آیا AirPods با دستگاه های Android کار می کند? | SFR Actus ، نحوه استفاده از AirPods Pro ، AirPods Max یا AirPods با تلفن هوشمند Android – Numerama

نحوه استفاده از AirPods Pro ، AirPods Max یا AirPods با تلفن هوشمند Android

حتی اگر آنها توسط Apple ، AirPods ، AirPods Pro و AirPods Max تولید شوند ، محدود به اکوسیستم شرکت تیم کوک نیستند. می توان آنها را به یک تلفن هوشمند اندرویدی وصل کرد تا از آنها به عنوان هدفون بلوتوث استفاده کند. گفته می شود ، شما برخی از ویژگی های بومی را از دست خواهید داد. این راهنما همه چیز را برای شما توضیح می دهد.

سامسونگ AirPod سازگار

اکنون که هدفون “نخ را از دست داده است” و بلوتوث را منتشر کرده است ، نگرانی های سازگاری می تواند بوجود بیاید ، تلفن هایی که به طور کلی تحت iOS (برای دستگاه های اپل) یا Android (تقریباً برای سایر موارد) کار می کنند). بنابراین ، آیا AirPods می تواند بر روی دستگاه های دیگر به غیر از آیفون کار کند ?

درگاه های جک یک مسیر انقراض در تلفن های هوشمند است. مدل های اخیر به سادگی آن را ارائه نمی دهند و قادر به گوش دادن به موسیقی یا فیلم های خود با آن هستید ، بنابراین باید خود را به هدفون های بی سیم یا هدفون بلوتوث تجهیز کنید. مگر اینکه شما یکی از آن دسته از افراد غیرقابل تحمل باشید که تماس های خود را برقرار می کنید و موسیقی خود را با بلندگو گوش می دهید ، از جمله در عمومی یا در حمل و نقل عمومی. آنچه ما بدیهی است به شما توصیه نمی کنیم. و هدفون هایی که این روند جدید بلوتوث را دموکراتیک کرده اند ، بدیهی است Apple AirPods است. اگر آن را دارید ، یا در مورد دریافت فکر می کنید ، اما یک تلفن هوشمند دارید که تحت Android کار می کند ، بدانید که استفاده از آنها با یک دستگاه با نام تجاری دیگر کاملاً امکان پذیر است (سامسونگ ، گوگل ، شیائومی ، OPPO. ). اما با محدودیت های خاص.

در سال 2016 ظاهر شد ، Apple AirPods ممکن است اولین هدفون بلوتوث در تاریخ نباشد ، بنابراین آنها همچنان کسانی هستند که این روند را آغاز کرده اند. هر وقت با محصولات مارک اپل ریخته شده. آنها اکنون در نسل 3 ، حتی AirPods Pro و نسخه کلاه ایمنی به نام AirPods Max قرار دارند. موفقیت در کل است. اما در حالی که ممکن است کسی فکر کند که این محصول اپل فقط می تواند با یک محصول اپل دیگر (iPhone یا iPad) کار کند ، بدانید که این چیزی نیست: AirPods به خوبی با دستگاه های Android سازگار است. حتی اگر استفاده کامل از آن امکان پذیر نباشد.

AirPods و Android: یک عروسی ممکن ، اما ایده آل نیست

نکشید: ایده آل برای لذت بردن از AirPods خود ادغام آنها در یک سیستم اکوسی اپل ، و بنابراین تنظیم آنها با یک آیفون است. اما اگر تغییر کرده اید ، از یک تلفن هوشمند آیفون که Android را اجرا می کند ، یا اگر هدیه کریسمس AirPods را دریافت کرده اید ، نمی خواهید آنها را دور بیندازید. برای استفاده از آنها ، به سادگی آنها را مانند هدفون بلوتوث معمولی با تلفن هوشمند Android خود مرتبط کنید. در اینجا نحوه ادامه کار آورده شده است:

 • Airpods را در جعبه شارژ خود قرار دهید
 • طولانی دکمه پشت کیس را فشار دهید
 • در منوی بلوتوث تلفن هوشمند خود ، AirPods را که اکنون قابل مشاهده است ، انتخاب کنید تا آنها را مرتبط کنید

بنابراین. اعتراف کنید که این روش به سادگی برای هر دستگاه بلوتوث دیگر است. و این دقیقاً همان جایی است که “مشکل” استراحت می کند: با استفاده از یک دستگاه Android ، AirPods به هدفون بلوتوث مانند سایرین تبدیل می شود و در عبور از ویژگی های خاصی از دست می دهد.

