چه مدت تحویل aliexpress است? | Seo Reborn ، Aliexpress تحویل: همه!

تحویل aliexpress: همه

Contents

در صورتی که فروشنده از سفارش شما تجاوز نکند ، بدیهی است می توانید دریافت کنید بازپرداخت کل از سفارش خود با همان وسیله پرداختی که هنگام خرید استفاده کرده اید.

چه مدت تحویل aliexpress است ?

شما تعجب می کنید چگونه تحویل در aliexpress ? چیست زمان متوسط و خدمات ارائه شده چیست ?

در این حالت ، شما در جای مناسب هستید ! ما به همه این س questions الات پاسخ خواهیم داد.

بسیاری از تعصبات منفی در مورد تحویل در Aliexpress وجود دارد. سفارش در این سایت بسیار جالب است و خواهیم دید که مهلت ها کاملاً منطقی هستند و وسیله ای برای به دست آوردن تحویل های شتاب وجود دارد.

در این مقاله به ویژه کشف خواهید کرد:

 • روش های حمل و نقل و همچنین زمان تحویل.
 • چگونه می توان به سرعت یک بسته را دریافت کرد.
 • چگونه سفارش خود را دنبال کنیم.
 • بیشترین پاسخ.

پس از خواندن این مقاله ، همه چیز را می دانید که در مورد نحوه عملکرد Aliexpress می دانید. اگر آماده هستید ، بیایید بدون تأخیر بیشتر شروع کنیم !

تحویل در aliexpress

چه مدت برای دریافت دستور aliexpress خود ?

هنگامی که این سفارش از چین آمده است ، لازم است به طور متوسط ​​بین 10 تا 60 روز تأمین شود. اگر با یک فروشنده با انبار در اروپا سفارش دهید ، دوره آن است 5 تا 7 روز.

وقتی بسته به کشور خود شما ارسال می شود ، این بار حدود 3 روز طول می کشد. برای فهمیدن اینکه کدام کشورها این گزینه را ارائه می دهند ، لازم است جستجوی خود را فیلتر کنید.

این مهلت ها به دلایل مختلف ممکن است متفاوت باشد و ما خواهیم دید که چرا. اولین رفلکس که مشورت با آن است توضیحات محصول مانده توسط فروشنده. بنابراین می توانیم تاریخ تحویل تخمین زده شده را بدانیم.

روش های حمل و نقل:

چندین روش حمل و نقل وجود دارد اما تفاوت بین بسته های ارسال شده از طریق نامه های خصوصی (UPS ، FedEx ، DHL و غیره) و سایر موارد. سفارش ارسال شده توسط حمل و نقل خصوصی وارد می شود خیلی سریع اما هزینه های گمرکی می تواند اعمال شود.

 • محموله های استاندارد (بدون شماره ردیابی) برای رسیدن به 20 تا 60 روز طول می کشد.
 • محموله های معتبر با شماره ردیابی 10 تا 45 روز طول می کشد تا به مقصد برسید.
 • با وجود هزینه گمرکی قابل استفاده است ، محموله های حمل و نقل خصوصی می توانند بین 5 تا 10 روز وارد شوند.

تحویل aliexpress

کشور مقصد و دوره های سال

جالب است بدانید که سایت Aliexpress محصولات خود را تقریباً به همه کشورهای جهان می فرستد. بنابراین زمان تحویل می تواند متفاوت باشد زیرا سرویس پستی با یک کشور به کشور دیگر متفاوت است. حداکثر مدت زمان دریافت بسته شما تقریباً است 60 روز. ما به تازگی دیده ایم که کشور مقصد می تواند در این دوره تأثیر بگذارد ، اما ما نیز باید در نظر بگیریم دوره سال. در واقع ، دوره های تعطیلات کشور مبدا یا مقصد می تواند به دلیل یک سرویس پستی به شدت اشباع ، تحویل بسته ها را تا حد زیادی گسترش دهد.

مهمترین دوره برای در نظر گرفتن معروف است سال نو چینی که در ابتدای فوریه جشن گرفته می شود. این جشن ها می توانند حدود دو هفته به طول انجامند. در این دوره ، زمان تحویل به طور کلی تمدید می شود و پس از آن باید دو ماه برای تحویل فراهم کنید.

تحویل سریع در 10 روز

همانطور که در بالا مشخص کردیم ، Aliexpress امکان بهره گیری از تحویل در 10 روز از چین را ارائه می دهد. سپس باید دکمه را پیدا کنیم “تحویل سریع” وقتی در سایت جستجو می کنید. سپس می توانیم از تحویل بین استفاده کنیم 3 و 10 روز, که به شما امکان می دهد بسته خود را سریعتر از حمل و نقل خصوصی دریافت کنید. متأسفانه ، این ویژگی همیشه در دسترس نیست.

