بهترین بازی های انفرادی یا آفلاین برای Android و iOS | NextPit ، 11 بازی بهترین آفلاین را برای Android ، بدون WiFi و بارگیری آسان دریافت کنید

11 بهترین بازی بدون اینترنت برای Android بدون WiFi

دشواری این بازی این است که برج هایی که روبات روی آن حرکت می کند سه بعدی است. بنابراین ، در سطوح بالا ، شما مجبور خواهید بود که بسیاری از آنها را بچرخانید و در این مسیر آسانسورها و تونل ها را در آن قرار دهید تا مطمئن شوید که ربات کوچک با امنیت کامل به مقصد شما می رسد. برای اطمینان از این که ، ربات نیز می تواند سقوط کند ، در این صورت شما باید دوباره سطح را شروع کنید.

بازی ماجراجویی آفلاین

شما در حال حاضر از مرورگر استفاده می کنید منسوخ. لطفاً برای بهبود تجربه خود مرورگر خود را به روز کنید.

Shutterstock 1585029958 2

شما اتصال به اینترنت ندارید اما می خواهید در تلفن هوشمند خود بازی کنید? مشکلی نیست ، زیرا کمبود بازی های آفلاین برای Android و iOS وجود ندارد. در انتخاب ما ، بازی های آفلاین را برای همه سلیقه ها ، رایگان یا پرداخت شده پیدا خواهید کرد.

در این انتخاب ، بازی های آفلاین را پیدا خواهید کرد که نمونه ای از ژانرهای مختلف را نشان می دهد که دوست داریم شما را توصیه کنیم. مثل همیشه ، این یک لیست ذهنی است و ما منتظر نظرات و پیشنهادات شما از سایر بازی های آفلاین هستیم. اگر بازی ها با آخرین به روزرسانی (نوامبر 2022) جایگزین شدیم.

بیشتر بازی های رایگان از کیفیت گرافیکی خاصی برخوردار هستند و بسیاری از آنها دارای ویژگی های محدود به استفاده آنلاین هستند ، زیرا این امر تا حد زیادی به لطف این سودآور است (با پخش تبلیغات آنلاین ، با تشویق رقابت با بازیکنان مجهز و غیره.). به طور کلی ، بازی های پرداخت شده تمایل به آفلاین بیشتر دارند ، اگرچه بازی های آفلاین نیز به صورت رایگان در دسترس هستند. در اینجا برخی از بهترین آنها وجود دارد.

خلاصه

سلول های مرده

شما بازی های Roguelike را دوست دارید? اگر بله ، سلولهای مرده باید شما را خوشحال کنند. در iOS و Android موجود است ، این بازی ساعت ها شما را اشغال می کند. در تنظیمات ، می توانید بین چندین نرخ تازه سازی (30 فریم در ثانیه ، 60 فریم در ثانیه یا نامحدود) انتخاب کنید ، که به شما امکان می دهد از قدرت Smarpthone بیشترین استفاده را کنید. در حقیقت ، اگر دومی کافی باشد ، می توانید از گزینه HD Graphics بدون از دست دادن تصاویر استفاده کنید.

این بازی اکشن و پلتفرم یک عمل 2D ناامید کننده و پویا را ارائه می دهد ، جایی که شما باید همیشه با یادگیری الگوهای دشمنان خود در نگهبان خود بمانید تا زنده بمانید. پیشرفت برای اضافه کردن این لمس از قابلیت پخش مجدد غیر خطی است ، زیرا سطح جدید در هر مرگ باز می شود. یک به روزرسانی رایگان جدید در تاریخ 29 نوامبر در دسترس خواهد بود و کارفرمایان جدید ، دشمنان ، سلاح ها و حتی یک پایان کاملاً جدید را ارائه می دهد!

 • همچنین انتخاب ما از بهترین بازی های چند نفره را در Android بخوانید

برای استفاده کامل از این بازی ، ایده آل داشتن یک تلفن هوشمند نسبتاً قدرتمند است. نکته کوچک: حتی اگر کنترل های لمسی کافی باشد ، با استفاده از یک کنترلر احساس بیشتری خواهید داشت.

 • توجه داشته باشید: 4.3 ستاره در فروشگاه Google Play / 4.8 ستاره در فروشگاه App Apple
 • قیمت: 8.49 یورو
 • خریدهای داخل برنامه: آره
 • بارگیری از فروشگاه Google Play یا Apple App

بابا 3

بخش سوم این بازی ثروتمندترین ماجراجویی Dadish تا به امروز است! این مجموعه ای از سیستم عامل های یکپارچهسازی با سیستمعامل است که 50 سطح عالی را ارائه می دهد که در آن باید پرش کنید و حرکت کنید. در اصل ، شما یک تربچه هستید که به یک ماجراجویی می رود تا از استفاده فرزندانتان به عنوان یک ماده اصلی در یک کاسه خوب سوپ تربچه جلوگیری کنید! محیط های دشواری که در آن باید حرکت کنید شامل فاضلاب ، بیابان یا حتی قاب هایی مانند یک دلفین است.

