نحوه برقراری تماس برای انتقال تماس / تماس?, نحوه فعال و غیرفعال کردن انتقال تماس به Android?

نحوه فعال و غیرفعال کردن انتقال تماس به Android

به دلایل مختلف ، به ویژه در صورت عزیمت در تعطیلات, می توان یک مراجعه به تماس (انتقال تماس) شماره ثابت یا تلفن همراه خود را به یک تلفن همراه یا ثابت انجام داد. برای این کار ، این روش به طور کلی رایگان و بسیار ساده است. با این حال ، برخی از ویژگی ها برای فعال کردن و غیرفعال کردن انتقال تماس به نارنجی ، SFR ، Bouygues Télécom و رایگان وجود دارد.

نحوه مراجعه به تماس یا انتقال تماس را پیدا کنید

شما قبلاً به دلیل تلفن خاموش ، یک خط اشغالی یا غیرقابل دستیابی ، یک تماس مهم را از دست داده اید ? بنابراین ، توجه داشته باشید که با فعال کردن مراجعه یا تماس با تلفن خود ، می توانید از چنین ناراحتی جلوگیری کنید. این قابلیت امکان تغییر مسیر تماس های دریافت شده به خط دیگر را فراهم می کند. این می تواند ثابت یا موبایل باشد. فقط عملکرد را در تلفن خود پیکربندی کنید. و در این راهنما به شما نشان خواهیم داد که چگونه این کار را با تلفن ثابت و یک تلفن همراه انجام دهید.

راهنمای D

بهترین بسته های موبایل لحظه

مراجعه به تماس چیست ?

مراجعه به تماس تابعی است که به شما امکان می دهد تماس های دریافتی را به شماره دیگری برگردانید یا هدایت کنید. این کار هم در تلفن همراه و هم در تلفن ثابت کار می کند و هر دو روش را طی می کند. به عبارت دیگر ، ما می توانیم تماس های دریافت شده از یک خط ثابت به یک خط تلفن همراه و آنهایی که از یک خط تلفن همراه به یک خط ثابت هستند هدایت کنیم. به طور طبیعی ، تماس ها را می توان از یک خط تلفن همراه به یک خط تلفن همراه دیگر و از یک خط ثابت به یک خط ثابت دیگر منتقل کرد.

همچنین به نام انتقال تماس ، تماس با همه تلفن ها باز می گردد. گاهی اوقات عملکرد در حال حاضر در خود دستگاه ادغام شده است. در این حالت ، فقط آن را فعال کنید. بعضی اوقات ما به عنوان کدهای USSD خدمت می کنیم.

چرا تماس را به تلفن خود فعال کنید ?

دلیل آن ساده است ! این است که هیچ بازگشت را از دست ندهید.

در واقع ، مواقعی وجود دارد که در دسترس نیستیم. با این حال ، ما می خواهیم به تمام تماس های دریافت شده پاسخ دهیم. انتقال تماس ها بهترین راه حل است.

در اینجا موارد ممکن بسیاری وجود دارد:

 • شما در یک جلسه شرکت می کنید و نمی توانید تماس بگیرید. بدین ترتیب تماس های خود را وارد خط دیگری می کنید تا شخص دیگری بتواند به جای شما پاسخ دهد و بعد از آن پیام را برای شما ارسال کند.
 • شما به تعطیلات می روید. برای اینکه هیچگونه تماس با خط ثابت خود را از دست ندهید ، آن را به خط تلفن همراه خود هدایت می کنید تا بتوانید حتی به دور از شما پاسخ دهید.
 • شخص دیگری با شما آنلاین است. برای اینکه یک تماس دریافتی دیگر را از دست ندهید ، می توانید آن را به یک خط موجود دیگر هدایت کنید.
 • تلفن شما از بین رفته است ، کوتاه از باتری یا شبکه را ضبط نمی کند. عملکرد مراجعه به تماس به شما در دریافت تماس های دریافتی در مورد تعداد همکاران یا عزیزان خود کمک می کند.

