گمرک aliexpress ~ خطرات و نحوه جلوگیری از این هزینه ها?, مالیات ، هزینه های گمرک Aliexpress: قوانین چیست? پاریسی

مالیات ، هزینه های گمرک Aliexpress: قوانین چیست

Contents

مراقب باشید ، اگر گمرک A را رهگیری می کند بسته حاوی تقلبی, او می تواند سفارش شما و شما را مصادره کند جریمه دادن !

نظارت بر بسته بندی چین

Aliexpress و آداب و رسوم ، خطرات مرتبط با هزینه ها

در هزینه گمرکی یک مشکل اساسی را نشان می دهد که اغلب رشد می کند (اشتباه) کاربران اینترنت از سفارش در AliexPress خودداری می کنند. با این حال ، شما باید بدانید که اگر این هزینه ها در اصل برای همه محصولات اعمال می شود ، در واقعیت ، فقط این موارد در مقادیر زیادی تحویل داده می شود و این می تواند باشد به عنوان فروش مجدد در نظر گرفته می شود مشمول آن هستند. گفته می شود ، وقتی در هر واحد محصولات خریداری می کنیم ، تقریباً داریم هیچ چیز برای ترس از آداب و رسوم حتی اگر 20 محصول مختلف را به همان ترتیب می خواهید. اما دقیقاً این هزینه ها مطابقت دارد ? چگونه از آنها قانونی جلوگیری کنیم ? پاسخ سوالات شما در مقاله زیر.

هزینه های گمرکی که در سایت Aliexpress صورت می گیرد

نکته بسیار مهمی که باید بخاطر بسپارید این است که نه شرکت Aliexpress, و نه سایت های چینی که به طور کلی سفارشات خود را قرار می دهید که هزینه های گمرک را برای شما هزینه می کند.

همچنین در اعلامیه های قانونی و/یا شرایط کلی استفاده از این سایت ها بسیار واضح است. در واقع ، این واقعیت را بیان می کند که آنها نخواهند بود مسئول وظایف گمرکی نیست, توسط کشور گیرنده درک می شود. بنابراین ، این بازیگران نیز به دنبال راهی برای پاک کردن (و این در اینجا است) خود در هرگونه خطر نارضایتی مشتری که کمی دیر متوجه می شود که مجبور به پرداخت هزینه های اضافی است.

به عبارت دیگر ، اگر مجبور به پرداخت هزینه های گمرکی هستید ، این نیست آداب و رسوم Aliexpress, این است که قانون فرانسه آن را به شما تحمیل می کند. بنابراین تقصیر Aliexpress یا سایر سایت های بازرگان نیست. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد آن ، در مشورت با وب سایت رسمی گمرک فرانسه دریغ نکنید.

علاوه بر این ، اگر خوب فکر کنیم ، به سرعت می فهمیم که این دیدگاه فقط رشد آنها را کند می کند و به تصویر تجاری آنها آسیب می رساند. درخواست های محصولات چینی در اروپا دائماً در حال رشد هستند ، اما متأسفانه ، این اغلب برای افراد خاصی که می ترسند غیرقابل دسترسی استبا پرداخت هزینه های گمرکی روبرو شوید.

هزینه گمرک پس از سفارش در Aliexpress چقدر هزینه دارد ?

هزینه های گمرکی از کسر 150 یورو پرداخت می شود که در آن ما نرخ مالیات بر ارزش افزوده را اعمال خواهیم کرد که با توجه به ماهیت محصول متفاوت است. شما در این سایت یک ماشین حساب عالی برای برآورد هزینه های احتمالی گمرکی پیدا خواهید کرد و در اینجا یک ماشین حساب برای رفتن از HT به TTC در 1 کلیک می کنید.

مراقب باشید ، اگر گمرک A را رهگیری می کند بسته حاوی تقلبی, او می تواند سفارش شما و شما را مصادره کند جریمه دادن !

چگونه می توان از هزینه های گمرکی به صورت سفارشی جلوگیری کرد ?

در اینجا ، ما شما را تشویق نمی کنیم اقدامات کلاهبرداری چه کسی می تواند پرداخت هزینه های گمرک را منحرف کند ، بلکه بیشتر است توصیه هایی که می تواند از نگرانی های زیادی جلوگیری کند.

