Android: بهترین آنتی ویروس رایگان ، بهترین آنتی ویروس اندرویدی (2023): که برای تلفن های هوشمند اتخاذ می شود?

بهترین آنتی ویروس اندرویدی (2023): که برای تلفن های هوشمند اتخاذ می کند 

آنتی ویروس در اندروید در قلب یک بحث عالی قرار دارد: برخی فکر می کنند که لازم نیست ، در حالی که برخی دیگر ترجیح می دهند احساس محافظت بهتری داشته باشند. به همین دلیل ما مقایسه ای از بهترین آنتی ویروس رایگان در Android را ارائه می دهیم.

بهترین آنتی ویروس اندرویدی: کدام برنامه را در سال 2023 انتخاب کنید ?

آنتی ویروس در اندروید در قلب یک بحث عالی قرار دارد: برخی فکر می کنند که لازم نیست ، در حالی که برخی دیگر ترجیح می دهند احساس محافظت بهتری داشته باشند. به همین دلیل ما مقایسه ای از بهترین آنتی ویروس رایگان در Android را ارائه می دهیم.

بهترین آنتی ویروس اندرویدی

این راهنما گزیده ای را ارائه می دهد بهترین آنتی ویروس اندرویدی رایگان. قبل از ادامه کار ، به خاطر داشته باشید که یک آنتی ویروس در تلفن هوشمند ضروری نیست ، به خصوص اگر ضمن احترام به برخی اقدامات اساسی امنیتی استفاده شود. پرونده ما در مورد نصب آنتی ویروس در تلفن هوشمند اندرویدی شما می تواند به شما در مشاهده واضح تر کمک کند.

360 امنیت

این بهترین آنتی ویروس همه کاره در Android نیست. علاوه بر این برای ارائه تمام امنیت لازم ، این برنامه کوچک ویژگی های دیگری را ارائه می دهد.

بنابراین او به “تقویت کننده” رم, که به شما امکان می دهد برنامه های غیر ضروری را در پس زمینه بکشید. همچنین یک عملکرد کاملاً جدید صرفه جویی در باتری را ارائه می دهد تا به شما در نظارت بر بیشترین برنامه های کاربردی و حفظ استقلال خود کمک کند.

Safe Security را بارگیری کنید – تمیز ، دسترسی به Android

(16756168 رای) | ابزار

نسخه 5.6.9.4834 | توسعه امنیت امنیت توسعه دهنده | بروزرسانی در تاریخ 06/18/2020

آنتی ویروس AVAST و ایمنی

AVAST 2020

Avast با بیش از 435 میلیون کاربر مؤثر است. این که آیا این جستجوی ویروس ها ، مسدود کردن آشکار برنامه ها یا محافظت از حریم خصوصی شما است ، برنامه AVAST از همه چیز مراقبت می کند تا تجربه شما آرام تر شود.

همچنین می توان انجام داد اسکن در تمام فضاهای ذخیره سازی (از جمله کارتهای حافظه). علاوه بر این ، برنامه ارائه می دهد فایروال برای مدیریت ترافیک (Wi-Fi ، داده) برنامه های خود را در صورت تمایل. قسمت “حریم خصوصی” به شما امکان می دهد اطلاعات زیادی را در تلفن و شبکه خود جمع آوری کنید.

با این وجود حتی اگر این راه حل مرتبط به نظر برسد ، Avast در مورد بهره برداری از داده های شخصی کاربران خود قلاب شده است. بنابراین ما از شما دعوت می کنیم گزینه های دیگر را اولویت در نظر بگیرید.

جریان بازی Google

AVG آنتی ویروس و ایمنی

AVG Antivirus 2019

AVG یک آنتی ویروس در حال حاضر شناخته شده در رایانه شخصی است و همچنین در دستگاه های تلفن همراه نیز به خوبی عمل می کند. گذشته از آن ، آنتی ویروس AVG برای Android اطلاعاتی در مورد عملکرد دستگاه شما ، به ویژه وضعیت باتری (دمای آن و سلامتی آن) با امکان پیکربندی حالت صرفه جویی در انرژی ارائه می دهد.

