Alrendo ts Bravo: 80 اسب بخار ، 400 کیلومتر استقلال ، 9،995 یورو!, آزمایش ما از Alrendo TS Bravo توانستیم دسترسی داشته باشیم و حتی نمونه اولیه Alrendo TS Bravo را امتحان کنیم. این الگویی است که به منظور ارائه در امتیاز در فرانسه رفت و در امتیازات ارائه شد. مقاله کامل ما: https: /// news/moto/2021/06/07/alrendo-ts-bravo/آزمایش این نمونه اولیه مخلوط شد. ما آن را قدرتمند دیدیم ، شتاب آن واقعاً قوی است ، تقریباً در یک اسکوتر برقی سوار برقی NG. استقلال آن روی کاغذ جالب است ، حتی اگر ما فرصتی برای تجربه کامل ظرفیت باتری نداشته ایم. انتقال کمربند هنگامی که سخت شتاب می گیرد ، یک جرم را منتشر می کند. این کمربند با این وجود از مزیت گسترده ای برخوردار است: بنابراین به نظر می رسد که برنامه ریزی شده است که بتواند تمام گشتاور موتور را بگیرد. الگوی alredo ts bravo قابل توجه است ، دسته های دسته ای بسیار زیاد هستند? ) گسترده برای مصارف شهری ، که مانورهای پارکینگ و نیم تور را با زاویه چرخشی پیچیده می کند که خیلی کم به نظر می رسید. به نظر می رسد در درجه اول برای “سفر دریایی” ، برای سفرهای جاده ای در خارج از شهرها در نظر گرفته شده است. وزن دستگاه قابل توجه است و 200 کیلوگرم توسط سازنده اعلام شده است و واقعاً در دسته های خود احساس می شود. لازم است با سرعت بیش از 50 کیلومتر در ساعت رانندگی کنید تا از وزن دستگاه احساس راحتی کنید: در شهر ، خیلی سنگین است. نقص طراحی دیگر در این نسخه از پیش سری وجود داشت: رسیدن به راحتی به راحتی به عصای جانبی بدون خجالت کشیدن از پایگاه غیرممکن است. سرانجام ، صفحه نمایش با روشنایی کافی برای ما ظاهر شد تا بتوانیم اطلاعات را به درستی بخوانیم بدون اینکه مجازات شود توسط آفتاب. | فیس بوک

Alrendo ts Bravo به مناسبت

آزمایش این نمونه اولیه مخلوط شد. ما آن را قدرتمند دیدیم ، شتاب آن واقعاً قوی است ، تقریباً در یک اسکوتر برقی سوار برقی NG. استقلال آن روی کاغذ جالب است ، حتی اگر ما فرصتی برای تجربه کامل ظرفیت باتری نداشته ایم. انتقال کمربند هنگامی که سخت شتاب می گیرد ، یک جرم را منتشر می کند. این کمربند با این وجود از مزیت گسترده ای برخوردار است: بنابراین به نظر می رسد که برنامه ریزی شده است که بتواند تمام گشتاور موتور را بگیرد.

Alrendo ts Bravo: 80 اسب بخار ، 400 کیلومتر استقلال ، 9،995 یورو !

Alrendo ts Bravo

برند چینی Alrendo در حال آماده سازی اولین مدل موتور سیکلت برقی ، Roadster TS Bravo ، در اروپا است. یک موتور سیکلت الکتریکی واقعی برای اجازه A با عملکردی که کمتر از 10،000 یورو خوب پیش می رود ، آیا واقعاً امکان پذیر است ?

جدید ! تمام اطلاعات را از مارک مورد علاقه خود پیدا کنید:

alrendo ، مانند آن می گوید ، به نظر می رسد اسپانیایی یا حداقل لاتین است. خوب نه ، به هیچ وجه ، شما مجبور به شک و تردید آن هستید ، این یک مارک جدید موتور سیکلت های برقی است که مستقیماً از چین ، Wuxi به طور دقیق تر است. اما به عنوان بازار هدف آنها ، این اروپا است ، لازم بود نامی را پیدا کنید که خود را به آن وام دهد. و یک شاخه در جمهوری چک ایجاد می شود.

به طور خلاصه ، ما نمی دانیم که از کجا بیرون می آید ، و همچنین چگونه این برند ارتباط برقرار کرد ، واقعیت این است که اطلاعات شروع به روشن شدن وب می کند. به ناچار ، با یک برگه فنی و قیمت جذاب ، باعث می شود.

این جاده خنده دار با یک پروفایل به دام افتاده ، کمی Ducati Diavel را با یک دسته بزرگ مشتی بیرون می کشد ، اما موقعیت خلبان مستقیم باقی می ماند ، پایه و اساس در مؤلفه زانوها. به طور خلاصه ، ارگونومی عجیب به نظر می رسد. کودک 200 کیلوگرم وزن دارد و ارتفاع زین در دسترس 760 میلی متر را نشان می دهد.

و با 9995 یورو ، این قول است:

– موتور آهنربای دائمی با خنک کننده مایع (نادر بر روی موتور سیکلت ، ما BMW C-EVO را با خنک کننده مختلط دیدیم) که 58 کیلو وات (78.8 اسب بخار) در تاج ایجاد می کند (بدون اطلاعاتی در مورد قدرت اسمی تأیید ، بنابراین در مورد مجوز لازم ، چه چیزی در مورد مجوز لازم است. A یا A2 ?) و 117 نانومتر.

– باتری ثابت با ظرفیت اسمی مفید 14.3 کیلووات ساعت (و حداکثر 16.6 کیلووات ساعت ، که بیش از صفر SR/F یا H Harley Livewire است) در 3.7 ساعت در یک سوکت داخلی از طریق شارژر 3.8 کیلووات یکپارچه شارژ می شود

– استقلال اعلام شده از 419 کیلومتر در 50 کیلومتر در ساعت ، 250 کیلومتر در 80 کیلومتر در ساعت و 200 کیلومتر در 120 کیلومتر در ساعت

– انتقال زنجیره ای ، دو دیسک 300 میلی متر در قسمت جلویی با کالیپر شعاعی ، 120 و 180 لاستیک (هیچ اشاره ای به تولید کنندگان تجهیزات و در صورت عدم وجود عکس های دقیق. ) ، ابزار TFT 7 اینچ ، پشتیبانی از صفحه اخراج شده (که ما فقط در یک عکس می بینیم. ) همه چیز را کامل کنید.

در حال حاضر ، هیچ شبکه ای وجود ندارد ، Bravo TS در انتهای ماه مه پس از سپرده 300 یورو در سایت Alrendo برای تحویل قرار دارد ، در حالی که نسخه TS Alpha Sports: ما منتظر دیدن هستیم !

فیس بوک

нет описания or

آزمایش این نمونه اولیه مخلوط شد. ما آن را قدرتمند دیدیم ، شتاب آن واقعاً قوی است ، تقریباً در یک اسکوتر برقی سوار برقی NG. استقلال آن روی کاغذ جالب است ، حتی اگر ما فرصتی برای تجربه کامل ظرفیت باتری نداشته ایم. انتقال کمربند هنگامی که سخت شتاب می گیرد ، یک جرم را منتشر می کند. این کمربند با این وجود از مزیت گسترده ای برخوردار است: بنابراین به نظر می رسد که برنامه ریزی شده است که بتواند تمام گشتاور موتور را بگیرد.

الگوی alredo ts bravo قابل توجه است ، دسته های دسته ای بسیار زیاد هستند ?) گسترده برای مصارف شهری ، که مانورهای پارکینگ و نیم تور را با زاویه چرخشی پیچیده می کند که خیلی کم به نظر می رسید. به نظر می رسد در درجه اول برای “سفر دریایی” ، برای سفرهای جاده ای در خارج از شهرها در نظر گرفته شده است.

وزن دستگاه قابل توجه است و 200 کیلوگرم توسط سازنده اعلام شده است و واقعاً در دسته های خود احساس می شود. لازم است با سرعت بیش از 50 کیلومتر در ساعت رانندگی کنید تا از وزن دستگاه احساس راحتی کنید: در شهر ، خیلی سنگین است.

نقص طراحی دیگر در این نسخه از پیش سری وجود داشت: رسیدن به راحتی به راحتی به عصای جانبی بدون خجالت کشیدن از پایگاه غیرممکن است.

سرانجام ، صفحه نمایش با روشنایی کافی برای ما ظاهر شد تا بتوانیم اطلاعات را به درستی بخوانیم بدون اینکه مجازات شود توسط آفتابی.