نحوه تنظیم زنگ هشدار در Android – آموزش برای مبتدیان ، تنظیم زنگ ساعت در ساعت در آیفون – کمک اپل (BE)

زنگ هشدار را در برنامه ساعت در آیفون تنظیم کنید

توجه: همچنین می توانید یک ساعت زنگ دار را در یک برنامه خواب کامل (با ساعت های خواب ، بیداری و حتی بیشتر) در برنامه بهداشت تعریف کنید. اگر نمی خواهید یک برنامه خواب را پیکربندی کنید ، می توانید در زمانی که می خواهید ساعت بیدار شوید ، یک زنگ معمولی را تعریف کنید.

نحوه تنظیم زنگ هشدار در Android – آموزش برای مبتدیان

تمام تلفن های هوشمند اندرویدی به طور طبیعی قابل استفاده هستند … ساعت زنگ دار ! برای پیدا کردن نحوه ایجاد زنگ خطر جدید در Android و حتماً در زمان مناسب از خواب بلند شوید ، راهنمای ما را برای مبتدیان دنبال کنید.

تلفن های هوشمند می توانند خود را برای همه چیز مفید کنند ، از پیچیده ترین کارها … تا ساده ترین زندگی روزمره. اگر از تلفن Android خود شروع کنید ، ممکن است توجه نکنید که می توانید از آن به عنوان یک ساعت زنگ دار ساده استفاده کنید.

این آموزش در یک تلفن هوشمند هواوی انجام شد. با این حال ، این روش در همه تلفن ها یکسان است: فقط چند نام می تواند در دستگاه شما تغییر کند.

زنگ هشدار خود را به صورت دستی برنامه ریزی کنید

برای تنظیم دستی یک ساعت زنگ دار ، فقط باید به لیست برنامه های خود بروید و “ساعت” را انتخاب کنید. همانطور که مشاهده می کنید ، در مقابل خود گزینه های مختلفی دارید: زنگ هشدار ، ساعت ، کرینومتر و تایمر. هشدار را انتخاب کنید.

آموزش-اندروید -01

آموزش-اندروید -02

این جایی است که می توانید ساعت ها و هشدارهای زنگ دار خود را ایجاد و مدیریت کنید. شما می توانید چندین ایجاد کنید و حتی آنها را برنامه ریزی کنید تا در روزهای خاص هفته زنگ بزنند. ” +” را فشار دهید.

آموزش-اندروید -03

آموزش-اندروید -04

برای تعریف زنگ هشدار خود ، به سادگی ساعت ها و دقیقه ها را به سمت بالا یا پایین بکشید تا زمان هدف خود را تعریف کنید. سپس چندین گزینه سفارشی سازی در دسترس شما است. اولین ، تمرین ، به شما امکان می دهد تعریف کنید که در طی آن روزها این زنگ هشدار فعال می شود ، به عنوان مثال به شما امکان می دهد تا آن را تا دوشنبه تا جمعه حلقه کنید.

آموزش-اندروید -05

آموزش-اندروید -06

انتخاب دوم ، صدا ، با کلیک بر روی آن به شما امکان می دهد تا آهنگ زنگ هشدار خود را تعریف کنید. به طور پیش فرض ، تلفن شما چندین فراگیر اساسی ارائه می دهد. همچنین می توانید با فشار دادن “موسیقی” در بالا ، موسیقی موجود در حافظه تلفن هوشمند خود را انتخاب کنید.

سرانجام ، آخرین انتخاب ، با کلمه ، به شما امکان می دهد تا کمی نام مستعار خود را به زنگ خود بدهید تا شما را از سودمندی آنها یادآوری کند و به سرعت بدانید که با چه چیزی مطابقت دارد. این عبارت اغلب هنگام صدا به صدا در می آید ، و این باعث می شود در حال حاضر راهی مناسب برای تازه کردن حافظه شما باشد.

برنامه بیدار شدن آن در صدا

با ظهور دستیاران شخصی ، می توانید زنگ هشدار خود را نیز با صدا برنامه ریزی کنید. در بیشتر تلفن های اندرویدی ، شما به دستیار Google دسترسی دارید که با گفتن “Ok Google” فعال می شود. دستیاران دیگر ، مانند Bixby در دستگاه های برند سامسونگ ، همان ظرفیت را دارند.

برای برنامه ریزی یک ساعت زنگ دار ، فقط باید آن را درخواست کنید ! “برنامه یک زنگ هشدار برای ساعت 2 بعد از ظهر” دقیقاً به اندازه “ساعت 2 بعد از ظهر من را بیدار کنید” کار می کند. برای مدیریت هشدارهای ایجاد شده به این ترتیب ، شما فقط باید به برنامه ای که در اولین نقطه مشاهده می شود برگردید.

زنگ هشدار را که قبلاً ایجاد شده است حذف کنید

برای حذف زنگ هشدار ، به سادگی یکی را که می خواهید حذف کنید فشار دهید. شما به لیستی از مراکز هشدار ایجاد شده وارد می شوید تا بتوانید به همان اندازه که می خواهید حذف کنید.

تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که روی صلیب کوچک جلوی زنگ هشدار که می خواهید حذف کنید کلیک کنید ، سپس در بالا سمت راست برای تأیید اصلاح خود. آنجا می روید !

تنظیمات زنگ خطر

بدانید که شما همچنین می توانید رفتار هشدار را به روشی دقیق تر تنظیم کنید. برای انجام این کار ، با فشار دادن نماد در سمت راست بالای پذیرش ، خود را در تنظیمات برنامه هدایت کنید.

آموزش Android-09

آموزش Android-10

در این منو قادر خواهید بود چندین چیز را تنظیم کنید. انتخاب اول به شما امکان می دهد تعریف کنید که آیا زنگ هشدار حتی اگر تلفن شما ساکت باشد به نظر می رسد. اگر دوست دارید تلفن هوشمند خود را در شب ارتعاش نکنید ، اما می ترسید که ساعت زنگ دار شما را فرار کند ، این کافی است تا به شما اطمینان دهد ! توجه داشته باشید که برخی از تلفن ها پس از خاموش شدن ، می توانند زنگ هشدار را روشن کنند: در این گزینه ها نیز می توانید در دسترس بودن چنین عملکردی را بررسی کنید.

“مدت زمان گرد” به شما امکان می دهد زمانی را که زنگ هشدار شما به تنهایی صدا می کند ، تعریف کنید اگر کسی آن را خاموش نکند. به طور پیش فرض ، در این مثال ، 5 دقیقه تنظیم می شود. سرانجام ، “تنظیم تمرینات زنگ هشدار” به شما امکان می دهد زمان انتظار را به جای متوقف کردن زنگ هشدار خود تعریف کنید ، آن را به سمت بالا فشار دهید (دکمه معروف چرت زدن در سیستم قدیمی رادیو).

آنچه باید به خاطر بسپارید

خلاصه مراحل دنبال کنید تا بتوانید زنگ هشدار یا ساعت زنگ دار خود را در Android ایجاد کنید.

نحوه ایجاد زنگ هشدار در Android

 • برنامه ساعت را باز کنید
 • فشار دهید +
 • زمان مورد نظر را تعریف کنید
 • آهنگ زنگ هشدار خود را انتخاب کنید
 • برای نمایش یک پیام ، عبارت را تغییر دهید

نحوه حذف زنگ هشدار در Android

 • برنامه ساعت را باز کنید
 • از زنگ هشدار که قبلاً ایجاد شده است پشتیبانی کنید
 • نماد حذف را فشار دهید
 • اصلاحات را تأیید کنید

می خواهید به جامعه ای از علاقه مندان بپیوندید ? Discord ما از شما استقبال می کند ، این یک مکان کمک و اشتیاق متقابل در مورد فناوری است.

زنگ هشدار را در برنامه ساعت در آیفون تنظیم کنید

در برنامه ساعت ، می توانید هشدارها را در هر زمان از روز تنظیم کرده و عود را برای یک یا چند روز از هفته فعال کنید.

سیری: به عنوان مثال بگویید: “ساعت زنگ دار من ساعت 7 A.M.”نحوه استفاده از سیری را پیدا کنید.

توجه: همچنین می توانید یک ساعت زنگ دار را در یک برنامه خواب کامل (با ساعت های خواب ، بیداری و حتی بیشتر) در برنامه بهداشت تعریف کنید. اگر نمی خواهید یک برنامه خواب را پیکربندی کنید ، می توانید در زمانی که می خواهید ساعت بیدار شوید ، یک زنگ معمولی را تعریف کنید.

صفحه پیکربندی یک زنگ هشدار ، با تنظیمات برای تغییر زمان زنگ ، عود آن را انتخاب کنید ، توضیحات اضافه کنید ، صدا را انتخاب کنید و فراخوان را فعال کنید

زنگ خطر را تنظیم کنید

شما می توانید هشدارها را در هر زمان تعریف کنید ، به خصوص در زمانی که می خواهید از خواب بیدار شوید. هشدارهایی که در ساعت تنظیم کرده اید مستقل از برنامه خواب شما هستند.

 1. برنامه ساعت را در آیفون خود باز کنید.
 2. هشدارها را لمس کنید ، سپس لمس کنید .
 3. زمان را تنظیم کنید ، سپس یک یا چند گزینه زیر را انتخاب کنید:
  • عود : روزهای هفته را انتخاب کنید که می خواهید زنگ خطر را ایجاد کند.
  • شرح : به زنگ هشدار مانند “آب دادن گیاهان” نام دهید.
  • او: لرزش ، یک قطعه یا آهنگ زنگ را انتخاب کنید.
  • یادآوری هشدار: نه دقیقه دیگر به خودتان بدهید.
 4. ذخیره را لمس کنید.

برای اصلاح زنگ هشدار ، زمان زنگ را لمس کنید. همچنین می توانید در بالا سمت چپ اصلاح را لمس کنید ، سپس زمان زنگ را لمس کنید.

هشدار را غیرفعال کنید

روی دکمه روبروی زمان هشدار ضربه بزنید.