سرانجام ، برنامه در هنگام گشت و گذار در اینترنت ، همه چیز مورد نیاز شما برای اسکن پرونده ، محافظت از زمان واقعی را ارائه می دهد, تجزیه و تحلیل پیام کوتاه/MMS شما و طیف وسیعی از گزینه ها برای محافظت از برنامه های خود یا تماس تلفنی.

جریان بازی Google

Avira Security Antivirus & VPN

Avira ، همچنین در رایانه شخصی به دلیل کارآیی قابل توجه ، سرعت و مصرف کم منابع ، که به طرز دلپذیری در Android یافت می شود ، در PC نیز شناخته شده است. نه این که نسخه موبایل آنتی ویروس جانوری است که به دنبال ویروس است ، بلکه یک رابط ساده را در حد امکان اتخاذ می کند و تا زمانی که شما یک حساب کاربری ایجاد کرده اید به ملزومات می رود.

برای بقیه ، ما پیدا می کنیم یک ضدیت برای یافتن دستگاه اندرویدی گمشده یا سرقت شده خود, و حتی گزینه هایی برای قفل کردن آن از راه دور یا مستقیماً داده های موجود در آن. همچنین می توان یک لیست سیاه ایجاد کرد تا مخاطبین ناخواسته را مسدود کند که به عادت شما را آزار می دهد. همانطور که از نام آن پیداست ، Avira Ropose نیز VPN رایگان برای گشت و گذار در اینترنت ناشناس.

جریان بازی Google

آنتی ویروس و امنیت موبایل ، Applick ، ​​Booster (توسط Trend Micro)

Trend Micro مانند کسپرسکی ، Symantec یا McAfee است, یکی از کارشناسان امنیت IT در رایانه شخصی. شرکت منشاء ژاپنی ، Micro Trend اغلب در رتبه بندی بهترین آنتی ویروس های جهان وجود دارد. و البته ، پیشنهاد آن برای اندروید مبتنی بر این دانش است تا همه چیز را ارائه دهد همچنین کامل و کارآمد از مستقیم ترین رقابت.

در این بسته پیدا خواهید کرد ضد ویروس, بدیهی است ، با نرخ تشخیص بسیار بالا. آنجا نظارت همچنین قبل ، حین و بعد از نصب نیز انجام می شود. همین مورد از طرف URL ناوبری ، که هستند قبل از دسترسی به آن اسکن و مسدود شده است. و این هم در یک مرورگر وب سنتی است یا در مرورگر که در برنامه های خاص ادغام شده است.

این سیستم همچنین شامل ابزارهای حفاظت شده برای پرداخت موبایل است (علیه فیشینگ) یا نظارت بر شبکه های WiFi عمومی (برای جلوگیری از کسانی که سطح ایمنی بسیار کمی دارند). علاوه بر این ، برنامه شامل می شود ابزارهای بهینه سازی برای تمیز کردن سیستم نرم افزاری که از آن استفاده نمی کنید یا آن را بیش از حد انحصار می دهد. اینها نمونه هایی از بسیاری از ویژگی های این مجموعه است.

آنتی ویروس Bitdefender

آنتی ویروس Android Bitdefender

Bitdefender نیز ارائه می دهد یک راه حل رایگان در فروشگاه بازی. ناشر راه حل معروف چندین ویژگی در مورد کاربرد آن ، تأثیر کم بر استقلال ، پشتیبانی ابری برای تشخیص آسان تر تهدیدات احتمالی و تعداد کمی از دستکاری ها را برای بهره مندی از حمایت مؤثر در هر شرایطی برجسته می کند.

راه حل محدود به ویژگی های خاص است ، Bitdefender به ویژه نسخه پرداخت شده دیگری را برای کسانی که مایل به فشار بیشتر تلفن هوشمند خود هستند ارائه می دهد. در اینجا برخی از عناصر که ویرایشگر آنتی ویروس برجسته است:

 • راه حل نور: امضاهای ویروس های شناخته شده در تلفن هوشمند ذخیره نمی شوند ، بلکه در ابر Bitdefender که تأثیر آن را در فضای ذخیره سازی بسیار محدود می کند. عملکرد دستگاه در هر شرایطی بهینه باقی مانده است.
 • استقلال: برنامه تأثیر کمی در باتری دارد ، یک سیستم “Autopilot” هنگام نصب برنامه ها را تجزیه و تحلیل می کند.
  بدون دستکاری خسته کننده: هیچ پیکربندی لازم نیست ، نصب برنامه برای بهره مندی از حداکثر امنیت کافی است.
 • ناشر همچنین یک راه حل پرداخت شده برای: یافتن دستگاه ، تجزیه و تحلیل صفحات وب مشاهده شده ، قفل تلفن هوشمند را از راه دور ارائه دهید.

Google Play

امنیت و آنتی ویروس موبایل ESET

آنتی ویروس

ESET فراتر از یک آنتی ویروس ساده با قابلیت های پیشرفته مانند محافظت در برابر تماس های ناخواسته و پیامک ، در برابر فیشینگ ، و حتی در برابر سرقت-این دو ویژگی آخر با این وجود با قیمت مناسب سالانه پرداخت می شود.

ESET بنابراین نسخه رایگان آنتی ویروس قدرتمند را برای اسکن تلفن هوشمند خود در برابر تهدیدها ارائه می دهد ، اما همچنین یک “سپر” در برابر باج افزار ، ابزاری برای اسکن دستگاه هایی که به درگاه USB دستگاه شما وصل می شوند (هنگام بارگذاری تلفن هوشمند خود در سوکت های ناشناخته ، مفید است. ) ، یا محافظت از زمان واقعی.

همه اینها با تعاریف ویروس به طور خودکار به روز شده. ESET مدتهاست که به دلیل اثربخشی نرم افزار آنتی ویروس و احترام به داده های شخصی کاربران ، مرجع نسبتاً مورد احترام در صنعت بوده است.

جریان بازی Google

آنتی ویروس Kaspersky & VPN

ما دیگر کسپرسکی را ارائه نمی دهیم ، یکی از ستون های آنتی ویروس روی رایانه شخصی با بیش از 20 سال تجربه و 400 میلیون کاربر است. به ناچار ، نسخه تلفن هوشمند نیز به یک ضروری تبدیل شده است. کاربرد آن بسیار خوب فکر شده است که به برخی از ویژگی های اضافی خوش آمدید.

ما به عنوان مثال توجه داشته باشید که محل تلفن هوشمند ، تماس های تماس و پیامک شماره های ناخواسته ، محافظت در برابر نشت داده ها ، VPN … این درست است که ما هرگز خیلی مراقب نیستیم ! در هر صورت کسپرسکی تمام تخصص های خود را در اندروید به ارمغان می آورد و سپس باید تشخیص داد که این برنامه بسیار زیبا و بصری است.

فرانس

Sophos Justcept X Mobile

سوفوس بهترین ضد ویروس 2018

حفاظت از سطح ، برنامه پیشنهاد می کند وب سایت های ناخواسته احتمالاً خطر را برای کاربران نشان دهد. هر برنامه در جستجوی محتوای مخرب مورد تجزیه و تحلیل قرار می گیرد.

 • فیلتر وب
 • مسدود کردن وب سایت ها با محتوای مخرب ، ناخواسته یا غیرقانونی. حفاظت از برنامه ها
 • برنامه های محافظت از رمز عبور. امنیت Wi-Fi
 • اتصال خود را برای جستجوی حملات رهگیری بررسی کنید (“انسان در وسط”).
 • لیست برنامه هایی که به داده های شخصی دسترسی پیدا می کنند یا می توانند منجر به هزینه شوند. مشاور امنیتی
 • مشاوره در مورد نحوه بهینه سازی ایمنی دستگاه خود. حفاظت از تماس نامطلوب
 • تماسهای تلفنی ناخواسته.
 • تأیید URL وب سایت های مخرب یا نامناسب.

