بهترین برنامه های ویرایش ویدیویی رایگان در Android ، iPhone و iPad ، 9 بهترین برنامه ویرایش ویدیویی رایگان برای Android

9 برنامه برتر ویرایش ویدیویی رایگان برای Android

اگر ویرایش ویدیو زمانی فعالیتی بود که عمدتاً روی رایانه انجام می شد ، اکنون قدرت ارائه شده توسط تلفن های هوشمند ما برای مدیریت این عمل کافی است. ناشران برنامه این کار را به خوبی درک کرده اند و اکنون در رایانه های شخصی و MAC ، برنامه های رایگان در دسترس همه برای جمع آوری.

بهترین برنامه های ویرایش ویدیویی رایگان در Android ، iPhone و iPad

انجام ویرایش ویدیویی امروز در دسترس همه است. برای کمک به شما در انتخاب بهترین ابزار ، کارمندان سرمقاله بهترین برنامه های ویرایش ویدیویی رایگان را برای سوار کردن فیلم های خود در Android ، iPhone و iPad انتخاب کرده اند.

این اغلب سر پر از خاطراتی است که شما از تعطیلات برمی گردید ، بلکه تلفن هوشمند و رایانه لوحی پر از عکس و فیلم است. به جای اینکه آنها را در یک رپرتوار فراموش شده رها کنید ، چرا آنها را در فیلم های موضوعی کوتاه گروه بندی نکنید که به اشتراک گذاری و تماشای آنها خوشایند است ?

اگر ویرایش ویدیو زمانی فعالیتی بود که عمدتاً روی رایانه انجام می شد ، اکنون قدرت ارائه شده توسط تلفن های هوشمند ما برای مدیریت این عمل کافی است. ناشران برنامه این کار را به خوبی درک کرده اند و اکنون در رایانه های شخصی و MAC ، برنامه های رایگان در دسترس همه برای جمع آوری.

بنابراین نوشتن برای شما انتخاب شده است بهترین برنامه های ویرایش ویدیویی رایگان خطاب به همه پروفایل های کاربر به گونه ای که همه بتوانند به خلاقیت خود در Android ، iPhone و iPad رایگان ارائه دهند.

1. ویرایشگر ویدیو VN

با ویرایشگر ویدیو VN, برنامه های ویرایش ویدئویی که توسط نامهای بزرگ در این بخش ارائه شده است و اپل ، نگرانی های جدی دارند که باید انجام شود. پیشنهاد شده توسط Ubiquiti ، تولید کننده تجهیزات شبکه به جای استفاده از روتر ، سرورهای دیگر ، VN به وضوح چیزی برای حسادت به رقابت ندارد.

این برنامه پیشنهاد می کند مونتاژهای ویدیویی را از صفر ایجاد کند یا خود را بر روی الگوهای پیش از موجود ، مناسب برای یک انتشار فرمت شده برای Tiktok ، یا انتشار در Reel و Stories اینستاگرام ایجاد کند.

ناوبری در پرونده های ذخیره شده به صورت محلی در تلفن هوشمند از سیالیت ناامید کننده ای برخوردار است و به شما امکان می دهد کلیپ های ویدیویی خود را به صورت زمانی در جدول زمانی وارد کنید وقتی که می تواند چند دقیقه در برنامه های دیگر طول بکشد. سپس هر فیلم وارداتی می تواند به ترتیب استفاده شود که می خواهید با استفاده از یک کشیدن و رها کردن ساده استفاده کنید.

بسیار کامل, ویرایشگر ویدیو VN مبتنی بر رابط کاربری است که تقریباً آن را برای یک برنامه حرفه ای منتقل می کند. همه چیز ، یا تقریبا: جدول زمانی ، که به چندین آهنگ تقسیم شده است ، می تواند فیلم هایی را که می توانند بر روی آن برچسب ها ، محتوای تصویر در تصویر ، متن و البته موسیقی قرار بگیرند ، میزبانی کنند. هر کلیپ وارداتی را می توان تغییر اندازه ، برش ، هرس کرد و می تواند از طریق فیلترها و سایر اثرات از پیشرفت ها بهره مند شود. ویرایشگر ویدیو VN گزینه های زیادی را برای ویرایش مونتاژ خود ارائه می دهد تا کاملاً با انتظارات شما مطابقت داشته باشد. بنابراین می توان سرعت خواندن کلیپ های خود را ، ادغام جلوه ها در وسط اینها ، استفاده از جلوه های انتقال بین دو فیلم یا اصلاح مستقیم ارائه یک گذرگاه با اصلاح کدورت آن ، گسترش آن را وارونه یا با استفاده از آن ، تنظیم کرد. اثر توقف لحظه ای.

تمام مونتاژهای ساخته شده در ویرایشگر ویدیو VN می تواند ذخیره شود تا بعداً اصلاح شود. در مورد صادرات ویدیوی نهایی ، VN پیشنهاد می کند پارامترهای اتوماتیک را اعمال کنید (بدون شک با توجه به ظرفیت های ارائه شده توسط تلفن هوشمند شما تعریف شده است) یا برای انتخاب دستی وضوح (540p در 4K) ، نرخ فریم (24 فریم در ثانیه در 60 fps) ، و سطح Bitrate (1Mbps در 150 MPBS) یا حتی فعال کردن HDR.

