نحوه انتقال پیامک از Android به Android ، نحوه انتقال پیام کوتاه به لپ تاپ دیگر?

نحوه انتقال پیام کوتاه به لپ تاپ دیگر

مرحله 4. حرکت کنید تا ببینید کدام پیام ها در منبع Android شما مورد نظر هستند. سپس سیم های پیام کوتاه را انتخاب کنید ، روی نماد “صادرات” در نوار بالایی کلیک کنید و [نام Android Target] را انتخاب کنید.

5 راه انتقال پیامک اندرویدی به اندروید

هر زمان که از یک دستگاه Android به دستگاه دیگر برویم ، ما عمدتاً روی انتقال عکس ها ، فیلم ها ، مخاطبین و سایر پرونده های داده خود تمرکز می کنیم. خیلی اوقات ، ما فراموش می کنیم پیامک اندرویدی را به Android منتقل کنید, چه چیزی می تواند در دراز مدت علیه ما قرار بگیرد.

خواه این بحث های شخصی باشد یا اطلاعات مهم ، پیام های پیامکی ما گاهی اوقات می توانند حاوی جزئیات مهم باشند. بنابراین ، هنگامی که از Android قدیمی به Android جدید منتقل می شوید ، حتماً پیام های خود را نیز مهاجرت کنید. در این راهنما 5 روش مختلف برای یافتن نحوه انتقال پیامک Android به Android یاد خواهید گرفت.

 • قسمت 1: نحوه انتقال پیامک اندرویدی به اندروید در 1 کلیک (حداکثر. 3 دقیقه)
 • قسمت 2: نحوه انتقال پیامک اندرویدی به اندروید به صورت انتخابی (حداکثر. 3 دقیقه)
 • قسمت 3: نحوه انتقال پیامک اندرویدی به Android با استفاده از Android Sms Trans (حداکثر. 10 دقیقه)
 • قسمت چهارم: نحوه انتقال پیامک اندرویدی به اندروید با استفاده از بلوتوث (حداکثر. 15 دقیقه)
 • قسمت 5: نحوه انتقال پیامک اندرویدی به Android با استفاده از پیام کوتاه (حداکثر. 8 دقیقه)

قسمت 1: نحوه انتقال پیامک اندرویدی به اندروید در 1 کلیک (حداکثر. 3 دقیقه)

اگر به دنبال یک راه حل سریع و بدون دردسر برای انتقال پیام کوتاه اندرویدی به اندروید هستید ، نرم افزار زیر را ارائه دهید.FONE – انتقال تلفنی یک آزمون. با این ابزار می توانید به طور مستقیم تمام داده های مهم اندرویدی را منتقل کنید مانند پیام کوتاه از یک اندرویدی به دیگری. سازگار با تمام دستگاه های اصلی Android و iOS ، به شما امکان می دهد پیام ها را نه تنها بین Android و Android ، بلکه بین Android و iOS انتقال دهید.

محصول Wondershare drfone

دکتر.FONE – انتقال تلفنی

پیامک اندرویدی را با 1 کلیک به اندروید منتقل کنید

 • به راحتی هر نوع داده اندرویدی را به Android منتقل کنید ، از جمله پیام ها ، موسیقی ، فیلم ، عکس ، مخاطبین ، سیاهههای تماس و غیره.
 • انتقال پیام ها بین دو دستگاه حتی سیستم عامل های مختلف (iOS 15 و Android 10 شامل).
 • کاملاً با Apple ، Samsung ، HTC ، LG ، Sony ، Google ، Huawei ، Motorola ، ZTE ، Nokia و سایر تلفن های هوشمند و رایانه های هوشمند کار می کند.
 • کاملاً با تأمین کنندگان اصلی مانند ATT ، Verizon ، Sprint و T-Mobile سازگار است.
 • آخرین ویندوز 10 و مک 10.13 پشتیبانی شده.

3981454 مردم آن را بارگیری کردند

از یک کلیک ، نحوه انتقال پیام ها از Android به Android را در مدت زمان کوتاه مشاهده خواهید کرد. برنامه دسک تاپ برای ویندوز و مک در دسترس است و دارای یک نسخه آزمایشی رایگان است.

برای یادگیری نحوه انتقال پیام های متنی از Android به Android با یک کلیک ، این مراحل ساده را دنبال کنید.

مرحله 1. جعبه ابزار DR را راه اندازی کنید.در رایانه خود منصفانه باشید و ماژول “انتقال تلفن” را در صفحه اصلی آن انتخاب کنید.

انتقال پیام کوتاه اندرویدی

مرحله 2. دو دستگاه Android را به رایانه وصل کنید. در هیچ زمان ، برنامه به طور خودکار آنها را تشخیص داده و دو آیکون تلفن اندرویدی را نمایش می دهد.

مرحله 3. بررسی کنید که Android پیام های پیامکی را منتقل می کند و Android آنها را دریافت می کند. اگر می خواهید موقعیت آنها را تغییر دهید ، روی دکمه “معکوس” کلیک کنید.

انتقال پیام کوتاه اندرویدی

مرحله 4. تنها کاری که باید انجام دهید این است که نوع داده هایی را که می خواهید انتقال دهید انتخاب کنید. برای انتقال پیامک اندرویدی به Android ، گزینه “SMS” را از لیست انتخاب کنید.

مرحله 5. پس از انجام انتخاب های مناسب ، روی دکمه “راه اندازی کپی” کلیک کنید. این باعث انتقال پیام های شما و سایر داده ها از منبع به مقصد Android می شود.

انتقال پیام کوتاه اندرویدی

مرحله 6. بنشینید و لحظه ای صبر کنید تا انتقال پیامک به پایان برسد. پس از اتمام کار ، سریعاً به شما هشدار داده می شود. سپس می توانید دو دستگاه Android را با خیال راحت حذف کنید.

در این روش می توانید پیام های اندرویدی را با یک کلیک به Android منتقل کنید. این روند نه تنها آسان است بلکه باعث صرفه جویی در وقت زیادی می شود.

همیشه گیج ? لطفاً برای انجام عملیات انتقال پیام کوتاه اندرویدی ، این ویدئو را مشاهده کنید.

قسمت 2: نحوه انتقال پیام کوتاه اندرویدی به اندروید (حداکثر. 3 دقیقه)

بعضی اوقات شما نمی خواهید تمام پیام های Android را با یک کلیک منتقل کنید ، اما می خواهید فقط متن های مهم را برای انتقال به تلفن جدید Android انتخاب کنید. برای این نیاز, یک کلیک برای انتقال پیامک اندرویدی ممکن است انتظارات شما را برآورده نکند.

چه کاری باید انجام شود ?

در این شرایط ، شما بهتر است دکتر را انتخاب کنید.FONE – مدیر تلفن (Android) ، که برای تکمیل انتقال پیامک اندرویدی با پاسخگویی به نیازهای انتقال انتخابی تهیه شده است.

محصول Wondershare drfone

دکتر.FONE – مدیر تلفن (Android)

انتقال انتخابی پیام های پیامکی اندرویدی به Android

 • پیام ها ، مخاطبین و روزنامه های مورد نظر از Android به Android را انتخاب و انتقال دهید.
 • صادرات/وارد کردن موسیقی ، عکس ها ، فیلم ها ، مخاطبین ، پیامک ، برنامه ها و غیره. به رایانه/اندروید.
 • تجزیه و تحلیل و انتقال iTunes به Android (برعکس).
 • دستگاه Android خود را در رایانه مدیریت کنید.
 • کاملاً با Android 10 سازگار است.0.

4.683،542 مردم آن را بارگیری کردند

دانلود Drfone Google Play

دانلود فروشگاه برنامه Drfone

این ابزار انتقال پیام کوتاه اندرویدی برای تأمین نیازهای انتقال مشتری طراحی شده است. فقط فقط پیام های مورد نظر را به اندروید جدید منتقل کنید و پیام های ناخواسته را روی اندروید قدیمی بگذارید. بسیاری از کاربران آن را یک راه حل ایده آل برای به حداقل رساندن مصرف ذخیره پیامک در اندروید جدید می دانند.

دستورالعمل های زیر را دنبال کنید تا پیام کوتاه اندرویدی به Android منتقل شود:

مرحله 1. DR را نصب و راه اندازی کنید.fone ، و گزینه “انتقال” را در صفحه اصلی انتخاب کنید.

انتقال پیامک D

مرحله 2. دو دستگاه Android را با استفاده از درگاه های USB به رایانه خود وصل کنید. روی گوشه سمت چپ بالا کلیک کنید و می توانید نام دو دستگاه Android را مشاهده کنید. برای مشخص کردن آن به عنوان منبع Android برای انتقال پیام کوتاه به Android ، روی نام کلیک کنید.

انتقال پیامک

مرحله 3. روی برگه “اطلاعات” کلیک کنید. در این صفحه جدید می توانید مخاطبین و پیامک ها را در ستون سمت چپ مشاهده کنید. برای دسترسی به همه پیام های Android روی “پیام کوتاه” کلیک کنید.