فروشگاه Google Play

نتیجه

امیدواریم که این لیست به شما امکان دهد بهترین راه حل های آنتی ویروس را در Android رایگان بخوانید. از آمدن و اظهار نظر دریغ نکنید تا به ما بدهد نام آنتی ویروس مورد استفاده, و در صورت لزوم دلایل انتخاب شما یا به سادگی بیایید و سؤال کنید و به طور کلی درباره امنیت موبایل بحث کنید.

 • اشتراک اشتراک ->
 • توییتر
 • اشتراک گذاری
 • ارسال به یک دوست

بهترین آنتی ویروس اندرویدی (2023): که برای تلفن های هوشمند اتخاذ می کند ?

برای تلفن اندرویدی آنتی ویروس بگیرید که ارزش آن را دارد ? اگر نرم افزار محافظ در رایانه ها امری عادی است ، ما حق داریم از این سوال بپردازیم که آیا انتخاب یک راه حل معادل برای تلفن های هوشمند مرتبط است. خدمات زیادی برای تأمین تلفن شما وجود دارد ، اما بهترین آنتی ویروس برای اندروید چیست ?

برای کمک به شما در بین ده ها پیشنهاد موجود در سال 2023 ، ما مقایسه ای از بهترین آنتی ویروس برای Android را تنظیم کرده ایم. ما با بیرون کشیدن مشخصات سیستم عامل و همچنین مزایای محافظت از تلفن همراه شما شروع خواهیم کرد. سپس ما با ویژگی های آنها و قیمت آنها راه حل های مختلف را شرح خواهیم داد. شما آزاد هستید که یکی را انتخاب کنید که نیازهای شما را برآورده کند.

جهان n ° 1 (500 میلیون مشتری)

ویروس ها ، بدافزار ، فیشینگ را تشخیص می دهد

سریعترین بازار

پیشنهاد ویژه: 60 ٪ تخفیف

نظر ما : بهترین آنتی ویروس در همه دستگاه ها !

نورتون

ساده برای استفاده از آنتی ویروس

ضمانت 100 ٪ در برابر ویروس

محافظت از وب تاریک

پیشنهاد : -80 ٪ و 3 دستگاه

آنتی ویروس نورتون پلاس
نظر ما : بصری ترین آنتی ویروس موجود در بازار

در ویندوز بسیار محبوب است

مجموعه آنتی ویروس بسیار کامل

100 ٪ تهدیدهای مسدود شده

تأثیر کم بر عملکرد

نظر ما : مرجع امنیتی ویندوزهای تاریخی

مقایسه بهترین آنتی ویروس برای اندروید

قبل از حمله به مقایسه ما از بهترین آنتی ویروس برای اندروید در سال 2023 ، باید به عناصر متن بپردازیم تا در نظر بگیریم تا علاقه چنین نرم افزاری را تعیین کنیم. تا به امروز ، سیستم عامل Google بیشترین کاربرد در سراسر جهان است: بیش از 3 میلیارد تلفن با سهم بازار بیش از 70 ٪ مجهز است. تلفن های هوشمند اپل (تحت iOS) بسیار اقلیت هستند.

در نتیجه ، تلفن های هوشمند اندرویدی یک هدف ممتاز برای دزدان دریایی هستند. به همین ترتیب ، گوگل مانند اپل کار نمی کند که ترجیح می دهد قبل از قرار دادن آنها روی کور خود ، همه برنامه ها را بررسی کند. در مقابل ، اندروید می خواهد بسیار انعطاف پذیر و بازتر باشد ، همتای این واقعیت است که می توانید برنامه های خطرناکی را در فروشگاه بازی پیدا کنید.

اگر فروشگاه Google Play معصوم نباشد و برنامه های خاصی ممکن است خطرات داشته باشد ، شرکت برای جلوگیری از وقوع آن ، آنچه را می تواند انجام دهد. همچنین اگر برنامه های خارج از فروشگاه را بارگیری کنید ، احتمالاً طعمه ویروس خواهید بود ، همانطور که گاهی اوقات انجام می شود. به همین دلایل ، انتخاب بهترین آنتی ویروس برای اندروید می تواند مرتبط باشد.

