بهترین بازی های رایگان برای بازی آفلاین در Android ، iPhone و iPad ، 6 برنامه برای تنظیم بازی در تعطیلات حتی بدون اتصال به اینترنت – CNET FRANCE

6 برنامه برای نصب برای بازی در تعطیلات حتی بدون اتصال به اینترنت

Contents

دو نقطه یک بازی کوچک از پازل و منطق سرگرم کننده است که در آن شما باید طولانی ترین پیوندهای ممکن را بین نقاط رنگارنگ ایجاد کنید. بازی رایگان برای Android و iOS.

بهترین بازی های رایگان برای بازی آفلاین در Android ، iPhone و iPad

دانلود.com بهترین بازی های موبایل رایگان را برای بازی آفلاین در Android و iOS انتخاب کرده است.

اگر بارگیری بازی ها روی پرده های موبایل باید از طریق اتصال به اینترنت عبور کند ، دسترسی به شبکه 3G ، 4G یا Wi-Fi همیشه برای استفاده از عناوینی که اخیراً نصب کرده اید ، توجیه نمی شود. فکر کردن در مورد کاربران قربانیان پوشش نابرابر شبکه ، یک بسته داده ارزان قیمت یا عدم وجود Wi-Fi ، بارگیری.com بهترین بازی های رایگان را در دسترس آفلاین در Android ، iPhone و iPad انتخاب کرده است.

بیشتر این بازی ها سیستم Freemium را اتخاذ کرده اند. آنها یک سیستم خرید یکپارچه ارائه می دهند که به شما امکان می دهد سریعتر در بازی حرکت کنید یا تبلیغات را حذف کنید. اما همه قابل پخش هستند و به شما امکان می دهند بدون پرداخت یورو استراحت کنید.

Sonic the Hedgedhog

Sega که طولانی روی صندلی گرم بود ، قصد دارد مخاطبان خود را با سطل های بزرگ دلتنگی به دست آورد. Stratagem Sega Forever نام دارد و کلاسیک های عالی ناشر را که در ابتدا در Mega Drive منتشر شده است ، حمل می کند. در این گنجینه های حفر ، با هیجان حاوی هیجان است که می یابیم Sonic the Hedgedhog, عنوان اول یک سریال فرقه طولانی.

گرد و غبار اما تحریف نشده است, Sonic the Hedgedhog می داند که چگونه ویژگی های کاملاً یکپارچهسازی با سیستمعامل خود را با فن آوری های معاصر تطبیق دهد. گرافیک 8 بیتی در اوایل دهه 1990 به خوبی شکوفا شد ، اما از یک چهره آشکار بهره مند می شود و باعث می شود خطر منسوخ با سهولت در آن قرار بگیرد. این بازی در 60 تصویر در ثانیه برای انیمیشن های سیال بیشتر و کنترل های پاسخگوتر اجرا می شود.

Sonic the Hedgedhog شامل هفت سطح اصلی بازی است که از منطقه افسانه ای Green Hill Zone شروع می شود. ما امکان باز کردن قفل شخصیت های جدید قابل پخش با دم و ناخن ها را کشف می کنیم ، و در نتیجه از مهارت های ویژه آنها برای پایان دادن به بازی به روشی بی سابقه استفاده می کنیم. اسلات محافظت به شما امکان می دهد حداکثر چهار قسمت را به صورت موازی بازی کنید و بعداً پیشرفت آن را دوباره دست نخورده باز کنید ، Sonic the Hedgedhog مشخصات خانوادگی بیشتر از همیشه.

کماندار

اجنه های هولوتچ ، داستانهای شوالیه مانند آهنگ رولان و تیراندازی دقیق: این فرمول پیشنهادی است کماندار برای تجدید ژانر دفاع برج. با کمال تعجب ، این بازی از ترسیم ایده های خوب از همسالان خود دریغ نمی کند تا عنوانی را در گیم پلی غنی و متنوع ارائه دهند که به آنها مأموریت ها اضافه می شود و سوء استفاده های اضافی. کل در Triptych سازماندهی شده است ، و مربوط به ماجراهای قرون وسطایی سه شخصیت با ظرفیت های منحصر به فرد است. هر سناریو شامل روزهای جنگی است که در طی آن شخصیت های اصلی امواج موجودات را برای انجام هر کاری برای بی ثبات کردن و نابودی پادشاهی که از آن دفاع می کنند ، دفع می کنند.

یادگیری آسان اما تسلط دشوار است, کماندار مبتنی بر یک سیستم کنترل ساده است. به صورتپرندگان عصبانی, شما کمان خود را قدم می زنید و دشمنان خود را هدف قرار می دهید تا قبل از رسیدن به برج شما ، جلوی آنها را بگیرند. شما باید پیش بینی کنید ، زاویه تیراندازی دقیق را با توجه به سرعت حرکت مخالفان خود محاسبه کنید تا در ابتدا ادعا کنید که اهداف خود را از بین می برند. corsiciating پرونده در سطح, کماندار برنامه هایی برای مخالفت با گونه های مختلف موجودات خونخوار که قدرت های دفاع ، حمله و سرعت آنها متفاوت است.

به جای بهبود برجهای خود, کماندار وام گرفتن از نقش بازی ، تشویق شما برای بهبود تجهیزات شخصیت های خود. به آهنگر بروید تا منوی غارت خود را برای یک قوس مسابقه یا فلش با قدرت ویژه تعویض کنید. ظرفیت های استثنایی نیز با تکامل باز می شود. با توجه به میزان خسارت ناشی از یکی از این مهارت ها ، زمان شارژ کم و بیش قابل توجهی بین دو کاربرد ارائه دهید.