سؤالاتی که اغلب توسط خریداران پرسیده می شود:

به منظور کمک به شما در بهترین حالت ، من شما را زیر شایع ترین سؤالات مربوط به زمان تحویل در Aliexpress ، دوباره به شما بازنویسی کرده ام. بنابراین احتمالاً پاسخ ایده آل برای مشکل خود خواهید داشت !

آنچه “درمان” در Aliexpress نامیده می شود ?

پس از کلیک بر روی دکمه پرداخت و تأیید شد ، فروشنده سپس سفارش را تهیه می کند. این بسته به اندازه بسته ها ، فروش گسترده فروشنده یا زمان سال.

آنچه “پردازش” نامیده می شود ?

Aliexpress با مشاوره با یک محصول در سایت ، ما را از میانگین زمان فروشنده برای تهیه سفارش به ما اطلاع می دهد. توجه به این نکته حائز اهمیت است که این مدت به طور کلی است بیش از حد. در واقع ، Aliexpress می تواند حدود ده روز آماده سازی را تأمین کند ، اما به طور کلی ، فروشندگان ظرف سه روز سفارشات را تهیه و حمل می کنند.

در صورتی که فروشنده از سفارش شما تجاوز نکند ، بدیهی است می توانید دریافت کنید بازپرداخت کل از سفارش خود با همان وسیله پرداختی که هنگام خرید استفاده کرده اید.

چگونه می توان وضعیت سفارش من را در Aliexpress دانست ?

مشاوره با وضعیت سفارش بسیار آسان است و بسته بندی خود را پیدا کنید. پس از اتمام فروشنده برای تهیه سفارش شما ، دومی سپس بسته را به عنوان موجود اعلام می کند حمل شده. شما فقط باید صفحه را باز کنید که تاریخچه سفارشات خود را گرد هم آورده و موردی را که مورد علاقه شما است قرار دهید. پس از آن لازم است که شماره پیگیری را که توسط فروشنده نشان داده شده است برای یافتن بسته کپی کنید. به لطف لینک زیر می توانید آن را به راحتی انجام دهید:

در صورت عدم وجود شماره ردیابی ، دریغ نکنید با فروشنده تماس بگیرید به منظور کسب اطلاعات بیشتر در مورد وضعیت سفارش خود.

ردیابی بسته

آیا برای ترانزیت سفارش من به همان اندازه روز است؟ ?

ممکن است اتفاق بیفتد که وضعیت سفارش تکامل نمی یابد و به نظر می رسد مسدود شده است. شما همیشه باید صبور باشید و شماره ردیابی خود را بررسی کنید. از استفاده از لینک ذکر شده در بالا برای یافتن موثر بسته خود دریغ نکنید. گاهی اوقات داده ها نیست به روزرسانی نمی شود, اما نگران نباشید ، سفارش شما در راه رسیدن به مقصد زیبا و خوب است.

اگر مدت زمان به طور غیر طبیعی خیلی طولانی به نظر می رسد ، ما از شما دعوت می کنیم تا برای کسب اطلاعات بیشتر به فروشنده نزدیک شوید.

در همان روز چندین سفارش در Aliexpress قرار داده شده است ، آیا آنها به هم می رسند ?

به عنوان یک قاعده کلی ، وقتی محصولات از فروشندگان مختلف را خریداری می کنید ، هر بسته به طور جداگانه ارسال می شود. هنوز هم خوب است که توجه داشته باشید که گاهی اوقات گزینه ای برای a وجود دارد ترابری ترکیبی یا چندگانه. این سودمند است زیرا شما فقط باید یک تحویل را دنبال کنید و به لطف شخصیت اولویت خود ، خیلی سریعتر به مقصد خود می رسد.

چگونه سفارش Aliexpress خود را لغو کنیم ?

باید بدانید که فسخ یک سفارش فقط درصورتی در دسترس است که فروشنده هنوز بسته شما را ارسال نکرده است. پس از پرداخت باید این درخواست را انجام دهید تأیید شده یا دقیقه اول یا ساعات بعد از خرید. اگر پرداخت تأیید شود و بسته ارسال شده باشد ، لازم است که پذیرش فروشنده برای به دست آوردن یک لغو احتمالی را دریافت کنید.

به نظر می رسد سفارش من “حصار” است ، چه کاری باید انجام دهم ?

ممکن است دلایل مختلفی وجود داشته باشد که وضعیت سفارش شما ممکن است به عنوان “حصار” ظاهر شود. این ممکن است به دلیل تأخیر در پرداخت از طرف شما باشد ، خود فروشنده به دنبال پارگی یک محصول ، سفارش را لغو کرده است ، شما دو بار از یک کوپن یکسان استفاده کرده اید.

چگونه می توان دانست که آیا یک فروشنده می تواند به کشور من تحویل دهد ?

این بستر فروش این مزیت را دارد که بسته های خود را تقریباً از طریق همه کشورهای جهان ارسال کند. ساده ترین ژست برای انجام انتخاب در سمت راست بالای سایت ، کشوری که شما در آن هستید و زبان و شعار. با تشکر از این ، شما فقط محصولاتی را که می توانند به شما تحویل دهند فیلتر کرده و مشاهده می کنید. عاقلانه است که بخاطر بسپاریم که هر کشور مقررات گمرکی خود را دارد و ترجیح می دهد قبل از خرید این تشریفات را بررسی کنید.

تحویل خانه

آیا سفارشات Aliexpress وارد خانه می شوند ?

وقتی در Aliexpress خرید می کنید ، آدرس تحویل به فروشنده را نشان می دهید. شما همیشه بسته خانه خود را دریافت خواهید کرد مگر اینکه سفارش خود را در یک نقطه عقب نشینی عرفان. اگر وقتی مرد زایمان می گذرد در خانه خود نیستید ، اگر افرادی در خانه دارید می تواند برای شما امضا کند.

اگر کسی در طول مرد تحویل در دسترس نباشد ، دومی یک را ترک می کند کارت تماس گیر دعوت شما برای حذف بسته خود از نزدیکترین اداره پست.

آیا من از تحویل سفارش خود توسط Aliexpress هشدار داده ام ?

Aliexpress ما را از تغییرات در وضعیت سفارش مطلع نمی کند. هیچ تاریخ تحویل به پایان نرسیده و این وظیفه شماست که در مورد وضعیت فعلی سفارش خود بدانید. به طور خاص می توانید از پیوندی که در بالا ذکر شده است استفاده کنید.

و فراموش نکنید ، اگر مورد شما نقص دارد ، همیشه می توانید از Aliexpress بازپرداخت درخواست کنید.

شما علاقه مند به تجارت الکترونیکی هستید ? بهترین تبدیل شدن !

امیدوارم این مقاله را مفید و کامل پیدا کرده باشید ، اکنون همه چیز را در مورد تحویل های ارائه شده توسط این سایت می دانید. شما اکنون تمام ابزارهایی را در دست دارید تا اولین سفارش خود را روشن کنید عرفان. شما می خواهید در مورد این سایت فروش اطلاعات بیشتری کسب کنید ? من از شما دعوت می کنم با سایر مقالات مربوط به این موضوع مشورت کنید.

اگر تجارت الکترونیک اشتیاق جدید شماست یا اگر فقط می خواهید برای توسعه فعالیت خود مشاوره دریافت کنید ، من یک جلسه مربیگری را توصیه می کنم. تیم های ما خوشحال خواهند شد که به شما مشاوره دهند و به سوالات شما پاسخ دهند. دریغ نکنید که برای ما پیام بگذارید فضای تفسیر تا بتوانم به بهترین وجه به درخواست های شما پاسخ دهم.

رومن سئو ، بنیانگذار

بیش از 4 سال است که من به Dropshippers کمک کرده ام تا با مغازه خود فروش آنلاین بیشتری داشته باشند. امیدوارم این مقاله به سؤالات شما پاسخ داده باشد و این امکان را به شما می دهد تا فعالیت خود را توسعه دهید ! ��

تحویل aliexpress: همه !

تحویل aliexpress

Aliexpress ، ما دوست داریم: همه چیز را ارزان می یابیم … سرانجام … تا زمان تحویل درگیر شد !

بازار چین Aliexpress ، یک شرکت تابعه از گروه Alibaba ، مبادلات بین فروشندگان و مشتریان را ساده می کند. شما می توانید همه چیز را در آنجا پیدا کنید ، بیش از قیمت های رقابتی.
با این حال ، به نظر می رسد تحویل Aliexpress تمایلی زیادی ندارد. بین رایگان بودن ، انواع تحویل ، مهلت ها ، آداب و رسوم ، می توانید کاملاً گم شوید!

خوشبختانه ، ما تصمیم گرفتیم که زمینه را برای بزرگترین خوشبختی شما پاک کنیم. تحویل aliexpress ، مهلت های آن و هر آنچه شما باید در مورد Aliexpress بدانید دیگر هیچ اسرار برای شما نخواهد داشت.

چه روشهای تحویل در دسترس شما است? هزینه تحویل چقدر است? میانگین زمان حمل سفارشات چقدر است? نحوه تحویل رایگان? در مورد اضافی چه چیزی? چگونه بسته خود را دنبال کنید و در صورت تجدید نظر چه کاری انجام دهید? نحوه تماس با خدمات مشتری Aliexpress?

همه این سؤالات در این مقاله پاسخ هایی پیدا می کنند.

همه چیز در مورد تحویل aliexpress

aliexpress ، quésaco?

مانند آمازون و Cdiscount ، Aliexpress یک مکان بازار آنلاین است. یک فروشگاه تجارت الکترونیکی که بی نهایت محصولات ارائه شده توسط هزاران بازرگان مختلف را جمع می کند.

بنابراین Aliexpress واسطه ای بین مشتریان و عمدتا پیشنهادات معامله گران چینی است (این برند بیشتر و بیشتر نمونه کارها خود را گسترش می دهد و متنوع می کند و بیشتر برای بازرگانان اروپایی و فرانسوی باز می شود)).

این بستر ، که بر روی آن فروشندگان مستقل برای فروش محصولات خود آمده اند ، به عنوان یک منطقه الکترونیکی بزرگ عمل می کند که به فروشندگان مختلف اجازه می دهد از مخاطبان بزرگ خود و همچنین “پرتوهای” آن لذت ببرند.

aliexpress و تحویل

این خود فروشندگان هستند که شرایط فروش و تحویل خود را مطرح می کنند. فروشندگان Aliexpress نیستند ، آنها فقط از این پلتفرم برای بازاریابی محصولات خود استفاده می کنند.

بنابراین ، هیچ قانون خاصی در مورد تحویل Aliexpress وجود ندارد.
در واقع ، تحویل Aliexpress به فروشنده ، محل آن ، سهام و جدی بودن آن بستگی دارد ..

همچنین بخوانید: رزرو لیست میل.کم

خوشبختانه ، راهی برای تعمیم حداقل برای حرکت در رابطه با تحویل Aliexpress وجود دارد.

یک سوال در مورد تحویل ? رفلکس 1 است با فروشنده تماس بگیرید ::

با فروشنده Aliexpress تماس بگیرید

روشهای تحویل aliexpress چیست:

Aliexpress تحویل توسط شرکت حمل و نقل خصوصی یا از طریق حامل های چینی ارائه می دهد.

روشهای تحویل عبارتند از: TNT*، EMS*، UPS*، FedEx*، DHL*، China Post Airmail ، Hongkong Post و S.ج. بیان.

اغلب شما چاره ای ندارید. این فروشنده است که شریک تحویل خود را در بالادست انتخاب می کند.

 • با انتخاب تحویل aliexpress توسط حامل های خصوصی از چین (DHL ، FedEx ، TNT ، EMS) ، مطمئناً سفارشات خود را به سرعت و به موقع دریافت می کنید. این تحویل دهندگان در تحویل خود نمونه ای هستند!
  نزولی کوچک ؛ هزینه های تحویل به دلیل هزینه های گمرکی می تواند گران باشد (بین 20 تا 35 €). واضح است که این قیمت برای هر سفارش ارزان مقاله گزاف است. با این حال ، برای بسته های با ارزش بالا ، این روش تحویل علاوه بر ایجاد یک جایگزین جالب ، اطمینان بخش است.
  اگر تحویل aliexpress را توسط این حامل های خصوصی انتخاب کنید ، تحویل سریع Aliexpress با DHL بهینه است.
 • تحویل داده شده است حامل های چینی آیا گزینه دوم در دسترس شماست. همچنین ارزانترین حالت تحویل Aliexpress است. برای انجام این کار ، اگر عجله ندارید ، این روش تحویل Aliexpress را ترویج کنید.
  ترخیص کالا از گمرک به طور کلی بدون مشکل پیش می رود ، اما مهلت ها می توانند طی چند هفته تمدید شوند.

خبر خوب! برای یک مدتی, Aliexpress انبارهای فرانسه را باز کرد و در اروپا. برخی از محصولات اکنون فقط در 3 روز تحویل داده می شوند ، زیرا در انبارهای اطراف موجود هستند.

*برای این حامل های خصوصی ، کاربران تقریباً از لحاظ آشنایی با آشنایی با گمرک ، که قیمت محصول را افزایش می دهند ، می روند. اما زایمان واقعاً سریع است (حداکثر 5 روز.)

قیمت تحویل aliexpress چقدر است?

به طور سودمند ، بسیاری از محصولات فروخته شده در Aliexpress در فرانسه بصورت رایگان ارسال می شوند.

