دوربین حرارتی – بهترین برنامه های Android – AllBestApps ، 5 مورد برتر بهترین برنامه های دوربین حرارتی برای Android در سال 2023 – Tech Tribune France

5 بهترین برنامه دوربین حرارتی برتر برای اندروید در سال 2023

اگر دستگاهی برای استفاده دارید ، می توانید یکی از سه برنامه اول را امتحان کنید. اما اگر دستگاهی ندارید و می خواهید آن را برای تفریح ​​انتخاب کنید ، باید دو مورد آخر را انتخاب کنید.

بهترین برنامه های Android برای:
دوربین حرارتی

تلفن های هوشمند اکنون دستگاه های بسیار متنوع هستند که می توانند چندین کار را انجام دهند. آنها به دستگاه های بسیار محبوب تبدیل شده اند و توسط میلیون ها نفر مورد استفاده قرار می گیرند. با داشتن فناوری به طور فزاینده ای ، برنامه های تلفن همراه اکنون بسیار پیشرفته هستند. برنامه های موبایل Android بسیار محبوب هستند و اکنون برنامه های تخصصی وجود دارد که می توانند با یک جستجوی واحد بارگیری شوند. از جمله انواع اصلی برنامه ها ، می توانیم برنامه های “دوربین حرارتی” را ذکر کنیم. این برنامه ها برای کمک به کاربران در تشخیص اشیاء و سطوح از طریق یک رابط حرارتی طراحی شده اند. آنها برای افرادی که در زمینه علوم ، پزشکی و مهندسی کار می کنند بسیار مفید هستند.

برنامه های نوع “دوربین حرارتی” در بین کاربران Android بسیار محبوب است. این برنامه ها به کاربران امکان می دهند اشیاء و سطوح را از طریق دستگاه حرارتی تشخیص دهند. اکنون چندین برنامه Android در فروشگاه Google Play وجود دارد که می توانند روی دستگاه شما نصب شوند تا به شما در تشخیص اشیاء و سطوح از طریق دستگاه حرارتی کمک کند. این برنامه ها برای متخصصان مهندسی و پزشکی که می توانند از این برنامه ها برای تحقیقات و مشاهدات خود استفاده کنند بسیار مفید است.

در این مقاله ، ما در مورد بهترین برنامه های Android برای دوربین های حرارتی بحث خواهیم کرد. ما یک نمای کلی از برنامه های مختلف Android موجود برای دوربین های حرارتی خواهیم داشت و در مورد ویژگی های اصلی و مزایای ارائه شده توسط این برنامه ها بحث خواهیم کرد. ما همچنین سودمندی برنامه های کاربران Android را ارزیابی خواهیم کرد و در مورد ویژگی های اضافی که می توان از این برنامه ها به دست آورد ، بحث خواهیم کرد. ما همچنین در مورد بهترین برنامه های Android برای دوربین های حرارتی انتقاد و اظهار نظر خواهیم کرد.

دوربین دید در شب

با استفاده از این برنامه ، می توانید عملکرد دوربین های شکاری Vision Vision را تقلید کنید ، و به دوستان خود اعتقاد داشته باشید که به لطف تلفن هوشمند خود می توانید در تاریکی مشاهده کنید.با دوستان خود لذت ببرید و فکر کنید می توانید ببینید.

دوربین گرمی اثر HD

“دوربین گرمی HD Effect “دوربین شما را در شبیه سازی دستگاه تغییر می دهد گرمی. این برنامه با جریان ویدیویی دوربین یکپارچه شما در زمان واقعی و بر اساس.

دوربین گرمی شبیه سازی شده

این برنامه اثر است دوربین گرمی در زمان واقعی که شبیه سازی a دوربین فرو سرخ.از آن لذت ببرید دوربین گرمی. به دوستان خود شوخی کنید و.

اطلاعات سخت افزار خوانده

Droid Info یک برنامه مشخصات سخت افزاری برای Android با اطلاعات دقیق در مورد تلفن هوشمند شما از جمله دستگاه ، سیستم ، حافظه ، دوربین ، دما ، باتری و جزئیات است.

ایزموت

EasyRemote یک برنامه کاربردی با کارکردهای هوشمند برای مدیریت سیستم گرمایشی شما از طریق اینترنت – از کنترل دما تا نمایش عملکرد یک منظومه شمسی است.

