بارگیری بانک نارنجی برای Android ، iOS و APK – Frandroid ، Orange Bank Mobile Application: بهترین برنامه بانک 2022

برنامه همراه

با ویژگی جدید کپی/چسباندن شماره کارت های خود را مستقیماً از برنامه ، خرید آنلاین از طریق تلفن همراه شما ساده تر شده است . حتی نیازی به بیرون آوردن کارت خود نیست و با زحمت شماره های خود را کپی کنید ، برنامه شما کافی است. یک کلیک و شماره های شما کپی شده است ، یک کلیک دیگر و آنها به سایت تجارت الکترونیکی مورد علاقه شما می چسبند. و همین است ، سفارش داده شده است !

بانک نارنجی

بانک نارنجی

بیشتر به دلیل داشتن اپراتور تاریخی موبایل در فرانسه شناخته می شود ، نارنجی با یک پیشنهاد آنلاین مدرن و رایگان به این بانک راه اندازی می شود.

مطابق با Fintech و سایر بانک های نئو, بانک نارنجی به شما امکان می دهد همه چیز را از تلفن هوشمند خود مدیریت کنید. کارت خود را ثبت و سفارش دهید و فوراً مشتری هستید ! تو می توانی با تلفن یا کارت خود پرداخت کنید, مثل این وقتی یکی را فراموش می کنید همیشه دیگری را خواهید داشت ! CB خود را در صورت تمایل مسدود و باز کنید و کل حساب خود را تنظیم کنید. بانک نارنجی تا زمانی که حداقل سه معاملات در ماه انجام دهید رایگان و رایگان است.

بانک نارنجی یکی از محبوب ترین بانکداری آنلاین لحظه ای است. مزایا و مضرات آن را کشف کنید صفحه مقایسه بانکی ما و یکی از مواردی را پیدا کنید که متناسب با نیازهای شما باشد.

ویرایشگر بانک نارنجی
سیستم های عامل Android ، iOS
اطلاع 131 964
دسته بندی دارایی، مالیه، سرمایه گذاری

برنامه ای برای مدیریت همه چیز

مردی که با مشورت با حساب های خود در برنامه بانک نارنجی بانک خود ، با کارت حق بیمه خود مشورت می کند

مردی که با مشورت با حساب های خود در برنامه بانک نارنجی بانک خود ، با کارت حق بیمه خود مشورت می کند

بسیار ساده بودن ، بنابراین بانک موبایل بالاتر از همه بهترین ویژگی ها و خدمات بانکی را در یک برنامه موبایل واحد ، نوآورانه و آسان برای شما به ارمغان می آورد. ما همه اینها را با جزئیات برای شما توضیح می دهیم.

مقررات

برنامه

برنامه Orange Bank برای بارگیری در موبایل ، که فقط در Android و iOS در دسترس است ، با تجهیزات سازگار با تلفن همراه (Android 5 یا بالاتر با نسخه برنامه Orange Bank بیشتر از یا مساوی 3.3.0 و یک حساب Google ، یا iPhone 6 یا بالاتر با iOS 10 یا بالاتر و یک حساب iCloud).

دست نگه داشتن تلفن همراه

زمان واقعی ، پایه

تمام ویژگی های روزانه مفید در زمان واقعی قدم می زنند. شما باید بدانید که حساب های شما کجاست ? این ساده است ، شما آن را بلافاصله می دانید.

عملی وقتی باید بدانید که آیا می توانید پاپ کورن مگا را در فیلم ها بگیرید ، یا بهتر است به قالب مینی بچسبید !

مقررات

تعادل فوری

منوط به شرایط و منوط به قوانین بازرگان موقت. تعادل به عنوان یک نشانه. شرایط موجود در OrangeBank را ببینید.خط.