+:
+ کاملاً رایگان ، بدون خرید یکپارچه

+ ابزارهای ویرایش بسیار بی شماری

+ رابط ساده ، اما بسیار کامل


جدید الگوهای ویدیویی کافی نیست
جدید فقط به انگلیسی

2. Adobe Rush

قبلاً فراتر از سه پروژه صادر شده پرداخت شده بود, Adobe Rush, جایگزین رسمی کلیپ برتر Adobe, اکنون به شما امکان می دهد بدون محدودیت و بدون بورس تحصیلی صادر کنید. برنامه ، موجود در Android و iOS ، با این وجود نیاز به یک حساب ابر خلاق دارد (در نسخه رایگان ، بدون اینکه لزوماً مشترک شوید) و به آن وصل می شوید.

پس از ورود به برنامه ، می توانید اولین پروژه خود را با عجله ایجاد کرده و واردات فیلم های خود را شروع کنید. این برنامه قادر است از محتوای ذخیره شده به صورت محلی در تلفن هوشمند شما استفاده کند ، اما می تواند به ابر نیز متصل شود تا به شما امکان دهد پرونده های ذخیره شده در Creative Cloud یا Dropbox را انتخاب کنید.

رابط جدول نصب ، که فقط در صفحه نمایش پرتره موجود است ، در حدود سه قسمت کاری می چرخد: بالاتر از پیش نمایش این فیلم ، در مرکز جدول زمانی که می توان با بزرگنمایی روی دو انگشت و در پایین صفحه نمایش بزرگ یا کاهش یافت. به ابزارهای مختلف ویرایش دسترسی پیدا کنید.

اگر هر کلیپ وارداتی با عمل مستقیم در یکی از انتهای آن می تواند به صورت دستی کوتاه شود, Adobe Rush همچنین برای تقسیم آنها یا حتی کپی کردن آنها پیشنهاد می کند. پس از انتخاب ، هر مورد را می توان با استفاده از ابزارهای ارائه شده در پایین صفحه اصلاح کرد. بنابراین می توانید متن ، جلوه ها را اضافه کنید ، رندر رنگ را با فیلترهای مختلف تغییر دهید ، آهنگ صوتی مرتبط را تنظیم کنید و با استفاده از چرخش ، یک برداشت یا حتی اصلاح کدورت آن ، کلیپ را تغییر دهید. سپس این ویدئو با جلوه های انتقال بین کلیپ های مختلف قابل سوراخ است و در موسیقی مورد نظر شما لباس می پوشد. Adobe Rush حتی ابزاری را برای وارد کردن صدای خاموش Scope ، ضبط شده در پرواز ارائه می دهد.

هنگامی که مونتاژ شما به پایان می رسد ، فیلم ساخته شده می تواند به حداکثر تعریف 1080p صادر شود ، Adobe با یک اشتراک پرداخت شده ، صادرات 4K به اعضای Craent Cloud را رزرو می کند.

+:
+ امکان ساخت فیلم های 4K
+ رابط کاربری خوب و ساده برای استاد
+ امکان اصلاح قالب پروژه فعلی

جدید صادرات 4K برای اعضای حق بیمه رزرو شده است
جدید اتصال اجباری به حساب ابر خلاق

3. ایلووی

ساخته شده توسط اپل برای دستگاه هایی که تحت iOS 10 کار می کنند یا پس از 1 سپتامبر 2013 خریداری شده اند, ایلووی با سادگی شدید و چندین ویژگی آن اغوا می شود. ما عکس ها و فیلم های او را از آن از فضای ذخیره سازی محلی یا حساب iCloud وی بدون امکان ، افسوس ، برای همگام سازی سایر فضاهای ذخیره سازی آنلاین خود مانند Google Photos یا Dropbox وارد می کنیم.

ایلووی تلاش برای تسهیل در حد امکان ، رسیدگی به محتوای چندرسانه ای. می توانید پرونده های خود را با تغییر انگشت سازماندهی مجدد کنید ، بین هر طرح انتقال را اضافه کنید تا انیمیشن را ساده تر کنید و حتی یک اثر کن سوختگی ایجاد کنید تا حرکتی در یک تصویر یخ زده ایجاد شود.

این برنامه همچنین بسیاری از ویژگی های اضافی را ارائه می دهد که کارهای شخصی سازی را عمیق تر می کند. افزودن موسیقی متن فیلم از موسیقی خود استفاده می کند ، حتی به شما امکان می دهد تا به لطف پشتیبانی چند ساله ، صداها را به وجود آورید. یک ویرایشگر متن اجازه می دهد تا قالب بندی و ادغام عناوین ، جلوه های انتقال به قدردانی شما واگذار شود ، فیلترها سبک را به پروژه های شما اضافه می کنند ، و گزینه های ذوب ورودی و خروجی با پایان های دستاوردهای شما رفتار می کنند.

ایلووی به طور خودکار از فیلم های خود در برنامه پشتیبان تهیه کنید. همچنین می توانید آنها را از طریق iTunes به رایانه خود صادر کنید ، به صورت محلی در 360p ، 540p ، 720p ، 1080p یا 4K (برای دستگاه های سازگار) پشتیبان تهیه کنید ، یا آنها را مستقیماً با حساب iCloud خود همگام کنید.

