بهترین برنامه های رایگان Android برای حرفهایها ، برنامه های مفید به طور روزانه در یک تلفن هوشمند اندرویدی

برنامه های کاربردی به صورت روزانه در یک تلفن هوشمند اندرویدی مفید است

Contents

ساده و کارآمد, مدیر پرونده + قول خود را کاملاً نگه می دارد: بگذارید خودتان آزادانه به تمام پرونده های ذخیره شده در تلفن هوشمند یا کارت حافظه آن دسترسی پیدا کنید. در مقایسه با بسیاری از راه حل های رقیب ، ما به ویژه از رابط بصری قدردانی می کنیم. هنگامی که برنامه را باز می کنید ، یک سری میانبرهای عملی برای مرور عکس ها ، بارگیری ها ، توالی های ویدیویی یا اسناد و برنامه های خود پیدا خواهید کرد.

بهترین برنامه های رایگان Android برای حرفهایها

برای گسترش تلفن هوشمند اندرویدی و تجهیز خود به یک کیت ابزار واقعی برای تأمین تمام نیازهای خود ، بدون نیاز به پرداخت یک پنی ! خود را در انتخاب بهترین برنامه های رایگان لحظه ای غوطه ور کنید.

انیمیشن های اندرویدی در نزدیکی 7 تلفن هوشمند از 10 در سراسر جهان (کمی در فرانسه) و به همین دلیل تصادفی نیست که فروشگاه رسمی آن ، فروشگاه Google Play ، صدها هزار ابزار و برنامه را ارائه می دهد. معکوس مدال ، که با چنین چهره هایی روبرو است ، جدا کردن دانه خوب از تار ها دشوارتر می شود. بین نظرات مثبت کلاهبرداری ، برنامه های حمایت شده برجسته یا به طور گسترده تر ناامیدی های واقعی و وعده های منتشر نشده ، به سرعت اتفاق می افتد ، حتی اگر Google ماه ها تمیزکاری بزرگی را در مغازه خود راه اندازی کرده است.

اما وحشت نکنید: ما انتخاب را برای شما انجام داده ایم ! یک کلاه ایمنی متخصص به جمجمه ، ما تمام قفسه های فروشگاه Google Play را کاوش کرده ایم تا فقط quintessence را به خاطر بسپاریم. اینجا پیدا خواهید کرد بهترین برنامه های رایگان Android برای Geek. ابزار سیستم ، تشخیص شبکه ، بهینه سازی تلفن هوشمند یا برنامه های سرگرم کننده تر برای مدیریت همه سرگرمی های خود: این ابزارها را در تلفن هوشمند خود جاسازی کنید تا روزنامه های روزانه خود را بهبود بخشید.

ما داوطلبانه از انتخاب بسیاری از برنامه های کلاسیک و اساسی خودداری کرده ایم ، اما برای همه شناخته شده است ، به ویژه مشتریان رسمی شبکه های اجتماعی ، پیام های محبوب مانند WhatsApp یا حتی محاسبات مسیر مانند Waze.

ابله

ابله

استقلال تلفن هوشمند شما بیش از هر زمان دیگری عصب جنگ است. مجموعه واقعی ابزارهای اختصاص داده شده برای نظارت و بهینه سازی باتری شما, ابله یک ابزار قدرتمند برای تشخیص سلامت آن در زمان واقعی است ، اما همچنین برای مشاهده تأثیر هر یک از برنامه های باز شما. شما قادر خواهید بود به راحتی مصرف برنامه های رقیب را مقایسه کنید تا فقط کمترین کاندیدای مصرف کننده انرژی را حفظ کنید.

سایر توابع مفید: شما ویژگی های باتری را در حین بار آن رصد می کنید ، با آمار پیشرفته ای در مورد تأثیر یک صفحه LIT به عنوان مثال یا مدت زمان بارگذاری. با این حال بهتر است: این برنامه اعلان هایی را برای متوقف کردن شارژ مجدد به محض رسیدن تلفن هوشمند شما به 80 ٪ باتری ارائه می دهد. این یک تکنیک محبوب برای طولانی شدن طول عمر آن با کاهش تعداد چرخه های بار بدون اینکه بیش از حد از آن استفاده کند.