اینها فقط نمونه هایی هستند. هنوز بسیاری از موارد دیگر وجود دارد که انتقال تماس به شما کمک می کند تا یک تماس مهم را از دست ندهید.

انواع مختلف انتقال تماس چیست ?

بسته به مورد ، چهار نوع اصلی انتقال تماس وجود دارد که می توانید در تلفن ثابت یا تلفن همراه خود فعال کنید:

 • انتقال تماس بدون قید و شرط یا سیستماتیک: تماس های ورودی بدون تمایز به خط دیگری هدایت می شوند
 • انتقال تماس در صورت اشغال: تماس های دریافت شده هنگام ارتباط با شخص دیگری تغییر مسیر می یابد
 • مراجعه به تجدید نظر در صورت عدم پاسخ: تماس ها هنگام رها کردن به خط دیگری ارسال می شوند
 • مراجعه به تماس در صورت عدم دسترسی: تماس های دریافت شده هنگام خاموش شدن تلفن شما یا ضبط شبکه منتقل می شوند.

نحوه فعال سازی انتقال تماس ?

فعال سازی انتقال یا مراجعه به تماس ساده است. در واقع ، فقط به تنظیمات تلفن خود ، سپس تنظیمات تماس بروید و در آخر روی “انتقال تماس” کلیک کنید. از آنجا می توانید نوع انتقال تماس را که می خواهید از چهار شهر فعال کنید انتخاب کنید.

برای آسان تر کردن آن ، استفاده از کدهای USSD نیز امکان پذیر است. کد وارد شده با این حال برای هر نوع تماس با شما متفاوت است. در اینجا همه آنها هستند:

 • ** 21*شماره ارجاع# برای فعال کردن انتقال تماس سیستماتیک
 • ** 67*شماره ارجاع# برای فعال کردن انتقال تماس در صورت اشغال ؛
 • ** 61*شماره ارجاع# برای فعال کردن انتقال تماس در صورت عدم پاسخ ؛
 • ** 62*شماره ارجاع# برای فعال کردن انتقال تماس در صورت عدم دسترسی.

توجه داشته باشید که شماره تماس در اینجا با شماره ای که تماس های دریافت شده را به آن منتقل می کنید مطابقت دارد. همانطور که در بالا ذکر شد ، می تواند یک خط ثابت به عنوان یک خط تلفن همراه باشد.

علاوه بر این ، پس از ورود به کد USSD ، اگر عملکرد انتقال تماس فعال شده است ، تلفن شما به شما اطلاع می دهد. اگر اینگونه نیست ، می توانید کدهای زیر را تایپ کنید تا مطابق نوع مراجعه به تماس بررسی کنید: *#21#، *#67#، *#61#و *#62#.

این دستکاری ها هم از نظر تلفن همراه و هم در یک تلفن ثابت کار می کنند. هیچ کد USSD خاص برای یک یا دیگری وجود ندارد. فقط کدهایی که برای هر نوع مراجعه به تماس استفاده می شود متفاوت است.

نحوه لغو مراجعه به تماس ?

اکنون می خواهید تمام تماس های شماره خود را دریافت کنید ? فقط عملکرد انتقال تماس را غیرفعال کنید یا به تلفن خود مراجعه کنید. دوباره در اینجا ، شما باید از کدهای USSD استفاده کنید:

 • #21# برای غیرفعال کردن یک تماس بی قید و شرط یا منظم برای مراجعه ؛
 • #67# برای غیرفعال کردن انتقال تماس در صورت اشغال ؛
 • #61# برای غیرفعال کردن انتقال تماس در صورت عدم پاسخ ؛
 • #62# برای غیرفعال کردن مراجعه به تماس در صورت عدم دسترسی.

اگر تماس تلفنی را از تنظیمات تلفن خود فعال کرده اید ، برای غیرفعال کردن آن نیز باید این مسیر را طی کنید.

انتقال تماس چقدر است ?