اما تحویل گاهی اوقات پرداخت می شود. در این موارد ، قیمت به حامل ، اندازه و وزن محصول بستگی دارد. هزینه تحویل در صفحه محصول بالای دکمه های “خرید” و “اضافه کردن به سبد” نشان داده می شود.

بدیهی است ، Aliexpress سعی می کند با تسلط بر هزینه های تحویل برای مشتریان تا حد امکان رقابتی باقی بماند.

زمان تحویل aliexpress

قیمت انتخاب و تحویل

چگونه می توان تحویل رایگان aliexpress را دریافت کرد?

نکته N ° 1 : ذکر ذکر کنید حمل و نقل رایگان Aliexpress با قیمت محصول:

تحویل رایگان aliexpress

نکته N ° 2: از فیلتر استفاده کنید ، کادر را چک کنید حمل و نقل رایگان. انتخابی صورت می گیرد و شما فقط در گروه مورد نظر محصولات Aliexpress را با تحویل رایگان دریافت خواهید کرد.

همچنین بخوانید: لباس های استفاده شده را با بازپرداخت خریداری کنید? در Cdiscount امکان پذیر است !

سفر رایگان Aliexpress

نکته N ° 3 : “تحویل رایگان” را در قسمت جستجو جستجو کنید و هدایت شوید. کاملاً ساده.

واردات اضافی بر محصولات aliexpress تأثیر می گذارد:

از اول ژوئیه سال 2021 ، چندین محصول فروخته شده در Aliexpress در معرض هزینه اضافی قرار گرفته اند.
در واقع ، یک آیین نامه جدید نیاز به افزایش تعرفه 20 ٪ در تمام بسته های نه از اتحادیه اروپا (اتحادیه اروپا) دارد.
در نتیجه ، اگر یک محصول Aliexpress را از ایالات متحده یا آسیا خریداری می کنید ، باید این مالیات اضافی را بپردازید.
سپس سعی کنید محصولات موجود در انبارهای محلی در اتحادیه اروپا را پیدا کنید.

زمان تحویل aliexpress چقدر است:

این به بازرگان بستگی دارد و می تواند به طور رسمی بین 3 تا 60 روز “کار” خلاص شود. این در توضیحات محصول هنگام سفارش نشان داده شده است.

از آنجا که بیشتر فروشندگان Aliexpress چینی هستند ، تحویل اقلام ممکن است برای برخی طولانی تر باشد. بدیهی است اگر محصول شما در یکی از انبارهای موجود در اروپا باشد ، مهلت کوتاه می شود.
در هر صورت ، به مهلت های ذکر شده در برگه محصول مقاله خود مراجعه کنید.

مکان های حمل و نقل Aliexpress

به طور کلی ، Aliexpress در سراسر جهان ارائه می دهد و فرانسه نگران است. با این حال ، آدرس های حمل و نقل منحصراً به صلاحدید فروشنده باقی می مانند. فقط با انتخاب گزینه “ارسال به: فرانسه” ، جستجوی خود را فیلتر کنید.

چگونه می توان از بسته aliexpress + استفاده کرد ?

پس از خرید در Aliexpress ، به خاطر داشته باشید که:

 • شما باید به یاد داشته باشید تاریخ گارانتی فروشنده (تحویل در مدت زمان x روز).
 • در هر زمان ، می توانید با فروشنده تماس بگیرید برای اطلاع از دلایل تأخیر و مذاکره کردن با او با باز کردن “استدلال”.
 • پس از تاریخ تضمین شده ، باید دوباره صبر کنید تا 45 روز. فراتر از آن ، اگر خبری از فروشنده ندارید ، باید ادعا کردن و بلیط را باز کنید.

به طور کلی ، کاربران Aliexpress از جدیت سکو استقبال کرده و تعمیر را به دست می آورند (اغلب بازپرداخت).

بسته aliexpress خود را دنبال کنید

تمام دستورات aliexpress بدون استثنا دارای شماره بسته هستند.

برای دنبال کردن آن ، پیوند “مشاهده جزئیات / مشاهده جزئیات” را در صفحه خلاصه فرمان خود باز کنید ، در غیر این صورت:

 1. وصل کردن.
 2. اطلاعات را از بسته ، که در صفحه سفارش یا از طریق ایمیل تأیید خود پیدا خواهید کرد ، وارد کنید.
 3. سپس اطلاعات تدارکات حمل و نقل تحویل داده می شود.

دستور غیر سازگار: تأیید نکنید !

در زمان رسید سفارش ، Aliexpress از شما خواست تا تأیید کنید که بسته را دریافت کرده اید و از شما سؤال می کند بر روی دکمه “تأیید تحویل تحویل / تأیید” کلیک کنید.

