بازی ها و برنامه های Android ، iPhone و iPad on ، Olémains ، بازی عصرانه در فروشگاه App

Olémains ، بازی عصر 17

داده های زیر را می توان جمع آوری کرد ، اما به هویت شما مرتبط نیست:

برنامه بازی

پیرو بازی های همراه, شما برنامه های زیادی در تلفن هوشمند یا رایانه لوحی من دارید ? ما برای شما تست می کنیم بهترین برنامه های بازی موبایل در بازار آزاد موجود است. بسیاری از بازی های تلفن های هوشمند و رایانه لوحی بیشتر و جذاب تر هستند ، انتخاب از بین هر چیزی که وجود دارد ، دشوار است ، بنابراین انتخاب ما را کشف کنید !
در بین همه این برنامه های بازی ، بسیاری را پیدا خواهید کرد بازی های اندرویدی, اما همچنین بازی های آیفون و بازی های iPad ، اکثر این بازی ها در دو سیستم سازگار هستند. جدید ، به روزرسانی ها, برنامه برتر, بازی های انتخاب شده توسط تیم ما. این وظیفه شماست که انتخاب خود را انجام دهید. ما به عنوان بازی های اکشن به عنوان بازی های بازتاب ، بازی های مدیریتی یا بازی های ماجراجویی اقدام می کنیم.
انتخاب برنامه های بازی
برای تبلت ها و تلفن های هوشمند. موبایل بازی کنید !

Olémains ، بازی عصر 17+

من شخصاً برای کشف برنامه ساخته شدم ، آن را بارگیری کردم ، چند موضوع را بازی کردم ، واقعاً خیلی سرگرم کننده بود ، بنابراین من پسوند را خریداری کردم ، خوب بدون پشیمانی است زیرا تقریباً در آنجا با همه ، هر دو با خانواده ام بازی می کنم و با دوستان عصر من این بازی بسیار عالی است ، این یک قتل است ^^

اگر مجبور شدم پیشرفتی را ارائه دهم ، این است که به کاربران امکان اضافه کردن محتوا در مضامین را ارائه دهم ، به عنوان مثال بیایید موضوع “جهان کارائوکه” (مورد علاقه من) را بگیریم ، ما در نهایت به محافل می رویم ، سپس برای جلوگیری از این کاربران از این کاربران جلوگیری می کنیم. می تواند عنوان موسیقی و هنرمند مرتبط با آن را به بازی بدهد ، سپس برای جلوگیری از داشتن چیزی که کمی شناخته شده باشد ، پیشنهاد موسیقی ساخته شده توسط این کاربر می تواند در ده ها کاربر دیگر در معرض خطر باشد ، اگر به عنوان مثال بیش از 50 ٪ از این ده سایر کاربران این پیشنهاد را در طول بازی های خود پیدا می کنند ، سپس می توانیم نتیجه بگیریم که این موسیقی را می توان در پایگاه داده بازی اضافه کرد ، و بنابراین امکان را افزایش می دهد =) (این فقط یک امکان است)

در اینجا من چیز دیگری ندارم به جز بارگیری این بازی ^^

پاسخ توسعه دهنده ,

Holala Max شما ایده های زیادی به ما می دهید ! با تشکر از شما برای این بازگشت فوق العاده خوب!

ایده های فوق العاده و ایده های بهبود

برنامه واقعاً خوب است ! من فرمول کامل را برای لذت بردن از همه مضامین خریداری کردم. این شرم آور است که شما نمی توانید تایمر را تغییر دهید تا قطعات طولانی تر شوند. همچنین لازم است که در انتها امکان کلیک بر روی پاسخ ها را به Google هدایت کنیم تا مرجع مورد نظر خود را ببینیم.

یک موضوع ارباب حلقه ها خوش آمدید: D

اما در غیر این صورت کار عالی ! من به وضوح برای اوقات خوب با دوستان توصیه می کنم !

پاسخ توسعه دهنده ,

آه ، از خواب شما برای این بازگشت عالی بسیار سپاسگزارم . برای تایمر خیلی زود بیرون می آید. برای ارباب حلقه ها ما یک گروه کوچک از هوادار داریم که اخیراً از ما سؤال کرده اند ، ما مجبور خواهیم شد انتظارات آنها را تسلیم کنیم: P .

بسیاری از چیزهای پرداخت شده

بیش از حد پرداخت شده

پاسخ توسعه دهنده ,

سلام ! از بازخورد شما سپاسگذاریم. ما بسیاری از موارد رایگان (و تبلیغات) را برای کشف بازی در حالی که برای چندین شب تفریح ​​می کنیم ، قرار می دهیم.. پس از آن ، مضامین پرداخت شده به شما امکان می دهد تا توسعه دهندگان را تأمین کنید تا شگفتی های جدیدی را به شما ارائه دهند ! آیا بسته کامل را در تبلیغات دیده اید؟ ?

محرمانه بودن برنامه

توسعه دهنده Kyhu اظهار داشت که پردازش داده ها همانطور که در زیر شرح داده شده است می تواند از نظر محرمانه بودن از جمله شیوه های برنامه باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر ، با سیاست حفظ حریم خصوصی توسعه دهنده مشورت کنید.

داده ها برای دنبال کردن شما استفاده می شوند

داده ها هیچ پیوندی با شما ایجاد نمی کنند

داده های زیر را می توان جمع آوری کرد ، اما به هویت شما مرتبط نیست:

  • شناسه ها
  • از داده ها استفاده کنید
  • تشخیص

شیوه های محرمانه بودن ممکن است به ویژه بسته به ویژگی هایی که استفاده می کنید یا سن شما متفاوت است. بیشتر بدانید

اطلاعات

سازگاری آیفون به iOS 11 نیاز دارد.0 یا بعد. iPod Touch به iOS 11 نیاز دارد.0 یا بعد.

فرانسوی ، آلمانی ، انگلیسی ، اسپانیایی ، ایتالیایی

سن 17+ صحنه های نادر/متوسط ​​برای بزرگسالان (حاکی از صحنه های نادر/متوسط ​​از مصرف یا مراجعه به الکل ، دخانیات یا مواد مخدر محفوظ است

کپی رایت © 2020 Kyhu SAS

  • وب سایت توسعه دهنده
  • معاونت
  • توافق محرمانه
  • وب سایت توسعه دهنده
  • معاونت
  • توافق محرمانه