ما قدردانی می کنیم کماندار امکان تطبیق بازی با عموم که از آن سود می برد. یک گزینه قابل تنظیم در هر زمان امکان فعال سازی یا غیرفعال کردن اثرات GORE مانند خون ، انفجار بدن و کشتن CAM ها را فراهم می آورد.

بیشتر !

پیروان کلیک کننده کوکی بدانید: بازی های بیکار خطرناک هستند. پس از راه اندازی بازی ، خارج شدن از آن تقریبا غیرممکن است. این بازیکن برای انجام اقدامات ساده – به عنوان مثال کلیک کنید – برای تولید پول بیشتر ، خرید ، تولید خود را به صورت خودکار ، تولید بیشتر ، افزایش درآمد و پیشرفت بیشتر و پیشرفت بیشتر ، احضار شده است. تله ? این بازی ها پایان نمی دانند.

به شما هشدار داده می شود. اما اگر از چیزی نمی ترسید ، بخشی از آن را راه اندازی کنید بیشتر !, دیدن. در کفش یک مدیر کارخانه ، شما کارگران را استخدام می کنید و مشت خود را روی میز ضربه می زنید تا آنها را برای تولید سریعتر و سریعتر به آنها انگیزه دهید. هر شیء ایجاد شده پولی را که برای بهبود مهارت های کارمندان خود خرج می کنید ، به طور مؤثر چکش می کند ، فضای ذخیره سازی محصولات را بزرگ می کند و در نهایت ، کارخانه های جدیدی را خریداری می کنید که بر روی یک مدل یکسان کار می کنید.

برای تجدیدنظر خود, بیشتر ! با ایجاد اشیاء دقیق تر ، نرخ تولید را کند می کند. متعادل کردن افت رژیم غذایی ، هر محصول تولید شده پول بیشتری کسب می کند. به طور تصادفی ، پاداش های زودگذر سرعت کار کارگران خود را افزایش می دهد یا قدرت انگیزه رئیس خدمات را افزایش می دهد. با یک اثر گلوله برفی ، شما مشاهده می کنید ، رضایت اما همیشه جاه طلبانه تر ، تجارت خود را به دست می آورد و ارزش بازار را به دست می آورد. و زیباترین در همه اینها این است که دستگاه دوزخ شما با استقلال کامل کار می کند ، حتی وقتی بازی را می بندید.

بیشتر ! برخی از مأموریت های روزانه را ارائه می دهد که به شما امکان می دهد رئیس بزرگ را برآورده کنید و جوایز جذاب را جمع کنید. لیستی از اهداف دستیابی به گیم پلی سازگاری می بخشد و شما را به ادامه رویای سرمایه داری خود سوق می دهد. بعد از قرار دادن انگشت خود را در دنده ، در اینجا دست خود را قرار می دهید ، سپس بازوی خود را ، بدون احساس لذت کمی گناه ، خوب می دانید که چنین بازی روزی باعث از بین رفتن شما خواهد شد.

هندسه داش لیت

اگر بیشتر کاملاً دیوانه نشد, هندسه داش لیت باید شما را تمام کند. ترکیبی از بازی دونده و پلتفرم ، این عنوان با ادعای تأثیرات آن درگذشت و دوباره امتحان می کند. به عبارت دیگر ، احتمال کمی وجود دارد که بتوانید بدون اینکه چند بار از دست بدهید ، یک سطح را تمام کنید.

هندسه داش لیت مبتنی بر یک مفهوم بازی ابتدایی است. شما یک مکعب را کنترل می کنید و از سکو به سکوی دیگر می پرید تا از موانعی که در راه شما ایستاده است جلوگیری کنید. چک ها از سادگی محیط محروم نمی شوند زیرا تنها دستور موجود این است که روی صفحه خود ضربه بزنید تا پرش کنید.

اما ظواهر گمراه کننده است ، و هندسه داش لیت حساب کنید تا اعصاب خود را در آزمایش قرار دهید. علاوه بر سرعت تقریباً اغراق آمیز که با آن حرکت می کنید ، بازی با تمرکز بر پارگی خالص مکانیسم های بازی ناخودآگاه به دست آمده ، با به چالش کشیدن سه قطعه تقریباً غیرقابل دسترسی که در هر یک پنهان شده است ، می تواند هر مسیر را با معکوس کردن گرانش در اختیار شما قرار دهد. مرحله.

ما شما را پنهان نمی کنیم هندسه داش لیت هدفمندترین بازیکنان است. نوعی تحریک بی پایان ، بازی در حال جذب در بین یکدیگر است که نوعی عصبانیت برای غلبه بر آن است. و برای دستیابی به این هدف ، هیچ راز وجود ندارد. مگر اینکه رفلکس و ظرفیت غلظت بی بدیل نداشته باشید ، چاره ای جز تکرار و یادگیری هر سطح بر روی قلب ندارید.

رنگ قرمز

یک شاهزاده خانم در پریشانی ، پیچ و خم زیرزمینی ، دشمنان هزاران نفر و گنجینه های نادر شدید: به دنیای اعتیاد آور خوش آمدید رنگ قرمز. بازنگری در بازیهای سنتی سیاه چال و TAP-TAP ، این عنوان شسته و رفته بدون مشکل طرفداران سخت عمل و اکتشاف.

که در رنگ قرمز, بدون نسل رویه ای. مأموریت های زندگی -زندگی با مراحل خوب تعریف شده سوراخ می شوند و به شوالیه شجاع اعطا می کنند که شما یک زمان آرامش بین دو سفر هستید. ما ایده شروع مجدد یک سطح را دوست داریم تا همه پاداش های مرتبط را باز کنیم یا اسرار را در کنار آن باز کنیم.

رنگ قرمز واقعاً اصالت خود را از سناریوی و گیم پلی آن بیرون می کشد. در حاشیه شاهزاده خانم ، همه قهرمانان پادشاهی توسط یک نیروی بدخیم زندانی شدند. ما ماجراجویی را با یک بازمانده شروع می کنیم و وقتی در سیاه چال پیشرفت می کنیم ، Stooges خود را تحویل می دهیم. هر سطح اهداف مربوط به آن را ارائه می دهد که می توان آن را برای انرژی بخشید. بسته به قدرت آن ، ما قطعاتی را جمع می کنیم که برای قهرمانان قابل پخش جدید مبادله می کنیم. در ترکیب تیم به نتیجه نهایی ماجراجویی بستگی دارد. مثل یک بازی بازی -بازی, رنگ قرمز افزایش شخصیت ها و بهبود مهارت های آنها توسط تجهیزات ویژه امکان پذیر است.

سیستم کنترل بر اساس آن رنگ قرمز سزاوار ذکر بسیار ویژه ای است. از نوک انگشتان ، ما یک سرباز شاد را هدایت می کنیم که می داند در صورت لزوم چگونه مستقل باشد. مکانیسمی که کاملاً یک ژانر بیش از حد مورد استفاده را بدون تحریف آن تجدید می کند.

دو نقطه

اندک, دو نقطه پنیر آب نبات. این بازی پازل اصلی برای اتصال نقاط با همان رنگ و حداکثر امتیاز روی ذهن استراتژیک شما حساب می شود. برخی از نکات و ترکیبات در حالی که به شما امکان می دهد ضربات خود را ذخیره کنید ، نمره شما را متورم می کند.

مشکل در حال رشد است دو نقطه. سطح مرتبط هستند اما یکسان نیستند. در طول پیشرفت ، شما سعی می کنید به اهداف مختلفی برسید و بر مجموعه های کم و بیش پیچیده در ساختار آنها غلبه کنید. برخی از ترکیبات شروع ، وسایل شما را تسهیل نمی کنند و شما را به استفاده از تقویت کننده ها برای از بین بردن رنگ یا مخلوط کردن دوباره نقاط ترغیب می کنند.

اگر صدها سطح ارائه شده توسط شما کافی نیست دو نقطه, همیشه می توانید رویدادهای دقیق را که بازی را احیا می کنند مالش دهید. شکار گنج ، بازپرداخت و اکسپدیشن مینی بازی های جدید را نشان می دهد که به شما امکان می دهد جوایز جدیدی مانند کلیدها و جعبه های تقویت کننده را بدست آورید.

میماز

جو ذن و گرافیک های تصفیه شده با یک زمان پر فشار متعادل شدند: این پارادوکس است که حاکم بر گیم پلی پیشنهادی توسط میماز. در این بازی تفکر شدید ، هدف این است که نتیجه چندین هزارتوی تولید شده به روش رویه ای را پیدا کنیم. در برابر زمان یا در مواجهه با یک هوش مصنوعی ، هر معما باید در اسرع وقت برطرف شود و محدودیت های ذهن پر جنب و جوش را تحت فشار قرار دهد.

ساخته شده توسط بنیامین ودرن ، هنرمند مستقل فرانسوی, میماز الهام بخش او از اساطیر یونانی است. Maze ، Minotaur ، Ariane و Thius اولین نام هایی هستند که توسط این عنوان در مرز بین سرگرمی و عملکرد مفهومی ذکر شده است.

تحقیقات گرافیکی در قلب این فضای مشخصه قرار دارد و از این طریق جذاب ترین مسئله علمی را مطرح می کند. زیرا ایده قرار دادن هوش انسانی و مصنوعی در رقابت چیزی خارق العاده است. آیا می توان یک الگوریتم برنامه ریزی شده را دو برابر کرد تا معادلات را به روشی تقریباً فوری حل کند ? یک چالش جسورانه ، حتی کیمری ، که ما دوست داریم تقریباً 150 سطح را روی پوست های منحصر به فرد و دفع های منحصر به فرد ، که گاهی اوقات واضح و گاه نامحلول است ، بدست آوریم.

Chasers Star: Twilight Run

دونده با سناریوی شاعرانه, Chasers Star: Twilight Run به شما پیشنهاد می کند که یک دروازه بان ستاره را که مسئول جمع آوری ستاره هایی است که روی زمین افتاده اند ، بازی کنید. با استفاده از نوک انگشتان ، شخصیت خود را هدایت می کنید ، از موانع خودداری می کنید و در حالی که مراقبت می کنید غنی ترین مسیرها و تقویت کننده ها را طی کنید ، از موانع خودداری کنید و از تله ها پرش کنید.

Chasers Star: Twilight Run با کیفیت گرافیک و کنترل آن با سایر دونده های تلفن همراه متفاوت است. از نظر بصری روشن ، این بازی از یک موتور سیال بهره می برد که نوید تجربه بازی های ویدیویی دلپذیر ، همهجانبه و دلپذیر را می دهد.

از نظر دشواری کاملاً متعادل است, Chasers Star: Twilight Run می داند چگونه بازیکنان خود را به چالش بکشد بدون اینکه هرگز آنها را ناامید کند. با این وجود لازم است که رفلکس های مورد نظر را نشان دهیم تا هر سطح را با فضل ، پیروت ها و نمک های سه گانه در پشتیبانی به پایان برسانند ، کیسه ای که با ستاره هایی که در مسیر خطرناک انتخاب شده اند ، سرریز شده است. این ستاره ها سپس برای تقویت کننده ها ، پیشرفت ها و سایر شخصیت های قابل پخش قابل تعویض هستند.

