوایی خاص ندارید.

  به همین ترتیب ، وجود ندارد جعبه هوایی نارنجی خاص وجود ندارد : 4G و 4G+ Airboxes با بسته های نارنجی برای متخصصان سازگار است.

  بررسی های Orange Airbox چیست ?

  کسانی که مایل به ارائه یک پیشنهاد هستند ، اغلب نظرات مشتری را در مورد جعبه ای که آرزو می کنند می خوانند. LiveBox Play و LiveBox 4 بررسی ها به عنوان مثال در اینترنت بسیار مشورت می شوند. انجام آن مهم است ، زیرا به شما امکان می دهد بازخورد متقابل در اشتراک که مشترک خواهید شد !

  در وب سایت تأمین کننده ، Airbox Orange با میانگین رتبه بندی شده است 4/5 ستاره. این نظرات از سهولت حمل و نقل و استقلال دستگاه استقبال می کنند ، کیفیت اتصال بهینه به لطف پوشش بسیار خوب شبکه 4G نارنجی. فقط نزولی: قیمت نارنجی Airbox (دستگاه ، بسته ها و شارژها) توسط کاربران خیلی زیاد در نظر گرفته می شود.

  از استفاده از اشتراک اتصال موبایل خود دریغ نکنید

  اگر یک بسته موبایل با یک پاکت داده خوب دارید ، می توانید از گزینه “اشتراک اتصال” تلفن هوشمند خود استفاده کنید تا آن را به یک روتر Wi-Fi تبدیل کنید.

  کتابچه راهنمای کاربر Airbox Orange را از کجا پیدا کنید ?

  چگونه Airbox Orange کار می کند ? تأمین کننده در این فیلم ارائه دهنده این سؤال را پاسخ می دهد:

  به طور خلاصه ، بهره برداری از Airbox خیلی پیچیده نیست (حتی اگر دستگاه مستقل از All LiveBox داشته باشید): فقط آن را روشن کنید ، و Voila ! پیکربندی و شارژ مجدد از یک رابط اختصاصی و در دسترس در مرورگر شما در هر زمان ساخته می شود ، حتی اگر جعبه هوایی شما بارگیری نشده باشد.

  اگر با این وجود کتابچه راهنمای کاربر خود را از دست داده اید و می خواهید در مورد یک نکته خاص اطلاعاتی داشته باشید ، می توانید آن را در اینجا پیدا کنید.

  چرا از یک اشتراک اتصال حمایت می کنید از طريق تلفن هوشمند خود را با جعبه نارنجی Airbox ?

  ما در بالا گفتیم ، استفاده از اشتراک اتصال برای “ایجاد” یک جعبه هوایی امکان پذیر است. مانند دومی ، چنین دستگاهی می تواند به شما امکان دهد لپ تاپ (و سایر دستگاه ها) را به یک شبکه Wi-Fi شخصی وصل کنید.

  این راه حل هنوز اشکالاتی دارد:

  • شما از حتی پاکت داده در مورد اتصال تلفن همراه شما, و بنابراین سریعتر آن را خسته می کند
  • آنجا باتری تلفن همراه شما ممکن است از آن رنج ببرد
  • شما باید لپ تاپ خود را با خود ببرید ، اینطور نیست ایجاد یک شبکه Wi-Fi ثابت امکان پذیر نیست اضافی.

  برای غلبه بر اینها ، می توانید یک باتری خارجی بیاورید … و اشتراک اینترنتی مناسب موبایل را انتخاب کنید. در این حالت ، حتی اگر اپراتور کم هزینه ترین باشد ، برخی از بسته های آن خواهند بود حداکثر 220 گیگابایت در هر ماه.

