در اینجا نکته آسان برای ذخیره داده های خود در Android وجود دارد ، Google صرفه جویی در داده های Chrome را در Android حذف می کند

Google صرفه جویی در داده های Chrome را در Android حذف خواهد کرد

 • به تنظیمات و سپس شبکه موبایل بروید
 • در برگه شبکه های تلفن همراه ، مصرف داده ها را فشار دهید

در اینجا نکته آسان برای ذخیره داده های خود در Android آورده شده است

آیا می دانید ? Android ویژگی ای را ارائه می دهد که مانع از استفاده از برنامه های پس زمینه شما می شود. برای صرفه جویی در داده ، باتری یا حتی متمرکز کردن تمرین کنید.

ارسال شده در 11 مه 2023 در 9 A.M

پانچ ، کوچک و با احتیاط

 • عملکردی که برای سالها وجود دارد ، داده های Android را ذخیره می کند
 • پس از فعال شدن ، مانع از استفاده از برنامه های پس زمینه از داده های تلفن همراه شما می شود
 • همچنین می توانید با اضافه کردن برنامه ها به یک لیست استثنایی ، عملکرد را سفارشی کنید

شما یک بسته کوچک در تلفن هوشمند خود دارید و این تصور را دارید که برخی از برنامه ها از داده های تلفن همراه شما سوء استفاده می کنند ? در Android ، سالهاست که گزینه ای برای فعال کردن مصرف داده های شما توسط برنامه های کاربردی وجود داشته است. همانطور که ممکن است قبلاً بدانید ، برخی از برنامه ها می توانند از داده های شما در پس زمینه استفاده کنند. اما هنگامی که عملکرد “ذخیره داده” را در Android فعال می کنید ، برنامه ها باید برای دسترسی به اتصال داده های تلفن همراه فعال شوند.

یک راه حل نسبتاً رادیکال که باید به شما امکان دهد تفاوت معنی داری در مصرف داشته باشید. و از آنجا که برنامه ها داده ها را در پس زمینه مصرف نمی کنند ، فعال سازی این عملکرد همچنین می تواند در استقلال تلفن هوشمند شما تأثیر بگذارد. علاوه بر این ، به عنوان مثال ، برای بازیکنان ، می توان از برنامه های موجود در پس زمینه مختل نشود ، یا به این ترتیب فقط برنامه یا بازی فعال از داده های تلفن همراه از تلفن هوشمند استفاده می کند.

نحوه فعال کردن ذخیره داده اندرویدی ?

خبر خوب این است که برای استفاده از این ویژگی ، نیازی به داشتن یک تلفن هوشمند اخیر نیست. در واقع ، صرفه جویی در داده های اندروید با نسخه 7 وارد شده است.0 از سیستم عامل ، در سال 2016. در اینجا نحوه فعال کردن آن (آموزش ساخته شده در OnePlus 10 Pro در Android 13) آورده شده است:

تولید کننده اندرویدی

 • به تنظیمات و سپس شبکه موبایل بروید
 • در برگه شبکه های تلفن همراه ، مصرف داده ها را فشار دهید

تولید کننده اندرویدی

 • سپس ذخیره داده ها را فشار داده و عملکرد را فعال کنید
 • توجه داشته باشید که حتی وقتی SAVER فعال می شود ، شما می توانید با فشار دادن “بدون محدودیت” استثنائات ایجاد کنید
 • این استثنائات به شما امکان می دهد ، به عنوان مثال ، یک برنامه پیام رسانی مهم برای ادامه استفاده از داده ها و اطلاع شما از پیام دریافت شده ، حتی در صورت فعال شدن پس انداز ، به شما اطلاع دهید

نجات داده را در سامسونگ فعال کنید

همانطور که ممکن است قبلاً بدانید ، Android یک سیستم عامل بسیار قابل تنظیم است. بنابراین ، هر تولید کننده رابط کاربری خود را بر اساس کد منبع باز ارائه شده توسط Google ارائه می دهد. بنابراین ، اگر اصل کار با صرفه جویی در داده ها در همه جا یکسان باشد ، بسته به مارک دستگاه شما می تواند تغییراتی ایجاد کند. به عنوان مثال ، اگر از تلفن هوشمند سامسونگ گلکسی استفاده می کنید ، روش فعال کردن نجات داده متفاوت است.

تولید کننده اندرویدی

 • به تنظیمات بروید ، سپس اتصالات را فشار دهید
 • استفاده از داده ها را انتخاب کنید
 • اقتصاد دهنده داده را فشار دهید
 • سپس عملکرد را فعال کنید

Google صرفه جویی در داده های Chrome را در Android حذف خواهد کرد

شرکت Mountain View تأیید کرد که “حالت ساده شده” خود را پس بگیرد. این گزینه که داده های تلفن همراه را ذخیره می کند در پایان ماه مارس ناپدید می شود.

100 نسخه Google Chrome در Android صرفه جویی در داده های تلفن همراه خود را ناپدید می کند. Google به تازگی اطلاعات را در بلیط منتشر شده در صفحات پشتیبانی مرورگر وب خود تأیید کرده است.

این “حالت Lite” ، به نام “مد ساده” در عرض جغرافیایی ما ، در سال 2014 توسط Google معرفی شده بود تا به کاربران اجازه دهد تا مصرف داده های تلفن همراه خود را محدود کنند و در نتیجه پاکت داده را از بسته خود حفظ کنند. برای رسیدن به آنجا ، این سیستم که تنها چند هفته برای زندگی دارد ، صفحات وب را که توسط سرورهای Google مشاوره شده است ، ترانزیت کنید.

دومی سپس یک نسخه سبک را به تلفن های هوشمند کاربر بازگرداند. از لحاظ تئوریکی ، این عملکرد به شما امکان می دهد با مصرف حداکثر 60 ٪ داده های تلفن همراه ، صفحات وب را سریعتر نمایش دهید.

برای کشف در فیلم:

“در سالهای اخیر ، ما در بسیاری از کشورها کاهش هزینه داده های تلفن همراه را کاهش داده ایم و ما برای کاهش بیشتر استفاده از داده ها و بهبود بارگذاری صفحات وب ، پیشرفت های بسیاری را در Chrome انجام داده ایم. »» Google را در بلیط خود توجیه می کند ، در حالی که نشان می دهد لازم است که Chrome بارگیری سریع صفحات وب را در تلفن همراه ارائه دهد.

کشتن حالت ساده Chrome در اندروید در 29 مارس ، روز خروجی Google Chrome 100 در نسخه پایدار مداخله خواهد کرد.