نحوه پرداخت چندین بار در Aliexpress? 2023 ، نحوه پرداخت سفارش در مورد Aliexpress? عاقل

نحوه پرداخت سفارش در Aliexpress

Contents

اگر بازپرداخت جزئی انجام شود ، مهلت ها با در نظر گرفتن میزان بازپرداخت و ماه های باقیمانده مجدداً محاسبه می شوند ، اما نگه داشتن همان زمان مورد علاقه اولیه.

نحوه پرداخت چندین بار در Aliexpress

به طور معمول ، هنگامی که ما محصولات را خریداری می کنیم ، ما می توانیم چندین بار پرداخت را پرداخت کنیم ، اما می توان چندین بار در Aliexpress پرداخت کرد ?

پاسخ این است که بله ، در حال حاضر می توان پرداخت های مبهم از خود Aliexpress را علاوه بر خرید با کارت اعتباری خود از طریق بانک خود انجام داد. در زیر ، ما نحوه انجام و روشهای مختلف را توضیح می دهیم.

Paylater: کارت مجازی Alipay را با تأمین مالی کشف کنید

Alipay یک سیستم پرداخت Aliexpress است. همچنین به عنوان PayPal چینی شناخته می شود ، Alipay روز به روز محبوبیت خود را بدست می آورد ، به حدی که اخیراً راه اندازی Paylater اعلام شده است. Paylat یک کارت خصوصی است و استفاده از آن منحصر به فرد و منحصر به فرد برای Aliexpress است.

می توانید آن را از طریق BBVA دریافت کنید ، و با آن مزایای مختلفی خواهید داشت:

 • در پایان ماه ، می توانید بدون بهره یک سود واحد پرداخت کنید.
 • شما مجاز به به تعویق انداختن خریدهای خود تا 12 ماه است.
 • هیچ هزینه انتشار یا نگهداری وجود ندارد.
 • می توانید کارت را بصورت آنلاین درخواست کرده و پاسخ اتوماتیک دریافت کنید.

برای استفاده و درخواست کارت مجازی نیازی به مشتری BBVA ندارید.

پرداخت ها توسط بدهی مستقیم در حساب بانکی که ارائه می دهید انجام می شود. این برنامه را تسهیل می کند ، علاوه بر این به شما امکان می دهد آنچه را که مصرف کرده اید و حد خود را از طریق برنامه BBVA تأیید کنید.

نحوه دریافت کارت PayLater ?

شما می توانید از طریق مرورگر و از طریق برنامه ، از طریق مرورگر و از طریق برنامه ، کارتهای مجازی را مستقیماً از حساب Aliexpress خود بپردازید. شما فقط باید حساب خود را وارد کنید و اینجا را کلیک کنید یا به دنبال بخش Alipay در آنجا باشید که گزینه PayLater را پیدا خواهید کرد که می توانید با کلیک بر روی “درخواست” درخواست کنید. این پلتفرم شما را به فرم BBVA هدایت می کند که از شما خواسته می شود اطلاعات شخصی خاصی مانند نام ، شماره تلفن ، شماره شناسایی و نوع حساب بانکی را وارد کنید.

تنها محدودیتی برای درخواست کارت مجازی PayLater سن شماست ، زیرا باید بیش از 18 سال سن داشته باشید. از طرف دیگر ، حد کارت مجازی شما می تواند بین 75 تا 600 یورو در ماه باشد. ممکن است بتوانید اعتبار خود را افزایش یا کاهش دهید ، بنابراین لطفا با BBVA تماس بگیرید.

چگونه می توانم از PayLater برای پرداخت چندین بار استفاده کنم?

هنگامی که درخواست کارت مجازی Paylater را داده اید و فعال است ، فقط باید محصولاتی را که می خواهید از سبد خود خریداری کنید اضافه کنید و PayLater را به عنوان روشی برای پرداخت انتخاب کنید.

پس از انتخاب PayLat به عنوان روش پرداخت ، گزینه های زیر نمایش داده می شود:

 • پرداخت در یک پرداخت.
 • خرید را در 3 ، 6 ، 9 یا 12 ماه تأمین کنید.