مرحله 4. حرکت کنید تا ببینید کدام پیام ها در منبع Android شما مورد نظر هستند. سپس سیم های پیام کوتاه را انتخاب کنید ، روی نماد “صادرات” در نوار بالایی کلیک کنید و [نام Android Target] را انتخاب کنید.

انتقال پیام کوتاه اندرویدی آغاز شد

این کل فرآیند انتقال انتخابی پیام های اندرویدی به یک دستگاه جدید است. نه آسان ، اینطور نیست ?

قسمت 3: نحوه انتقال پیامک اندرویدی به Android با استفاده از Android Sms Trans (حداکثر. 10 دقیقه)

همچنین برخی از برنامه های به راحتی در دسترس وجود دارد که می توانید برای انتقال پیام های متنی از Android به Android استفاده کنید. به عنوان مثال ، انتقال پیام کوتاه اندرویدی یکی از برنامه های اثبات شده است و می تواند به شما کمک کند.

برنامه ابتدا پیام های Android شما را ذخیره می کند و سپس می تواند آنها را در دستگاه Android Target بازگرداند. پیام ها به کارت SD Android صادر می شوند که برای ترمیم پیامک استفاده می شود. اگرچه فرآیند انتقال پیام کوتاه به همان اندازه سریع و مستقیم نیست که فرآیند انتقال پیام های DR.FONE – انتقال تلفن ، می تواند نیازهای اساسی انتقال پیام کوتاه شما را برآورده کند.

در اینجا نحوه انتقال پیامک اندرویدی به Android با استفاده از این دستور برنامه آورده شده است انتقال پیام کوتاه اندرویدی.

مرحله 1. ابتدا برنامه انتقال پیام کوتاه اندرویدی را به منبع Android بارگیری کرده و آن را راه اندازی کنید. از صفحه اصلی آن ، روی گزینه “ذخیره پیامک” کلیک کنید.

انتقال پیامک D

مرحله 2. از شما خواسته می شود پرونده پشتیبان پیام های Android خود را نامگذاری کنید. هر نام پرونده را وارد کنید و ادامه دهید.

انتقال پیامک D

مرحله 3. این برنامه نشان می دهد که نسخه پشتیبان تهیه پیام کوتاه در کارت Android SD گرفته شده و ذخیره شده است.

انتقال پیامک D

مرحله 4. فقط کارت SD را با خیال راحت حذف کنید ، که حاوی نسخه پشتیبان از پیام های Android است و آن را در تلفن جدید Android خود قرار دهید.

مرحله 5. دوباره برنامه را راه اندازی کنید و روی گزینه “Restore SMS” کلیک کنید. فایل پشتیبان حاوی پیام های متنی خود را مرور کرده و آنها را در تلفن Android Target بازیابی کنید.

به این ترتیب ، می توانید پیام های اندرویدی را با استفاده از کارت SD به Android منتقل کنید. با این حال ، این فقط پیام های متنی را منتقل می کند و داده های رسانه ای دیگر را شامل نمی شود.

قسمت چهارم: نحوه انتقال پیام های اندرویدی به Android با استفاده از بلوتوث (حداکثر. 15 دقیقه)

اگرچه این تکنیک به طور گسترده ای توصیه نمی شود ، اما می توانید از عملکرد بلوتوث بومی اندروید برای انتقال پیام های متنی از یک اندرویدی به دیگری نیز استفاده کنید. از آنجا که انتقال پیامک از طریق بلوتوث به تدریج منسوخ می شود ، این قابلیت ممکن است در تمام دستگاه های Android پشتیبانی نشود. علاوه بر این ، ارسال پیام های اندرویدی از طریق بلوتوث مدت زمان زیادی طول می کشد.

این روش از دیدگاه امنیتی نیز توصیه نمی شود. اگر تلفن منبع Android دارای بدافزار است ، می تواند به تلفن هدف شما نیز منتقل شود. بنابراین ، شما باید این مورد را در آخرین استفاده برای انتقال پیامک اندرویدی در نظر بگیرید.

می توانید این مراحل را برای انتقال پیامک اندرویدی از طریق بلوتوث دنبال کنید.

مرحله 1. برای شروع ، منبع و دستگاه های Android در نزدیکی آن را در این نزدیکی قرار دهید.

مرحله 2. عملکرد بلوتوث را در دو دستگاه Android فعال کرده و با تأیید کد دسترسی ، آنها را مرتبط کنید.

