Android Full Memory: آزاد کردن فضای ذخیره سازی در تلفن همراه ، نحوه آزاد کردن فضای ذخیره سازی در یک تلفن هوشمند اندرویدی?

نحوه رایگان فضای ذخیره سازی در تلفن هوشمند اندرویدی

همچنین می توانید گزینه های خود را از نظر جستجوی تجاری و هدف گذاری بررسی کنید. در مورد خط مشی رازداری یا سیاست کوکی ما اطلاعات بیشتری کسب کنید.

Android Full Memory: آزاد کردن فضای ذخیره سازی در تلفن همراه

ذخیره سازی تلفن هوشمند یا تبلت اندرویدی شما به اشباع می رسد ? فضای را برای بازیابی فضا تمیز کنید و بتوانید دوباره برنامه ها ، به روزرسانی ها ، عکس ها ، فیلم ها و پرونده های شخصی را ذخیره کنید !

امروزه تلفن های هوشمند با ظرفیت ذخیره سازی 64 گیگابایتی (برای لوتیس کمتر) ، بین 128 یا 256 گیگابایت برای بیشتر قسمت ها ، حتی 512 گیگابایتی یا 1 تا 1 تا مدل های بالا به بازار عرضه می شوند. قدیمی ترین ها هنوز باید از 32 گیگابایت (و گاهی اوقات کمتر) راضی باشند ، که به طور جدی استفاده از آنها را محدود می کند ، خواه نصب برنامه ها یا نگه داشتن پرونده ها از جمله عکس و فیلم باشد. به هر حال ، به جز اینکه کارتهای حافظه (در قالب microSD) را برای دستگاه هایی که آنها را می پذیرند ، جمع کنید ، فضای ذخیره سازی همیشه محدود است ، زیرا در اصل “تمام شده”.

تولید کنندگان این محدودیت ها را با استفاده گسترده از ذخیره آنلاین (در ابر) توجیه می کنند. مانند Google ، از جمله تلفن هوشمند فعلی High -end ، Pixel 6 Pro (تقریباً 900 یورو همه یکسان است …) ، فقط 128 گیگابایت فضا را سوار می کند. در حالی که Google Photos آماده است تا تمام عکس های شما و تمام فیلم های شما را در خود جای دهد ، ظرفیت ذخیره سازی بیشتری را فراهم می کند ? مطمئناً ، اما سرویس آنلاین آمریکایی ها به 15 گیگابایت محدود می شود و قوانین ذخیره سازی ، که قبلاً نامحدود بود ، از سال گذشته تغییر کرده است ، همانطور که در برگه عملی خود توضیح می دهیم.

همچنین ، برای جلوگیری از پایان دادن به پیام های معروف “غیرممکن برای کمبود فضای موجود” هنگام استفاده از تلفن هوشمند خود ، باید لمس تمیز کردن و مرتباً ترجیحاً انجام دهید. خوشبختانه ، اکثریت قریب به اتفاق تلفن های هوشمند Android ابزاری برای حذف موارد غیر ضروری مانند عکس یا فیلم های ناموفق دارند ، بلکه پرونده های حافظه پنهان را که موبایل شما به صورت روزانه جمع آوری می کند و ذخیره می کند. و اگر هیچ ابزاری برای انجام این کار وجود ندارد ، می توانید برای شروع با صف های Google به برنامه های رایگان اعتماد کنید. همچنین در این برنامه است که نسخه Android پیکسل غول آمریکایی را برای مدیریت فضای ذخیره سازی در حال استراحت است.

نحوه تخمین فضای ذخیره سازی مورد استفاده در دستگاه Android ?

ابتدا لازم است موجودی از فضای ذخیره سازی را روی دستگاه خود تهیه کنید. بنابراین می توانید تجسم کنید که پرونده های پرونده ها فضای کمی بیش از حد اشغال می کنند و بنابراین تمیز کردن را انجام می دهند.

the به تنظیمات تلفن های هوشمند دسترسی پیدا کنید. به دنبال بخش باشید ذخیره سازی و آن را فشار دهید.