+:
+ بسیاری از جلوه های قابل تنظیم و انتقال برای ارائه و پایان های مرتب
+ مدیریت جزئی مولتیپ
+ فیلم های صادر شده به 4K


جدید هیچ هماهنگ سازی با سایر فضاهای ذخیره سازی آنلاین از iCloud امکان پذیر نیست

4. گوپرو

اگر GoPro یک بار برنامه های زیادی را در تلفن های هوشمند پیشنهاد می داد ، کامهای سازنده عمل یک تمیز کردن بزرگ را انجام می دادند و ترجیح می داد همه را در یک گروه به هم بپیوندد. بنابراین Quik تبدیل شده است Goopro Quik: ویرایشگر ویدیو, یک ویرایشگر ویدئویی که اساساً برای ویرایش خودکار طراحی شده است ، تولید مکانیکی فیلم های مرتب از پرونده های شما.

این امر نیاز به رفتن به بخش اختصاصی ، استودیو ، جایی که می توانید مونتاژ ایجاد کنید. گوپرو سپس برای وارد کردن محتوای خود از گالری دستگاه تلفن همراه ، منطقه Google Photos خود یا حساب Facebook خود را ارائه دهید. با تشکر از الگوریتم خود ، برنامه لحظاتی را که در نظر می گیرد مهمترین در هر پرونده است و آنها را برجسته می کند تا یک کلیپ کاملاً شخصی سازی شده ایجاد کند. پس از تولید مونتاژ ، می توانید از مجموعه ای از مضامین از پیش تعریف شده و موسیقی از پیش تنظیم شده سبک استفاده کنید. ما از هماهنگ سازی بین دنباله و ریتم موسیقی که تضمین انتقال دقیق و اتمام می شود قدردانی می کنیم.

گوپرو برخی از ابزارهای اضافی به شما امکان می دهد توالی خود را به صورت دستی تغییر دهید. شما می توانید پرونده های خود را دوباره سازماندهی کنید ، متن را به آن اضافه کنید ، قلم را تغییر دهید ، یک نقطه مورد علاقه را که توسط الگوریتم برنامه ارزیابی شده است ، تغییر دهید ، زمان نمایش هر طرح را کاهش یا طولانی کنید ، موسیقی خود را ادغام کنید ، نقطه شروع موسیقی متن را تغییر دهید ، و حتی بدون پرداخت یک پنی ، راهپیمایی برنامه را غیرفعال کنید.

گوپرو فیلم های خود را در 720p ، 1080p ، 1440p و حتی در 2160p (4K) مطابق خواسته خود صادر کنید. سپس می توانید آنها را به صورت محلی ضبط کنید یا پیوندی ایجاد کنید تا با عزیزان خود یا در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید.

+:
+ الگوریتمی که لحظات جالب فیلم های شما را ضبط می کند
+ امکان تنظیم مجدد فیلم های خود
+ فیلم های قابل صادرات در 720p ، 1080p ، 1440p و 4K.

جدید مطالب محدود به 75 عکس و فیلم
جدید بدون مدیریت چند ساله

5. کلیپ برتر Adobe

نسخه جادوگر برتر, کلیپ برتر Adobe در سپتامبر 2019 رسماً از فروشگاه App و فروشگاه Play خارج شد. در عوض ، Adobe ترجیح می دهد روی آن تمرکز کند اولین عجله, یک برنامه چندگانه همه در یک. با این حال ، اگر کاربران تحت iOS قطعاً خصوصی باشند ، برنامه همیشه می تواند از طریق فایل APK خود در Android به صورت دستی نصب شود.

کلیپ برتر Adobe گزینه های اصلی مونتاژ را در یک رابط ساده جمع می کند. شما می توانید با ضبط آنها در پرواز با دوربین تلفن هوشمند خود ، عکس و فیلم را وارد کنید ، یا در فضاهای ذخیره سازی محلی یا آنلاین خود بکشید ، برنامه پشتیبانی از هماهنگ سازی داده ها با حساب های ابر خلاق ، Dropbox ، Google Drive و Google Photos.

کلیپ برتر Adobe دو نوع خلاقیت ارائه می دهد: اتوماتیک یا رایگان. در حالت اول ، برنامه به طور خودکار ویرایش ویدیو را ایجاد می کند که می توانید به لطف ویرایشگر رایگان اصلاح کنید. در مورد دوم ، شما دنباله خود را برش داده ، سازماندهی و تغییر می دهید. همچنین می توانید موسیقی اضافه کنید ، یک علامت علامت گذاری ، ذوب برنامه ، ترتیب نمایشگاه ، برابر کردن حجم یا فیلترهای ضمیمه را برای لباس ویرایش خود اضافه کنید. کلیپ برتر Adobe همچنین قادر است به طور خودکار آهنگ ویدیویی را به ریتم موسیقی متن انتخاب شده کاهش دهد.

گزینه های پشتیبان تهیه شده توسط کلیپ برتر Adobe ضبط محلی را در 720p یا 1080p ، هماهنگ سازی با ابر خلاق که باید به آن وصل شوید ، برای استفاده از برنامه ، ارسال مستقیم به Premiere Pro CC یا به اشتراک گذاری در YouTube و Twitter وارد کنید.

