اپل جایگزین AirPods رایگان می شود – آیفون بلژیک ، Airpods Pro که زوزه می زند? آیا می دانید اپل به صورت رایگان از آنها مراقبت می کند?

Airpods Pro که زوزه می زند? آیا می دانید اپل به صورت رایگان از آنها مراقبت می کند

در واقعیت, اپل یک برنامه جایگزینی ارائه می دهد ، که حتی در خارج از ضمانت نیز کار می کند. پس از پیروی از توصیه های ما ، از هدفون نیکولاس مراقبت شد:

اپل جایگزین هواپیماهای رایگان است که

برای هر مشکلی ، یک راه حل وجود دارد. این برنامه که در اکتبر 2020 راه اندازی شده است ، قصد دارد یکی از هدفون ها را به صورت رایگان (یا هر دو) با سیزوه یا نگرانی از کاهش نویز جایگزین کند.

به تازگی ، خواننده ای از همکاران ما از Mac4ever با خوشحالی که این برنامه جایگزینی هنوز در حال اجرا است ، دوباره کشف کرده است. در واقع ، این برنامه اکنون پس از اولین فروش خرده فروشی این محصول ، AirPods Pro را در طی سه سال پوشش می دهد.

همیشه خوب است ، وقتی یکی از محصولات مارک اپل با چند نگرانی از کار ، به یک نوار نبوغ بروید. شگفتی های خوب ممکن است غیرممکن نباشد.

_
بلژیک-Iphone را در فیس بوک ، یوتیوب و اینستاگرام دنبال کنید تا هیچ خبری ، آزمایش و معاملات خوب را از دست ندهید.

  • آیفون 15: جدید بافته شده Cocks Crivique de All Stable
  • سرانجام اپل قیمت فروش AirPods Max را زنده می کند
  • لوازم جانبی جدید با قیمتی که باعث می شود دندان ها خرد شوند

Airpods Pro که زوزه می زند ? آیا می دانید اپل به صورت رایگان از آنها مراقبت می کند ?

Airpod های حرفه ای که می خورند؟ آیا می دانید اپل به صورت رایگان از آنها مراقبت می کند؟

Airpods Pro من که 2 و نیم ساله هستند ، شروع به لکه دار شدن کردند که بسیار دردناک است. بنابراین من باید آن را تغییر دهم ، یک خواننده در توییتر ، که تصمیم گرفته بود دوباره بانک پیگگی خود را بشکند.

در واقعیت, اپل یک برنامه جایگزینی ارائه می دهد ، که حتی در خارج از ضمانت نیز کار می کند. پس از پیروی از توصیه های ما ، از هدفون نیکولاس مراقبت شد:

Airpod های حرفه ای که می خورند؟ آیا می دانید اپل به صورت رایگان از آنها مراقبت می کند؟

او چیزی برای پرداخت و بهتر نداشت ، هدفون کاملاً جایگزین شد. مدلهای معیوب احتمالاً در داخل بازیافت می شوند (بهتر از پرتاب) و نیکو برای چندین سال خوب با باتری های کاملاً جدید ترک کرده است.

به یک روش کلی, وقتی یک محصول اپل دیگر کار نمی کند و توسط شرکت آمریکایی منسوخ نمی شود ، همیشه خوب است که تعمیر را امتحان کنید. در بدترین حالت ، اپل شما را به یک نقل قول خیلی بالا تبدیل می کند ، اما حتی در این حالت ، هر مشتری همیشه حاشیه مذاکره دارد ، به خصوص اگر آماده خرید جدید باشد.

توجه داشته باشید که AirPods Pro اغلب در آمازون در حال فروش است. حتی اگر در حال حاضر فقط 20 یا 30 € باشد ، همیشه خوب است !

در همین موضوع ، کارمندان سرمقاله به شما توصیه می کنند: