چگونه شماره تلفن خود را پیدا کنید و شماره خود را در Android و iPhone نمایش دهید – نحوه باز کردن ، موبایل: از کجا (دوباره) شماره تلفن خود را پیدا کنید?

چگونه شماره تلفن خود را در تلفن همراه پیدا کنیم

3. “نمایش شماره من” را فشار دهید

چگونه شماره تلفن خود را پیدا کنید و شماره خود را در Android و iPhone نمایش دهید

اگر در Android هستید ، به تنظیمات مربوط به تلفن بروید . سپس به یک ایالت بروید و در آخر شماره تلفن . این جایی است که شماره تلفن من را پیدا خواهید کرد (بالاخره مال شما).

شماره تلفن شما مورد مهمی است که باید با قلب آن بدانید. با این حال ، اغلب اتفاق می افتد که شماره خود را فراموش می کنید یا نمی دانید چگونه آن را نمایش دهید. در این مقاله ، ما تمام اطلاعات لازم را برای یافتن شماره تلفن خود در Android یا iPhone خود به شما ارائه خواهیم داد.

نحوه نمایش شماره تلفن خود در Android ?

برای نمایش شماره تلفن خود در تلفن هوشمند اندرویدی ، روش های مختلفی وجود دارد. اولین کار باز کردن برنامه “تلفن” و فشار دادن سه نقطه عمودی در بالا سمت راست است. سپس به “تنظیمات” بروید و “شماره من” را انتخاب کنید. سپس شماره تلفن خود را نمایش داده می شود.

روش دیگر تایپ کد *# 06# در برنامه “تلفن” است. این شماره IMEI (هویت بین المللی تجهیزات تلفن همراه) و همچنین شماره تلفن شما را نشان می دهد.

چگونه شماره تلفن خود را در آیفون بدانید ?

اگر به دنبال یافتن شماره تلفن خود در آیفون هستید ، بسیار ساده انجام شده است. به “تنظیمات” بروید ، سپس در “تلفن”. شماره تلفن شما در بالای صفحه نمایش داده می شود.

وقتی تماس می گیرم ، شماره من نمایش داده نمی شود. برای چی ?

اگر شماره شما هنگام تماس با کسی نمایش داده نمی شود ، این بدان معنی است که ماسک شماره خود را فعال کرده اید. برای غیرفعال کردن این ویژگی ، به “تنظیمات” و سپس در “تلفن” بروید. سپس به “نمایش شماره من” بروید و گزینه را فعال کنید.

نحوه حذف ماسک شماره تلفن ?

برای حذف ماسک از شماره تلفن خود ، به “تنظیمات” بروید ، سپس در “تلفن”. سپس به “نمایش شماره من” بروید و گزینه را فعال کنید. اگر این گزینه هیجان زده باشد ، این بدان معنی است که اپراتور شما اجازه نمی دهد ماسک را غیرفعال کنید. در این حالت ، برای کسب اطلاعات بیشتر باید با اپراتور خود تماس بگیرید.

در پایان ، این مهم است که بدانید چگونه شماره تلفن خود را در تلفن هوشمند خود پیدا و نمایش دهید. اگر در یافتن شماره تلفن خود مشکل دارید ، از یکی از روش هایی که در این مقاله توضیح داده ایم استفاده کنید. اگر نمی توانید هنگام تماس با کسی شماره خود را نمایش دهید ، بررسی کنید که ماسک شماره شما غیرفعال است.

چگونه شماره تلفن خود را از بین ببریم ?

برای اینکه شماره تلفن خود را در Android انجام دهید ، مراحل زیر را دنبال کنید:

1. برنامه “تنظیمات” را برای تلفن خود باز کنید

2. “تماس” را فشار دهید

3. “تنظیمات اضافی” را فشار دهید

4. “شناسه تماس گیرنده” را فشار دهید

5. غیرفعال کردن “شماره من” را غیرفعال کنید

در آیفون ، این مراحل را دنبال کنید:

1. برنامه “تنظیمات” را برای تلفن خود باز کنید

2. “تلفن” را فشار دهید

3. “نمایش شماره من” را فشار دهید

4. برای پنهان کردن شماره تلفن خود مکان نما را غیرفعال کنید.

چگونه شماره سنگال نارنجی خود را بشناسیم ?

برای اطلاع از شماره سنگال نارنجی خود ، می توانید کد USSD *144# را تهیه کنید و دستورالعمل های روی صفحه را دنبال کنید. همچنین می توانید با خدمات مشتری Orange با شماره 1414 تماس بگیرید و از شماره تلفن خود نماینده بخواهید.

نحوه نمایش تماس ورودی ?

برای نمایش تماس ورودی به Android ، می توانید دکمه سبز را فشار دهید تا به تماس یا دکمه قرمز پاسخ دهید تا از آن امتناع ورزید. اگر تلفن شما قفل شده است ، می توانید نماد تماس را به سمت راست یا به سمت چپ بکشید تا امتناع کنید. در آیفون ، می توانید دکمه سبز را برای پاسخ یا دکمه قرمز فشار دهید تا از آن امتناع ورزید. اگر تلفن شما قفل شده است ، می توانید نماد تماس تلفنی را برای پاسخ یا پایین کشیدن بکشید تا امتناع کنید.

چگونه شماره تلفن خود را در تلفن همراه پیدا کنیم ?

در این دنیای فن آوری های جدید که اکنون کوچکترین تلاش برای یادآوری را برای ما فراهم می کنند ، می توانیم شماره تلفن خود را فراموش کنیم. در اینجا نحوه پیدا کردن آن وجود دارد ..

در زمانی که ماشین ها پیشنهاد می کنند برای ما کار کنند و اغلب حافظه خود را از هرگونه تلاش خود را دور می زنند ، می توانیم تمایل داشته باشیم شماره تلفن خود را فراموش کنیم. اما آیا می دانستید که سیستم عامل اصلی تلفن همراه به کاربران خود این فرصت را داده است که در هر زمان شماره خود را بشناسند ?

شماره من چیست ?

چگونه شماره خود را در تلفن همراه خود مشاهده کنیم؟

این که آیا شما در زیر سیستم عامل Google Android یا صاحب یک IOS IOS IOS کاربر یک تلفن در حال چرخش هستید ، می توانید به راحتی به شماره تلفن خود دسترسی پیدا کنید.

اگر در Android هستید, و سپس در مورد تلفن به تنظیمات بروید . سپس به یک ایالت بروید و در آخر شماره تلفن . این جایی است که شما پیدا خواهید کرد شماره تلفن من (بالاخره مال شما).

وت اگر از آیفون استفاده می کنید در زیر iOS ، به تنظیمات و سپس بخش تلفن بروید . در آنجا ، شماره شما در خط اول با عنوان شماره من ظاهر می شود .

برای تسهیل دسترسی به این اطلاعات ، می توانید تصمیم بگیرید که آن را در بالای لیست موجود در کتاب آدرس خود به نمایش بگذارید. برای آن ، از گزینه نمایشگر شرح داده شده در زیر استفاده کنید. این همیشه از بخش قابل دسترسی است تلفن ::

چگونه همیشه شماره خود را نمایش دهم؟

اگر استخوان تلفنی که استفاده می کنید متفاوت است ، این فرصت را دارید که با تلفن در نزدیکی تماس بگیرید. به سادگی توجه داشته باشید که شماره خود را که روی یک تکه کاغذ ظاهر می شود توجه داشته باشید. این روش قدیمی خوب است که هرگز فوق العاده خود را از دست نخواهد داد. نادیده گرفته نشود.

احتمال دیگر اگر فقط از طریق دیجیتال قسم می خورید ، می توانید این شماره را با پیام کوتاه یا حتی از طریق ایمیل ارسال کنید.

آخرین مطالب منتشر شده

  • مدل ایمیل Gmail: این عملکرد را فعال و استفاده کنید
  • نحوه سفارشی کردن ظاهر زبانه ها در زیر کروم ?
  • نحوه شروع برنامه ها در Windows 10 Start -ups ?
  • بارگیری Google Chrome Update (آخرین نسخه: 62)
  • به تاریخچه Chrome ، حتی در ناوبری خصوصی مراجعه کنید