پاک کننده فضا

پاک کننده فضا

مانند Google Pixel 6 و Pixel 6 Pro اخیر ، بیشتر و بیشتر تلفن های هوشمند یک خواننده کارت خاطرات را نادیده می گیرند و شما باید از فضای ذخیره سازی داخلی راضی باشید تا برنامه های کاربردی و عکسهای شخصی خود را در خود جای دهید. متوقف کردن چندین عملیات تمیز کردن خسته کننده: با فوق العاده تمیز کننده, یکی از بهترین ابزارهای بهینه سازی رایگان برای تلفن هوشمند خود ، شما به طور خودکار تمام پرونده های غیر ضروری را حذف می کنید و فضای ذخیره سازی را به دست می آورید.

علاوه بر تمیز کردن ذخیره سازی ، Super Cleaner ابزارهای دیگری را برای بهبود سلامت تلفن هوشمند خود به صورت روزانه شامل می شود. به طور خاص ، شما یک آنالایزر گرمای بیش از حد پیدا خواهید کرد که لحظاتی را که پردازنده شما (غیر ضروری) بیش از حد بررسی می کند ، صرفه جویی در باتری با حالت های مختلف یا ابزاری برای انتشار RAM در صورت باز کردن بسیاری از برنامه ها.

کله پا

برش کلاه

در حال حاضر قادر به فیلمبرداری از توالی های ویدیویی در 4K UHD در 60 تصویر در ثانیه ، تلفن های هوشمند ما ابزارهای ایده آل برای گرفتن مهمترین لحظه های زندگی روزمره شما هستند. اما خیلی اوقات ، آنها فاقد ابزاری مؤثر برای برش پرونده ها یا غنی سازی توالی های شما از هر نوع اثر هستند.

کله پا یکی از بهترین ها در نوع خود است ، در میان ابزارهای رایگان. آماده برای استفاده از مدل ها ، مونتاژ سریع از مجموعه ای از توالی های ویدیویی یا جدول نصب کامل با بسیاری از جلوه ها و کنترل حجم و سرعت پیشرفته: شما به سرعت به نتایج عالی منجر می شوید ، برای به اشتراک گذاشتن در شبکه های اجتماعی یا با عزیزان خود.

آجر

آجر کردن

توسعه یافته توسط لگو, آجر بسیار اصلی قادر خواهد بود زندگی دوم را به صدها آجر رنگی که در طول سالها جمع کرده اید ، اختصاص دهد. اگر اگر نیازی به انکار آن نباشد: تسلیم شدن در برابر جذابیت های یک Optimus Prime ، یک شاهین هزاره ، قلعه ملکه برفی یا یک مینیاتور دشوار است ، ما شما را اولین سنگ و حتی کمتر از آن نمی اندازیم آجر اول.

مجموعه خود را روی زمین یا روی یک میز ، تا حد امکان مسطح پخش کنید ، سپس از آن عکس بگیرید: یک الگوریتم هوش مصنوعی قطعات مختلف را تشخیص می دهد و ده ها مدل اصلی را برای تهیه با آجرهایی که قبلاً دارید ارائه می دهد. یک تصویر خوب واقعی از پتانسیل این فناوری ها ، با کلید آماده -برای استفاده از کتابهای درسی برای دنبال کردن با سرهای بور عزیز خود برای ایجاد خلاقیت آنها.

ترول

ترول

به مدت ده سال توسعه یافته است, ترول یک ابزار مدیریت پروژه فوق العاده به معنای گسترده است. با الهام از روش Kanban ، به شما امکان می دهد پروژه های خود را به صورت شهودی ، به شکل “کارت” سازماندهی کنید تا به عنوان مناسب می بینید. وظایف ، نقش ها ، برنامه ها … شما می توانید این کارت ها را برای ترجمه بهتر پیشرفت خود جابجا کنید.

نسخه موبایل با استفاده از عملکرد بصری آن ، معنای کامل خود را به خود می گیرد ، و شما همچنان به نظارت یا ایجاد وظایف در مرورگر دفتر خود ادامه خواهید داد. اگر به این مفهوم بپیوندید و اگر نیاز به “تجسم” پروژه های خود دارید, ترول به طور روزانه وقت گرانبها را صرفه جویی می کند.