 • – محصولات تقلبی را سفارش ندهید و از خریدهای قانونی استفاده کنید: آداب و رسوم می تواند آنها را برای مصادره آنها رهگیری کند و جریمه شما را اعمال کنید.
 • – طرفدارارسال نامه چینی زیرا حامل های خصوصی وظیفه اضافه کردن مالیات بر ارزش افزوده را دارند.
 • – بیش از حد حریص نباشید و به مقادیر کمی سفارش دهید: هرچه محصولات کمتری بخرید ، بسته شما کوچکتر خواهد بود.
 • – بیشتر و بیشترانبارهای اروپایی اکنون در اختیار خود قرار دهید ، محصولات Aliexpress. این بهترین راه برای جلوگیری از هرگونه مشکل در گمرک و مالیات بر ارزش افزوده. علاوه بر این ، خدمات آنها بسیار سریع است و می توانید از بسته خود بهره مند شوید بهترین مهلت هاحرف.

پست هوایی ثبت شده چین را دنبال کنید

برای بسته ای را که توسط Airmail ثبت شده ارسال شده است دنبال کنید ► اینجا را کلیک کنید.

پرونده های متداول

 • توییتر
 • فیس بوک
 • اینستاگرام
 • گیتوب
 • دریبل
 • © کپی رایت آهنگ چین پست 2023
 • سایت های با کیفیت
 • اطلاع قانونی
 • کوکی ها را پیکربندی کنید
 • سیاست حفظ حریم خصوصی
 • با ما تماس بگیرید !

آداب و رسوم Aliexpress

مالیات ، هزینه های گمرک Aliexpress: قوانین چیست؟

 • پاریسی
 • با تکنولوژی

چگونه با خدمات مشتری LIDL تماس بگیریم؟آیا LIDL دارای درایو یا سرویس تحویل مسابقه خانگی است؟LIDL PLUS: بسیاری از مزایای کارت وفاداری و برنامه LIDL را دریافت کنیدکاتالوگ های آنلاین LIDL: کلیه معاملات خوب در کلیک

زباله ها برای ایجاد کمپوست چیست؟زباله های غذایی خود را از کجا پرتاب کنید؟چگونه زباله های غذایی خود را مرتب کنیم؟چگونه کمپوست را انجام دهیم؟

لو پاریسین او را راهنمایی می کند

 • Grand Prix ™ پخش فرمول 1 ™ از ژاپن: در چه زمانی و کدام کانال به صورت زنده نگاه کنید ?
 • سامسونگ Galaxy S21FE: این تلفن هوشمند محبوب با قیمت خیره کننده در دسترس است
 • این صفحه رایانه Acer Vero از یک کاهش باورنکردنی قوی در وب سایت رسمی بهره می برد
 • لیدل باعث می شود بوم با این توستر که در 16 یورو نمایش داده می شود لرزید
 • انتخاب خرید

هزینه های گمرک Aliexpress: آنها چیست ?

خریدهای Aliexpress در اکثر موارد مشمول هزینه های گمرکی هستند. چقدر آنها ایستاده اند و تحت چه شرایطی باید حل و فصل شوند ?

چرا از عاقلانه برای پرداخت هزینه های خریدهای خود در Aliexpress استفاده نمی کنید, ? شما از نرخ بازار برای خریدهای خود در ارز بهره مند می شوید. این کمتر از اگر از طریق حساب فرانسوی خود معامله می شوید به شما باز می گردد.

هزینه های گمرک Aliexpress: چه چیزی باید بپردازیم ?

هزینه های گمرک به آدرس محل بسته بندی ، محل ارسال و نوع مقاله بستگی دارد.

اگر محصولی را که قبلاً در یک انبار اروپایی خریداری کرده اید خریداری کرده اید و آن را به سرزمین اصلی فرانسه تحویل داده اید ، چیزی پرداخت نخواهید کرد.

شما در یک DROM زندگی می کنید ? شما باید مالیات بر ارزش افزوده (به جز مایوت و گویان) ، کمک هزینه دریا و کمک هزینه دریای منطقه ای پرداخت کنید.

اگر این بسته از چین یا هر کشور دیگری که متعلق به اتحادیه اروپا نیست ارسال شود ، هزینه ای خواهید داشت.

 • آدرس پذیرش در سرزمین اصلی فرانسه است: مالیات بر ارزش افزوده + وظایف گمرکی اگر قیمت خرید بیش از 150 € باشد.

*آدرس پذیرش در یک DROM است: مالیات بر ارزش افزوده + هزینه های گمرک (اگر ارزش آن 150 یورو باشد) + کمک هزینه دریا و کمک هزینه دریای منطقه ای.

پذیرش در سرزمین اصلی فرانسه پذیرایی در یک DROM
محصول ارسال شده از اتحادیه اروپا بدون اتهام * مالیات بر ارزش افزوده (برای مایوت و گویان اعمال نمی شود)* کمک هزینه دریا و کمک هزینه دریای منطقه ای
محصول ارسال شده از کشوری در خارج از اتحادیه اروپا * مالیات بر ارزش افزوده* قانون گمرک اگر قیمت> 150 € * مالیات بر ارزش افزوده (برای مایوت و گویان اعمال نمی شود)* قانون گمرک اگر قیمت> 150 یورو* کمک هزینه دریا و کمک هزینه دریای منطقه ای

هزینه های گمرکی Aliexpress فرانسه: چه چیزی مطابقت دارند ?

