Alpha Rex (2022): یک ماجراجو 100 ٪ برقی 4×4 که از استقلال کمرنگ نمی شود ، در اینجا کارآمدترین برقی 4×4 در جهان است ، با ظاهری مکعب و چسبناک

در اینجا کارآمدترین 4 × 4 برقی در جهان با ظاهری مکعب و عصبانی است

همانطور که می بینید ، در داخل ، بسیار ساده و باهوش است. سطوح ضد آب هستند تا بتوانند کابین را بشویید, در حالی که برخی از فناوری های نسبتاً مفید مانند صفحه لمسی مرکزی سازگار با Android Auto و Apple Carplay ، شارژ مجدد بی سیم برای تلفن های هوشمند ، سوکت USB و دو سوکت داخلی برای برقراری برق چندین عنصر مانند لوازم جانبی کمپینگ وجود دارد.

آلفا رکس (2022): یک ماجراجو 100 ٪ برقی 4×4 که از استقلال کم نمی کند

ما دیگر نمی دانیم که در مورد شرکت آلفا موتور چه فکر کنیم. شرکت جوان آمریکایی مدل را بر روی مدل ارائه می دهد ، بدون اینکه هیچ یک از اتومبیل های اعلام شده در جاده ها وارد شوند. آخرین تولد این سازنده اتومبیل برقی rex نام دارد و 4×4 به سبک پرماجرا است.

zapping autoesews سبز BMW I Vision Dee (2023): ماشین برقی آینده ارائه شده در CES در لاس وگاس

وسایل نقلیه الکتریکی تصور شده توسط شرکت آلفا موتور هرگز قبلاً در جاده ها دیده نشده است ، اما با این وجود تولید کننده کالیفرنیا همچنان مدل های جدیدی را فاش می کند. اکنون این یک برقی 4×4 به نام رکس است که شرکت کالیفرنیایی ارائه می دهد. این دستگاه بر اساس همان سکوی فنی Wolf ساخته شده است ، وانت که قبلاً توسط Alpha Motor Corporation اعلام شده است.

Alpha Rex به عنوان یک ماجراجویی همه جانبه ماجراجویی منفی است ، Alpha Rex شکل یک سه درب 4×4 را می گیرد که می تواند حداکثر چهار مسافر را در هواپیما قرار دهد. یک نسخه پنج درهای مطابق سازنده برنامه ریزی شده است. SUV 4،828 متر طول و 1.99 متر عرض و 1.72 متر ارتفاع دارد. دارای لاستیک های بزرگ BF All-Terrain ، چراغهای جلو اضافی ، محافظ جلو و عقب اما همچنین یک گالری سقف است.

دو موتور الکتریکی و دامنه 443 کیلومتر

اسلایدها
آلفا رکس (2022) | عکسهای برقی 4×4 برای ماجراجویی +24 آراسته شده است

به ناچار ، دستگاه مجهز به یک چرخ تمام چرخ و تعلیق مستقل به منظور گردش در زمین های آسیب دیده بدون مشکل است. دارای یک موتور دوتایی برقی است ، اما یک نسخه با یک موتور واحد – و بنابراین فقط یک انتقال عقب – نیز موجود است. شرکت Alpha Motor از ویژگی های فنی ارتباط برقرار نمی کند ، اما تضمین می کند که REX در 6.2 ثانیه می تواند 0 تا 96 کیلومتر در ساعت را بدست آورد.

با توجه به این سازنده ، REX به لطف باتری 85 کیلووات ساعت خود می تواند با یک بار واحد 443 کیلومتر سفر کند. این امر می تواند تا 1،360 کیلو بچرخد و از شارژ سریع بهره مند شود.

در عقب ، صندلی ها برای ایجاد فضای بیشتر عقب می روند

اسلایدها
آلفا رکس (2022) | عکسهای برقی 4×4 برای ماجراجویی +24 آراسته شده است

داشبورد در داخل آلفا رکس ، مدرنیته و کلاسیک گرایی را با ترکیبی از صفحه لمسی مرکزی و یک گوشی سازهای دیجیتال که متر آنها یک سبک آنالوگ را اتخاذ می کند ، مخلوط می کند. پایان به نظر می رسد برای یک کوله پشتی 4×4 برای اکتشاف در نظر گرفته شده است. صندلی های عقب را می توان حذف کرد ، تا حجم بارگیری به 1،226 لیتر برسد.