آنتی ویروس برای اندروید ، برخلاف راه حل های اختصاص داده شده به iOS ، قادر به اسکن تلفن هوشمند شما هستند ، زیرا این مغایر با سیاست Google نیست. از طرف دیگر ، شما هنوز هم باید راه حل مناسب را برای جلوگیری از گرفتن یک ابزار با کیفیت پایین که حتی می تواند با نمایش تبلیغات مداوم (تبلیغات تبلیغاتی) ، جاسوسی از شما (جاسوسی) یا با فروش مجدد داده های شخصی خود برای تأمین مالی خود ، انتخاب کنید. در مقایسه ، ما نرم افزار محبوب را برجسته کرده ایم که کیفیت آن شناخته شده است.

بهترین آنتی ویروس اندرویدی در سال 2023:

 • بیت کمان
 • نورتون
 • مک آفی
 • آنتی ویروس NORDVPN
 • حیاط

1) Bitdefender

اولین کسی که در مقایسه ما از بهترین آنتی ویروس برای Android اتفاق می افتد Bitdefender است. احتمال کمی وجود دارد که ما باید این ناشر نرم افزار را ارائه دهیم همانطور که در جهان شناخته شده است. این شماره 1 بازار با بیش از 500 میلیون کاربر برای حضور در بیش از 200 کشور جهان است ، در سال 2001 پس از دیدن نور روز در رومانی وارد بازار اروپا شد. همچنین در iOS ، Android ، Windows و Mac خوب است.

آنتی ویروس برای اندرویدی که توسط ناشر نرم افزار برجسته شده است. این برای هر دو پایانه iOS و Android در نظر گرفته شده است ، اما ویژگی های بیشتری در مورد آن ارائه می دهد زیرا اپل قوانین بسیاری را به برنامه های ایمنی تلفن همراه تحمیل می کند.

برای استفاده از این آنتی ویروس برای Android ، دارای یک تلفن هوشمند با سیستم عامل Android 5 است.0 یا نسخه های فوقانی و همچنین یک اتصال فعال. این قادر خواهد بود از اتصال اینترنتی شما محافظت کند و از ورود هکر به دستگاه شما جلوگیری کند. بنابراین در مقابل حملات سایبری به اندرویدی که سالها به شکلی دیوانه وار رشد می کنند ، محافظت می شود.

ویژگی های امنیتی موبایل Bitdefender

Bitdefender Mobile Security یک آنتی ویروس بسیار کامل برای Android است ، این شامل تعداد زیادی از ویژگی ها و ابزارهایی است که به آن امکان می دهد محافظت مؤثر از تلفن هوشمند شما را ارائه دهد. به نظر ما ، این همچنین بهترین آنتی ویروس برای اندروید در سال 2023 است. در زیر ، در اینجا لیست تمام ویژگی های آن وجود دارد.

 • نصب و تحلیل تقاضا
 • شناسایی و مسدود کردن وب سایت هایی که حاوی بدافزار ، فیشینگ یا کلاهبرداری هستند
 • عملکرد هشدار کلاهبرداری
 • عملکرد Wearon (برای ساعتهای متصل)
 • عملکرد ضد ریاضت
 • مشاور خودکار
 • مسدود کردن دسترسی برنامه
 • محرمانه بودن حساب ها
 • VPN با 200 مگابایت در روز

کافی است بگوییم که تعداد ابزارهای موجود با امنیت موبایل Bitdefender چشمگیر است. او همه چیز را دارد تا خود را به عنوان شماره 1 مقایسه ما از بهترین آنتی ویروس در استخوان اندرویدی قرار دهد. اول ، تجزیه و تحلیل در مورد تقاضا و نصب به شما امکان می دهد هر زمان که برنامه های شما سالم باشد بررسی کنید. همچنین از نصب یک سرویس جدید معتبر است. در صورت خطر ، بلافاصله به شما هشدار داده می شود و می توانید مطابق آن عمل کنید. هیچ بازیگر دیگری نیز در تلفن همراه کامل نیست.