دشمنان زیبا و خلاق هستند ، شما باید با بستنی های کشنده ، مارهای کیک کیک ، نان فاسد شده و سایر دشمنان روبرو شوید که به نظر می رسد بخشی از غذاهای آشغال هستند. در مجموع 5 رئیس برای شکست وجود دارد و اگر شما مراقب نباشید ، آهنگ موسیقی متن فیلم می تواند به موسیقی مورد علاقه شما تبدیل شود!

 • توجه داشته باشید: 4.3 ستاره در فروشگاه Google Play/ 4.5 ستاره در فروشگاه App Apple
 • قیمت: رایگان
 • خریدهای داخل برنامه: آره
 • از فروشگاه Google Play یا فروشگاه App Apply بارگیری کنید

Plague Inc.

درست است که این واقعیت که یک بازی مانند Plague Inc. در ابتدای بیماری همه گیر Cavid-19 چنین رونق را تجربه کرده است. با این حال ، مفهوم ابتکاری بازی آن را به یک روش بسیار خوب برای گذراندن وقت تبدیل می کند. در نسخه استاندارد ، شما باید در حالی که آنها سعی در یافتن راه حل دارند ، جمعیت جهان را به عنوان ویروس ترور کنید. شما در مورد بیماری خود جهش هایی دارید ، اما نباید آنها را خیلی سریع پیشرفت کنید ، در غیر این صورت ، این بازی تمام شده است. بنابراین بازی استراتژی شامل بروز عاقلانه بدون ایجاد بیش از حد است.

این بازی سطح مختلفی از دشواری ها را ارائه می دهد ، که می توانید پس از دستیابی به یک سطح ، قفل آن را باز کنید. همچنین می توانید جهش های ژنتیکی را برای تقویت بیماری خود از ابتدا باز کنید ، که بسیار مهم است ، به خصوص در سطوح بالاتر. “درمان” نیز وجود دارد ، که در آن شما نقش محققان را بازی می کنید و باید با یک بیماری ناشناخته مبارزه کنید. گیم پلی تغییر نمی کند. بنابراین اگر می خواهید یک بازی استراتژی که در آن کنترل انبوهی از ارتش ها ، Plague Inc را کنترل نمی کنید. برای شما ساخته شده است!

 • توجه داشته باشید: 4.6 ستاره در فروشگاه Google Play / 4.7 ستاره در فروشگاه App Apple
 • قیمت: رایگان با تبلیغات در اندروید / 0.99 یورو در iOS
 • خریدهای داخل برنامه: آره
 • از فروشگاه Google Play یا فروشگاه App Apply بارگیری کنید

دره استوایی

زندگی در مزرعه خود شما می تواند بسیار راحت باشد ، حداقل در واقع. Stardew Valley قبلاً یکی از بهترین بازی های Indie در تمام دوران در نظر گرفته شده بود که در سال 2016 به طور رسمی در رایانه شخصی منتشر شد. در حالی که بازی هایی مانند Hay Day یا Farmville روی یک جامعه فعال تمرکز می کنند ، شما به تنهایی مزرعه کوچک خود را در Stardew Valley خواهید داشت. این که آیا شما از حیوانات مراقبت می کنید ، مزارع را پرورش می دهید یا در شهر خرید می کنید ، کاملاً به شما بستگی دارد.

علاقه مندان به بازی مانند Harvest Moon یا Animal Crossing با این بازی پول خود را خواهند داشت. علاوه بر این ، Stardew Valley نیز یک RPG است. این بدان معنی است که می توانید برای ایجاد رابطه با آنها با NPC ارتباط برقرار کنید. مطمئناً در طول بازی به شما کمک می کند. توسعه دهنده همچنین به روزرسانی های مداوم از عملکرد و محتوا را ارائه می دهد ، که به شما امکان می دهد ساعات بی شماری را در مزرعه خود بگذرانید.

 • توجه داشته باشید: 4.7 ستاره در فروشگاه Google Play / 4.8 ستاره در فروشگاه App Apple
 • قیمت: 4.99 یورو
 • خریدهای داخل برنامه: هیچ
 • از فروشگاه Google Play یا فروشگاه App Apply بارگیری کنید

ادیسه آلتو

ما قبلاً به دلیل زیبایی گرافیک آن ، این بازی طراوت را در جای دیگر توصیه کرده ایم. با صدایی دلپذیر و گیم پلی فوق العاده روان ، می توانید زمان را با “ادیسه آلتو” ، حتی آفلاین بکشید.

به خصوص اگر مدت طولانی آفلاین باشید ، به عنوان مثال در هنگام پرواز ، نه تنها به یک بازی آفلاین قابل پخش ، بلکه یک بازی نیز نیاز دارید که شما را آرام کند و در بهترین حالت شما را برای یک دوره اسیر می کند اگر مدت طولانی باشد که وقت خود را نمی بینید هزینه. ادیسه آلتو همه چیز در همان زمان است ، به همین دلیل ما این بازی مسابقه ای بی پایان را توصیه می کنیم.

