از تلفن Android یا iPhone به عنوان وب کم در ویندوز 11 ، 10 – اطلاعات خرچنگ ، ​​نحوه استفاده از تلفن هوشمند خود به عنوان وب کم در رایانه شخصی خود استفاده کنید?

نحوه استفاده از تلفن هوشمند خود به عنوان وب کم در رایانه شخصی خود 

DroidCam یک برنامه رایگان است که هر دو برای تلفن های هوشمند در دسترس است اندروید و برای آیفون. این به شما امکان می دهد از سنسور عکس و میکروفون موبایل خود استفاده کنید تا با همبستگی های خود در برنامه های Visio مانند تیم های مایکروسافت ، اسکایپ یا زوم ارتباط برقرار کنید. با این حال مراقب باشید ، زیرا مک ها در اینجا سازگار نیستند: شما باید مجهز به دستگاهی باشید که در لینوکس یا ویندوز کار می کند.

از تلفن Android یا iPhone به عنوان وب کم در ویندوز استفاده کنید [11 ، 10]

لپ تاپ ها (تقریباً) همه با وب کم هستند ، یک وسیله ضروری برای برقراری تماس ویدیویی با عزیزان یا همکاران کار شما. اما اگر از رایانه رومیزی استفاده می کنید ، برای صفحه های خارجی (حداقل با قیمت مناسب) از این موارد دور نیست. به همین دلیل استفاده از تلفن Android یا iPhone خود به عنوان وب کم در ویندوز 11 یا 10 می تواند یک راه حل عملی برای برقراری تماس ویدیویی باشد !

شما یک صفحه نمایش دارید. شما یک تلفن هوشمند دارید (به طور معمول). برای شما از خرید وب کم خودداری کنید, شما قادر خواهید بود از دوربین در تلفن Android یا آیفون خود به عنوان وب کم در ویندوز 11 یا ویندوز 10 استفاده کنید. ما 2 راه حل Freenium را برای شما ارائه خواهیم داد. این بدان معناست که آنها رایگان هستند ، اما اگر می خواهید تنظیمات بیشتری یا کیفیت بهتر تصویر را بدست آورید ، می توانید نسخه پرداخت شده را خریداری کنید. این یک دوره آزمایشی رایگان نیست.

در این مقاله ، ما به شما نشان خواهیم داد نحوه استفاده از تلفن Android یا iPhone به عنوان وب کم در رایانه ویندوز با استفاده از برنامه های اپوکام و DroidCam.

از تلفن Android یا iPhone به عنوان وب کم در ویندوز استفاده کنید [11 ، 10]

از طریق اپوک

با استفاده از برنامه Epoccam در iPhone (یا دستگاه iOS دیگر) ، شما قادر خواهید بود از آیفون خود به عنوان وب کم در ویندوز 10 و 11 (و MAC) استفاده کنید:

 1. در iPhone خود ، برنامه Epoccam را در فروشگاه App بارگیری کنید.
 2. کاربرد اپوکام را باز کنید.
 3. اگر اولین بار نیست که برنامه را روشن می کنید ، منو را در بالا سمت راست باز کنید ، سپس انتخاب کنید رسیدگی.
 4. فشار دهید برای شروع, سپس آرم را انتخاب کنید پنجره ها.
 5. برای به دست آوردن درایور برای رایانه ، فشار دهید لینک بارگیری را از طریق پست الکترونیکی دریافت کنید (انگلیسی) و آن را به یکی از آدرس های ایمیل خود ارسال کنید ، یا از رایانه شخصی خود اینجا (فرانسوی) را کلیک کنید.
 6. همیشه در آیفون ، فشار دهید ذیل >ذیل.
 7. سوئیچ را برای مجوز تغییر دهید دسترسی به دوربین و در پنجره ای که ظاهر می شود اعتبار کنید. همین کار را با دسترسی به شبکه. اعتبارسنجی با خوب.
 8. در رایانه خود ، با استفاده از لینک قبلی ، روی کلیک کنید محصول خود را انتخاب کنید و انتخاب کنید اشیاء.
 9. اطمینان حاصل کنید که ویندوز به خوبی انتخاب شده و روی آن کلیک کنید دانلود یا دانلود (بسته به پیوند مورد استفاده).
 10. به پرونده بروید بارگیری و بر روی اجرایی Epoccam دوبار کلیک کنید: epoccam_installer64_3_40.از پیش.
 11. با انجام آن نصب کنید ذیل >قبول میکنم >نصب >بستن.
 12. اطمینان حاصل کنید که آیفون شما در همان شبکه Wi-Fi قرار دارد یا اینکه با iTunes نصب شده روی رایانه به USB وصل شده است.
 13. هر برنامه ویندوز را که از وب کم شما استفاده می کند باز کنید و سپس به آن بروید تنظیمات ویدیو برنامه را انتخاب کنید و انتخاب کنید دوربین اپوکام به عنوان یک دوربین.
 14. در آیفون خود ، شما قادر خواهید بود زوم (در نسخه Pro) ، اثر آینه ، فیلترها را مدیریت کنید ، بین دوربین از جلو و عقب یا حتی میکروفون را فعال و غیرفعال کنید (در نسخه Pro).

با نسخه پرداخت شده ، می توانید Watermark Elgato را حذف کنید و می توانید به جای 480p در 1080p فیلمبرداری کنید ، از میکرو از آیفون به عنوان میکروفون برای ویندوز و سایر ویژگی های خود استفاده کنید.

از طریق droidcam

DroidCam به شما امکان می دهد از دوربین آیفون یا تلفن اندرویدی خود به عنوان وب کم در ویندوز 11 یا 10 رایانه خود (یا لینوکس) استفاده کنید:

 1. در تلفن هوشمند خود ، برنامه سمت راست را در App Store یا Google Play بارگیری کنید.
 2. برنامه سمت راست را باز کنید ، فشار دهید بعد >فهمیدم.
 3. به برنامه اجازه دهید از دوربین و میکروفون تلفن خود استفاده کند.
 4. در رایانه شخصی خود ، مشتری Windows را از این لینک بارگیری کرده و سپس با کلیک بر روی مشتری droidcam.
 5. به پوشه Downloads بروید و بر روی DroidCam اجرا کنید: گودال.برپایی.6.5.2.از پیش.
 6. با انجام آن نصب کنید بعد >من موافقت کردم >بعد >نصب >پایان.
 7. باز کن مشتری droidcam.
 8. برای پیوند رایانه و تلفن خود از طریق Wi-Fi: نماد را انتخاب کنید بي سيم, وارد کردنآدرس آی پی وت بندر که در برنامه مناسب در تلفن iPhone یا Android شما نمایش داده می شوند. آن جعبه را بررسی کنید ویدئو به خوبی بررسی شده است. اعتبارسنجی با شروع.

من توجه داشته باشید : بررسی سمعی اگر می خواهید از میکروفون آیفون یا تلفن اندرویدی خود استفاده کنید.

 • برای برقراری اتصال دیگر (با تلفن متفاوت یا استفاده از نوع دیگری از اتصال) ، به منو بروید گودال >شروع.

  به عنوان مثال ، برای اتصال سیمی ، نماد را انتخاب کنیدیو اس بی. در صورت لزوم ، مونتاژ شماره ای را که آیفون یا تلفن اندرویدی شما را در لیست Drop -down مشخص می کند ، انتخاب کنید. اعتبارسنجی با شروع.
 • هر برنامه ویندوز را که از وب کم شما استفاده می کند باز کنید ، به آن بروید تنظیمات ویدیو و انتخاب کنید گودال به عنوان یک دوربین.

  من توجه داشته باشید : منابع مختلف (منبع 2 ، منبع 3 و غیره.) با تعداد اتصالات پیکربندی شده مطابقت داشته باشد.

 • در تلفن هوشمند خود می توانید جلوی یا پشت دوربین را انتخاب کرده و تنظیمات تصویر خاصی را ایجاد کنید.
 • DroidCam همچنین دارای یک نسخه پرداخت شده با تنظیمات بیشتر است.

  تبریک می گویم : شما اکنون می دانید که چگونه از تلفن Android یا iPhone به عنوان وب کم در ویندوز [11 ، 10] با Epoccam و DroidCam به صورت رایگان استفاده کنید ! ��

  نحوه استفاده از تلفن هوشمند خود به عنوان وب کم در رایانه شخصی خود ?

  بسته به تجهیزات خود چهار نکته ساده و حتی رایگان را کشف کنید.

  ارسال شده در 4 نوامبر 2022 ساعت 7:00 بعد از ظهر

  اشیاء

  محلول 1 – DroidCam

  DroidCam یک برنامه رایگان است که هر دو برای تلفن های هوشمند در دسترس است اندروید و برای آیفون. این به شما امکان می دهد از سنسور عکس و میکروفون موبایل خود استفاده کنید تا با همبستگی های خود در برنامه های Visio مانند تیم های مایکروسافت ، اسکایپ یا زوم ارتباط برقرار کنید. با این حال مراقب باشید ، زیرا مک ها در اینجا سازگار نیستند: شما باید مجهز به دستگاهی باشید که در لینوکس یا ویندوز کار می کند.

  برای اتصال تلفن همراه به رایانه ، سپس فقط یک ساده کابل یو اس بی. در صورت تمایل می توانید از Wi-Fi نیز استفاده کنید ، اما در صورتی که جعبه شما خودش را بسازد ، در معرض خطر قرار گرفتن برخی از تأخیر قرار دارد.

  • DroidCam را در فروشگاه App بارگیری کنید
  • DroidCam را در فروشگاه Google Play بارگیری کنید
  • DroidCam را برای ویندوز بارگیری کنید

  راه حل 2 – ivcam

  اصل ivcam کاملاً مشابه است. این سرویس به شما پیشنهاد می دهد که خود را انتخاب کنید منی, تلفن هوشمند آیفون یا Android 4 شما.حداقل 4 برای جایگزینی وب کم رایانه. علاوه بر این ، ویژگی های اضافی نیز وجود دارد ، مانند امکان ذخیره جریان ویدیو برای تماشای بعداً دوباره آن. با استفاده از IVCAM ، کاربران همچنین می توانند از آن لذت ببرند اثر آینه, برای جلوگیری از مسدود شدن کپی رایت به عنوان بخشی از یک طرح ریزی.

  • ivcam را در فروشگاه App بارگیری کنید
  • IVCAM را در فروشگاه Google Play بارگیری کنید
  • بارگیری IVCAM برای ویندوز

  راه حل 3 – تداوم دوربین (اپل)

  حال بیایید به یک راه حل برای مک و آیفون ، بومی برویم. در ژوئن سال 2022 اعلام شد ، دومی از دارایی های تداوم برای تبعید سنسور تلفن تلفن به زمان رویارویی برای MACOS ، صفحه نمایش از رایانه باقی مانده است. اپل در اینجا توصیه می کند که موبایل را در پشت صفحه یک مک بوک (به عنوان مثال) با یک پشتیبانی اختصاصی نصب کنید.

  استمرار

  چندین مارک در حال حاضر در ایجاد این لوازم جانبی کوچک از جمله بلکین همکاری می کنند که محصول خود را برای فروش در فروشگاه اپل ارائه می دهد. این به شما بستگی دارد که آیا این مدل سه بعدی را که در GitHub موجود است ، ترجیح می دهید؟. در مورد سوال پیکربندی ، همه چیز در این آموزش اختصاصی توضیح داده شده است. لطفا توجه داشته باشید ، آیفون همه سازگار نیستند.

  راه حل 4 – اپوکام

  اپوکام ، که این فصل را می بندد ، شاید برای ما ارگونومیک ترین راه حل باشد. طراحی بصری است ، سازگاری Obs درج شده است و حتی می توان از فلاش تلفن هوشمند شما استفاده کرد. با این حال برخی از ابزارها مانند HD هستند پرداخت شده, با بسته Pro.

  نحوه استفاده از تلفن اندرویدی به عنوان وب کم با یا بدون USB

  2 راه برای استفاده از تلفن Android خود به عنوان وب کم برای رایانه شخصی

  به دلیل همه گیر ، بسیاری از افراد در حال کار در خانه هستند. البته این بدان معنی است که مردم باید از وب کم استفاده کنند تا در طول جلسات و رویدادها عملاً حضور داشته باشند.

  قیمت های وب کم به دلیل افزایش تقاضا افزایش می یابد ، بنابراین ممکن است برای خرید کیف پول خود برای خرید یک وب کم جدید برای شما امکان پذیر نباشد. علاوه بر این ، اگر فقط گاهی به یک وب کم احتیاج دارید ، خرید یک وب کم اختصاصی می تواند از دست دادن پول باشد.

  استدلال شما هرچه باشد ، اگر آماده صرف هزینه کردن برای یک وب کم نیستید ، همیشه می توانید از تلفن Android خود به عنوان وب کم برای رایانه شخصی خود استفاده کنید. در واقع ، با استفاده از یک برنامه ، می توانید تلفن خود را به صورت رایگان به وب کم تبدیل کنید.

  شما می توانید این کار را به صورت بی سیم انجام دهید یا از کابل Usbet استفاده کنید هر روش مزایا و معایب خاص خود را دارد. در این مقاله ، من این دو روش برای استفاده از تلفن Android خود را به عنوان وب کم برای رایانه شخصی به شما نشان خواهم داد.

  برای رایانه بی سیم از تلفن Android به عنوان وب کم استفاده کنید.

  اگر رایانه و تلفن شما در همان شبکه قرار دارند ، می توانید از یک برنامه Android برای اتصال هر دو دستگاه استفاده کرده و از دوربین تلفن به عنوان وب کم استفاده کنید. برنامه تلفن Android شما را به عنوان وب کم برای رایانه شخصی ضبط می کند ، به طوری که تمام برنامه هایی که در دسترس بودن وب کم در رایانه شخصی شما را بررسی می کنند ، به جای آن از دوربین در تلفن Android شما استفاده می کنند.

  قبل از توضیح برای شما نحوه نصب ، خوب است که مزایا و مضرات اتصال بی سیم را بدانید:

  فواید :

  • این یک اتصال بی سیم است ، بنابراین شما کنترل کاملی در نحوه حرکت و قرار دادن دوربین تلفن دارید. حتی می توانید آن را به اتاق دیگری ببرید.
  • راه اندازی آن آسان تر است زیرا به مجوزهای خاصی احتیاج ندارد.

  مضرات:

  • به دلیل محدودیت عملکرد اتصال بی سیم ، تأخیر اجتناب ناپذیر وجود خواهد داشت.
  • شدت سیگنال های بی سیم (آنهایی که از طریق اینترنت هستند) می توانند در کیفیت فیلم تأثیر بگذارند و در نتیجه تأخیر و تصاویر بالاتری از تصاویر ایجاد شود.

  اکنون که طرف های خوب و بد را می دانید ، بیایید ببینیم چگونه از تلفن Android به عنوان وب کم برای رایانه شخصی استفاده کنید. بسیاری از برنامه های Android برای رسیدن به آنجا وجود دارد ، اما من از DroidCam استفاده خواهم کرد زیرا مشهورترین برنامه برای این منظور است و استفاده از آن ساده است.

  مشاوره: اگر به اتصال WiFi نزدیک نیستید ، می توانید از عملکرد Hotspot تلفن خود برای ایجاد یک اتصال بی سیم نیز استفاده کنید. فقط کامپیوتر خود را به کانون تلفن خود وصل کنید و دستورالعمل های فوق را دنبال کنید (داده های تلفن همراه لازم نیست).

  برای برقراری اتصال بی سیم از droidcam استفاده کنید

  شما باید DroidCam را هم در رایانه شخصی و هم در تلفن Android خود پیکربندی کنید. برنامه را به تلفن خود بارگیری کنید و مشتری PC را در وب سایت توسعه دهنده بارگیری کنید.

  برنامه ها را روی رایانه و تلفن راه اندازی کنید ، سپس دستورالعمل های زیر را دنبال کنید.

  • اطمینان حاصل کنید که رایانه و تلفن به همان شبکه وصل شده اند.
  • در برنامه تلفن ، مقادیرIP دستگاه وت بندر لوسام. این جزئیات را در خاطر داشته باشید.
  • در مشتری PC ، انتخاب کنید به WiFi متصل شوید و مقادیر را وارد کنید با منبت کاری کردن دستگاه و بندر Droidcam که در برنامه تلفن مشاهده می کنید.

  سپس دکمه را فشار دهید برای راه اندازی, و ویدیوی تلفن شما در رابط DroidCam ظاهر می شود. اگر نیاز به استفاده از وب کم با یک برنامه یا یک سرویس دارید ، به سادگی DroidCam را به عنوان وب کم در رابط خود انتخاب کنید.

  از Android به عنوان وب کم برای رایانه بی سیم استفاده کنید

  مشتری PC باید برای ادامه استفاده از تلفن به عنوان وب کم باز باشد. با این حال ، شما می توانید برنامه تلفن را ببندید زیرا در پس زمینه به کار خود ادامه خواهد داد. برای متوقف کردن یک جلسه ، مشتری PC را ببندید یا منو را در گوشه سمت چپ بالای برنامه تلفن فشار داده و انتخاب کنید متوقف کردن.

  با استفاده از کابل USB از یک تلفن Android به عنوان وب کم برای رایانه شخصی استفاده کنید

  اگر هیچ تأخیر نمی خواهید ، بهتر است از یک اتصال سیمی استفاده کنید. اتصال کابل USB تحت تأثیر عوامل خارجی قرار نمی گیرد ، بر خلاف اتصال بی سیم ، بهترین کیفیت را بدون تأخیر ارائه می دهد.

  مزایا و معایب این روش کاملاً مخالف ارتباطات بی سیم است. شما بدون تأخیر ارتباط بهتری دارید ، اما آزادی را برای جابجایی تلفن قربانی می کنید زیرا طول کابل USB آن را محدود می کند. با این حال ، یک اشکال دیگر وجود دارد: شما باید فعال کنید اشکال زدایی USB در تلفن خود برای کار.

  همان برنامه درست همچنین می تواند اتصال را از طریق کابل USB برقرار کند ، به همین دلیل ما از آن برای این روش استفاده خواهیم کرد. شرایط مورد نیاز کمی متفاوت است. فقط روش زیر را دنبال کنید.

  اشکال زدایی USB را فعال کنید

  اشکال زدایی USB به رایانه شخصی اجازه می دهد تا به بخش های امن تر تلفن شما ، از جمله کنترل دوربین دسترسی پیدا کند. شما باید آن را به گونه ای فعال کنید که این پیکربندی کار کند ، اما متأسفانه اشکال زدایی USB در تلفن های اندرویدی با توجه به تولید کننده و نسخه Android متفاوت است.

  نکته اصلی این است که گزینه های توسعه را در تلفن خود فعال کنید ، سپس اشکال زدایی USB را در داخل آن فعال کنید. من به شما نشان خواهم داد که چگونه اشکال زدایی USB را در تلفن های سامسونگ و شیائومی (دو تولید کننده محبوب) فعال کنید ، اما اگر تلفن دیگری دارید ، باید دستورالعمل های دقیق را بصورت آنلاین جستجو کنید:

  هشدار: فعال سازی اشکال زدایی USB می تواند خطری برای ایمنی ایجاد کند ، زیرا می توان از این عملکرد برای سرقت اطلاعات از تلفن متصل به رایانه استفاده کرد. مطمئن باشید پس از فعال کردن اشکال زدایی USB به رایانه عمومی وصل نخواهید شد و به محض اتمام استفاده از آن ، آن را غیرفعال کنید.

  اشکال زدایی USB را در تلفن های سامسونگ فعال کنید

  • رفتن به تنظیمات >در مورد تلفن >اطلاعات نرم افزاری و گزینه 7 بار پشت سر هم را فشار دهید شماره ساخت برای فعال کردن گزینه های توسعه.
  • یک ورودی جدید ” گزینه های توسعه دهندگان “در دسترس خواهد بود تنظیمات پایین. آن را باز کرده و گزینه را فعال کنید اشکال زدایی USB کی اونجاست.

  اشکال زدایی USB را روی تلفن سامسونگ فعال کنید

  اشکال زدایی USB را در تلفن های شیائومی فعال کنید

  • رفتن به تنظیمات >در مورد تلفن >تمام خصوصیات و گزینه 7 بار را فشار دهید نسخه MIUI, و گزینه های توسعه دهندگان فعال می شوند.

  حالت توسعه دهنده را در شیائومی فعال کنید

  • سپس گزینه تنظیمات را فشار دهید اضافی در تنظیمات, سپس وارد شوید گزینه های توسعه دهندگان و اشکال زدایی را فعال کنید یو اس بی.

  اشکال زدایی USB را در یک تلفن شیائومی فعال کنید

  پس از فعال شدن اشکال زدایی USB ، دستورالعمل های زیر را دنبال کنید تا از DroidCam برای استفاده از تلفن خود به عنوان وب کم برای رایانه شخصی استفاده کنید تا از طریق اتصال USB استفاده کنید.

  استفاده از DroidCam برای پیکربندی کابل USB

  یک کابل USB را به رایانه و تلفن خود وصل کنید و برنامه DroidCam را در رایانه و تلفن فعال کنید. روی رایانه خود ، روی دکمه کلیک کنید با USB وصل شوید و روی دکمه کلیک کنید به روز رسانی برای تشخیص اتصال USB.

  پس از مدت کوتاهی ، برنامه باید اتصال USB را تشخیص داده و آن را در منوی Drop -down نمایش دهد. آن را انتخاب کرده و روی دکمه کلیک کنید برای راه اندازی برای شروع استفاده از تلفن Android خود به عنوان وب کم.

  از Android به عنوان وب کم برای رایانه شخصی از طریق USB استفاده کنید

  مانند اتصال بی سیم ، می توانید DroidCam را به عنوان وب کم در برنامه هایی که به آن نیاز دارند انتخاب کنید.

  کلمات پایان

  استفاده از تلفن اندرویدی به عنوان یک وب کم بی سیم باید انتخابی برای اکثر کاربران باشد ، زیرا دسترسی Wi-Fi غیر معمول نیست و تأخیر حتی در بیشتر موارد قابل توجه نیست. من شخصاً با اتصال رایانه و تلفن از طریق کانون به جای روتر WiFi ، بهترین عملکرد را بدست آوردم. برای کسانی که یک ارتباط کامل می خواهند ، اتصال USB باید کافی باشد.

  بیش از 9 سال ، کارا در مورد همه چیز مربوط به ویندوز و گوگل نوشت ، با تأکید بر بهبود ایمنی و جستجوی وسیله ای برای بهینه سازی استفاده از دستگاه های ما.