لطفاً توجه داشته باشید ، برای تأمین مالی خرید مبلغ نهایی باید کمتر از 15 یورو باشد. علاوه بر این ، برای پرداخت یک پرداخت واحد ، هیچ علاقه یا حداقل مبلغ وجود ندارد.

اگر می خواهید روز آیین نامه را بدانید ، بدانید که در هر ماه 25 ماه است که در 5 ماه بعد از آن پرداخت می شود.

سوالات مکرر در مورد PayLater

در زیر ، ما به سؤالاتی که بیشتر از همه توسط مشتریانی که می خواهند یا قبلاً از کارتهای مجازی Paylat استفاده کرده اند پاسخ خواهیم داد.

آیا می توانم برای همه خریدها از PayLater استفاده کنم?

شما می توانید بدون توجه به مبلغ یا منشأ ، هر محصولی را با کارت مجازی Paylater خود خریداری کنید. با این حال ، توجه داشته باشید که فقط می توانید خریدهای حداقل 15 یورو را تأمین کنید.

آیا علاقه ای به استفاده از PayLater وجود دارد?

بهره ای که می پردازید 18 ٪ در سال است ، پس از 19.4 ٪. برای نشان دادن این موضوع ، با خرید محصول 600 یورو و با تهیه بودجه یک ساله ، در نهایت پرداخت 658.19 یورو را پرداخت خواهید کرد.

چه اتفاقی می افتد اگر من واریز نمی کنم?

مجازات های تأخیر وجود دارد ، آنها به آنها علاقه تأخیر گفته می شود. ارزش آن 30 یورو است ، بنابراین در روز 5 ماه پس از تخفیف انجام نمی شود ، اما این مجازات برای شما صورتحساب می شود.

در صورت بازپرداخت یا لغو چگونه کار می کند?

این وضعیتی است که مرتباً اتفاق می افتد ، بنابراین اگر بازپرداخت همان ماه با خرید انجام شود ، پول کسر نمی شود. اگر بازپرداخت پس از تاریخ پرداخت انجام شود ، یعنی پس از 25 ماه ، پول به صورت دریافت در پایان ماه صادر می شود.

اگر بازپرداخت جزئی انجام شود ، مهلت ها با در نظر گرفتن میزان بازپرداخت و ماه های باقیمانده مجدداً محاسبه می شوند ، اما نگه داشتن همان زمان مورد علاقه اولیه.

آیا می توانید کارت Paylater را لغو کنید?

پاسخ این است که بله ، می توانید کارت را بعد از قرارداد یا در تاریخ بعدی لغو کنید و در هر صورت ، هزینه های اضافی برای شما صورتحساب نمی شود.

چگونه با بانک خود تماس بگیریم?

برای مشورت یا صحبت با بانک خود ، ما از شما دعوت می کنیم تا با خدمات مشتری BBVA تماس بگیرید. این تعداد 900 108 592 است و در طی این تماس ، برای تأیید اطلاعات خود از شما خواسته می شود تا اطلاعات شخصی خود را برای تأیید داده های خود انجام دهید. اگر ارتباط شخصی کمتری را ترجیح می دهید ، می توانید از طریق برنامه BBVA این کار را انجام دهید.

خریدهای خود را با Oney تأمین کنید

Oney همچنین برای تأمین مالی خریدهای Aliexpress استفاده می شود. این سیستم در فروشگاه های مختلف آنلاین وجود دارد و هدف آن ارائه بودجه به مشتریان است.

برای Oney امکان به تعویق انداختن پرداخت بین 3 تا 4 ماه با هزینه های تأمین مالی بسیار پایین ، همانطور که در زیر به شما ارائه می دهیم ، خواهید داشت:

 • پرداخت در 3 ماه: TAEG 43.09 ٪ (حدود 3 یورو در هر 100 €).
 • پرداخت در 4 ماه: TAEG 37.34 ٪ (حدود 4 یورو در هر 100 یورو).