 • توجه داشته باشید: 4.5 ستاره در فروشگاه Google Play / 4.3 ستاره در فروشگاه App Apple
 • قیمت: رایگان با تبلیغات در Android / 5.49 یورو در iOS
 • خرید در برنامه: بله در Android / NO در iOS
 • در فروشگاه Google Play یا فروشگاه App Apply بارگیری کنید

بچه گربه منفجر شده

شما قبلاً تعجب کرده اید که چگونه بازی های فیزیکی در دنیای دیجیتال منتقل می شوند? منفجر کردن بچه گربه یک بازی با کارت سرگرم کننده است. در واقع ، این بودجه ترین بازی در تاریخ Kickstarter است ، بنابراین توانایی داشتن آن در قالب موبایل شگفت انگیز است! نسخه موبایل شامل Party Pack ، Betrayal ، Streaking Kittens و Brand New Barking Kittens خواهد بود.

یکی از مهمترین مزایای این بازی کارت سرگرم کننده این است که حمل کارتهای فیزیکی که در هر نوبت آسیب دیده اند لازم نیست. شما می توانید با دوستان چهره به چهره خود به صورت آفلاین بازی کنید ، و در صورت عدم پیدا کردن دوستان با ایده های مشابه ، همیشه امکان به چالش کشیدن هوش مصنوعی یا عبور از خط مقدس وجود دارد ، با غریبه ها به یک جلسه آنلاین تحویل دهید!

 • توجه داشته باشید: 4.5 ستاره در فروشگاه Google Play / 4.7 ستاره در فروشگاه App Apple
 • قیمت: 1.99 یورو
 • خرید در برنامه: هیچ
 • بارگیری از فروشگاه Google Play یا Apple App

مینی مترو

شما یک برنامه ریز شهری متولد شده اید? در مینی مترو ، موجود در Android و iOS ، شما باید بزرگترین و متنوع ترین شهرهای جهان را با سیستم حمل و نقل عمومی کاربردی فراهم کنید. بازی کاملاً انتزاعی است. شما مکان خود را تغییر می دهید و روی کارت 2D حرکت می کنید ، با ویژگی های سایه دار هر شهر.

 • همچنین انتخاب ما از بهترین بازی های تیراندازی FPS و TPS را در Android و iPhone بخوانید

این بازی از نمادهایی استفاده می کند تا به شما نشان دهد که مسافران باید به کجا منتقل شوند. اتصال ایستگاه ها به عهده شماست. هر هفته (در بازی ، نه در واقعیت) ، شما لوکوموتیوها ، خطوط ، تونل ها ، پل ها یا واگن های جدید را دریافت خواهید کرد و می توانید به توسعه خود ادامه دهید. مهم: همیشه به مهمترین ایستگاه های مترو توجه داشته باشید. اگر یک ایستگاه بیش از حد بارگیری شود ، بازی به پایان می رسد. هدف این نیست که از پایان بازی فراتر بروید و بیشترین تعداد مسافر را در طول بازی حمل کنید که این باعث افزایش نمره شما می شود.

در حالت عادی ، مینی مترو همیشه به صورت آفلاین قابل پخش است. در حالت “روزانه” ، نوع آنلاین نیز وجود دارد ، جایی که می توانید با بازیکنانی از سراسر جهان روبرو شوید.

 • توجه داشته باشید: 4.6 ستاره در فروشگاه Google Play / 4.8 ستاره در فروشگاه App Apple
 • قیمت: 1.19 یورو در Android / 4.49 یورو در iOS
 • خرید در برنامه: هیچ
 • از فروشگاه Google Play یا فروشگاه App Apply بارگیری کنید

پازل شکن آجر

پازل آجر شکن برای iOS و Android برای شکستن چیزها است! با این حال به روشی بی ضرر. شما با تایپ روی صفحه روی یک توپ شلیک می کنید. با او ، شما باید به آجرها ضربه بزنید و آنها را بشکنید. پایداری آنها به شکل یک شماره نمایش داده می شود ، اگر به 0 سقوط کند ، آنها شکسته می شوند اما نباید روی زمین بیفتند. خوب ، همه احتمالاً اصل بازی را به هر حال می دانند ، اینطور نیست?

پازل شکن آجر

پازل Bricks Breaker همچنین یک حالت چند نفره را ارائه می دهد و می توانید آمار خود را حداقل در صورت آنلاین مقایسه کنید.

 • توجه داشته باشید: 4.3 ستاره در فروشگاه Google Play / 4.3 ستاره در فروشگاه App Apple
 • قیمت: تبلیغات رایگان
 • خرید در برنامه: آره
 • از فروشگاه Google Play یا فروشگاه App Apply بارگیری کنید

اتاق: دو

اتاق دو یک معمای فیزیکی است که به شکل یک بازی رمز و راز می آید. شما در قلب عمل در یک محیط سه بعدی لمسی و به زیبایی طراحی می شوید. بازی آنقدر خوب است که جایزه BAFTA را دریافت کرده است ، که ثابت می کند که سزاوار شهرت خود بوده است.

