بارگیری مدیر فایل برای Android (رایگان) – Clubic ، Download File Manager 2.7 APK برای Android رایگان

مدیر فایل اندرویدی

در ازای نمایش پرچم تبلیغاتی ، کلیه ویژگی های برنامه به صورت رایگان در دسترس است. برای حذف تبلیغات و باز کردن موضوع تاریک ، باید به نسخه حق بیمه بروید ، که 1.99 یورو در سال یا 7.99 یورو برای مجوز زندگی هزینه دارد.

مدیر پرونده + برای Android

به راحتی پرونده ها و پوشه های تلفن Android خود را به راحتی مدیریت کنید.

ستاره ستاره ستاره ستاره ستاره
4.1 (25 یادداشت)
File_download 4129 (30 روز)
توصیه شما در نظر گرفته شده است ، متشکرم !

آنتی ویروس رایگان به دلیل اثربخشی آن اهدا شد

امنیت ضد بدافزار AVAST دستگاه شما را در زمان واقعی به دنبال تهدیدهای احتمالی اسکن می کند

محافظت از شبکه Wi-Fi AVAST شبکه Wi-Fi شما و تمام دستگاه هایی را که به آن وصل شده اند ایمن می کند

یک آنتی ویروس سبک آنتی ویروس Avast تأثیر کمی در عملکرد دستگاه شما دارد

دانلود شما آماده است !

اگر بارگیری به صورت خودکار شروع نمی شود ، اینجا را کلیک کنید

صبر کنید تا برنامه بارگیری شود

نصب را راه اندازی کنید و دستورالعمل ها را دنبال کنید

از Avast استفاده کنید

برای در نظر گرفتن نظر خود ، لطفاً تأیید کنید که ربات نیستید:
لطفاً تأیید کنید که شما ربات نیستید

File Manager یک اکسپلورر فایل کامل و آسان برای Android است. رایگان با تبلیغات ، دارای طیف گسترده ای از ویژگی ها ، مانند تجزیه و تحلیل ترکیب ذخیره سازی و دسترسی به سرورهای FTP و خدمات ذخیره سازی ابری.

  • چرا از File Manager استفاده کنید ?
  • نحوه استفاده از File Manager ?
  • گزینه های File Manager چیست ?

چرا از File Manager استفاده کنید ?

اگر برنامه های مدیریت فایل به طور پیش فرض در تلفن های Android نصب شده برای بسیاری از کاربران کافی باشد ، محدودیت هایی وجود دارد ، و شما باید به راه حل های شخص ثالث مراجعه کنید تا از برخی از ویژگی های پیشرفته بهره مند شوید. مدیر پرونده یکی از آنهاست.

مدیریت پرونده های تلفن تلفن و کارت SD

مدیر پرونده مهمتر از همه اکتشافی از اسناد ذخیره شده در فضای ذخیره سازی محلی و کارت SD است. این ابزار با تعداد زیادی قالب ، اعم از متن ، تصاویر و فیلم ها ، پرونده های صوتی ، بایگانی سازگار است .بسته های زیپ یا برنامه .APK. برای هر عنصر ، نوار ابزار امکان انجام همه اقدامات مدیریت کلاسیک را امکان پذیر می کند:

تجزیه و تحلیل دقیق ترکیب ذخیره سازی

به لطف ابزار تجزیه و تحلیل ذخیره سازی ، برنامه امکان تعیین دقیق ترکیب ذخیره محلی و مکانی که توسط هر نوع پرونده گرفته شده است ، امکان پذیر است. این ابزار همچنین شناسایی و حذف پرونده های بزرگ و حافظه نهان برنامه ها را تسهیل می کند تا بتواند به سرعت فضا را در تلفن آزاد کند.

دسترسی از راه دور به پرونده ها و اسناد

علاوه بر مدیریت پرونده های محلی, مدیر پرونده به شما امکان می دهد فضاهای ذخیره سازی از راه دور مانند خدمات ابری را کشف کنید (صندوق عقب , درایو گوگل , یک درایو …) یا سرورهای NAS و FTP. به لطف پروتکل FTP ، مدیریت پرونده های تلفن از یک رایانه نیز امکان پذیر است.

نحوه استفاده از File Manager ?

مدیر پرونده برای بارگیری در دستگاه های Android از نسخه 5 در دسترس است.0 از استخوان ، لولیپوپ. رابط به زبان فرانسوی بصری است و دسته های مختلف ناوبری بین انواع مختلف پرونده های موجود در تلفن را تسهیل می کنند.

در ازای نمایش پرچم تبلیغاتی ، کلیه ویژگی های برنامه به صورت رایگان در دسترس است. برای حذف تبلیغات و باز کردن موضوع تاریک ، باید به نسخه حق بیمه بروید ، که 1.99 یورو در سال یا 7.99 یورو برای مجوز زندگی هزینه دارد.

برای استفاده از برنامه هیچ حساب لازم نیست و پرونده های دستگاه توسط توسعه دهندگان جمع آوری یا به اشتراک نمی گذارند. جمع آوری داده های استفاده اختیاری است و فقط برای اهداف تحلیلی.

گزینه های File Manager چیست ?

اگر این برنامه یکی از کاوشگران فایل بارگیری شده در فروشگاه Google Play است ، گزینه های قابل دوام زیادی وجود دارد.

در میان آنها, مدیر فایل متحیر یک مدیر منبع آزاد آزاد است که به دلیل سهولت در استفاده و سبکی (فقط 6 مگابایت) از آن استفاده می کند.

مدیر فایل اندرویدی

برنامه ای که ویژگی های مدیریت فایل Android را بهبود می بخشد

مطمئناً می دانید که Android برنامه مدیریت پرونده خود را ارائه می دهد. با این حال ، حتی اگر او با هر آنچه که کاربر اصلی ممکن است به آن نیاز داشته باشد انجام دهد, ممکن است بخواهید ویژگی های اضافی داشته باشید.

دو گزینه وجود دارد: نصب یک سرپرست پرونده متناسب با مارک دستگاه شما (ویکو ، هواوی ، آلکاتل ، سامسونگ ، شیائومی و غیره) یا یکی از آنها را بارگیری کنید مدیر پرونده توسعه یافته توسط همان تیم مسئول استاد پاک.

Android خود را با برنامه بهتر سازماندهی کنید مدیر پرونده استاد تمیز

اگر این فایل APK را در رایانه لوحی یا تلفن هوشمند خود بارگیری کنید ، می روید و همه پرونده ها را در دستگاه خود کنترل می کنید. شما موفق خواهید شد با تشکر از همه این ویژگی ها ::

  • برش ، کپی ، چسباندن ، حذف ، حرکت ، فشرده سازی و فشرده سازی پرونده ها ، انجام تحقیقات ..
  • از طریق حافظه تلفن یا کارت SD به صورت محلی در دستگاه عمل کنید اما به صورت آنلاین نیز: Dropbox ، Box ، Google Drive ، OneDrive ..
  • انتقال پرونده ها بین دستگاه ها از یک شبکه WiFi: می توانید پرونده های خود را از یک موبایل به رایانه یا برعکس با ویندوز یا لینوکس منتقل کنید.
  • یافتن پرونده ها در دستگاه با توجه به معیارهای سازمانی مختلف: این نوع پرونده (تصویر ، صوتی ، ویدئو ، بارگیری های اخیر و غیره را نشان می دهد).
  • دسترسی به آن در صفحه شروع -UP در میان ویجت برنامه.
  • سازگار با پروتکل های مختلف انتقال پرونده: FTP ، FTPS ، SFTP ، WebDAV و LAN/SMB.

سازمان فایل را به طور کامل در رایانه خود کنترل کنید.

و بدون شک ، همه کاربران عاشق طراحی رابط برنامه هستند زیرا به گونه ای انجام شده است که به نظر می رسد سایر مدیران فایل برای ویندوز یا مواردی که می توانند برای iPhone یا iPad بارگیری کنند ، که قابلیت استفاده و سادگی را انجام می دهد.

در عین حال ، این یک مکمل خوب برای برنامه ای مانند Master Clean است و به شما کمک می کند یک دستگاه تمیزتر و ترتیب داشته باشید.

شرایط و اطلاعات اضافی:

  • حداقل سیستم عامل مورد نیاز: Android 4.0.

الیس گوزمن

فارغ التحصیل در تاریخ و بعداً در مستندات ، من بیش از یک دهه تجربه در برنامه های آزمون و نوشتن دارم: انتقاد ، راهنما ، مقالات ، نکات جدید ، نکات. تعداد بیشماری وجود داشته است ، به خصوص در Android ، a.