+:
+ کاملاً بصری و سازگار با رابط های لمسی
+ یک ویرایشگر خودکار و یک ویرایشگر رایگان ارائه می دهد
+ بسیاری از گزینه های شخصی سازی برای یک رندر مرتب
+ هماهنگ سازی تغییرات در تغییرات با اولین CC


– اتصال به حساب ابر خلاق شما
– بدون مدیریت چند ساله
– امکان اضافه کردن متن یا اصلاح اثرات انتقال وجود ندارد

همچنین بخوانید: بهترین نرم افزار ویرایش ویدیویی رایگان برای ویندوز

برای کشف در فیلم:

​​​​​​​
6. kinemaster

قابل بارگیری به صورت رایگان, kinemaster یک برنامه مونتاژ است که از طریق خریدهای یکپارچه گزینه های پرداخت شده بسیاری را ارائه می دهد. بنابراین ، از افتتاحیه ، برنامه پیشنهاد می کند که به منظور باز کردن تمام پتانسیل های خود ، در یک پیشنهاد مشترک شوید. با این حال ، می توان فراتر رفت ، اگرچه برنامه مانند یادآوری شما در صفحه اصلی خود برای عضویت است.

ایجاد یک پروژه در kinemaster بسیار ساده است. برنامه ابتدا برای پیکربندی تنظیمات برگزیده پروژه شما پیشنهاد می کند. بنابراین باید نام خود را وارد کنید ، نسبت خود را انتخاب کنید ، یک حالت نمایش و مدت زمان (برای عکس ها) را تعریف کنید و مدت زمان انتقال هایی را که در پروژه شما استفاده می شود تنظیم کنید.

سپس برنامه شما را در حمام بزرگ غوطه ور می کند. در سمت چپ جدول نصب ، گزینه های پروژه را پیدا خواهید کرد ، در مرکز پیش نمایش ویدیو و جدول زمانی و در سمت راست بسیار خوب فکر می کنید تا در ابزارهای مختلف نشر حرکت کنید. از آن برای وارد کردن پرونده ها به پروژه ، اضافه کردن لایه ها (برای جلوه ها ، متن یا حتی برچسب) ، وارد کردن پرونده های صوتی و حتی برای ذخیره یک نظر صوتی استفاده می شود.

اصلاح یک کلیپ با انتخاب آن انجام می شود که در سمت راست صفحه نمایش تمام ابزارها و اقدامات ممکن نمایش داده می شود. سپس می توانید آنها را برش دهید ، سرعت آنها را تنظیم کنید ، آنها را بچرخانید یا حتی جلوه های مختلفی اعمال کنید.

kinemaster همچنین یک فروشگاه آنلاین ارائه می دهد که از آن می توانید محتوای ویدیویی ، جلوه ها یا حتی موسیقی را برای ادغام در پروژه های خود بارگیری کنید ، اما برخی از آنها برای مشترکان ممتاز رزرو شده است.

در مورد صادرات فیلم های خود ، می توان در تمام قطعنامه ها ، حداکثر 4K ، با فرکانس تصویر تا 60 فریم در ثانیه انجام داد. با این حال ، با توجه به صادرات ، برنامه پیشنهاد می کند که مشترک شود ، به طور دروغین نشان می دهد که صادرات یک پروژه فقط برای اعضای حق بیمه محفوظ است. یک دکمه ” پرش “نمایش داده شده در سمت راست بالای صفحه به شما امکان می دهد این صفحه را برای راه اندازی صادرات فیلم منتقل کنید. فقط در این نسخه رایگان پشیمانم ، یک علامت آبی kinemaster به طور خودکار در فیلم های صادر شده رمزگذاری می شود.

+:
+ استفاده از میز نصب بصری
+ بسیاری از مطالب قابل بارگیری


پیشنهادات اشتراک بیش از حد مکرر ، به ویژه برای صادرات
جدید علامت تجاری در نسخه رایگان

7. قله

با رابط کاربری نسبتاً خوب آن, قله یک مسیر نصب ساده و بصری را ارائه می دهد. ما به همان اندازه عناصر اضافه می کنیم که می خواهیم جمع شویم و کار برش ، طبقه بندی و سازماندهی کلیپ ها می تواند شروع شود. این برنامه قالب های مختلفی را ارائه می دهد که برخی از آنها مخصوص اینستاگرام ، Tiktok یا YouTube مناسب هستند.

بسته به جهت گیری فیلم های انتخاب شده و نوع ویرایش برای ساخت ، می توانید بزرگنمایی یا سازگاری فیلم را با نسبت کاربردی انتخاب کنید. Inshot همچنین برای شخصی سازی نوع پر کردن (پس زمینه ، رنگ ، تاری) که برای نوارهای خالی قابل مشاهده در اطراف ویدیوی اصلی استفاده می شود.

کلیپ ها ، یکی پس از دیگری اضافه شده ، می توانند با استفاده از یک کشیدن و افت ساده به جدول زمانی منتقل شوند. سپس می توان با انتخاب آنها یک به یک و سپس تنظیم دستگیره های نمایش داده شده در هر دو طرف کلیپ ، اندازه هر ویدئویی را تشکیل داد که مونتاژ شما را تشکیل می دهد. قله به شما امکان می دهد اصلاحات و تنظیمات را در کلیپ انتخاب شده یا تمام فیلم های مورد استفاده در مونتاژ اعمال کنید. می توانید متن و برچسب را ادغام کنید ، کلیپ ها را تقسیم کنید ، موسیقی متن فیلم هر کلیپ را تنظیم کنید ، سرعت خواندن آنها را تغییر دهید و حتی یک اثر خواندن یخ زده یا معکوس اعمال کنید.

