بررسی های aliexpress: باید در این سایت خرید کنید? Geek مدرن ، Aliexpress است? راهنمای 2023 – امور مالی

آیا aliexpress یک سایت قابل اعتماد است? – راهنمای 2023

از آنجا که اکثر فروشندگان در Aliexpress در چین مستقر هستند ، آنها مستقیماً از طرف شرکت های تولیدی چینی به کالاها دسترسی دارند. این امر به فروشندگان اجازه می دهد تا به محصولات بسیار ارزان تر دسترسی داشته باشند تا اینکه واسطه ای وجود داشته باشد.

بررسی های aliexpress: باید در این سایت خرید کنید ?

خریدهای Aliexpress به دلیل قیمت های جذاب که در آنجا انجام می شود ، به طور فزاینده ای دنبال می شوند. بسیاری از مصرف کنندگان از شیرجه زدن دریغ می کنند ، زیرا آیا این سایت واقعاً قابل اعتماد است. شما بخشی از آن هستید ? این مقاله باید شما را روشن کند.

فهرست

Aliexpress: ارائه سایت

قبل از نظر ما را aliexpress کشف کنید, جالب است که در مورد این سایت بیشتر بدانید. این یک مکان بازار چینی است که توسط گروه علی بابا ایجاد شده است. این پلتفرم به شرکت های کوچک چینی اجازه می دهد محصولات مختلفی را به مشتریان در سراسر جهان ارائه دهند.

نرخ های نمایش داده شده در Aliexpress در طول سال بسیار جذاب است. در واقع ، خریدها اغلب مستقیماً از تولیدکنندگانی که در چین مستقر هستند انجام می شود. با این حال ، هزینه های تولید بسیار پایین تر از سایر کشورها است. علاوه بر این ، قوانین چین کاهش قیمت را ارتقا می بخشد. بنابراین سفارش محصولات در Aliexpress بسیار مفید است. علاوه بر این ، می توان از یک کد تبلیغاتی Aliexpress موجود در این سایت استفاده کرد تا حتی پس انداز بیشتری نیز صرفه جویی کند.

تخمینی از زمان تحویل در صفحه محصول هر مورد برای فروش در Aliexpress ارائه شده است. به طور کلی لازم است که برای دریافت بسته خود بین 20 تا 60 روز حساب کنید. زمان تحویل اساساً به روش حمل و نقل انتخاب شده بستگی دارد.

Aliexpress: ارائه سایت

آیا سایت قابل اعتماد است ?

قبل از سفارش ، مصرف کنندگان امکان تماس با فروشنده را با استفاده از برنامه Aliexpress دارند تا از وی در مورد کیفیت یک محصول ، زمان تحویل و غیره سؤال کنند. آنها به طور معمول طی 24 ساعت جواب دریافت می کنند.

بسیاری از فروشندگان در این سایت قابل اعتماد هستند. گفته می شود ، معامله گران بی پروا نیز وجود دارند که احتمالاً محصولات ضعیف یا معیوب را ارائه می دهند. در صورت بروز مشکل در کیفیت یک مورد ، می توان مستقیماً با فروشنده مذاکره کرد تا بازپرداخت شود.

اگر یک بسته در مدت زمانی تحویل داده نشود ، می توان بازپرداخت کل یا جزئی را از Aliexpress درخواست کرد. در این مرحله ، این سایت از سایر سیستم عامل های فروش آنلاین که چنین غرامت ای را ارائه نمی دهند ، مشخص شده است.

به طور کلی ، بازار چین قابل اعتماد است. منتجزیه و تحلیل بررسی Aliexpress صادر شده توسط مشتریان در اینترنت گواهی. با این حال ، احتیاط باقی مانده است ، زیرا برخی از مشتریان با کلاهبرداران سر و کار داشته اند.