در بیشتر اپراتورهای تلفن همراه ، فعال سازی انتقال تماس رایگان است. در واقع ، این به طور کلی یک گزینه رایگان است که قبلاً در بسته تلفن همراه کاربر ادغام شده است. اما همیشه اینگونه نیست !

به عنوان مثال ، این گزینه در هر فعال سازی در نارنجی 0.11 یورو صورتحساب می شود. در SFR نیز لازم است یک بسته 10 گیگابایتی یا بیشتر داشته باشید تا بتوانید از آن به صورت رایگان استفاده کنید. مشترکان بسته های SFR 2H 100 MB و 5 گیگابایتی قادر به فعال کردن تماس به تلفن خود نخواهند بود.

اگرچه این سرویس به صورت رایگان ارائه می شود ، لزوماً از هزینه معاف نیست. باید بدانید که انتقال تماس با فاکتور به شخصی که او را از طریق تلفن خود فعال کرده است خطاب می شود. قبل از پیکربندی آن ، به یاد داشته باشید که یک بسته نامحدود را بیرون بیاورید. ایده آل حتی درخواست تجدید نظر با بسته بین المللی است. بنابراین ، در صورت انتقال تماس از خارج از کشور ، فاکتور خیلی شور نخواهد بود.

کلیه پیشنهادات بسته های تلفن همراه توسط CLIC2SHOP ، شریک CNET فرانسه انتخاب و تأیید شده است.

نحوه فعال و غیرفعال کردن انتقال تماس به Android ?

شما نمی خواهید یا نمی توانید تماس دریافت کنید ، اما دوست ندارید این تماس ها را به شماره دیگری منتقل کنید ? از عملکرد انتقال تماس استفاده کنید ، که باعث می شود تماس های صوتی یا Visio به تعدادی از انتخاب خود هدایت شود.

از برنامه تلفن, دکمه را فشار دهید منو از تلفن پارامترهای تماس بگیریدپارامترهای اضافیانتقال تماستماس صوتی. تماس با تعدادی از انتخاب خود را کاهش دهید.

 • همیشه انتقال دهید : همه تماس ها را به تعدادی از انتخاب خود منتقل کنید.
 • اگر مشغول انتقال باشید : انتقال تماس های دریافت شده در هنگام آنلاین بودن.
 • انتقال در صورت عدم پاسخ : تماس هایی را که به آنها پاسخ نمی دهید انتقال دهید.
 • انتقال در صورت عدم دستیابی : اگر نمی توانید قابل دسترسی باشید ، تماس های انتقال را انتقال دهید (زیرا خارج از دسترس یا به دلیل خاموش بودن تلفن).

به طور پیش فرض ، تماس های منتقل شده به پیام شما هدایت می شوند. به یاد داشته باشید که شماره را در جایی بالاتر از همه تغییر دهید !

برای دنبال کردن ما ، ما از شما دعوت می کنیم تا برنامه Android و iOS خود را بارگیری کنید. می توانید مقالات ، پرونده های ما را بخوانید و آخرین فیلم های YouTube ما را تماشا کنید.

خبرنامه شخصی شما

ضبط شده است ! صندوق پستی خود را تماشا کنید ، در مورد ما خواهید شنید !

بهترین اخبار را دریافت کنید

داده های منتقل شده از این فرم برای Humanoid ، ناشر شرکت از سایت Frandroid به عنوان کنترل کننده درمان در نظر گرفته شده است. آنها به هیچ وجه به اشخاص ثالث فروخته نمی شوند. این داده ها با توجه به رضایت شما برای ارسال از طریق اخبار پست الکترونیکی و اطلاعات مربوط به محتوای سرمقاله منتشر شده در Frandroid ، پردازش می شوند. شما می توانید در هر زمان با کلیک بر روی لینک های قفل کننده موجود در هر یک از آنها ، با این ایمیل ها مخالفت کنید. برای اطلاعات بیشتر ، می توانید با تمام خط مشی ما برای پردازش داده های شخصی خود مشورت کنید. شما حق دسترسی ، اصلاح ، پاک کردن ، محدودیت ، قابلیت حمل و مخالفت را به دلایل قانونی برای داده های شخصی مربوط به خود دارید. برای اعمال یکی از این حقوق ، لطفاً از طریق فرم تمرینی حقوق اختصاصی ما درخواست خود را انجام دهید.

