عملیات فناوری AMP در Google Search | Google Search Central | مستندات | Google برای توسعه دهندگان ، آمپر در Google | Google برای توسعه دهندگان

آمپر در گوگل

فرمت AMP یک ساختار مؤلفه وب است که می توانید برای ایجاد آسان وب سایت ها ، مقاله ها ، ایمیل ها و تبلیغات کاربر در کاربر استفاده کنید.

عملکرد فناوری AMP را در نتایج جستجو درک کنید

Google Search صفحات آمپ را برای ارائه یک تجربه وب سریع و قابل اعتماد نشان می دهد. هنگامی که یک صفحه AMP در دسترس است ، می توان آن را در نتایج جستجوی موبایل در قالب نتایج غنی شده و چرخ فلک ارائه داد. حتی اگر قالب AMP به خودی خود تأثیر مستقیمی در موقعیت شما در نتایج جستجو نداشته باشد ، سرعت یک عامل تعیین کننده طبقه بندی برای جستجوی Google است. Google Research بدون توجه به فناوری مورد استفاده در ایجاد آنها ، تمام صفحات را به همان روش رفتار می کند. برای کشف مزایای مربوط به استفاده از قالب AMP ، با برخی از نمونه های موارد متقاعد کننده استفاده در سایت AMP مشورت کنید.

وقتی کاربران صفحه AMP را انتخاب می کنند ، Google Search آن را از Google Amp Cache جمع می کند. این رویکرد حاکی از بهینه سازی های مختلف بارگیری مانند PrenSym است ، که اغلب به نمایش فوراً این صفحات کمک می کند. در حال حاضر ، صفحات AMP در رایانه از پخش کننده حافظه پنهان AMP/Google Amp پخش نمی شود. صفحات آمپ متعارف به عنوان نتایج استاندارد رفتار می کنند.

نمایش اولیه در نتایج جستجو

صفحات AMP ممکن است در جستجوی Google به صورت نتایج غنی شده ، دقیقاً مانند سایر صفحات وب ظاهر شود. برای کمک به Google به طور دقیق تر صفحه خود را تفسیر می کنید ، می توانید داده های ساختاری را به آن اضافه کنید. توجه داشته باشید که ما نمی توانیم تضمین کنیم که افزودن داده های ساخت یافته منجر به نمایش نتیجه غنی شده در جستجوی Google می شود. برای اطلاعات بیشتر ، به دستورالعمل های عمومی مربوط به داده های ساختاری مراجعه کنید.

اگر برای محتوای یکسان یک صفحه دارید ، داده های ساختاری یکسانی را در تمام این صفحات قرار دهید ، نه تنها در صفحه متعارف. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد مکان ، با دستورالعمل های کلی مربوط به داده های ساخت یافته مشورت کنید.

صفحات آمپر همچنین می توانند در قالب داستانهای وب ظاهر شوند. نحوه فعال کردن داستانهای وب را در جستجوی Google پیدا کنید.

هنگامی که کاربران روی محتویات AMP کلیک کردند

وقتی کاربران روی محتوای AMP شما در Google Search کلیک می کنند ، ممکن است به دو روش ظاهر شود:

تصویری که نحوه نمایش محتوای AMP را می توان مقایسه کرد. تصویر اول نمایش محتوای AMP در AMP Google Player را نشان می دهد. افسانه ها نشانگر URL AMP Google Player و نوار منبع AMP اصلی است. تصویر دوم ناوبری را با استفاده از مبادله امضا شده نشان می دهد. افسانه ها نشانگر URL وب سایت و فضای اضافی در دسترس وب سایت هستند

  • AMP Google Player : زمینه محتوای شما در بالای AMP Google Player نمایش داده می شود تا به کاربران اینترنت اجازه دهد چه کسی محتوای مورد نظر را منتشر کرده اند.
  • مبادله امضا شده : فناوری که به مرورگر اجازه می دهد سندی را به عنوان متعلق به منشأ شما پردازش کند.

درباره Amp Google Player

AMP Google Player یک محیط ترکیبی است که در آن می توانید داده های مربوط به کاربر را در مرورگرهای سازگار با AMP Google Player جمع آوری کنید. AMP Google Player ممکن است هنگامی ظاهر شود که سیستم های ما تعیین کنند که می تواند یک تجربه مفید کاربر را ارائه دهد ، به خصوص در مواردی که کاربر احتمالاً محتوا را پیمایش می کند. جمع آوری داده های گوگل طبق قوانین محرمانه بودن آن اداره می شود. به عنوان یک ناشر AMP صفحات که محتوای آن در AMP Google Player نمایش داده می شود ، شما این داده ها را مطابق قوانین محرمانه بودن خود جمع می کنید. از آنجا که شما رفتار و ادغام تأمین کننده را در صفحه AMP خود انتخاب می کنید ، از شما خواسته می شود تعهدات مربوط به انطباق حاصل از این گزینه ها را رعایت کنید.

درباره مبادله امضا شده

یک مبادله امضا شده به شما امکان می دهد از کوکی های اختصاصی برای سفارشی کردن محتوا و اندازه گیری تجزیه و تحلیل استفاده کنید. صفحه شما به جای URL Google در زیر URL شما ظاهر می شود.com/amp . Google Research اولویت پیوندهای مرتبط با محتوا را در قالب مبادله امضا شده در رابطه با استفاده از AMP Google Player در مرورگرهای سازگار با تبادل امضا شده می دهد. برای ارائه نتایج کاربران در این قالب ، علاوه بر فرمت استاندارد AMP HTML ، باید محتوای AMP را به عنوان یک تبادل امضا شده منتشر کنید. در حال حاضر ، مبادلات امضا شده فقط در تحقیقات Google برای نتایج غنی شده و نتایج اساسی امکان پذیر است ، نه برای چرخ فلک. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد پیکربندی مبادله امضا شده برای صفحات AMP ، به این صفحه مراجعه کنید.

اظهار نظر

مگر اینکه در غیر این صورت مشخص شده باشد ، محتوای این صفحه توسط مجوز Creative Commons Assignment 4 اداره می شود.0 و نمونه های کد توسط مجوز Apache 2 اداره می شوند.0. برای اطلاعات بیشتر ، به قوانین سایت توسعه دهندگان Google مراجعه کنید. جاوا یک علامت تجاری ثبت شده از شرکت های اوراکل و/یا شرکت های وابسته آن است.

آخرین به روزرسانی در 2023/04/26 (UTC).

آمپر در گوگل

آمپر در گوگل

ارسال نظرات با استفاده از مجموعه ها صرفه جویی می شود و محتوا را مطابق با تنظیمات برگزیده خود طبقه بندی می کنید.

بهینه سازی صفحات AMP خود در Google

فرمت AMP یک ساختار مؤلفه وب است که می توانید برای ایجاد آسان وب سایت ها ، مقاله ها ، ایمیل ها و تبلیغات کاربر در کاربر استفاده کنید.

ادغام در محصولات Google

جستجوی گوگل

صفحات AMP خود را برای جستجوی Google بهینه کنید. داده های ساختاری را برای فعال کردن ویژگی های خاص به AMP در نتایج جستجو اضافه کنید.

Google Amp Cache

دریابید که چگونه Google Search و سایر سیستم عامل های توزیع از Google Amp Cache برای سریعتر صفحات AMP استفاده می کنند.

تجزیه و تحلیل ترافیک گوگل

تعامل و صفحات مشاهده شده در صفحات AMP با Google Analytics را تجزیه و تحلیل کنید.