برخی از نکات برای خرید خوب در Aliexpress

شما می توانید با انجام اقدامات احتیاطی ، خرید خوبی در Aliexpress انجام دهید. اول از همه ، همیشه رفلکس را برای بررسی یادداشت کلی یک فروشنده قبل از هر خرید داشته باشید. این ایده ای از قابلیت اطمینان آن به شما می دهد. از فروشندگانی که در حدود 2،000 ارزیابی نمره 95 ٪ کسب می کنند ، طرفداری کنید. تصاویر همچنین به شما کمک می کند تا تعیین کنید که آیا می توانید به یک بازرگان در Aliexpress اعتماد کنید یا خیر. اگر یک فروشنده کمتر از 3 مدال دارد ، راه خود را طی کنید. اگر چندین الماس یا تاج نمایش داده می شود ، شما چیزی برای ترس ندارید.

همچنین به یاد داشته باشید که در مورد ارشد یک فروشنده اطلاعات کسب کنید. بهتر است حداقل یک سال به بازرگانان حاضر در این سکو مراجعه کنید. چنین مدت اثبات این است که محصولات ارائه شده از کیفیت برخوردار هستند و فروشنده در صورت بروز مشکل خدمات پس از فروش را ارائه می دهد.

علاوه بر این ، مشورت با نظرات مشتری در مورد یک محصول عاقلانه است. این اجازه می دهد تا اطلاعات مانند هرگونه نقص یا زمان تحویل به دست بیایند. علاوه بر این ، حتما ضمانت های ارائه شده توسط فروشنده را بررسی کنید. اینها باعث می شود تا تجربه مشتری را تضمین کنید.

برخی از نکات برای خرید خوب در Aliexpress

نظر ما در مورد Aliexpress

ما بررسی های aliexpress آیا سایت خوبی برای خرید است. با این حال ، لازم است چندین نکته را روشن کنیم. بدانید که محصولات برند بسیار کمی در این سیستم عامل وجود دارد. اگر آنها را پیدا کردید و قیمت آنها بسیار پایین است ، بدون شک اینها جعلی هستند. خرید چنین محصولاتی بسیار توصیه نمی شود زیرا کیفیت آنها غالباً چیزی را برای مطلوب باقی می گذارد. علاوه بر این ، در صورت بازرسی از بسته شما ، دومی توسط گمرک توقیف می شود. اگر مقدار زیادی جعل جعلی سفارش داده اید ، به فروش مجدد نیز مظنون خواهید شد.

از طرف محصولات بدون برند ، معاملات خوب به ویژه امیدوار کننده است. در واقع ، قیمت ها در مقایسه با فروشگاه ها می توانند تا 75 ٪ پایین تر باشند. با این وجود ، از قیمت ها آنقدر پایین باشید که باور کردن آن دشوار است ، زیرا آنها بیشتر کلاهبرداری را پنهان می کنند. برای جلوگیری از هرگونه شگفتی ناخوشایند ، از مقایسه قیمت محصولی که می خواهید با آن استفاده کنید در سایر سایت ها برای تعیین ارزش واقعی آن ، دریغ نکنید.

من مکس هستم ، ویرایشگر پویا و پرشور -در -CHIEF LegeeKmoderne. در حال حاضر یک دانش آموز در Epitech Nice ، من خودم را به کاوش در مورد ظرافت های همیشه تغییر در دنیای دیجیتال از زمان پیدایش سایت ما اختصاص می دهم. سفر آکادمیک من ، همراه با اشتیاق ناگفته به فناوری ، به من این امکان را می دهد تا نگاهی تازه و روشنفکر به آخرین نوآوری هایی که زندگی روزمره ما را شکل می دهند ، به ارمغان بیاورم.

آیا aliexpress یک سایت قابل اعتماد است? – راهنمای 2023

آیا Aliexpress یک سایت قابل اعتماد است؟

وقتی زمان خرید محصولات آنلاین است ، چندین کاربر اینترنت در یک زمینه مین احساس می کنند.

در واقع ، اگرچه ما بیش از هر زمان دیگری به خرید آنلاین عادت کرده ایم ، این امر مانع از این نمی شود که ما را از طریق میلیون ها کلاهبرداری موجود در وب انجام دهیم.