دوربین چشم انداز گرمی

دوربین چشم انداز گرمی تأثیر عینک دید گرما را در تلفن شما شبیه سازی می کند. جهان را به عنوان یک شکارچی ببینید!دوربین بینایی گرمی سعی کنید استفاده کنید.

یکی را معاشقه کنید

با وجود امکان دیدن آنچه چشم غیر مسلح نمی تواند ، معاشقه یک تصویر بصری از اختلاف دمای دقیقه را فراهم می کند و به کاربران این قدرت را می دهد که در تاریکی ببینند ، منابع گرما را رعایت کنید.

ترمو چراغ قوه بینایی شب

چشم انداز شبانه دوربین گرمی یک مشعل واقعیت افزوده است ، می توانید فیلتر بینایی کروماتیک را فعال کنید گرمی / دید ترمو.دکمه را در گوشه بالا فشار دهید.

به دنبال حرارتی باشید

فضای داخلی یا خارج. با تشکر از این برنامه رایگان و الف دوربین تصویر سازی گرمی به دنبال حرارتی باشید ، می توانید با دقت و سرعت ، تشخیص ، بازرسی ، اندازه گیری و مشاهده.

Therm-APP ™ اساسی

تلفن هوشمند خود را به یک قدرتمند تبدیل کنید دوربین گرمی, ویژگی های آن ارائه یک دید شبانه بی نظیر و همچنین وضوح بالا برای تصویربرداری است.

محاسبه الکتریکی

ویژگی ها: 1 – تبدیل عمومی – وزن ، طول ، قدرت ، ولتاژ ، – بار الکتریکی ، اعداد ، – تبدیل فرکانس و دیگران. 2 – محاسبات روشنایی. -.

اثرات دوربین گرمی

شما به دنبال جلوه های زنده هستید دوربین از دید ماوراء بنفش یا گرمی? یا می خواهید مانند یک افسر پلیس یا جاسوسی بازی کنید و از چشم انداز شب استفاده کنید? همه اینها و اثرات دیگر.

معاشقه متحرک

ایمنی و سایر کاربران دوربین گرمی برای دسترسی و کنترل FLIR® Senseurs (با سازگاری Nexus) از راه دور از دستگاه های Android ™ آنها.این.

myflir for cat s60

S60 ** برنامه Myflir کنترل می کند دوربین گرمی یکپارچه شده در تلفن هوشمند Cat S60.لپتون یکپارچه گرمی ماژول Microtelécamera S60 ، با استفاده از معاشقه ، گرما.

شبیه ساز دوربین گرمی

دوربین گرمی شبیه ساز – یک فیلتر واقعی برای دوربین شما. شما به دنبال تصویربرداری خوب بوده اید گرمی در اندرویدی? با فیلترهای HD ما می توانید.

ابزارهای FLIR موبایل

و عکس های مادون قرمز برای انتخاب دوربین لاس زدن.با استفاده از ابزارهای FLIR ، دوربین می توان در یک منطقه پارک کرد و از بی سیم دیگری بهره برداری کرد – برای بازرسی های IR بسیار مفید است.

گرمی دوربین برای flir یکی

توجه: ### این برنامه نیاز به معاشقه دارد دوربین گرمی دستگاه USB یا S60 (تجهیزات) برای اتصال به تلفن هوشمند شما. ### برای اطلاعات بیشتر در Flirt One ، لطفا.

ماشین حساب حرارت

برنامه اجازه می دهد تا محاسبه شود: مقاومت گرمی (r) دیواره ضخامت خاص و غیره گرمی دیوار (K).بزرگترین R در دیوار ، از دست دادن گرما کمتر است.ضریب.

دوربین گرمی زنده

شما به دنبال بینایی یا شب هستید دوربین گرمی چشم انداز جلوه های زنده? یا می خواهید مانند یک افسر پلیس یا جاسوسی بازی کنید و از نور ماوراء بنفش استفاده کنید?همه اینها و.

برنامه ترموگرافی تستو

testo 868 testo 872.توابع: • یک تصویر زنده از دوربین گرمی در برنامه • کنترل از راه دور دوربین گرمی از طريق.

