Amazon Prime Video for Android – بارگیری APK از Uptodown ، دانلود آمازون Prime Video apk 3.0.353.5147 برای اندروید.

ویدیوی نخست آمازون

آنچه در کاتالوگ ویدیویی آمازون پیدا می کنید بستگی به محل زندگی شما دارد. کاربران برخی از کشورها می توانند به محتوای بیشتری نسبت به سایرین دسترسی پیدا کنند ، اما مهمترین چیزی که عملاً همه مشترکین می توانند از اصل آمازون و نسخه کلاسیک انتشار مانند Seinfeld لذت ببرند.

ویدیوی نخست آمازون

پر از فیلم و سریال برای تماشای جریان

آخرین نسخه

Amazon Prime Video کاربرد رسمی این سرویس محبوب آمازون است که به شما امکان می دهد ده ها فیلم و برنامه های تلویزیونی را کاملاً قانونی پخش کنید. برای روشن شدن ، Amazon Prime مانند Netflix و HBO Max کار می کند.

یکی از نیروهای آمازون نخست آمازون این است که برنامه دقیقاً به یاد می آورد که شما از تماشای یک قسمت یا یک فیلم متوقف شده اید ، بنابراین می توانید در این مکان از سر بگیرید که شروع به نگاه کردن به همان دستگاه یا یک کامپیوتر یا تلویزیون متفاوت می کنید.

آنچه در کاتالوگ ویدیویی آمازون پیدا می کنید بستگی به محل زندگی شما دارد. کاربران برخی از کشورها می توانند به محتوای بیشتری نسبت به سایرین دسترسی پیدا کنند ، اما مهمترین چیزی که عملاً همه مشترکین می توانند از اصل آمازون و نسخه کلاسیک انتشار مانند Seinfeld لذت ببرند.

Amazon Prime Video یک برنامه کاربردی اساسی برای کاربران این سرویس Premium Amazon است. با این کار ، می توانید از فیلم ها و نمایش های خوب لذت ببرید ، وقتی می خواهید و کجا می خواهید.

بررسی توسط آندرس لوپز ترجمه شده توسط تیم محلی سازی Uptodown

شرایط مورد نیاز (آخرین نسخه)

  • به اندروید 5 نیاز دارد.0 یا بیشتر

سوالات متداول

ویدیوی آمازون چقدر است ?

Amazon Prime Video همان قیمت اشتراک شما در آمازون نخست را دارد. این سیستم عامل ویدیویی در برنامه ماهانه یا سالانه شما گنجانده شده است. بنابراین برای استفاده از آن نیازی به پرداخت مکمل ندارید.

چگونه می توانم ارباب حلقه ها را تماشا کنم: حلقه های قدرت در ویدیوی آمازون Prime ?

شما می توانید Lord of the Rings: Rings of Power on Amazon Prime Video را با برنامه Android تماشا کنید. شما حتی می توانید آن را از تلفن هوشمند خود در تلویزیون خود پخش کنید تا از این سریال در یک صفحه بزرگتر لذت ببرید.

از کجا می توانم APK از Amazon Prime Video را برای Android بارگیری کنم ?

می توانید APK از Amazon Prime Video را برای Android در Uptodown بارگیری کنید. در اینجا ، آخرین به روزرسانی و نسخه های قبلی برنامه را پیدا خواهید کرد که به شما امکان می دهد سریال و فیلم را بدون مشکل تماشا کنید.

چگونه می توانم Laliga را در فیلم Prime Amazon تماشا کنم ?

از ماه سپتامبر می توانید Laliga را در فیلم Prime Amazon Prime تماشا کنید. از ماه سپتامبر ، می توانید از تمام بازی های بخش دوم مستقیماً در تلفن هوشمند اندرویدی خود لذت ببرید ، بدون چیزی بیش از اشتراک.

اطلاعات بیشتر

نام بسته کم.وابسته به آمازون.اب.شخص ثالث
مجوز رایگان
سیستم عامل اندروید
دسته بندی سرگرم کننده
زبان فرانسوی

ویدیوی نخست آمازون

آنتی ویروس رایگان Avast

تماشای فیلم و پخش سریال های تلویزیونی با ویدیوی آمازون Prime

ویدیوی نخست آمازون

Amazon Prime Video برنامه ای است که توسط هر کسی با اشتراک آمازون نخست قابل استفاده است. این یک سرویس ویدیویی جریان شبیه به Netflix و LIV آن است ، اما همراه است مجموعه ای منحصر به فرد از برنامه ها و ویژگی های خاص.

فرمول های مختلف اشتراک در دسترس هستند ، هر کدام با قیمت متفاوتی به منظور اینکه با محدوده بودجه مختلف سازگار شوید. گزینه های حساب ، از جمله خاتمه اگر می خواهید به اشتراک خود پایان دهید ، توسط حساب آمازون شما مدیریت می شوند و همچنین می توانید یک آزمایش رایگان قبل از تعهد به عضویت و دیدن اینکه آیا برنامه های ارائه شده به دلخواه شما هستند.

سرویس جریان عملی

با استفاده از Amazon Prime Video ، نه تنها پخش محتوا به صورت آنلاین ، بلکه همچنین امکان پذیر است برخی از برنامه ها را بارگیری کنید و آنها را در حال انجام تماشا کنید, عملکردی که به تمایز سرویس از تعداد مشخصی از رقبای آن کمک می کند. برنامه نیز هست سازگار با طیف وسیعی از دستگاه ها, تبلت های تلویزیونی ، بنابراین می توانید در یک صفحه کوچک یا بزرگ تماشا کنید.

طیف وسیعی از محتوا در طیف وسیعی از قالب ها

Amazon Prime Video با سرعت زیاد 1 مگابیت در ثانیه برای محتوای تعریف استاندارد (480p) در دسترس است ، اگرچه می توانید از 3.5 مگابیت در ثانیه برای Full HD یا 15 Mbps برای 4K Ultra HD استفاده کنید. برنامه های مختلف در فیلم Prime Amazon دارای قالب های مختلفی هستند. به خاطر داشته باشید که این سرویس شامل یک است کتابخانه بزرگ از مسافرتهای قدیمی و جدید, برخی از آنها با تعریف بالا سازگار هستند و برخی دیگر با وضوح پایین تر می شوند.

انتخاب گسترده ای از سریال ها و فیلم ها

خواه بخواهید به کلاسیک های قدیمی نگاه کنید یا امیدوار هستید که با برخی از سریال های اختصاصی که فقط در فیلم Prime Prime در دسترس است, این سرویس حتی در بازاری با بسیاری از خدمات جریان رقابتی ارائه می دهد. این واقعیت که از طریق حساب آمازون شما بررسی می شود ، برای بسیاری از کاربران به سمت عملی آن اضافه می کند.

فنی

SHA-1: ADF79CCC24385777E96F2051AAAD892E0768947D Filename: com-Amazon-Avod-ThirdpartyClient-353005147-65697174-D85297E5202E7E60DAB7DAB7DAB72E598614.APK

ویدیوی نخست آمازون

یادداشت کاربر رتبه بندی کاربر