قسمتهای

قسمتهای

این بیش از یک روند است: Twitch محبوب شد جریان زنده, قطعاً از بستر تنها چارچوب بازی ویدیویی خارج می شود. مصاحبه ها ، تورهای هدایت شده ، انتقال مجدد کنسرت ها یا رویدادهای ورزشی … بدون پرداخت کوچکترین پنی ، خود را در زمین بداهه می کنید و به صورت زنده با تماشاگران مبادله می کنید.

برنامه قسمتهای رسمی تلفن همراه شما را به یک دوربین جریان تبدیل می کند. حساب Twitch ، YouTube یا Facebook خود را با هم ترکیب کنید و پخش مستقیم را در سرویس مورد نظر خود راه اندازی کنید … یا سه بار. پیکربندی برنامه آسان است ، شما از مضامین آماده استفاده می کنید تا صحنه های خود را بپوشید و پخش مستقیم را به صورت پیشرو راه اندازی کنید ، در حالی که به راحتی گربه را دنبال می کنید.

آنالایزر فای

آنالایزر فای

برخی از قسمت های محل اقامت شما در نقاط دسترسی Wi-Fi یا جعبه های ADSL شما همچنان محکم هستند ? به طور مؤثر با این مناطق سفید مبارزه کنید و قصد دارید در تکرار کننده های شبکه سرمایه گذاری کنید آنالایزر فای. اولین بار در نگاه اول ، این ردیاب سیگنال Wi-Fi به سرعت در بهینه سازی شبکه بی سیم شما و بهبود دامنه و جریان آن بسیار مؤثر است.

موبایل در دست ، از طریق محل اقامت خود قدم بزنید و قدرت سیگنال شبکه خود را با همسایگان خود مقایسه کنید. بنابراین شما انگل های بالقوه را با کانال های انتشار درگیری و همچنین مناطقی که قدرت سیگنال به شدت کاهش می یابد ، کشف می کنید. برگه “بهترین کانال” شما را در مورد بهترین گزینه ها برای بهینه سازی اتصال خود ، در رابط مدیریت نقطه دسترسی خود ، به شما اطلاع می دهد و مکان های ایده آل را برای تکرار کننده های سیگنال ممکن کشف می کنید.

جارو کردن

جارو کردن

شما به دنبال یک روش ساده برای به اشتراک گذاشتن پرونده ها بین تلفن هوشمند و رایانه شخصی خود هستید ? اگر ویندوز 10 و 11 یک ابزار مؤثر برای همگام سازی دو دستگاه (“گوشی خود را“) ، به پیام کوتاه پاسخ دهید یا برخی از تصاویر را منتقل کنید ، شما هنوز هم به لطف آن مجموعه بزرگی از پرونده ها را مبادله می کنید جارو کردن.

اصل آن بسیار ساده است: برای فعال کردن یک سرور مینی وب ، با آدرس IP خصوصی تلفن هوشمند و یک درگاه خاص ، تنها دکمه را در مرکز صفحه تایپ کنید (مانند 192.168.1.198: 4444). از هر رایانه ای از همان شبکه داخلی به این URL دسترسی پیدا کنید: شما می توانید آزادانه ساختار درخت تلفن هوشمند خود را مرور کنید ، هر پرونده را بازیابی کنید یا حتی پوشه های جدید ایجاد کنید و موارد را ارسال کنید. عملی برای تبدیل موبایل خود به یک کلید USB واقعی.

hotshpotshield vpn & wifi پروکسی

hotshpotshield vpn & wifi پروکسی

شما می خواهید آدرس IP عمومی خود را تغییر دهید و به این ترتیب به وب وصل شوید که گویی در یک کشور خارجی هستید ? برعکس ، شما می خواهید به خدمات وب مانند فرانسه دسترسی پیدا کنید ، در حالی که در آن طرف سیاره هستید ? اگر تعداد زیادی VPN پرداخت می شود, hotshpotshield vpn & wifi پروکسی یکی از بهترین خدمات رایگان ، برای نیازهای گاه به گاه است.

استفاده و پیکربندی آسان و پیکربندی ، به شما امکان می دهد تا از بین طیف گسترده ای از سرورها ، با شاخص های دقیق سرعت جریان مورد انتظار انتخاب کنید. بدیهی است که نسخه رایگان پر از تبلیغات است ، اما شما از یک سیستم انعطاف پذیر بهره مند می شوید تا در صورت تقاضا فعال شوید.