به همین دلیل کاملاً طبیعی است که تعجب کنیم که آیا یک سایت خارجی با قیمت های جذاب قابل اعتماد است یا به سادگی یک بستر کلاهبرداری.

در این مقاله ، ما به تمام سوالات شما در مورد Aliexpress پاسخ خواهیم داد.

اما ، اگر به یک پاسخ سریع نیاز دارید و لزوماً نمی خواهید مقاله کامل را بخوانید: Aliexpress یک سایت قابل اعتماد است. با این حال ، فروشندگان در این سیستم عامل همیشه نیستند.

به خواندن ادامه دهید تا دریابید که چرا.

aliexpress چیست?

اگر با Aliexpress آشنا نیستید ، در اینجا خلاصه ای سریع از سکو آورده شده است.

Aliexpress یک خرده فروش کاملاً آنلاین است که متعلق به غول فن آوری چینی Alibaba Group (شرکتی با سرمایه بازار چندین ده میلیارد دلار است که توسط جک ما تأسیس شده است).

Aliexpress در خرده فروشی برای خریداران بین المللی تخصص دارد. همان نوع سایت برای مصرف کنندگان چینی وجود دارد: Taobao.

کمی شبیه آمازون ، این پلتفرم به شرکت های کوچک و بزرگ چینی اجازه می دهد تا بدون نیاز به زیرساخت های قابل توجه فن آوری ، این محصولات را به راحتی بین المللی بفروشند.

Aliexpress بستری است که می توانید چیزهای زیادی پیدا کنید. از یک جفت شلوار تا دوچرخه ، همه چیز آنجاست.

با این حال ، مراقب باشید ، اگرچه این سیستم عامل بسیار شبیه آمازون است ، اما همان ضمانت های کیفیت را ارائه نمی دهد. که می تواند تا حد زیادی بر تجربه مشتری شما تأثیر بگذارد.

آیا aliexpress یک سایت قابل اعتماد است?

همه چیز به فروشنده بستگی دارد.

برخی از فروشندگان در Aliexpress بسیار قابل اعتماد هستند. متأسفانه ، از طرف دیگر ، چندین فروشنده نیز در این سکو بسیار قابل اعتماد نیستند. اینها می توانند محصولات با کیفیت پایین و شکسته را به شما ارائه دهند ، نه مانند توضیحات محصول یا حتی هرگز محصول را به شما نمی دهد.

علاوه بر این ، فروشندگان نه تنها همیشه قابل اعتماد نیستند ، بلکه قابلیت اطمینان این سکو نیز تحت تأثیر شرکتهای تحویل که شما انتخاب می کنید نیز تحت تأثیر قرار می گیرد. برخی از آنها می توانند خرید شما را با دیگری مخلوط کنند ، محصول خود را به کشور دیگری بفرستند یا حتی آن را از دست بدهند.

و اگر فکر می کنید که سوال تحویل نمی تواند پیچیده تر باشد ، این احتمال وجود دارد که خرید شما برای ده ها روز (و حتی در برخی موارد) با توجه به منشأ بسته ، در گمرک متوقف و کنترل شود.

چرا سایت aliexpress گران نیست?

از آنجا که اکثر فروشندگان در Aliexpress در چین مستقر هستند ، آنها مستقیماً از طرف شرکت های تولیدی چینی به کالاها دسترسی دارند. این امر به فروشندگان اجازه می دهد تا به محصولات بسیار ارزان تر دسترسی داشته باشند تا اینکه واسطه ای وجود داشته باشد.

ناگفته نماند که اغلب تحویل رایگان است که هزینه ها را حتی بیشتر کاهش می دهد.

تفاوت بین علی بابا و Aliexpress چیست?

تفاوت اصلی بین دو سیستم عامل ماهیت دو سیستم عامل است.

در واقع ، علی بابا.COM بستری است که هدف آن اجازه دادن به شرکت های تولیدی چینی برای برقراری ارتباط با خریداران تجاری است. بنابراین این پلتفرم B2B (شرکت شرکت) است.