  اشتراک های نارنجی دارای داده های موبایل زیادی (سپتامبر 2023):

  بسته بندی کردن بسته 2h 100mo بسته 2h 20 گیگابایتی بسته 170 گیگابایتی 5G
  قیمت در هر ماه 2.99 یورو سپس 8.99 یورو 16.99 یورو سپس 19.99 یورو 22.99 یورو سپس 34.99 یورو
  تعهد بدون درگیری بدون درگیری بدون درگیری
  تماس و پیام کوتاه پیام کوتاه/mms نامحدود و 2 ساعت تماس پیام کوتاه/mms نامحدود و 2 ساعت تماس تماس های نامحدود/پیام کوتاه/mms

  اگر بودجه شما محکم تر است ، شرکت تابعه کم هزینه اپراتور ، SOSH ، پیشنهادات کمتری را ارائه می دهد. با این حال ، مراقب باشید به ویژگی های این تأمین کنندگان به اصطلاح “کم هزینه”: خدمات مشتری آنها اغلب کاملاً دیجیتالی است ، بنابراین لزوماً برای همه مناسب نیستند !

  در اینجا قیمت اشتراک SOSH وجود دارد: این پیشنهادات بدون تعهد است.

  بسته های تلفن همراه توسط SOSH در سپتامبر 2023 به بازار عرضه می شود

  بسته بندی کردن فراخوانی قیمت
  100 دقیقه مسدود شده 2 ساعت تماس مسدود شده از فرانسه و اروپا. پیام کوتاه/mms نامحدود 5.99 یورو
  20 گیگابایت تماس های نامحدود و پیام کوتاه/MM از فرانسه و اروپا. 11.99 یورو
  100 دقیقه 2 ساعت تماس از فرانسه و اروپا. پیام کوتاه/mms نامحدود 5.99 یورو
  1 گیگابایت تماس های نامحدود و پیام کوتاه/MM از فرانسه و اروپا. 7.99 یورو

  اعلامیه – انتخاب غیر اکتشافی اپراتورهای طبقه بندی شده به ترتیب حروف الفبا در بین 1 اپراتور شریک (SOSH) ارائه شده است. سئو رایگان. اینجا بیشتر بدانید.

  چه Orange ، SOSH یا یک اپراتور دیگر را انتخاب کنید ، ما به شما توصیه می کنیم پیشنهادات را انتخاب کنید 50 گیگابایت و بیشتر اگر می خواهید از اشتراک اتصال خود به طور مرتب به عنوان یک شبکه Wi-Fi استفاده کنید. در واقع ، تخمین زده می شود که نگاه کنید یک ساعت پخش ویدیو در کیفیت عادی مصرف می کند به طور متوسط ​​1 گیگابایت.

  این را با تعداد افرادی که با اتصال خود به اشتراک می گذارید ضرب کنید ، به آن اضافه کنید موسیقی که شما به آن گوش می دهید ، استفاده از شبکه های اجتماعی (با تعداد زیادی از عکس های مسئول آن) ، شما به روزرسانی, شما نامه الکترونیکی… بیش از یک ماه ، بنابراین بدون شارژ با بسته های 10 یا حتی 20 گیگابایتی ، نگه داشتن بدون شارژ پیچیده خواهد بود.

  چرا خانه تعطیلات خود را تجهیز نمی کنید ?

  یکی از سناریوهایی که به طور کلی منجر به خرید یک صندوق هوایی می شود ، خانه تعطیلات است ، جایی که ما می خواهیم به یک اتصال اینترنتی دسترسی داشته باشیم اما در آن ما به طور کلی به اندازه کافی طولانی و به اندازه کافی طولانی و طولانی و طولانی و طولانی نمی مانیم کافی و اغلب برای داشتن یک جعبه.

  این محاسبه با این حال می تواند در پایان مضر باشد … جعبه آماده برای فروش شما در حال حاضر 59.90 یورو هزینه دارد. شارژهای منظم را اضافه کنید: حداقل 10 € برای 1 گیگابایت 14 روز معتبر و حداکثر 20 گیگابایت برای 1 ماه به مدت 40 یورو معتبر است, که ممکن است مجبور شوید تمدید کنید بستگی به استفاده شما دارد.

  در جعبه اینترنت کم هزینه که امروز وجود دارد ، بسته به استفاده شما و تقریباً یک هزینه معادل ، می تواند جایگزین مناسبی برای جعبه هوایی باشد اگر مکانی که می خواهید در Wi-Fi بپوشانید درست شد. این به شما امکان می دهد از a بهره مند شوید اتصال قابل اعتماد ، نامحدود وت مستقل از کیفیت شبکه داده های موبایل. علاوه بر این ، شما می توانید از آن بهره مند شوید خدمات اضافی : تلفن ثابت ، رمزگذار تلویزیون … همچنین به شما امکان می دهد کمتر در داده های تلفن همراه مصرف کنید.