همانطور که در iOS ، حفاظت از وب امکان تشخیص و مسدود کردن وب سایت هایی را که حاوی بدافزار ، فیشینگ یا کلاهبرداری هستند ، فراهم می کند ، که می تواند هنگام مرور آنلاین از مشکلات بسیاری جلوگیری کند. به همین ترتیب ، عملکرد هشدار کلاهبرداری از تلفن هوشمند اندرویدی شما در برابر پیوندهای مخرب که اغلب برای دسترسی به داده های شما استفاده می شود و به دستگاه شما نفوذ می کند ، محافظت می کند. علاوه بر این ، Bitdefender یک سرویس مشابه در iOS ارائه می دهد و شایسته جایگاه خود در بین بهترین آنتی ویروس در آیفون است.

از طرف خود ، Wearon ویژگی ای است که به شما امکان می دهد از چندین گزینه ایمنی در ساعت متصل Android خود استفاده کنید ، که این یک مزیت اضافی خوب است. از طرف خود ، ابزار ضد ریاست به شما امکان می دهد دستگاه های آن را پیدا کرده و داده ها را از راه دور در صورت سرقت یا از دست دادن پاک کنید. این جالب است به خصوص اگر اطلاعات حساس مربوط به حرفه خود یا زندگی خصوصی خود را در تلفن هوشمند خود دارید. در صورت از دست دادن یا سرقت ، داده های شما به اشتراک گذاشته نمی شود.

امنیت موبایل Bitdefender

با استفاده از Autopilot ، شما از توصیه های شخصی که شما را از وضعیت ایمنی تلفن هوشمند Android خود آگاه می کند ، بهره مند می شوید. بنابراین ، می توانید اقدامات جدیدی را برای تقویت بیشتر محافظت خود تنظیم کنید ، این می تواند از به روزرسانی سیستم عامل در بسیاری از توصیه های دیگر باشد. به طور موازی ، محرمانه بودن حساب ها برای تأیید اینکه داده های شما تحت تأثیر تخلف یا تهدید قرار نمی گیرند ، مناسب است ، شما همچنین به اقداماتی که بسته به خطر انجام می شود دسترسی دارید.

با مسدود کردن دسترسی به برنامه ، می توانید تمام برنامه های خود را با کد دسترسی یا تأیید اثر انگشت تضمین کنید. آخرین عنصری که با این آنتی ویروس عالی برای اندروید در نظر گرفته شده است ، VPN است. چه با آنتی ویروس برای اندروید و چه برای هر آنتی ویروس دیگر ، این ابزار اغلب علاوه بر این ارائه می شود. شما با این پیشنهاد دسترسی محدود دارید ، اما می توانید در ماه چند یورو بیشتر از خدمات نامحدود استفاده کنید. این به شما امکان می دهد هنگام استفاده از شبکه داخلی یا حتی WiFi عمومی ، ترافیک اینترنت خود را رمزگذاری کنید. لطفاً توجه داشته باشید ، این یک VPN بسیار محدود در مقایسه با بازیکنان خالص است.

مهم است که قیمت انتخاب آنتی ویروس را در نظر بگیرید. در اینجا خبرهای خوبی دارید. نه تنها Bitdefender برای محافظت از تلفن هوشمند اندرویدی ، بلکه آنتی ویروس نیز بسیار خوب است. اگر نسخه اصلی آنتی ویروس را انتخاب کنید ، فقط برای یک دستگاه 9.99 یورو در هر سال هزینه خواهد داشت. همچنین می توانید فرمول های کامل تری مانند Bitdefender Total Security را انتخاب کنید که به شما امکان می دهد از چندین دستگاه محافظت کنید. این بهترین راه حل برای ترک هکرها نیست.

قیمت امنیت موبایل Bitdefender

 • 9.99 یورو در سال برای یک دستگاه

2) نورتون

نورتون دومین مقایسه ما از بهترین آنتی ویروس برای اندروید در سال 2023 است. همچنین در جهان بسیار مشهور است تا جایی که در بسیاری از کشورها حضور داشته باشد و در بسیاری از رایانه ها از قبل نصب شده باشد. از اصل آمریکایی ، این ناشر نرم افزار سالهاست که یکی از کارآمدترین آنها بوده است. این محصول بسیار خوبی است که هنگام نصب به راحتی قابل فراموشی است: سرعت تلفن هوشمند شما را مجازات نمی کند.