► در موبایل سامسونگ ، انتخاب کنید نگهداری باتری و دستگاه سپس فشار دهید ذخیره سازی.

to بلافاصله موجودی از فضای ذخیره سازی تلفن هوشمند یا رایانه لوحی خود را نمایش دهید. بنابراین می توانید مکان اشغال شده توسط برنامه ها ، عکس ها ، فیلم ها ، پرونده های صوتی (موسیقی بلکه یادداشت های صوتی و ضبط های صوتی را که ساخته اید ، و غیره را ببینید.) و همچنین سبد. یک فرصت خوب وجود دارد که این گروه برنامه های کاربردی یا بزرگترین مورد از نزدیک توسط سیستم (که روی آن راهی برای عمل ندارید) و پرونده ها تصاویر وت فیلم های. با یک نگاه می توانید ببینید که کدام گروه مطمئناً سزاوار تمیز کردن کوچک برای بازیابی فضای کمی است.

نحوه حذف عناصر غیر ضروری در دستگاه Android ?

بسته به مارک ها و مدل های تلفن های هوشمند ، ممکن است عملکرد تمیز کردن کم و بیش ساده باشد. برخی بلافاصله یک دکمه دارند رهایی یا تمیزکردن و مرتب سازی خودکار از آنچه می توان حذف کرد وقتی دیگران به شما اجازه می دهند به شما مراجعه کنند و خود را انتخاب کنند که چه چیزی باید از بین برود. مثال در اینجا با Honor 10 Lite تحت Android 10 ، Google Pixel 6 Pro و یک Samsung Galaxy Note 10+ ، هر دو در Android 12.

► اگر تلفن همراه شما یک دکمه دارد تمیزکردن مثل این افتخار ، آن را فشار دهید.

► دستگاه سپس عناصری را ارائه می دهد که می توانید حذف کنید و فضایی را که می توانید بازیابی کنید نشان می دهد. نام یک دسته را فشار دهید تا ببینید چه چیزی در آن وجود دارد.

► در اینجا ، پرونده های ناخواسته (پوشش سیستم و عناصر در حافظه داخلی) می توانند چشم بسته را از بین ببرند.

► همچنین می توانید مقوله ای را برای تمیز کردن مانند تصاویر ، فیلم ها ، پرونده های صوتی و غیره انتخاب کنید. به حضور این گروه توجه داشته باشید پرونده های بزرگ. پرونده هایی وجود دارد که فضای زیادی مانند فیلم ها را به خود اختصاص می دهد در آنجا ذکر شده است. شاید عاقلانه باشد که با این گروه شروع کنیم تا فضای زیادی را به یکباره بدست آورید.

► در تلفن های هوشمند پیکسل ، برنامه Files برای تمیز کردن دستگاه شما مانور می دهد. به طور پیش فرض نصب شده ، این ابزار در واقع مدیر Google File برای Android است. همچنین می توانید آن را به صورت رایگان دریافت کرده و از آن استفاده کنید حتی اگر تلفن هوشمند پیکسل ندارید. پرونده ها این مزیت را دارند که یک رابط کاربری روشن را نشان دهند و مهمتر از همه ، برخلاف تعداد برنامه های تمیز کننده موجود در فروشگاه Play ، هیچ تبلیغی را آب نکنید.

► در برنامه پرونده ، منو را فشار دهید رهایی.

► پس از تجزیه و تحلیل سریع ، برنامه دارای پیشنهادات تمیز کننده است. دکمه را فشار دهید XXX MO را حذف کنید بخش پرونده های ناخواسته. اینها به طور کلی پرونده های موقتی غیر ضروری هستند که جمع می شوند.

با فشار دادن اعتبار کنید پاک کردن.

► سپس پرونده ها برای مراقبت از پرونده های بزرگ موجود در تلفن همراه پیشنهاد می دهند. دکمه را فشار دهید پرونده ها را انتخاب کنید.

► برنامه پرونده های بزرگ موجود را نشان می دهد و پیش نمایش Vignettes را ارائه می دهد. با بررسی کادر مربوطه ، هر پرونده را انتخاب کنید تا حذف شود. وقتی انتخاب شما انجام شد ، فشار دهید پرونده های X را در سبد قرار دهید در پایین صفحه. در این مرحله ، پرونده های شما هنوز حذف نشده اند. آنها به مدت 30 روز نگهداری می شوند.