  در SOSH ، فیبر در است 19.99 یورو در هر ماه به مدت 12 ماه 29.99 یورو در هر ماه با اجاره LiveBox ، و 19.99 یورو در هر ماه در ADSL. به تبلیغات فعلی توجه داشته باشید ، زیرا بعضی اوقات اجازه می دهند جعبه های خاصی بروند کمتر از 15 € در ماه. تمرین کنید که دیگر نیازی به نظارت بر مصرف 4G خود در طول تعطیلات خود نباشد !

  شما می خواهید اطلاعات بیشتری در مورد سایر پیشنهادات جعبه اینترنت نارنجی داشته باشید ? ممکن است آنچه را که در اینجا نیاز دارید پیدا کنید:

  اخبار نارنجی

  یک بار دیگر شریک نارنجی تور دو فرانسه

  پرسش

  چگونه Airbox From Orange کار می کند ?

  Airbox Orange بسیار ساده کار می کند. مورد 4G حاوی سیم کارت که مستقیماً به شبکه موبایل 4G و 4G+ Orange متصل می شود. سیگنال 4G ضبط شده سپس به Wi-Fi تبدیل می شود ، سپس پخش می شود تا دستگاه های اطراف بتوانند به آنجا وصل شوند.

  قیمت جعبه نارنجی چقدر است ?

  قیمت نارنجی Airbox 5G 5G قیمت است 249.90 یورو با یک پیشنهاد جدید. قیمت Airbox 3 – 4G+ است 79.90 یورو.

  نحوه شارژ مجدد یک جعبه هوایی نارنجی ?

  برای شارژ مجدد یک صندوق هوایی نارنجی ، مشتری می تواند برود در فروشگاه یا با یک مشاور مشتری تماس بگیرید از طریق منطقه مشتری با ارائه شماره خط اینترنت یا شماره مشتری آن. این اطلاعات در قرارداد اشتراک وی و فاکتور وی در دسترس است.

  در 20 سپتامبر 2023 به روز شده است

  دستیار مدیر پروژه

  پاسخ را لغو کنید

  برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد سیاست کنترل ، پردازش و انتشار بررسی ها اینجا را کلیک کنید.

  جعبه هوایی عالی است ، بیش از تعصب شما در برابر آن. با ارائه پیشنهادات چند منظوره اینترنتی نارنجی/SOSH/SOSH شما می توانید ، فقط با 5 یورو در هر ماه: _ داده ها را به راحتی از اشتراک تلفن همراه خود با هر تجهیزات دیگر ، در WiFi ، از جمله با مهمانان در حالت مهمان به اشتراک بگذارید. بنابراین یک اشتراک واحد برای انجام همه کارها ، برخلاف رقبا. _ به راحتی تجهیزات خود را به WiFi وصل کنید بدون اینکه از طریق تلفن هوشمند خود به لطف سیم کارت دوم ، که از نظر امنیت یک مزیت بسیار مهم را نشان می دهد ، بدون اینکه سرب را در هنگام نمی دانید یا نه ، یک مزیت بسیار مهم را نشان می دهد! _ افزایش امنیت در برابر سایتهای مخرب خاص که سعی می کنند از طریق شماره تلفن خود و اشتراک خود به شما مقداری uro بدست آورند: شماره تماس سیم جعبه Airbox اجازه نمی دهد هیچ صورتحساب ، شارژ بیش از حد یا ازدحام هر نوع دیگری را انجام دهد. _ با وجود Airbox Orange ، نیازی به عضویت در اشتراک خاص اضافی برای داشتن داده های در حال حرکت نیست ، این یک Airbox Orange/SOSH منحصر به فرد است که به راحتی ، در امنیت کامل ، در WiFi و تنها 5 یورو در ماه داده ها به اشتراک بگذارید. از پیشنهاد موبایل خود ، به عنوان مثال با لپ تاپ یا مهمان خود. _ و بدون فراموش کردن این که در جابجایی بسیار ایمن تر است که رایانه شخصی خود را از طریق Airbox خود به اینترنت و نه از طریق یک شبکه WiFi عمومی وصل کنید . من عاشق Airbox خودم هستم ، و اینترنت در صفحه بزرگ یک رایانه شخصی یا رایانه لوحی بسیار دلپذیر از صفحه نمایش کوچک یک تلفن هوشمند است که شما 4G دارید و بدون جعبه ADSL یا فیبر در زیر دست ، چه در حرکت یا در منطقه ای که توسط ADSL یا فیبر سرو نمی شود. پیروز