قله تعدادی از گزینه های پرداخت شده را ارائه می دهد: هنگامی که یک فیلتر یا یک اثر در نسخه رایگان گنجانده نشده است ، برنامه یک دکمه “باز کردن همه چیز” را برای عضویت در دسترسی به تمام محتوای “Inshot Pro نشان می دهد. سرانجام ، صادرات فیلم های نصب شده در 720p یا 1080p ساخته شده است ، و یک علامت علامت گذاری می شود که فقط یک بار در نسخه رایگان آن حذف می شود ، به طور خودکار در پایین فیلم نمایش داده می شود.

+:

+ بسیاری از نسبت های از پیش تعریف شده
+ بسیار ساده برای تسلط
+ بسیاری از تنظیمات تنظیم و تصحیح تصویر
+ صادرات ویدیویی 720p یا 1080p

جدید Filigrane برای فیلم های صادر شده درخواست کرد
جدید بسیاری از جلوه ها و گزینه های پرداخت شده

8. Adobe Spark Video

در ابتدا برنامه ریزی شده است تا به کارآفرینان اجازه دهد فیلم هایی برای شبکه های اجتماعی و وب ایجاد کنند, Adobe Spark Video این ترفند را برای قرار دادن یک فیلم تعطیلات کاملاً لیس در چند دقیقه انجام می دهد.

رسیدگی به برنامه ساده است زیرا این فیلم در اطراف یک سیستم اسلایدها ساخته شده است ، که بر روی آن کافی است برای وارد کردن رسانه ای در آنجا فشار دهید. اگر هدف اصلی در اینجا ساخت فیلم است ، می توان عکس ها ، متن ثابت یا حتی نمادها را ادغام کرد.

برش هر کلیپ به صورت جداگانه با عمل بر روی یک دکمه اختصاصی انجام می شود ، و نه از جدول زمانی مانند برنامه های حرفه ای تر. نه مضمون از پیش تعریف شده را می توان برای ویدئویی که قالب آن ممکن است گسترده یا مربع باشد ، اعمال شود.

برای سوراخ کردن این فیلم ، با ادغام موسیقی ذخیره شده محلی در کتابخانه چندرسانه ای یا مدیر فایل iOS ، می توان یک پوشش صدا را اضافه کرد. همچنین می توانید آهنگی را در فهرست موسیقی موجود در برنامه انتخاب کنید. پس از اتمام پروژه ، این ویدئو می تواند مستقیماً به فیلم دستگاه صادر شود یا به صورت آنلاین به اشتراک گذاشته شود. مراقب باشید با این حال ، در نسخه رایگان آن ، برنامه یک آرم را نشان می دهد Adobe Spark Video پایین سمت راست ویدیو ، و همچنین یک اسلاید نهایی که نشان می دهد با کاربرد Adobe ساخته شده است.

+:
+ چندین موضوع از پیش تعریف شده
+ کتابخانه موسیقی یکپارچه


جدید فقط دو قالب مونتاژ ممکن
جدید وارد کردن فیلم های عملی نیست
جدید Filigree و نمایش پرده ای Spark در فیلم نهایی
جدید گزینه ای برای انتخاب کیفیت صادرات نیست (محدود به 720p)

9. محور قدرت

بسیار کامل, محور قدرت برای مخاطبان آگاه تر از کلیپ Adobe Premiere است. به استثنای هر نوع ویرایشگر اتوماتیک یا نیمه اتوماتیک ، برنامه شما را وادار می کند تا ویدیوی خود را به صورت دستی سوار کنید. وارد کردن پرونده های شما از دوربین ، فضای ذخیره سازی داخلی یا Google Drive انجام می شود.

ارعاب پیشینی ، سکوی مونتاژ محور قدرت راحت تر آموزش داده می شود که به نظر می رسد. یک ساختار آشنا با پنجره پیش نمایش ، جدول زمانی ، مکان نما جدول زمانی و ترکیب آهنگ های ویدئویی و صوتی وجود دارد. تمام ویژگی های ارائه شده توسط برنامه از پنجره ویرایش برای افزایش راحتی کار قابل دسترسی است.

محور قدرت آرزو می کند برنامه خود را به یک ابزار با کیفیت تبدیل کند ، قادر به ترکیب حرفه ای و ارگونومی است ، و می داند چگونه با رابط های لمسی که در نظر گرفته شده است سازگار شود. نتیجه کاملاً قانع کننده است ، دستکاری های مختلف مونتاژ با سهولت. ما از حمل بسیاری از گزینه های ضروری برای مدیریت خوب پروژه مانند پشتیبانی چند منظوره ، تیتراسیون ، جلوه ها ، پارامترهای اختلاط صوتی ، ابزارهای قاب بندی تصاویر سنتی یا تنظیمات سرعت و رنگ قدردانی می کنیم.

در نسخه رایگان آن, محور قدرت مجاز به تولید فیلم های HD 720p شما است. می توانید مجامع خود را به صورت محلی ذخیره کرده یا فوراً آنها را در فیس بوک و یوتیوب به اشتراک بگذارید.