آیا شرایطی برای به تعویق انداختن پرداخت وجود دارد؟?

بله ، موارد زیر:

 • بین 50 € تا 2500 € خرید کنید.
 • با ویزا یا کارت اعتباری یا کارت بدهی پرداخت کنید.
 • کارتهای پیش پرداخت ، مجازی یا آمریکایی اکسپرس پذیرفته نمی شوند.
 • کارت باید تاریخ اعتبار بالاتر از شرایط انتخاب شده داشته باشد.

چگونه می توان بودجه دریافت کرد?

برای به تعویق انداختن پرداخت های خود ، فقط خریدهایی که مبلغ آنها حداقل 50 یورو است لازم است. Oney را به عنوان یک روش پرداخت انتخاب کنید ، روی “پرداخت معوق با کارت خود” کلیک کنید ، نام ، شماره تلفن و ایمیل خود را تأیید کنید و مهلت ها را انتخاب کنید.

مقایسه بین Paylater و Oney

در زیر ، ما دو روش پرداخت را با هم مقایسه خواهیم کرد ، تا بتوانید تصمیم بگیرید که کدام یک مناسب شماست.

 • با توجه به بهره ، این Paylater است که کمتر از آن است ، زیرا او 18 ٪ قلع است ، در مقایسه با Oney ، که بیشتر از 30 ٪ است.
 • حداقل بودجه برای پرداخت 15 یورو است ، در مقایسه با 50 یورو برای یک نفر.
 • با پرداخت Paylater ، می توانید تا 12 ماه در برابر 4 ماه برای Oney تأمین مالی کنید.
 • شما می توانید از کارت خود مستقیماً با کارت خود استفاده کنید ، در حالی که برای استفاده از Paylat ، باید یک درخواست را پر کنید. پس از این خط ، Oney از شما داده نمی خواهد ، در حالی که با Paylat باید صبر کنید تا اعتبار خود اعتبار یابد.
 • محدودیت تأمین مالی با Oney 2500 یورو در برابر 600 یورو با Paylater است.

در پایان ، اگر می خواهید بیش از 600 یورو کمتر بپردازید و بیش از 600 یورو تأمین مالی نکنید ، بهتر است از Paylat استفاده کنید ، اگرچه با این کارت با ارائه داده های شخصی خود برای به دست آوردن مجوز تأمین مالی باید درخواست کنید.

از طرف دیگر ، اگر نمی خواهید داده های شخصی خود را ارتباط برقرار کنید و خریدهای خود از 50 یورو بیشتر است ، گزینه ای برای شما یک شخص خواهد بود. از آنجا که نیازهای کمی برای دریافت کارت وجود دارد ، این روند سریعتر است.

راه های دیگر برای جستجوی بودجه

پس از توضیح موارد فوق ، می توانیم با بیان اینکه اکنون آسان است پرداخت محصولات خود را با این کارتهای مجازی خصوصی که توسط BBVA اداره می شود ، آسانتر کنید. اگر قصد دارید خریدهایی را انجام دهید که قیمت آنها از حد کارت شما فراتر رود ، می توانید با بانک خود تماس بگیرید تا به شما امکان می دهد پرداخت ها را تأمین کنید و حد خود را افزایش دهید.

جایگزین دیگر این است که با موسسات اعتباری تماس بگیرید که به شما امکان می دهد پرداخت را به تعویق بیندازید ، اگرچه این گزینه مورد علاقه ما نیست زیرا امنیت ارائه شده کمتر است و اگر با پرداخت مشکل دارید ، ممکن است مجبور شوید هزینه بیشتری بپردازید. پول تازه و بهره.

نحوه پرداخت سفارش در Aliexpress ?

Aliexpress از چندین روش پرداخت مراقبت می کند: کارت بانکی ، اتحادیه غربی یا حتی پی پال در برخی موارد. در اینجا روش پرداخت هزینه خرید خود در سایت است.