5 بهترین برنامه دوربین حرارتی برتر برای اندروید در سال 2023

کاوش در تاریکی همیشه سرگرم کننده و هیجان انگیز است. اما داشتن یک دستگاه حرارتی بالا اغلب برای استفاده فقط برای لذت امکان پذیر نیست. بیشتر متخصصان در ابتدا این دستگاه های حرارتی با تکنیک بالا را برای اهداف پزشکی یا سایر خدمات حرفه ای خریداری می کنند. در هر دو مورد ، منظور من برای شرایط سرگرم کننده و حرفه ای است ، می توانید از یک برنامه دوربین حرارتی برای Android استفاده کنید.

در صورت نیاز به یک دستگاه حرارتی اختصاص داده شده به استفاده حرفه ای ، دو نوع برنامه مختلف وجود دارد. و نوع دوم به چیزی شبیه به آن احتیاج ندارد و مردم عمدتاً از آنها برای لذت استفاده می کنند. اما برخی از برنامه ها همیشه به عنوان برنامه های حرفه ای کار می کنند. آنها نیازی به جانبی خارجی ندارند. با این حال ، شما ممکن است در اینجا باشید زیرا واقعیت علاقه مند است. خوب ، تا آخر با ما بمانید ، و من به شما قول می دهم که چیز خوبی را یاد خواهید گرفت.

فهرست پنهان شدن

بهترین برنامه های دوربین حرارتی برای Android که واقعاً کار می کنند

بسیاری از شما ممکن است اعتقاد نداشته باشید که کاربرد دوربین حرارتی برای اندروید واقعاً می تواند کار کند. اما باور کنید ، برخی از برنامه ها واقعاً کار می کنند. در طول لیست بهترین برنامه ها ، ما مجبور شدیم بسیاری از برنامه ها را امتحان کنیم که به معنای واقعی کلمه روحیه ما را از بین برده اند.

با این حال ، ما می توانیم مروارید را پیدا کنیم. و این برنامه هایی است که می خواهم درباره آنها صحبت کنم. اما به یاد داشته باشید که برنامه ها از نظر کیفیت و عملکرد یکسان نیستند. بنابراین برای یافتن مناسب ترین برنامه برای خود ، حتماً جزئیات را بررسی کنید.

1. یکی را معاشقه کنید

یکی را معاشقه کنید

بیایید با یک برنامه دوربین حرارتی کاملاً جدید که توسط Flir Systems ، Inc راه اندازی شده است شروع کنیم. Flir One به سادگی تلفن شما را به یک دوربین حرارتی حرفه ای تبدیل می کند. این فقط فقط در تلفن های اندرویدی کار می کند. با استفاده از این برنامه ، دیگر نیازی به جستجوی دوربین های حرارتی گران قیمت در بازار ندارید.

شما به یک دوربین حرارتی ارزان تر از آنچه فکر می کنید این برنامه را در سرویس قرار دهید ، نیاز خواهید داشت. همچنین می توانید بدون اتصال دستگاه خارجی ، برنامه را کشف کنید.

خصوصیات مهم

 • این برنامه به شما امکان می دهد تا با نمای دوربین به دنبال مشکلاتی باشید.
 • این به شما امکان می دهد داغترین و جالبترین نقاط را بدون هیچ گونه عارضه ای تشخیص دهید.
 • شما می توانید ضمن سفارشی کردن تصویر ، بین مجموعه ای از پالت های رنگی انتخاب کنید.
 • Flir One همچنین به شما امکان می دهد مقیاس مادون قرمز را برای برجسته کردن مشکل شناسایی شده حل کنید.
 • افزودن یادداشت های متن به تصاویر با این برنامه آسان است و به شما در مستند سازی اکتشافات خود کمک می کند.
 • همچنین می توانید بدون هیچ گونه تبدیل به راحتی تصاویر خود را به اشتراک بگذارید.

2. جستجو حرارتی

برنامه های جستجو برای دوربین های حرارتی حرارتی برای اندروید

Seek Thermal یکی دیگر از برنامه های کاربردی ضروری دوربین حرارتی برای کاربران Android است که برای اسکن اشیاء بسته به درجه حرارت طراحی شده است. بر خلاف سایر کاربردهای حرارتی معمولی ، ساده است ، مانند آب آشامیدنی یک لیوان برای نصب و استفاده. پس از نصب برنامه ، باید دوربین حرارتی خارجی را به تلفن وصل کنید و آماده هستید. این برنامه بهترین محصول علوم محبوب و این خانه قدیمی را ارائه می دهد.