مرحله 3. اکنون به برنامه پیام رسانی دستگاه منبع بروید و پیامهایی را که می خواهید انتقال دهید انتخاب کنید.

مرحله 4. به تنظیمات خود بروید و سیم های پیام کوتاه انتخاب شده را “ارسال” یا “به اشتراک بگذارید” انتخاب کنید. پس از آن ، شما باید پیامک را از طریق بلوتوث ارسال کنید.

مرحله 5. لیستی از تمام دستگاههای اندرویدی موجود نمایش داده می شود. فقط برای دریافت پیامک ، دستگاه هدف را فشار دهید.

مرحله 6. در مورد Android Target ، شما می توانید داده های پیام کوتاه دریافتی را دریافت کنید. “قبول” را لمس کنید و روند انتقال را با پیامک راه اندازی کنید.

انتقال پیامک D

همانطور که مشاهده می کنید ، یادگیری انتقال پیام از Android به Android از طریق بلوتوث بسیار خسته کننده است. این روش انتقال پیام کوتاه نه تنها مدت زمان زیادی طول می کشد ، بلکه اجرای آن نیز بسیار پیچیده خواهد بود.

قسمت 5: نحوه انتقال پیام های اندرویدی با استفاده از ترمیم پشتیبان پیام کوتاه (حداکثر. 8 دقیقه)

یکی دیگر از روشهای هوشمند و آسان برای انتقال پیامک اندرویدی به اندروید استفاده از برنامه پشتیبان گیری و برنامه ترمیم پیامک است. علاوه بر تهیه نسخه پشتیبان از پیام های Android و بازگرداندن آنها بعداً ، می تواند انتقال پیام کوتاه بی سیم نیز ایجاد کند. بر خلاف بلوتوث ، این انتقال پیام اندرویدی از طریق WiFi Direct انجام می شود ، که باعث می شود خیلی سریعتر و قابل اعتماد باشد.

این برنامه به صورت رایگان در دسترس است و می توانید در آدرس فروشگاه Google Play زیر بارگیری کنید. بنابراین ، قبل از شروع ، حتماً برنامه انتقال پیام کوتاه را به دو دستگاه Android بارگیری کرده اید.

بعداً می توانید این مراحل را برای انتقال پیام ها از Android به Android به طور مستقیم دنبال کنید.

  1. برنامه انتقال پیام کوتاه اندرویدی را در هر دو دستگاه راه اندازی کنید و پیام های خود را “انتقال” دهید. “انتقال” را در صفحه برنامه برنامه یا زیر برگه تنظیمات آن پیدا خواهید کرد.

  انتقال پیامک D

   1. اکنون باید منبع و دستگاه Android Target را مشخص کنید. در تلفن تلفن ، گزینه “ارسال این تلفن” را تایپ کنید ، در حالی که در دستگاه Target ، دکمه “دریافت در این تلفن” را تایپ کنید.

   انتقال پیامک D

    1. Android هدف در انتظار انتقال پیامک خواهد بود. از طرف دیگر ، می توانید لیستی از کلیه دستگاه های موجود در منبع Android را نمایش دهید. فقط دستگاه Android Target را از اینجا تایپ کنید.

    انتقال پیامک D

     1. در مورد Android Target ، دعوت به اتصال دریافت خواهید کرد. برای ادامه بر روی دکمه فرمان “پذیرش” تایپ کنید.

     انتقال پیامک D

      1. عالی ! شما تقریباً آنجا هستید. در منبع Android ، برنامه گزینه ای برای ارسال یک فایل پشتیبان قبلی یا کلیه پیام های متنی و تماس ها ارائه می دهد. گزینه مربوطه را انتخاب کرده و دکمه “OK” را فشار دهید.

      انتقال پیامک D

       1. فقط لحظه ای صبر کنید که پیام های اندرویدی به دستگاه هدف منتقل شود. پس از اتمام روند ، می توانید اهداف جدید منتقل شده به پیام های جدید به تلفن Android را مشاهده کنید.

       انتقال پیامک D

       بفرمایید ! اکنون ، به لطف این تکنیک ها ، می توانید پیامک اندرویدی را به راحتی به Android منتقل کنید. از بین همه این گزینه ها ، دکتر.FONE – انتقال تلفنی سریعترین و کاربردی ترین راه حل را ارائه می دهد ، و دکتر.FONE – مدیر تلفن درست می کند انتقال پیامک اندرویدی شخصی تر و انعطاف پذیر تر. فقط می توانید به وب سایت رسمی آن بروید و این ابزار را به صورت رایگان امتحان کنید. این امکان را به شما می دهد تا بدون هیچ مشکلی داده های خود را از یک تلفن به تلفن دیگر منتقل کنید.