کلیک هرگز در این دکمه تا زمانی که محتوای بسته را بررسی نکرده اید. اگر مطابق با سفارش نیست ، روی دکمه تأیید تحویل کلیک نکنید. شما حق درخواست تجدید نظر نخواهید داشت.

همچنین بخوانید: پاییز: فسیل تا 40 ٪ شما را ارائه می دهد

سپس توصیه می کنیم:

 1. با فروشنده تماس بگیرید و مذاکره کردن با او. یک ارجاع ، برای شما ، غالباً ویرانی بودجه است. راه حلی برای برکناری.
 2. بدون راه حل ، شما باید بلیط Aliexpress را باز کنید.

جایزه تحویل Aliexpress: نکات و مشاوره سرمقاله ” !

هنگامی که شما در aliexpress سفارش می دهید:

 • پیش بینی کنید و جلو بروید. اگر در مواقع اضطراری هستید ، بهتر است از آن جلوگیری کنید. و شما از نظر مالی برنده خواهید شد !
 • با انتخاب تحویل با شرکت هواپیمایی چینی ، محصولات بیش از حد گران قیمت را انتخاب نکنید: این شرم آور است که در صورت بروز یک درخشش پشیمان شوید و آن را از دست بدهید.
 • سعی کنید معادل رقبا (آمازون یا Cdiscount و غیره) پیدا کنید تا در وقت یا هزینه خود صرفه جویی کنید (یا هر دو). اگر سفارش شما منوط به هزینه شود ، این حقیقت تر است.
 • به خودتان اجازه دهید با توصیه های تحویل فروشندگان (چین یا هنگ کنگ پست هوایی و غیره) از آنها دور شوید و برای اطمینان از تحویل صحیح با بررسی های کاربر مشورت کنید.
 • از مشورت با سؤالات (سؤالات متداول) تنظیم شده توسط AliexPress دریغ نکنید. علاوه بر ترجمه به فرانسوی ، کامل است. شما می توانید پاسخ های لازم را برای سؤالات خود در مورد حمل محصولات ، شرایط بازپرداخت ، سفارش ، مشکلات پرداخت یا حتی درخواست خدمات پس از فروش پیدا کنید.

اگر با این وجود سؤالات بیشتری در مورد تحویل Aliexpress دارید ، می توانید همانطور که در زیر نشان داده شده است با فروشنده تماس بگیرید:

نحوه تماس با خدمات مشتری Aliexpress در فرانسه ?

اگرچه Aliexpress یک بازار چینی است ، اما همه چیز را برای ارائه خدمات به مشتری محلی در فرانسه تنظیم می کند. شما می توانید از طریق گربه آنلاین با یک مشاور Aliexpress تماس بگیرید. دومی 24 ساعت شبانه روز ، 7 روز در هفته در دسترس است.

برای استفاده از گربه ، به سادگی به منوی “Help” در صفحه اصلی بروید ، سپس “خدمات مشتری” را انتخاب کنید. سپس شما به صفحه ای که دکمه “چت اکنون” است هدایت می شوید و به شما امکان می دهد با مشاور AliexPress خود تماس بگیرید.

در تمام خریدهای Aliexpress خود درآمد کسب کنید

و اگر خریدهای Aliexpress شما برای شما پول به ارمغان آورد !

بازپرداخت IGRAAL به شما امکان می دهد در هر یک از خریدهای خود در سایت Aliexpress درآمد کسب کنید. شما ما را باور نمی کنید ? ممکن است فکر کنید کلاهبرداری است ? برعکس ، ما شما را سرزنش نمی کنیم ! ما مقاله ای را برای شما آماده کرده ایم که همه چیز را در مورد بازپرداخت IGRAAL و حالت عملیاتی آن توضیح می دهد.

شما هنوز هم دریغ می کنید ، در اینجا مزایای دیگر بازپرداخت وجود دارد که لزوماً باعث می شود نظر خود را تغییر دهید:

 • ثبت نام و استفاده از بازپرداخت 100 ٪ رایگان است.
 • بازپرداخت IGRAAL در بیش از 2500 شریک معتبر است ، می توانید در خرید ، خریدهای خانگی ، سفرهای خود و حتی قبض برق خود بازپرداخت کنید.
 • برای ثبت نام خود ، Igraal 3 یورو را به عنوان یک هدیه خوش آمدید ارائه می دهد.

و شما ، نکات شما برای دیدن واضح تر در مورد تحویل Aliexpress چیست ?