از طرف دیگر ، Aliexpress نسبت به یک بستر B2C (شرکت مصرف کننده) است ، بنابراین هدف این است که شرکت های چینی را به مصرف کنندگان جزئیات (مانند آمازون ، والمارت و غیره و غیره متصل کنیم.).

و گرچه قیمت های علی بابا.com ممکن است بسیار پایین تر از Aliexpress به نظر برسد ، این برای هیچ چیز نیست!

در واقع ، اگر به حداقل مقدار کالایی که باید در Alibaba خریداری کنید نگاهی بیندازید.com ، شما به سرعت خواهید فهمید که هدف علی بابا.com مصرف کننده جزئیات عادی نیست که به دنبال شلوار جدید است ، بلکه شرکتی است که به دنبال خرید صدها (اگر هزاران نفر) با قیمت عمده فروشی باشد.

از طرف دیگر ، Aliexpress هنوز هم به خودش اجازه می دهد قیمت های جذاب را برای مصرف کنندگان ارائه دهد در حالی که به آن CI اجازه می دهد مقدار محصولات را برای خرید در یک محدود کنند.

در اصل ، این دو سیستم عامل با یکدیگر بسیار متفاوت هستند. به همین دلیل است که درک کنید که چرا به یکی از این دو سیستم عامل نیاز دارید کاملاً ضروری است. برای شرکت ها ، Alibaba.com قطعاً بهترین انتخاب است. برای مصرف کنندگان ، بیشتر به Aliexpress است که باید بچرخیم.

چه تحویل در Aliexpress انتخاب کنید?

یک تن گزینه های تحویل در Aliexpress وجود دارد. اما اساساً ، آنها می توانند به دو دسته تقسیم شوند: تحویل و تحویل معمولی از طریق نامه “خصوصی” (FedEx ، UPS ، DHL و غیره.).

تفاوت اصلی این دو در این است که تحویل از طریق نامه های خصوصی بسیار سریعتر تحویل داده می شود.

با این حال ، با تحویل از طریق نامه خصوصی ، شما در بیشتر موارد مشمول پرداخت هزینه های گمرکی هستید ، که این باعث افزایش هزینه شما حتی بیشتر می شود.

گزینه های مختلف تحویل در Aliexpress Canada:

  • معمولی (بدون دنبال کردن): زایمان می تواند بین 20 تا 60 روز طول بکشد تا وارد کانادا شود.
  • تحویل معتبر (با دنبال کردن) – حمل و نقل استاندارد Aliexpress: تحویل برای رسیدن تقریباً بین 20 تا 45 روز طول می کشد.
  • تحویل از طریق نامه خصوصی – حمل و نقل حق بیمه Aliexpress: تحویل بین 5 تا 10 روز طول می کشد ، اما هزینه تحویل بسیار بیشتر است و هزینه های گمرک تقریباً همیشه وجود دارد.

نحوه بازگشت یک بسته به Aliexpress?

سوال خوب ، خیلی سخت نیست. شما برخی از گزینه های بازخورد در مورد Aliexpress دارید.

1. بازپرداخت جزئی بدون مراجعه به موارد

شما می توانید هنگامی که محصولی که با ارزش کمتری نسبت به کالایی که سفارش داده اید دریافت کنید ، بازپرداخت جزئی دریافت کنید.

به عنوان مثال ، شما یک جفت شورت سیاه سفارش می دهید که 10 دلار ارزش دارد و فروشنده یک جفت شورت سبز را برای شما ارسال می کند که فقط 6 دلار ارزش دارد.

علاوه بر این ، در صورت تحویل محصول با نقص جزئی ، بازپرداخت جزئی نیز قابل استفاده است ، اما همیشه قابل استفاده است.

شما قادر خواهید بود مبلغی را که می خواهید خودتان بازپرداخت کنید ، انتخاب کنید ، با این حال ، فروشنده مجبور است او را تأیید کند. اگر در یک رقم مشکل دارید ، تیم پشتیبانی Aliexpress برای تصویب حکم نهایی به این استدلال می پیوندد.