اگر استفاده از توابع اصلی AirPods مانند کنترل لمسی (برای مکث ، بالا رفتن یا پایین آمدن حجم ، کاملاً امکان پذیر است. ) ، برخی از گزینه ها در دستگاه Android امکان پذیر نیست. این امکان وجود نخواهد داشت که وقتی یکی از هدفون ها از گوش خارج شود ، این برنامه مکث را گوش کند ، یا اینکه هنگام تعویض گوشواره ، خواندن از سر گرفته می شود. بنابراین گزینه تشخیص سازگار نیست ، همانطور که سطح باتری AirPods و جعبه شارژ در دستگاه Android ظاهر نمی شود. برنامه هایی مانند باتری هوا یا دستیار ماشه به شما امکان می دهد تا این آخرین مشکل را جبران کنید ، یا همچنین دستیار آواز اپل ، سیری را توسط Google Assistant جایگزین کنید ، اما بازگرداندن مشاهده شده به دور از سادگی استفاده از AirPods با آیفون نیست.

بنابراین استفاده از AirPods با دستگاه Android کاملاً امکان پذیر است. اما شما باید در خاطر داشته باشید (و در گوش) ، که این تجربه کمتر و بیشتر خواهد بود “ساده ، اساسی” همانطور که آهنگ می گوید.

برای آیفون ، هدفون بلوتوث خود برای تلفن هوشمند Android یا AirPods خود برای تلفن هوشمند Anndroid خود می خواهید AirPods را بخواهید ? تمام این گزینه ها در بخش لوازم جانبی فروشگاه آنلاین SFR امکان پذیر است.

 • 10 هدفون برتر بلوتوث
 • تقویت مکالمه برای کمک به کمبود شنوایی وارد AirPods Pro می شود
 • Apple: AirPods به زودی قادر به درجه حرارت هستند ?

نحوه استفاده از AirPods Pro ، AirPods Max یا AirPods با تلفن هوشمند Android

Airpods Max در صورتی // منبع: سیب

حتی اگر آنها توسط Apple ، AirPods ، AirPods Pro و AirPods Max تولید شوند ، محدود به اکوسیستم شرکت تیم کوک نیستند. می توان آنها را به یک تلفن هوشمند اندرویدی وصل کرد تا از آنها به عنوان هدفون بلوتوث استفاده کند. گفته می شود ، شما برخی از ویژگی های بومی را از دست خواهید داد. این راهنما همه چیز را برای شما توضیح می دهد.

برای … بیشتر

Airpods با Android سازگار هستند ?

مانند Apple AirPods و AirPods Pro AirPods Apple بهترین تجربه را در iOS یا MACOS – با آیفون ، آی پد ، آی پاد یا مک ارائه می دهند. گفته می شود ، هدفون و کلاه ایمنی اپل دستگاه های بلوتوث معمولی باقی مانده است. اگر می خواهید از بسیاری از خصوصیات آنها در Android استفاده کنید (سامسونگ ، هواوی ، OnePlus ، Xiaomi ، Google و غیره.) به عنوان مثال ، کاملاً ممکن است.

این راهنما نحوه جفت کردن آنها را توضیح می دهد … و آنچه را که با استفاده از آنها در خارج از اکوسیستم خانگی از دست می دهید.

Airpods Pro // منبع: اپل

نحوه استفاده از AirPods (Pro ، Max) در Android

پیکربندی AirPods Pro در پیکسل 4 // منبع: numerama

پیکربندی Airpods Pro در پیکسل 4

اول از همه ، شما باید AirPods خود را با تلفن هوشمند خود جفت کنید. در iOS ، این ساده است: شما فقط باید جعبه را باز کنید. در Android ، کمی پیچیده تر است.

 • در تلفن هوشمند شما, به تنظیمات بروید, سپس در برگه بلوتوث.
 • جستجوی دستگاه های موجود را فعال کنید.
 • جعبه Airpods Pro (یا AirPods خود را) باز کنید.
 • دکمه پشت را فشار دهید ، در زیر “مونتاژ شده در چین” تا زمانی که دیود جلو چشمک بزند.
 • به طور معمول ، هدفون آماده جفت شدن است و می توانید آنها را به تلفن هوشمند Android خود وصل کنید.