مدیر پرونده

مدیر پرونده

بسیاری از مدیران پرونده در Android وجود دارد ، اما تعداد کمی از آنها وجود دارد که گزینه های زیادی را به عنوان برنامه تعمید یافته ارائه می دهند مدیر پرونده. در پشت رابط قدیمی خود ، برنامه کاملاً تمام آنچه را که ممکن است از این نوع سرویس بخواهد ارائه می دهد.

از ذخیره محلی پشتیبانی می کند ، اما همچنین در آن ذخیره می کند ابری از طریق خدمات مختلف شناخته شده ، دسترسی از راه دور را از طریق ایجاد FTP امکان پذیر می کند و به شما امکان می دهد بسیاری از پرونده ها را به صورت بومی باز کنید. کافی است که بگوییم با مدیر پرونده محدود نخواهید شد.

چرا از برنامه File Manager استفاده کنید ?

مدیر پرونده یک رابط کاربری دوستانه و بصری کاربر ارائه می دهد ، بنابراین ناوبری و استفاده از برنامه را تسهیل می کند. تو می توانی به راحتی به اسناد و پرونده های خود دسترسی پیدا کنید, و همچنین انجام اقداماتی مانند کپی ، جابجایی ، شهرت و حذف. با تشکر از این ویژگی های اساسی ، می توانید پرونده های خود را با توجه به نیاز خود سازماندهی کنید و فضای ذخیره سازی خود را مرتب نگه دارید.

برنامه همچنین پشتیبانی می کند مکانهای مختلف ذخیره سازی. می توانید پرونده ها و پوشه های ذخیره شده در فضای ذخیره سازی محلی دستگاه خود ، کارت SD یا دستگاه های USB متصل را مدیریت کنید.

مدیر پرونده

علاوه بر این ، File Manager به شما امکان دسترسی و اسناد خود را که در ابر ذخیره شده است مدیریت کنید با اتصال به خدمات محبوب مانند Dropbox و Google Drive. بنابراین می توانید به راحتی در هر کجا که هستید به پرونده های خود دسترسی پیدا کنید و آنها را بین دستگاه های مختلف همگام سازی کنید.

به شما امکان می دهد استفاده از ذخیره سازی خود ، برنامه را بهینه کنید شامل یک ابزار تجزیه و تحلیل ذخیره سازی است که امکان دانستن توزیع دقیق پرونده ها در دستگاه خود را به شما ارائه می دهد. این ابزار به شما امکان می دهد تا چقدر فضای توسط هر نوع پرونده اشغال شده باشد ، که شناسایی پوشه های بزرگ را تسهیل می کند.

علاوه بر این ، برنامه به شما امکان می دهد این پرونده های حجیم را به راحتی حذف کنید و همچنین حافظه نهان برنامه ها ، به شما امکان می دهد به سرعت فضای Android خود را آزاد کنید.

مدیر پروندهS با طیف گسترده ای از قالب های فایل سازگار است و به شما امکان می دهد انواع مختلف پرونده ها را مدیریت کنید. این که آیا این تصاویر ، فیلم ها ، اسناد یا صوتی است ، مدیر فایل به شما امکان می دهد آنها را مشاهده کنید ، آنها را سازماندهی کنید و اقدامات خاصی را برای هر نوع فایل انجام دهید.

ویژگی های پیشرفته ارائه شده توسط File Manager چیست ?

برنامه مدیر پرونده چندین ویژگی دیگر را ارائه می دهد تا به شما امکان می دهد پرونده های خود را به طور مؤثر بر روی دستگاه Android خود مدیریت کنید.

تابعی از جستجوی پیشرفته در File Manager موجود است. می توانید تحقیق کلمات کلیدی را انجام دهید یا از فیلترهای جستجو استفاده کنید تا سریع پرونده های خاص پیدا کنید. این ویژگی در هنگام داشتن پرونده های زیادی بسیار مفید است و می خواهید به سرعت یک فایل خاص را پیدا کنید.

برای صرفه جویی در فضای ذخیره سازی ، File Manager به شما امکان می دهد فشرده سازی پرونده ها در بایگانی در قالب zip. می توانید اندازه اسناد را کاهش داده و در دستگاه خود ذخیره کنید. علاوه بر این ، برنامه از رفع فشار فایل پشتیبانی می کند ، که به شما امکان می دهد پرونده های بایگانی موجود را استخراج کنید.

این برنامه همچنین ویژگی های اشتراک پرونده عملی ، به شما امکان می دهد آنها را از طریق برنامه های پیام رسانی ، ایمیل یا شبکه های اجتماعی مستقیماً از طریق مدیر فایل به اشتراک بگذارید.