گل

مالیات بر ارزش افزوده در سطح ملی تعیین شده است. این یک مالیات مصرف مستقیم است که به محض اینکه یک محصول از فرانسه از خارج از اتحادیه اروپا می رود پرداخت می کنید.

برای اکثر محصولات برای فروش در Aliexpress ، 20 ٪ است.

وظیفه گمرکی

قانون گمرکی مالیاتی است که هنگام ورود مقاله به گمرک در فرانسه اعمال می شود.

نرخ بسته به نوع محصول متفاوت است. قرص ها و لپ تاپ ها از آن معاف هستند.

اعطای دریا و کمک هزینه دریای منطقه ای

اعطای دریا و کمک هزینه دریای منطقه ای مالیات مربوط به کالاهای وارد شده به DROM است.

این نرخ توسط شوراهای مختلف منطقه ای (شورای عمومی مایوت) به طور مستقل تعیین می شود. بسته به اینکه آیا محصولی را در مارتینیک ، Réunion ، Guadeloupe ، Mayotte یا Guyana دریافت می کنید ، متفاوت خواهد بود.

هزینه های گمرکی: چگونه بدانید که آیا باید چیزی بپردازید ?

به عنوان یک مصرف کننده ، لازم نیست نگران باشید. این شرکت حمل کننده است که مالیات های مختلفی را که باید بپردازید اعلام کند.

در عمل ، اگر مقاله شما از طریق پست محلی از چین ارسال شود ، احتمال کمی وجود دارد که از شما خواسته شود.

بسته شما در بین ده ها هزار نفر از ورود گمرک قرار خواهد گرفت و بدون شک بین مش های شبکه عبور خواهد کرد. یک احتمال بسیار اندک وجود دارد که کنترل گمرک را کنترل می کند. اگر این مورد باشد ، ما شناخته خواهیم شد و شما باید مبلغ درخواستی را بپردازید.

هزینه های گمرک DHL Aliexpress

اگر سفارش شما از طریق یک شرکت حمل و نقل خصوصی مانند DHL تحویل داده شود ، از مالیات بر ارزش افزوده یا گمرک فرار نمی کنید.

شما همچنین به احتمال زیاد مجبور خواهید بود که یک کارگزار را که توسط شرکت حمل کننده ای که از شما مراقبت می کند برای شما مراقبت کند ، بپردازید.

ارسال توسط DHL بیش از پست سنتی هزینه دارد ، اما زمان تحویل کوتاه تر است و شما خطرات را که بسته شما از دست می رود محدود می کند … یا در گمرک مسدود می شود.

هزینه های گمرکی چین فرانسه Aliexpress: برخی از نمونه ها

در Aliexpress ، هزینه های گمرک تابعی از محل ارسال و پذیرش است ، بلکه قیمت و نوع آن نیز هست.

 • مثال 1 (ارسال از چین): شما یک تلفن همراه به ارزش 100 یورو خریداری می کنید و در منطقه پاریس زندگی می کنید.

فقط مالیات بر ارزش افزوده (20 ٪) اعمال می شود ، زیرا وظایف گمرکی برای این دسته از محصولات صفر است. در کل ، بنابراین 20 یورو هزینه خواهید داشت.

 • مثال 2 (ارسال از چین): شما یک تلفن با قیمت 100 € در Aliexpress خریداری می کنید و در گوادلوپ زندگی می کنید.

بنابراین شما مالیات بر ارزش افزوده (20 ٪) + ome (7.5 ٪) ³ + omre (2.5 ٪) یا 29.5 یورو را پرداخت خواهید کرد.

 • مثال 3 (ارسال از اروپا): شما یک تلفن به ارزش 100 یورو خریداری می کنید و در لیون زندگی می کنید.

هیچ هزینه اضافی اعمال نمی شود.

کنترل Aliexpress نحوه جلوگیری از هزینه های گمرکی ?

در اینجا چند آهنگ برای به حداقل رساندن هزینه های واردات و سرعت بخشیدن به تحویل وجود دارد:

 • به اندازه ممکن محصولات ممکن سفارش دهید که وظایف گمرک آنها صفر باشد: کنسول ، GPS ، تلفن ، تبلت ، رایانه ..
 • خریدهای خود را به صورت زیر 150 € بمانید: وظایف گمرکی اعمال نمی شود.
 • محصولات موجود در انبارهای Aliexpress در اروپا را انتخاب کنید: قیمت ها در TTC خواهند بود و از انتقال به گمرک خودداری خواهید کرد. تحویل سریعتر و همچنین ایمن تر خواهد بود.
 • از عبور از حامل های خصوصی خودداری کنید: این زمان ترانزیت خرید شما را افزایش می دهد ، اما اگر گمرک بسته شما را کنترل نمی کند ، هیچ مالیات پرداخت نمی کنید. از طرف دیگر ، شما این خطر را خواهید داشت که بسته شما از بین برود. برای محموله های کم قیمت ، به طور کلی هیچ شماره ردیابی ارائه نشده است.