بنابراین می توانید از AirPods و AirPods Pro در تلفن هوشمند Android خود برای تماس ، تماشای فیلم یا سریال استفاده کنید. همچنین می توانید از دکمه روی میله استفاده کنید تا از حالت شفافیت به حالت کاهش نویز فعال بروید.

برای Airpods Max, روش کمی متفاوت است.

 • در تلفن هوشمند شما, به تنظیمات بروید, سپس در برگه بلوتوث.
 • جستجوی دستگاه های موجود را فعال کنید.
 • مطبوعات طولانی روی دکمه کنترل کاهش نویز تا زمانی که دیود به رنگ سفید چشمک بزند.
 • به طور معمول ، کلاه ایمنی آماده جفت شدن است !

گفته می شود ، به خصوص با Airpods Pro و Max ، چندین چیز را از دست خواهید داد.

آنچه با Android کار نمی کند

متأسفانه چندین چیز به طور بومی روی Android با AirPods یا AirPods Pro کار نمی کند ، حتی اگر برنامه هایی مانند Assistant Trigger به شما امکان می دهد برخی از ویژگی ها را بازیابی کنید.

 • متوقف کردن موسیقی (و کاهش سر و صدا) هنگامی که یک گوشواره را حذف می کنید پشتیبانی نمی شود.
 • دکمه هاقابل تنظیم نیستند, اما می توانید آنها را در یک دستگاه iOS پیکربندی کرده و عملکردهای آن را در Android نگه دارید.
 • بگو سیری توسط OK Google جایگزین نشده است و ماشه دستیار Google به طور بومی نمی تواند انجام شود.
 • حالت میانی در دسترس نیست : شما نمی توانید از AirPods بدون کاهش سر و صدا یا حالت شفافیت استفاده کنید.
 • نمایشگر باتری باقیمانده قابل مشاهده نیست.
 • اشتراک موسیقی در دسترس نیست : شما نمی توانید آهنگی را که در AirPods گوش کرده است “به اشتراک بگذارید”.

آینده NUMERAMA به زودی فرا می رسد ! اما قبل از آن ، ما به شما احتیاج داریم. شما 3 دقیقه فرصت دارید ? به تحقیقات ما پاسخ دهید

تمام اخبار سامسونگ

نحوه استفاده از AirPods و AirPods Pro در Android ?

آیا می توانیم از AirPods AirPods 2 یا AirPods Pro در تلفن هوشمند Android استفاده کنیم ? البته ، اما بدون استفاده از همان ادغام در آیفون. با کمک برنامه ها ، ما هنوز هم می توانیم بخشی از ویژگی های هدفون های بلوتوث اپل را حفظ کنیم. ما برای شما توضیح می دهیم چگونه

در حالی که اولین AirPods در سپتامبر 2016 راه اندازی شد ، اپل انواع مختلفی را با AirPods 2 ، AirPods Pro ، AirPods 3 و AirPods Pro 2 خود ضرب کرد. ناگفته نماند که کلاه ایمنی AirPods Max. و اگر هدفون های بی سیم و هدفون بالاتر از همه برای استفاده با Mac ، iPhone و iPad طراحی شده اند ، می توان آنها را تقریباً به طور عادی در Android استفاده کرد.

ویدیوی ما در AirPods و Android

این محتوا مسدود شده است زیرا شما کوکی ها و سایر ردیاب ها را قبول نکرده اید. این محتوا توسط YouTube تهیه شده است.
برای اینکه بتوانید آن را تجسم کنید ، باید استفاده از YouTube را با داده های خود که می تواند برای اهداف زیر مورد استفاده قرار گیرد ، بپذیرید: به خودتان اجازه دهید تا محتوا را با رسانه های اجتماعی مشاهده و به اشتراک بگذارید ، توسعه و بهبود محصولات D’Humanoid و آن را به اشتراک بگذارید. شرکا ، تبلیغات شخصی را در رابطه با مشخصات و فعالیت خود به شما نشان می دهد ، یک پروفایل تبلیغاتی شخصی را برای شما تعریف می کند ، عملکرد تبلیغات و محتوای این سایت را اندازه گیری می کند و مخاطبان این سایت را اندازه گیری می کند (بیشتر)