► شما می توانید به همان روش برای دسته های دیگر ادامه دهید: محتوای ضبط چندرسانه ای (ضبط صوتی) ، پرونده های بارگیری شده و مهمتر از همه ، پرونده های ذخیره شده در برنامه Google Photos و که قبلاً در Google Photos در خط ذخیره شده اند.

برنامه سامسونگ بر اساس همان اصل پرونده ها عمل می کند. این اجازه می دهد ، دسته بندی براساس دسته بندی ، عناصری را که شما بی فایده می دانید و فضای آن را اشغال می کند حذف شود. به پایین مطالب پایین بروید. شما دو دسته برای تجزیه و تحلیل در اولویت پیدا خواهید کرد: پرونده های تکراری وت پرونده های بزرگ.

در اطراف همان موضوع

 • فضای غیرقابل تحمل کلمه: نحوه وارد کردن فضاهای غیرقابل شکست> راهنما
 • جعبه کامل Gmail: نحوه رایگان فضای ذخیره سازی> راهنما
 • حالت امن Android> راهنما
 • بازیابی اندرویدی> راهنما
 • آهنگ زنگ اندرویدی> راهنما

راهنمای اندرویدی

 • صفحه کلید Android ناپدید شد: چگونه دوباره ظاهر شود
 • APK: نحوه نصب فایل APK در Android
 • کدهای مخفی اندرویدی: دسترسی به توابع پنهان
 • پشتیبان گیری Android: تمام محتوای یک تلفن همراه را بازیابی کنید
 • سامسونگ ، تصاویر اندرویدی: همه روشها
 • یک رمز عبور Wi-Fi در Android پیدا کنید
 • تنظیم مجدد اندروید: نحوه بازگشت به وضعیت کارخانه
 • عکس ها را از اندرویدی به رایانه شخصی یا Mac منتقل کنید
 • برنامه هایی را که از باتری موجود در Android استفاده می کنند ، شناسایی کنید
 • هماهنگ سازی مخاطبین Google
 • برنامه های Android را بدون گذراندن فروشگاه Play بارگیری کنید
 • ایموجی های اندرویدی: نحوه استفاده از آنها
 • حساب های کاربری را به یک موبایل اندرویدی اضافه کنید
 • یک برنامه Android را حذف کنید: همه روش ها
 • Android Exting Morector: نحوه بهینه سازی آن
 • اعلان ها را در Android مدیریت کنید
 • آهسته تلفن هوشمند Android: ترفند تسریع در آن
 • صفحه Android را بزرگ کنید: نحوه بزرگنمایی از طریق تلفن
 • ساعت گوگل
 • به لطف تاریخ یک اعلان اندرویدی پاک کنید
 • از یک فیلم به عنوان تصویر زمینه در Android استفاده کنید
 • برنامه Android که گیاهان می کنند: همه راه حل ها

خبرنامه

اطلاعات جمع آوری شده برای اطمینان از ارسال خبرنامه شما برای گروه معیار CCM در نظر گرفته شده است.

آنها همچنین توسط گروه معیار CCM برای هدف قرار دادن تبلیغات و جستجوی تجاری در گروه Le Figaro ، و همچنین با شرکای تجاری ما ، توسط گروه معیار CCM مورد استفاده قرار می گیرند. درمان ایمیل شما برای تبلیغات و محتوای شخصی هنگام ثبت نام در این فرم انجام می شود. با این حال ، شما می توانید در هر زمان با آن مخالفت کنید.

به طور کلی ، شما از حق دسترسی و تصحیح اطلاعات شخصی خود و همچنین درخواست پاک کردن در محدوده مقرر در قانون بهره مند می شوید.

همچنین می توانید گزینه های خود را از نظر جستجوی تجاری و هدف گذاری بررسی کنید. در مورد خط مشی رازداری یا سیاست کوکی ما اطلاعات بیشتری کسب کنید.

نحوه رایگان فضای ذخیره سازی در تلفن هوشمند اندرویدی ?

تلفن اندرویدی شما اشباع شده است ? در اینجا نحوه صرفه جویی در فضا و ادامه استفاده از تلفن هوشمند خود آورده شده است.