آسفالت 8

گذشته از بارگیری داده های اضافی در اولین راه اندازی بازی, آسفالت 8 در واقع یک عنوان قابل دسترسی آفلاین است. بسیار کامل ، این بازی مسابقه اتومبیلرانی به شما پیشنهاد می کند که تمام حرفه های خلبانی خود را مدیریت کنید. شما با وسایل نقلیه متوسط ​​شروع می کنید و هنگام تکامل خودروهای قدرتمندتر خریداری می کنید. برای انجام این کار ، شما باید در مسابقات برنده شوید ، درآمد کسب کنید و پیشرفت هایی را خریداری کنید که به شما کمک می کند ماشین خود را به یک مدل منحصر به فرد و بهینه تبدیل کنید.

در حاشیه مدیریت شغلی, آسفالت 8 این یک افتخار است که به بازیکن یک بازی شبیه سازی فوق العاده واقعی را به کوچکترین جزئیات ارائه دهد. گرافیک ها به سمت عکاسی تمایل دارند ، سر و صداهای اتومبیل کاملاً جو موجود در مدار را منعکس می کند ، انواع وسایل نقلیه بسته به ویژگی های جدید موجود در بازار خودرو به طور مرتب به روز می شوند.

در مورد سیستم سفارش, آسفالت 8 به سادگی از کنترل های حرکتی استفاده کنید. دستگاه تلفن همراه خود را در سمت راست یا سمت چپ قرار دهید تا چرخانده شود و لبه های صفحه را فشار دهید تا توربو خود را فعال کنید. این به شما بستگی دارد که حساسیت شتاب سنج را لکه دار کنید. اگر با کنترل های حرکتی راحت نیستید ، همیشه می توانید از طریق تنظیمات بازی ، کنترل لمسی را فعال کنید.

ادن مبهم

ادن مبهم بازنویسی رسمی تحسین است Pixeljunk Eden. این تجربه تعاملی از دوربین تلفن هوشمند شما برای تولید تصادفی جلوه های بصری ناشی از شدت نور ضبط شده توسط دستگاه استفاده می کند. بنابراین بازی دو قسمت یکسان غیرممکن است ، و این همان چیزی است که بسیار قدرت و اصالت این راه اندازی مجدد است.

افراد خبره این سریال خوشحال هستند که گریمپس و موجودات کوچک در باغهای خشک در حال تحول هستند. برای پیشرفت ، آنها باید گرده های پراکنده در هوا را جمع کنند و گیاهانی را که به آنها چسبیده اند رشد دهند. پوشش گیاهی تنها راه حل برای پیشروی باقی مانده است ، هر باغ را در کوچکترین گوشه های خود کاوش کرده و “طیف” را در هر سطح پنهان می کند.

بیش از یک بازی روانگردان, ادن مبهم به عملکرد شاعرانه و هنری نیاز دارد. چشم انداز در این عنوان به طور گسترده ای باز است که به شما آزادی کامل برای کشف محیط شما و بازگشت بعداً به عنوان شنیدن آن را می دهد.

6 برنامه برای نصب برای بازی در تعطیلات حتی بدون اتصال به اینترنت

این تابستان ، شما از دسترسی به اینترنت در تلفن هوشمند خود مطمئن نیستید ? برای سرگرمی خود در جاده یا ساحل ، در اینجا برخی از بازی های ضروری … و آفلاین قابل دسترسی است.

ارسال شده در تاریخ 07/17/2019 در 4:48 بعد از ظهر | به روز شده در 10/27/2022

6 برنامه برای نصب برای بازی در تعطیلات حتی بدون اتصال به اینترنت

بروزرسانی 27 اکتبر 2022 : تمام تعطیلات مقدسین همیشه به اندازه تابستان آفتابی نیستند و در حالی که منتظر پرتوی احتمالی آفتاب گرم شدن جو هستند ، وقت خود را برای بازی در تلفن هوشمند خود می توانید در تلفن هوشمند خود داشته باشید. ما یک بازی دیگر (که در واقع شامل پنج مورد است) به مجموعه اضافه کرده ایم.

در تعطیلات ، ما همیشه از یک ارتباط عالی بهره نمی بریم: وای فای می تواند چیزی را برای دلخواه (یا پرداخت) در برخی از مکان های اقامتی ترک کند ، به این معنی که ما گاهی اوقات در سفرهای طولانی تا مقصد نهایی از جهان قطع می شویم.

خوشبختانه ، شما می توانید پیش بینی کنید که این دوره ها به استفاده از تلفن هوشمند خود ادامه داده و بازی های کاملاً قابل دسترسی را به صورت آفلاین انجام دهید. ما لیستی از 5 برنامه را تهیه کرده ایم که باید تا حد ممکن برای بسیاری از افراد جذاب باشد ، اما شما می توانید تحقیقات خود را برای یافتن موارد دلخواه خود انجام دهید.

بدیهی است ، شما باید قبل از عزیمت بارگیری ها را انجام دهید تا پس از از بین رفتن اتصال ، بدون مشکل بازی کنید.

مجموعه Solitaire Microsoft: 5 بازی در 1

اولین بازی این انتخاب دارای چندین مزیت است ، اولین بار ارائه پنج بازی در یک بارگیری واحد است. با بازیابی مجموعه Solitaire Microsoft این پنج نوع است که می توانید با آنها بازی کنید: Lonely Klondike ، Solitaire Spider ، Lonely Freecell ، Solitaire Tripeaks و Solitaire Pyramid.

مزیت دیگر سازگاری عالی این برنامه است. البته در تبلت های Android و iOS و تلفن های هوشمند ، بلکه در رایانه شخصی شخصی ویندوز 10 یا 11 از طریق فروشگاه مایکروسافت نیز موجود است.

مجموعه Solitaire Microsoft

مجموعه Solitaire Microsoft پنج بازی مختلف کارت را در یک جمع می کند: Klondike ، Freecell ، Spider ، Tripeaks و Pyramid. مجموعه Solitaire Microsoft چندین موضوع مختلف زیبا را ارائه می دهد.

 • بارگیری ها: 4234
 • تاریخ انتشار : 2023-08-13
 • نویسنده : بازی های گاه به گاه مایکروسافت
 • مجوز : مجوز رایگان
 • دسته بندی ها:بازی ها
 • سیستم عامل : Android – سرویس آنلاین – ویندوز 10/11 – iOS iPhone / iPad

Sonic the Hedgehog ™ کلاسیک ، پرنعمت در وصیت نامه

مورد علاقه علاقه مندان به بازی های یکپارچهسازی با سیستمعامل: اکنون می توانیم Sonic را در تلفن های هوشمند بازی کنیم و این بدون همیشه دسترسی به اینترنت. این برنامه که در رنگ های اولین صوتی ایجاد شده است ، شامل سری بازی های فرقه ای Sega برای همیشه (که اگر به دنبال سایر موارد ضروری از همان نوع هستید ، علاقه مند به کاوش هستید).

بهینه شده برای موبایل ، برای سیالیت بهینه 60 فریم در ثانیه تولید می کند: نسخه از بین رفته ، اگرچه “پرنعمت” است ، اما می داند چگونه کارآمد باشد. در Android ، شما حتی می توانید Sonic را با کنترل کننده های HID مانند Power a Moga یا یک کنترلر Xbox ، در میان دیگران کنترل کنید.

Sonic the Hedgehog Classic

Sonic the Hedgehog Classic به شما امکان می دهد ماجراهای جوجه تیغی معروف ایجاد شده توسط Sega در سال 1991 را به صورت رایگان در دستگاه های تلفن همراه خود (تلفن هوشمند ، رایانه لوحی) پیدا کنید. اولین نسخه بازی ، به صورت رایگان در دسترس است.

 • بارگیری ها: 2034
 • تاریخ انتشار : 2023-07-06
 • نویسنده : گرگ
 • مجوز : مجوز رایگان
 • دسته بندی ها:بازی ها
 • سیستم عامل : Android – iOS iPhone / iPad

هندسه داش نور ، اعتیاد آور

همه تعطیلات خود را در آن خراب نکنید زیرا ، ما ترجیح می دهیم به شما هشدار دهیم ، این بازی باعث می شود که به سرعت معتاد شود. این بازی پلتفرم با گرافیک های بسیار ساده ای که از دهه 1990 پژواک شده است ، شما را به پرش ، پرواز و ساخت انواع پیروت ها برای حرکت به جلو ، جلوگیری از موانع و باز کردن آیکون های جدید دعوت می کند.

شما می توانید خود را به یک قایق یا کشتی تبدیل کنید ، که فقط تجربه شما را ادویه می کند و باعث می شود همیشه بخواهید بیشتر بروید. برخی از کاربران به راحتی می گویند که حالت کلاسیک در نظرات کاملاً پیچیده است: برای پیشرفت ، شما همچنین یک حالت “آموزش” دارید که به شما در بهبود و آشنایی با رابط کاربری کمک می کند.

هندسه داش لیت

Geometry Dash Lite یک بازی پلت فرم رنگارنگ و سرگرم کننده است که در آن شما باید یک شخصیت هندسی کوچک را نیز از طریق سطح هندسی نیز جابجا کنید ، همه به اندازه یکدیگر خطرناک است.

 • بارگیری ها: 4108
 • تاریخ انتشار : 2022-06-26
 • نویسنده : بازی های Robtop
 • مجوز : مجوز رایگان
 • دسته بندی ها:بازی ها
 • سیستم عامل : Android – iOS iPhone / iPad

دو نقطه ، معمای مدرن

بازی های نوع “معماها” همیشه یک هدف بزرگ را خوشحال کرده اند. آنها از زمانی که ما بازی های ویدیویی ایجاد کرده ایم وجود داشته اند ، اما آنها به وضوح با گذشت زمان کامل شدند ، همانطور که دو نقطه اثبات می کند.

این برنامه موفق در یک رابط بسیار مدرن ارائه شده است ، به سادگی از شما می خواهد که نقاط را به هم وصل کنید ، لنگرها را جریان دهید ، خطوط بکشید یا بمب ایجاد کنید: براساس این اصل ، ما کاملاً نزدیک به قوانینی هستیم مانند قوانین “Candy Crush Saga”. اما از نظر طراحی ، تعصبات مینیمالیستی تر هستند ، که ارائه دهنده تهاجمی و اجماع تری را ارائه می دهد. این برنامه بیش از 1500 معمای دارد: اگر شروع و قدردانی کنید ، چیزی برای سرگرمی کاملاً رایگان خواهید داشت.

دو نقطه

دو نقطه یک بازی کوچک از پازل و منطق سرگرم کننده است که در آن شما باید طولانی ترین پیوندهای ممکن را بین نقاط رنگارنگ ایجاد کنید. بازی رایگان برای Android و iOS.

 • بارگیری ها: 668
 • تاریخ انتشار : 2023-09-20
 • نویسنده : نمایشنامه
 • مجوز : مجوز رایگان
 • دسته بندی ها:بازی ها
 • سیستم عامل : Android – iOS iPhone / iPad

آسفالت 8 ، مسابقه اتومبیل در تمام شکوه خود

اگر بازی های اتومبیل را دوست دارید ، از آسفالت 8 و 220 دوچرخه آن از انواع مختلف مهر شده فراری ، پورشه یا مک لارن تایر نخواهید کرد. با داشتن یک تلفن هوشمند خوب ، از گرافیک های مخصوصاً مرتب – و همچنین صداهای HD – که توسط توسعه دهندگان برای غوطه وری کامل تنظیم شده است ، قدردانی خواهید کرد.

کمی بیشتر و کمترین چیز: بازی به شما امکان می دهد سفارشات خود را ترتیب دهید تا سبک رانندگی را با عادات خود تطبیق دهید. از جمله استدلال های دیگر برای اغوا کردن شما ، توضیحات در مکانهایی مانند گویان یا ونیز برای تغییر مناظر ، 360 درجه بشکه و پرش برای احساس ، یا سیستم آسیب دقیق برای رئالیسم ، حدود چهل مدار می بالد.

آسفالت 8: هوا

آسفالت 8 یک بازی مسابقه اتومبیل است که به شما امکان می دهد اتومبیل های مسابقه ای عضلانی و Survitamin را از طریق سطح همه دیوانه تر از یکدیگر خلبان کنید. برای Android ، iOS و ویندوز 10.

 • بارگیری ها: 1945
 • تاریخ انتشار : 2023-08-18
 • نویسنده : گاملوفت
 • مجوز : مجوز رایگان
 • دسته بندی ها:بازی ها
 • سیستم عامل : Android – Windows – iOS iPhone / iPad

Angry Birds 2 ، کلاسیک بهبود یافته

اگر دیگر برای ارائه اصل پرندگان عصبانی دیگر لازم نیست ، حداقل می توانیم برای تعطیلات به آن کیفیت ایده آل بدهیم: این یک بازی سازگار با جوان و پیر است. در نسخه دوم خود ، گیم پلی با امکان انتخاب پرنده خود ، قرار دادن خود در سطح چند منطقه ای یا غوطه ور شدن خود در گرافیک های کاملاً مجدداً غنی شده است.

به طور واضح ، طرفداران نسخه اولیه از بین نمی روند ، زیرا آنها تمام معیارهایی را که در اولین آفرینش داشتند پیدا می کنند – در حالی که از پیشرفت های انجام شده لذت می برند. از طرف دیگر جوانترین ، برای یک تجربه دلپذیر تر ، می توانند این بازی غیرمعمول را به صورت کامل کشف کنند.

پرندگان عصبانی 2

قلعه را با طرح پرندگان عصبانی با آیفون خود تخریب کنید

 • بارگیری ها: 9269
 • تاریخ انتشار : 2023-09-22
 • نویسنده : Rovio Entertainment Ltd.
 • مجوز : مجوز رایگان
 • دسته بندی ها:بازی ها
 • سیستم عامل : Android – iOS iPhone / iPad

در این انتخاب ، شما توانسته اید به همان اندازه بازی هایی را برای تحریک مغز پیدا کنید ، زیرا برنامه هایی برای کسانی که به دنبال هیجان یا حتی بازی های قدیمی هستند دوباره بازی می کنند … به وضوح برای همه وجود دارد و اگر می خواهید لذت ها را تغییر دهید ، قبل از آن چندین بار بارگیری کنید عزیمت بزرگ با فراموش کردن فراموش کردن تلفن هوشمند هر از گاهی ، برای لذت بردن از مکان.

15 نفر برتر از بهترین بازی های رایگان Android به صورت آفلاین

بازی های موبایل حواس پرتی های خوبی در بدترین لحظه های زندگی ما هستند ، مانند سفرهای قطار طولانی یا اتاق های انتظار که ساعت ها به نظر می رسد. اما بسیاری از آنها درخواست اتصال دائمی اینترنت را می خواهند ، که لزوماً به راحتی در دسترس نیست. در اینجا ما بهترین بازی های رایگان را به صورت آفلاین به شما ارائه می دهیم.

چیزهای غریبه بازی

بازی موبایل از سال به سال دیگر تکامل می یابد. با داشتن ابتدای کار خود ، فقط یک سرگرمی سریع برای صاحبان محصولات High -end ، امروز یک عادت است که به خوبی در جمعیت ریشه دارد و در ادغام بازی های ویدیویی در فرهنگ عامه شرکت کرده است.

این که آیا ما در قطار هستیم ، در اتاق انتظار در بیمارستان یا بی سر و صدا با ما قرار می گیریم ، آنها اغلب بهترین شیب دار ما در مقابل کسالت کشنده شرایط خاص زندگی روزمره هستند. اما بسیاری از آنها ، به ویژه در عناوین رایگان در Android ، با اتصال به اینترنت ما تماس می گیرند و مانع از قدردانی از آنها در هنگام رها کردن شبکه یا وقتی که در داده های تلفن همراه محدود هستیم.

وحشت نکنید: برخی از عناوین به این روش نیستند ، و ما امروز بهترین عناوین قابل پخش را کاملاً آفلاین در تلفن شما کامپایل خواهیم کرد. به اندازه کافی برای عبور از ماشین یا قطار بدون نگرانی در مورد پاکت 4G خود.

چیزهای غریبه: بازی

در این بازی خالص اکشن-ماجراجویی با سبک یکپارچهسازی با سیستمعامل ، (دوباره) خود را در دنیای سریال پرچمداران Netflix غوطه ور کنید. سفارشات شخصیت های مختلف نمادین نمایش برادران دافر ، مانند هاپر کلانتر ، بدون فراموش کردن مایک ، یازده ، داستین ، لوکاس یا نانسی را بگیرید. هر شخصیت توانایی های خاص خود را دارد و او برای حل پازل های زیادی در راه خود برای بازیکن تعویض کننده بین آنها اتفاق می افتد.

بدون سایه تبلیغات یا ریزگردانی ، بازی برای سفر بسیار خوشایند است. کنترل ها به انگشت و چشم پاسخ می دهند ، انیمیشن ها بسیار موفق هستند ، پالت رنگ سازگار است و صداهای 8 -bit لطفاً دلتنگ می شوند.

فروشگاه Google Play

روزی بر یک برج

یک شاهزاده خانم چاه را برای فرار در این کار بازی کنید سکو عمل بسیار خوب. هدف بازی ساده است. از اتاق خود در طبقه فوقانی یک برج غول پیکر فرار کنید و با استفاده از Pickaxe به سطح پایین بروید. از دشمنانی که ساختمان و همچنین اژدها را اشغال می کنند ، مراقب باشید که خوشحال خواهد شد که به طور مرتب شعله های خود را برای جلوگیری از جاده شما تف کرده است. برای کمک به او ، بازیکن پیشرفت های بسیاری از قبیل چتر نجات یا بمب خواهد داشت. این بازی کوچک رایگان با داشتن گرافیک دلربا و سیالیت بی عیب و نقص قادر به مراقبت از شما خواهد بود.

فروشگاه Google Play

دوت

در موبایل ، هیچ چیز بهتر از این نیست که بتوانید بازی ای داشته باشید که به راحتی می تواند در یک دست بازی کند ، اما این عمق صد بازی دیگر را قبل از او دارد. Duet یکی از آنهاست ، با یک مفهوم بسیار ساده: شما دو حلقه را روی یک کره کنترل می کنید ، و باید اشکال مستطیل شکل را که با چرخاندن آنها به راست یا سمت چپ نزدیک می شوند ، گول بزنید. پیچیده و بسیار اعتیاد آور ، این یکی از بهترین بازی های بازتاب و عمل موجود در موبایل با وجود ظاهر بسیار مینیمالیستی آن است.

فروشگاه Google Play

Zenonia 5

RPG زیادی در موبایل وجود دارد ، اما GameVil یکی از اولین کسانی بود که واقعاً به این پلتفرم اعتقاد داشت و عناوین آن را ارائه می داد. سری Zenonia یکی از شناخته شده ترین آن است و موفق شده است در سالهای طولانی خود یک فرمول واقعاً جالب ایجاد کند. این قسمت پنجم ، کاملاً قابل پخش و بدون انجام موارد قبلی ، یک گیم پلی قدیمی و مد روز با الهام از مجوزهایی مانند Secret of Mana ، در یک جهان بسیار زیبا 2D با یک سناریوی بسیار خوب به شما پیشنهاد می دهد. هیچ چیز بهتر برای ساعتهای بازی انفرادی در قطار !

فروشگاه Google Play

Shadow Fight 2

بازی های جنگی همیشه پتانسیل بسیار خوبی برای سرگرمی آسان و آسان داشته اند ، زیرا این واقعیت ساده که یک دور فقط 99 ثانیه طول می کشد و پتانسیل این بازی ها نامحدود است. با Shadow Fight 2 ، توسعه دهندگان وکتور با یک بازی با سایه هایی در تزئینات متعالی بازگشتند ، که به شما امکان می دهد مبارزان خود را به وفور با سبک های بسیاری از زره و سلاح شخصی کنید. چه چیزی باید ساعت ها را برای آزمایش بسیاری از ترکیبات بگذرانید ، در حالی که از حالت تاریخ بسیار خوب RPG لذت می برید. بهترین همراه مسافرتی که اوست.

فرانس

GT Racing 2

بازی های مسابقه ای زیادی در سیستم عامل های تلفن همراه وجود دارد. GT Racing 2 از آنچه از این نوع عنوان انتظار می رود استفاده می کند: چک با استفاده از ژیروسکوپ ، بسیاری از اتومبیل ها و گرافیک های بسیار تمیز. خاصیت این امر این است که بتوانید کنترل های مربوط به صفحه را شخصی سازی کنید تا راحت ترین موقعیت بازی برای شما پیدا شود. این عنوان به اندازه کافی طولانی است که ساعت ها بازی را به شما تضمین می کند !

فرانس

Robot Unicorn Attack 2

بازی های پلت فرم پیمایش اتوماتیک لژیون در اندروید هستند ، اما تولید استودیوی شنا بزرگسالان هرگز در کنار هم قرار نمی گیرد. و برای یک واقعیت ساده: آنها برای آنها طنز دارند. در Robot Unicorn Attack 2 ، شما یک اسب شاخدار را از قبیله فرشته یا شیطانی (به دلخواه) کنترل خواهید کرد و از بسیاری از سطوح عبور خواهید کرد که در آن مجبور به پرش ، دفع و حمله به بسیاری از دشمنان خواهید شد تا شما را بیرون بیاورید. یک امتیاز خالص البته ، اما که توسط یک اسب شاخدار تحریک می شود ، هنگام بی حوصله طعم بسیار خاصی می گیرد.

فرانس

پرندگان عصبانی 2

این مجوز ممکن است از مد باشد ، باید تشخیص داد که بازی های آن در هنگام فریب کسالت در صورتی که فقط برای چند دقیقه به وجود بیاید ، بیشتر از تأثیر باقی می ماند. Angry Birds 2 گیم پلی نمادین بازی را به نمایش می گذارد و باعث می شود پرندگان با ظرفیت های مختلف در ساخت این خوک های بدنام پرتاب کنید ! با داشتن یک فیلمنامه نویس کوچک خنده دار و یک مشکل مترقی ، می توان مفهوم زمان را در این عنوان هدر داد !

فرانس

کودکروس

همه جدول کلمات متقاطع را می دانند. با تشکر از تلفن های هوشمند و صفحه نمایش لمسی ، این بازی نامه انقلاب خود را می داند. گرافیک بیشتر. زیبایی بیشتر. سرگرم کننده بیشتر. و مهمتر از همه. Codycross ، که توسط Fanatee ساخته شده است ، مثال خوبی است. این متن را از یک شبکه به شبکه دیگر نگارش کرده و مکانیک های کشیده شده در گیم پلی بازی های فعلی Freemium (با خریدهای یکپارچه برای کمک به کسانی که روی یک کلمه خشک می شوند) را شامل می شود. Codycross تقریباً کاملاً قابل پخش است بدون اتصال به اینترنت (برخی از معابر به اعتبار آنلاین نیاز دارند).

فرانس

معماهای سیمون تاتام

Game-Android-Statham-Puzzles

برای ادامه در همان موضوع بازی های قدیمی ، چه چیزی می تواند بهتر از تلفیقی از بهترین عناوین از ابتدای دوران رایانه باشد ? با پازل های سیمون تاتام ، پیچیده ترین معماهای این دوره را پیدا خواهید کرد که در آن ما بازیکن را برای یک احمق نگرفتیم. و بله ، من مطمئن هستم که منتظر آن بودید: دمینر در آن حضور دارد !

فرانس

من را ابلاغ کن

ساده ترین اصول اغلب در موبایل بهترین هستند. با استفاده از من ، شما باید یک سری بلوک های چوبی را دوباره سازماندهی کنید تا یک بلوک خاص از سوراخ باقی مانده در لابیرنت عبور کند. ظاهر ساده ای به معنای یک بازی ساده نیست ، زیرا آخرین سطح این بازی پازل یک آزمایش واقعی برای مغز شما خواهد بود ! پاداش بزرگی به کسانی که تا حد ممکن به آنجا می رسند اعطا می شود.

فرانس

SimCity آن را بسازید

بازی های مدیریتی همیشه در تلفن های هوشمند و تبلت های ما مکان انتخابی داشته اند. همچنین ، مجوز پرچمدار هنرهای الکترونیکی SimCity باید نماینده ای در این سکو داشته باشد. با ساخت سیم سیتی ، کاربران از یک ساخت و ساز عالی و شبیه ساز مدیریت شهر بهره مند می شوند. شهر رویاهای خود را بسازید ، اقتصاد خود ، سازمان خود را مدیریت کنید و از خوشبختی ساکنان آن اطمینان حاصل کنید !

فرانس

سیاه چال پیکسل شکل

اگر دوست دارید RPG Rogue Little Rogue از دوران NES خوب باشد ، یا اگر به دنبال عنوانی به سبک Legend of Zelda 1 و 2 هستید ، می توانید به راحتی روی Dungeon Pixel Pixel آویزان شوید که به شما پیشنهاد می دهد فاضلاب ها و صورت را کاوش کنید موجودات عظیم در جستجوی بهترین تجهیزات برای شخصیت شما. ادای احترام زیبایی به عناوین عالی ، که آن را به یک بازی بسیار خوب در موبایل تبدیل می کند !

فرانس

عجله

در دفاع از برج همیشه در موبایل مکان انتخابی داشته اید ، و Kingdom Rush نیز از این قاعده مستثنی نیست. این وظیفه شماست که استراتژی خود را برای مقاومت در برابر انبوهی از ترول ها ، اجنه و جادوگران سیاه که به پادشاهی شما حمله می کنند ، تنظیم کنید ! با گرافیک و فضای بسیار موفق ، این یکی از بهترین نمایندگان نوع موجود در موبایل در حال حاضر است.

فرانس

زنده ماندن: زنده ماندن بیابان

زنده ماندن

آیا تا به حال بازی Oregon Trail را شناخته اید؟ ? مجموعه ای از سینی یا اقتباس بازی های ویدیویی ، وی از شما خواست که با توسعه مجموعه آب ، غذا و وقت آزاد آنها ، معمار بقای بسیاری از افراد باشید. همین اصل در اینجا در این بازی بقاء جنگل اعمال می شود ، که در آن شما باید به یک تیم کمک کنید تا در یک محیط خصمانه و وحشی زنده بماند.

فرانس

The Silent Age (بازی جایزه)

اگر این نوعی بازی است که به لطف ظهور تلفن های هوشمند و تبلت ، زندگی جدیدی را تجربه کرده است ، این است اشاره کرد ! بازی های ماجراجویی کاملاً به سیستم عامل اعطا می شوند زیرا به کنترل های دقیقی احتیاج ندارند. و اگر آرزو داشتید که در دهه 1970 غواصی کنید ، عصر ساکت با قهرمان خود که به نظر می رسد مانند یک سبیل بزرگ است که مانند دهه هفتاد مجبور به مسافرت در یک دیستوپیایی آینده خواهد بود ، برای شما مناسب خواهد بود. یک برنامه کامل !

فرانس

بازی رایگان Android بازی رایگان اوت 2020

بهترین بازی های Android رایگان: برتر ما برای بارگیری !

بازی های مسابقه رایگان در Android

بهترین بازی های مسابقه رایگان در Android

دیبول

بهترین بازی های چند نفره در Android

FPS Android

بهترین بازی های تیراندازی رایگان در Android (FPS و TPS)

بهترین بازی های فوتبال اندرویدی

بهترین بازی های فوتبال در Android چیست ? انتخاب ما را کشف کنید

بهترین بازی های استراتژی

10 بازی برتر استراتژی برتر در Android

چیزهای غریبه بازی

15 نفر برتر از بهترین بازی های رایگان Android به صورت آفلاین

بازی های جنگی اندرویدی

بهترین بازی های جنگی در Android: انتخاب ما