جدول که روی آن اشیاء مختلف گذاشته شده است. در این مرکز ، یک تلفن هوشمند که اعلان هایی را برای اداره یک حساب بانکی نارنجی نشان می دهد

اعلان ها را برای هر یک از عملیات خود تنظیم کنید

برنامه بانک نارنجی شما اعلان ها (اختیاری) را برای شما ارسال می کند تا شما را از تعادل خود (تعادل پایین ، ریسک اضافه برداشت) و در طول کلیه عملیات خود (پرداخت کارت ، برداشت ، بازپرداخت کارت ، نقل و انتقالات ، دریافت حق بیمه و غیره) به شما اطلاع دهد.

شگفتی های ناخوشایند دیگری وجود ندارد ، با اعلان هایی که در زمان واقعی حرکات در حساب خود مطلع می شوید. این اعلان ها به وضوح قابل تنظیم هستند ، اگر می خواهید آنها را دریافت کنید ، آنها در آنجا هستند ، اگر دیگر نمی خواهید ، ساده است ، آنها را با یک کلیک غیرفعال می کنید.

مقررات

شخصی به تلفن هوشمند خود نگاه می کند ، با پیامک در حال انتقال است

فوراً با پیامک پول ارسال و درخواست کنید

ارسال یا درخواست پول از عزیزان ، یک نیاز روزانه واقعی است ، برای پرداخت یک جمع جمعی ، ارسال پول به خواهرزاده کوچک خود یا به سادگی نیمی از مسابقات را به هم اتاقی خود بازپرداخت می کنید. اما نقل و انتقالات اغلب کند است ..

با نارنجی بانک ، خیلی سریعتر است: ما می پرسیم و فوراً با پیامک به عزیزانتان پول می فرستیم. علاوه بر این بسیار آسان است ، همه چیز در برنامه شما مدیریت می شود. شما فقط باید مخاطب و مبلغ را برای ارسال یا درخواست و پرس و پرسش مشخص کنید ! بلافاصله حل می شود. تماس شما پیامکی دریافت می کند و فقط باید هدایت شود.

مقررات

برنامه پیام کوتاه

بانک نارنجی به درخواست مشتری پیامکی را به پرداخت کننده ارسال می کند تا از وی دعوت کند تا برای سود دومی در فضای بانکی نارنجی پرداخت کند. به شرایط موجود در مستندات قراردادی مراجعه کنید.

مرد جوان با پرداخت بدون تماس در یک فروشگاه پوشاک

با تلفن همراه خود پرداخت کنید

مستقیم با تلفن همراه خود پرداخت کنید ، ساده و ایمن است !

در فروشگاه ، صرفه جویی در وقت و احترام به موانع با پرداخت فروشگاه بدون وارد کردن کد کارت خود در ترمینال به لطف پرداخت تلفن همراه بدون تماس. علاوه بر این واقعاً کاربردی است ، حتی نیازی به کارت خود نیست و می توانید مبلغی را با همان سقف کارت خود بپردازید !

شما با پرداخت بدون تماس کارت خود به 50 یورو در هر خرید محدود نمی شوید.

مقررات

پرداخت بدون تماس

به شرایط و سقف های موجود در برنامه بانک نارنجی و در مستندات قراردادی مراجعه کنید.

پرداخت موبایل

پرداخت موبایل با توجه به شرایط ، برای دارندگان یک کارت بانکی “بانک نارنجی جدید” با تجهیزات سازگار با تلفن همراه (Android 5 یا بالاتر با نسخه ای از برنامه Orange Bank بیشتر از یا مساوی 3 ، رزرو شده است.3.0 و یک حساب Google ، یا iPhone 6 یا بالاتر با iOS 10 یا بالاتر و یک حساب iCloud).

Android ، Google و Google Pay علائم تجاری Google Inc هستند. Apple ، Apple Pay ، Apple Wallet ، Apple Watch ، App Store ، iCloud ، iOS ، iOphone ، Touch ID و شناسه چهره علائم تجاری ثبت شده است. Apple Pay با آیفون 6 (یا بالاتر) در فروشگاه ، در برنامه ها و وب سایت های Safari کار می کند. با Apple Watch در فروشگاه و در داخل برنامه ها (به آیفون 6 یا بالاتر نیاز دارد). برای به دست آوردن لیست دستگاه های سازگار با Apple Pay ، با پشتیبانی مشاوره کنید.سیب.com/km207105.