در اصل ، شما مسئولیت پیروی از نامه های رمزگذاری شده یک دانشمند مبهم را دارید که فقط تحت نام “به عنوان” می شناسید. وقتی این بازی را انجام می دهید مراقب باشید ، زیرا می توانید بیش از حد جذب شوید و دیگر تفاوت بین واقعیت و فانتزی را ایجاد نکنید ، در حالی که دنیای جذاب رمز و راز و اکتشاف شامل هر لحظه بیدار شدن است.

معماهای هوشمندانه مطمئناً ساعت ها شما را در حالت تعلیق نگه می دارند و گرافیک ها به فضای شیطانی می افزایند. چه کسی گفت شما نمی توانید یک داستان ترسناک بازی کنید?

 • توجه داشته باشید: 4.9 ستاره در فروشگاه Google Play / 4.9 ستاره در فروشگاه App Apple
 • قیمت: 1.99 یورو
 • خریدها در برنامه ها: هیچ یک
 • بارگیری از فروشگاه Google Play یا Apple App

مکوراما

اگر دوست دارید در Monument Valley بازی کنید ، مطمئناً مانند Mekorama نیز در Android و iOS موجود است. در این بازی آفلاین ، شما یک ربات کوچک بی نام را در دنیای سه بعدی کنترل می کنید. با “ضربه زدن به حرکت” ، شما مسیری را نشان می دهید که ربات کوچک باید حرکت کند.

دشواری این بازی این است که برج هایی که روبات روی آن حرکت می کند سه بعدی است. بنابراین ، در سطوح بالا ، شما مجبور خواهید بود که بسیاری از آنها را بچرخانید و در این مسیر آسانسورها و تونل ها را در آن قرار دهید تا مطمئن شوید که ربات کوچک با امنیت کامل به مقصد شما می رسد. برای اطمینان از این که ، ربات نیز می تواند سقوط کند ، در این صورت شما باید دوباره سطح را شروع کنید.

آنچه با Mekorama خوب است این است که شما نه تنها 50 سطح از پیش تنظیم شده دارید ، بلکه می توانید سطح خود را نیز ایجاد کنید. دنیاهایی که ایجاد کرده اید می توانید از طریق کد QR با دوستان خود در سراسر جهان به اشتراک گذاشته شوید. اما حتی 50 سطح اساسی نیز بسیار دشوار است. اگر عینک VR دارید ، حتی می توانید Mekorama را در نسخه VR بازی کنید ، اما این نسخه برای شما 4.29 یورو هزینه خواهد کرد.

 • توجه داشته باشید: 4.4 ستاره در فروشگاه Google Play / 4.8 ستاره در فروشگاه App Apple
 • قیمت: تبلیغات رایگان
 • خرید در برنامه: آره
 • از فروشگاه Google Play یا فروشگاه App Apply بارگیری کنید

Bloons TD6

سرنوشت بازتاب استراتژیک در یک بازی دفاع برج? در حالی که به نظر می رسد این ژانر کم و بیش تمام امکانات خود را خسته کرده است ، Bloons TD6 برای اثبات برعکس می آید. او شباهت های بسیاری را با پیشینیان خود به اشتراک می گذارد ، جایی که هدف آن ساده است: به همان اندازه برج ها را نصب کنید که بتوانید در طول جاده ای برای از بین بردن همه افراد بدی که بوجود می آیند ، از بین ببرید.

20 کارت برای پوشش با پنج سطح پیشرفت متفاوت وجود دارد و برای کمک به شما در تلاش خود ، شما قهرمانان و 19 دور با سه روش بهبود خواهید داشت. بسته به وضعیت ، ارتقاء برج های انفرادی نیز وجود خواهد داشت که باید در نظر بگیرند. این بازی به سرعت شما را آزار نمی دهد ، فقط به این دلیل که می توانید سطح دشواری یک شکاف را برای تطبیق آن با سطح مهارت خود افزایش دهید (یا پایین تر).

 • توجه داشته باشید: 4.7 ستاره در فروشگاه Google Play / 4.6 ستاره در فروشگاه App Apple
 • قیمت: 4.99 یورو در اندروید و 6.99 یورو در iOS
 • خرید در برنامه: آره
 • بارگیری از فروشگاه Google Play یا Apple App

جاده متقاطع

شما از ایده نشستن به تنهایی در حالی که منتظر اتوبوس یا قطار بعدی هستید ، احساس ناراحتی می کنید? بخشی از این ناراحتی را با این بازی بی پایان بی پایان تسکین دهید. بله ، این یک دونده بی پایان نیست ، بلکه یک گیم پلی منحصر به فرد است که از شما می خواهد که ضمن جلوگیری از موانع مختلف ، به طور مداوم پیشرفت کنید.

خریدهایی در برنامه وجود دارد ، اما بیشتر آنها عملاً برای تغییر طراحی هستند و به هیچ وجه روی گیم پلی تأثیر نمی گذارند. به عبارت دیگر ، این یک بازی پولی نیست و تمام آنچه شما نیاز دارید صبر ، مهارت و لمس سبز برای به دست آوردن نمره بالا است. من عاشق گرافیک های پیکسل هستم که به سادگی بسیار زیبا هستند تا درست باشند.