یک جفت شدن: کمی آسانتر از iOS

AirPods 2 ، AirPods Pro ، AirPods Max و AirPods 3 شامل یک تراشه خانگی ، Apple H1 هستند که وظیفه مدیریت جفت شدن در بلوتوث 5 را به روشی شفاف یا پشتیبانی از درخواست دارد ” بگو سیری »». در Airpods Pro 2 ، یک تراشه مشابه ، Apple H2 وجود دارد. در آیفون ، فقط جعبه خود را باز کنید-که به عنوان ایستگاه شارژ نیز به عنوان یک ایستگاه شارژ عمل می کند ، و یک پنجره پاپ آپ ظاهر می شود.

در Android ، شما باید پس از فشار دادن دکمه در قسمت پشتی پرونده برای مدت طولانی ، یک انجمن بلوتوث کلاسیک را طی کنید. در طول آزمایشات ما ، آنها در اولین ضربه از این طریق تشخیص داده شدند.

دکمه D

پس از ارتباط ، آنها همانطور که انتظار داریم ، حداقل برای کاربردهای اساسی کار می کنند. Airpods هنگامی که آنها را از جعبه شارژ آنها خارج می کنید آغاز می شود. شتاب سنج یکپارچه در نظر گرفته شده است و بنابراین می توانیم روی یکی از دو هدفون یک ضربه دوتایی ایجاد کنیم تا موسیقی را در مکث قرار داده و مجدداً آن را مجدداً انجام دهیم ، یا در حین تماس ارتباط برقرار کنیم. در Airpods Pro 2 ، حجم یک اسلاید انگشت نیز به راحتی قابل تنظیم است.

همانطور که در آیفون ، شما به خوبی می توانید یک هدفون را در این مورد بگذارید و دیگری به مونو تبدیل می شود. اگر به پادکست ها گوش می دهید و می خواهید به دنیای خارج در ارتباط باشید ، نکته خوبی است !

بدون تشخیص صدا درگاه یا فضایی

از طرف دیگر ، سنسورهای مجاورت ، که حضور AirPods را در گوش شما تشخیص می دهند ، کار نمی کنند ، و هدفون یکی از ویژگی های دلسوزانه آنها را محروم می کنند: مکث اتوماتیک صدا هنگام عقب نشینی ، و بهبود آن هنگام قرار دادن آن دوباره در جای خود قرار می گیرد.

همین مورد در مورد عملکرد صوتی فضایی ، ارائه شده در AirPods 3 ، AirPods Pro 2 یا AirPods Max نیز همین کار را می کند. این عملکرد که به لطف شتاب سنج ، حرکات سر را دنبال خواهد کرد ، فقط می تواند بر اساس شرط استفاده از هدفون یا هدفون با محصولات اپل کار کند. بنابراین کار کردن در Android غیرممکن است.

Siri را با دستیار Google جایگزین کنید

Airpods ، در iOS ، در سیری ادغام می شوند. رابط به هر هدست اجازه می دهد تا مکث خواندن یا شروع دستیار مجازی را اختصاص دهد. با این وجود برخی از برنامه ها امکان تغییر دستیاران و ارتباط خاص با دستیار Google را فراهم می کنند.

از جمله این برنامه ها ، می توانیم دستیار ماشه ، ایرباسری یا CAPOD را ذکر کنیم. این برنامه ها قول می دهند ، علاوه بر کار با دستیار Google ، نمایش سطح باتری AirPods در نوار اعلان تلفن شما و همچنین برش موسیقی در هنگام برداشتن یکی از آنها از گوش.

واقعیت باقی مانده است که این برنامه ها همیشه به روز نمی شوند ، اغلب توسط تبلیغات منحرف می شوند ، گاهی اوقات تخمین تحریف شده از سطح باتری را نشان می دهند و لزوماً با تمام مدلهای هدفون اپل کار نمی کنند. مهمتر از همه ، آنها با سرورهای اپل پیوند نمی خورند. بنابراین ، آنها قادر به به روزرسانی نیستند سیستم عامل از هدفون های بی سیم شما. برای این کار ، ساده ترین راه این است که از یک دوست عزیز ، یک همکار یا یک عضو خانواده مجهز به آیفون بپرسید تا هدفون خود را به لپ تاپ خود وصل کنید تا به روزرسانی ها انجام شود.