تحویل aliexpress: همه چیز در مورد مهلت ها ، هزینه ها و مدیریت سفارش

تحویل aliexpress: همه چیز در مورد مهلت ها ، هزینه ها و مدیریت سفارش

Aliexpress وب سایتی است که با محصولات با قیمت شکسته از چین تحویل می دهد. بسیاری از کارآفرینان همچنین محصولات تأمین کنندگان حاضر در این سایت را با قیمت های بالاتر برای دریافت حاشیه و کسب درآمد فروش می کنند. این اصل رها کردن و خرید/فروش مجدد است که سالها وجود داشته است.

بنابراین اگر شما یک خریدار اکراه هستید که می خواهید با ارائه محصولات Aliexpress ، قطره گذاری را انجام دهید ، بدانید که فاصله بین چین از فرانسه نباید ترمز موفقیت شما باشد !

این کشور به سادگی قربانی تعصب است. هنگام سفارش محصولات در AliexPress باید اطمینان داشته باشید.

شما به سادگی باید وسایل تحویل با کیفیت را اتخاذ کنید و بدانید که چگونه می توانید در مورد تحویل در AliexPress (هزینه های حمل و نقل ، وظایف گمرک و غیره) کار کنید.

در اینجا چند نکته برای دانستن همه چیز در مورد تحویل Aliexpress و انتخاب تأمین کننده خود آورده شده است.

سایتی ایجاد کنید تا محصولات Aliexpress را بفروشید – تست رایگان 15 روز

ارائه Aliexpress

Aliexpress یک مکان بازار مانند آمازون یا eBay است.

این پلتفرم به عنوان واسطه ای بین فروشندگان مستقل ، مارک ها و مصرف کنندگان خدمت می کند.

برای فروش محصولات خود, تولید کنندگان شرایط فروش خود را تحمیل می کنند.

بنابراین ، تحویل aliexpress بسته به فروشندگان متفاوت است. در واقع ، آنها کسانی هستند که کالاهای شما را برای فروپاشی فروخته می کنند.

حالت ، مهلت و هزینه تحویل در Aliexpress

روش های تحویل

روشهای تحویل بیشماری در Aliexpress وجود دارد.

در واقع, در بالادست توسط تأمین کننده تعریف شده است.

روش های تحویل موجود در Aliexpress ، به عنوان مثال:

 • پست هوایی چین,
 • حرف.ج. بیان,
 • پست هنگ کنگ,
 • DHL,
 • غوغا,
 • TNT,
 • اعلان,
 • FedEx ، و غیره

برای محصولات ارزشمند ، من به شما توصیه می کنم که به عنوان مثال یک روش تحویل را با شرکت های خصوصی مانند DHL و FedEx انتخاب کنید. از طرف دیگر ، شما به احتمال زیاد سفارش آداب و رسوم کنترل شده خود را مشاهده می کنید و هزینه های اضافی را پرداخت می کنید.

اگر حامل های چینی را انتخاب کنید ، تحویل ها به طور کلی از گمرک برای حمل و نقل رایگان عبور می کنند (البته می تواند چند بار اتفاق بیفتد که بسته تأیید شود).

زمان تحویل

زمان تحویل در Aliexpress متفاوت است. آنها می توانند بین 3 تا 60 روز فرار کنید.

همانطور که فهمیدید ، حمل و نقل از یک شرکت حمل و نقل متفاوت است. همچنین به انتخاب تحویل شما بستگی دارد. برخی از مهلت ها کوتاه تر اما گران تر خواهد بود.

در همه موارد ، مهلت همیشه در توضیحات محصول نشان داده شده است.

در aliexpress شما می توانید باشید محصولاتی را پیدا کنید که از اروپا حمل می شوند و حتی از فرانسه طی چند روز ! در واقع ، این برند توسعه یافته است و امروزه انبارهای نزدیک به خریداران شما برای تحویل اکسپرس است. یک مزیت غیرقابل انکار برای به حداقل رساندن زمان تحویل محصولات به خریداران شما.

سایتی ایجاد کنید تا محصولات Aliexpress را بفروشید – تست رایگان 15 روز

هزینه های تحویل

با توجه به هزینه تحویل در Aliexpress, با توجه به اندازه محصول برای حمل و نقل تعریف شده است و البته.

این همچنین در مورد صفحه مقاله مطلع شده است.

همه اینها به محصول ، ارزش سفارش و بودجه شما برای انتخاب تحویل بستگی دارد.

به طور کلی, به راحتی می توانید محصولاتی را با تحویل رایگان پیدا کنید.

نکته من برای موفقیت در Dropshipping همچنین ارائه یک محصول ارزان قیمت ، با یک زمان تحویل نسبتاً کوتاه است.

قبل از سفارش و انتخاب تحویل خود, همچنین به یاد داشته باشید که بررسی ها و نظرات را بررسی کنید کاربرانی که قبلاً سفارش داده اند. این تأیید اعتبار و جدی بودن فرستنده را تضمین می کند.

