موسیقی آمازون برای Android – بارگیری APK از Uptodown ، بارگیری موسیقی آمازون برای ویندوز ، مک ، وب ، iOS ، Android.

موسیقی آمازون

البته ، موسیقی آمازون دارای کیفیت پیشرفته صدا است که به شما امکان می دهد از همه تفاوت های ظریف بلندگوها یا کلاه ایمنی خود قدردانی کنید. با این حال ، اگر می خواهید به گزینه High Fidelity بروید ، باید در نامحدود مشترک شوید.

موسیقی آمازون

Amazon Music یک پلت فرم خواندن موسیقی است که توسط آمازون ساخته و اداره می شود ، که دسترسی به میلیون ها آهنگ از طریق تلفن هوشمند شما را ارائه می دهد. با تشکر از یک رابط بصری ، برنامه شامل بخش ها و لیست های مختلفی است که در آن می توانید قطعات موسیقی و انواع پادکست ها را پیدا کنید.

هنگامی که موسیقی آمازون را باز می کنید ، صفحه اصلی نمایش داده می شود و به روشی بسیار بصری ، هنرمندان ، آلبوم ها یا عناوین ستاره را به شما ارائه می دهد. به این ترتیب ، این پلتفرم توصیه های خود را با سلیقه شما تطبیق می دهد. بنابراین ، هر بار که برنامه را باز می کنید ، مطمئناً آهنگ ها و پادکست های جالب را پیدا خواهید کرد. لازم به ذکر است که ، در نسخه موجود در اشتراک حق بیمه خود ، بدون محدودیت یا تبلیغات به کل کاتالوگ دسترسی خواهید داشت. با این حال ، فقط در صورتی است که شما عضو Amazon Music Unlimited هستید ، می توانید آهنگ های موسیقی را بدون حالت تصادفی بخوانید.

یکی دیگر از ویژگی های جالب موسیقی آمازون امکان بارگیری هر محتوا برای گوش دادن به آن بعداً بدون اتصال به اینترنت است. علاوه بر این ، برنامه دارای یک حالت اتومبیل است که به شما امکان می دهد هنگام رانندگی رابط را با دید خود تطبیق دهید. بنابراین ، ضمن لذت بردن از موسیقی مورد علاقه خود یا پادکست که دوست دارید در جاده به آن گوش دهید ، از حواس پرتی رانندگی خودداری خواهید کرد.

البته ، موسیقی آمازون دارای کیفیت پیشرفته صدا است که به شما امکان می دهد از همه تفاوت های ظریف بلندگوها یا کلاه ایمنی خود قدردانی کنید. با این حال ، اگر می خواهید به گزینه High Fidelity بروید ، باید در نامحدود مشترک شوید.

بارگیری APK Music Amazon برای Android به شما امکان می دهد به میلیون ها آهنگ و صدها پادکست از تلفن هوشمند خود دسترسی پیدا کنید. بنابراین ، در طول روز ، شما همیشه محتوا خواهید داشت که از همان پلتفرم گوش دهید. شما حتی می توانید برنامه را با الکسا همگام سازی کنید تا دستیار مجازی آمازون محتوای مورد نظر را پخش کند.

بررسی توسط کارلوس مارتینز ترجمه شده توسط تیم بومی سازی Uptododown

شرایط مورد نیاز (آخرین نسخه)

 • به اندروید 7 نیاز دارد.0 یا بیشتر

سوالات متداول

آیا موسیقی آمازون رایگان است?

بله ، موسیقی آمازون با اشتراک اصلی شما رایگان است. با این حال ، برخی از ویژگی های آن به برنامه نامحدود نیاز دارد.

آیا می توانم در موسیقی آمازون به آهنگ های بدون اینترنت گوش کنم?

بله ، می توانید در موسیقی آمازون به آهنگ های بدون اینترنت گوش دهید. می توانید موسیقی را در تلفن هوشمند خود ذخیره کنید تا در صورت تمایل به آهنگ های مورد علاقه خود گوش دهید.

آیا می توانم موسیقی آمازون را برای کامپیوتر بارگیری کنم?