داشلان

داشلان

شما ممکن است قبلاً آن را به هزینه خود آموخته باشید: اگر عادت آزار دهنده ای برای کاهش همان رمز عبور برای همه خدمات خود دارید ، خطر واقعی امنیت را دارید. کافی است که یکی از این خدمات قربانی نقص یا نشت داده شود تا تمام حساب های دیگر شما به خطر بیفتد.

اما حفظ بسیاری از رمزهای عبور منحصر به فرد و پیچیده غیرممکن است ! در عوض این کار را به یک برنامه تخصصی واگذار کنید: این جعبه ها به همان اندازه که لازم است برای شما ایجاد می کنند و آنها را در یک رابط واحد متمرکز می کنند. شما آنها را با یک رمز عبور اصلی باز می کنید ، تنها موردی که باید برای همیشه به خاطر بسپارید. در میان بسیاری از خدمات از این نوع ، اولویت ما به داشلان, که به خوبی با مرورگر وب متناسب است و هماهنگ سازی بین همه دستگاه های شما را تضمین می کند. اما به ویژه رقبای جالب دیگر وجود دارد نگهدار وت آخرین (با این حال ، آنها در ماه های اخیر به دلیل مشکلات امنیتی و غیره در آتش انتقاد بوده اند). پیشنهادات پرداخت شده آنها را با آنها مقایسه کنید: شما گاهی اوقات برای استفاده از یک سرویس حق بیمه و همگام سازی کلام های گرانبهای خود در تمام دستگاه های خود باید به پرداخت هزینه بروید.

برنامه های شبکه Pingtools

برنامه های شبکه Pingtools

بهترین تکنسین ها قدردانی می کنند که چنین کیت ابزار شبکه ای را بر روی تلفن همراه خود سوار کنند. با پینگ تاول, شما در همان مجموعه یک آنالایزر اتصال بی سیم ، یک تستر بدهی ، یک ردیاب محیطی و دستگاه های متصل به شبکه داخلی شما ، یک مدیر نقطه دسترسی و پینگ چندگانه ، جغرافیایی ، ردیابی یا اسکنرهای پورت ها گروه بندی می کنید.

بدیهی است ، عمومی از سخت گیری: ابزارها نسبتاً سرد و سخت هستند ، اما می توانند خدمات صریح را ارائه دهند و استفاده از آنها بسیار آسان و منابع بسیار کمی است.

VLC

VLC

آیا هنوز باید آن را ارائه دهیم ? به طور عمده توسط یک فرانسوی ، ژان باپتیست کمپف توسعه یافته و نگهداری می شود, VLC مدتهاست که بهترین بازیکن چندرسانه ای رایگان و رایگان بوده است. اگر او مدتهاست که اوج ویندوز ، مکوس و لینوکس بوده است ، در یک برنامه موبایل بسیار موفق نیز موجود است.

سازگار با تعداد زیادی از قالب های ویدئویی و صوتی ، در حالی که امکان اتصال به جریان شبکه و همچنین پرونده ها یا سهام شبکه را ارائه می دهد ، بدون شک کامل ترین و کارآمدترین خواننده در Android است. ما تمام ویژگی های نسخه Office ، از جمله پشتیبانی چندین آهنگ صوتی و زیرنویس های صوتی یا امکان بهبود ارائه ویدیویی را پیدا می کنیم.

CPU-Z

CPU-Z

ابزار ارجمند دیگر از دنیای ویندوز, CPU-Z در یک نسخه موبایل موجود است ، بسیار عملی برای مطالعه جزئیات فنی تلفن هوشمند شما. عملکرد آن ساده است: از طریق یک سری زبانه ها ، پیکربندی کامل موبایل خود را کشف می کنید (پردازنده ، تعداد قلب ، GPU ، ویژگی های صفحه ، مقدار رم موجود ، بار CPU …

از جمله سایر دارایی های آن مخصوص یک محیط تلفن همراه ، وضعیت کلی سلامت باتری و همچنین دمای تماس با هر یک از سنسورهای موجود در سطح اجزای یا مقادیر شتاب سنج های مختلف یا ژیروسکوپ ها را کشف می کنید. که جاسازی شده است. برای تشخیص رفتار عجیب یا دانستن سطح فعالیت SOC تلفن هوشمند خود تمرین کنید !