از آنجا که این پلتفرم از دلار برای معاملات استفاده می کند ، شما در هنگام پرداخت هزینه ، علاقه ای به استفاده از کارت عاقلانه دارید: اگر از مانده دلار خود استفاده کنید ، هیچ هزینه ای نخواهید داشت و در صورت تبدیل از نرخ بین بانکی بهره مند می شوید.

نحوه پرداخت خرید در Aliexpress ?

مانند هر بستر پرداخت ، با انتخاب محصولی که مورد علاقه شما قرار می گیرد ، روی “خرید” اکنون کلیک کنید.

سپس آدرس مورد نظر خود را وارد کنید و روش پرداخت را انتخاب کنید. اطلاعات درخواست شده را وارد کنید: شماره کارت ..

در آخر ، برای تأیید اعتبار خرید خود روی “تأیید” کلیک کنید.

پرداخت به معنای پذیرفته شده توسط Aliexpress

گزینه های ارائه شده برای تسویه حساب به کشوری که در آن شما هستید بستگی دارد ، بر روی سکو که برای انجام معامله استفاده می شود ، بلکه به گزینه های فعال شده توسط فروشنده نیز می رسد.

در برنامه موبایل ، کارت های بانکی (ویزا ، Mastercard ، Maestro ، American Express) ، Qiwi ، Ideal یا Aliexpress Pocket¹.

اگر از طریق وب سایت پرداخت می کنید ، امکانات بیشمار است:

 • کارت بانکی: Maestro ، Visa ، Mastercard ، American Express ، کارت اعتباری
 • پرداخت
 • مرموز
 • اتحادیه غربی
 • ایده آل
 • جیب aliexpress

توجه: اگر فروشنده آنها را در مغازه خود فعال کند ، می توان وسایل پرداخت دیگری مانند پی پال را ارائه داد.

پرداخت به Aliexpress: رویه ای که برای وسایل مختلف پرداخت توضیح داده شده است

نحوه پرداخت توسط کارت بانکی در Aliexpress ?

اگر قبلاً کارت بانکی خود را با حساب Aliexpress مرتبط کرده اید ، این روش پرداخت را انتخاب کرده و پس از محصول خود در سبد خود ، پرداخت را تأیید کنید. شما کار دیگری نخواهید داشت.

اگر کارت با حساب شما همراه نیست ، باید در طول پرداخت اطلاعات زیر را وارد کنید: شماره کارت ، تاریخ انقضا ، کد CVV ، سپس نام آخرین و نام دارنده دارنده.

پس از انجام پرداخت ، سفارش طی 24 ساعت توسط خدمات مشتری بررسی می شود.

نحوه پرداخت با پی پال در Aliexpress ?

برای اینکه بتوانید توسط PayPal در Aliexpress بپردازیم ، باید سه شرط را برآورده کند:

 • شما باید یک حساب پی پال ایجاد کنید.
 • فروشنده باید حساب پی پال را برای فروشگاه خود فعال کرده است.
 • آدرس حمل و نقل باید در یکی از کشورهای زیر واقع شود: فرانسه ، آلمان ، ایتالیا ، اسرائیل ، هلند ، نروژ ، پرتغال ، لهستان ، اسپانیا ، سوئد ، عربستان سعودی ، ایالات متحده ، انگلستان ، امارات متحده عربی.
 • در صورت لزوم ، گزینه پرداخت توسط PayPal ظاهر می شود. بنابراین می توانید آن را انتخاب کرده و پرداخت خود را انجام دهید.

سپس برای ایجاد تسویه حساب به حساب PayPal خود هدایت خواهید شد.

چگونه می توان با Western Union در Aliexpress پرداخت کرد ?

برای پرداخت با Western Union ، شما باید یک دستورالعمل را به یکی از بانک هایی که Aliexpress یک حساب دارد ارسال کنید.

مقاله خود را انتخاب کرده و با انتخاب “اتحادیه وسترن” به عنوان وسیله ای برای پرداخت ، سفارش خود را نهایی کنید.