نورتون به یک سری امنیتی به نام Norton 360 متکی است ، فرمول های مختلف آن شامل ویژگی های کم و بیش و دستگاه هایی است که می توان از آن محافظت کرد. فرمول امنیتی موبایل Norton وجود دارد ، به تلفن های هوشمند که روی Android کار می کنند اختصاص داده شده است و شامل آنتی ویروس و همچنین بسیاری از ابزارها است.

برای نصب این آنتی ویروس برای Android در تلفن هوشمند خود ، باید سیستم عامل Android 8 را داشته باشد.0 یا نسخه بالاتر ، حداقل 50 مگابایت ذخیره سازی و اتصال به اینترنت فعال.

ویژگی های امنیتی موبایل نورتون

اکنون ما تمام ویژگی های این آنتی ویروس را برای اندروید بیرون خواهیم زد و جزئیات خواهیم داد. همانطور که گفتیم ، Norton Mobile Security یک راه حل بسیار کامل است ، در اینجا جزئیات است.

 • مسدود کننده بدافزار فعال
 • یک ضد آب و antiphish pktoct
 • عملکرد مشاور حریم خصوصی و مشاور برنامه
 • کارت تعاملی گزارش محرمانه بودن
 • ناوبری ایمن
 • امنیت Wi-Fi
 • بیانیه فعالیت

اولین ویژگی این آنتی ویروس برای اندروید مبارزه با بدافزار با تجزیه و تحلیل همه برنامه ها برای کمک به شما در حذف ویروس ها است. به همین ترتیب ، محلول ایمنی سایتهای خطرناکی را که در پشت فیشینگ قرار دارند ، مسدود می کند. در غیر این صورت ، ابزار مشاور حریم خصوصی مانع از بارگیری برنامه های خطرناک برای محرمانه بودن در فروشگاه App می شود. در مورد مشاور برنامه ، بارگیری سرویس را با نرم افزار تبلیغاتی مزاحم محدود می کند.

کارت تعاملی گزارش حریم خصوصی زمینه های جهان را برجسته می کند که برنامه ها می توانند داده ها و عکس های شخصی را ارسال کنند در حالی که بیانیه فعالیت تمام اقدامات لازم را برای ایمن سازی داده های شخصی شما و همچنین ممکن است برجسته می کند.

Norton 360 Android

شما همچنین از شبکه های WiFi که تحت تأثیر حمله قرار می گیرند ، مطلع می شوید که می تواند منجر به جاسوسی اتصال شما برای سرقت داده های شخصی یا عفونت دستگاه شما شود. مانند همتای Bitdefender ، Norton Mobile Security یک آنتی ویروس برای اندروید است که تأثیر بسیار کمی در عملکرد کلی تلفن هوشمند شما دارد. این همان چیزی است که یکی از بهترین آنتی ویروس ها را برای ترمینال اندرویدی ایجاد می کند.

قیمت امنیت موبایل نورتون

 • 9.99 یورو در طول سال اول به جای 29.99 یورو برای یک دستگاه

همچنین می توانید فرمول های حق بیمه Norton 360 Deluxe و Norton 360 را برای اطمینان از محافظت از رایانه خود علاوه بر تلفن هوشمند خود با این آنتی ویروس برای Android اطمینان حاصل کنید ، زیرا این دو پیشنهاد شامل Norton Mobile Security است. در اصل ، فرمول های موجود در نورتون کاملاً شبیه به Bitdefender است. با این حال ، دومی اولویت ما باقی مانده است: همچنین محبوب ترین در جهان است.

3) مک آفی

اکنون ما به سومین و آخرین مقایسه ما از بهترین آنتی ویروس برای اندروید اشاره خواهیم کرد: McAfee. مانند نورتون ، او گاهی اوقات در رایانه ها از قبل نصب شده است ، که مطمئناً بیش از بیست سال پیش به موفقیت وی در جهان کمک می کند.