بله ، می توانید موسیقی آمازون را برای رایانه شخصی بارگیری کنید. این پلتفرم یک برنامه خاص برای ویندوز دارد تا بتوانید از رایانه خود به موسیقی مورد علاقه خود گوش دهید.

آیا می توانم موسیقی موسیقی آمازون را به سایر دستگاه ها ارسال کنم?

بله ، می توانید موسیقی را از موسیقی آمازون به دستگاه های دیگر ارسال کنید. وقتی به چیزی گوش می دهید ، فقط دکمه انتقال را لمس کنید تا صدا در جای دیگر پخش شود.

اطلاعات بیشتر

نام بسته کم.وابسته به آمازون.mp3
مجوز رایگان
سیستم عامل اندروید
دسته بندی سمعی
زبان فرانسوی

موسیقی آمازون

موسیقی آمازون

موسیقی آمازون یک سرویس پخش موسیقی است. همانطور که از نام آن پیداست ، متعلق به غول آمریکایی تجارت الکترونیکی آمازون است. این در سال 2007 ایجاد شده است ، وی در سالهای مختلف در چندین کشور اروپایی به زمین نشست و به این نکته که وی تا به امروز کاربران زیادی دارد.

در آغاز سال 2020 ، آمازون موسیقی 55 میلیون کاربر را گرد هم آورد ، رقمی که مطمئناً از آن تاریخ افزایش یافته است. تا به امروز ، این یکی از محبوب ترین سیستم عامل های موسیقی در کنار Spotify ، Deezer یا Apple Music است.

عملکرد سرویس موسیقی آمازون

بارگیری موسیقی آمازون و استفاده از سرویس پخش موسیقی بسیار ساده است. در ابتدا ، شما باید با ایجاد یک حساب کاربری شروع کنید و سپس فرمول خود را انتخاب کنید. شما بین یک پیشنهاد رایگان که روی تبلیغات متمرکز است و از اتصال خارج می شود ، انتخابی دارید ، به همین دلیل ما فقط می توانیم به شما توصیه کنیم که یک پیشنهاد پرداخت شده را انتخاب کنید. ما تمام اشتراک ها را با قیمت ها پس از آن شرح خواهیم داد.

با پیشنهادات پرداخت شده ، شما از کاتالوگ بیش از 70 میلیون عنوان در موسیقی آمازون بهره مند می شوید ، به این معنی که می توانید از بسیاری از آهنگ های موسیقی ، بلکه پادکست ها و رادیو نیز بهره مند شوید. به همین ترتیب ، اشتراک به شما امکان دسترسی به گوش دادن نامحدود و بدون تبلیغات را می دهد ، این بدان معنی است که هنگام گوش دادن به آهنگ های مورد علاقه خود ، قطع نمی شوید.

موسیقی آمازون به شما این فرصت را می دهد تا لیست های پخش زیادی را ایجاد کنید که می توانید نام آنها را تغییر دهید و اصلاح کنید ، این سرویس می تواند مطابق آهنگ های موجود در آنجا توصیه هایی را به شما ارائه دهد. از طرف دیگر ، شما همچنین می توانید لیست های پخش را جستجو و دنبال کنید ، چه از نظر جو ، چه به سبک موسیقی ، به صورت موسیقی ، به صورت رویداد یا موارد دیگر.

با استفاده از حالت اتصال خارج از کشور در موسیقی آمازون ، شما می توانید آهنگ ها را مستقیماً در برنامه بارگیری کنید تا به آنها گوش دهید حتی وقتی شبکه ندارید یا به WiFi وصل نمی شوید. بنابراین موسیقی شما می تواند شما را در تمام سفرهای شما دنبال کند.

سازگاری

می توانید موسیقی آمازون را بارگیری کنید و از بسیاری از دستگاه ها لذت ببرید. در واقع ، ما ابتدا سرویس موسیقی را از طریق برنامه تلفن همراه در iOS و Android پیدا می کنیم.