مانیتور سیستم ساده

مانیتور سیستم ساده

در همین راستا, مانیتور سیستم ساده در مورد فعالیت تلفن هوشمند و وضعیت بهداشت یا میزان اشغال اجزای مختلف آن در زمان واقعی شما را مطلع کنید. بسیار بصری تر از برنامه قبلی ، که بالاتر از همه وجود دارد برای لیست همه این عناصر و به سرعت در مورد دمای آنها ، این ابزار در تمام جنبه های تلفن هوشمند شما ماندگار است.

CPU ، GPU ، مصرف RAM ، شبکه ، ذخیره سازی ، دمای باتری ، فرآیندهای فعال … گرافیک و هیستوگرام در مورد سلامت دستگاه شما زمان واقعی را برای شما فراهم می کنند. به طور خاص ، ما از کشف تأثیر دقیق برنامه های کاربردی متداول خود قدردانی می کنیم و بنابراین بطری های اصلی خفه شدن را تشخیص می دهیم.

ifttt

ifttt

موسسه محترم سالها, ifttt (که به معنی “اگر این باشد ، پس آن“، این بدان معناست که” اگر این ، پس از آن “) برنامه ای برای خودکار سازی انواع درمان های تکراری است. این سازگار با ده ها سرویس وب فوق العاده محبوب است و همراه با طیف گسترده ای از “اپلیکیشن ها” از پیش تنظیم شده است.

شما می توانید وظایف خود را به همان اندازه که از آخرین عکسهای خود در سرویس ذخیره سازی ابری که بیشترین استفاده را استفاده می کنید ، به صورت خودکار انجام دهید ، بلکه ارسال خودکار پیام به یک عزیز هنگام رسیدن به فروشگاه یا روشنایی چراغ های آپارتمان خود در هنگام شما نزدیک می شوند. شما از طریق یک رابط کاربری روشن می توانید از همه این ایده های خوب یا ایجاد وظایف خود از ابتدا لذت ببرید.

یک بر یک

یک بر یک

در حاشیه جدیدترین عناوین که به طور خاص برای Android ساخته شده است ، می خواهید تلفن هوشمند خود را به یک کنسول قدیمی Retrogaming تبدیل کنید تا (دوباره) تمام بازی های فرقه ای از بازی های ویدیویی Pantheon را کشف کنید ? یک بر یک یک متغیر متا است که دارای موتورهای حدود سی شبیه ساز است که در هنگام راه اندازی انتخاب می شود. SNES ، Mega Drive ، Game Boy Advance یا DS ، تصمیم شما به شما بستگی دارد … یا به طور خاص تر برای ترسیم بی تفاوت در کتابخانه اسباب بازی هر یک از این دستگاه ها ، طبق خواسته های شما.

اگر دقیق تر به یک کنسول قابل حمل خاص هدفمند هستید ، ما شبیه ساز موبایل Citra را برای Nintendo 3DS و PPSSPP برای PlayStation قابل حمل توصیه می کنیم ، دو نامزد عالی که ارزش آنها دیگر اثبات نمی شود. هنوز هم باید به تنهایی خود را پیدا کنید (قانونی !) رومی این دستگاه ها.

جففایل ها +

مدیر پرونده +

ساده و کارآمد, مدیر پرونده + قول خود را کاملاً نگه می دارد: بگذارید خودتان آزادانه به تمام پرونده های ذخیره شده در تلفن هوشمند یا کارت حافظه آن دسترسی پیدا کنید. در مقایسه با بسیاری از راه حل های رقیب ، ما به ویژه از رابط بصری قدردانی می کنیم. هنگامی که برنامه را باز می کنید ، یک سری میانبرهای عملی برای مرور عکس ها ، بارگیری ها ، توالی های ویدیویی یا اسناد و برنامه های خود پیدا خواهید کرد.

در حاشیه این فیلتر ، بدیهی است که از یک کاوشگر “خام” استفاده می کنید ، که با آن همه ساختار درخت تلفن هوشمند خود را مرور می کنید – به عنوان یک جایزه ، با تایپ کردن روی یک پرونده ، بیننده بسیاری از قالب های چندرسانه ای را راه اندازی می کنید. اما علاقه این برنامه در اینجا متوقف نمی شود: همچنین امکان مرور حساب های اصلی ذخیره سازی خود را در ابر (Dropbox ، Google Drive ، OneDrive …) یا پرونده های مشترک شما در شبکه داخلی خود و در نتیجه ساخت. هر نوع نقل و انتقالات.