سپس برای دسترسی به صفحه حاوی اطلاعات از حساب AliexPress ، روی “ادامه” کلیک کنید. دومی را چاپ کنید و به یک آژانس اتحادیه وسترن بروید تا پرداخت را انجام دهید.

پس از ارسال پول ، سفارش شما باید در 3 روز کاری از “انتظار برای پرداخت” به “پرداخت” پرداخت شود.

این آیین نامه باید پس از بازیابی شماره حساب Aliexpress در 24 ساعت انجام شود.

لطفاً توجه داشته باشید: وقتی فرم اتحادیه وسترن را پر می کنید ، مبلغی را که ذینفع باید دریافت کند ذکر کنید و نه موردی که باید بپردازید. در غیر این صورت ، هزینه ها از این مبلغ کسر می شود و گیرنده کمتر از قیمت جسم دریافت می کند.

نحوه خرید با انتقال با AliexPress ?

اگر انتقال در دسترس است ، برای پرداخت سفارش خود روش زیر را دنبال کنید:

 1. در صفحه فرمان: روی “انتقال بانکی” کلیک کنید.
 2. “ادامه” را فشار دهید تا شماره حساب را که باید به آن منتقل کنید ، بازیابی کنید.
 3. لغزش حاوی جزئیات بانکی را چاپ کنید.
 4. پرداخت از بانک خود: فقط نقل و انتقالات دلار آمریکا پذیرفته می شود.
 5. پس از انتقال ، سفارش شما باید ظرف 7 روز وضعیت “پرداخت شده” را بدست آورد.

توجه: سفارش شما باید حداقل 20 دلار با انتقال بانکی پرداخت شود.

نحوه پرداخت یورو در Aliexpress ?

در Aliexpress ، کلیه محصولات و هزینه های خرید به دلار آمریکا است. با این وجود ، می توان در یکی از ارزهای زیر پرداخت کرد: یورو ، استرلینگ ، روبل ، دلار کانادا ، دلار استرالیا ، ین ژاپنی یا تاج سوئدی.

برای تغییر سایت سایت به یورو ، به تنظیمات کشور در سمت راست بالای صفحه خود بروید. در برگه Drop -down ، “یورو (یورو)” را انتخاب کنید.

سپس قیمت ها به یورو مشخص می شوند. شما می توانید در حالی که می دانید چقدر پرداخت می کنید با کارت فرانسوی خود تنظیم کنید.

ارزش مقالات موجود در سبد شما تقریبی خواهد بود ، دومی که از دلار تبدیل شده است. مبلغی که از حساب شما گرفته شده است بدون شک به دلیل نرخ ارز استفاده شده توسط صادرکننده کارت شما متفاوت خواهد بود.

چندین بار با Aliexpress پرداخت کنید

مشتریان فرانسوی این فرصت را دارند که چندین بار در Aliexpress خریدهای خود را بپردازند. برای بهره مندی از این گزینه ، 3 شرط برای تحقق وجود دارد:

 • این سفارش باید بین 50 تا 2000 یورو باشد و تمام موارد باید شامل “در چندین زمان” Lozenge باشد
 • شما باید با کارت بانکی فرانسوی پرداخت کنید.
 • آدرس تحویل باید در فرانسه باشد.

این گزینه پرداخت می شود. با این حال ، در بعضی موارد ، Aliexpress می تواند شما را به صورت رایگان از آن بهره مند شود. موارد مربوطه دارای یک lozenge “رایگان” است.

برای خریدهای خود در Aliexpress از عاقلانه استفاده کنید

با عاقلانه ، با سهولت خریدهای خود را در Aliexpress بپردازید. با تشکر از حساب چند پایین ، مانده خود را به دلار آمریکا به نرخ بازار تبدیل کرده و از افزایش قیمت بانک خودداری کنید.

هنگامی که سفارش خود را قرار می دهید ، از کارت Wise استفاده کنید: با هزینه حمل و نقل 7 € در دسترس است. اگر از دلار مانده خود استفاده کنید ، هیچ هزینه ای نخواهید داشت.