از طرف دیگر ، شما همچنین می توانید از هر مرورگر اینترنتی مانند Mozilla Firefox ، Google Chrome و دیگران به موسیقی آمازون نیز دسترسی پیدا کنید. این همچنین برای سیستم عامل رایانه شما (ویندوز ، مکوس و لینوکس) می خواهد.

قیمت

اگر بارگیری موسیقی آمازون کاملاً رایگان است ، سرویس پخش موسیقی پرداخت می شود. شما بین یک پیشنهاد رایگان و محدود و همچنین فرمول های پرداخت شده انتخابی دارید ، در اینجا جزئیات اشتراک ها و قیمت های مختلف آورده شده است.

موسیقی آمازون رایگان

 • رایگان
 • وقفه های تبلیغاتی
 • حالت آفلاین در دسترس نیست
 • محدود به یک دستگاه واحد

موسیقی آمازون نخست

 • شامل مشترکان حق بیمه (69.90 یورو در سال)
 • دسترسی به کاتالوگ 2 میلیون عنوان
 • گوش دادن نامحدود و بدون تبلیغات
 • حالت آفلاین پس از بارگیری آهنگ های خود در دسترس است
 • محدود به یک دستگاه واحد

موسیقی آمازون نامحدود (فردی)

 • 9.99 یورو در هر ماه
 • دسترسی به کاتالوگ بیش از 70 میلیون عنوان
 • گوش دادن نامحدود و بدون تبلیغات
 • حالت آفلاین پس از بارگیری آهنگ های خود در دسترس است
 • محدود به 1 حساب

موسیقی آمازون نامحدود (خانواده)

 • 14.99 یورو در هر ماه
 • دسترسی به کاتالوگ بیش از 70 میلیون عنوان
 • گوش دادن نامحدود و بدون تبلیغات
 • حالت آفلاین پس از بارگیری آهنگ های خود در دسترس است
 • محدودیت در 6 حساب

گزینه های دیگر برای موسیقی آمازون

موسیقی آمازون یک پلت فرم عالی پخش موسیقی است. با بیش از 70 میلیون عنوان ، به ویژگی های مربوط مانند حالت آفلاین یا لیست های پخش و سایر موارد متکی است. با این وجود ، این تنها خدمات موجود در جهان نیست ، باید با بسیاری از رقبا روبرو شود که استدلال نیز دارند ، ما گفتیم.

به جای بارگیری موسیقی آمازون ، می توانید خود را به سمت بارگیری Spotify سوق دهید. در سال 2022 ، پلت فرم اصلی سوئدی با ده ها میلیون کاربر رهبر مسلم در سراسر جهان باقی مانده است. این برنامه کاربردی را در ویندوز و MacOS ، بلکه Android و iOS در دسترس قرار می دهد ، به طوری که قطعات مورد علاقه خود را در تمام دستگاه های خود از طریق برنامه پیدا می کنید. از طرف دیگر ، برای جلوگیری از تبلیغات ، باید یک اشتراک پرداخت شده را نیز انتخاب کنید ، با دانستن اینکه می توانید یک فرمول فردی ، خانواده ، بلکه برای دانش آموزان نیز در نظر بگیرید – بنابراین در مورد دوم ارزان تر است.

مانند موسیقی آمازون ، Spotify ویژگی های بسیار جذاب را ارائه می دهد که بر اساس حضور بسیاری از عناوین و آهنگ ها است. ما همچنین از لیست پخش رادار از مسابقات برتر یا لیست های پخش که به طور مرتب بسته به بیشترین گوش دادن به خروجی ها یا عناوین به روز می شوند ، قدردانی می کنیم.

به جای سرویس موسیقی آمازون ، می توانید Deezer یا Apple Music را نیز انتخاب کنید. از منشأ فرانسوی ، اولین سکوی با حضور عملکرد جریان که تضمین راه اندازی یک لیست پخش تصادفی بر اساس سلیقه موسیقی شما است. مورد دوم ایجاد گروه اپل است ، همچنین از همه دستگاه های شما بسیار زیبا و آسان است ، با دانستن اینکه بدیهی است از اکوسیستم عالی سیب تا سیب سود می برد.