+:
+ حمل کامل و موفق یک نرم افزار ویرایش سنتی
+ پشتیبانی چند نفره
+ بسیاری از اثرات انتقال
+ تنظیمات دقیق بسیاری از پارامترها برای ارائه و اتمام شسته و رفته


جدید نسخه رایگان شامل یک Filigree CyberLink در تمام فیلم ها است و تولید آنها را در 720p HD محدود می کند
جدید رابط کمی باریک در صفحه های تلفن های هوشمند

10. می تواند برود

به همان اندازه شگفت آور است که برجسته است, می تواند برود یک ابزار ویرایش ویدیوی رایگان کاملاً محترم ارائه می دهد. اگر هنوز نمی دانید می تواند برود, این یک سرویس آنلاین است که بسیاری از ابزارهای ایجاد گرافیکی از انواع مختلفی را ارائه می دهد که تعداد زیادی از مدل ها را که بر روی آن می توان به ایجاد محتوا تکیه کرد. بنابراین ویرایش ویدیو فرار نمی کند زیرا از برنامه موبایل امکان پذیر است تا به سرعت مونتاژهای ویدیویی کوچک ایجاد کنید بدون اینکه هیچ آگاهی در این مورد داشته باشید.

برنامه ، که نیاز به ثبت نام دارد ، بخشی را به ویدیو اختصاص داده است که در آن می توانید از صفر در یک صفحه خالی شروع کنید ، یا مدلهای تعیین شده را فشار دهید. این برنامه همچنین فرمت های مختلفی را ارائه می دهد ، از کلاسیک ترین قالب های مناسب برای شبکه های اجتماعی ، سیستم عامل های تلفن همراه و غیره.

پس از انتخاب قالب و مدل شما, می تواند برود به شما امکان می دهد فیلم های ذخیره شده در تلفن هوشمند خود را وارد کنید. شما می توانید آنها را همانطور که می بینید در جدول زمانی سازماندهی کنید ، آنها را برش دهید ، آنها را برش دهید ، جلوه های بزرگنمایی را اضافه کنید و حتی بین هر یک از کلیپ های آهنگسازی ویدیوی خود را نیز اعمال کنید.

گزینه های صادراتی زیادی وجود دارد. می تواند برود در واقع پیشنهاد می کند پروژه های خود را برای انتشار مستقیم در شبکه های اجتماعی صادر کنید (اینستاگرام ، فیس بوک ، توییتر ، Tiktok و غیره.) در مورد موضوع یا داستان های خود ، برای ذخیره آنها در ابر (Google Drive ، Dropbox ، Microsoft OneDrive و غیره.) و خیلی بیشتر. همچنین می توان فیلم ویرایش شده محلی را با فرمت MP4 با کیفیت بالا ضبط کرد.

+:
+ بسیاری از قالب ها و مدل های از پیش تعریف شده
+ راحتی در استفاده
+ برای انتشار فوری در شبکه های اجتماعی اقتباس شده است

جدید بسیاری از خریدهای یکپارچه
جدید توابع ویرایش کلیپ نسبتاً محدود
جدید عدم سیالیت در ناوبری واردات

9 برنامه برتر ویرایش ویدیویی رایگان برای Android

شب زیتون

میلیون ها کاربر در سراسر جهان از سیستم عامل Android استفاده می کنند. دومی در جهان که بیشتر و بیشتر به فناوری تبدیل شده است ، بیشتر و بیشتر می شود. این همچنین مفهوم ایجاد محتوا را به وجود آورد زیرا فیلم های مرتبط با محتوا و سایر محتوا محبوب می شوند. Android با توجه به تلفن های همراه و دستگاه های دسک تاپ یک سیستم عامل مهم است. سپس یک عنصر اساسی زندگی یک خالق محتوا است. در این مقاله ، ما به شما ارائه می دهیم بهترین ابزار ویرایش ویدیویی رایگان برای Android و ما گزینه های زیادی را ارائه می دهیم. ما همچنین به چند سؤال پرسیده شده توسط کاربران در ویرایش ویدیو در Android پاسخ می دهیم.

دارای یک ابزار نصب ویدیویی است که به طور کلی توسط افرادی که در ویرایش ویدیو خیلی خوب نیستند استفاده می شود. یک ابزار ویرایش ویدیویی رایگان که به عنوان یک ناشر حرفه ای خوب به عنوان یک ناشر حرفه ای خوب ارائه می دهد ، مطمئناً باید ترجیح داده شود ، به خصوص اگر این ابزار نصب ویدیویی نیز انتقال و جلوه های خوبی را ارائه دهد. در اینجا ما ابزارهای ویرایش ویدیویی زیر را توصیه می کنیم که می توانند در هنگام ویرایش ویدیو در Android مفید باشند.

قسمت 1: بهترین برنامه های مونتاژ آندروید رایگان

 • 1. ویرایشگر فیلم جالب
 • 3. ویدیوی
 • 4. کیک
 • 5. kinemaster
 • 6. Adobe Premiere Club
 • 7. Filmora Go
 • 8. ماگیستو
 • 9. فیلم ساز

ویرایشگر فیلم جالب

این یکی از بهترین برنامه های ویرایش ویدیویی رایگان برای Android است ، به شما امکان می دهد بهترین فیلم های موسیقی را بسازید ، به خصوص برای کسانی که مایل به انتشار فیلم های خود در برنامه های به اشتراک گذاری ویدیویی مانند Tiktok یا سایر برنامه ها به اشتراک گذاری ویدیو هستند. این برنامه ای است که توسط 40 میلیون نفر برای ایجاد فیلم های Tiktok استفاده می شود. این برنامه ای است که بارها برای فیلم های مونتاژ طرفداران و فیلم های همگام سازی آزمایشگاهی استفاده شده است.