اعلان های وب

اعلان های فشار به شما امکان دریافت هر کدام را می دهند اخبار fandroid در زمان واقعی در مرورگر یا تلفن Android خود.

سلام ، من یک سامسونگ Duo S7562 تحت Android 4 دارم.04. نگرانی این است که این عملکرد “انتقال در صورت عدم دسترسی” “خاکستری” است ، بنابراین قابل تغییر نیست و تعداد آن ، روی کارت SIM 2 ، به طور خودکار روی کارت SIM 1 قرار می گیرد (در حالی که روی کارت SIM 1 است ، این شماره است همچنین مسدود شده است زیرا گزینه “انتقال در صورت عدم دسترسی” خاکستری است ، اما خوشبختانه این شماره پیام رسانی اپراتور من است). من فقط یک اپراتور دارم (برای 2 کارت یکسان) ، و هدف از یک سیم کارت دوتایی برای تمایز حریم خصوصی/زندگی حرفه ای خوب است ، بنابراین واقعیت تحمیل به عنوان شماره تلفنی که سیم کارت 1 در صورت عدم دسترسی 2 است خیلی قاطع نیست ! آیا می توان این شماره را “انتقال در صورت عدم دسترسی” اصلاح کرد تا پیام رسانی اپراتور را قرار دهد? (من تکرار می کنم ، همان اپراتور برای 2 کارت). از کمک شما متشکرم

این محتوا مسدود شده است زیرا شما کوکی ها و سایر ردیاب ها را قبول نکرده اید. این محتوا توسط Disqus تهیه شده است.
برای اینکه بتوانید آن را تجسم کنید ، باید استفاده از Disqus را با داده های خود که می تواند برای اهداف زیر مورد استفاده قرار گیرد ، بپذیرید: به خودتان اجازه می دهید تا محتوا را با رسانه های اجتماعی تجسم و به اشتراک بگذارید ، توسعه و بهبود محصولات D’Humanoid و آن را ترویج کنید. شرکا ، تبلیغات شخصی را در رابطه با مشخصات و فعالیت خود به شما نشان می دهد ، یک پروفایل تبلیغاتی شخصی را برای شما تعریف می کند ، عملکرد تبلیغات و محتوای این سایت را اندازه گیری می کند و مخاطبان این سایت را اندازه گیری می کند (بیشتر)

نحوه انتقال تماس به شماره دیگر ?

انتقال تماس

به دلایل مختلف ، به ویژه در صورت عزیمت در تعطیلات, می توان یک مراجعه به تماس (انتقال تماس) شماره ثابت یا تلفن همراه خود را به یک تلفن همراه یا ثابت انجام داد. برای این کار ، این روش به طور کلی رایگان و بسیار ساده است. با این حال ، برخی از ویژگی ها برای فعال کردن و غیرفعال کردن انتقال تماس به نارنجی ، SFR ، Bouygues Télécom و رایگان وجود دارد.

برای انتقال تماس به تلفن دیگر ، باید:

 • انتقال شماره لپ تاپ: کد را تهیه کنید *21*06xxxxxxx#, برای اینکه بتوانید تماس ها را به شماره 06 xx xx xx xx منتقل کنید
 • برای تأیید مراجعه به تماس ها به شماره مشخص شده ، دکمه تماس را فشار دهید
 • انتقال یک شماره ثابت: *21 *را آهنگسازی کنید ، شماره ای را که به آنها تماس می گیرد شماره گیری کنید ، سپس SURE # را فشار دهید.
 • سرویس انتقال تماس همیشه طبق گفته اپراتورها رایگان نیست.
 • برای غیرفعال کردن انتقال تماس ، به سادگی شماره 21 # را شماره گیری کنید و دکمه تماس را فشار دهید
 • نحوه فعال کردن انتقال تماس به تلفن ثابت یا تلفن همراه ?
 • نحوه فعال سازی انتقال تماس با مشتری نارنجی ?
 • نحوه فعال سازی انتقال تماس برای مشترکان SFR ?
 • نحوه پیکربندی مراجعه به تماس به عنوان مشتری رایگان ?
 • نحوه فعال کردن انتقال تماس به Bouygues Telecom ?
 • چگونه تماس تلفنی خود را غیرفعال کنیم ?
 • انتقال تماس برای شماره آن به یک کشور خارجی
 • در صورت بروز خطای فعال سازی/غیرفعال کردن مراجعه به تماس ها چه کاری باید انجام شود ?
 • انتقال تماس رایگان است یا پرداخت می شود ?