سرانجام ، به لطف اطلاعات بانک آمریکایی در مورد حساب عاقلانه خود ، در صورت بازپرداخت هیچ بار اضافه ای نخواهید داشت.

 1. Aliexpress Assember- چه روش های پرداخت می توانم از Aliexpress استفاده کنم ?
 2. Aliexpress Help – چرا من نمی توانم از طریق PayPal پرداخت کنم ?
 3. کمک Aliexpress – نحوه پرداخت با انتقال بانکی ?
 4. کمک Aliexpress – نحوه پرداخت در شعار محلی من ?
 5. مونتاژ Aliexpress – پرداخت چندین بار (فرانسه)
  آخرین بار در 11 مارس 2021 بررسی کنید

این نشریه فقط برای اطلاعات عمومی ارائه شده است و هدف آن پوشش همه جنبه های موضوعاتی نیست که با آن سروکار دارد. این تنها منبع توصیه ای نیست که باید به آن اعتماد کنید. شما باید قبل از گرفتن یا پرهیز از آن ، توصیه های حرفه ای یا تخصصی را بدست آورید تا بر اساس محتوای این نشریه تصمیمی بگیرید. اطلاعات موجود در این نشریه ، مشاوره حقوقی ، مالیاتی یا سایر مشاوره های حرفه ای از Wise Payments Limited یا شرکت های وابسته آن را تشکیل نمی دهد. نتایج گذشته نتیجه مشابهی را تضمین نمی کند. ما هیچ اعلامیه ای ، تضمین شده ، بیان یا ضمنی ارائه نمی دهیم که محتوای انتشار دقیق ، کامل یا به روز است.

در اینجا و جاهای دیگر ، پول شما همیشه

امور مالی شخصی

چک خارجی برای بررسی یورو: هر آنچه را که باید بدانید

نحوه جمع آوری چک خارجی به یورو ? هزینه های انتظار می رود چقدر است ? آیا گزینه های بهتری برای پرداخت ارز وجود دارد ? ما در مورد آن صحبت می کنیم !

سوفیان بابا

30.06.23 در 4 دقیقه بخوانید

امور مالی شخصی

به ارز خارجی به اینترنت پرداخت کنید: چگونه از هزینه های تبدیل جلوگیری کنیم?

نحوه پرداخت اینترنت به ارز خارجی ? هزینه های تبدیل و نحوه جلوگیری از آنها چقدر است ? چه اقداماتی باید انجام شود ? تمرکز !

سوفیان بابا

30.06.23 در 4 دقیقه بخوانید

امور مالی شخصی

پول خود را در فرانسه برگردانید: چگونه کار می کند و انتخاب های شما چیست?

چگونه پول خود را در فرانسه برگردانیم ? پروتکل چیست ? هزینه های انتظار می رود و چگونه می توان آنها را به حداکثر کاهش داد ? تمرکز !

سوفیان بابا

30.06.23 در 3 دقیقه بخوانید

امور مالی شخصی

پرداخت در استرلینگ در اینترنت: نحوه صرفه جویی در هزینه های تبدیل?

نحوه پرداخت اینترنت در کتاب استرلینگ ? هزینه های تبدیل و نحوه جلوگیری از آنها چقدر است ? ما در این تمرکز در مورد آن صحبت می کنیم !

سوفیان بابا

30.06.23 در 4 دقیقه بخوانید

امور مالی شخصی

دفتر مبادله بدون کمیسیون: نحوه صرفه جویی در هزینه مبادله خود?

دفتر مبادله ای بدون کمیسیون چیست ? آیا واقعاً وجود دارد ? چگونه دفتر مبادله خود را انتخاب کنیم ? تحقیق و بررسی !

سوفیان بابا

30.06.23 در 5 دقیقه بخوانید

امور مالی شخصی

Revolut Switzerland: همه چیز در مورد حساب ، کارت و هزینه ها

آیا امکان داشتن یک حساب Revolut در سوئیس امکان پذیر است؟ ? ویژگی های پیشنهادی چیست ? هزینه های عملیات در ارز ?