خصوصیات مهم

 • این برنامه تلفن شما را به یک شکارچی تبدیل می کند و هرگونه راحتی را تشخیص می دهد.
 • به راحتی می توانید تصاویر ضبط شده را از برنامه ضبط و به اشتراک بگذارید.
 • این امکان را به شما می دهد تا با جزئیات دمای گاه به گاه و تصاویر حرارتی مصرف کنید.
 • این برنامه در ابتدا همه اشیاء را در نور روز یا تاریکی بررسی می کند.
 • به راحتی می توانید بین چندین حالت نمایشگر و پالت های رنگی حرکت کنید.
 • همچنین در بیش از 500 مقاله مطبوعات جهانی در طول سال جاری ارائه شده است.

3. فابیسن

فابیسن

اگر به دنبال یک کاربرد ادراکی هستید ، استفاده آسان و قادر به تشخیص خودکار دمای خارجی صورت انسان است ، می توانم فوبیسن را پیشنهاد کنم. برای استفاده از آن باید عملکرد ضبط حرارتی دستگاه خود را اصلاح کنید.

با این حال ، این برنامه علاوه بر دستگاه Android شما ، تصاویر حرارتی را بر روی تبلت یا رایانه شخصی درمان می کند. این تمرکز بر تشخیص چهره های انسان و دمای خارجی است و سایر دمای اطراف حوزه بینایی را نادیده می گیرد.

خصوصیات مهم

 • Febiscan به طور خودکار چهره های انسانی را با استفاده از هوش مصنوعی تشخیص می دهد.
 • این عمدتا مکانهایی را که درجه حرارت زیاد و پایین است برجسته می کند.
 • این برنامه حداکثر دمای تحمیل شده بر چهره انسان را اندازه گیری می کند.
 • همچنین اگر دمای بالا تشخیص داده شود ، بوق صدا ایجاد می کند.
 • شما با این برنامه دمای تقریبی خارجی صورت انسان دریافت خواهید کرد.

4. دوربین حرارتی FX

دوربین حرارتی FX

دوربین حرارتی FX یک برنامه دوربین حرارتی بسیار محبوب برای دستگاه های Android است ، اما متفاوت کار می کند. او عکس ها را با دوربین پیش فرض دستگاه شما ضبط می کند و تصویر را به یک عکس دوربین حرارتی تبدیل می کند. این برنامه همچنین برای اتصال به تلفن هوشمند خود به یک دستگاه حرارتی خارجی احتیاج ندارد.

همچنین می تواند فیلم هایی را با اثر دوربین حرارتی کامل ضبط کند و جلوه ها نیز قابل تغییر است. برنامه عمدتا از اندازه گیری دما در حالت معاشقه پشتیبانی می کند.

خصوصیات مهم

 • دوربین حرارتی FX به شما امکان می دهد تصاویر را با یک فشار روی یک دکمه ضبط کنید.
 • این عمدتا از دوربین دوربین برای دستگاه پشتیبانی می کند.
 • همچنین می توانید از دوربین جلوی دستگاه خود برای ضبط عکس های حرارتی استفاده کنید.
 • این برنامه در ابتدا با یک دکمه دوربین یکپارچه شده در برنامه تحویل داده می شود.
 • او همچنین از Flir One و Flir One Pro پشتیبانی می کند.
 • می توانید تصاویر ضبط شده توسط این برنامه را در قالب های مختلف فایل ذخیره کنید

5. شبیه ساز دوربین حرارتی واقعی

شبیه ساز دوربین حرارتی واقعی

برنامه جدید در بین Party Spot یک شبیه ساز دوربین حرارتی است. اما مانند یک دوربین حرارتی واقعی کار می کند. مانند برنامه قبلی ، دوربین دستگاه شما یا به دوربین حرارتی تبدیل نمی شود. در عوض ، او جلوه هایی را با جزئیات به هر آنچه را که با دوربین اصلی ضبط می کنید اضافه می کند.

بنابراین اگر دستگاه حرارتی ندارید ، می توانید از این برنامه برای تفریح ​​استفاده کنید. سرانجام ، این برنامه همچنین قادر به گرفتن عکس های شبیه سازی شده با دما است ، که توسط رنگ با سطوح مختلف گرمای مادون قرمز کدگذاری می شوند.