محتوای این صفحه توسط یک متخصص تحریریه در مورد تاریخ تأیید شده است 08/05/2022

انتقال تماس ، همچنین نامیده می شود تماس بدون قید و شرط برای تماس یا تماس با تماس, گاهی اوقات بسیار کاربردی است. این به یک شخص اجازه می دهد تا تماسهای ورودی را به شماره تلفن هدایت کنید ثابت یا موبایل که او در بالادست تعیین کرده است. از چند جنبه ، مراجعه به انتقال تماس به عنوان یک راه حل مربوطه تحمیل می شود.

در موارد مختلف ، مانند عزیمت در تعطیلات, این نکته یک مزیت دارد. در حالی که از خانه خود دور هستید ، دریافت تماس با لپ تاپ برای تلفن ثابت خود امکان پذیر است.

انتقال تماس

فعال کردن انتقال تماس به تلفن شما همیشه آسان نیست. چندین راه حل وجود دارد.

منفعال سازی انتقال تماس با این حال ، هنگامی که تنظیم و به طور کلی رایگان است ، اغلب ناشناخته است. انجام انتقال تماس از یک موبایل ثابت یا موبایل نیاز به یک روش نسبتاً ساده دارد ، اما بسته به اپراتورها یا تلفن (ثابت یا موبایل) متفاوت است. با این حال ، محدودیت های اجرا شده توسط برخی از اپراتورها توضیحات را گاهی اوقات پیچیده می کند.

نحوه فعال کردن انتقال تماس به تلفن ثابت یا تلفن همراه ?

برای بازگشت تماس به تلفن همراه یا ثابت به تلفن همراه یا تلفن ثابت دیگر, ما باید رویکرد زیر را دنبال کنیم. توجه داشته باشید که در موارد نادر ، اپراتورها از بازگشت تماس از یک موبایل به موبایل دیگر خودداری می کنند.

در اینجا نحوه فعال کردن انتقال تماس از تلفن خود آورده شده است:

 1. آن را آهنگسازی کنید *21* در تلفن ثابت او.
 2. 10 رقم از شماره ای را که با آنها تماس می گیرد وارد کنید.
 3. با فشار دادن مطمئن شوید #.
 4. تلفن همراه : آن را آهنگسازی کنید *21*شماره ای که به آنها تماس می گیرد#.

برای انجام چک برای اطمینان از مؤثر بودن مراجعه به تجدید نظر ، کافی خواهد بود آهنگسازی *#21# یا یک کد دیگر با توجه به نوع عزل تنظیم شده پیکربندی شده.

نحوه فعال کردن انتقال تماس با مشتری نارنجی ?

در صورتی که این کار را انجام دهد یک تماس را از موقعیت ثابت به دیگری منتقل کنید, این رویکرد به طور معمول ساده است. به عنوان مثال ، برای هدایت تلفن ثابت از محل اصلی خود به خانه دوم خود. توجه داشته باشید که مراحل شرح داده شده در زیر کار در نارنجی و به شما امکان می دهد تا به طور خودکار خبرنگار خود را به تعداد مورد نظر خود هدایت کنید.

برای انتقال تماس با نارنجی ، چندین راه حل وجود دارد:

 • به منطقه مشتری خود بروید و خط نارنجی خود را انتخاب کنید و سپس پارامترهای پس زمینه فراخوانی را تعریف کنید.
 • با 3000 تماس بگیرید با تلفن یا 09 69 36 3000 برای فعال کردن تماس تلفنی.
 • برای یک تلفن ثابت, کد * 21 * را تشکیل دهید و سپس 10 رقم از شماره ای که تماس ها را به آن منتقل می کنید و با # پایان می یابد. (مثال: *21 *0478787878#)
 • برای تلفن همراه, آهنگسازی ** 21*و سپس شماره ای که برای مراجعه به درخواست تجدید نظر انجام می شود ، سپس*11# (مثال: ** 21*0178121212*11#)

کلید ” # “ باید به طور معمول روش اتوماتیک را راه اندازی کند. یک پیام صوتی اتوماتیک از تلفن نشان می دهد که این درخواست ضبط شده است خوب پذیرفته شده. انتقال تماس پس از آن مؤثر است.

برای تلفن های ثابت, در منوی تلفن امکان دستیابی به همان نتیجه را ارائه دهید. این بخش به طور معمول نامیده می شود انتقال تماس باید به راحتی آن را تغییر دهد. مزیت اصلاحات این واقعیت است که رابط آنها بسیار کمتر از تلفن هوشمند غنی تر است ، اگرچه گاهی اوقات پیچیده است.

انتقال تماس یافت نمی شود ?

گزینه آخر, خدمات مشتری ثابت اپراتور باید بتواند مراحل مختلفی را که باید انجام شود نشان دهد. در این مورد خاص ، نباید با تلفن که انتقال تماس را دریافت می کند ، ارائه دهنده دسترسی نامیده شود.

نحوه فعال سازی انتقال تماس برای مشترکان SFR ?

از طرف SFR ، این روش ساده تر از نارنجی است زیرا شماره ای که باید تشکیل شود همان است که در اکثر اپراتورها است. بنابراین ، برای انتقال تماس از یک تلفن ثابت یا تلفن همراه ، به یک لپ تاپ ثابت یا یک لپ تاپ دیگر ، این روش یکسان و کاملاً رایگان خواهد بود.

برای فعال کردن تماس با SFR ، شما باید:

 • به منطقه مشتری خود بروید و تنظیمات ، تلفن را انتخاب کنید و گزینه های تماس خود را مدیریت کنید “
 • به برنامه پاسخ SFR بروید+ و به مراجعه به تماس با پیکربندی بروید.
 • برای تلفن ثابت یا تلفن همراه, کد * 21 * شماره ای را که تماس ها را به آن منتقل می کند ، تشکیل دهید. (مثال: *21 *0478787878#)

درست مانند نارنجی ، کدهای دیگر به منظور پیکربندی منابع تماس به SFR در صورت عدم پاسخ (* 69* شماره #) ، در صورت عدم دسترسی (* 61* شماره #) یا هنوز رد همه تماس ها وجود دارد (* 82#).

نحوه پیکربندی مراجعه به تماس به عنوان مشتری رایگان ?

از طرف آزاد ، انتقال تماس قابل شارژ است و صورتحساب آن تا دقیقه انجام می شود. بنابراین مراقب باشید نوع مناسب انتقال تماس را انتخاب کنید تا مطمئن شوید که صورتحساب تلفن خود را منفجر نکنید.

برای فعال کردن انتقال تماس رایگان ، چندین راه حل امکان پذیر است:

 • به فضای مشترک بروید, سپس تلفن ، سپس مدیریت خدمات تلفنی من.
 • شماره *21 *شماره تماس و # (هزینه 0.05 € در دقیقه).
 • برای نشان دادن غیبت ساده یا عدم دسترسی ، *24# یا *26# را بدون هزینه اضافی آهنگسازی کنید.

بنابراین موبایل رایگان این سرویس را به صورت رایگان ارائه نمی دهد ، در هر دقیقه 0.05 یورو برای شما هزینه خواهد کرد تا یک شماره ثابت یا موبایل تماس بگیرید.

نحوه فعال کردن انتقال تماس به Bouygues Telecom ?

برای Bouygues Télécom ، فراخوانی یک شماره ثابت به شماره ثابت یا قابل حمل دیگر رایگان و برای فعال کردن ساده است. با این حال ، برای تماس با تلفن همراه به لپ تاپ دیگر یا از طرف اپراتور دیگر ، صورتحساب در دقیقه برای هر مراجعه انجام می شود و هزینه قابل توجه است (0.50 یورو در دقیقه). با این حال ، انتقال تماس به Bouygues Télécom شماره های ثابت یا تلفن همراه رایگان است.

برای فعال کردن تماس با Bouygues Télécom ، در اینجا راه حل ها وجود دارد:

 • از منطقه مشتری, از طریق “پیشنهاد من” ، “تلفن ثابت من” سپس “من تماس ها و پیام های خود را پارامتر می کنم”.
 • سپس بر روی “Call and Messaging Preferences Referens” کلیک کرده و سپس “تنظیم منابع تماس” را “پیکربندی کنید”.
 • روی “فعال کردن” کلیک کنید و سپس در “همه تماسهای من را برگردانید” و شماره مربوطه را نشان دهید و سپس اعتبارسنجی کنید.
 • یا ترکیب *21 * شماره ای که به آنها تماس می گیرد و #.
 • یا با شماره 610 تماس بگیرید از طریق تلفن خود ، یا 06 60 610 610 از طریق تلفن دیگر.

مانند سایر اپراتورها ، چندین گزینه پیکربندی خواستار تماس هایی وجود دارد که می توانید از طریق منطقه مشتری خود پیدا کنید.

شماره تلفن های رایگان اپراتورهای رایگان

همچنین بخوانید شماره تلفن رایگان اپراتورها چیست؟ ?

چگونه تماس تلفنی خود را غیرفعال کنیم ?

مانند فعال سازی انتقال تماس ، غیرفعال سازی به همان اندازه ساده است. برای پایان دادن به مجموعه ارجاع تجدید نظر ، دوباره می توانید یک کد را از طریق تلفن ثابت یا تلفن همراه خود تهیه کنید.

در اینجا نحوه غیرفعال کردن تماس با شماره ثابت یا موبایل آورده شده است:

 • آن را آهنگسازی کنید #21# به منظور غیرفعال کردن انتقال تماس کلاسیک ؛
 • آن را آهنگسازی کنید #67# به منظور غیرفعال کردن انتقال تماس غیرقابل دسترسی
 • آن را آهنگسازی کنید #61# به منظور غیرفعال کردن انتقال تماس غیر پاسخ ؛
 • آن را آهنگسازی کنید #21# به منظور غیرفعال کردن انتقال تماس غیرقابل دسترسی

اگر هیچ اتفاقی نمی افتد ، دکمه تماس را فشار دهید. در صورت لغو انتقال تماس ها به خوبی در نظر گرفته شده است: یک پیام بصری این را از طریق تلفن یا از طریق صدای رباتیک نشان می دهد.

انتقال تماس را از طریق تنظیمات تلفن Android خود غیرفعال کنید

در آخرین نسخه های Android ، یک میانبر دسترسی به پارامترهای ارجاع تماس را فراهم می کند. برای متوقف کردن عزل ، به سادگی آن را از طریق تنظیمات تلفن غیرفعال کنید.

تماس با شماره آن به یک کشور خارجی

بسیاری از اپراتورها امکان مراجعه به شماره تلفن خارجی را محدود می کنند. علاوه بر اضافی مهم ذاتی در این برکناری اگر بسته برای کشور گیرنده نامحدود نباشد, به نظر می رسد این گزینه مشکلات را ایجاد می کند به اپراتورهایی که آن را ارائه نمی دهند.

انتقال به خارج از کشور

شماره تلفن خود را به خارج از کشور منتقل کنید: چه امکاناتی ?

با این وجود ، کشورهای اتحادیه اروپا در موارد خاصی پذیرفته شده اند. برای انتقال تماس های خود به مقصد های دیگر مانند آفریقای شمالی ، بهترین ها هنوز هم هستند در دستگاه پاسخگویی خود پیام بگذارید. سپس دومی می تواند خبرنگار را ترغیب کند تا شماره تلفن را که باید به وضوح نشان داده شود ، برای جلوگیری از خطاها ترغیب کند. راه حل دیگر ، بسیار کاربردی تر ، پرس و جو است بسته های بین المللی را مقایسه کنید.

اشتراک بین المللی تلفن همراه

همچنین بخوانید که کدام بسته موبایل بین المللی را انتخاب کنید ?

در صورت بروز خطای فعال سازی/غیرفعال سازی خواستار تماس ، چه کاری باید انجام شود ?

همانطور که در صورت دستکاری ضعیف می تواند اتفاق بیفتد یا اگر اپراتور امکان بازگشت تماس ها را محدود کند ، می تواند یک پیام خطا ظاهر شود. به طور کلی, دومی اعلام می کند که کد MMI معتبر نیست.

این کد در رابط ماشین آقایان استفاده می شود و به شما امکان می دهد تا تماس ها را مسیریابی کنید به یک پست دیگر. بنابراین این کد موردی است که قبلاً استفاده شده است (یعنی *#21#), بسته به این مورد توسط ستاره یا قلع زدن شروع می شود و لزوماً با نماد پایان می یابد.

این امنیت از برقراری تماس با ارقام برگشتی ، که از طریق تلفن در نظر گرفته می شود غیر متعارف و پیکربندی آن با هر عمل شناخته شده خودداری می کند. بنابراین باید مجدداً مجموعه شخصیت هایی را که از آنها مراقبت می کنند ، بازنویسی کنید. در غیر این صورت ، تا آن زمان ناشناخته MMI می تواند دوباره درباره آن صحبت شود.

کدهای USSD

برای خواندن کدهای MMI ، USSD و IHM چیست ?

انتقال تماس رایگان است یا پرداخت می شود ?

بسته به پیشنهاد مشترک ، انتقال تماس ممکن است باشد قبلاً در خدمات موجود گنجانده شده است. دومی موضوع مکمل نیست. در موارد دیگر ، اپراتور ممکن است اجرای گزینه را شارژ کند. در پیکربندی مانند دیگری ، توصیه می شود به طور مرتب با قبض تلفن خود مشورت کنید.

انتقال به صورت خودکار ، فاکتورهای خاصی احتمالاً نسبتاً شور هستند. به عنوان مثال در صورت تماس با همبستگی از خارج از کشور و مقصد در لیست تماس های نامحدود گنجانده نشده است. به عنوان یک احتیاط ، بنابراین باید تأیید کرد که بسته ثابت یا موبایل شامل نامحدود برای همه متقاضیان است.

با توجه به تماس های مکرر شرکت های مستقر در خارج از کشور, همچنین می توان اعداد ناشناخته را رد کرد. برخی از دستکاری ها در تنظیمات موبایل باعث می شود که از این ساختارهایی که درخواست های آنها به ندرت مورد نظر است ، زحمت نکشید.

انتقال تماس رایگان: شرایط مناقصه ها را بررسی کنید

قبل از عضویت در یک پیشنهاد ، توصیه می شود شرایط و خدمات موجود را بررسی کنید. این زمانی است که می توانید بررسی کنید که انتقال تماس رایگان یا اضافی است. همچنین می توانید برای مشورت با خدمات مختلف قرارداد خود به منطقه مشتری خود متصل شوید.

در مورد پیوندهای وابستگی بیشتر بدانید

تیم ما بهترین پیشنهادات را برای شما انتخاب می کند. برخی از پیوندها ردیابی می شوند و می توانند بدون تأثیرگذاری بر قیمت اشتراک شما ، کمیسیون برای mypetitforfait ایجاد کنند. قیمت ها برای اطلاعات ذکر شده و احتمالاً تکامل می یابند. مقالات حمایت شده مشخص می شوند. برای اطلاعات بیشتر اینجا را کلیک کنید.