جایزه ویدیو: این سریال آخرین مورد ما به زودی در اشتراک قرار می گیرد ، آخرین مورد ما از Amazon Prime Video – Numerama خارج می شود

آخرین مورد ما از ویدیوی آمازون Prime خارج می شود

هنوز زمان لذت بردن وجود دارد آخرین ما در ویدئو نخست. در یک ایمیل ، برخی از مشترکین پلت فرم جریان آمازون هشدار داده شده اند که سری اقتباس شده از بازی ویدیویی ناشناس از 15 ژوئیه کاتالوگ ویدیویی Prime را ترک می کند. این همان چیزی است که روزنامه نگار استفان باوزا در توییتر نشان داد ، که توسط Numerama مشاهده شد.

Premium Video: سریال “آخرین مورد ما” به زودی در اشتراک گنجانده می شود

از 15 ژوئیه, آخرین ما فقط برای مشترکین ویدیوی Prime با مشترک شدن در گذرگاه وارنر رزرو می شود. این سریال مانند همه محتوای HBO به پیشنهاد جدید پلتفرم می پیوندد.

هنوز زمان لذت بردن وجود دارد آخرین ما در ویدئو نخست. در یک ایمیل ، برخی از مشترکین پلت فرم جریان آمازون هشدار داده شده اند که سری اقتباس شده از بازی ویدیویی ناشناس از 15 ژوئیه کاتالوگ ویدیویی Prime را ترک می کند. این همان چیزی است که روزنامه نگار استفان باوزا در توییتر نشان داد ، که توسط Numerama مشاهده شد.

طی چند روز ، نه قسمت از فصل اول – که از قبل تجدید شده است – به پاس وارنر می پیوندد. این مکمل پرداخت شده (9.99 یورو در هر ماه) از ابتدای سال به محتوای HBO دسترسی داشته است ، مانند بازی تاج و تخت, سکس و شهر یا رضایت.

انتشار بدون هزینه اضافی به مدت شش ماه

آزادی آخرین ما نگرانی هایی را ایجاد کرده بود که بدانید این سریال از نظر قانونی در فرانسه در دسترس خواهد بود. در تاریخ 1 ژانویه ، محتوای HBO پس از پایان یک قرارداد انحصاری با OCS به سادگی از سکوهای فرانسوی ناپدید شد. در این فرآیند ، کانال+ این سکو را گرفته بود ، اما بدون ارائه راه حلی برای مشاهده سری HBO.

تا 12 ژانویه نگذشته بود که این اطلاعات سقوط کرد: Prime Video در حال پخش بود آخرین ما, اولین قسمت که فقط سه روز بعد منتشر شد. در این اطلاعیه همچنین به ایجاد پاس وارنر از 17 مارس اشاره شده است. در این میان ، مشترکان Prime Video توانستند بدون هزینه اضافی از اقتباس بازی های ویدیویی بهره مند شوند.

اما از 15 ژوئیه ، شش ماه پس از اولین پخش آخرین ما, استثنا به پایان می رسد. سری HBO با قانون وارنر پاس مطابقت خواهد داشت ، که واقعاً تنها راه دسترسی به خلاقیت های کانال تلویزیونی آمریکا خواهد بود.

آخرین مورد ما از ویدیوی آمازون Prime خارج می شود

جوئل در قسمت 6 از آخرین مورد ما // منبع: HBO

از 15 ژوئیه ، این سریال آخرین ما, اقتباس از بازی های ویدیویی ناشناس ، دیگر به مشترکان Prime Video ارائه نمی شود. مطابق با توافق خود با گروه برادران وارنر. Discovery ، آمازون در The Warner Pass به این سریال می پیوندد ، 9.99 یورو در هر ماه فروخته می شود.

شما باید انتظار آن را داشتید ، اما چگونه ناامید نشوید ? در ژانویه 2023 ، در حالی که آخرین ما بدون دیفیوزر بود و OCS به تازگی حقوق محتوای HBO را از دست داده بود ، آمازون با اعلام اینکه قصد دارد این سریال را از اولین روز پخش خود در ایالات متحده پخش کند ، به لطف همکاری با این شرکت ، خود را به عنوان ناجی معرفی کرده بود. برادران گروه وارنر. کشف (که HBO دارد). خبر بسیار خوبی برای طرفداران مجوز ، که با این وجود سوالات زیادی را مطرح کردند. آیا آمازون حقوق فرانسه را خریداری کرده بود آخرین ما واقعا – جدا ? یا او فقط توافق نامه پخش را برای فصل 1 به پایان رسانده است ?

در تاریخ 25 ژوئن ، از طریق ایمیل ، آمازون به برخی از مشترکین خود از خروج این سریال از فهرست خود در 15 ژوئیه ، دقیقاً شش ماه پس از اولین پخش قسمت هشدار داد. بنابراین این یک همکاری کوتاه مدت بود.

ایمیلی که توسط آمازون به مشترکان خاصی ارسال شده است ، که پایان آخرین مورد ما را در Prime Video اعلام می کند

آخرین مورد ما به پاس وارنر می پیوندیم … قبل از حداکثر ?

با کمال تعجب ، این در گذرگاه وارنر است که به زمین خواهد رفت آخرین ما (و احتمالاً فصل های آینده او). با قیمت 9.99 یورو در هر ماه به صورت گزینه ای در Prime Video ، The Warner Pass تمام HBO ، Discovery ، Eurosport ، TCM ، Warner ، Cartoon Content را ارائه می دهد … گذرگاه وارنر پس از همکاری نهایی با OCS راه اندازی شده است.

در فصل 2 آخرین ما, غیرممکن نیست که گروه برادران وارنر. Discovery سرانجام Max را راه اندازی کرد ، سرویس جریان آن که قبلاً با نام HBO Max شناخته می شد. اگر مکس وارد فرانسه شود ، می توان آینده پاس وارنر را تهدید کرد ، حتی اگر این امکان وجود داشته باشد که نام خود را تغییر دهد و در Prime Video یکپارچه شود ، در قالب یک کانال آمازون.

تصاویر گرفته شده از تریلر آخرین ما // منبع: YouTube/HBO

اگر ندیده اید آخرین ما و اینکه شما قصد مشترک شدن در پاس وارنر را ندارید ، به شدت توصیه می شود در هفته های آینده این کار را انجام دهید. بعید است که این سریال یک روز با توجه به عادت که برادران وارنر به یک سرویس پخش مانند Prime Video یا Netflix بازگردد ، بازگردد. کشف برای محافظت از محتوای خود. همکاری آن با آمازون یک ناهنجاری بود که فقط 6 ماه به طول انجامید.

منبع: مونتاژ Numerama

سرویس SVOD برای شما چه کاری انجام شده است ? Netflix ، Disney+، Canal+، OCS: مقایسه 2023 پیشنهادات SVOD در فرانسه مقایسه ما را کشف کنید

آینده NUMERAMA به زودی فرا می رسد ! اما قبل از آن ، ما به شما احتیاج داریم. شما 3 دقیقه فرصت دارید ? به تحقیقات ما پاسخ دهید

آخرین اطلاعات مربوط به سریال The Last of Us (HBO) را از دست ندهید

آخرین مورد ما ویدیوی آمازون را ترک می کند ، اینجاست که می توانید این سریال را تماشا کنید

پس از اقامت در ویدیوی آمازون آمازون ، آخرین مورد ما به زودی تعظیم خواهیم کرد. سریال HBO طی چند روز از کاتالوگ خارج می شود تا در گذرگاه وارنر فرود بیاید. بنابراین ما باید یک مکمل بزرگ را برای دیدن آن اکنون بپردازیم.

آخرین مورد ما ، قسمت 6

در تاریخ 16 ژانویه ، HBO قسمت اول قسمت را پخش کرد آخرین ما. یک روز بعد ، اقتباس سریال از بازی ویدیویی توسط آمازون Prime Video در فرانسه پخش شد که توانست از یک زمینه مطلوب استفاده کند. OCS با از دست دادن حقوق برنامه های HBO ، این سریال را نمی توان از روی این سکو پخش کرد. بنابراین آمازون موفق شده است کودک را به خوشحالی مشترکانی که قادر به تماشای فصل 1 بودند بدون پرداخت هزینه بیشتر ، بازیابی کند.

اما این همکاری فقط زودگذر بود. غول SVOD به تازگی به کاربران خود اطلاع داده است که این سریال از 15 ژوئیه قصد دارد کاتالوگ را ترک کند. تصمیمی پس از همه منطقی از آنجا که اکنون محتوای HBO در گذرگاه وارنر قابل دسترسی است ، یک اشتراک اضافی که می توانید مستقیماً در ویدیوی آمازون آمازون دریافت کنید ، برای یک اشتراک ماهانه 9.99 یورو.

از 15 ژوئیه روی کدام پلتفرم آخرین ما پخش می شود ?

در حالی که می توان نگاه کرد آخرین ما فقط با 6.99 یورو در هر ماه ، اکنون لازم است 16.98 یورو بپردازید تا بتوانید سریال های Pedro Pascal و Bella Ramsey را تماشا کنید. و احتمالاً برای فصل 2 همان خواهد بود که در پایان سال 2024 به آن امیدوار است. مگر اینکه برادران وارنر. Discovery تا آن زمان پلت فرم حداکثر خود را توسط مناطق ما مستقر کرده است.

اگر می خواهید تماشا کنید آخرین ما بدون صرف چیزی ، وقت زیادی باقی نمی ماند. ما فقط می توانیم به شما توصیه کنیم که به سرعت در Amazon Prime Video مشترک شوید. شما از یک ماه آزمایش رایگان بهره مند خواهید شد که به شما فرصت می دهد تا قبل از انتقال به وارنر پاس ، سریال را تماشا کنید. هنگامی که به طور کامل به آن نگاه کردید ، این فرصت را خواهید داشت که بدون هیچ هزینه ای از پلت فرم SVOD مشترک شوید.

�� شما از Google News استفاده می کنید ? راهنمای تام را به Google News اضافه کنید تا هیچ خبری مهم از سایت ما را از دست ندهید.