خریدهای خود را با عاقلانه در مورد Aliexpress پرداخت کنید

در Aliexpress ، تمام قیمت ها به دلار هستند. اگر با کارت فرانسوی بپردازید ، هزینه اضافی نیز خواهید داشت ، زیرا بانک شما مجبور است مبلغ کسر شده را در زمان معامله تبدیل کند.

برای صرفه جویی در هزینه ، از کارت عاقلانه استفاده کنید. اگر تعادل در این ارز داشته باشید ، پرداخت به دلار آمریکا بصورت رایگان انجام می شود. در غیر این صورت ، شما فقط باید قبل از خرید خود یورو خود را به نرخ بازار تبدیل کنید.

منابع:
1. تجارت الکترونیکی خریدهای آداب و رسوم فرانسوی
2. مالیات بر خریدهای خارجی – آداب و رسوم فرانسوی
3. نرخ اعمال شده برای اعطای دریا در گوادلوپ – آداب و رسوم فرانسوی (ص. 391)
آخرین بار در 19 مارس 2021 بررسی کنید

این نشریه فقط برای اطلاعات عمومی ارائه شده است و هدف آن پوشش همه جنبه های موضوعاتی نیست که با آن سروکار دارد. این تنها منبع توصیه ای نیست که باید به آن اعتماد کنید. شما باید قبل از گرفتن یا پرهیز از آن ، توصیه های حرفه ای یا تخصصی را بدست آورید تا بر اساس محتوای این نشریه تصمیمی بگیرید. اطلاعات موجود در این نشریه ، مشاوره حقوقی ، مالیاتی یا سایر مشاوره های حرفه ای از Wise Payments Limited یا شرکت های وابسته آن را تشکیل نمی دهد. نتایج گذشته نتیجه مشابهی را تضمین نمی کند. ما هیچ اعلامیه ای ، تضمین شده ، بیان یا ضمنی ارائه نمی دهیم که محتوای انتشار دقیق ، کامل یا به روز است.

در اینجا و جاهای دیگر ، پول شما همیشه

کسب و کار

چه سرمایه گذاری در آفریقا ? راهنمای کامل

آفریقا با داشتن 1 میلیارد نفر جمعیت و جمعیت جوان ، 55 کشور جهان دارد. کشاورزی ، فناوری ، املاک و مستغلات ، رمزنگاری ، گردشگری ، فارکس … برای گفتن این مسئله کافی است.

یاسر طاری

17.05.23 در 4 دقیقه بخوانید

کسب و کار

سرمایه گذاری در مراکش: استدلال برای و مخالف

سرمایه گذاری در مراکش فرصت هایی را ارائه می دهد ، اما همچنین محدودیت هایی را از نظر بازپرداخت پول شما در فرانسه ، خواه ساکن باشید.

یاسر طاری

05.05.23 در 4 دقیقه بخوانید

کسب و کار

سرمایه گذاری در ویتنام: راهنمای عملی

برای فرانسوی ها ، ویتنام از نظر سرمایه گذاری ، به ویژه در بخش املاک و مستغلات فرصت های بسیاری دارد. مزایا چیست.

یاسر طاری

05.05.23 در 4 دقیقه بخوانید

کسب و کار

سرمایه گذاری در برزیل: برای یا مخالف ?

شما قصد دارید در برزیل سرمایه گذاری کنید – کشوری که در روند تبدیل شدن به پنجمین قدرت جهان ظاهر می شود ? شما حق دارید (یا نه) ! در این مقاله ، ما.

یاسر طاری

03.05.23 در 6 دقیقه بخوانید

کسب و کار

ویزای سرمایه گذار ایالات متحده: به دست آوردن روش ، انواع مختلف مجوز اقامت

دیجیتالی شدن SMES یک مسئله مهم رقابت است. اما این چی هست ? چگونه آن را در جای خود قرار دهیم ? چه محورها مهم هستند ?

یاسر طاری

26.04.23 در 4 دقیقه بخوانید

کسب و کار

سفر حرفه ای به خارج از کشور: راهنمای عملی

سفر حرفه ای به خارج از کشور یک سفر کاری در خارج از مرزهای فرانسوی است. آنچه باید قبل از ارسال کارمندان خود شناخته شود.