 • توجه داشته باشید: 4.4 ستاره در فروشگاه Google Play / 4.7 ستاره در فروشگاه App Apple
 • قیمت: رایگان
 • خریدهای داخل برنامه: آره
 • بارگیری از فروشگاه Google Play یا Apple App

سرزمین

این بازی دیگر بخشی از جدیدترین بازی ها نیست ، اما یکی از بازی های مورد علاقه تیم تحریریه NextPit است. Badland در Android و iOS موجود است ، Badland یک بازی فوق العاده زیبا و چشمگیر از نوع اکشن-ماجراجویی از نوع Action-Adventure توسط جو خود است که هم دلپذیر و هم دلهره آور است. در بازی ، شما نوعی پرنده هستید و باید شخصیت خود را از طریق یک جنگل هدایت کنید. بسیاری از خطرات و تله ها کند می شوند. Badland دائماً پیمایش می کند ، و وقتی پرنده شما به لبه سمت چپ می رسد ، باید دوباره از آخرین پاسگاه شروع کنید.

در کل ، بیش از 80 سطح برای عبور وجود دارد ، اما فقط 40 مورد اول رایگان هستند. سطوح دیگر را می توان از طریق خرید درون برنامه خریداری کرد. حالت چند نفره که در آن می توانید در کل 21 سطح روی دستگاه با حداکثر چهار بازیکن کاوش کنید ، عملی است.

 • توجه داشته باشید: 4.5 ستاره در فروشگاه Google Play / 4.4 ستاره در فروشگاه App Apple
 • قیمت: رایگان با تبلیغات در اندروید / 0.99 یورو در iOS
 • خرید در برنامه: بله در Android / NO در iOS
 • از فروشگاه Google Play یا فروشگاه App Apply بارگیری کنید

لنگه

Limbo یک بازی پلتفرم برای Android و iOS است که در آن شما یک پسر جوان را کنترل می کنید که در دنیای تک رنگ و تنهایی سرگردان است و به دنبال خواهرش است. این بازی یک واحد معمولی است که به طور دقیق روی تلفن های هوشمند و تبلت های اندرویدی پوشیده شده است ، اما البته برای iOS نیز در دسترس است.

دنیای لیمبو غمگین ، ترسناک و فوق العاده جذاب است و شما به سرعت در این داستان گیج کننده آموزش خواهید دید. بازی کوتاه است ، اما برای پشتیبانی از یک استودیوی مستقل کوچک واقعاً ارزش آن را دارد. کمی توصیه: مراقب عنکبوت باشید!

 • توجه داشته باشید: 4.7 ستاره در فروشگاه Google Play/ 4.6 ستاره در فروشگاه App Apple
 • قیمت: 4.69 یورو در Android / 4.49 یورو در iOS
 • خرید در برنامه: هیچ
 • از فروشگاه Google Play یا فروشگاه App Apply بارگیری کنید

Riptide GP: Renegade

Riptide GP Renegade یک بازی مسابقه جت اسکی برای Android و iOS است که شما را برای مدت طولانی به چالش می کشد: در محیطی که گاهی اوقات پس از آخرالزمانی ، مسیرهای آبزی را با سرعت کامل طی خواهید کرد که نه تنها با موانع بسیاری قرار می گیرند زیرا مخالفان شما خواهند بود همچنین پوست خود را می خواهید.

 • همچنین انتخاب ما از بهترین شبیه سازهای بازی را در Android بخوانید

برای سرعت بیشتر ، می توانید توربو را روشن کنید اما برای همیشه دوام ندارد ، می توانید با ساختن مانع در طول مسابقه ، آن را شارژ کنید. هرچه آبشار پیچیده تر باشد ، انرژی توربو بیشتر می شود. یک آموزش نحوه کنترل جت اسکی و ساخت چهره ها را نشان می دهد ، و همچنین تاریخ را ارائه می دهد.

علاوه بر گرافیک چشمگیر ، گیم پلی نیز فوق العاده دشوار است: از آنجا که مسابقه در زمین محکم انجام نمی شود ، اما روی آب ، شهود زیادی برای کنترل کنترل جت اسکی طول می کشد. آهنگ های تحریک کننده ، گرافیک عالی و حتی امکان بازی آفلاین: چه چیزی بیشتر می توانید?

 • توجه داشته باشید: 4.5 ستاره در فروشگاه Google Play / 4.6 ستاره در فروشگاه App Apple
 • قیمت: 2.69 یورو در Android / 3.49 یورو در iOS
 • خرید در برنامه: هیچ
 • از فروشگاه Google Play یا فروشگاه App Apply بارگیری کنید

چرا ما واقعاً به بازی های آفلاین احتیاج داریم?

موقعیت هایی وجود دارد که ما با تلفن هوشمند خود آفلاین هستیم. بعضی اوقات ما عمداً هستیم زیرا می خواهیم از شبکه های اجتماعی ، پیام های WhatsApp ، اخبار یا ایمیل های کاری فرار کنیم و همه اینها به یک مفهوم واحد اشاره دارد: سم زدایی دیجیتال. با این حال ، اغلب غیر ارادی است. به عنوان مثال ، هنگامی که ما به محض ترک ایستگاه از بسته بندی در قطار خارج می شویم (ناگفته نماند 5G) ، یا وقتی می خواهیم از قیمت های گران قیمت در خارج از کشور جلوگیری کنیم.

اگر می خواهید در چنین شرایطی از تلفن هوشمند خود استفاده کنید ، به برنامه هایی نیاز خواهید داشت که به صورت آفلاین نیز کار کنند. اگر مجبور شوید بدون اتصال به اینترنت طولانی بمانید از اهمیت بیشتری برخوردار می شود. در این مقاله ، بازی هایی را توصیه می کنیم که به اتصال به اینترنت احتیاج ندارند. این بدان معنا نیست که این بازی های آفلاین هرگز به دسترسی به اینترنت نیاز ندارند. برخی از عملکردهای محاسباتی ابری مانند بازی های Google Play به شما امکان می دهند سطح جدیدی را در صورت تقاضا بارگیری کنید.

به هر حال ، اگر از Google Play Games یا مرکز بازی اپل استفاده می کنید و علاقه مند به غنائم هستید ، می توانید بازی های آفلاین را بدون تردید انجام دهید ، زیرا دفعه بعد که به اینترنت متصل می شوید ، امتیاز به شما اعتبار می یابد.

مشاوره کوچک: بازی را یک بار با اتصال به اینترنت راه اندازی کنید تا بتواند تمام داده های لازم را بارگیری کند. در هواپیما ، شما باید قبل از برخاستن در مورد آن فکر کنید. اگر شک دارید ، می توانید بازی را بدون اتصال به اینترنت نیز راه اندازی کنید ، اما بنابراین بدون داده های بازی فعلی نیز.

همانطور که اشاره شد ، این توصیه ها ذهنی هستند و بدیهی است که یک لیست جامع تشکیل نمی دهند. بسیاری از بازی های دیگر برای iOS و Android می توانند بدون نیاز به اتصال ، به صورت آفلاین انجام شوند ، به عنوان مثال تمام بازی هایی که اپل به عنوان بخشی از اشتراک Apply Arcade ارائه می دهد. اگر می دانید بازی هایی که به نظر شما باید در این لیست از بازی های آفلاین ظاهر شوند ، در نظرات به ما اطلاع دهید.

11 بهترین بازی بدون اینترنت برای Android بدون WiFi

خانه آهلا

بدون WiFi بازی هایی را برای Android دریافت کنید

شما امروز یک بازی آفلاین می خواهید که می توانید از طریق مقاله یاد بگیرید و جزئیات آن را بدانید ، همچنین می توانید بسیاری از بازی های آنلاین را برای Android در Google Play Store پیدا کنید. اما بازی های آفلاین همان چیزی است که اکثر بازیکنان ترجیح می دهند زیرا بدون مشکل کار می کنند و به اتصال به اینترنت احتیاج ندارند. Google Play Store را درک می کند. با این حال ، با در دسترس بودن چندین بازی انتخاب بهترین بازی دشوار است. بنابراین ، برای حل مشکل خود در اینجا ، لیستی از 11 بازی بهترین اندرویدی در مقاله بعدی در خانه AHLA ذکر شد.

بهترین بازی های آفلاین برای دستگاه های Android بدون WiFi

1. سرزمین

Badland بهترین بازی ماجراجویی XNUMXD برای دوستداران اکشن است. این یک رابط کاربری زیبا و جذاب دارد. موضوع آن جنگلی است که از بسیاری از درختان و حیوانات ساخته شده است.

هدف بازی کشف آنچه در جنگل اشتباه است. برای غلبه بر همه موانع باید تله ها و ترفندهایی را طی کنید. به طور همزمان ، 4 بازیکن می توانند با استفاده از همان دستگاه بازی کنند. شما می توانید برای ضرب و شتم سطح خاص بازی کنید یا حتی می توانید سطح خود را ایجاد کنید.

این بازی دارای گرافیک باورنکردنی و بهترین کیفیت صدا است که به شما امکان می دهد سطح بعدی را ببینید.

تنها اشکال این است که هرچه بیشتر پیشرفت کنید ، سطح آنها دشوارتر است و موانع خاصی نیز برای غلبه بر مهارت های بسیار بالایی نیاز دارند.

2. آسفالت 8 هوا

این بهترین بازی مسابقه ای لعبة آفلاین است. این مجموعه از ترکیبی از اتومبیل های خنک و گرافیک با کیفیت بالا تشکیل شده است. اتومبیل های شرکت کننده در بازی می توانند انواع حرکات را انجام دهند و سرعت آنها غیرقابل تصور است. همچنین از چند حامل هواپیما تشکیل شده است.

همچنین بخوانید: 6 بهترین راه برای تصحیح عدم امکان گرفتن تصاویر در اندروید

هدف این بازی پیروزی در مسابقه مقابل بسیاری از حریفان است. برای به روزرسانی های خودکار و خرید اتومبیل های جدید و سریعتر می توانید قیمت نقدی کسب کنید. این یک بازی چند نفره است.

متأسفانه ، این آخرین به روزرسانی آسفالت است که می تواند به صورت آفلاین پخش شود. نسخه هایی که مانند آسفالت 9 به وجود می آیند نیاز به اتصال به اینترنت برای پخش دارند.

3. Shadow Fight 2

SF 2 بهترین بازی جنگی آفلاین است. این یک تجربه حرکتی و Kush Kung-fu را ارائه می دهد. این یک بازی مبارزات فردی است.

11 بهترین بازی بدون اینترنت برای Android بدون WiFi

نقوش بازی نبرد سایه شخصی در برابر شیاطین و محافظان مختلف او برای بازیابی آنچه او برای نجات خانه خود از مهاجمان از دست داد ، بازیابی می کند. این بازی XNUMXD از چندین مرحله تشکیل شده است.

تنها اشکال این است که دائماً شما را به سمت خرید از طریق برنامه سوق می دهد.

4. حلقه بی نهایت

Infinity Loop ساده ترین و ساده ترین بازی آفلاین است. این یک بازی انفرادی است و می تواند برای آرام کردن ذهن شما انجام شود. از چندین سطح تشکیل شده است.

11 بهترین بازی بدون اینترنت برای Android بدون WiFi

نقوش پشت این بازی پازل ایجاد اشکال منحصر به فرد با اتصال نقاط است. در حالت تاریک ، باید فرم ها را به مؤلفه های فردی آنها تقسیم کنید. محدودیت زمانی وجود ندارد ، بنابراین می توانید هر بار که می خواهید دوباره بازی کنید ، استراحت کنید و از سر بگیرید.

تنها استخدام بعد از عبور از سطح 100 است ، دیگر به صورت رایگان در دسترس نیست. برای بازی بیشتر باید هزینه بپردازید.

5. پوکر آفلاین تگزاس هولدم

این بهترین بازی کارت آفلاین است. اگر دوست دارید پوکر بازی کنید اما واقعاً پولی برای خرج کردن ندارید ، پس این برای شماست. یک تجربه پوکر واقعی را فراهم می کند. تنها تفاوت عدم پول واقعی است.

نقوش پشت این بازی قرار دادن شرط بندی های مجازی ، شرکت در مسابقات و کسب هرچه بیشتر پول مجازی است. هر سطح به صورت جداگانه ، مشکل افزایش می یابد ، که احتمالاً سطح لذت در بازی را افزایش می دهد.

همچنین بخوانید: دو روش برای پاک کردن حافظه پنهان DNS در Android

تنها احمق هوش مصنوعی است که نمی تواند چهره پوکر را بخواند ، بنابراین تجربه ای برای بازی در برابر یک شخص واقعی فراهم نمی کند.

6. مسابقه صعود تپه 2

Hill Climb Racing 2 بهترین بازی رانندگی Outline XNUMXD است. این یک بازی انفرادی است.

الگوی پشت این بازی این است که ماشین را برای پوشاندن مسافت مورد نیاز بدون آسیب دیدگی یا رانندگی در سطح بعدی هدایت کنید. در مسیر نقطه پایانی می توانید قطعات و سوخت را بدست آورید. از سوخت و باتری برای برق اتومبیل های برقی استفاده می شود و قطعات برای بهبود ماشین و باز کردن مراحل جدید استفاده می شود.

این تجربه رانندگی واقعی را ارائه می دهد که در آن دکمه های مختلف برای پارگی ، چرخش چپ ، چرخش راست ، شتاب و توقف در دسترس است.

11 بهترین بازی بدون اینترنت برای Android بدون WiFi

7. Minecraft Pocket Edition

Minecraft بهترین بازی ماجراجویی آفلاین است. این بازی به شما امکان می دهد خلاقیت خود را نشان دهید. از دو حالت تشکیل شده است: حالت بقا و حالت خلاقیت.

هدف از این بازی در حالت خلاق ساختن دنیای ابرها ، ساختمان ها ، پل ها و بیشتر با استفاده از مواد موجود مانند شن ، زمین ، سنگ و آجر است. در حالت Survival ، شما باید بجنگید ، بکش ، زنده بمانید و از دنیای خود در برابر برخی از افراد بد محافظت کنید.

8. لیگ رویای فوتبال 2018

Dream League Soccer بهترین بازی آفلاین فوتبال است. او مانند بازی واقعی فوتبال است تنها تفاوت این است که همه چیز از نظر طبیعت مجازی است. شامل انیمیشن های شخصیت های واقعی با بسیاری از حالت های بازی در دسترس است.

11 بهترین بازی بدون اینترنت برای Android بدون WiFi

انگیزه این بازی انتخاب تیم خود و بازی در برابر هوش مصنوعی آفلاین و پیروزی است.

همچنین بخوانید: قرار گرفتن در معرض مضاعف در PicsArt: راهنمای گام به گام برای ایجاد عکس های عالی

این امکان ایجاد مسابقات ، تیم ها و استادیوم خود را فراهم می کند ، سپس مانند فوتبال واقعی در مقابل یکدیگر بازی می کنید.

9. ادیسه آلتو

Alto Odyssey بهترین بازی بی پایان دونده بدون اینترنت است. او موسیقی عالی و رابط کاربری بسیار جذاب دارد. حاوی گرافیک رنگی است.

الگوی پشت این بازی اسکیت روی آهنگ های مختلف ، ایجاد پرش های مختلف و جمع آوری قطعات است. از قطعات می توان برای باز کردن بسیاری از اشیاء شخصی دیگر استفاده کرد.

شامل Zen Fashion این به بازیکنان این امکان را می دهد تا بدون اینکه واقعاً بازی را انجام دهند از رابط و صدا لذت ببرند.

10. گیاهان در مقابل زامبی 2

Plants vs Zombies 2 بهترین بازی استراتژی آفلاین است. این یک رابط کاربری بسیار جذاب است که از گیاهان و زامبی ها تشکیل شده است.

11 بهترین بازی بدون اینترنت برای Android بدون WiFi

هدف از این بازی محافظت از گیاهان در برابر ارتش زامبی های گیاهخواری است که می توانند در هر زمان به حمله به خانه شما حمله کنند. کارخانه ها ظرفیت های زیادی مانند راه اندازی موشک در زامبی ها دارند.

این سطح بسیار سرگرم کننده و هیجان انگیز است که شما را سرگرم می کند و به شما امکان می دهد سطوح دیگر را باز کنید.

11. کوایزوئید

بازی های سؤال کننده همیشه برای سفرهای طولانی اتومبیل ، جلسات اجتماعی و شبهای خانوادگی سرگرم کننده مناسب است. Quizoid حالت های مختلفی را ارائه می دهد تا بتوانید با گروهی از افراد بازی کنید یا به سادگی دانش خود را آزمایش کنید. هنگامی که Quizoid را برای Android بارگیری می کنید ، بازی تمام سؤالات مربوط به دستگاه شما را ذخیره می کند ، بنابراین برای پخش هرگز به شبکه Wi-Fi یا داده های تلفن همراه احتیاج ندارید.

امیدوارم لیست بالا از بهترین بازی های آفلاین برای Android به شما کمک کند تصمیم بگیرید کدام بازی را در طول وقت آزاد خود بارگیری و بازی کنید. اگر سؤالی دارید یا یک برنامه خاص را می خواهید ، با استفاده از بخش نظرات با ما تماس بگیرید.

بهترین بازی ها بدون اتصال در Android و iOS در سال 2022

زمان اشغال در حمل و نقل یا در محل تعطیلات خود است ، اما همه بدون اتصال به اینترنت مناسب ? خوشبختانه ، بازی های موبایل قابل دسترسی به صورت آفلاین (آفلاین) وجود دارد. در اینجا انتخاب کوچکی از بهترین آنها ، در ژانرهای مختلف ، رایگان یا پرداخت شده است.

با وجود استقرار 4G و 5G ، این حرکت است که خود را بدون اتصال در تلفن هوشمند خود ، چه در یک مترو ، در سفید و یا خارج از کشور ، اگر هزینه بین المللی ندارید ، پیدا می کنید. استفاده از تلفن خود برای بازی غیرممکن نیست ، تا زمانی که وقت خود را برای بارگیری بازی های مناسب از قبل انجام داده اید. در اینجا انتخاب ما از بهترین بازی های آفلاین در Android (و بیشتر در آیفون) است.

اگر اشتراک Apple Arcade در محصول اپل خود دارید ، ما همچنین مجموعه ای از بازی های مورد علاقه خود را برای شما داریم. برای کاربران Android ، به سرویس Play Pass فکر کنید که در اصل اشتراک ماهانه ، امکان دسترسی نامحدود به انتخاب برنامه ها و بازی های موبایل با کیفیت بالا ، بدون تبلیغات یا خریدهای یکپارچه را فراهم می کند.

بهترین بازی های آفلاین رایگان در تلفن هوشمند Android و iPhone

ماجراهای ریمن

در اینجا ما قهرمان معروف Ubisoft بدون بازوها و پاها را پیدا می کنیم ، اما همیشه برای ماجراجویی آماده است ، در یک بازی از سکوی سرگرم کننده که کدهای معمول حق رای دادن را به خود اختصاص می دهد. ریمن این بار باید تخم های اجدادی را که به سرقت رفته و در سراسر جهان پراکنده شده اند پیدا کند. شما قهرمان یا قهرمان خود را انتخاب می کنید و سپس در جستجوی Incrediballs ، این موجودات عجیب و غریب که به شما در مأموریت خود کمک می کنند ، یا برای آزاد کردن افراد کوچک ، به Crisscross The Decor بروید.

یک بازی بسیار دلپذیر برای شبکیه و که کاملاً از لمس کردن بهره می برد بسیار آسان است. این بازی رایگان است ، اما برخی از خریدهای یکپارچه برای استفاده از گزینه های خاص (بدیهی است که در آن زمان به اتصال به اینترنت نیاز خواهید داشت !)