چگونه می توان فضای ذخیره سازی را در تلفن هوشمند اندرویدی منتشر کرد؟

Yann Daoulas – اصلاح شده در 06/30/2020 در 4:34 بعد از ظهر

“فضای ذخیره سازی کافی”: چهار کلمه بسیار آزار دهنده وقتی می خواهید یک برنامه جدید ، یک فیلم را بارگیری کنید یا به سادگی با تلفن هوشمند خود عکس بگیرید. برای ادامه استفاده از تلفن خود در بهترین شرایط ، لازم است یخ زدگی. در اینجا راه حل هایی برای خراش دادن چند گیگ گرانبها که در تلفن هوشمند Android خود از دست داده اید ، آورده شده است.

برنامه هایی را که فضای ذخیره سازی شما را به هم می زنند حذف نصب کنید

اگر حافظه داخلی از طریق تلفن هوشمند شما اشباع شده است ، ابتدا ممکن است از برنامه های زیادی استقبال کند. تمیز کردن کوچک در برنامه هایی که دیگر از آنها استفاده نمی کنید باید به شما امکان دهد فضای تلفن خود را آزاد کنید. برای انجام این کار ، فقط به منوی تنظیمات تلفن هوشمند Android خود و سپس در بخش برنامه ها بروید. تمام برنامه های نصب شده را پیدا خواهید کرد ، و شاید برخی از آنها دیگر سودمندی را نداشته باشید. آنها را برنامه های ناخواسته انتخاب کرده و سپس “حذف” را فشار دهید: این مطمئناً به شما امکان می دهد تا فضای بیشتری در دسترس داشته باشید.

توجه داشته باشید که برخی از برنامه های از پیش نصب شده نمی توانند حذف شوند ، اما به سادگی غیرفعال می شوند ، که با این وجود امکان پاک کردن تمام به روزرسانی های آنها را فراهم می کند و فضای ذخیره سازی کمی کسب می کند.

برای کسب فضای بیشتر ، جلد برنامه ها را خالی کنید

Chrome ، Firefox ، Facebook ، Twitter و بسیاری از برنامه های دیگر داده های حافظه پنهان را ذخیره می کنند. این یک حافظه کوتاه مدت است که مانع از بارگیری برنامه در هر بار استفاده می شود. خالی کردن این پوشش در فواصل منظم ، فضای حافظه داخلی تلفن هوشمند Android شما را آزاد می کند ، و این مانع از کار شما به درستی نمی شود. برعکس: این تمیز کردن دقیق بسیار مفید خواهد بود ، زیرا اجازه می دهدکاهش مرتبط با تجمع حافظه پنهان داده ها و خطاهای منسوخ.

برای تمیز کردن ، به منوی تنظیمات تلفن Android خود و سپس در بخش برنامه ها بروید. سپس می توانید آنها را با یک انتخاب کنید تا دریابید که آیا داده های حافظه نهان می توانند به طور سودمند پاک شوند.

اندرویدی-پریز

پاک کردن برنامه ها ، اختیاری

در طی این مشاوره با هر برنامه با جزئیات ، احتمالاً متوجه خواهید شد که برخی از آنها حاوی مقدار زیادی از داده های ذخیره سازی ، گاهی اوقات چندین گیگا هستند. همانطور که در بالا مشاهده می شود ، می توان داده ها را حذف کرد تا فضای موجود در Android خود را بدست آورید (آخرین ضبط در سمت راست ، بالاتر از قاب قرمز).

اما مراقب باشید: با خطر خودتان. این که تمام اطلاعات حساب و سایر داده ها را حذف می کند ضبط شده از طریق این خدمات. بارگیری شده موسیقی و فیلم ، کارتهای GPS یا پشتیبان گیری بازی. بنابراین این امکان فقط در صورتی استفاده می شود که مطمئن باشید دیگر نیازی به برنامه و تمام اطلاعاتی که در حافظه تلفن هوشمند شما ذخیره کرده است.