  لوگو

  سلام ، ما خوشحالیم که می دانیم که شما از پیشنهاد فعلی خود کاملاً راضی هستید. ما امیدواریم که شما همچنان از تمام مزایایی که ارائه می دهد بهره مند شوید.

  اما GB Operationel نیست ، من نمی فهمم که چرا در صورت امکان برای من تأیید می کند +234 852250065

  لوگو

  سلام ، متاسفیم که یاد گرفتیم که با مشکلات روبرو می شوید. خدمات مشتری نارنجی برای کمک به شما وجود دارد ، می توانید با شماره 3900 با آنها تماس بگیرید تا یک راه حل پیدا کنید. ما روز خوبی برای شما آرزو می کنیم.

  بیش از حد گران و بدون دید برای مصرف شارژ در 25 یورو برای 10 گرم درجه ؛ فرار

  لوگو

  سلام ، ما متاسفم که توجه داشتیم که این پیشنهاد برای شما مناسب نیست. مشاوران ما در 09 78 34 49 55 در اختیار شما هستند اگر می خواهید به پیشنهادی مراجعه کنید که مناسب شما باشد. روز خوبی داشته باشی.

  جعبه هوایی WiFi Orange از نظر هزینه آن یک کلاهبرداری واقعی است! مشترکین نارنجی که از شهر دیگری عبور می کند به من توصیه می کنم این سیستم را 70 یورو بخرم ، 3 روز بعد لازم بود شارژ مجدد شود و فهمیدم که این سوالی نیست که من معمولاً می توانم از رایانه خود استفاده کنم. بنابراین من از 5 گیگا با 10 یورو شارژ می کنم (. ) و فقط از آن برای حداقل استفاده استفاده کنید. درد از دست رفته ، امروز بعد از 8 روز دوباره خشک شدم!! من تجدید نمی کنم. رفتن از وای فای نارنجی رایگان به آن هنگامی که مشتری نارنجی هستید شبیه به عملیات است ! من قصد دارم اپراتور را تغییر دهم زیرا این کار توسط ترمینال ها انجام می شود !

  لوگو

  سلام ، اگر از خدمات نارنجی راضی نیستید ، از تماس با متخصصان ما در شماره 09 78 34 49 55 دریغ نکنید. آنها می توانند در 5 دقیقه پیشنهاد مناسب تری را به صورت رایگان پیدا کنند. به امید اینکه جواب ما برای شما مفید باشد ، ما روز خوبی برای شما آرزو می کنیم.

  Airbox Orange 4G: Airbox Orange چیست ?

  جدیدترین تلفن های هوشمند برای کار با 4G مجهز شده اند. از طرف دیگر ، در غیر این صورت رایانه های ثابت ، قابل حمل یا تبلت ها هستند. از هر کجا که در رایانه شخصی/مک یا رایانه لوحی هستید از 4G بهره مند می شوید با دستگاه هایی مانندجعبه هوا نارنجی. راه حل های دیگر با یک بسته موبایل مانند کلید 4G یا روتر اختصاصی همراه است یا خیر. تفاوت بین این دستگاه ها و برای چه شرایطی مناسب ترین آنها وجود دارد ?

  ارائه جعبه نارنجی

  جعبه هوا-نارنجی

  ساخته شده توسط هواوی ،Airbox Orange 4G به شکل یک جعبه ظریف با ابعاد کاهش یافته است: طول 96.8 میلی متر ، عرض 58 میلی متر ، ضخامت 12.8 میلی متر و وزن 75 گرم.