تست سرعت

تست سرعت

شما در برابر سرعت کم اتصال موبایل خود خاکستری می شوید ? تلفن هوشمند شما به شما می گوید که در 5G به خوبی متصل هستید اما به آن شک دارید ? شما به سادگی می خواهید کیفیت اتصال Wi-Fi خود را بررسی کنید ? ساده است: نصب کنید تست سرعت در تلفن هوشمند خود ، و آن را در کیت ابزار خود نگه دارید. در حال حاضر برای مدت طولانی در وب قابل دسترسی است ، سرویس یکی از بهترین ها برای تست اتصال اینترنت شما است.

برنامه تلفن همراه به همان اندازه ساده و کارآمد است. این شما را در یک لحظه به سرور تست نزدیک به موقعیت خود متصل می کند و پس از تشخیص مختصر در پینگ و سرعت صعودی و نزولی شما به شما می گوید. به عنوان یک جایزه ، شما در نقشه نقاط اصلی دسترسی 5G در محیط فوری خود را کشف می کنید.

جبهه

جبهه

خسته از مشاوره در وب سایت ها یا سرویس های پخش ویدیویی از تبلیغات در تلفن هوشمند شما ? با تشکر از جبهه, یک پروژه منبع باز با هدف مسدود کردن آنها ، شما به طور خودکار به DNS تغییر می دهید که احتمالاً آنها را پنهان می کند. لطفاً توجه داشته باشید ، اگر نسخه 5 موجود در وب سایت ناشر رایگان است ، نسخه 6 – نسخه موجود در فروشگاه Google – پرداخت می شود.

استفاده از برنامه بسیار آسان است و به شما امکان می دهد تا در چند ثانیه این نوع محافظت را فعال یا غیرفعال کنید. بنابراین ، پس از ترک سرویس ، یک عمل کاملاً کلاسیک پیدا خواهید کرد. یکی دیگر از دارایی های غیر قابل بحث: برنامه بدون نیاز به همه در دسترس همه است ریشه تلفن هوشمند شما.

سوئی

سوئی

با همپوشانی های متعدد خاص برای هر تولید کننده ، صفحه کلید مجازی Android همیشه با ارگونومی خود نمی درخشد. کلیدهای بسیار مستطیل یا کوچک ، UX کامل ، ادغام متوسط ​​ویژگی های اضافی مانند تصحیح خودکار یا اضافه کردن شکلک یا GIF … اگر در تلاش هستید تا به راحتی متون و تحقیقات خود را درک کنید ، علاقه ای به آزمایش یک صفحه کلید متناوب دارید.

توسعه یافته توسط مایکروسافت, سوئی یک مدل عالی است که بیش از همه با سطح بالای شخصی خود می درخشد. شما این امکان را دارید که قبل از استفاده از آن ، هر عنصر رابط را تغییر داده و پیش نمایش را پیش نمایش دهید. با این حال بهتر است: همانطور که از نام آن پیداست ، این صفحه کلید با حرکت ساده انگشت خود را بر روی کلیدهای مربوطه مجاز به ورود سریع متون می کند …

�� شما از Google News استفاده می کنید ? سخت افزار تام را به Google News اضافه کنید تا هیچ خبر مهمی از سایت ما از دست ندهد.

برنامه های کاربردی به صورت روزانه در یک تلفن هوشمند اندرویدی مفید است

تاریخ نماد

22 ژوئن 2022

نماد خوانده شده

6min برای خواندن

برنامه های کاربردی به صورت روزانه در یک تلفن هوشمند اندرویدی مفید است

برنامه های کاربردی به صورت روزانه در یک تلفن هوشمند اندرویدی مفید است

 1. برای حرکت: Google Chrome
 2. برای مشورت با ایمیل های خود: Gmail و Outlook
 3. برای برقراری ارتباط: WhatsApp و Skype
 4. برای استفاده از ایموجی های آیفون در Android: ایموجی ها 3 هستند
 5. برای یافتن خود: Google Maps and Waze
 6. برای مدیریت شبکه حرفه ای خود: LinkedIn
 7. برای محافظت از تلفن هوشمند خود: AVAST
 8. برای حفظ و بهینه سازی تلفن هوشمند خود: ccleaner
 9. برای بایگانی عکس های خود: Google Photos
 10. برای دیدن فیلم ها: VLC
 11. برای گوش دادن به موسیقی: Spotify ، YouTube Music ، Apple Music ، Amazon Music ، Deezer
 12. برای دیدن فیلم ها: Netflix ، Amazon Prime Video ، Apple TV ، Disney +، OCS ، MyCanal

