Alpine A290_β: مفهوم ورزشی از برقی رنو 5 ، A290_B – Concept Car Electric – Alpine

Alpine A290_β

Alpine رمز و راز را در مورد قدرت و گزینه های انجام شده برای موتور سازی حفظ می کند ، اما برند مشخص می کند که بر اساس تکنیک بردار گشتاور خواهد بود ، که باعث می شود گشتاور به روش دیگری در هر چرخ توزیع شود.

Alpine A290_β: مفهوم ورزشی Renault 5 Electric

طراحی مدل سریال آینده را با چراغهای جلو “X” ترجیح می دهد ، و فضای داخلی آن آینده نگر است و راننده در موقعیت مرکزی است.

پنجه Sport Renault با رنو مگان R خداحافظی کرد.حرف. مدل های نهایی و ورزشی الماس اکنون با نام تجاری Alpine به بازار عرضه می شوند. یکی از اولین اتومبیل هایی که به این استراتژی جدید پاسخ می دهند ، گره خورده از گذشته خواهد بود: رنو 5 آلپ که در سال 1976 راه اندازی شد ، پیشگام بود زیرا در آن زمان ماشین های سیتی اسپرت بسیار نادر بودند و از آنجا که R5 تحت فرم دوباره متولد می شود از یک وسیله نقلیه الکتریکی ، کاهش آلپ آن نیز ارائه شده است.

بدین ترتیب تولید کننده فرانسوی از Alpine A290_β رونمایی کرده است (از آنجا که یک نمونه اولیه است) برای تلفظ “بتا”) ، مفهومی که مدل سریال را که در سال 2024 راه اندازی می شود ، پیش بینی می کند ، دو نفر دیگر در یک بار دوم برنامه ریزی شده اند. نام این مدل A از Alpine ، 2 بخش B و 90 از طیف آینده “سبک زندگی” تولید کننده را به خود اختصاص می دهد. بر اساس نمونه اولیه Renault 5 که دو سال پیش ارائه شده است ، A290_β به خود اجازه می دهد تا آن را اسپرت تر کند.

گالری: Concept Car Alpine A290_β

طرحی نزدیک به مدل سریال

از طرف طراحی ، تیم های به سرپرستی آنتونی Villain یک آلپ A290_β را به رنگ های یادآور جهان آلپ تصور می کردند ، با یک بدن سفید پودری و قطعات کربن پایین با قطعات آبی رنگ. سقف و پوشش به رنگ سیاه فلزی است ، در حالی که ما لمس های پرچم Tricolor را در طرفین پیدا می کنیم. چندین قسمت در آلومینیوم شن و ماسه ، بیرون و داخل ماشین است.

A290_β ورودی های هوای فکر شده برای آیرودینامیک و خنک کننده را ضرب می کند و ماشین با رینگ های 20 اینچی آن مشخص می شود ، که در مدل نهایی نگه داشته می شود. یک شکل مربع در مرکز بریده می شود تا پویایی را اضافه کند ، سه رنگ ، یک رنگ سفید به نام برفی ، سیاه و آبی را ترکیب کند.

یکی از ویژگی های Alpine A290_β امضای نور آن در “Double X” است ، با الهام از چراغهای جلو A110 تاریخی و که در مدل سریال یافت می شود. در قسمت عقب ، چراغ ها عمودی هستند ، همانطور که در A470 درگیر LMP2 در 24 ساعت Le Mans است.

در کل خودرو ، اشارات مختلفی به دنیای بازی انجام می شود ، و طرفداران باتری آن را به یاد می آورند که رایانه ها را به یاد می آورند ، و آلپین نیز با دو ماده جدید که در دنیای واقعی وجود ندارد ، تنوع مجازی ماشین وی را تصور می کند.

اولین ، با نام “0A1” (با مراجعه به 0 و 1 از سیستم باینری و A آلپ) ، روی داشبورد و سطل قرار می گیرد. دوم بیشتر “زنده” است و بسته به سرعت رنگ را تغییر می دهد.

یک فضای داخلی آینده نگر

اگر طراحی بیرونی مدل سریال را پیش بینی کند ، آلپ برای فضای داخلی A290_β آزادی گرفته است ، مفهومی تر. بدین ترتیب راننده در موقعیت مرکزی قرار می گیرد و رو به داشبورد به شکل فلش قرار می گیرد که بینی یک فرمول 1 را به یاد می آورد. کابین خلبان مینیمالیستی است ، با فرمان از دنیای مسابقه و صندلی سطل کربن. دو مکان اضافی در عقب وجود دارد.

یک خط آبی آبی داشبورد را به درها وصل می کند و نشانگرهای فرمان ، همچنین آبی ، در آینه ها قرار می گیرند. این مفهوم هیچ صفحه ای را ارائه نمی دهد اما یک راننده دارای کلاه ایمنی است که اطلاعات آن را روی ویزور نشان می دهد ، و دکمه های سفارش در نور سقف قرار دارند.

فرمان Alpine A290_β دکمه “OV” را نشان می دهد (برای “سبقت” ، یعنی “بیش از” به زبان انگلیسی) ، یکی از معدود عناصر این کابین که در تمام مدلهای الکتریکی بعدی آلپ یافت می شود. او ده ثانیه سود قدرت را فراهم می کند.

چشمکهای دیگر به رقابت در A290_β قابل مشاهده است ، با پیام “فشار ندهید” (“فشار ندهید”). پدال ترمز !

رمز و راز در اطراف موتورها

Alpine رمز و راز را در مورد قدرت و گزینه های انجام شده برای موتور سازی حفظ می کند ، اما برند مشخص می کند که بر اساس تکنیک بردار گشتاور خواهد بود ، که باعث می شود گشتاور به روش دیگری در هر چرخ توزیع شود.

این مفهوم شامل ترمزهای Brembo و Alpine است که بر روی کمک فنرها ، چشمه های تعلیق و میله های ضد رینگ جلو و عقب کار می کنند تا از ثبات خوب اطمینان حاصل شود.

Alpine A290_β سرانجام سه حالت رانندگی (“مرطوب” ، “خشک” و “کامل” را ارائه می دهد ، دومی که به کل قدرت دسترسی دارد) و 11 تنظیمات برای ABS.

آلپ در 290

آلپ من خود را وصل کنید

  • DNA الپین
  • طرح
  • اسپرت جدید
  • در غوطه وری با لوران هورگون

MODE_EXPERT: ما

A290_β تجربه ماشین برقی را در حالت Expert می گیرد. این کدهای نسخه الکتریکی Agility را تعریف می کند ، در حالی که به Alpine ابعاد جدیدی می دهد ، به لطف موقعیت اصلی رانندگی آن مخصوص اتومبیل های مسابقه ، کنترل های آن با الهام از انگیزه فوری فرمول 1 و L ‘که با فشار دادن Overtake ارائه شده است ، نمادی از سبک زندگی جدید است.

نمایشگاه 100 ٪ برقی آلپین

پالت رنگهای مات درخشان با عناصر کربن سبک به خلوص برف و مواد معدنی آلپ می رسد. LED های Cyans و Magentas یک فضای ورزشی در کابین ایجاد می کنند ، در حالی که ناظران می توانند از طریق شیشه جلو اتومبیل منحنی منحصر به فرد خود ، خلبان را از این ماشین استفاده کنند. این دو طرف باتری با عاقلانه واقع شده اند و از گذشته به کوزه های اگزوز ورزشکاران گره خورده اند.