بارگیری: تمیز کردن برای به دست آوردن ذخیره سازی

عناصر دیگر هنوز هم می توانند برای انتشار ذخیره سازی اندرویدی حذف شوند: این پرونده هایی که با گذشت زمان بارگیری شده اند و دیگر هیچ فایده ای ندارند. آنهایی که ما حتی ذخیره کرده ایم – فرم ها ، فرمول سفارش ، تصاویر – و اینکه می توانید مانند یک رایانه ، از طریق یک مدیر فایل ، از طریق یک مدیر فایل پاک کنید. یا محتویات بارگیری شده از برنامه های استفاده آفلاین. برو نگاهی به داخل Netflix ، Spotify ، Google Maps ، Waze و دیگران برای پاک کردن فیلم ها ، سریال ها ، موسیقی یا کارت هایی که دیگر به شما خدمت نمی کنند.

برای به دست آوردن فضا ، پرونده های غیر ضروری را پاک کنید

اما تمیز کردن بزرگ در اینجا متوقف نمی شود. برای صرفه جویی در فضا در تلفن هوشمند اندرویدی خود ، می توانید هنگام استفاده از برنامه های کاربردی به عنوان مثال ، از عناصر ناخواسته انباشته شده در تلفن هوشمند خود خلاص شوید. شناسایی اینها برای حذف دستی دشوارتر است. جدیدترین دستگاه ها ارائه می دهند حالت تمیز کردن که مرتباً اتاق را می سازد. این عملکرد بدون تأثیر بر داده های گرانبهای شما (عکس ، پشتیبان گیری و غیره ، می توان پرونده های غیر ضروری را تشخیص و از بین برد. ). مثال در اینجا در تلفن هوشمند سامسونگ تحت Android 7.

اندرویدی

پایانه های قدیمی تر به لطف کاربرد اختصاصی. بگذارید نقل قول کنیم ، در میان شناخته شده ترین ، Ccleaner (صید چپ در زیر) یا Google Files در سمت راست ضبط می شوند). این ابزارها به شما امکان می دهد تا داده های غیر ضروری را از بین ببرید و فضای ذخیره سازی را در Android خود آزاد کنید. آنها همچنین از خدمت به انبارها مراقبت خواهند کرد ، بنابراین از انجام دستی به صورت دستی عملیاتی که در بالا گفته شد ، خودداری می کنند.

اندرویدی-کاربردی

SD و Cloud Card برای آزاد کردن فضا در تلفن هوشمند خود

سرانجام ، اگر حافظه داخلی شما از داده هایی که نمی خواهید از آن جدا شوید ، سرریز می شود ، امکان انتقال آن به a باقی مانده است فضای ذخیره سازی خارجی. یا به لطف کارت SD ، که عکس های محلی ، موسیقی یا پرونده های دیگر را ذخیره می کند. و احتمالاً در تلفن های نسبتاً اخیر (Android 6.0 حداقل) ، برای انتقال یا نصب برنامه ها و داده های آنها ، که با این وجود نیاز به متحد کردن کارت SD با حافظه داخلی تلفن دارد.

گزینه دیگری که باید در نهایت برای افزایش فضای موجود در نظر بگیرید: با استفاده از یکی از بسیاری از خدمات ذخیره سازی آنلاین ، از پرونده های خود در ابر تهیه کنید. با این مزیت قادر به دسترسی به آن از همه دستگاه های شما, و برای اینکه در صورت بروز مشکل در تلفن هوشمند خود (از دست دادن ، شکستن ، پرواز ، آنها را از دست ندهید ، آنها را از دست ندهید. ). ضمن اطمینان از انتخاب راه حل امن ، به خصوص اگر قصد دارید داده های شخصی یا حساس را ذخیره کنید.

همچنین بخوانید پرونده های دیگر ما در تلفن های هوشمند

 • چگونه حافظه تلفن خود را افزایش دهیم ?
 • تلفن هوشمند Android: چگونه می توان مصرف داده های خود را کاهش داد ?
 • چگونه باتری تلفن خود را ذخیره کنیم ?
 • نکات ما برای شارژ سریع تلفن شما
 • نحوه ذخیره عکس های تلفن هوشمند Android خود ?
 • چگونه می توان عکس های آیفون خود را ذخیره کرد ?
 • نحوه باز کردن قفل تلفن هوشمند خود ?
 • نحوه تماشای تلویزیون در تلفن هوشمند خود ?
 • چگونه تلفن همراه خود را به صورت رایگان پیدا کنیم ?

این اطلاعات را با کلیک بر روی اینجا به اشتراک بگذارید