ویرایشگر جالب

این برنامه برخی از مدرن ترین و جالب ترین ویژگی ها را ارائه می دهد که به ایجاد محتوای بسیار محبوب ، به ویژه در بین جوانان کمک می کند. این متن ، ایموجی و سایر فیلترها را برای ایجاد فیلم های خلاقانه و پر زرق و برق ارائه می دهد. کاربر برای ایجاد فیلم های خلاقانه با این برنامه نیازی به متخصص بودن ندارد. این یک برنامه بسیار دوستانه برای مبتدیان است و همچنین به شما امکان می دهد جلوه های خاص خود را ایجاد کنید.

امکانات :

 • بسیاری از اثرات
 • می تواند جلوه های خود را ایجاد کند
 • ویژگی های موسیقی
 • ایموجی و برچسب
 • اصلاح و برداشت

Videoshow یکی از محبوب ترین برنامه ها از نظر ایجاد vlogs است. در اینجا ، عملیات مونتاژ برای نمایش پرده ای مناسب است. موسیقی ، فیلم و تصاویر را می توان به راحتی اضافه کرد تا یک فیلم سرگرم کننده ایجاد شود. همچنین ویژگی های بسیاری برای جوانان مانند جلوه ها ، GIF ها و همچنین گزینه های FX وجود دارد.

ویدیوی

کاربران همچنین به لطف ویژگی های مختلف ارائه شده توسط این برنامه ، امکان ایجاد فیلم های جالب و جالب را دارند. این یک ابزار نصب ویدیویی کامل در یک است که می تواند تمام ویژگی های مورد نیاز را که یک مبتدی به آن احتیاج دارد ارائه دهد.

امکانات ::

 • استفاده آسان و عملی
 • بدون فیلیگری
 • همچنین می تواند توسط متخصصان استفاده شود
 • تمام ویژگی های ویرایش در دسترس است
 • موسیقی نیز موجود است

Quik یک ویرایشگر ویدیویی است که وقتی تصاویر ، فیلم ها و صوتی با هم ادغام می شوند ، بسیار شگفت آور کار می کنند. این برنامه فیلترها و انتقال های زیبایی را برای ایجاد فیلم ارائه می دهد ، سپس نتیجه آن بسیار خوشایند است. برنامه Quik شناخته شده است که کاملاً از یک دوربین حرفه ای ایجاد می شود ، زیرا بهترین عکس ها و فیلم ها را انتخاب می کند.

کیک

بهترین بخش این برنامه این واقعیت است که باعث صرفه جویی در وقت کاربر می شود و فیلم ها را به سرعت ایجاد می کند. امکان اضافه کردن متن با فیلترهای متن در واقع برنامه ایده آل برای ایجاد فیلم های مسافرتی.

امکانات

 • چندین عکس اضافه می شود
 • چندین موضوع موجود است
 • گزینه های موسیقی متن فیلم موجود
 • قالبهای مختلف پشتیبانی می شوند
 • گزینه های اشتراک گذاری موجود

این یکی از کاربردهای پرکاربرد در سیستم عامل های رسانه های اجتماعی مانند اینستاگرام است. در واقع ، طیف کاملی از ویژگی ها موفقیت آن را امکان پذیر می کند. این برنامه گزینه های مختلف نصب ویدیویی و بسیاری از ویژگی های دیگر مانند عملکرد صوتی خاموش و رفیق در عملکرد Chrominance را ارائه می دهد.

kinemaster

برنامه همچنین می تواند به شما در ایجاد فیلم هایی با جلوه های ویژه ، کنترل سرعت و سایر انتقال ها کمک کند. کاربران همچنین می توانند زیرنویس ها را به فیلم های خود و بسیاری از انتقال ها و جلوه های دیگر اضافه کنند و به فیلم های خود جنبه حرفه ای ارائه دهند. با این حال ، کاربر باید نسخه پرداخت شده را در صورتی که مجبور به حذف علامت سینمای Kinemaster از فیلم های خود باشد ، بگیرد.

 • کنترل سرعت
 • اثرات و مضامین
 • اصلاح چندین لایه
 • تنظیمات
 • فیلترهای موسیقی و صوتی.

Adobe یک رهبر در نرم افزار ویرایش ویدیو است و این نرم افزار بیشترین ویژگی های خود را به روشی ساده ارائه می دهد. Adobe شناخته شده است که بهترین کیفیت را ارائه می دهد و کار در این برنامه خیلی سریع انجام می شود زیرا ویژگی ها روان و بسیار آسان است.

Adobe Premiere Club

کاربر می تواند به راحتی بسیاری از ابزارهای پیچیده ، تغییر اندازه ، محصول و گرافیکی و ابزارهای گرافیکی را انجام دهد. کاربران همچنین می توانند بلافاصله کار خود را در سیستم عامل های مختلف به اشتراک بگذارند. گزینه های رنگی و سایر گزینه های انتقال نیز در این برنامه بسیار کارآمد هستند.

امکانات

 • آسان برای استفاده
 • شهودی
 • عمل
 • به اشتراک گذاری در سیستم عامل های مختلف
 • گزینه های تغییر اندازه و برداشت موجود

Filmora Go یکی از بهترین نرم افزارها برای کسانی است که مایل به ویرایش فیلم های خود برای آموزش هستند. جلوه های نصب می تواند با هر ابزار دیگر مونتاژ حرفه ای همراه باشد و سایر خدمات و کارکردها با ارزش افزوده آن را به یکی از مورد توجه ترین ابزارهای نصب ویدیویی رایگان برای Android تبدیل می کند.