  این مودم در دو نسخه موجود است: Airbox و Airbox 2 ، تفاوت اصلی مقاومت بهتر در برابر آب و گرد و غبار (استاندارد IP50) برای Airbox 2.

  یک دارایی اصلی جعبه هوا نارنجی است استقلال آن 6 ساعت استفاده و 300 ساعت آماده به کار. شارژ مجدد باتری از طریق کابل USB که عرضه می شود انجام می شود.

  منAirbox با شبکه های 3G+ و 4G سازگار است با حداکثر جریان 150 مگابیت در ثانیه (نه 4G+)).

  شما می خواهید یک پیشنهاد نارنجی را بیرون بیاورید ?

  نحوه خرید Air Box Orange و با چه قیمتی ?

  پیشنهاد قیمت جزئیات گزینه ها
  جعبه هوایی به تنهایی 52.90 یورو جعبه هوا جیب آماده گشت و گذار + 5 گیگابایت سیم کارت در 14.90 یورو
  Airbox Holliday 49.90 یورو Airbox 2 + 2 GB سیم کارت (اعتبار 14 روزه) شارژ 5 گیگابایت (اعتبار 14 روزه) با 20 €
  بیا بریم 52.90 یورو Airbox 2 + کارت 2 گیگابایتی 15 گیگابایت داده در 24.99 یورو
  25 گیگابایت داده در 54.99 یورو
  آماده گشت و گذار 59.90 یورو Airbox 2 + کارت 5 گیگابایتی (اعتبار 1 ماه)

  گزینه Airbox Comfort

  راه دیگر برای بهره مندی از مزایای ارائه شده توسطجعبه هوا نارنجی مشترک شدن در گزینه Airbox Comfort که هنگام عضویت در پیشنهاد LiveBox ارائه می شود. در هزینه این گزینه 5 یورو در ماه است, این رایگان با پیشنهادات جت LiveBox (از مه 2018) رایگان است.

  می خواهید یک پیشنهاد اینترنتی را ارائه دهید ? با او تماس بگیرید 09 87 67 55 23 یا بخواهید به صورت رایگان فراخوانده شود. مشاوران ما به شما در انتخاب پیشنهاد مناسب ترین نیازهای خود کمک می کنند.

  چه علاقه ای به انتخاب گزینه راحتی Airbox ?

  گزینه راحتی جعبه هوایی به شما امکان می دهد فوراً باشید در خانه به اینترنت متصل شده است در صورت خرابی خط یا در حالی که منتظر راه اندازی آن هستید.

  با اتصال Airbox Orange به LiveBox 4 با کابل USB ، کلید WiFi خود را بازیابی می کند. این بازیابی اجازه می دهد تا دستگاه هایی که معمولاً به LiveBox وصل می شوند بدون نیاز به پیکربندی آنها به جعبه هوایی دسترسی پیدا کنند.

  جدا از این شرایط ،Airbox در تعطیلات یا آخر هفته ارتباط سرعت بسیار بالایی را ارائه می دهد. بیش از حد نگران استقلال نباشید ، آماده به کار پس از یک دوره زمانی خاص بدون فعالیت.

  Airbox Orange جدید S

  به تازگی ، نارنجی دارای یک صندوق هوایی جدید به نام است Airbox S 4G+. این جدید جعبه هوا نارنجی دارای صفحه نمایش است که تعامل را تسهیل می کند ، و همچنین سرعت اینترنت بالاتر در مقایسه با Airbox 2 – 4G. این ویژگی های جدید ایجاد شده است تا به شما امکان دسترسی بهتر به اینترنت را در هر کجا که هستید امکان پذیر است. علاوه بر این ، این جعبه هوا نارنجی جدید به شما امکان می دهد تا به آن وصل شوید 16 دستگاه همزمان.

  برای استفاده از Airbox Orange S ، باید حساب کنید 79.90 یورو خرید.

  نحوه شارژ جعبه هوا نارنجی خود ?