       نحوه انتقال پیام کوتاه به لپ تاپ دیگر ?

       ارسال پیام کوتاه به لپ تاپ دیگر

       شما به تازگی یک تلفن هوشمند جدید ارائه داده اید ? شما می خواهید پیامک را از تلفن قدیمی خود منتقل کنید ، اما نمی دانید چگونه این کار را انجام دهید ? همانطور که به نظر می رسد غیرممکن است ، انتقال پیام کوتاه به تلفن همراه دیگر کاملاً امکان پذیر است. برای این کار ، تنوع خاصی از تکنیک ها در دسترس شما قرار می گیرد. پیدا کنید که از طریق این چند خط. ما را دنبال کنید تا چیزی را از دست ندهید.

       برای انتقال پیام های خود از یک برنامه استفاده کنید

       به طور کلی ، یک برنامه اندرویدی برای ذخیره و بازیابی پیامک یک تلفن هوشمند وجود دارد. ما بیشتر در مورد برنامه پشتیبان گیری و بازیابی پیامک ، یک برنامه رایگان و آسان برای استفاده صحبت می کنیم. به گفته این ، این ابزار شامل تبلیغاتی است که می توانید با استفاده از نسخه پرداخت شده پس از آن برداشت کنید. به خاطر داشته باشید که حتی اگر چندین برنامه اجازه این نوع اقدامات را بدهند ، این برنامه ساده ترین استفاده و عملی ترین است. با تشکر از دومی ، انتقال پیامک یا MMS شما از تلفن قدیمی شما به جدید شما.

       برای انجام این کار ، ابتدا باید نصب کرده و سپس برنامه را روی دو دستگاه راه اندازی کنید. سپس تمام مجوزهای درخواست شده توسط آن را ارائه دهید. در تلفن قدیمی خود ، قبل از بررسی هر یک از گزینه های مورد علاقه شما بین تماس ها ، پیامک ها و دیگران ، حتماً عمل “تنظیم پشتیبان” را راه اندازی کنید. با انتخاب مقصد پشتیبان خود ادامه دهید. برای نهایی کردن روند “نسخه پشتیبان تهیه کنید” را انتخاب کنید. اگر این موضوع را انتخاب کرده اید که نسخه پشتیبان از ابر را انتخاب نکرده اید ، از شما خواسته می شود فایل پشتیبان ایجاد شده را به تلفن جدید منتقل کنید. چگونه ? به سادگی از طریق بلوتوث یا از طریق USB.

       در مورد تلفن جدید ، شما باید عمل “بازیابی” موجود در منوی جانبی را راه اندازی کنید. متعاقباً قبل از بررسی داده ها برای بازیابی ، مکان فایل پشتیبان را انتخاب کنید. به یاد داشته باشید که روش پذیرایی برای چند لحظه از برنامه پشتیبان گیری و بازیابی پیامک استفاده می کند. تلفن سپس پیام های شما را بازیابی می کند. مراقب باشید زیرا این روند بسته به تعداد پیام ها برای بازیابی می تواند زمان ببرد. با بازگرداندن برنامه پیش فرض پیام کوتاه همه چیز را تمام کنید. پس از اتمام کار ، بدانید که کاملاً حق دارید از پیام کوتاه پیام کوتاه و بازیابی یا پیکربندی برنامه به منظور برنامه ریزی پشتیبان گیری منظم ، پیام های خود و ژورنال تماس خود استفاده کنید.

       همچنین بخوانید: چگونه باتری خود را با Android ذخیره کنید

       انتقال پیام کوتاه

       از برنامه سازنده استفاده کنید

       علاوه بر این ، بدانید که بسیاری از طراحان تلفن های هوشمند یک سرویس انتقال داده را از تلفن هوشمند قدیمی خود به جدید ارائه می دهند. این وظیفه شماست که برنامه های مورد نظر را با توجه به مارک تلفن خود نصب کنید. به طور کلی برای استفاده ساده ، برنامه های پذیرایی آن می توانند از طریق بلوتوث یا از طریق کابل USB عبور کنند. راهی برای انتقال مستقیم داده ها از یک دستگاه تلفن همراه به دیگری. این یک نسخه پشتیبان تهیه شده در Android کاملاً قادر به برآورده کردن نیازهای شما است.