قیمت این آلفا رکس بسته به نسخه یا حدود 48.863 یورو و 92.934 یورو در زمان نوشتن بین 46000 تا 56،000 دلار است. بسیار فرضی ، برای ثبت نام در لیست انتظار ، رزرو باید در وب سایت سازنده انجام شود.

در اینجا کارآمدترین 4 × 4 برقی در جهان با ظاهری مکعب و عصبانی است

آیا ما واقعاً با بهترین استقلال با برقی 4×4 روبرو هستیم؟ ? تولید کننده در تعداد کیلومتر استقلال صحبت نمی کند ، بلکه در ساعت. Munro MK_1 بسته به شرایط ، قادر است با هزینه ای حدود 16 ساعت تکامل یابد.

شما به دنبال یک برقی 100 ٪ برقی هستید اما نمی توانید خوشبختی خود را پیدا کنید ? این طبیعی است ، عرضه 4 × 4 برقی هنوز هم بسیار ضعیف است ، در حالی که تنها کسی که می تواند این نقش را فرض کند ، یعنی Cybertruck تسلا ، آهسته است.

اما در حالی که منتظر لندرور یا جیپ و مرسدس EQG هستیم ، علائم تاریخی از نظر 4 4 4 ، شروع به کار ، در اینجا یک تولید کننده ناشناخته و بسیار جالب است که می تواند آنها را زیر پا قطع کند. اسم او ? مونرو. شرکت اسکاتلندی امروز مدل جدیدی را ارائه می دهد, MK_1.

4 × 4 برقی عملی تر از زیبایی شناسی

این وسیله نقلیه با ظاهر نظامی بدیهی است که ما را به یک مدافع لندرور فکر می کند ، حتی اگر سازنده با مشخص کردن اینکه طراحان از این مقایسه دفاع می کنند ، از این مقایسه دفاع می کند “عملکرد را در رابطه با زیبایی شناسی ممتاز کرد 99 ٪ از آنچه می بینید وجود دارد زیرا عملکرد دارد و نه بار از ده ، بیش از یک عملکرد دارد “, طراح خود ، راس کامپتون را مشخص می کند.

مونرو هنوز در ابعاد این دستگاه چشمگیر ارتباط نداشته است ، اما ما از قبل آن را می دانیم پایه چرخ آن 3.3 متر است و اینکه زاویه حمله 84 درجه و نشت 51 درجه را ارائه می دهد. با تشکر از ترخیص زمین 480 میلی متر, این می تواند از فورد تا 800 میلی متر عبور کند. در هر صورت ، با چنین ارقام ، این 100 ٪ برقی برقی چیزی برای حسادت به حرارتی 4 4 4 ندارد.

این وسیله نقلیه همچنین به جای دو موتور الکتریکی جداگانه به یک دیفرانسیل مرکزی مکانیکی مجهز شده است ، همانطور که در بیشتر الکتریکی های دیگر که در واقع 2 × 2 چرخ هستند. همچنین ، انسداد دیفرانسیل به عنوان گزینه ای برای قطارهای جلو و عقب برای بهبود کار در دسترس است.

تا ساعت 4 بعد از ظهر (یا 300 کیلومتر) استقلال

از نظر فنی ، Munro MK_1 فقط یک موتور الکتریکی دارد. بسته به نسخه ها ، او توسعه می یابد 299 Ch یا 381 Ch. موتور الکتریکی از یک باتری لیتیوم یون بهره می برد 61 یا 82 کیلووات ساعت. حداکثر استقلال آن تقریباً است 300 کیلومتر, هر یک “16 ساعت استفاده مداوم” به گفته سازنده. Munro MK_1 با استفاده از جریان متناوب می تواند یک شارژر روی تخته 6.6 یا 22 کیلو وات دریافت کند. با وصل کردن آن به یک سوکت سریع ، به لطف آن می تواند در حدود 36 دقیقه سوخت گیری کند حداکثر ظرفیت بار 94 کیلو وات در جریان مستقیم.

چنین وسیله نقلیه ای نیز باید بتواند بغل کند و طبق گفته مونرو می تواند تا زمانی که باشد 3500 کیلوگرم. زن و شوهر Gargantuan آن از 700 نانومتر به آن اجازه می دهد تا عملکرد صحیح را نشان دهد ، با یک شات 0 تا 100 کیلومتر در ساعت در 4.9 ثانیه برای سریعترین نسخه. حداکثر سرعت ، در هر دو مورد ، محدود به 129 کیلومتر در ساعت.

راه حل فنی جالب کوچک ، ترمزها از دیسک های رونمایی شده استفاده می کنند تا از کاهش احتمالی عملکرد به دلیل انسداد توسط گل فضاهای تهویه در داخل دیسک ها جلوگیری کنند. هنگام استفاده از سطوح پیچیده بسیار مفید است.

قیمت نسبتاً صحیح برای خدمات

همانطور که می بینید ، در داخل ، بسیار ساده و باهوش است. سطوح ضد آب هستند تا بتوانند کابین را بشویید, در حالی که برخی از فناوری های نسبتاً مفید مانند صفحه لمسی مرکزی سازگار با Android Auto و Apple Carplay ، شارژ مجدد بی سیم برای تلفن های هوشمند ، سوکت USB و دو سوکت داخلی برای برقراری برق چندین عنصر مانند لوازم جانبی کمپینگ وجود دارد.

قیمت در انگلیس 49955 پوند خواهد بود, حدود 58000 یورو. 50 نسخه در سال 2023 تولید می شود ، اما مونرو با مدل خود جاه طلبی دارد ، زیرا تولید کننده قصد دارد در سال 2024 در اسکاتلند کارخانه ای بسازد تا حدود 250 واحد در سال تولید کند. هدف نهایی جمع آوری 2500 نسخه در سال تا سال 2027 است.

برای دنبال کردن ما ، ما از شما دعوت می کنیم تا برنامه Android و iOS خود را بارگیری کنید. می توانید مقالات ، پرونده های ما را بخوانید و آخرین فیلم های YouTube ما را تماشا کنید.

قیمت Swincar وسیله نقلیه الکتریکی All-Terrain با سرعت 4 چرخ ساخته شده در فرانسه

توزیع و قیمت Swincar

Swincar یک تحرک برقی همه زمینی است که در فرانسه در Drôme طراحی و ساخته شده است. دارای 4 چرخ درایو ، کارگردان و مستقل است که به آن اجازه می دهد به راحتی زمین های آسیب دیده را به طور کامل صعود کند.

این رنگ سبز تمام زمینی 4×4 در فرانسه مانند اروپا تصویب شده است.

ما سه مدل از وسیله نقلیه الکتریکی 100 ٪ نوآورانه با ظرفیت های عبور بی سابقه را بر اساس یک مفهوم آونگ و یک هندسه اصلی به بازار عرضه می کنیم.

برخی از دلایل توزیع آونگ تمام دستگاه های برقی ساخته شده در فرانسه ?

  • محصول بسیار متمایز با نوآوری ثبت شده خود
  • بدون رقیب مستقیم در بازار
  • سازگار با تقاضای زیست محیطی برای فعلی: ساکت و غیر پالس
  • در مخالفت با سایر محصولات از محدوده شما نیست
  • ارائه حاشیه های قابل توجه
  • توسعه فعلی یک محدوده کامل
  • فروش لوازم جانبی و خدمات

در فرانسه :

– Swincar E-Spider از 14،825 یورو به استثنای مالیات (17،790 یورو شامل مالیات) برای نسخه غیر همولوگ و از 16325 یورو به استثنای مالیات (19،590 یورو TTC) برای نسخه تأیید شده در دسترس است.

– Tandem Swincar E- عنکبوت از 17،250 یورو به استثنای مالیات (20،700 یورو از جمله مالیات) برای نسخه غیر همولوگ و از 18،750 یورو به استثنای مالیات (22.500 یورو شامل مالیات) برای نسخه مصوب موجود است.

برخی از نسخه ها ممکن است از حق بیمه دولت بهره مند شوند. اطلاعات مربوط به https: // www.پیروز شدن.گوا.fr/dboneco/خانه

برای هر درخواست دریغ نکنید با ما در شماره 04 84 88 51 79 تماس بگیرید یا از طریق ایمیل با@swincar تماس بگیرید.خط