  قبل از اینکه داده های شما خسته شود ، بهتر است بدانید نحوه شارژ جعبه هوا نارنجی خود. کارتهای پیش پرداخت جعبه هوایی 4G در ظرفیت ها و قیمت های زیر موجود است:

  شارژ 4G Airbox قیمت اعتبار
  جعبه هوایی 300 مگابایتی 5 یورو یک هفته
  جعبه هوایی 1 گیگابایتی 10 یورو دو هفته
  جعبه هوایی 3 گیگابایتی 25 یورو یک ماه

  گزینه Airbox Comfort شارژهای خاص خود را دارد:

  • شارژ مجدد 200 مگابایت: 2 یورو
  • شارژ 1 گیگابایت: 6 یورو
  • گزینه 5 گیگابایت در ماه: 10 €/ماه
  • گزینه 20 گیگابایت در ماه: 25 €/ماه

  پرداخت به معنای شارژ جعبه هوایی نارنجی شما

  چندین روش پرداخت ارائه شده است برای شارژ جعبه هوایی نارنجی خود:

  • سایت نارنجی
  • موبایل با برنامه نارنجی و من
  • ماشین فروش

  کارت پس از پرداخت اعتبارسنجی شارژ می شود. به عنوان بخشی از یک بسته ، بدیهی نیست که نگران دانستن نیستید نحوه شارژ جعبه هوا نارنجی خود.

  نحوه استفاده از جعبه هوا نارنجی ?

  اول از همه ، مشخص است که Airbox معجزه نمی کند. اگر منطقه جغرافیایی تحت پوشش 3G یا 4G قرار نگیرد ، هیچ فایده ای برای شما نخواهد داشت.

  4G راه اندازی Airbox

  سیم کارت

  اولین عمل این است که سیم کارت را نصب کنید. برای انجام این کار ، به سادگی قسمت پایین را از پوسته جدا کرده و باتری را بردارید. سپس سیم کارت را معرفی کنید ، باتری را تعویض کرده و پوسته را ببندید.

  پس از فعال شدن جعبه هوا ، باید به رابط مدیریت دسترسی پیدا کنید. این به شما امکان می دهد تنظیمات خاصی مانند رمز عبور WiFi را اصلاح کنید ، بلکه از مصرف آن نیز پیروی کنید.

  اتصال وای فای با جعبه هوایی نارنجی

  منAirbox Orange اجازه اتصال همزمان 10 کاربر را می دهد. برای اتصال ، به سادگی به لیست شبکه های WiFi موجود در رایانه لوحی ، تلفن همراه یا رایانه شخصی خود دسترسی پیدا کنید ، نام منتسب به Airbox را انتخاب کرده و رمز عبور را وارد کنید.

  مدار WiFi که مجهز استAirbox با فرکانس 2.4 گیگاهرتز/5 گیگاهرتز کار می کند, که دامنه نظری (بسیار) 250 متر را ارائه می دهد. مانند هر اتصال WiFi ، قدرت سیگنال در حضور موانعی مانند دیوارها قرار می گیرد. کیفیت سیگنال 3G/4G نیز نقش بزرگی ایفا می کند ، اما در این حالت جعبه هوایی مورد سوال نیست.

  از کجا می توانید از جعبه هوایی نارنجی 4G خود استفاده کنید ?

  این که آیا آخر هفته در خانه دوم خود با خانواده یا دوستان است ، Airbox به همان اندازه مفید است که ارتباط برقرار کردن آن عملی باشد. آنجا اندازه کوچک مورد و سادگی آن در اجرای دو مزیت غیرقابل انکار است به آن اجازه می دهد تا آن را روی یک تکه مبلمان قرار دهید تا آن را در یک کیسه در کنار ساحل قرار دهید. تا آنجا که سیگنال دنبال می شود ، هیچ چیز مانع از استفاده از آن در طول سفرهای خود با ماشین یا حمل و نقل عمومی نمی شود.

  جعبه هوایی می تواند تحویل دهد جریان نوع بین 13 تا 18 مگابایت در ثانیه در بارگیری (بین 3 تا 18 مگابایت در ثانیه در آپلود) ، که به شما امکان می دهد در بهترین شرایط یک پخش ویدئویی را تماشا کنید. آ تنها محدودیت بسته داده های اینترنتی (داده) مشترک است, سهولت استفاده از خطر شما به سرعت از حد مجاز فراتر می رود. بنابراین مهم است که به طور مرتب از طریق رابط مدیر مشورت کنید.

  Airbox در طول اقامت در یک کشور اروپایی دیگر کار می کند پس از فعال کردن گزینه “رومینگ داده” در رابط Administrator. محدودیت ها سپس توسط سطح اشتراک شما از اپراتور تنظیم می شوند.

  Airbox از Original باز شده است ، که در اصل به آن اجازه می دهد تا از هر اپراتور تلفنی استفاده کند.

  می خواهید در طول تعطیلات در ارتباط باشید ? با او تماس بگیرید 09 87 67 55 23 یا بخواهید به صورت رایگان فراخوانده شود. مشاوران ما به شما در انتخاب بسته 4G اقتباس شده با نیازهای خود کمک می کنند.

  چه گزینه هایی برای جعبه هوایی 4G نارنجی ?

  اپراتور تاریخی نارنجی تنها کسی نیست که به اشتراک گذاری اتصال 4G در WiFi اجازه می دهد. SFR به عنوان مثال Alcatel LinkZone را با قیمت 60 یورو بدون سیم کارت ارائه می دهد. نسبتاً گران ، محصول SFR قفل شده تر است ، و این باعث می شود با یک اپراتور دیگر غیرقابل استفاده است, بر خلاف هواوی E5573B که مانند Airbox با همه اپراتورها کار می کند.

  برای کاربران فشرده 4G مشترک ، “رول” نقاط مهم موبایل است کارت هوایی Netgear 810. این مورد جدیدترین فن آوری های WiFi و 4G را ارائه می دهد. پشت مدال ، قیمت آن حدود 200 € است.

  گزینه دیگر TP-Link M7350 است که از 4G تا 150MB/s پشتیبانی می کند. قیمت آن بین 95 تا 150 € متفاوت است.

  همچنین “جعبه های” 4G ثابت برای استفاده های گاه به گاه وجود دارد. به عنوان مثال ، Zyxel AC1200 است که در حدود 190 € فروخته شده است.

  کلید نارنجی 4G ، سرعت بسیار بالایی در رایانه شما

  مورد کوچک تنها محصول نارنجی نیست که امکان دسترسی به 4G از رایانه شما را فراهم می کند. ایده آل برای یک کاربر عشایری, کلید Huawei E3372 که توسط Orange Connects به درگاه USB به بازار عرضه شده است. Mac و PC سازگار ، کلید نارنجی 4G فقط 40 گرم وزن دارد و حداکثر جریان 150 مگابیت در ثانیه را ارائه می دهد. کلید نارنجی 4G فقط به عنوان بخشی از یک بسته حرفه ای ارائه می شود.

  4G خود را با تلفن هوشمند خود به اشتراک بگذارید

  یک راه حل ظاهراً اقتصادی است اتصال 4G لپ تاپ خود را به اشتراک بگذارید. برای انجام این کار ، کافی است که گزینه “نقطه دسترسی WiFi موبایل” را فعال کنید و تنظیمات را از نظر امنیت ایجاد کنید. موبایل شما سپس در لیست شبکه های WiFi ظاهر می شود ، خواه یک موبایل دیگر ، رایانه لوحی یا رایانه باشد.

  اگر این راه حل نیازی به سرمایه گذاری اضافی نداشته باشد ، ممکن است در صورت استفاده بیش از حد از افراد متصل ، بسته 4G شما را به سرعت خسته کند. آ اشکال دیگر این است که اتصال برای سایر کاربران به طور طبیعی گم شده است اگر با آوردن تلفن هوشمند خود دور شوید. اگر می خواهید از اشتراک گذاری اتصال استفاده کنید, حتماً یک برنامه موبایل متناسب با نیازهای خود انتخاب کنید. با او تماس بگیرید 09 87 67 55 23 یا بخواهید که به صورت رایگان فراخوانده شود ، تا توسط مشاوران ما ارجاع شود.

  چه در یک نسخه واحد ، با یک بسته یا کارت پیش پرداخت, Airbox Orange سرانجام ارزش عالی برای پول ارائه می دهد با سهولت بیشتر استفاده.

  شما می خواهید اپراتور را برای نارنجی تغییر دهید ?