اندرویدی فیلمبرداری

جلوه های آن و انتقال متن و موسیقی و گزینه های پانوراما و بزرگنمایی آن و همچنین تساوی صوتی به کاربری که می تواند از پوشش و فیلترها نیز استفاده کند ، ارائه می دهد تا جنبه خود را ارائه دهد که هم حرفه ای باشد و هم خلاق. متون و کاشی های دیگری نیز وجود دارد که می تواند برخی از بهترین رسانه های ویرایش ویدیویی را ایجاد کند.

امکانات

 • صفحه سبز تغییر می کند
 • نسخه متن
 • پانوراما و بزرگنمایی
 • اختلاط صوتی
 • گزینه های صفحه نمایش مشترک

Magisto ابزاری قدرتمند است و می تواند ویرایش ویدیویی با کیفیت بالا و سریع ایجاد کند. توسط کاربران قدردانی می شود. این یکی از ممتاز ترین ابزارهای ویرایش ویدیویی است که در مورد ایجاد جلسات جلسات می آید.

ابزار نصب ویدیوی Android Majisto

بخش خوب این برنامه این است که مضامین مختلفی دارد که می تواند به کاربر با توجه به نیاز کاربر به سرعت فیلم های خود را ایجاد کند. امروزه شرکت ها از ناشر برای ایجاد فیلم و به اشتراک گذاشتن آنها برای مشتریان خود استفاده می کنند و به آنها یک نمای کلی از محصول خود می دهند

امکانات

 • آسان برای استفاده
 • قدرتمند و سریع
 • ابزار نصب مبتنی بر تم
 • فیلترهای خلاق و انتقال
 • برای شرکت ها مؤثر است

برنامه سازنده فیلم یکی از ابزارهای مونتاژ ارجح است و یکی از اولین کسانی است که توسط کاربرانی مورد استفاده قرار می گیرد که دانش زیادی در مورد مونتاژ ندارند. این برنامه به شما امکان می دهد مونتاژهای ویدیویی را انجام داده و آنها را با تصاویر و موسیقی ترکیب کنید ، سپس آنها را با دوستان و سیستم عامل های رسانه های اجتماعی به اشتراک بگذارید.

فیلم ساز

این یک برنامه ساده پر از ویژگی های مختلف است و همچنین برای نمایش پرده ای بسیار مفید است. همچنین می تواند توسط متخصصان مورد استفاده قرار گیرد زیرا دارای تمام ویژگی های نرم افزار ویرایش ویدیویی حرفه ای است. همچنین نرم افزار سبک بسیار آسان است

امکانات

 • این یک برنامه رایگان است
 • داستان وقایع
 • انتخاب آهنگ صوتی
 • جلوه های ویژه می توانند اضافه شوند
 • روکشهای انتقالی

قسمت 2: سؤالات متداول مرتبط

چه برنامه رایگان برای ویرایش ویدیو بهترین است ?

بهترین برنامه به نیازهای کاربر بستگی دارد ، زیرا اگر برخی از کاربران بخواهند برنامه های مختلفی داشته باشند ، برخی دیگر به برنامه نیاز دارند تا بصری و اساسی باشد. برخی از کاربران می خواهند فیلم های آموزشی ایجاد کنند ، در حالی که برخی دیگر مایل به ویرایش فیلم های سفر خود هستند. برای نیازهای مختلف می توان از برنامه های مختلف استفاده کرد. برخی از گزینه ها Filmora Go ، Quik ، Magisto و سازنده فیلم هستند. اینها برخی از کامل ترین برنامه های کاربردی هستند که امکان نصب ویدیو را فراهم می کنند.

Android آیا او یک ابزار مونتاژ ویدیویی دارد ?

Google Play Store Sur بسیاری از برنامه های اندرویدی را ارائه می دهد که می توانند برای ویرایش ویدیو استفاده شوند و می توانند به میلیون ها کاربر Android برای ویرایش فیلم ها برای اهداف مختلف کمک کنند. کاربران می توانند فیلم های مختلفی را که در شبکه های اجتماعی و سایر سیستم عامل های اشتراک گذاری ویدیو منتشر می کنند ، ایجاد کنند. این ابزارهای نصب بسیار اساسی هستند و از آن استفاده می کنند و می توانند با ویرایش ویژگی ها در بسیاری از ابزارهای نصب ویدیویی ، فیلم هایی ایجاد کنند. این ابزارهای ویرایش ویدیویی همچنین دارای فیلترها و انتقال هستند.

چگونه می توانم ویرایش ویدیو را به عنوان یک حرفه ای در Android انجام دهم ?

کاربران Android می توانند با بارگیری ابزارهای ویرایش ویدیو از فروشگاه Google Play ویرایش ویدیویی را انجام دهند. این ابزارهای ویرایش ویدیویی عمدتا رایگان هستند ، اما گزینه های مختلف نصب را نیز ارائه می دهند. نسخه های خاصی از این برنامه ها فقط با نسخه های پرداخت شده در دسترس است که توسط کاربران قابل خریداری است. کاربران می توانند برنامه های ویرایش ویدیویی مانند ویرایشگر فیلم Splice را برای Android به صورت رایگان بارگیری کنند. این ابزارهای ویرایش ویدیویی همچنین توسط برخی از متخصصان برای ایجاد بهترین پروژه نصب ویدیویی ممکن استفاده می شود. این برنامه ها پر از ویژگی ها و فیلترها است.