برای استفاده از این آنتی ویروس در تلفن هوشمند Android ، باید فرمول Protection Total McAfee را انتخاب کنید ، این راه حل ایمنی برای ناشر نرم افزار است که شامل محافظت از تلفن های هوشمند به نام McAfee Mobile Security است. این هر دو Android و iOS را مدیریت می کند ، اما شامل ویژگی های بیشتری برای اولین بار است. برای بهره مندی از امنیت موبایل McAfee در تلفن هوشمند Android ، باید یک تلفن هوشمند سازگار با Android 4 داشته باشید.1 یا نسخه بالاتر.

ویژگی های امنیت موبایل McAfee

شما باید نگاهی دقیق تر به ویژگی های این آنتی ویروس برای Android امضا شده McAfee بیندازید ، در اینجا لیست کاملی از ابزارهای آن آورده شده است.

 • آنتی ویروس
 • یک VPN امن برای محرمانه بودن آنلاین
 • نظارت بر هویت حداکثر 10 آدرس ایمیل
 • محافظت از هویت در برابر اتصالات Wi-Fi خطرناک
 • تجزیه و تحلیل سیستم برای آخرین به روزرسانی ها

آنتی ویروس برای اندروید از اسکن محتویات تلفن هوشمند شما برای شناسایی و سپس حذف هر نوع بدافزار از انواع مختلف موجود در آنجا مراقبت می کند. یک بار دیگر ، یک VPN وجود دارد که ترافیک اینترنت شما را محدود می کند تا نقاط ورود را محدود کند.

در غیر این صورت ، امنیت موبایل McAfee همچنین از نظارت بر آدرس های ایمیل و داده های شخصی شما مراقبت می کند تا بررسی کند که این کار در دست بد نیست و شما می توانید در حالی که هنوز امکان پذیر است عمل کنید. تجزیه و تحلیل سیستم به شما امکان می دهد تأیید کنید که تمام برنامه های شما به روز است ، نکته مهم دیگر برای محافظت از تلفن هوشمند اندرویدی شما ، زیرا آخرین نسخه های برنامه ها اغلب شامل اصلاح گسل های ایمنی است.

برای استفاده از امنیت موبایل McAfee ، باید فرمول حفاظت از McAfee را برای چندین دستگاه انتخاب کنید ، این امکان را به شما می دهد تا رایانه ها (ویندوز و مکوس) و تلفن های هوشمند (Android و iOS) را ایمن کنید. در اینجا جزئیات قیمت ها وجود دارد ، دانستن اینکه هنوز تخفیف ها در حال انجام است. این گرانتر از رقابت است ، که ارزش آن را برای پول بسیار جالب تر از Bitdefender یا Norton می کند.

حفاظت کامل قیمت مک آفی

 • به علاوه: 39.95 یورو به مدت یک سال برای پنج دستگاه
 • حق بیمه: 44.95 یورو به مدت یک سال برای ده هواپیما

بهترین آنتی ویروس برای اندروید چیست ?

وقت آن است که مقایسه خود را از بهترین آنتی ویروس برای Android به پایان برسانیم. از نظر ما ، این راه حل امنیتی موبایل Bitdefender است که برجسته است. و به دلایل خوب ، این شامل بسیاری از ابزارها برای اطمینان از محافظت از دستگاه شما است ، در حالی که از ارزش عالی برای پول بهره می برد. از نظر امنیت ، Bitdefender یک مرجع است و تیم های بیش از 500 میلیون نفر در سراسر جهان. سطح حفاظت از آن استثنایی است و تجربه کاربر آن موفقیت آمیز است.

در هر صورت ، تمام آنتی ویروس های اندروید این راهنما از همه جهات مؤثر و مرتبط هستند ، با دانستن اینکه بسیاری از آنها در حال حاضر توسط تخفیف ها هدف قرار می گیرند. اکنون زمان مناسبی برای نگاهی دقیق تر به ایمنی تلفن هوشمند شما است. در واقع ، هکرها همیشه به تلفن های هوشمند حمله می کنند و سپس به رایانه ها نفوذ می کنند: این یک دروازه است که نباید از آن غافل شد. اگر نمی دانید کدام آنتی ویروس را در رایانه خود انتخاب کنید ، اینجا راهنما است.