تحویل رایگان با Aliexpress

همانطور که در بالا اشاره کردم ، وجود دارد بسیاری از محصولات موجود در Aliexpress که به صورت رایگان ارائه می شوند.

اگر مایل به فروش محصولات در محصولات قطره ای بدون هیچ گونه هزینه تحویل هستید ، به سادگی بررسی کنید که ذکر “حمل و نقل رایگان Aliexpress” تحت قیمت مقاله است.

شما هم می توانید از فیلتر استفاده کنید و کادر حمل و نقل رایگان را بررسی کنید.

بنابراین ، شما فقط محصولات Aliexpress را خواهید داشت که تحویل آنها رایگان است.

برای یافتن این نوع محصولات ، می توانید مستقیماً “تحویل رایگان” را در قسمت جستجو تایپ کنید. اجازه دهید سایت شما را برای آینده راهنمایی کند. توجه داشته باشید که شما باید جستجوی خود را با توجه به دسته کالایی که می خواهید در Dropshipping بفروشید انجام دهید.

نحوه پیگیری بسته ارسال شده با AliexPress ?

این سوال به طور مکرر مطرح می شود.

هنگامی که برای یکی از مشتریان خود سفارش را در مورد Aliexpress قرار داده اید ، پیروی از زمان تحویل بسیار مهم است.

به محض اینکه سفارش را در سایت Aliexpress قرار دهید ، این فرصت را دارید که بسته را دنبال کنید. در واقع, بیشتر سفارشات قرار داده شده در سکو دارای شماره ردیابی هستند.

بنابراین ، هر دارنده سفارش این فرصت را خواهد داشت تا پیشرفت حمل و نقل محصولات خود را بشناسد.

برای دنبال کردن بسته ، چندین روش وجود دارد.

اولین اتصال به Aliexpress است با وارد کردن اطلاعات بسته (آنها در صفحه سفارش یا ایمیل تأیید شما در دسترس هستند).

بنابراین ، اطلاعات لجستیک حمل و نقل را خواهید داشت. اگر نمی خواهید اتصال برقرار کنید ، فقط باید پیوند “مشاهده جزئیات” را در صفحه خلاصه فرمان خود باز کنید.

نیز وجود دارد سایت های دیگر برای دنبال کردن بسته های ارسال شده از طریق Aliexpress.

به عنوان مثال ، Trackingmore ، https: // www.پیرامون.com/cainiao-tracking/fr.HTML:

Trackmore-AliexPress

یا حتی ، becauseppl ، http: // parliapp.com/fr/Shops/Aliexpress:

طرح

اگر زمان تحویل غیر طبیعی است ، می توانید برای یافتن دلایل تأخیر و مذاکره با وی ، با تهیه کننده خود تماس بگیرید.

برای انجام این کار ، “استدلال” در مورد Aliexpress باز کنید. اگر تاریخ تضمین شده گذشته است ، تا 45 روز صبر کنید.

اگر در این دوره ، فروشنده شما هنوز با شما تماس نگرفته است ، شکایت کنید و بلیط را باز کنید.

با توجه به Aliexpress ، این مکان بازار با متخصصان کار می کند. در صورت بروز مشکل در تحویل, شما همیشه بازپرداخت خواهید کرد. که به شما امکان می دهد مشتریان نهایی خود را اطمینان دهید.

سایتی ایجاد کنید تا محصولات Aliexpress را بفروشید – تست رایگان 15 روز

اگر مشتری سفارش خود را دریافت نکند ، چگونه می توان انجام داد ?

پس از دریافت سفارش ، Aliexpress از شما می خواهد تا تأیید کنید که بسته خود را دریافت کرده اید.

برای این ، شما باید روی دکمه “تأیید تحویل” کلیک کنید.

چند هفته صبر کنید تا دریابید که آیا مشتری برای شکایت شما تماس می گیرد با کلیک بر روی این دکمه.

اگر دومی با سفارش مطابقت نداشته باشد و مشتری شما به شما بازگردد, بهترین راه حل و سفارش دوباره محصول و از او می خواهد که به آدرس شما مراجعه کند (یا به او پیشنهاد دهید تا آن را حفظ کند).

در پایان ، سیاست تحویل Aliexpress با توجه به تأمین کننده ای که انتخاب خواهید کرد متفاوت است. بنابراین من به شما توصیه می کنم قبل از فروش محصولات از یک سازنده با تجزیه و تحلیل نظرات مصرف کننده و روش های مختلف تحویل ارائه شده ، از بالادست یاد بگیرید.

برای پیشبرد بیشتر سایت خود در Dropshipping: