موسیقی آمازون با ارائه یک کاتالوگ کامل موسیقی و بهترین شمشیرها بدون تبلیغات ، طیف وسیعی از مزایای خود را برای اعضای اصلی گسترش می دهد ، Amazon Music Prime |

موسیقی آمازون نخست

علاوه بر استفاده از جاروهای تبلیغاتی منتشر نشده و منحصر به فرد ، شنوندگان از جنبه اصلاح شده برای برنامه موسیقی آمازون بهره مند می شوند. این یکی از ویژگی های جدید عصاره ها از Balados است که به شما امکان می دهد به راحتی به یک قسمت کوتاه از قسمت Balado گوش فرا دهید ، و در نتیجه آن را کشف و به سرعت پیدا کردن BALADOS جدید از یک حرکت ساده از انگشت پیدا کنید. عملکرد پراکنده عصاره های با دقت منتخب به منظور شروع شنوندگان جدید به Balados و به کسانی که در حال حاضر دنبال کننده هستند ، می توانند ضمن جستجوی ویژگی های جدید در مناطق مورد علاقه خود ، برنامه مورد علاقه خود را پیدا کنند.

موسیقی آمازون با ارائه یک کاتالوگ کامل موسیقی و بهترین شمشیرها بدون تبلیغات ، مزایای خود را برای اعضای نخست وزیر گسترش می دهد

اعضای نخست وزیر از میلیون ها آهنگ اضافی در حالت تصادفی ، بدون تبلیغات و بدون هزینه اشتراک اضافی بهره مند می شوند

اعضای نخست همچنین به بزرگترین انتخاب بهترین جاروهای موجود و بدون تبلیغات ، از جمله کاتالوگ برنامه های معتبر Wondy ، CBC و SportsNet Balados و همچنین برنامه های اختصاصی مانند دسترسی خواهند داشت Mrballen Podcast: داستان های عجیب ، تاریک و مرموز, و به موهایهای اصلی جدید که توسط ستاره Keke Palmer ساخته شده است ، با عنوان عزیزم ، این ککه پالمر است, که امروز به عنوان یک نمایش برتر جهانی در موسیقی آمازون پخش می شود

BALADO های مربوط به کانادا ، از جمله جرم واقعی کانادایی, بی هوش, 32 فکر: پادکست, فیلتر پادکست بدون, مشعل جلو وت تحت تاثیر همچنین بدون تبلیغات در دسترس خواهد بود

سیاتل – 1 نوامبر 2022 – امروز ، آمازون موسیقی با دسترسی به همه موسیقی و بهترین باتلاق ها بدون تبلیغات و بدون هزینه اشتراک اضافی ، پیشنهاد خود را برای اعضای غالب گسترش داد. با توجه به امروز ، اعضای نخست قادر به داشتن هر هنرمند ، آلبوم یا لیست خواندن هستند و حتی بیشتر ، به درخواست انتخاب لیست های دسترسی نامحدود گوش می دهند. اعضای نخست وزیر همچنین قادر خواهند بود بدون تبلیغات ، به ویژه در مورد انتشار انحصاری آمازون ، به وسیع ترین کاتالوگ بهترین Balados دسترسی پیدا کنند Mrballen Podcast: داستان های عجیب ، تاریک و مرموز وت عزیزم ، این ککه پالمر است, که امروز در سراسر جهان در موسیقی آمازون در دسترس خواهد بود. اعضای نخست می توانند برنامه موسیقی آمازون را بدست آورند اینجا برای شروع گوش دادن به محتوا.

استیو بوم ، معاونان موسیقی آمازون می گوید: “روزی که ما شروع به ارائه موسیقی آمازون به اعضای جایزه کردیم ، بدون تبلیغ دو میلیون آهنگ ، کاتالوگ ارائه دادیم که در آن زمان در زمینه انتشار موسیقی کاملاً بی نظیر بود.”. ما همچنان در خدمت مشتریان خود نوآوری می کنیم و علاوه بر راحتی و ارزش عالی برای پولی که در حال حاضر در اختیار دارند ، به نفع اعضای بیشتر از سرگرمی های بیشتر است. ما نمی توانیم صبر کنیم تا از اعضا نه تنها از یک کاتالوگ فوق العاده گسترده آهنگ ، بلکه از بزرگترین انتخاب بهترین Balados بدون تبلیغات ، هر کجا که باشند و بدون هزینه اشتراک اضافی ، بهره مند شویم. »»

بهترین Balados بدون تبلیغات و برنامه های منحصر به فرد جدید
از امروز ، اعضای نخست می توانند بدون تبلیغات و تقاضا به بهترین شمشیرها گوش دهند ، از جمله CBC ، SportsNet ، Network Apostrophe ، SF و Canadaland نشان می دهد که آنها قبلاً آن را می شناسند و دوست دارند.از جمله انتشار تبلیغات رایگان ، اجازه دهید کاتالوگ Wondery را بیان کنیم ، حاوی شمشیرهای انتخابی اول برای گوش دادن بدون اعتدال ، از جمله به طور خاص دکتر. مرگ, بی هوش وت حتی ثروتمندان, و همچنین تولیدات جدید آمازون جدید ، از جمله Mrballen Podcast: داستان های عجیب ، تاریک و مرموز؛ مظنون: در برف از بین رفت؛ فصل سرد 3: جستجوی شری؛ روان قاتل روزانه وت من ترس را می شنوم, روایت شده توسط این بازیگر در نامزدی جوایز اسکار کری مولیگان ؛ و یک جایزه هفتگی قسمت از پیرمرد و سه نفر, میزبان بازیکن سابق NBA JJ Redick. همچنین امروز است که جهان اول سریال Amazon Balados Exclusive برگزار می شود عزیزم ، این ککه پالمر است, ایجاد شده توسط بازیگر و کارآفرین فوق العاده واجد شرایط Keke Palmer (جواب منفی). هر هفته ، اعضای نخست وزیر قادر خواهند بود برای ملاقات با دوستان ، خانواده ، میهمانان مشهور و متخصصان برجسته ، به Keke گوش دهند و به یک تلاش سیری ناپذیر برای پاسخ ها ، نظرات و شایعات در مورد همه چیز بپردازند.

علاوه بر استفاده از جاروهای تبلیغاتی منتشر نشده و منحصر به فرد ، شنوندگان از جنبه اصلاح شده برای برنامه موسیقی آمازون بهره مند می شوند. این یکی از ویژگی های جدید عصاره ها از Balados است که به شما امکان می دهد به راحتی به یک قسمت کوتاه از قسمت Balado گوش فرا دهید ، و در نتیجه آن را کشف و به سرعت پیدا کردن BALADOS جدید از یک حرکت ساده از انگشت پیدا کنید. عملکرد پراکنده عصاره های با دقت منتخب به منظور شروع شنوندگان جدید به Balados و به کسانی که در حال حاضر دنبال کننده هستند ، می توانند ضمن جستجوی ویژگی های جدید در مناطق مورد علاقه خود ، برنامه مورد علاقه خود را پیدا کنند.

یک تجربه موسیقی جدید برای اعضای جایزه
از امروز ، اعضای نخست وزیر قادر خواهند بود به لطف کاتالوگ تمدید شده توسط میلیون ها آهنگ ، در حالت تصادفی و بدون هیچ تبلیغی ، موسیقی حتی بیشتر از قبل گوش دهند. اعضای نخست وزیر قادر خواهند بود عناوین و باتلاق های جدید بیشتری را با توجه به سلیقه های خود کشف کنند ، هر هنرمندی ، آلبوم یا لیست کاتالوگ را به طور تصادفی خوانده شده ، به تقاضا گوش دهید و طیف وسیعی از لیست های دسترسی نامحدود را برای دسترسی نامحدود به ترجیحات گوش دادن شخصی خود گوش دهید و این موارد را بارگیری کنید برای گوش دادن به آنها به صورت آفلاین. اعضا همچنین می توانند با صاف کردن به موسیقی Amazon Unlimited به سطح خدمات بالایی بروند ، که به آنها امکان می دهد آهنگ های مورد علاقه خود را بدون تبلیغات ، در کیفیت HD و Ultra HD پخش کنند و به آنها دسترسی پیدا کنند و به آنها دسترسی پیدا کنند تا به یک کاتالوگ بیشتر غنی تر دسترسی پیدا کنند در عناوین در قالب صوتی فضایی. برای کسب اطلاعات بیشتر ، کلیک کنید اینجا .

درباره موسیقی آمازون
موسیقی آمازون یک سرویس سرگرمی صوتی همهجانبه است که طرفداران ، هنرمندان و سازندگان را از طریق موسیقی ، برودو و فرهنگ به هم وصل می کند. موسیقی آمازون با ارائه لیست های خواندن با دقت و شخصی ، WebDiffusions هنرمندان زنده ، مقالات تبلیغاتی هنرمندان و Balados اختصاصی آمازون ، طرفداران را به آنچه بیشتر دوست دارند نزدیک می کند. با تشکر از اشتراک آنها ، اعضای حق بیمه به میلیون ها آهنگ در حالت تصادفی ، به لیست های خواندن نامحدود دسترسی و همچنین بزرگترین کاتالوگ بهترین Balados بدون تبلیغات دسترسی دارند. مشتریان همچنین می توانند برای بهره مندی از دسترسی کامل و تقاضا برای آهنگ های HD ، و همچنین کاتالوگ ثروتمندتر عناوین فوق العاده HD و قالب صوتی فضایی ، به Amazon Music Unlimited بروند. همه می توانند با بارگیری برنامه رایگان موسیقی آمازون یا استفاده از وسایل معمول برای گوش دادن به موسیقی ، به ویژه دستگاه های Alexa Integrated به موسیقی آمازون گوش دهند. برای کسب اطلاعات بیشتر ، به http: // www.وابسته به آمازون موزیک.که/ .

زندگی روزمره به لطف حق بیمه بهبود یافته است
نخست بهترین خرید ، پس انداز و سرگرمی را به بیش از 200 میلیون عضو پرداخت شده در سراسر جهان ارائه می دهد. در کانادا ، این شامل دسترسی نامحدود به فیلم های برنده جایزه و قسمت های تلویزیونی با Prime Video ، گوش دادن بدون تبلیغ میلیون ها آهنگ در موسیقی آمازون ، دسترسی نامحدود به هزاران کتاب با خواندن نخست ، بازی های رایگان با بازی های برتر ، ذخیره سازی رایگان عکس های نامحدود با عکس های آمازون ، دسترسی زودهنگام به پیشنهادات رعد و برق خاص ، روز نخست و غیره. Prime بر اساس تحویل نامحدود سریع و رایگان ساخته شده است: اعضا در همان روز به سفارشات واجد شرایط بیش از 25 دلار CDN در هنگام حمل و نقل در تورنتو ، ونکوور ، کلگری ، ادمونتون ، مونترال و جنوب غربی انتاریو ، به تحویل حق بیمه رایگان دسترسی دارند. تحویل حق بیمه در یک روز در بیشتر شهرها و حمل و نقل رایگان در دو روز در میلیون ها مورد. هزینه های نخست 99 دلار CDN در سال یا 9.99 دلار CDN در هر ماه و مشتریان واجد شرایط می توانند یک آزمایش حق بیمه رایگان را شروع کنند وابسته به آمازون.آن/جایزه . دانشجویان دانشگاه و کالج می توانند با کاهش 50 درصدی به یک جایزه دانشجویی برسند و با یک محاکمه شش ماهه از مزایای اصلی استفاده کنند وابسته به آمازون.آن/primeetudiant . مشتریان تجاری آمازون ، از شرکت های کوچک تا بزرگ ، و همچنین سازمان های آموزشی ، دولتی و غیر انتفاعی ، همچنین می توانند از تحویل حق بیمه سریع و رایگان و مزایای تجاری اختصاصی با Business Prime بهره مند شوند ، که حداکثر از 109 دلار CDN در سال شروع می شود از سه کاربر در وابسته به آمازون.CA/BusinessPrime .

درباره آمازون
آمازون توسط چهار اصل هدایت می شود: وسواس مشتری به جای توجه به رقابت ، اشتیاق به اختراع ، تعهد به تعالی عملیاتی و تأمل طولانی مدت. آمازون آرزو می کند که بیشترین تمرکز بر روی مشتری ، بهترین کارفرمای جهان و امن ترین مکان برای کار روی زمین باشد. نظرات مشتری آنلاین ، خرید 1 کلیک ، توصیه های شخصی ، پاداش ، ارسال شده توسط آمازون ، AWS ، انتشارات مستقیم کیندل ، Kindle ، گزینه های شغلی ، تبلت های آتش نشانی ، تلویزیون آتش ، آمازون اکو ، الکسا ، فناوری فقط پیاده روی ، آمازون استودیو و آب و هوا تعهد از بسیاری از نوآوری های آمازون است. برای اطلاعات بیشتر ، به مراجعه کنید وابسته به آمازون.com/درباره و AmazonNews را دنبال کنید.

موسیقی آمازون نخست

به محتوای اصلی بروید

سلام آدرس خود را وارد کنید

ثبت نام در این برنامه تحمل نمی شود.

تمام موسیقی و بهترین شمشیرها بدون تبلیغات

شما می خواهید بدون تبلیغات به میلیون ها آهنگ و شمشیر دسترسی نامحدود داشته باشید? موسیقی آمازون نامحدود را امتحان کنید

همه ی آهنگ ها
بدون تبلیغات

بهترین Balados
بدون تبلیغات

نوآوری ها را کشف کنید
موزیکال و شمشیر
اخیر به
سلیقه شما.

خواندن تصادفی از همه
هنرمندان ، آلبوم ها یا
لیست خواندن

هر کجا که با برنامه موبایل بروید از موسیقی آمازون استفاده کنید. اکنون گوش کن