اطلاعات مربوط به OrangeBank را مشاهده کنید.خط.

یک زن هنگام نگه داشتن کارت بانکی به تلفن هوشمند خود نگاه می کند

حساب خود را با کارت بانکی تأمین کنید

شما می خواهید پول را به سرعت و به راحتی در حساب بانکی نارنجی خود قرار دهید ? برنامه شما راه حل مورد نیاز خود را دارد: تهیه کارت. نیازی به صبر کردن تا زمانی که یک انتقال بخواهد می خواهد ، فوری است. شما فقط باید شماره کارت حساب های خود را در برنامه وارد کنید ، مبلغی را وارد کنید ، تا اعتبار خود را تأیید کنید ، و این همان است: حساب بانکی نارنجی شما بلافاصله تغذیه می شود و می توانید بلافاصله از پول استفاده کنید.

یک دست تلفن هوشمند را نشان می دهد که برنامه Orange Bank را به نمایش می گذارد

شماره های کارت خود را مستقیماً از برنامه کپی / چسبانده اید

با ویژگی جدید کپی/چسباندن شماره کارت های خود را مستقیماً از برنامه ، خرید آنلاین از طریق تلفن همراه شما ساده تر شده است . حتی نیازی به بیرون آوردن کارت خود نیست و با زحمت شماره های خود را کپی کنید ، برنامه شما کافی است. یک کلیک و شماره های شما کپی شده است ، یک کلیک دیگر و آنها به سایت تجارت الکترونیکی مورد علاقه شما می چسبند. و همین است ، سفارش داده شده است !

زن خندان که انگشت شست خود را در هوا بلند می کند

به راحتی استفاده از تمام روشهای پرداخت خود را پیکربندی کنید

در برنامه Orange Bank خود ، همه چیز در وصیت نامه قابل تنظیم است. کارت خود را به طور موقت مسدود کنید ، کد مخفی خود را شخصی سازی کنید ، پرداخت های خود را بصورت آنلاین و بدون تماس فعال کنید ، سقف های پرداخت خود را تغییر دهید.

زنی که در تلفن هوشمند خود خرید آنلاین می کند

با احراز هویت قوی ، بی سر و صدا بخرید

با آن ، دیگر نگرانی در هنگام خرید آنلاین وجود ندارد: بدون توافق شما نمی توان خرید کرد.

چگونه کار می کند ? این ساده است ، شما فقط باید راهنمایی شوید.
خریدهای خود را بصورت آنلاین انجام دهید: در زمان پرداخت خود ، از برنامه Orange Bank خود یک اعلان دریافت می کنید که از شما دعوت می کند خرید خود را با یک کلیک تأیید کنید.

خرید آنلاین عالی است ، خرید Serenly حتی بهتر است.

مقررات

برنامه پیام کوتاه

بانک نارنجی به درخواست مشتری پیامکی را به پرداخت کننده ارسال می کند تا از وی دعوت کند تا برای سود دومی در فضای بانکی نارنجی پرداخت کند. به شرایط موجود در مستندات قراردادی مراجعه کنید.

یک مرد به لطف احراز هویت مضاعف در برنامه Orange Bank ، یک خرید امنیتی را در اینترنت انجام می دهد

مدیریت دستگاه های اعتماد: عملکرد جدید ضد فیشینگ شما

فیشینگ این است که با سرقت شناسه های خود و دسترسی به کدهای خود ، حساب های خود را کنترل کنید تا سعی کنید پول خود را به سرقت ببرید. برای جلوگیری از این کار ، ما سیستمی را تنظیم کرده ایم که اتصال به منطقه مشتری شما حتی با کدهای خود غیرممکن است ، اگر دستگاهی را که مجاز به آن بوده اید ندارید: یک دستگاه قابل اعتماد (تلفن هوشمند ، رایانه ، رایانه لوحی).

امروز برنامه شما با یک ویژگی جدید غنی شده است: مدیریت دستگاه های اعتماد شما. این امکان را به شما می دهد تا کنترل کنید که فقط دستگاه هایی که شما مجاز به آن بوده اید می توانند عملیاتی را در حساب خود انجام دهند. برای تأیید اینکه شما تمام دستگاه های قابل اعتماد ضبط شده را تشخیص داده اید و از امنیت خود استفاده می کنید ، به قسمت “پروفایل” بخش خود بروید ، سپس بر روی “تنظیمات” کلیک کنید و سپس روی “دستگاه های قابل اعتماد” کلیک کنید. از آنجا ، می توانید لیست دستگاه های قابل اعتماد خود را مشاهده کرده و آنها را مدیریت کنید.

بانک نارنجی

بانک نارنجی

بانک نارنجی برنامه ای است که امکان دسترسی به بانک آنلاین را فراهم می کند. در سال 2016 ، Orange و Groupama توافق نامه ای با هدف طراحی این موسسه جدید امضا کردند ، به طوری که راه اندازی این دومی سال بعد در سال 2017 صورت گرفت.

تا به امروز ، بانک نارنجی با ارائه چندین پیشنهاد به یک حساب جاری و کارت بانکی ، به مردم فرانسوی درخواست می کند. در میان فرمول های مختلف ، یک کارت رایگان وجود دارد که به شما امکان می دهد هزینه های بانکی را برای سال پرداخت نکنید. در پاییز سال 2022 ، شرکت تابعه اپراتور مخابراتی بیش از 1.9 میلیون مشتری در فرانسه داشت.

درخواست نارنجی بانک نارنجی

بارگیری بانک نارنجی ساده است ، شما باید با نصب برنامه موبایل و انتخاب فرمول خود از سه پیشنهاد ارائه شده توسط کارت استاندارد ، کارت حق بیمه یا Premium Pack شروع کنید. به محض اعتبار حساب بانکی خود ، می توانید همه چیز را بصورت آنلاین مدیریت کنید.

با استفاده از بانک نارنجی ، می توانید با به روزرسانی های فوری ، با مانده حساب فعلی خود مشورت کنید ، بلکه طبقه بندی خودکار هزینه ها برای صرفه جویی در هزینه های آن با توجه به هزینه های هزینه. به همین ترتیب ، می توانید اعلان های فوری را برای همه عملیات تنظیم کنید تا شرایط حساب بانکی خود را راحت تر دنبال کنید. همچنین می توانید با پیامک مستقیم نقل و انتقالات یا ارسال و درخواست پول کنید.

با توجه به مدیریت کارت بانکی ، این کار از طریق برنامه تلفن همراه Orange Bank نیز انجام می شود. بنابراین می توانید سقف های برداشت و پرداخت را تغییر دهید ، اما نه تنها. در واقع ، بانک آنلاین همچنین امکان مسدود کردن و بلافاصله باز کردن کارت شما یا حتی اصلاح کد مخفی را بی پایان ارائه می دهد.

سرانجام ، Orange Bank همچنین شامل پرداخت آنلاین است ، دانستن اینکه تعداد کارت بانکی شما در برنامه است ، به طوری که نیازی به بیرون رفتن از آن ندارید. سرانجام ، می توانید پرداخت بدون تماس یا پرداخت تلفن همراه را که با Apple Pay و Google Pay سازگار است ، فعال یا غیرفعال کنید.

سازگاری

بارگیری Orange Bank به طور مستقیم در تلفن هوشمند شما امکان پذیر است ، زیرا یک برنامه تلفن همراه وجود دارد که با iOS و Android سازگار است. از طرف دیگر ، شما همچنین می توانید از طریق هر مرورگر اینترنتی مستقیماً از طریق سرویس به بانک آنلاین متصل شوید.

قیمت

شما می توانید Orange Bank را بارگیری کنید و از برنامه تلفن همراه به صورت رایگان استفاده کنید. در هر صورت ، برای باز کردن یک حساب جاری آنلاین ، باید یک فرمول از پیشنهادات مختلف بانک آنلاین انتخاب کنید. اینها می توانند رایگان یا پرداخت شوند ، در اینجا جزئیات است.

کارت استاندارد

 • 0 یورو در ماه
 • یک کارت اعتباری
 • برداشت و پرداخت در فرانسه و منطقه SEPA: رایگان
 • برداشت و پرداخت در خارج از کشور در خارج از منطقه SEPA: 2 ٪ از مبلغ
 • انتقال منطقه SEPA: رایگان
 • به استثنای نقل و انتقالات: 25 یورو به ارزهای خارجی / 14 یورو برای همان ارز
 • یک دفترچه چک
 • اضافه برداشت مجاز در صورت درخواست

کارت حق بیمه

 • 7.99 یورو در ماه
 • یک کارت اعتباری
 • برداشت و پرداخت در فرانسه و منطقه SEPA: رایگان
 • برداشت و پرداخت در خارج از کشور در خارج از منطقه SEPA: رایگان
 • انتقال منطقه SEPA: رایگان
 • به استثنای نقل و انتقالات: 25 یورو به ارزهای خارجی / 14 یورو برای همان ارز
 • یک دفترچه چک
 • اضافه برداشت مجاز در صورت درخواست
 • Cashback: 5 ٪ بازپرداخت در مورد خریدهای نارنجی و فاکتورها با تخفیف های اختصاصی
 • دسترسی اولویت به خدمات مشتری
 • در صورت از دست دادن یا سرقت ، حتی در خارج از کشور ، یک مراجعه رایگان به کارت
 • دسترسی به برنامه های امتیازات MasterCard

بسته حق بیمه

 • 7.99 یورو در هر ماه به مدت سه ماه و سپس 12.99 یورو در ماه
 • کارت حق بیمه برای شما
 • یک کارت حق بیمه برای ارائه
 • حداکثر 5 کارت به علاوه برای فرزندان خود از 10 سالگی
 • تمام خصوصیات پیشنهاد حق بیمه

گزینه های دیگر برای بانک نارنجی

بانک نارنجی یک بانک آنلاین عالی است. ما از این واقعیت قدردانی می کنیم که شرکت تابعه گروه مخابرات به پیشنهادات پرداخت شده متکی است ، بلکه یک فرمول کاملاً رایگان است که شامل یک کارت بانکی و یک حساب جاری است. کاربرد موبایل آن ساده و آسان است ، در حالی که بسیاری از ویژگی های جالب را ارائه می دهد. با این حال ، این تنها موسسه بانکی نیست که به چنین خصوصیاتی شرط بندی می کند.

اگر نمی خواهید Orange Bank را بارگیری کنید ، می توانید Boursorama Banque را انتخاب کنید. این بانک شماره 1 آنلاین در فرانسه برای چندین سال است ، همچنین به لطف پیشنهادات انتخابی اول ، هر سال ارزانترین بانک انتخاب می شود. از بین دو پیشنهاد رایگان و پیشنهاد پرداخت شده آن ، این فرمول اولتیم – کاملاً رایگان – است که به لطف مزایای بسیاری از آن برجسته است.

مانند Orange Bank ، Boursorama Banque به مشتریان این امکان را می دهد تا یک حساب کاربری را مستقیماً بصورت آنلاین باز کنند و سپس تمام حساب های بانکی خود را از طریق برنامه تلفن همراه مدیریت کنند. علاوه بر این ، شرکت تابعه Société Générale بسیاری از محصولات بانکی مانند حساب پس انداز ، بیمه عمر یا اعتبار را برجسته می کند ، به طوری که در صورت تمایل می توانید آن را به بانک اصلی خود تبدیل کنید.

در مواجهه با Orange Bank ، همچنین می توانید تصمیم بگیرید که یک Neobanque مانند Revolut را انتخاب کنید. اساسی تر ، این مؤسسات بانکی به سادگی مبتنی بر حساب جاری و کارت بانکی بدون اضافه برداشت مجاز هستند. پس از انتخاب فرمول می توانید یک حساب آنلاین را در کمتر از ده دقیقه باز کنید ، با دانستن اینکه یک پیشنهاد رایگان و پرداخت نیز وجود دارد.