افزایش در قیمت اشتراک های پخش موسیقی: حتی Amazon Music S Mets ، Amazon Music Unlimited: بیش از چند ساعت برای استفاده از 3 ماه ارائه شده در پلت فرم جریان – Le Parisien

Amazon Music Unlimited: بیش از چند ساعت برای لذت بردن از 3 ماه ارائه شده در پلت فرم جریان

چند هفته پیش ، ما یاد گرفتیم که Spotify قصد دارد قیمت های خود را افزایش دهد: اشتراک فردی آن از 10 به 11 یورو می رود. او از جمله موارد دیگر موسیقی اپل ، دیزر یا یوتیوب موسیقی را دنبال کرد. فقط یک سکوی پخش موسیقی وجود داشت که قیمت آن را افزایش نداده است: موسیقی آمازون. با این حال ، آمازون ترک خورد: اشتراک نامحدود آن نیز از 9.99 به 10.99 یورو در ماه می رود.

افزایش قیمت اشتراک های پخش موسیقی: حتی موسیقی آمازون مجموعه ای را تنظیم می کند

بعد از Deezer ، Spotify ، Apple Music یا YouTube Music ، نوبت موسیقی Amazon Unlimited برای افزایش قیمت اشتراک آن است. بنابراین او از 9.99 یورو به 10.99 یورو در ماه کاهش می یابد. درک دلیل این افزایش دشوار است ، اگر نه نتیجه تورم.

چند هفته پیش ، ما یاد گرفتیم که Spotify قصد دارد قیمت های خود را افزایش دهد: اشتراک فردی آن از 10 به 11 یورو می رود. او از جمله موارد دیگر موسیقی اپل ، دیزر یا یوتیوب موسیقی را دنبال کرد. فقط یک سکوی پخش موسیقی وجود داشت که قیمت آن را افزایش نداده است: موسیقی آمازون. با این حال ، آمازون ترک خورد: اشتراک نامحدود آن نیز از 9.99 به 10.99 یورو در ماه می رود.

Amazon Music Unlimited: این اشتراک نیز به پایان رسیده است

اگر ما به ماشین Wayback اعتقاد داشته باشیم ، از 16 اوت است که Amazon Music Unlimited با 10.99 یورو در هر ماه فروخته شده است. تا 15 اوت ، اشتراک در واقع با 9.99 یورو ارائه شد. در مورد اعضای نخست وزیر آمازون ، آنها هنوز از کاهش 1 یورو بهره مند می شوند ، به این معنی که اشتراک نامحدود آنها از 8.99 به 9.99 یورو می رود. علاوه بر این ، اشتراک سالانه با جایزه از 99 به 109 یورو می رود.

اشتراک خانواده همچنین افزایش قیمت آن را مشاهده می کند ، زیرا از 14.99 به 17.99 یورو می رود. فقط اشتراک Echo / Fire TV (اجازه گوش دادن به موسیقی فقط از بلندگو متصل یا تلویزیون شما) با همان قیمت ، یعنی 4.99 یورو در ماه باقی می ماند.

چرا همه خدمات جریان گران تر می شوند ?

در مورد سؤالات متداول خدمات آمریکایی ، آمازون اعلام می کند که قیمت های خود را افزایش می دهد: ” برای کمک به ما در ارائه مطالب و ویژگی های بیشتر به شما. »». این سخنرانی است که توسط سایر سیستم عامل های جریان نیز اتخاذ شده است. آنها این واقعیت را برجسته می کنند که برنامه های آنها با ویژگی ها غنی شده است ، به خصوص بر اساس هوش مصنوعی. این باعث افزایش هزینه های عملیاتی آنها ، مانند ورود بی ضرر در موسیقی اپل.

بهترین برنامه های پخش موسیقی

برای دیگران ، این به سادگی تورم است که هزینه عملیاتی سرورهای داده را افزایش می دهد. فاکتور برق و مؤلفه های رو به بالا که غیرقابل انکار بر روی فاکتورهای کاربر احساس می شود.

برای دنبال کردن ما ، ما از شما دعوت می کنیم تا برنامه Android و iOS خود را بارگیری کنید. می توانید مقالات ، پرونده های ما را بخوانید و آخرین فیلم های YouTube ما را تماشا کنید.

قیمت خانواده نامحدود موسیقی آمازون

Amazon Music Unlimited: بیش از چند روز برای لذت بردن از 3 ماه ارائه شده در پلت فرم جریان

  • پاریسی
  • با تکنولوژی

چند روز دیگر برای استفاده از پیشنهاد دیوانه در اشتراک دیزنی+ خودآیفون XS با کمتر از 10 یورو ، با این برنامه خوب CDIScount موبایل امکان پذیر استبرنامه خوبی که باید در این بسته تلفن همراه با کمتر از 8 یورو از دست ندهیدموبایل رایگان: پیشنهاد بی نظیر در این بسته موبایل 5G ، این دوشنبه

به لطف این قیمت بسیار جذاب در این بسته موبایل ، خود را با سامسونگ S10 با هزینه کمتری رفتار کنیدآخرین فرصت برای استفاده از پیشنهاد ویژه GP Explorer NordVPN را امضا کردSyma با این بسته موبایل با قیمت بی نظیر از همه جلوتر استچگونه می توان آیفون 11 را با کمتر از 100 یورو دریافت کرد؟

لو پاریسین او را راهنمایی می کند

  • نتایج FDJ لوتو شنبه 23 سپتامبر 2023
  • برنامه خوب اپل: Airpods Pro با کمتر از 150 یورو موجود است ، اینجا است
  • این تولید کننده بخار فیلیپس از کاهش این بازرگان فرانسوی سود می برد
  • با پایان تابستان ، بازگشت پاییز را با استفاده از این تخفیف در این جفت نیش پیش بینی کنید
  • انتخاب خرید