خصوصیات مهم

 • برنامه در ابتدا با فیلترهای مختلفی تحویل داده می شود که می تواند در دوربین های حرارتی اعمال شود.
 • می توانید از آن برای گرفتن عکس های حرارتی شبیه سازی شده استفاده کنید.
 • این امکان را به شما می دهد تا در تاریکی مشاهده کنید و از اثرات تابش مادون قرمز عکس بگیرید.
 • می توانید از این برنامه برای تشخیص بیش از حد گرمای دستگاه های الکترونیکی استفاده کنید.
 • علاوه بر این ، می تواند کارت حرارتی از هر منطقه را ضبط کند.
 • همچنین دارای یک اثر دوربین شبیه سازی دید حرارتی یکپارچه است تا آن را واقع بینانه تر کند.

پرسش

س: آیا می توانم از تلفن هوشمند Android خود برای ضبط عکس های حرارتی استفاده کنم ?

آ: بله ، می توانید از تلفن هوشمند Android خود برای ضبط عکس های حرارتی استفاده کنید. اما برای دستگاه Android خود به یک دستگاه حرارتی خارجی و یک برنامه دوربین حرارتی اختصاصی نیاز خواهید داشت. به این ترتیب ، دقیق ترین عکس های حرارتی را دریافت خواهید کرد. اگر دستگاه حرارتی ندارید ، می توانید از برنامه های دیگری نیز استفاده کنید که به هیچ دستگاه حرارتی احتیاج ندارند. اما شما باید با صحت این برنامه ها سازش کنید.

س: بهترین کاربرد دوربین حرارتی برای اندروید دقیق ترین خروجی حرارتی را ارائه می دهد ?

آ: Flir One و به دنبال حرارتی بهترین برنامه های دوربین حرارتی با بیشترین دقت هستند. اما برای به دست آوردن بهترین نتیجه با این برنامه ها باید از یک دستگاه معاشقه خارجی استفاده کنید. در آغاز ، این دو رایگان هستند ، اما برای به دست آوردن ویژگی های حق بیمه باید اشتراک های پرداخت شده را خریداری کنید.

س: آیا یک تلفن هوشمند با دوربین حرارتی یکپارچه وجود دارد؟ ?

آ: شما ممکن است هیچ گوشی هوشمند مارک های محبوب با برنامه های دوربین حرارتی یکپارچه پیدا نکنید. اما برخی از مارک های بدون برند و نامشخص به ندرت تلفن هایی را با چنین ویژگی هایی راه اندازی کرده اند. Cat S62 Pro یکی از آنهاست.

س: آیا یک برنامه دوربین حرارتی وجود دارد که نیازی به دستگاه حرارتی ندارد ?

آ: بسیاری از برنامه های دوربین حرارتی به دستگاه های حرارتی خارجی احتیاج ندارند. دوربین حرارتی شبیه ساز واقعی و دوربین حرارتی شبیه ساز واقعی و دوربین حرارتی FX برنامه هایی هستند که می توانید از آنها استفاده کنید. اما این برنامه ها نمی توانند دقت را در صد درصد تضمین کنند.

س: چگونه کاربردهای دوربین حرارتی که نیازی به محیطی خارجی ندارند ?

آ: برنامه های دوربین حرارتی که نیازی به دستگاه حرارتی خارجی ندارند متفاوت کار می کنند. او به سادگی عکس را با استفاده از دوربین اصلی ضبط می کند. و سپس با اندازه گیری کدهای رنگ آن را به سمت عکس حرارتی بچرخانید.

سرانجام ، نگاه اجمالی

به یاد داشته باشید که استفاده از دوربین حرارتی یک برنامه دوربین معمولی برای دستگاه Android شما نیست. در واقع ، این در عملکرد آن چیزی مهم تر و پیچیده تر است. و امیدوارم که شما ایده کافی در مورد عملکرد یک برنامه دوربین حرارتی برای Android و برنامه هایی که واقعاً کار می کنند داشته باشید.

اگر دستگاهی برای استفاده دارید ، می توانید یکی از سه برنامه اول را امتحان کنید. اما اگر دستگاهی ندارید و می خواهید آن را برای تفریح ​​انتخاب کنید ، باید دو مورد آخر را انتخاب کنید.

اکنون انتخاب مناسب ترین برنامه دوربین حرارتی باید برای شما راحت تر باشد. بنابراین در اینجا ما امروز را مرخص می کنیم و به زودی با یک گروه منحصر به فرد دیگر از برنامه ها برمی گردیم. تا آن زمان ، ایمن و سالم بمانید. ممنون بخاطر وقتی که گذاشتید.