شما به تازگی یک تلفن هوشمند یا تبلت Android خریداری کرده اید ? و تعجب می کنید بهترین برنامه های موجود برای استفاده بیشتر از دستگاه جدید شما چیست ? در فروشگاه Google Play ، میلیون ها برنامه وجود دارد که حرکت در آن دشوار است. به همین دلیل است که ما برای شما انتخابی از بهترین برنامه ها برای نصب ..

برای حرکت: Google Chrome

به طور کلی ، مردم فرانسوی از طریق رایانه یا رایانه لوحی در خانه و از تلفن هوشمند خود در خارج از خانه در اینترنت قایقرانی می کنند. به منظور همگام سازی تحقیق ، تاریخچه ، موارد دلخواه خود یا رمزهای عبور خود را از هر دستگاه استفاده کنید ، استفاده از Google Chrome جالب است.

برای مشورت با ایمیل های خود: Gmail و Outlook

Gmail و Outlook دو برنامه هستند که بیشتر توسط کاربران اینترنت استفاده می شود. آنها به شما این امکان را می دهند که به پیام رسانی خود دسترسی مستقیم داشته باشید و برای ارسال ایمیل امکانات خواندن و نوشتن را ارائه دهید.

با برنامه Gmail ، تمام ایمیل ها در ابر ارائه شده برای این منظور ذخیره می شوند. این به کاربران امکان دسترسی به هر دستگاه را می دهد: فقط با شناسه های آن ارتباط برقرار کنید.

Outlook همچنین مزایای بسیاری دارد: علاوه بر امکان دریافت و ارسال ایمیل ، بدیهی است که طبقه بندی آنها ، مدیریت یک کتاب آدرس ، وظایف …

برای برقراری ارتباط: WhatsApp و Skype

برای برقراری ارتباط با اقوام خود ، واتس اپ و اسکایپ در بازار پیروز شدند. از این دو برنامه نیز می توان از رایانه استفاده کرد.

با توجه به اولین مورد ، شما فقط باید شماره تلفن خود را در برنامه ذخیره کنید و می توانید با پیام ها یا ویسیو ، با خانواده و عزیزان خود ارتباط برقرار کنید ، مشروط بر اینکه برنامه WhatsApp را نیز بارگیری کنید.

برای اسکایپ فقط آدرس ایمیل شما درخواست می شود. سپس می توانید با همکار Visio خود نیز صحبت کنید. ارسال پیام همچنین امکان پذیر است ، اما عملکرد اصلی اسکایپ ارتباط بصری است.

برای استفاده از ایموجی های آیفون در Android: ایموجی ها 3 هستند

شما نسبت به ایموجی های ارسال شده توسط دوستان خود با آیفون حسود هستید ? درست است که آنها بهتر ترسیم می شوند ، شیک تر و مهمتر از همه بیانگر تر هستند. بنابراین ، اگر می خواهید از ایموجی های آیفون در تلفن هوشمند Android استفاده کنید ، می توانید برنامه emoji make 3 را بارگیری کنید.

این برنامه همچنین به ده ها تایپوگرافی متن مختلف دسترسی می دهد. بنابراین ، با بارگیری این برنامه ، کاربر قادر خواهد بود از عناصر جدید استفاده کند تا پیام های مختلف را بهتر نشان دهد.

از طرف دیگر ، برنامه اشکال دارد: فقط برای دستگاه های اندرویدی بسیار بتونی استفاده می شود. دقیقاً ، برای کهکشان سامسونگ و حس و یکی از HTC. به این ترتیب ، بسیاری از تلفن ها و قرص ها در خارج از کشور مانند مارک های سونی ، ال جی ، موتورولا یا BQ باقی می مانند تا فقط چند نمونه را ذکر کنند.