2. بازگشت مورد و بازپرداخت کامل

در این گزینه ، شما باید محصول را به فروشندگان برگردانید و خودتان تحویل دهید. وقتی فروشنده محصول را دریافت کند ، پول شما بازپرداخت می شود.

اگرچه این روش کمی حجیم تر است ، اگر چیزی بسیار گران قیمت را روی سکو خریداری کرده اید بسیار مفید است.

چگونه می توان در Aliexpress بازپرداخت کرد?

بازپرداخت در Aliexpress یک فرآیند آسان است. با این حال ، شما هنوز هم باید در طول فرآیند مراقب باشید زیرا تیم تأیید بازپرداخت پرونده شما را تجزیه و تحلیل می کند و حق دارد از بازپرداخت خودداری کند.

به همین دلیل ما یک راهنمای کوچک ایجاد کرده ایم تا به شما نشان دهیم که چگونه می توانید در Aliexpress بازپرداخت کنید.

1. دریافت شواهدی

مانند سایر اختلافات “قانونی” ، انتخاب مدارکی قبل از بازپرداخت پرونده بازپرداخت بسیار مهم است.

اگر محصول با توضیحات فروشنده مطابقت ندارد ، برای اثبات آن از عکس ها استفاده کنید.

هرچه شواهد بیشتری داشته باشید ، احتمال بازپرداخت بیشتر خواهید داشت.

2. ایجاد “استدلال”

در سفارشات خود محصولی را که می خواهید بازپرداخت کنید و گزینه بازپرداخت را انتخاب کنید. تمام اطلاعات لازم را که انتخاب کرده اید اضافه کنید و فراموش نکنید که برای پشتیبانی از درخواست بازپرداخت خود عکس یا تصاویر را درج کنید.

3. درخواست بازپرداخت خود را از نزدیک دنبال کنید

فروشنده فقط 5 روز فرصت دارد تا در مورد درخواست بازپرداخت شما واکنش نشان دهد ، به همین دلیل پیروی از نزدیک درخواست شما بسیار مهم است. چه کسی می داند ، فروشنده ممکن است یک راه حل جایگزین برای بازپرداختی که دوست دارید به شما ارائه دهد.

اگر نتوانید با فروشنده توافق پیدا کنید ، یک نماینده Aliexpress شواهد را بررسی می کند و برای شما تصمیم می گیرد.

سپس با تصمیم AliexPress در مورد درخواست بازپرداخت خود ایمیلی دریافت خواهید کرد.

نتیجه

شهرت “متوسط” Aliexpress عمدتا از انتظارات غیر واقعی از مصرف کنندگان ناشی می شود.

در واقع ، تا زمانی که انتظار دریافت محصولات برتر را ندارید ، به احتمال زیاد از تجربه خود در مورد Aliexpress بسیار راضی خواهید بود.

فراموش نکنید ، شما هرگز نمی روید (و ما تکرار می کنیم: هرگز) محصولات واقعی مارک های شناخته شده را در Aliexpress پیدا کنید. و بله! جفت کفش نایک یا رولکس با 12 دلار هرگز محصولات واقعی نیستند.

آنها جعلی هستند.

و بسیار مراقب باشید که آنها را بخرید زیرا غیرقانونی است و در صورت متوقف کردن بسته شما در گمرک می توانید جریمه های بزرگی داشته باشید.

اگر در این مقاله چیز جدیدی آموخته اید ، از به اشتراک گذاشتن آن با یک دوست یا همکار دریغ نکنید!

نظر شما در مورد Aliexpress چیست? آیا این یک بستر خوب برای خرید محصولات ارزان قیمت است یا یک معما که هرگز محصولات خوبی پیدا نخواهید کرد? نظر خود را در نظرات زیر به اشتراک بگذارید.

stéphanie l.

Stéphanie به پایان رساندن کارشناسی در مدیریت تجارت با تخصص در امور مالی است که وی در HEC مونترال به دست آورد. از سال 2020 ، استفانی اشتیاق خود را به دنیای مالی و ارزهای رمزنگاری شده در وبلاگ مالی Les Finances به اشتراک گذاشته است.CA به بیش از 50،000 خواننده ماهانه.