از نظر امنیت, مدیر پرونده ویژگی هایی مانند محافظت از رمز عبور را برای پرونده های حساس ارائه می دهد. شما می توانید اسناد محرمانه خود را تضمین کرده و دسترسی به اطلاعات خاص را محدود کنید.

مدیر پرونده

نحوه استفاده از File Manager در Android ?

برنامه مدیر پرونده ابزاری عملی و قدرتمند است که در دستگاه های Android در دسترس است که به شما کمک می کند تا پرونده های خود را به راحتی مدیریت و به راحتی سازماندهی کنید. این که آیا پرونده های محلی خود را مدیریت کنید ، آنهایی که در کارت SD ، دستگاه USB یا حتی در ابر ذخیره شده اند.

برای شروع استفاده از File Manager در دستگاه Android خود ، به سادگی برنامه را از طریق پیوندهای مستقیم ما که به فروشگاه Google Play اشاره دارد ، به صورت رایگان بارگیری کنید. همچنین می توانید از لینک های ما برای بارگیری فایل APK استفاده کنید و دستورالعمل های نصب برنامه را در دستگاه Android خود دنبال کنید.

پس از نصب ، می توانید برنامه را از صفحه اصلی یا کشوی برنامه خود شروع کنید. مدیر فایل دوستانه کاربر به شما امکان می دهد از طریق پرونده ها و پوشه های خود به راحتی حرکت کنید.

برای انجام اقدامات روی پرونده های خود ، به سادگی با فشار دادن به طول ، پرونده یا پوشه مورد نظر را انتخاب کنید. یک منوی متنی ظاهر می شود و گزینه های مختلفی از قبیل کپی و کولاژ ، حذف ، برش ، تغییر نام ، انتقال ، فشرده سازی ، رفع فشار ، نشانک ها و سازماندهی پرونده های خود را به شما ارائه می دهد. همچنین می توانید از نمادها و دکمه های ناوبری برای مرور اسناد و پرونده های خود استفاده کنید.

File Manager از فرمت های مختلف فایل ، از جمله پرونده های APK پشتیبانی می کند ، به شما امکان می دهد تصاویر خود را در JPG ، PNG ، GIF ، BMP و غیره پیش نمایش دهید ، فایلهای صوتی خود را در MP3 ، MP4 ، WAV ، WMA ، FORMAT OGG ، FLAC و غیره مدیریت کنید. فیلم های خود را در AVI ، FLV ، MP4 ، ASF ، MPEG ، WMV و غیره بخوانید.

علاوه بر مدیریت پرونده های محلی, مدیر پرونده به شما امکان می دهد به خدمات ذخیره سازی متصل شوید و امکان دسترسی به پرونده های ابری خود ، بارگیری ، اصلاح آنها و هماهنگ سازی با دستگاه Android خود را به شما ارائه می دهد.

با استفاده از File Manager در Android ، می توانید از یک مدیریت مؤثر و کاربردی پرونده های خود استفاده کنید ، در حالی که از یک رابط کاربری کاربر و انعطاف پذیری عالی در مدیریت پرونده های محلی و ابری خود بهره مند می شوید.

مدیر پرونده

آیا مدیر فایل یک برنامه رایگان است ?

تمام ویژگی های برنامه File Manager هستند در دسترس رایگان, اما آگهی ها را روی صفحه مشاهده خواهید کرد. برای حذف تبلیغات و بهره مندی از موضوع تاریک ، می توانید نسخه Premium را انتخاب کنید که برای هزینه برای مجوز زندگی در دسترس است.

می توانید برنامه را بارگیری کنید مدیر پرونده در دستگاه های Android که تحت Android 5 کار می کنند.0 یا نسخه بعدی. این یک رابط بصری به زبان فرانسوی دارد ، که ناوبری بین انواع مختلف پرونده های موجود در تلفن هوشمند شما را تسهیل می کند.

برای استفاده از برنامه File Manager نیازی به حساب کاربری نیست و توسعه دهندگان به محرمانه بودن پرونده های شما احترام می گذارند. آنها پرونده ها را در دستگاه شما جمع نمی کنند یا به اشتراک نمی گذارند. بنابراین می توانید با اعتماد به نفس از برنامه استفاده کنید ، با دانستن اینکه پرونده های شما خصوصی و ایمن هستند.

ویرایشگر File Manager Plus
سیستم های عامل اندروید
اطلاع 1 406 302
دسته بندی سودمندی