برای یافتن خود: Google Maps and Waze

امروز ، بدون GPS ، ما گم شده ایم. برای یافتن خود ، و حتما با خیال راحت وارد شوید, Google Maps مرجع شده است. با این حال ، برنامه های دیگری مانند وجود دارد غوغا که موفق شده اند راه خود را انجام دهند. قدرت Waze جامعه کاربر آن است که در به موقع از دولت و تکامل قاچاق. این برنامه به شما امکان می دهد به لطف یک مسیر جایگزین ارائه شده در ترافیک مسدود نشوید.

این برنامه موبایل مبتنی بر یک سیستم موقعیت یابی ماهواره ای و همچنین نقشه ای است که مستقیماً توسط کاربران آن قابل اصلاح است: به این تولید مشارکتی گفته می شود.

برای مدیریت شبکه حرفه ای خود: LinkedIn

این برنامه کاربردی اساسی برای حرفه حرفه ای شما است. LinkedIn به شما امکان می دهد شبکه ای از مخاطبین حرفه ای ایجاد کنید و با همکاران کار سابق و فعلی خود روابط برقرار کنید. علاوه بر این ، اگر به دنبال شغل هستید یا نه ، این برنامه شما را با کارفرمایان احتمالی پیوند می دهد. با تشکر از LinkedIn ، شما دید خود را در شبکه و اعتبار حرفه ای خود تقویت می کنید.

برای محافظت از تلفن هوشمند خود: AVAST

برای محافظت از تلفن هوشمند خود ، Avast ، یک آنتی ویروس رایگان برای Android وجود دارد. ما Avast را در ویندوز ، لینوکس و مک می دانستیم ، اما نسخه های قابل تنظیم با سیستم Android نیز وجود دارد. در برابر ویروس ها ، بدافزار و نرم افزار جاسوسی محافظت خواهید شد.

برای حفظ و بهینه سازی تلفن هوشمند خود: ccleaner

اگر می خواهید تلفن هوشمند شما همچنان همان عملکرد را به شما ارائه دهد ، باید هر از گاهی با تمیز کردن آن ، آن را حفظ کنید. برای انجام این کار ، برنامه Ccleaner بسیار کارآمد است. این امکان را به شما می دهد تا با آزاد کردن فضای ذخیره سازی یا متوقف کردن برنامه های غیر ضروری که قدرت دستگاه را مصرف می کنند ، دستگاه خود را بهینه کنید.

برای بایگانی عکس های خود: Google Photos

اگر دوست دارید برای ویرایش و به اشتراک گذاری آنها عکس بگیرید ، برنامه Google Photos برای شما ضروری است. شما قادر خواهید بود تمام عکس های خود را به راحتی ذخیره کنید. علاوه بر این ، برنامه ابزارهای لمسی آسان و آسان را ارائه می دهد.

برای دیدن فیلم ها: VLC

پخش کننده ویدیوی مرجع VLC است زیرا علاوه بر رایگان و در منبع باز ، می تواند همه قالب های ویدیویی را بخواند (تقریباً).

برای گوش دادن به موسیقی: Spotify ، YouTube Music ، Apple Music ، Amazon Music ، Deezer

برای موسیقی ، شما برای انتخاب خراب شده اید. در واقع ، خواه Spotify ، YouTube Music ، Apple Music ، Amazon Music یا Deezer ، به هنرمندان مورد علاقه خود دسترسی خواهید داشت. اگر تبلیغات بین آهنگ ها شما را آزار ندهد ، پیشنهادات رایگان برای شما مناسب خواهد بود. اما اگر می خواهید تبلیغات را ترک کنید و از مزایای بسیاری لذت ببرید ، برای چند یورو ، می توانید به پیشنهادات حق بیمه دسترسی پیدا کنید.

برای دیدن فیلم ها: Netflix ، Amazon Prime Video ، Apple TV ، Disney +، OCS ، MyCanal

در این ویدئو در بازار تقاضا (VOD) ، Netflix به لطف کاتالوگ فیلم های بسیار تهیه شده ، مستندها و کارتون ها ، رهبر جهان غیرقابل انکار است. اما این تنها در بازار نیست: Amazon Prime Video ، Apple TV ، Disney +، OCS یا MyCanal همچنین سیستم عامل های VOD بسیار جالب هستند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد برنامه های مفید در تلفن های هوشمند اندرویدی, از تماشای فیلم زیر دریغ نکنید: