بهترین بازی های رایگان Android ، همه عناوین ضروری برای بازی ، بهترین بازی های اندرویدی رایگان در سپتامبر 2023: برتر ما برای بارگیری!

بازی های اندرویدی

Contents

این به عنوان یک بازی خیلی اخیر نیست ، اما Bia 3 یکی از منابع ژانر است: بازی های تیراندازی سوم -. و او همچنان به روز می شود. مانند نخبگان تیرانداز از خفا ، میدان نبرد یا Call of Duty ، برادران در اسلحه 3 شما را در پشت خطوط دشمن قرار می دهند ، شما و همراهان خود از Escouades. شما باید استفاده کنید مهارت های هر سرباز حاضر (تیرانداز ، ملات ، نفوذ و غیره.) و از این زمینه استفاده کنید تا مخالفان خود را شکست دهید. البته ، شما تجهیزات خود را به عنوان مأموریت ها بهبود می بخشید. یک قسمت چند نفره برای مواجهه با استعدادهای دیگر بازیکنان وجود دارد.

بهترین بازی های رایگان Android ، همه عناوین ضروری برای بازی

اگر سری PS5 و Xbox کنسول های بسیار محبوب بازیکنان باقی بمانند ، انکار تأثیر فزاینده بازار بازی های موبایل غیرممکن است ، همانطور که در بالای بهترین بازی های موبایل ما برای تجهیزات Android مشهود است.

اندروید پرکاربردترین سیستم عامل در دنیای تلفن های هوشمند است ، که از نظر منطقی ارائه می دهد ویترین غول پیکر برای توسعه دهندگان بازی در موبایل و تبلت (و یک بسته خوب از نکات برای امتحان کردن). بنابراین ، سرویس Google Play پر از نرم های رایگان است و با یک مفهوم کم و بیش ابتکاری ، به طور مرتب در طبقه بندی بیشترین برنامه های بارگیری شده بالاترین رتبه را اشغال می کند. یا در مورد بازی رایگان, درگاه های بازی ها و کنسول های رایانه شخصی ، یا ناگت های بسیار ناشناخته ، پیشنهادات بیشمار هستند و همیشه حرکت آسان نیست.

بنابراین ، اگر به اندازه کافی مرسوم باشد که برای دریافت بازی در کنسول های سنتی بپردازید ، تلفن های هوشمند و تبلت های اندرویدی عناوین رایگان کافی را برای گذراندن وقت در حمل و نقل ، استراحت در تعطیلات ارائه می دهند یا به سادگی آخرین مسافرت ها را کشف می کنند: در اینجا انتخاب ما بهترین بازی های رایگان برای Android.

بازی های اندرویدی

توجه داشته باشید که ، حتی اگر این مجموعه ای از بازی های رایگان باشد ، برخی از آنها هنوز هم خریدهای خود را ارائه می دهند در یکپار, اگرچه به طور طبیعی مقاومت در برابر وسوسه امکان پذیر است ، بدون اینکه لذت خود را از بازی خسته کنید. در میان این عناوین از همه نوع ، برخی نیز تبلیغات را در منوها یا در حین بازی ادغام می کنند ، در حالی که برخی دیگر بدون تبلیغات هستند ، به این امید که بازیکنان اگر از این بازی قدردانی کنند ، اشیاء خریداری می کنند. سرانجام ، ما بدیهی است که به شما توصیه می کنیم از یک اتصال باند پهن استفاده کنید تا از یک تجربه بهینه کاربر لذت ببرید !

فراموش نکنید که با سایر انتخاب های ما نیز مشورت کنید:

 • بازی های برتر اندرویدی برای استفاده در یک سفر ، بدون اتصال
 • محبوب ترین برنامه های اندرویدی

خون آشام بازمانده

خون آشام بازمانده اندرویدی

پس از بهره مندی از موفقیت عظیم در رایانه شخصی و کنسول ها ، در اینجا خون آشام بازمانده به طور مشابه در موبایل موجود است ! فرصتی برای امتحان کردن این ناگت مستقل با یک گیم پلی نسبتاً مینیمالیستی ، اما این یک کار فوق العاده است. در اینجا ، هر حساب دوم و رفلکس های شما مورد آزمایش قرار می گیرد ، زیرا همه موجودات جهنم در دنیای شما سوار می شوند ! شما به تنهایی باید زنده بمانید تا چمن زنی به رنج های شما پایان ندهد ..

اگر مدت زمان طولانی زنده مانده اید ، حتی می توانید طلا و برخی منابع را برای خرید پیشرفت و به این ترتیب دستاورد مأموریت های بعدی خود را برای یک احساس واقعاً هیجان انگیز از همه چیز تسهیل کنید !

ما دوست داریم : یک گیم پلی ساده ، اما فوق العاده ادغام !

سیم کارت های سیار

سیم کارتهای اندرویدی

شما به ناچار مفهوم سیمز را می دانید ، اینطور نیست ? چه می گویید که به لطف بازی بتوانید مستقیماً از طریق تلفن هوشمند Android خود از آن استفاده کنید سیم کارت های سیار ? با سفارشی کردن ظاهر ، مدل مو ، لباس و لوازم جانبی مختلف شخصیت خود شروع کنید ، سپس خانه ایده آل را برای ریختن بازیکنان شاد بسازید: چیدمان ، دکوراسیون ، مبلمان ، ملیله ، کف … خانه ای را ایجاد کنید که عالی شوید !

پس از راه اندازی قسمت شما ، می توانید با نوشتن داستان های آنها ، مشاغل و روابط آنها با همراهانشان ، زندگی سیم های خود را شکل دهید. شما آزاد هستید که پیوندهای دوستی یا عشق را پیوند دهید و اگر قلب شما به شما می گوید خانواده خود را شروع کنید !

ما دوست داریم : سفارشی سازی بسیار پیشرفته از SIMS و محتوای نسبتاً غنی !

Shadow Fight 4: Arena

Shadow Fight 4: Arena Android

که در Shadow Fight Arena 4: Arena, شما باید با هدف پیروزی مقابل تیم مقابل ، تیمی را تشکیل دهید که از 3 مبارز تشکیل شده است. در اینجا ، همه قهرمانان ظرفیت های منحصر به فرد و در حال تحول را به موقع دارند ، با دانستن اینکه شما همچنین می توانید آنها را با یکدیگر در تعامل با یکدیگر قرار دهید تا قدرت خود را تنش دهند ! بنابراین شما باید جنگنده مناسب را برای مقابله با تاکتیک های دشمن و اطمینان از پیروزی انتخاب کنید ..

این عنوان بسیار بیشتر از یک بازی جنگی ساده در موبایل ها ، سناریویی را نیز برای دنبال کردن و امکان استفاده از ده ها سلاح و زره های مختلف ارائه می دهد: شمشیر ، چوب ، سپر … چیزی برای همه وجود دارد !

ما دوست داریم : انیمیشن های پلاستیکی و لیس بسیار چاپلوسی ، برای لذت بازی غیرقابل انکار.

اسنپ ​​مارول

Snap Snap Android

در ابری از بازی های موبایل بدون طعم که از مجوز Marvel به Dregs سوءاستفاده می کند, اسنپ ​​مارول یک موفقیت غیر منتظره است که نفس جدی از طراوت به همراه می آورد و ممکن است شما را به سرعت معتاد کند. او دستور العمل را برای یک روش بازی کارت منتقل می کند سنگ (با بخشی از تیم اصلی خود در راس ، گذشت !) به دنیای ابرقهرمانان ، آن را یک ریتم ناخوشایند و دوز خوب استراتژی به ارمغان می آورد.

این قدرت عالی اوست: بازی ها در دو تا سه دقیقه به هم وصل می شوند و شما اغلب به کارت جدید پاداش می دهید تا به رنگ یک ابرقهرمان در حق رای دادن به عرشه خود بیاید. اگر ستاره های بزرگ به وضوح حضور داشته باشند ، شخصیت های ثانویه فراموش نمی شوند و طرفداران از مجموعه ای که در زیر می آیند ، می شوند. این بازی ها در شش دور انجام می شود و اگر کارت ها اغلب جلوه های منحرف شده داشته باشند ، پیچ و تاب جذاب نیز وجود دارد: آنها باید در مواجهه با سه محیط به طور تصادفی انتخاب شده ، با پاداش یا پنالتی خاص خود ، آشکار شوند و دو نفر را در این کشور مسلط کنند. پایان تورها برای پیروزی در بازی. این بازی فقط در مراحل ابتدایی خود است و چند ماه فعالیت در پیشخوان خود دارد ، اما در حال حاضر از چسبندگی بسیار قوی بهره می برد که باید به مکانیک و گیم پلی اجازه دهد به سرعت گسترش یابد. بسیار توصیه می شود ، به خصوص که بدون قرار دادن دست خود در کیف پول بسیار آسان است.

ما دوست داریم : سرعت ناخوشایند و استراتژی پیشرفته ، با یک گالری بسیار بزرگ از ابرقهرمانان.

سنگ

سنگ قلب اندرویدی

چند ماه پس از حضور در رایانه شخصی, سنگ در صدر بستر آندروید ، با مفهوم جذاب و پرشور آن. این بازی با یک جامعه چند میلیون بازیکن ، استراتژی و جمع آوری بازی با کارت را با هم مخلوط می کند ، همه بر اساس جهان Warcraft. پس از انتخاب یکی از نه کلاس های موجود ، می توان در برابر هوش مصنوعی یا مقابل یک بازیکن آنلاین دیگر بازی کرد.

این بازی به زبان فرانسوی موجود است. مراقب باشید اگر هرگز آن را چشیده اید ، ممکن است به سرعت پایین بیاورید !

ما دوست داریم : قسمت هایی که هرگز به نظر نمی رسند.

گذرگاه حیوانات: اردوگاه جیب

Animal Crossing Pocket Camp Android

تام نوک به راحتی در تلفن هوشمند شما حرکت می کند ! جانشین گذرگاه حیوانات: برگ جدید در 3DS و جایگزین عالی برای عبور حیوانات: افق های جدید وقتی سوئیچ نینتندو را با خود ندارید, گذرگاه حیوانات: اردوگاه جیب کاهش موبایل یکی از اعتیاد آور ترین حق رای دادن است و کاوایی نینتندو. که در گذرگاه حیوانات, شما می توانید فضای خود را همانطور که می بینید مناسب و سازماندهی کنید و شما را به آنچه می خواهید پیوند دهید: این یک شبیه ساز زندگی در سس نینتندو است ، به همان اندازه آرامش بخش ! هدف این بار شخصی سازی اردوگاه خود در اشیاء و مبلمان ، معاشرت با سایر روستائیان (حیوانات انسان شناسی) و پر کردن تلاش های روزانه است. همچنین برای جمع آوری منابع برای بازیابی پاداش های تصادفی نیز لازم خواهد بود.

حتی اگر بازی گاهی اوقات با ریزگردها کمی بیش از حد اصرار داشته باشد (بازی رایگان تعهد می کند) و حتی اگر قرار دادن محدودتر از نسخه های کنسول باشد, گذرگاه حیوانات: اردوگاه جیب بازی ایده آل برای گذراندن وقت و استراحت است.

ما دوست داریم : یک بازی و دستاورد منحصر به فرد ، با بسیاری از شخصیت های زیبا و جذاب.

پناهگاه

پناهگاه Fallout Android

چگونه می توان یک بازی را بر روی موبایل مانند Fallout که ارگونومی به سختی خود را به لمس صفحه ها تطبیق می دهد ، تطبیق داد ? فقط با استفاده از جهان برای ایجاد یک بازی کاملاً متفاوت. اینگونه متولد شد پناهگاه, بازی مدیریت منابع دوستانه با گرفتن کدهای حماسه ناشناس. این بازیکن باید با بهینه سازی تولید منابع مختلف ، جمعیت و ظرفیت های پناهگاه ، یک پناهگاه اتمی جمع آوری بازماندگان را توسعه دهد. اعتیاد آور, پناهگاه همچنین خواستار این است که همچنان در غیاب بازیکن به نوبه خود ادامه می دهد.

ما دوست داریم : جهان Fallout ، پیچیدگی ، غوطه وری در زمان واقعی.

Octopath Traveler: قهرمانان قاره

Octopath Traveler: قهرمانان قاره اندرویدی

پدیده کوچک تابستان 2018 در Nintendo Switch, مسافر هشتم ادای احترام پر جنب و جوش برای بازی های بزرگ نقش آفرینی ژاپنی دهه 90 در کنسول های 16 بیتی بود. پسر معنوی Cult Final Fantasy VI به طور خاص ، ما آن را مدیون همان ویرایشگر افسانه ای (Square Enix) هستیم ، که به مناسبت “HD-2D” طراحی-درک: زیبایی شناسی اسپریت ها و بافت ها در پیکسل-هنر را معرفی می کند با محیط و جلوه های بصری با کیفیت بالا. همه با یک داستان غنی ، با بسیاری از شخصیت های برتر خدمت می کنند.

در حالی که بخش دوم هنوز در کنسول نینتندو برنامه ریزی شده است ، این بازی ODE به گردشگری به نوبه خود از یک انتقال بسیار موفق در موبایل بهره می برد. اما به جای یک پرتوی کلاسیک خالص ، Square Enix در اینجا یک ماجراجویی اصلی واقعی ساخته است ، که به عنوان پیش نمایش داستان اوفیلیا ، سیروس ، اولبریک یا پریمروس طراحی شده است. بنابراین ما همان سرزمین اسطوره ای Orsterra را در یک ماجراجویی معادل ، ساخته شده در اطراف یک سیستم جنگی معادل که خود را اثبات کرده است ، پیدا می کنیم. تنها حد فعلی ، تاریخ و دیالوگ ها از ترجمه فرانسوی بهره نمی برند. اگر این برای شما مشکلی نیست ، بدانید که می توانید بدون پرداخت یک سکه به طور طبیعی در طرح پیشرفت کنید … حتی اگر متأسفانه به انجام این کار تشویق شوید.

ما دوست داریم : تحقق تاریخ والی بالا و حماسه.

درگیری سلطنتی

Clash Royale Android

آخرین تولید Supercell (استودیوی پشت Clash of Clans), درگیری سلطنتی بدون شک عنوان در حال حاضر از دست نمی رود. واقع در چهارراه MOBA ، دفاع از برج و بازی جمع آوری کارت ، این بازی کوچک همه چیز بزرگ را دارد. قبل از هر بازی ، لازم است یک عرشه کارت متشکل از هر دو طلسم و موجودات ایجاد شود ، که برای خنثی کردن حریف خود باید بلافاصله استفاده شود. پس از شروع بازی ، شما باید از کارتهای مختلف بازی خود با عاقلانه استفاده کنید تا به اردوگاه مقابل حمله کنید ، در حالی که به حمله های دشمن فشار می آورید. از نظر ظاهری ساده ، این عنوان یک عمق تاکتیکی و فنی را پنهان می کند که قبلاً آن را در صحنه esport سوق داده است.

ما دوست داریم : گیم پلی ، به همان راحتی که به عنوان پیچیده برای تسلط درک می شود.

افسانه های اژدها

Legends Dragon Ball Android

آخرین ورود به خانواده بزرگ بازی های موبایل اژدها, افسانه های اژدها رویکرد متفاوتی از نبرد Dokkan ارائه می دهد (که همیشه یک موفقیت بزرگ است). این عنوان با داشتن یک شخصیت جدید از گذشته برای رفتن و پیشروی با کل جهان ، این عنوان را ارائه می دهد گیم پلی ترکیب بازی با کارت و بازی بازی ، هر بازیکن قبل از هر مسابقه یک عرشه سکته مغزی را تشکیل می دهد.

مکانیک بازی رایگان با این وجود این عنوان بسیار دوستانه است و به طور مرتب در تقویت های عالی شخصیت ها و رویدادهای جدید به روز می شود. چه چیزی جامعه ای از بازیکنان را مشتاق محتوای مربوط به این سریال همیشه محبوب است.

ما دوست داریم : فضای کلی حماسه فرقه را با به روزرسانی های منظم پیدا کنید.

Fire Emblem Heroes

Fire Emblem Heroes Android

بعد از Pokémon Go و Super Mario Run, Fire Emblem Heroes سومین حمله نینتندو را در دنیای گسترده بازی موبایل تشکیل می دهد. اگر دو عنوان اول واکنش های متضاد را برانگیخت (با وجود موفقیت بزرگ), Fire Emblem Heroes موفق شد متفق القول باشد. باید گفت که به مناسبت ، ناشر کارها را با دقت انجام داده است. علاوه بر یک قسمت فنی و گرافیکی پیش فرض ، بازی A را ارائه می دهد گیم پلی متعادل و دلپذیر و همچنین یک مدل اقتصادی رایگان که به بازیکنان سخت پاداش می دهد.

مانند پیشینیان کنسول او, Fire Emblem Heroes پیشنهاد می کند تیمی از قهرمانان را در اینجا از قسمت های مختلف حماسه ایجاد کنید. سپس لازم است که آنها را در بسیاری از نبردها به نوبه خود به رقابت بپردازیم و در چندین سطح پیشرفت کنند و داستانی را روایت می کنند که پس از همه دلپذیر است. اگرچه محدودتر از قسمت های متعارف است, Fire Emblem Heroes تعداد زیادی ظرافت تاکتیکی را ارائه می دهد که طرفداران این سریال مانند Neophytes را خوشحال می کند.

ما دوست داریم : مجوز Fire Emblem را در قالب تلفن همراه کشف یا کشف کنید.

افسانه های ShadowGun

Android Legends ShadowGun

ساخته شده توسط Madfinger Games ، سازندگان سریال Dead Trigger, افسانه های ShadowGun FPS مخلوط با RPG است که یادآور سرنوشت است (اگر می بینید منظور ما چیست). جهان توسط بیگانگان بلیکوز مورد حمله قرار گرفته است ، و به عنوان Shadowgun ، نخبگان جنگجو که نماینده امید بشریت است ، شما باید آنها را به بسیاری از گلوله های موجود در بوفه یادآوری کنید که انسان به خود اجازه نمی دهد که انجام ندهند.

یک زمین شروع نسبتاً ساده ، که عنوان بسیار خوبی را پنهان می کند. گرافیک مو ، کنترل های کاملاً مناسب برای پشتیبانی موبایل ، ماموریت های انفرادی در بازی های فراوانی و بازی چند نفره (تعاونی به عنوان رقابتی) در برنامه این عنوان قرار دارند که شما را به شکستن بیگانه برای ده ها و ده ها ساعت می برد.

ما دوست داریم : افراط در یک عمل خالص عمل ، بهره مندی از تحقق بی عیب و نقص ، مخلوط با قطعات تعاونی یا رقابتی.

Dofus Touch

Dofus Touch Android

Dofus در سال 2004 منتشر شد ، MMORPG است که توسط شرکت فرانسوی Ankama ساخته شده است. مانند بسیاری از MMO های دیگر ، Dofus به بازیکنان این امکان را می دهد تا شخصیت هایی را با کلاس های مختلف تجسم دهند ، در اینجا در سس آنکاما بررسی و اصلاح می شوند. بسیار غنی ، جهان 12 امکانات متعددی را به بازیکنان خود ارائه می دهد ، از تجارت گرفته تا صنایع دستی از طریق مدیریت نسبتاً منحصر به فرد اکوسیستم (گونه های خاصی که در صورت شکار فشرده می توانند ناپدید شوند).

در سال 2016 بود که آنکاما ، پس از یک کار سازگاری طولانی ، منتشر شد Dofus Touch, یک تبلت و نسخه تلفنی از MMO معروف آن. تغییر یکسان محتوای نسخه PC ، این تکرار از نظر ارگونومی یک موفقیت واقعی است ، که وقتی لیست عملکردهای بازی را مشاهده می کنید کار آسانی نیست. این که آیا شما یک بازیکن عالی MMO هستید یا نه, Dofus Touch امتحان کردن است.

ما دوست داریم : کیفیت Portage ، فوق العاده خوب انجام شده است.

موبایل سیار

Android Pubg

آیا ارائه آن بسیار ضروری است میدان های نبرد PlayerUnknown ? یک موج جزر و مد واقعی از زمان انتشار آن ، این نبرد رویال تمام رکورد های رایانه شخصی را کاهش داده است و تا حد زیادی در پیشبرد ژانر به قسمت جلوی صحنه کمک کرده است. باید گفت که بازی Blue Hole همه چیز را برای خوشحال کردن دارد: FPS قابل پخش با نفس قابل پخش یا در یک تیم ، یک تجربه بازی اعتیاد آور را ارائه می دهد که بسیاری از آنها سعی می کنند با موفقیت کم و بیش تقلید کنند. فقط تعداد بازی ها را بر اساس همان اصل منتشر شده در ماه های بعد برای تحقق آن مشاهده کنید.

موبایل تعهد می کند ، کلون های تبلیغات خیلی سریع Google Play را استعمار کرد ، و تجربیات بازی را از بیش از همه صحیح (به عنوان مثال قوانین بقا) ارائه می دهد واقعاً وحشتناک نیست. اما چرا وقتی نسخه اصلی اکنون در Android موجود است ، از نسخه ها راضی باشید ? اگر می خواهید هیجان سفر به ارتش ، گاتکا یا لس لونز را کشف کنید ، می دانید چه کاری باید انجام دهید.

ما دوست داریم : جذابیت این Battle Royale را روی صفحه یک موبایل پیدا کنید ، با بهره گیری از یک حالت منحصر به فرد موضوعی و قطعات کوتاه محدود به ده دقیقه

گربه گرسنه

Android گربه گرسنه Nongogm

Picross در دهه 80 ایجاد شده است ، یک بازی منطقی است که بازیکن را در مقابل یک شبکه با نشانه های رمزگذاری شده در محورهای x و y قرار می دهد. با استفاده از این اطلاعات ، بازیکن باید تا زمانی که یک تصویر را آشکار کند ، جعبه های خاصی از شبکه را سیاه کند. به این ترتیب ، Picross خیلی سکسی به نظر نمی رسد ، اما این یک سردرد به همان اندازه سرگرم کننده است که دوستداران معماها را در حالت تعلیق حفظ می کند. مقاومت در برابر وسوسه زنجیره ای بازی ها دشوار است !

گربه گرسنه بنابراین عنوانی است که برای کشف رشته ای از این معماها (در حال حاضر بیش از 500) برای نئوفیت ها و به لطف شدید این رشته به لطف سیستم سرنخ های اضافی ، و چهار سطح مختلف دشواری ارائه می دهد.

ما دوست داریم : فراتر از اصل جذاب ، منابع کوچک به تصاویر می لغزد.

دو نقطه

اندرویدی دو نقطه

حداکثر تعداد نقاط با همان رنگ را وصل کنید ، با حداقل حرکات ، این چالشی است که توسط دو نقطه. این مفهوم کاملاً نزدیک به یک خرد شدن آب نبات یا بسیاری از بازی های تفکر با همان کالیبر است ، اما دو نقطه به لطف تحقق بسیار مرتب و دشواری مترقی آن ، ارزش دفع را دارد. به سرعت ، برای عبور از سطحی که باید دقیقاً در مورد حرکاتی که باید انجام شود فکر کنید.

ما دوست داریم : چالش ها ، تحقق.

نسب 2: انقلاب

Lineage 2 Revolution Android

Lineage مجموعه ای از MMORPG مستقیم از کره است که توسط NCSoft ساخته شده است و اولین قسمت آن به سال 1998 باز می گردد. مجوز بازی ویدیویی قدیمی بنابراین ، آخرین قسمت از آن برای سوار شدن در موبایل با آن نسب 2: انقلاب. یک بازی اصلی که 100 سال قبل از وقایع قسمت دوم این سریال برگزار می شود ، و همه چیز را ارائه می دهد که باعث جذابیت MMO Classics می شود.

بنابراین دوستداران ژانر و همچنین طرفداران این سریال حساب خود را پیدا می کنند زیرا این عنوان به شما امکان می دهد مسابقه و کلاس شخصیت خود را انتخاب کنید ، یک داستان ذینفعان را کشف کنید ، بلکه در انواع فعالیت هایی مانند یورش شرکت کنید. سیاه چال ها ، جنگ های قبیله ای و سایر ژست های بزرگ PvP در مقیاس. برای خراب کردن هر چیزی ، عنوان کاملاً مناسب بازی موبایل است و دارای گرافیک کاملاً باشکوه است.

ما دوست داریم : تحقق بی عیب و نقص ، جهان عجیب و غریب ، تنوع ماجراجویی.

آگار.من

اندرویدی آگاریو

تصور کنید که شما یک سلول در یک آبگوشت کشت هستید. شما باید با جذب مواد غذایی قبل از بلعیدن توسط سلول های بزرگتر نسبت به خود ، در اسرع وقت چربی بگیرید. این ایده پشت است آگار.من, بازی عالی ، قابل پخش هم به صورت آنلاین و هم در تلفن هوشمند. ما نسخه تلفن هوشمند را توصیه می کنیم ، مفیدتر از آن در مرورگر. چند نفره انبوه, آگار.من کاملاً اعتیاد آور است.

ما دوست داریم : رها کردن دشوار است !

برادران سوپر گربه

Super Cat Bros Android

اگر در پشت یک سکوی یکپارچهسازی با سیستمعامل که شکوفا می شود ، سوپر ماریو سالهای گذشته را شکوفا می کنید ، تقریباً مسلم است برادران سوپر گربه برای شما ساخته شده است. اگر نام او نشان دهد که این یک کلون مبتذل از عنوان فرقه نینتندو است ، واقعیت کمی متفاوت است. لوله کش جای خود را به شش بچه گربه با ظرفیت های مختلف می دهد که در بسیاری از آرکیپت ها در سطوح مختلف تکامل می یابد. چه چیزی با توجه به 50 سطح که این عنوان را نشان می دهد ، تنوع را به ارمغان می آورد.

برای خراب کردن هیچ چیز, برادران سوپر گربه دارای گرافیک هنری پیکسل کاملاً خوشمزه و کنترل های لمسی بسیار ساده است که آن را به عنوان یک عنوان ایده آل برای افراد کوچک تبدیل می کند. چه چیزی را برای اشغال سرهای بور عزیزمان ، مانند بازیکنان دلتنگ در دوره های بزرگ سکوهای موجود در دوره 8-16.

ما دوست داریم : جنبه بسیار جذاب یکپارچهسازی با سیستمعامل ، با گرافیک هنری پیکسل و دسترسی آن به جوانترین.

نبرد گلف

Golf Battle Android

از آنجا که بازی به تنهایی خوب است ، اما گاهی اوقات خوب است که خود را در دیگران اندازه گیری کنید ، ما شما را به کشف دعوت می کنیم نبرد گلف. این بازی کوچک بی تکلف ، شما را به سمت سبزیجات مجازی سوق می دهد تا در یک رقابت گلف بسیار دوستانه با دوستان خود روبرو شوید ، یا غریبه های برجسته. در یک یا حداکثر شش ، می توانید مسابقه دهید تا دریابید که چه کسی اولین کسی خواهد بود که به سوراخ می رسد.

تاریخ افزودن به دشواری و به تفریح ​​، هر دوره موانعی یا تله هایی دارد که باید در بیش از 40 زمین گسترش یابد. با پیشرفت ، می توانید باشگاه ها و توپ های جدیدی را برای شخصی سازی تجربه بازی خود باز کنید. برای استراحت بین دو بازی شدید ، می توانید حالت های بازی کلاسیک را نیز امتحان کنید ، که به شما امکان می دهد بی سر و صدا مسیرهای مختلف را کشف کنید.

ما دوست داریم : طرف سرگرم کننده و بی نظیر بازی ها به چند.

Final Fantasy: Brave Exvius

FF Brave Exvius Android

ارائه یک تجربه در پیکسل بسیار یکپارچهسازی با سیستمعامل ART که همه طرفداران حق رای دادن (و به خصوص VI) را خوشحال می کند, Final Fantasy: Brave Exvius احتمالاً یکی از بهترین بازی های بازی در دسترس است که به صورت رایگان در Android بارگیری می شود. چه برای کیفیت گرافیک آن ، موسیقی آن و چه برای طول عمر آن ، عنوان یک است باید که بعضی اوقات باعث می شود فکر کنیم ” اما ، این یک بازی موبایل است ? »».

با استفاده از سیستم فصلی که به شما امکان می دهد طرف های جدیدی را به داستان و شخصیت های جدید اضافه کنید ، بازیکن گاهی اوقات در کفش های باران ، لاسول ، باله و بسیاری دیگر به منظور غلبه بر دشمنان خود می لغزد. ما از جمله چیزهای دیگر ، سیستم جنگی مبتنی بر نوبت را می یابیم ، بنابراین برای حق رای دادن ژاپنی عزیز است.

ما دوست داریم : کیفیت تحقق و عمق شگفت انگیز بازی برای یک عنوان موبایل.

Pac-Man 256

Pac Man 256 Android

این بازی که به مناسبت 35 سالگرد Pac Man ایجاد شده است ، قهرمان را “دور مانند بالون و زرد تر از لیمو” در یک دونده نسبتاً باهوش و موفق. موفقیتی که هیچ مدیون شانس نیست از آنجا که Bandai Namco با Hipster Whale (Le Mega Success Crossy Roads ، این آنها) همکاری کرده است) به مناسبت) به مناسبت) به مناسبت).

با استفاده از حکایات سطح 256 مرد (یک سطح حشره دار از نسخه Arcade) ، این عنوان Pac Man را در یک مسابقه بی پایان برای فرار از ارواح ، و اشکال سطح 256 که به تدریج در جهان پشت Pac Man در حال غرق شدن است ، راه اندازی می کند. کمی دونده بنابراین ، اما به اندازه کافی برای نگه داشتن بازیکنان در پشت پرده خود قرار می گیرد.

ما دوست داریم : جلوه های کلاسیک و گرافیک Pac Man را پیدا کنید.

تور ماریو کارت

تور اندرویدی ماریو کارت

چهارمین نسخه موبایل کاتالوگ نینتندو ، پس از عبور حیوانات ، سوپر ماریو اجرا و DR. دنیای ماریو, تور ماریو کارت شاید پیش بینی شده ترین بود. موفقیت پدیده ای این سری از مسابقه های حواس پرتی که در آن پوست موز و پوسته های لاک پشت توسط لغزنده های کنترل شده دنبال می شوند و دیگر ترک های توربو نشان داده نمی شود. با قرار گرفتن در صفحه نمایش کاهش یافته تلفن هوشمند ، خوشبختانه طعم خود را حفظ می کند. شما کارت خود را بر روی انگشت ، با دوز کردن لغزنده ها و وام گرفتن تخته های بهار یا با طرح همه سلاح های برجسته حماسه ، کنترل می کنید. یک درمان ، پس از یک زمان خاص از سازگاری !

جابجایی بسیار موفق بازی Kart Cult, تور ماریو کارت از یک دستاورد باشکوه بهره می برد. شما خیلی سریع احساسات شایسته بازی های کنسول را پیدا می کنید ، با یک کار با هوشمندانه با صفحه نمایش یک تلفن هوشمند سازگار است. انتخاب نژادها به ویژه گسترده است ، با برخی مدارهای منتشر نشده و محبوب ترین نژادهای قبلی. سیستم چالش ، که هر دو هفته یکبار به روز می شود ، چالش را نیز ارائه می دهد. این تنها در نینتندو باقی مانده است تا یک حالت چند نفره “واقعی” را ادغام کند ، تا آن را به ویرایش نهایی این سریال تبدیل کند !

ما دوست داریم : احساسات حماسه فرقه را با افزودنیهای منظم پیدا کنید.

سرزمین

اندرویدی Badland

در سال 2013 منتشر شد و در همان سال از قیمت بهترین بازی موبایل سال برنده شد, سرزمین یک بازی ماجراجویی است که شما را در کفش یک موجود کوچک قرار می دهد که باید در محیط های مختلف پر از خطرات پیشرفت کند. با یک گیم پلی و یک اصل بسیار ساده, سرزمین در پایان بسیار موفق است ، و به لطف یک فضای عالی ، به دلیل آهنگ های موسیقی و گراهی ، یک تجربه بازی فوق العاده دلپذیر را ارائه می دهد.

ما دوست داریم : مناظر نقاشی شده با دست ، کاملاً عالی.

پوکمون برو

Pokemon Go Android

تقریباً هفت سال پس از انتشار آن ، بازی Niantic را که یک پدیده واقعی در تابستان سال 2016 بود ، به شما توصیه کنید ? بله ، بیش از هر زمان دیگری. اگر فقط برای اجاره ظرفیت های یکپارچه و اجتماعی فوق العاده خود ، همیشه با میلیون ها بازیکن که در گروه های بحث و گفتگو برگزار می شوند و واقعاً خود را در زمین می یابند. چه بازی موبایل دیگری می تواند به همان اندازه بگوید ? بلکه برای برجسته کردن کیفیت پیگیری آن ، با به روزرسانی هایی که به طور مرتب تجربه بازی و رویدادهای دقیق را ترویج می کنند و جنبه خاصی را ترویج می کنند.

شکار برای پوکمون های در فضای باز ، مبادله با دوستان ، یورش هایی با چندین عرصه (از جمله از راه دور یا دعوت) ، PVP در سراسر جهان می جنگد ، با تیم موشک که رژه در بادکنک هوای گرم است ، می جنگد ، تحولات ویژه ای در شیء کمک می کند یا تصفیه مبهم Pokémons پوکمون برو از زمان راه اندازی فوق العاده تجدید شده است. این که آیا شما از آن به عنوان alibi برای حرکت بیشتر استفاده می کنید یا اینکه جمع آوری حاد دارید ، همه دلایل برای افراط در آن مفید است.

ما دوست داریم : اصل ترک خانه خود (… به لطف یک بازی ویدیویی !) ، روح جامعه و تجدید منظم گیم پلی.

ستارگان نزاع

Android ستارگان نزاع

با چندین میلیون بازیکن فعال, ستارگان نزاع از زمان انتشار آن در سال 2017 به یک پدیده واقعی بازی موبایل تبدیل شده است. توسعه یافته توسط Supercell (تیم پشت Clash Royale و Clash of Clans) ، این بازی جنگی چند نفره در سس MOBA بازیکنان را در سراسر جهان به جنگ (تیم یا انفرادی) در یک فضای ظاهر می کند. نزدیک به 30 مبارز (یا “Brawlers”) آزاد می شوند که هر کدام دارای قدرت ، ظرفیت و امکانات خاص خود هستند.

چندین حالت بازی در دسترس است: تیم در برابر تیم ، نبرد رویال ، مبارزه با رئیس ، دفاع از برج و غیره. هر بازی کمتر از سه دقیقه طول می کشد ، و آن را به یک بازی مخصوصاً مناسب برای پشتیبانی موبایل تبدیل می کند.

ما دوست داریم : قطعات سریع ، که مرتبط هستند و بسیاری از حالت های بازی.

ادیسه آلتو

Alto Odyssey Android

منتشر شده در سال 2018, ادیسه آلتو ادامه ماجراجویی مشهور آلتو ، a دونده مینیمالیستی که زیبایی و سادگی را در قلب یک بازی آرامش بخش و شاعرانه ترکیب می کند. این دنباله این اصل را به دست می آورد که موفقیت خود را به بزرگان خود بدست آورده است ، و به لطف محیط های زیباتر ، و موسیقی متن فیلم کاملاً باشکوه که هر لحظه این عمل را انجام می دهد ، آن را فشار می دهد.

در طول آلتو ادیسه ، شما را با مناظر مختلف با مناظر مختلف ، که توسط یک جهت هنری تحت تأثیر قرار می گیرد ، عبور می کنید پلی کم در رنگ های درخشان. بسیاری از چالش ها ، اسرار و شخصیت های دیگر منتشر می شوند ، تا ساعت ها بازی ها را تضمین کنند. بنابراین از بارگیری این عنوان بدون تأخیر بیشتر دریغ نکنید ، پشیمان نخواهید شد.

ما دوست داریم : جهت هنری با مناظر عالی و اسرار بسیاری برای باز کردن.

آسفالت 9: افسانه ها

افسانه های آسفالت 9

اگر می خواهید با رانندگی اتومبیل از معتبرترین اصطبل های موجود ، ما به شما توصیه می کنیم که به شما توصیه کنیم که بروید و نگاهی بیندازید آسفالت 9: افسانه ها. بازی مسابقه Gameloft در یک تکرار کاملاً جدید است که طبق معمول ، Mirettes کامل را قرار می دهد. یک بار دیگر ، توسعه دهنده ما را با یک عنوان بالا ووللی با گرافیک های مجلل و گیم پلی مو ، به خصوص به لطف ورود یک روش کنترل کاملاً ساده جدید.

اگر مبتنی بر مدل باشد بازی رایگان, چه کسی برای باز کردن تمام اتومبیل های مسابقه ای از شما درخواست می کند ، این عنوان به نظر می رسد در محتوا ساخته شده است ، با 800 مسابقه در متر (سرعت ، هکتار هکتار). جدید بودن این قسمت نهم ، امکان ایجاد جامعه خلبانان خود در یک باشگاه ، امکان باز کردن جوایز جدید را فراهم می آورد.

ما دوست داریم : عمل نفس گیر ، جلوه های بصری بسیار موفق و احساس واقعی سرعت.

سایه دار

اندرویدی سایه دار

اگر Hearthstone را دوست دارید ، بسیار محتمل است که سایه دار یا برای شما. در خالص ترین سنت جمع آوری بازی کارت ، مکانیک ساده ای را برای درک ارائه می دهد ، اما هنگام ورود به جزئیات ، پیچیدگی نسبی را نشان می دهد. اگر لزوماً از نظر اصالت آن بدرخشد گیم پلی, سایه دار برای تأکید بر داستان خود برجسته است. در واقع می توان هفت کمپین مختلف (یکی برای هر قهرمان) را که لوکس بودن کاملاً دو برابر را پرداخت می کند ، انجام دهد. برای خراب کردن هیچ چیز ، جهت هنری که از فرهنگ مانگا بسیار الهام گرفته است بسیار موفق است.

ما دوست داریم : غنای گیم پلی و سادگی رسیدگی.

سفید کننده: روحهای شجاع

Souls Android Brave Brave

سفید کننده: روحهای شجاع, همانطور که از نام آن پیداست ، مانگای معروف را از Tite Kubo به یک بازی موبایل منتقل می کند. اگرچه رایگان است ، این عنوان از ثانیه های اول با کیفیت کار ارائه شده توسط تیم های توسعه تحت تأثیر قرار می گیرد. از نظر گرافیکی, سفید کننده: روحهای شجاع از ظرفیت جدیدترین موبایل نسل برای ارائه خدمتی که عدالت را به مجوز کامل انجام می دهد ، کاملاً سوء استفاده می کند. اما این تنها نکته مهم این عنوان نیست ، زیرا فراتر از زیبایی های پلاستیکی ساده, سفید کننده: روحهای شجاع مستقر گیم پلی بسیار غنی که مدیون ژانر زیادی است هک و بریده بریده. هر شخصیت از یک درخت مهارت بسیار گسترده بهره می برد که به بازیکنان امکان می دهد تیم خود را همانطور که مناسب می بینند ، شخصی سازی کنند تا با هر نوع موقعیتی مقابله کنند. خواه ما می دانیم سفید یا نه ، این عنوان بدون شک موفقیت بزرگی است که قادر به لذت بردن از همه است.

ما دوست داریم : غنای گیم پلی و همچنین زیبایی پلاستیکی عنوان.

�� شما از Google News استفاده می کنید ? سخت افزار تام را به Google News اضافه کنید تا هیچ خبر مهمی از سایت ما از دست ندهد.

بهترین بازی های Android رایگان: برتر ما برای بارگیری !

در اینجا بهترین بازی های اندرویدی در سال 2023 را برای تلفن های هوشمند و تبلت ها کشف کنید. شما کلاسیک های بی انتها و همچنین بازی های اخیر را به عنوان اعتیاد آور پیدا خواهید کرد. ما به طور مرتب انتخاب خود را از بهترین عناوین رایگان که از دست نمی رود به روز می کنیم.

بازی رایگان Android بازی رایگان اوت 2020

 • خون آشام بازمانده
 • Sims Mobile (LSM)
 • آسمان: کودکان نور
 • ماجراجویی آلتو
 • ادیسه آلتو
 • آسفالت 9: افسانه ها
 • اردوگاه جیب عبور حیوانات
 • League of Legends: Wild Rift
 • تأثیر ژنشین
 • استخر 8 توپ
 • مسابقه واقعی 3
 • سوار ترافیک
 • نیاز به سرعت: بدون محدودیت
 • ستارگان نزاع
 • موبایل سیار
 • برادران در آغوش 3
 • نادان
 • تلفن همراه Call of Duty
 • دوشیزه: میراث جانور
 • نیروی اعتصاب مارول
 • دروازه بان فانتزی نهایی
 • Final Fantasy Brave Exvius
 • Final Fantasy Brave Exvius – War of the Visions
 • Fire Emblem Heroes
 • پرندگان عصبانی 2
 • ولتاژ نینجا Naruto X Boruto
 • سنگ
 • درگیری سلطنتی
 • جنگ قبایل
 • Legends of Runeterra
 • پناهگاه
 • پوکمون برو
 • نظرات

بهترین بازی های رایگان در Android در سال 2023 چیست ? همیشه پیدا کردن خود در فروشگاه های Google Play که پر از هزاران بازی است ، همیشه آسان نیست. به همین دلیل ما راهنمای نهایی خود را به بازی های رایگان از دست نده.

همه ژانرها را پیدا خواهید کرد: آنها شبیه سازی ، بازی های ورزشی ، بازی های اکشن ، بازی های تیراندازی در شخص اول یا سوم ، بازی های ماجراجویی ، RPG ، بازی های استراتژی و سرانجام معماها و سایر بازی های ذهن. اگرچه برخی از عناوین موجود در این لیست دیگر خیلی جوان نیستند ، اما در سال 2023 محبوب هستند و مرتباً به روز می شوند. بنابراین ، آیا شما بیشتر اکشن ، استراتژی یا ورزش هستید ?

خون آشام بازمانده

سادگی نکته ای است که بسیاری از داستان های موفقیت آمیز مشترک دارند. خون آشام بازمانده یک بازی مخرب مبتنی بر یک گیم پلی بسیار اساسی است ، اما با این وجود برای کسانی که می خواهند وقت خود را صرف تفریح ​​کنند ، بسیار مؤثر است. همانطور که از نام آن پیداست ، این یک بازی بقا است که باعث می شود با یک گروه هیولا روبرو شوید. هدف این است که برای یک زمان تعیین شده نگه دارید.

هرچه بیشتر پیشرفت کنید ، تجربه بیشتری خواهید داشت ، اسلحه های جدید و زره های دیگر را برای روبرو شدن با دشمنان بدست آورید. Vampire Surviors یک اتومبیل است. به عبارت دیگر ، استفاده از سلاح به صورت خودکار است. تمام آنچه شما کنترل می کنید سفر برای جلوگیری از هیولا است. این یک بازی با گرافیک و گیم پلی ساده است ، اما بسیار اعتیاد آور است. همچنین در Android و iOS رایگان است.

بارگیری Vampire Survivors for Android

نسخه 1.4.105 | توسعه دهنده Poncle | بروزرسانی در تاریخ 05/12/2023

Sims Mobile (LSM)

در Sims Mobile ، شما وارد زندگی می شویدیک خانواده مجرد سیمز, اما شما در جزئیات این مدیریت هستید: خانه ، روابط ، کار ، پول ، سبک لباس و غیره. البته خانواده های دیگر در محله زندگی می کنند. با تمام آنچه می تواند به عنوان امکانات (و عواقب) داشته باشد.

LSM را برای Android بارگیری کنید

(1611409 رای) | شبیه سازی

نسخه 39.0.2.145308 | توسعه دهنده هنرهای الکترونیکی | بروزرسانی در تاریخ 05/22/2023

آسمان: کودکان نور

اگر از گل و سفر لذت می برید, آسمان آیا بازی جدید Thagamecom است که به صورت رایگان در Android و iOS در دسترس است. با آرامش ، عنوان یک سفر رویایی به مناظر باورنکردنی ارائه می دهد. می توانید با سایر بازیکنان تعامل داشته باشید و با آنها دوست شوید. وضوح معماها و برخی از معماهای بسیار ساده نیز هست. داستان نسبتاً سریع به پایان می رسد ، اما علاقه به مجموعه لوازم آرایشی نگاه خواهد کرد.

دانلود Sky: Light Childron برای Android

(917858 رای) | بازی بازی نقش

نسخه 0.21.1 (217644) | توسعه دهنده ThatGameCompany Inc | بروزرسانی در تاریخ 04/20/2023

ماجراجویی آلتو

از زمان ظهور بازی های موبایل و با گسترش بازی مستقل ، برخی از تولیدات از ژانرها فراتر رفته اند تا یک تجربه منحصر به فرد را ارائه دهند و یک مسیر بازی ویدیویی جدید را ردیابی کنند. ماجراجویی آلتو, منتشر شده در سال 2015 یکی از آنها بود. یک فضای منحصر به فرد. موسیقی متن فیلم مسموم. یک احساس باورنکردنی از بی وزنی. و گرافیک نفس گیر با سادگی و ظرافت آنها.

ماجراجویی Alto را برای Android بارگیری کنید

(651713 رای) | عمل

نسخه 1.8.11 | توسعه دهنده NoodleCake | بروزرسانی در تاریخ 05/29/2023

ادیسه آلتو

ادیسه آلتو آیا مجموعه ماجراجویی آلتو است. مانند سلف خود ، این یک نوع بازی است دونده 2D در افقی. بازیکن یک شخصیت را کنترل می کند (حداکثر شش شخصیت قابل پخش در اینجا) که به طور خودکار به جلو حرکت می کنند و باید با جلوگیری از هیولاهای مختلف ، استفاده از جلوه های آب و هوا و افزایش پاداش ، روی تپه ها بکشید. مانند اولین اوپوس ، ادیسه آلتو یک کار آسان را ارائه می دهد ، اما بسیاری از چالش ها برای کسانی که می خواهند تجربه را حتی بیشتر تحت فشار قرار دهند.

ادیسه Alto را برای Android بارگیری کنید

توسعه دهنده NoodleCake | بروزرسانی در تاریخ 02/27/2023

آسفالت 9: افسانه ها

افسانه های آسفالت 9 یک بازی مسابقه اتومبیل بازی Gameloft است. او تا حد زیادی تمام ویژگی های سلف خود را به خود اختصاص می دهد: ده ها اتومبیل قابل تنظیم با نام های زیبایی مانند Lamborghini ، Ferrari یا Porsche ، مدارها که شامل چندین مسیر ممکن و محیط های مختلف است نیترو برای ایجاد لحن کمی (و یک حریف را معکوس کنید ، اگر نه دوره بازی) و یک حالت بسیار طولانی شغلی ، با بیشتر 800 مسابقه یک پیروزی.

البته ، Asphalt 9 Legends شامل a ابعاد چند نفره با اصناف ، برای آموزش باشگاه های راننده و مسابقات رقابتی ، برای مواجهه با سایر بازیکنان. این بعد آخر مطمئناً بهترین برنامه نیست ، زیرا اگر یکی از شرکت کنندگان برخی از دناریوس را پذیرفته باشد ، می تواند به شدت تحت تأثیر قرار گیرد.

آسفالت 9: افسانه های اندروید را بارگیری کنید

(2662761 رای) | بازی های مسابقه

نسخه 4.1.0G | Gameloft Developer | بروزرسانی در تاریخ 05/29/2023

اردوگاه جیب عبور حیوانات

نینتندو با ورود به تلفن هوشمند ، تصمیم گرفت چندین مجوز موفق خود را حمل کند. هدف آشکارا جذب بازیکنان تلفن همراه با مارک هایی است که در کنسول های بازی مانند 3DS ، Switch یا Wii می شناسند. نماد آتش, ماریو وت گودال برخی هستند. و وجود دارد گذرگاه حیوانات, اعتیاد آنها بر همه نسل ها تأثیر می گذارد !

مانند سیم کارت های تلفن همراه, اردوگاه جیب عبور حیوانات در اینجا دوباره یک بازی مدیریت و شبیه سازی است. اما این بار به جای یک شهر کلاسیک ، این یک اردوگاه است که شما باید مدیریت کنید. همه با حیوانات به عنوان مشتری. این بازی می تواند چند نفره باشد: شما می توانید از اردوگاه سایر بازیکنان بازدید کرده و منابع خاصی را مبادله کنید. همچنین quests ، رویدادها و غنی سازی دائمی از ویژگی ها وجود دارد. یکی از جدیدترین آنها ایجاد گلهای جدید توسط گرده افشانی.

بارگیری حیوانات: اردوگاه جیب برای اندروید

(787363 رای) | شبیه سازی

نسخه 5.3.2 | توسعه دهنده نینتندو شرکت., با مسئولیت محدود. | بروزرسانی در تاریخ 03/10/2023

League of Legends: Wild Rift

Riot Games نسخه موبایل از مجوز معروف League of Legends خود را ارائه می دهد شکاف. در طرح کلی ، این عنوان یک گیم پلی را شبیه به بزرگان خود ارائه می دهد (5 بازیکنی که در یک نقشه مربع از 3 خط تشکیل می شوند ، با هدف پاشیدن پایگاه دشمن).

مطمئن باشید از آنجا که این نسخه از بازی با صفحه کوچک سازگار شده است. زمان بازی کاهش می یابد و کارت از رایانه کوچکتر است. بیش از 40 قهرمان برای جمع آوری و بازی هستند. عنوان بسیار موفق و بسیار اعتیاد آور.

بارگیری League of Legends: Wild Rift for Android

توجه: ★★★★ (2203019 رای) | استراتژی

نسخه 4.2.0.6757 | توسعه دهنده Riot Games ، Inc | بروزرسانی در تاریخ 05/23/2023

تأثیر ژنشین

با گرافیک خود مانند Breath of the Wild, تأثیر ژنشین ترکیبی از عمل RPG با برخی از عناصر گاچا است. با این حال ، بسیار کمتر محدود کننده است: دنیای بزرگی را کاملاً با مکانیسم های جنگی رضایت بخش باز می کند.

اگر گرافیک و گیم پلی هر دو به طرز حیرت انگیزی خوب هستند ، می توانید با People در PlayStation ، iOS و PC بازی کنید.

Impact Human For Android را بارگیری کنید

(4158284 رای) | ماجرا

نسخه 3.7.0_14806628_14807925 | توسعه دهنده PTE Cognosphere. با مسئولیت محدود. | بروزرسانی در تاریخ 05/15/2023

استخر 8 توپ

بازی های ورزشی به اندازه بازی های فوتبال یا شبیه سازی های مسابقه ای عصبی نیستند. همچنین رشته هایی وجود دارد که اجازه می دهد ظرافت و استراتژی بیشتر صحبت کنند. به عنوان مثال گلف را در آنجا پیدا خواهید کرد. اما همچنین بیلیارد یا اسنوکر که بدیهی است بر روی تلفن های هوشمند یک چنگک بصری و اتصال بهینه شده است. در این زمینه ، واقعاً 8 استخر توپ مینیکلیپ جالب ترین.

این برنامه چندین حالت بازی را به شما ارائه می دهد. برخی از ساکت تر ، خارج از خط ، برای یادگیری نحوه اداره کردن دم و درک رفتار توپ روی فرش. و دیگران بدون نفس بیشتر ، با مخالفان واقعی در درگیری ها روبرو هستند رو در رو نفس نفس یا 8 تورنمنت بازیکن برای برنده شدن در یک جکپات بزرگ … یا آن را در جای دیگر از دست بده. پیشرفت سریع و ساده است ، ما نیازی به خرج کردن پول برای حرکت به جلو و بدون سر بودن نیست ، ما به شما توصیه می کنیم !

8 استخر توپ را برای Android بارگیری کنید

(25738891 رای) | ورزش

نسخه 5.12.2 | توسعه دهنده.com | بروزرسانی در تاریخ 05/16/2023

مسابقه واقعی 3

بازی های مسابقه موتور در دو دسته متمایز می شوند: بازی های بازی, که برای مهمانی های پر انرژی تر از یک چنگال آسان حمایت می کنند ، و بازی های شبیه سازی, که می خواهند به واقعیت نزدیک شوند ، به خصوص از نظر رفتار ماشین. از یک طرف ، نیاز به سرعت دارد. از سوی دیگر ، Gran Turismo. مثلا. سری مسابقه واقعی ، ساخته و ساخته شده توسط استودیوهای Firemonkey (یک شرکت تابعه از هنرهای الکترونیکی) ، همیشه خود را در گروه دوم قرار داده است.

وت مسابقه واقعی 3, آخرین قسط (و اولین بار برای تکیه بر مدل Freemium) ، از این قاعده مستثنی نیست. بسیاری از مدارها از مسیرهای واقعی ترسیم شده است. صدها ماشین با توجه به طرح های معتبر مارک هایی مانند استون مارتین ، پورشه ، فورد ، مک لارن ، بوگاتی و غیره. وت 4000 رویداد متفاوت ، در دسته های مختلف پخش شده است. همه با یک قسمت چند نفره گسترده ، با مسابقات واقعی در زمان پاشیده شده در هشت بازیکن همزمان.

بارگیری واقعی مسابقه 3 برای Android

(428992 رای) | بازی های مسابقه

نسخه 11.3.2 | توسعه دهنده هنرهای الکترونیکی | بروزرسانی در تاریخ 04/18/2023

سوار ترافیک

بازی های مسابقه موتور ، همه می دانند. از نیاز به سرعت تا آسفالت, چندین مجوز یا سیستم عامل اختصاصی در Android پیدا خواهید کرد. اما بازی هایی که در آن موتور سیکلت رانندگی می کنید ، خیلی رایج نیست. و با این حال ، دوچرخهسواران همه متقاعد شده اند که اتومبیل های آنها به اندازه یک ماشین به همان اندازه احساس می کنند (بیشتر احساس می کنند). پس اینجاست سوار ترافیک که دقیقاً یک بازی موتور سیکلت است.

یکی از خصوصیات آن ارائه فقط یک دیدگاه است شخص اول. بنابراین می بینید که خلبان چه چیزی را می بیند ، کم و بیش. ویژگی دیگر بازی این است که از یک بازی بازی استفاده کنید که در آن هدف شما این است که وسایل نقلیه دیگر را تا حد ممکن در جاده و با بیشترین سبک برای کسب بهترین امتیاز بدست آورید. این چند خاطره را از طرفداران یادآوری می کند سوختن. سی موتور سیکلت در دسترس است و یک حالت شغلی ارائه می شود.

بارگیری ترافیک برای Android

(8345190 رای) | بازی های مسابقه

نسخه 1.95 | Skgame Developer | بروزرسانی در تاریخ 01/10/2023

نیاز به سرعت: بدون محدودیت

این سریال توسط Electronic Arts ایجاد و ویرایش شده است نیاز به سرعت یکی از مهمترین منابع بازی High Arcade Motor Racing است. در سال 1994 در رایانه شخصی و کنسول راه اندازی شد (PS1 ، کیوان و… 3do لطفا) ، شما را در چرخ های اتومبیل های گرفتار شده در مسابقات بسیار سریع که در آن سریع است ، قرار می دهد. که بدیهی است برای یک بازی موبایل مناسب است. در سال 2004 بود که وی به تلفن همراه و در سال 2008 در تلفن های هوشمند وارد شد.

اگر به دنبال فروشگاه Play هستید ، امروز سه مورد نیاز به بازی های سرعت پیدا خواهید کرد. خیلی خوب پرطرفدار, چه کسی پرداخت می کند و چه کسی سکته می کند. NFS Heat Studio, که برای سفارشی کردن اتومبیل ها (با پیوند با بازی کنسول و رایانه نام ناشناس) ارائه می دهد. وت بدون محدودیت, یک اپوس بی سابقه که جنبه های خاصی از گیم پلی را به خود اختصاص می دهدزیرزمین. او پیشنهاد می کند که در نژادها شرکت کند ، اما همچنین برای سفارشی کردن وسیله نقلیه خود ، شرکت در چالش ها و جمع آوری پول برای پرداخت بهترین پیشرفت های ممکن به شما. همه با یک دستاورد بزرگ خدمت کرده اند.

بارگیری نیاز به سرعت: مسابقات NL برای Android

(4991120 رای) | بازی های مسابقه

نسخه 6.8.0 | توسعه دهنده هنرهای الکترونیکی | بروزرسانی در تاریخ 04/12/2023

ستارگان نزاع

سوپره, سازندگان Clash of Clans ، به طور منظم در صدر رتبه بندی برنامه های سرگرم کننده برای Android و iOS است. با تشکر از یک دستاورد شسته و رفته و یک گیم پلی بی پروا ، بازی های این استودیوی فنلاند اغلب به بازیکنان ضربه می زند ، حتی اگر روز یونجه, به همان اندازه که دوستانه است ، به اندازه اصلی نیست.

با ستارگان نزاع, Supercell بازیکنان اندرویدی را ارائه می دهد ، عنوانی که باعث افتخار مکان به چند نفره تعاونی و رقابتی می شود. یک بازی از ستاره های نزاع بازی می کند توسط تیم 3 نفره (انفرادی ، دو عضو تیم توسط رایانه پشتیبانی می شوند). چندین حالت بازی ارائه می شود: تیم حریف را شکست دهید ، آخرین نفری باشید که زنده بماند ، تا آنجا که ممکن است الماس را انتخاب کنید ، تنه خود را تا حد امکان نگه دارید یا آن تیم دیگر را پرواز کنید.

شما با تخصص های آنها شخصیت هایی در اختیار دارید. شما باید با توجه به سبک بازی و مأموریت ها مورد علاقه خود را پیدا کنید. وت هر شخصیت را می توان بهبود بخشید با قدرت و اسباب بازی های جدید که می توانند در یک رویارویی مزیت به شما بدهند.

دانلود ستاره های نزاع برای اندروید

(22602034 رای) | عمل

نسخه 49.194 | توسعه دهنده Supercell | بروزرسانی در تاریخ 04/27/2023

موبایل سیار

برای چندین سال ، بازی های نوع “Battle Royale” محبوب شده اند. اصل ساده است: چندین ده بازیکن در یک محیط ظاهر می شوند. آخرین آخرین زنده برای برنده شدن. اگر فیلم ناشناس ژاپنی را دیدید ، می دانید که ما در اینجا درباره چه چیزی صحبت می کنیم. بهترین بازی های شناخته شده هستند پره البته, افسانه های اوج, Call of Duty Warzone و… میدان نبرد PlayerUnknown. یا pubg.

PUBG اولین نبرد سلطنتی محسوب می شود ، کسی که ژانر را به دنیا آورد. و این نسخه رسمی موبایل آن است. این ویژگی ها را از نظر گیم پلی ارائه می دهد (البته با گرافیک اقتباسی و گرفتن). این رویدادها مکرر هستند و حالت های بازی برای استفاده در تلفن های هوشمند طراحی شده اند ، با قطعاتی که می توانند بسیار کوتاه و بسیار پویا باشند.

دانلود Pubg Mobile برای Android

(44290254 رای) | عمل

نسخه 2.6.0 | توسعه دهنده سطح بی نهایت | بروزرسانی در تاریخ 05/16/2023

برادران در آغوش 3

سلسله برادران در آغوش در تلفن هوشمند متولد نشده است ، اما در رایانه شخصی و کنسول متولد نشده است. این اولین مجوز اصلی در استودیو است نرم افزار گیربکس, سازندگان مرزی. سلسله, که امسال هجدهمین سالگرد تولد خود را جشن می گیرد, فقط تعداد کمی از قسمت های متعارف دارد. اکثریت قریب به اتفاق بازی ها اسپینوف هایی هستند که بر روی کنسول قابل حمل و موبایل ایجاد شده اند. برادران در آغوش 3 پنجمین بازی این سریال است که در موبایل ظاهر می شود.

این به عنوان یک بازی خیلی اخیر نیست ، اما Bia 3 یکی از منابع ژانر است: بازی های تیراندازی سوم -. و او همچنان به روز می شود. مانند نخبگان تیرانداز از خفا ، میدان نبرد یا Call of Duty ، برادران در اسلحه 3 شما را در پشت خطوط دشمن قرار می دهند ، شما و همراهان خود از Escouades. شما باید استفاده کنید مهارت های هر سرباز حاضر (تیرانداز ، ملات ، نفوذ و غیره.) و از این زمینه استفاده کنید تا مخالفان خود را شکست دهید. البته ، شما تجهیزات خود را به عنوان مأموریت ها بهبود می بخشید. یک قسمت چند نفره برای مواجهه با استعدادهای دیگر بازیکنان وجود دارد.

بارگیری برادران در اسلحه 3 برای اندروید

(1510884 رای) | گذرگاه طاقدار

نسخه 1.5.4a | Gameloft Developer | بروزرسانی در 02/10/2022

نادان

ادامه معنوی از Dead Trigger 2, چه کسی همیشه یکی از عناوین مورد علاقه ما برای تست تلفن های هوشمند و تبلت ها است ، از رزومه های غیرمستقیم تا حد زیادی آنچه را که سلف خود را به عنوان بهترین عنوان تبدیل کرده است دیوانه کننده, خیلی جلوتر از سریال سایه بان (همچنین توسط استودیوی چک ایجاد شده است). به طور خاص موتور گرافیکی بسیار چشمگیر آن.

fps در زمان واقعی سه بعدی, شما را در کفش یک بازمانده در مقابل یک بیماری همه گیر قرار می دهد که انسان را به زامبی های انسان شناسی تبدیل می کند. بدیهی است ، برای دفاع از خود ، شما بدون فراموش کردن مواد منفجره ، بین سلاح های سنگین ، اسلحه و سلاح های سفید ، زرادخانه انتخابی دارید ، بین سلاح های سنگین ، اسلحه و سلاح های سفید. برای افزایش آسیب ، دامنه ، سرعت و دقت می توان تمام این قسمت های تجهیزات را بهبود بخشید.

برخلاف Dead Trigger 2 ، شما انتخاب شخصیت قابل پخش خود را دارید. جدا از هم چند نفره بدیهی است که برای ایجاد یک ادویه کوچک ، چه در Jousts در پی وی پی یا در حین مأموریت در مشروب. و خریدهای یکپارچه برای تکمیل صحیح کمپین انفرادی چندان مهم نیستند.

بازی تیراندازی زامبی غیرمجاز را برای Android بارگیری کنید

(746029 رای) | عمل

نسخه 2.2.0 | DECA_GAMES توسعه دهنده | بروزرسانی در 08/05/2023

تلفن همراه Call of Duty

حتی اگر شما یک کنسول یا PC Gamer نیستید ، نیازی به ارائه نیست ندای وظیفه, مجوز فعال سازی FPS. به تازگی وارد تلفن های هوشمند شده است که تمام تاریخ این سریال را با خود آورده است ، و همچنین ویژگی های اصلی آن: کارت های انبوه از قسمت های اسطوره ای مانند عملیات سیاه یا جنگ مدرن, ماموریت های بسیار تاکتیکی و اخیراً زره پوش. برای کسانی که آشنا نیستند ، این امکان شخصی سازی سلاح هزار و یک راه است. این هم فراخوان وظیفه است

تلفن همراه Call of Duty یک قسمت اختصاصی است که با استفاده از کنسول سازگار است. شما یک حالت انفرادی پیدا نخواهید کرد ، که می توانست به عنوان آموزش برای چند مدلی خدمت کند. بنابراین شما باید مستقیماً وارد عمل شوید. همه حالت ها خواستار هستند ، اما لزوماً به همان روش نیستند. جلسات سریع در PvP پنج در برابر پنج نفر برگزار می شود. یا یک حالت “نبرد رویال” در PUBG با 100 شرکت کننده به طور همزمان (جایی که شما امکان انتخاب نمای سوم را دارید). بازی است فراری, اما به نظر نمی رسد به خصوص.

دانلود Call of Duty®: Mobile Season 4 برای Android

(15607566 رای) | عمل

نسخه 1.0.39 | توسعه دهنده اکتیویژن انتشارات ، Inc. | بروزرسانی در تاریخ 05/24/2023

دوشیزه: میراث جانور

در دیسکوگرافی نهایی فن فلز سنگین (و حتی به طور کلی هارد راک) ، مطمئناً یک آلبوم از گروه لندن وجود دارد دوشیزه. پرهیزگار. جایی در زمان. پسر هفتم از یک پسر هفتم. یا تعداد عالی جانور. یکی از نکات متداول بین آلبوم های Iron Maiden ، Studio یا Live ، شخصیت روی جلد اوست: ادی, نیمی از مومیایی ، نیمی از زامبی ، زندگی ماجراهای فوق العاده و خارق العاده.

نقاشی های ادی ، ساخته شده توسط تصویرگر انگلیس درک ریگز, الهام بخش استودیوی بازی ویدیویی Frog Frog ، مستقر در لندن ، برای ایجاد نقش حماسی به نام میراث جانور. بازیکن مظهر ادی است که باید قطعات روح پراکنده خود را پیدا کند. او باید به او کمک کند تا دیگر تجسم های خود را که برخی از آنها با پوشش آلبوم مشهور شده اند: Trooper ، Shaman ، فرعون ، سایبورگ ، مومیایی, و غیره. گیم پلی کلاسیک ، اما با یک فضای منحصر به فرد ، RPG مبتنی بر نوبت است.

دانلود Iron Maiden: Legacy Beast RPG برای Android

(120792 رای) | بازی بازی نقش

نسخه 7.01.379704 | Nodding Developer Frog Ltd | بروزرسانی در تاریخ 04/04/2023

نیروی اعتصاب مارول

با یک استخر بسیار چشمگیر از شخصیت ها ، جهان شگفت کاندیدای بسیار خوبی برای تغذیه بسیاری از بازی ها است که در آن ابرقهرمانان (و سوپر شیرها) باید به لطف قرعه کشی به دست بیایند. یک مکانیسم تجاری شناخته شده در بازار بازی “Freemium”. در حال حاضر ، سه عنوان در فروشگاه Play ارائه می شود: مسابقه قهرمانان, دعواهای آینده وت نیروی ضربت. آخرین مورد جدیدترین است و از نظر ما کامل ترین است. و بهترین از سه.

این یک است RPG به نوبه خود مشابه Legacy of Beast که به شما پیشنهاد می دهد تیمی از شش شخصیت و برای روبرو شدن با دشمنان. یک حالت داستان وجود دارد ، با چندین کمپین از قبل بصورت آنلاین. هر هفته رویدادهایی وجود دارد. و وجود دارد یک قسمت چند نفره به ویژه ارائه شده با جناح های اتحاد ، مبارزات حمله (با سایر اعضای جناح) و PVP. این یک بازی با مقدار زیادی ، مطالب زیادی است. و صدها شخصیت مارول برای به دست آوردن.

Marvel Strike Force for Android را بارگیری کنید

★ (669170 رای) | بازی بازی نقش

نسخه 7.1.1 | توسعه دهنده Scopely | بروزرسانی در تاریخ 05/16/2023

دروازه بان فانتزی نهایی

دروازه بان فانتزی نهایی, توسعه یافته توسط دنا به نمایندگی از Square Enix ، اولین Freemium RPG در مجوز در تلفن هوشمند است. او پیش از شجاع اگزویوس و موبیوس بود. افتخار مکان به هنر پیکسل, Record Keeper سیستم جنگی معروف را می گیرد “ATB“(مخفف نبرد زمان فعال) ، با Final Fantasy IV معرفی شد و مدرن شد تا آن را به یک بازی بسیار استراتژیک تبدیل کند.

این سناریو ، که تا حد زیادی در پنج سال گسترش یافته است ، شما را به دنبال کردن دعوت می کند راهرو, بدجنس جوان بایگانی سلطنتی. این مسئولیت ، با دکتر Mog ، نظارت بر نقاشی های افسانه های بزرگ ، قهرمانان افسانه ای مانند ابر ، سسیل ، تررا ، رعد و برق یا شبانه. اما البته همه چیز طبق برنامه ریزی پیش نمی رود. و بایگانی جوان مجبور خواهد شد وارد نقاشی ها شوید و خاطرات را بازیابی کنید.

از این پایگاه ، شما (دوباره) تمام قسمت های این سریال را کشف خواهید کرد ، (دوباره) صحنه های افسانه ای را ببینید و دوباره مبارزه کنید (دوباره) کارفرمایان افسانه ای این سریال ، مانند گارلند ، اگزدیت یا سپهیروت. سلاح های فراوانی ، دعوت ها ، مژگان ، مهارت های منحصر به فرد ، Record Keeper عمق بسیار خوبی را ارائه می دهد. هر هفته توسط یک رویداد جدید متحرک می شود برای گسترش و بهبود تیم خود ، بازی برای خریدهای یکپارچه بیش از حد حریص نیست و جوایز کافی را برای تکامل با سرعت خاص خود ارائه می دهد. از طرف دیگر قسمت چند نفره در سالهای اخیر فوق العاده خود را از دست داده است.

دروازه بان Final Fantasy Record را برای Android بارگیری کنید

(158857 رای) | بازی بازی نقش

نسخه 8.6.0 | توسعه دهنده Dena Corp. | بروزرسانی در تاریخ 08/16/2022

Final Fantasy Brave Exvius

چند ماه پس از انتشار Record Keeper ، Square Enix شرط بندی در تلفن هوشمند را با او دو برابر می کند اگزویوس شجاع. و برای انجام این کار ، ناشر ژاپنی به آن پرداخته است گیم, نویسنده از مرزی شجاع این انتقاد تحسین برانگیز در سراسر جهان ، واجد شرایط بودن RPG “Final Fantasy for Mobile”. این بیشتر طول نکشید که Square Enix بخواهد از Gumi بخواهد مخلوط مناسبی را بین این دو ایجاد کند.

بر خلاف رکورد دروازه بان ، Exvius Brave شما را به زندگی دعوت می کند یک سناریوی کاملاً جدید. شما ماجراهای باران ، لاسول را دنبال می کنید و آن جهان را برای محافظت از کریستال های Veritas ، شش شوالیه جاودانه از دنیای دیگر به پایان می رسانید. و برای موفقیت در شکست دادن آنها ، آنها از دیدگاه ها ، قهرمانان جهان خود ، بلکه سایر دنیای جهان Final Fantasy ، با احتمال متحد کردن در Noctis ، Bartz ، Lightning و سایر موارد دیگر استفاده می کنند. فصل اول کل کمپین لاپیس را شامل می شود ، دومین مورد از Paladia و سوم (فعلی) The Solo Adventures.

گیم پلی شجاع Exvius چندگانه است. دعوا کردن در برابر دشمنان مختلف. کاوش سیاه چال ها و شهرها برای جمع آوری اطلاعات ، مواد و اشیاء. وت مدیریت. مدیریت شخصیت ها برای استناد و توسعه. مدیریت سلاح و تجهیزات برای به دست آوردن ، ساخت و بهبود. مدیریت فراخوانی برای گرگرفتگی و رشد. Exvius Brave یک بازی بزرگ ، طولانی و خواستار است ، جایی که کشاورزی همه جا است. و فقط کوشا ترین (و بیشترین استراتژیست ها) تمام مطالب ارائه شده را تکمیل می کنند.

بارگیری Final Fantasy Brave Exvius برای Android

(836015 رای) | بازی بازی نقش

نسخه 8.2.0 | توسعه دهنده Square Enix Co.,با مسئولیت محدود. | بروزرسانی در تاریخ 05/15/2023

Final Fantasy Brave Exvius – War of the Visions

پس از موفقیت Exvius Brave ، Square Enix تصمیم گرفت این مجوز موازی را با یک بازی دوم به نام گسترش دهد جنگ دیدگاه ها. گیم پلی ، سبک گرافیکی و سناریوی این بازی کاملاً متفاوت است ، زیرا War of the Vision همه این عناصر را از آن وام می گیرد تاکتیک های فانتزی نهایی: جنگ شیرها. بنابراین این یک بازی بازی -بازی از نوع تاکتیکی با یک حرکت نوبت -بر روی یک شبکه است. این یک گیم پلی کاملاً متفاوت است که کسانی را که می خواهند کمی تغییر بین دو نبرد در Fire Emblem Heroes را برآورده کنند.

War of the Vision شما را به شرکت در جنگ بین چندین پادشاهی دعوت می کند. درگیری که اهداف و تحریک کنندگان واقعی آن در پایان سناریو فاش نمی شود. برای کمک به شما در زنده ماندن از نبردها ، قهرمانان اصلی این قسمت (مونت لئونیس ، استرن لئونیس ، ماچری هورن) و همچنین شخصیت های ایجاد شده برای Exvius شجاع (به عنوان مثال ایاکا و آیلین) و بسیاری دیگر از اوپوس های دیگر را در اختیار خواهید داشت. در سریال. مانند قهرمانان Fire Emblem ، جنگ دیدگاه ها به طور کامل از Final Fantasy Vivier Gargantuan ترسیم خواهد شد. که باعث می شود جنگ چشم اندازها عنوان نسبتاً طولانی داشته باشد.

بارگیری Final Fantasy Be: WOTV برای Android

(112816 رای) | شبیه سازی

نسخه 7.2.0 | توسعه دهنده Square Enix Co.,با مسئولیت محدود. | بروزرسانی در 05/02/2023

Fire Emblem Heroes

نماد آتش یک سری معروف از RPG تاکتیکی است که توسط سیستم های هوشمند و نینتندو. پس از گذشت بیش از دهها اقساط مختلف ، منتشر شده در تمام کنسول های نینتندو (با چند استثناء نادر ، مانند Nintendo 64) ، این سریال با اپیزود به نام Android و iOS گذشت Fire Emblem Heroes و الگوی اقتصادی آنهاست فراری.

Fire Emblem Heroes به همان مکانیک بازی مانند سایر قسمت های این سریال متکی است. شما تیمی از قهرمانان را تشکیل می دهید. شما هر قهرمان را به زمین منتقل می کنید ، که هر مکان با یک جعبه شبکه مطابقت دارد. و شما با استفاده از نقاط قوت و ضعف شخصیت و هدف خود با تیم حریف روبرو می شوید (به خصوص این مشهور مثلث سلاح, Signature of the Fire Emblem Series).

بازی ارائه می دهد یک کمپین اصلی (بسیار) طولانی (به چهار کتاب تقسیم شده است) و همچنین وقایع موقتی به مشکل متغیر. برای آموزش تیم خود ، باید دعوت و چاپ های تصادفی آن را طی کنید. و اگر سنگ های دعوت کافی ندارید ، همیشه می توانید به لطف خریدهای یکپارچه ، دیگران را پرداخت کنید.

بارگیری Fire Emblem Heroes for Android

(607928 رای) | شبیه سازی

نسخه 7.5.0 | توسعه دهنده نینتندو شرکت., با مسئولیت محدود. | بروزرسانی در تاریخ 04/28/2023

پرندگان عصبانی 2

در سال 2015, پرندگان عصبانی 2 بازگشت پرندگان “Hyper Veneral” را امضا کرد ! نیازی به ارائه مجوز نیست. پس از زنجیره ای تغییرات (انفجار ، پاپ ، مسابقه ، کاوش ، تکامل و غیره., سرانجام این سریال با این Angry Birds 2 به منابع بازگشت. این واقعا خوب است.

این اوپوس جدید هنوز هم سطوح جدید ، پرندگان جدید و راه های جدید برای از بین بردن این خوک های زشت سارقان تخم مرغ را به ارمغان می آورد. به طور خاص ، اکنون ممکن است پرندگان تکامل, مکانیک هایی که باعث حضور در آن می شوند. این بازی پیر نشده است و همچنان با این سادگی که ما آن را می شناسیم سرگرم کننده است. ذکر ویژه ای برای کلاه هایی که لمس طراحی را به وجود می آورند.

Angry Birds 2 را برای Android بارگیری کنید

(6180511 رای) | عمومی

نسخه 3.12.1 | توسعه دهنده شرکت سرگرمی Rovio | بروزرسانی در 08/05/2023

ولتاژ نینجا Naruto X Boruto

Namco Bandai به دلیل کاتالوگ عظیم مجوزهای مانگا شناخته شده است ، هر کدام محبوب تر از دیگری هستند: یک قطعه ، اژدها توپ ، سنت سیه ، هنر شمشیر آنلاین ، هفت گناه کشنده ، گوندام یا ناروتو. تعداد کمی از آنها موضوع اقتباس بازی های ویدیویی در تلفن هوشمند نیستند. سریال ناروتو دارای چندین: Ultimate Ninja Blazing و Voltage Ninja است. ما تصمیم گرفتیم که دوم را در انتخاب خود ادغام کنیم ، زیرا با سایر سازگاری های جنسیتی متفاوت است.

این یک بازی استراتژی است, ترکیب عمل و دفاع برج. بر اساس گرافیک های زیبا وفادار به این سریال ، او یک کمپین انفرادی کوتاه ارائه می دهد ، اما مهمتر از همه یک حالت چند نفره بسیار دوستانه ، به خصوص با چند دوست. هدف این است که قلعه ای ایجاد کنید که به عنوان یک اردوگاه پایه برای تدوین استراتژی ها ، تنظیم تله ها و تصور برنامه هایی با هدف حمله به بازیکنان دیگر ، به شما خدمت کند. و بدیهی است با دوستان خود حمله کنید, در زمان واقعی. خنده داره.

ولتاژ Naruto X Boruto Ninja را برای Android بارگیری کنید

توجه: ★★★★ (992435 رای) | عمل

نسخه 10.4.1 | توسعه دهنده Bandai Namco Entertainment Inc. | بروزرسانی در تاریخ 05/16/2023

سنگ

نشانگر کولاک در موبایل خیلی حضور ندارد ، اما بازی کارت مجازی آن است سنگ (یا TCG ، برای بازی کارت تجارت) یک مرجع است. بازی کارت در حال انجام در دنیای World of Warcraft ، اصل آن ساده است: ساختن یک عرشه از 30 کارت ، روبرو شدن. وقف با حالت هایی مانند Arena ، Showdown یا Adventures ، بدون شک کامل ترین TCG.

طرفداران Esport ، همچنین توجه داشته باشید که Hearthstone یکی از فعال ترین بازی های این زمینه است. بسیاری از پسوندها به طور مرتب بازی را تمدید می کنند تا خسته نشوند.

Hearthstone را برای Android بارگیری کنید

(1889910 رای) | کارت

نسخه 26.2.174258 | توسعه دهنده Blizzard Entertainment ، Inc. | بروزرسانی در 05/03/2023

درگیری سلطنتی

هیچ, درگیری سلطنتی کلون دیگری نیست برخورد قبیله, اما کاهش. توسط سازندگان Clash of Clans ساخته شده است, سوپره, Clash Royale همان گیم پلی را نیز ارائه نمی دهد. در واقع ، این یک است دفاع از برج مفرد که دعواهای واقعاً استراتژیک را در زمان واقعی قرار می دهد که اغلب در عین حال دفاع از شما را از بین می برد.

برای انجام این کار ، شما در اختیار خود هستید کارتهای جمع آوری, که همه توانایی های حمله یا دفاع هستند. بسیار تاکتیکی تر از استراتژیک (برخلاف برخورد قبیله ها) ، مدیریت دشواری در اینجا به خوبی متعادل است تا شما را بخواهید به جلو بروید. مانند بسیاری از بازی های ژانر ، Clash Royale روی مدل کار می کند بازی با خریدهای یکپارچه رایگان. فراموش نکنید که برای پیشرفت حتی در بازی با راهنمای ما مشورت کنید !

Clash Royale را برای Android بارگیری کنید

(36251572 رای) | استراتژی

نسخه 3.3186.7 | توسعه دهنده Supercell | بروزرسانی در تاریخ 04/11/2023

جنگ قبایل

ما دیگر حضور نداریم جنگ قبایل, توسط استودیوی فنلاند ساخته شده است سوپره. در سال 2012 راه اندازی شد ، در حال حاضر میلیون ها دنبال کننده در سراسر جهان ایجاد می کند و از محبوب ترین در Android است. جامعه آن هنوز هم بسیار فعال است ، علی رغم سن پیشرفته و وقایع مکرر هنوز ارائه شده است.

برای کسانی که با این خطوط برخورد قبیله ها را کشف می کنند ، بدانید که این یک است بازی استراتژی جایی که شما باید با روبرو شدن با سایر بازیکنان ، قبیله خود (و انجمن صنفی خود) را به پیروزی برسانید. دهکده خود را بسازید ، دفاع خود را تقویت کنید ، سربازان خود را برای محافظت از آنچه متعلق به شما است ، گروه بندی کنید و به تسخیر سرزمین های جدید ، به تنهایی یا با دوستان خود بروید ! و این در چند لحظه ، زیرا شما فقط دارید چند دقیقه برای جمع کردن حریف خود. یک قالب ایده آل برای تلفن های هوشمند.

Legends of Runeterra

بازی های شورش یکی از احساسات بازی های ویدیویی را از سال 2010 ایجاد کرد: لیگ افسانه ها, یک بازی از نوع چند نفره “MOBA“” “. شرکت تابعه Tencent از سال 2015 ، استودیوی کالیفرنیا از آن زمان در بازی های رقابتی تخصص دارد و برخی مانند League of Legends به رویدادهایی از مسابقات ورزشی الکترونیکی تبدیل شده اند.

در حالی که منتظر ورود مجوز League of Legends در تلفن هوشمند هستید ، با اپیزودی به نام Wildrift (در حال حاضر در بتا) ، می توانید خود را با بدن گمشده پرتاب کنید Legend of Runeterra. بازی کارت جمع آوری مجازی ، Legend of Runeterra رقیب Hearthstone (که او مطمئناً امیدوار است از بین برود) ، با همان حالت های PVP.

کاملاً در فرانسوی و ارائه گرافیک بسیار زیبا همراهی گیم پلی محکم و پویا, این عنوان بر اساس مکانیک Freemium از هم جدا شده است: شما کارت های خود را از طریق بازی به دست می آورید که در صورت نیاز به شاهکار استراتژی خود ، یک فروشگاه به شما ارائه می دهد تا آن را تهیه کنید. هیچ قرعه کشی تصادفی ارائه نمی شود. این رایج نیست.

بازی های برتر اندرویدی برای استفاده در یک سفر ، بدون اتصال

شما که به دنبال بازی برای نصب روی تلفن هوشمند خود هستید تا انتظار داشته باشید یک تعطیلات قریب الوقوع تعطیلات ، در جای مناسب قرار بگیرید: ما بهترین بازی ها را برای امتحان کردن آفلاین شناسایی کرده ایم !

تعطیلات تابستانی گاهی اوقات شما را به سمت رها کردن رایانه شخصی یا کنسول خود سوق می دهد تا از یک پرتوی آفتاب لذت ببرید و انگشتان پای خود را در ساحل در ساحل قدم بزنید. خوشبختانه ، بازار بازی های موبایل بسیار توسعه یافته باقی مانده است ، و به این ترتیب مجموعه ای کامل از ناگت های کوچک را برای کشف یا کشف مجدد ارائه می دهد. برخی حتی از پیشنهاد و گیم پلی آنها ، گاه جاه طلب ، گاه پر از ایده های خوب غافلگیر می شوند. به هر حال ، این اغلب جایگزین مناسبی برای کشتن زمان در طی یک سفر طولانی یا انتظار بی پایان در فرودگاه است ، به عنوان مثال ، در حالی که کاملاً اشتیاق به بازی ویدیویی را رها نمی کند !

ساحل تابستانی

همیشه برای خوانندگان ما بسیار مراقبت کننده است ، بنابراین ما تصمیم گرفته ایم تا انتخاب جدیدی از عناوین را که از آن می توانید از آفلاین لذت ببرید ، جمع کنیم: یک دور از ماجراجویی ، بقا ، مبارزه یا حتی مدیریت ، بدون فراموش کردن بازی های استراتژی … به طور خلاصه ، چیزی برای همه وجود دارد ! بنابراین ما می گوییم از شما متشکرم ?

همچنین پرونده های دیگر ما را که به برنامه ها و بازی های Android اختصاص داده شده است ، پیدا کنید:

دره بنای تاریخی 2

بنای اندرویدی دره 2

قیمت: 2.99 یورو

بعد از اولین Opus بسیار موفق, دره بنای تاریخی 2 همچنین به عنوان یک عنوان بسیار دلپذیر برای رفتن عمل می کند. شما یک مادر و دخترش را در امتداد حماسه راهنمایی می کنید که شما را به سمت عبور از ساختارهای مختلف جادویی ، مسیرهای شیب دار و حل و فصل و حل و فصل پازل های ساخته شده ماهر ، با هدف پرده برداری از اسرار هندسه مقدس ، راهنمایی می کند.

جهت عالی هنری یک ارزش افزوده واقعی برای این عنوان است ، دقیقاً مانند بسیاری از جلوه های صوتی و چند تنظیم گیم پلی در مقایسه با قسمت قبلی. ما ممکن است بتوانیم در برابر طول عمر نسبتاً کوتاه آفت بزنیم ، اما چند ساعتی که برای شما می گذرانید مطمئناً شما را پر می کند.

سر و صدا

Solar Smash Android

قیمت: رایگان

به عنوان یک شبیه ساز تخریب سیاره ارائه شده است (بله بله !) ، این نرم افزار آن را به بازیکن واگذار می کند تا از یک زرادخانه کامل سلاح های مختلف برای از بین بردن سیارات مختلف استفاده کند: به طور خاص موشک های هسته ای ، لیزر و سیارک های غول پیکر وجود دارد !

یک تجربه نسبتاً لذت بخش که به همه امکان می دهد بدون صدمه زدن به پرواز ، به بزرگترین فانتاسم کشتار جمعی خود برسند ! اگر ارائه گرافیک انقلابی نباشد ، هر سلاحی که شما در دست خواهید گرفت باعث می شود از یک احساس و رضایت متفاوت لذت ببرید.

همچنین بخوانید:

 • بهترین بازی رایگان در رایانه شخصی و مک ، بدون صرف یک پنی
 • بهترین بازی های مرورگر رایگان برای کار از راه دور

هنجار

بیش از حد اندرویدی

قیمت: رایگان

هم در پیشنهاد کلی و هم در جهت هنری آن, هنجار کاملاً خیره کننده است. روشی بسیار دلپذیر برای امتحان کردن ژانر “کیف” ، حتی با یک سناریوی نسبتاً مرموز که اگر چیزی را متحول نکند ، می تواند دائماً به شما انگیزه دهد تا کمی بیشتر ببینید. به طور خلاصه ، یک ماجراجویی بازی ویدیویی رضایت بخش با یک طرف همهجانبه واقعاً هل داده شده و موسیقی متن فیلم عالی !

شما یک اکسپلورر را که به آنجا می رود برای کشف جلیقه های فضای مجازی به نام “شبکه قدیمی” ، نوعی یادگار از یک تمدن مخفی ناپدید شده ، با امید به فاش کردن برخی از با ارزش ترین اسرار جهان ، تجسم می کنید.

Shadow Fight 3

Shadow Fight 3 Android

قیمت: رایگان

در این عنوان ، افسانه می گوید که یک قهرمان آرزو می کند سرنوشت خود را دنبال کند و در مسیر انرژی سایه بایستد. برای انجام این کار ، او باید سه سبک جنگ را بیاموزد ، بهترین سلاح ها را در پادشاهی بیابد و از قدرتمندترین رزمندگان به چالش بکشد.

چشم برای چشم, Shadow Fight 3 تجربه ای در نیمه راه بین RPG و بازی های جنگی ارائه می دهد. شما قادر خواهید بود با حملات جدید ، سلاح و ظرفیت هایی که زرادخانه شما را تقویت می کند ، سبک جنگی خود را کم کم توسعه دهید. حتی سناریو با تمایل واقعی به ایجاد اتصال بین هر یک از موقعیت ها ، دلپذیر باقی می ماند.

روز زنده ماندن

Day R Survival Android

قیمت: رایگان

در این بازی Survival که مرتباً به روز شده است ، سعی می کنید زنده بمانید (منطق !) در وسط دنیایی که کاملاً توسط یک جنگ هسته ای ویران شده است. شما باید از عناصر مختلف مانند گرسنگی ، تابش و بیماری ها مراقب باشید تا به پایان سفر خود برسید و شما را به سمت عبور از اتحاد جماهیر شوروی برای یافتن عزیزان خود سوق دهد.

علاوه بر سمت مدیریت ، این نرم افزار از این رو سناریویی را در بر می گیرد که یک آخرالزمان مرموز را برجسته می کند ، خاطرات گمشده آخرین بازماندگان و اسرار پنهان اتحاد جماهیر شوروی.

سلول های مرده

سلولهای مرده اندرویدی

قیمت: 8.99 یورو

ناگت کوچک فرانسوی که در سال 2018 تحت ویندوز و کنسول های اتاق نشیمن ظاهر شد, سلول های مرده یکی از سرفه های شبیه سرکش است ، این بازی های دائماً متفاوت است که در آن شما باید از راهروهای تولید شده به طور تصادفی نظرسنجی کنید تا هر بار و گنجینه ها کمی بیشتر تجربه و گنجینه کسب کنید. بنابراین طرفین هرگز یکسان نیستند و شما با سلاح ها و قدرت های مختلف شروع می کنید تا در طول ماجراجویی و انتخاب های خود به اتمام برسید.

شما در آنجا یک زندانی افتاده در آنجا بازی می کنید ، با یک بدن بی سر و طعمه انگل ، که به دنبال انتقام از ستمگر است که در منطقه فرار می کند. شمشیر ، قوس ، سپر ، شلاق یا قدرت ویژه: در طول سرگردان های خود در زندان ، فاضلاب آن یا دیوارهای بیرونی آن ، گزینه های جدیدی را باز می کنید و خود را با ملاقات با بسیاری از کارفرمایان می توانید عبور دهید. دائماً تجدید می شود ، بازی نیز بسیار خواستار است ، با یک احساس واقعی پیشرفت. ضربه !

لنگه

لیمبو اندرویدی

قیمت: 4.79 یورو

در اصل خارج از کنسول و رایانه شخصی, لنگه به لطف گرافیک های سیاه و سفید کاملاً مجلل ، یک بازی پلت فرم مستقل کوچک است که در میان هزار قابل تشخیص است.

با این حال ، پشت این پلاستیک جذاب ، عنوانی را پنهان می کند که از بازیکنانش زیاد نمی بخشد. او کاملاً فلسفه را در آغوش می گیرد بمیرید و دوباره امتحان کنید و شما را وادار می کند تا قبل از پیروزی در تله های آن بارها و بارها را تجربه کنید. کمی تعجب آور است که کشف کرده اید که آیا قبلاً این کار را نکرده اید.

کاغذها لطفا

کاغذها لطفا

قیمت: 4.89 یورو

شاهکار کوچک بسیاری از جوایز -لوکاس پاپ را امضا کرد, کاغذها لطفا قبلاً در اولین انتشار خود در رایانه شخصی و MACOS ، حسی ایجاد کرده بود ، تا جایی که پتانسیل بازی های مستقل را تجسم کند. این به تازگی بر روی سیستم عامل های تلفن همراه ، با خوشحالی کسانی که هنوز این دیستوپی را کشف نکرده اند ، اقتباس شده است.

شما یک نگهبان مرزی در کشور ساختگی Arstotozka ، یک کشور مضر در اروپای شرقی در اوایل دهه 80 تجسم می کنید. وظیفه ی شما ? بی رحمانه مقالات شهروندان یا خارجی هایی را که در دفتر شما ظاهر می شوند کنترل کنید. سپس باید با گذرنامه ها و اسناد آنها با یک سری پروتکل ها مقابله کنید ، مقالات دروغین را برای بازسازی صاحبان خود شناسایی کنید یا برعکس ، کنجد گرانبهای ورودی خود را در قلمرو با یک تمبر بزرگ تأیید کنید. این کار روز به روز پیچیده است ، با تلاش های باکچیچ یا فساد ، سازماندهی مقاومت یا حتی جنبش های سیاسی که به تمایل به خروج از جمعیت خاص پایان می یابد. اما شما بهترین نتیجه نیستید: شما هر روز دستمزد بدبختی دریافت می کنید ، به لطف آن باید نیازهای اساسی خانواده خود را تأمین کنید. بین گرسنگی ، دارو یا گرمایش ، گاهی اوقات مجبور خواهید بود که تصمیم بگیرید و تعادل مناسب را پیدا کنید. اگر بازی خیلی خوشحال نباشد ، به سرعت به یک داروی سخت تبدیل می شود ، با انتخاب قرنیه باید در نظر گرفته شود و چندین شاخه برای رسیدن به پایان بازی.

ادیسه آلتو

Alto Odyssey Android

قیمت: رایگان

مجموعه مستقیم احساساتی ماجراجویی آلتو, ادیسه آلتو یک دونده در خالص ترین سنت است ، مانند قوطی یا Joyride Jetpack, برای نامگذاری فقط پیش سازهای ژانر. زمین به طور تصادفی ایجاد می شود ، موانعی برای جلوگیری از ، پاداش هایی برای جمع آوری … تمام DNA ژانر وجود دارد.

واقعیت باقی مانده است که ادیسه آلتو به لطف یک گیم پلی به راحتی قابل درک است که از این رقابت ها دور می شود ، زیرا تسلط کامل ، گرافیک کاملاً دشوار است کم رنگ از همه زیبایی ها ، و یک مدل بازی رایگان غیر تظاهر آمیز. بنابراین یک بازی عالی ، که می تواند ساعت های طولانی در طول تعطیلات خود را حفظ کند.

پناهگاه

پناهگاه Fallout Android

قیمت: رایگان

اگر ستون های ما را قدم می زنید ، باید قبلاً شنیده باشید پناهگاه از آنجا که او در پوشه ما در بهترین بازی های رایگان Android در مکان خوبی ظاهر می شود. از طرف دیگر ، چیزی که کمتر کسی می داند این است که این بازی مدیریتی دارای یک حالت آفلاین است و به شما امکان می دهد همچنان به بزرگنمایی پناهگاه خود ادامه دهید و ساکنان خود را در هر شرایطی مدیریت کنید.

و اگر هنوز هم از شیرجه زدن دریغ می کنید ، بدانید که این بازی اکنون دارای تلاشهایی است که گیم پلی را بسیار غنی می کند.

همچنین آخرین اخبار مربوط به حق رای دادن به Fallout را بخوانید:

سرزمین

اندرویدی Badland

قیمت: رایگان

اگر تا به حال نشنیده اید سرزمین, بدون تأخیر بیشتر روی آن سنگ بزنید. ضربه غیرقابل انکار از پرده های موبایل ، که از زمان انتشار آن با جوایز بسیاری اهدا می شود ، این بازی اکشن ماجراجویی با گرافیک زیبایی نادر مطمئناً جای خود را در کتابخانه اسباب بازی شما پیدا می کند.

ایده آل برای جوان و پیر ، علاوه بر یک حالت چند نفره محلی که اجازه می دهد 4 در همان دستگاه بازی کند ، با ایجاد یک همراه مسافر برای خانواده های بزرگ.

کاندلند

Android Crashlands

قیمت: 7.49 یورو

اگر می خواهید از تعطیلات خود لذت ببرید ، خرید نکنید کاندلند. به شدت الهام گرفته از گرسنه نشو از Klei ، اما با حضور در یک جهان علمی تخیلی ، این عنوان بسیار اعتیاد آور باعث می شود بدون توقف ساعت ها بازی کنید.

در مواجهه با یک سیاره ، شخصیت شما باید برای بقای خود بجنگد: برداشت منابع ، ساخت و سازهای اساسی ، تولید تجهیزات ، تلاش برای انجام ، به همان اندازه که استراتژیک است ، می جنگد ، همه چیز برای جلوگیری از ترک بازی شما وجود دارد یا شما را تشویق می کند برای برگشتن.

Hitman Go (Lara Croft Go & Deus Ex Go)

Hitman Go Android

قیمت: 6.99 یورو هرکدام

اگر چالش هایی را دوست دارید ، که این استراتژی شما را نمی ترساند و به دور خود می چرخید ، زمینه مورد علاقه شماست ، احتمالاً از آن قدردانی خواهید کرد سری Go ایجاد شده توسط Square Enix.

این بازی های کوچک از سه مجوز معروف خود اقتباس شده است ، این بازی های کوچک شما را در مقابل پازل هایی که با عشق برای شکنجه مننژهای شما طراحی شده اند ، قرار می دهند. ساده و اعتیاد آور ، این عناوین به لطف دشواری آنها ، ساعات طولانی شما را اشغال می کنند و اشیاء مختلف برای جمع آوری ، پنهان در همه جا.

گربه گرسنه

Android Harry Cat Nonogram

قیمت: رایگان

Picross شما می دانید ? محبوب شده توسط پیکروس ماریو, این بازی کوچک شما را در مقابل یک شبکه تزئین شده با ارقام قرار می دهد ، که به شما می گوید کدام جعبه ها را برای رنگ آمیزی در یک ردیف نیاز دارید. با تکمیل یک شبکه ، سپس یک نقاشی کوچک در هنر پیکسل را فاش خواهید کرد. با بیش از 500 شبکه مختلف ، 4 حالت دشواری و افزودن رنگ, گربه گرسنه Picross یک بازی مناسب برای گذراندن وقت در طول تعطیلات ، در حالی که مننژهای خود را کار می کنید.

خط حیات

خط نجات اندرویدی

قیمت: 3.39 یورو

بیشتر از یک بازی, خط حیات یک تجربه روایت بسیار جالب است که از پشتیبانی خود استفاده می کند ، در این حالت تلفن شما ، به عنوان عنصری از داستان که به شما گفته شده است.

شما در واقع با تیلور ، یک فضانورد شکست خورده در یک سیاره دوردست به دنبال خسارت در تماس خواهید بود. شما پس از آن تنها تماس او با خارج ، محرمانه خود خواهید شد و باید در مورد وضعیت خود به او مشاوره و عقیده ای بدهید تا به او کمک کند تا از این امر خارج شود. بسیار جذاب ، این داستان با چندین شاخه شما را بی تفاوت نمی کند ، مطمئن باشید.

کله کوچک

ماینکرافت اندرویدی

قیمت: 7.49 یورو

آیا ارائه واقعاً ضروری است کله کوچک ? یک جعبه واقعی که از زمان انتشار آن در بیش از 100 میلیون نسخه فروخته می شود ، این بازی ساختمانی در دنیای باز غیرقابل انکار همراه ایده آل برای تعطیلات شما است.

زمین بازی فقط با تصور شما محدود است ، Minecraft ساعت ها شما را به منابع معدن می برد ، دنیای خود را به طور تصادفی کشف می کند و آنچه را که تصور می کنید ، می سازید.

Plague Inc.

طاعون در آندروپ

قیمت: رایگان

هر شباهتی به حقایق اثبات شده کاملاً سرسخت خواهد بود. بازی استراتژی بسیار اصلی, Plague Inc. شما را در “اسپورهای” یک بیماری زا که فقط یک انسان را آلوده می کند قرار می دهد. از آنجا ، مانند هر بازی استراتژی با احترام خوب ، شما باید با آلوده کردن بیشتر و بیشتر مردم ، قلمرو خود را گسترش دهید تا اینکه آنها جهان را فتح کنند.

برای انجام این کار ، می توانید ویروس خود را برای مقابله با واکسن ، ایجاد ویژگی های جدید و تطبیق استراتژی خود با حرکات جمعیتی جهش دهید. به طور خلاصه ، یک راه برای بازی در رویدادهای واقعی.

جادوگری 1 ، 2 ، 3 و 4

اندرویدی

قیمت: 5.49 یورو هرکدام

اگر می دانید جادوگر The Fire Mountain ، Lone Wolf یا حتی چالش های خارق العاده و احساس دلتنگی شما را به خواندن ساده این عناوین حمله کرده است ، شکی نیست که این سریال جادوگری باید شما را راضی کند.

سازگاری بازی های ویدیویی از کتابی که شما قهرمان هستید ، این بازی ها این اصل را غنی می کنند تا آن را تعاملی تر کنند و ابعاد بصری بسیار جالبی به آن اضافه کنند.

اتاق سه

اتاق سه اندروید

قیمت: 4.49 یورو

اگر دوست دارید مردان را گسترده کنید, اتاق سه, و به نظر می رسد دو پیشین او یک انتخاب ایده آل است. کمی شبیه یک عرفان (ساده تر) ، شما را به دنیای مرموز و پر از معماها برای حل کردن سوق می دهید. اکتشاف و مشاهده کلید موفقیت در این قسمت سوم خواهد بود که پیشینیان خود را از نظر روایت و تحقق تخریب می کند. به همین ترتیب ، ما به شما توصیه می کنیم اگر می خواهید کل داستان را کشف کنید ، به اتاق 1 و 2 نگاهی بیندازید.

شما باید یک قایق بسازید (باید یک قایق بسازید)

شما باید یک ربات بسازید

قیمت: 2.69 یورو

بازی دوم بازی های هشتم بعد از 10،000،000, شما باید یک قایق بسازید (این ترجمه ، پروردگار !) یک بازی کوچک فوق العاده اعتیاد آور است که با خوشحالی Match 3 و RPG را مخلوط می کند. برای توسعه قایق خود باید بسیاری از محیط ها را با انجام Quests و جمع آوری مواد کشف کنید. برای انجام این کار ، شما باید کاشی های مشابه را تراز کنید تا اثر مورد نظر (شمشیر برای حمله ، کلیدها برای باز کردن قفسه سینه و غیره) را ایجاد کنید و پیشرفت خود را ادامه دهید. کمی تعجب از سادگی.

Zenonia 5

Zenonia 5 Android

قیمت: رایگان

قسمت پنجم یک سریال متولد موبایل, Zenonia 5 در خالص ترین سنت یک عمل RPG است. پس از انتخاب کلاس شخصیت خود ، می توانید به قلب یک داستان نسبتاً غنی و جذاب شیرجه بزنید ، اگرچه کمی کلاسیک است. برای خراب کردن هر چیزی ، بازی گرافیکی نسبتاً ریز و رنگارنگ ارائه می دهد که Mirettes شما را پر می کند. سایه کوچک روی صفحه ، فقط قسمت قبلی هنوز در فروشگاه Google Play وجود دارد ، که مانع از گسترش تجربه Zenonia تا پایه های آن می شود.

�� شما از Google News استفاده می کنید ? سخت افزار تام را به Google News اضافه کنید تا هیچ خبر مهمی از سایت ما از دست ندهد.