چه برنامه ای برای برقراری ارتباط بدون سیم کارت?, برنامه های رایگان برای برقراری تماس از تلفن هوشمند یا رایانه لوحی | Android MT

برنامه های رایگان برای برقراری تماس از تلفن هوشمند یا رایانه لوحی

Contents

یکی از منحصر به فرد ترین برنامه های ارائه شده در این لیست. MagicApp به شما امکان می دهد تا با افراد غیر کاربر از MagicApp و این ، رایگان تماس بگیرید ! با این حال ، خوب است که توجه داشته باشید که محدودیت های منطقه ای وجود دارد. فقط کاربران آمریکایی و کانادایی می توانند از این سرویس بهره مند شوند. برای سایرین ، این ارتباطات باید پرداخت شوند. البته تماس ها بین کاربران MagicApp رایگان است. این برنامه فقط به تماس ها اجازه می دهد ، ما نمی توانیم پیام های نوشتاری را بر خلاف سایر برنامه های ذکر شده در این موضوع ارسال کنیم.

چه برنامه ای برای برقراری ارتباط بدون سیم کارت ?

کودکانی که سیم کارت ندارند نیز می توانند از برنامه استفاده کنند. Xooloo Messenger به کودکان اجازه می دهد با خیال راحت با دوستان و خانواده خود گپ بزنند.

نحوه گپ زدن بدون سیم کارت ?

7 برنامه برای تماس بدون سیم کارت

 1. 1 WhatsApp ، محبوب ترین برنامه.
 2. 2 پیام رسان فیس بوک ، پیام دوم این گروه.
 3. 3 تلگرام ، برای تماس بدون سیم کارت و با احتیاط.
 4. 4 پیام اسکایپ ، “دایناسور”
 5. 5 Viber ، رقیب اسکایپ.
 6. 6 بزرگنمایی ، برای جلسات حرفه ای.

چه برنامه ای برای ارسال پیام بدون سیم کارت ?

اگر می خواهید بدون سیم کارت با دستگاه های Android یا Windows با پیامک ارتباط برقرار کنید ، باید یک برنامه خاص را بارگیری کنید. از جمله برنامه های ارائه شده در بند قبلی ، MySMS و TextMe در AppStore موجود است.

نحوه تماس با لپ تاپ بدون سیم کارت ?

این Onoff است ، ایده ای از قهرمان Rollerblading Taïg Khris. این برنامه از هر تلفن در دسترس است ، به شما امکان می دهد چندین شماره تلفن را بدون نیاز به تغییر سیم کارت ایجاد کنید. با استفاده از این مسئله مجازی ، کاربر می تواند تماس بگیرد ، پیامک و تماس بفرستد ، اما آنها را نیز دریافت می کند.

نحوه کار WhatsApp بدون سیم کارت ?

نحوه استفاده از WhatsApp بدون سیم کارت: از برنامه TextNow استفاده کنید

 1. برنامه TextNow را در تلفن همراه خود در Google Play Store (Android) ، در فروشگاه App (iPhone) بارگیری کنید,
 2. بدون سیم کارت یا شماره ، متن را روی تلفن همراه خود باز و پیکربندی کنید,
 3. به شماره تلفن ساختگی توجه کنید.

نحوه تماس و ارسال پیام بدون اتصال به اینترنت یا سیم کارت

20 سوال مرتبط یافت

می تواند واتساپ ?

به وب متصل شوید.واتساپ.com ، شما به نسخه موبایل هدایت خواهید شد. منوی مرورگر خود را فشار دهید و سپس کادر “نمایش به عنوان وب سایت” را بررسی کنید. سپس باید کد را از تلفن هوشمند دیگر و Voila اسکن کنید.

نحوه تماس رایگان بدون سیم کارت ?

صدای جیر جیر. با بیش از 200 میلیون کاربر ، Viber یکی از پر کاربردترین راه حل های تماس رایگان در Android است. مثل همیشه ، تماس بین کاربران Viber رایگان است. همچنین می توانید پیام و پیام های گروهی را ارسال کنید.

بدون شماره تلفن چه برنامه ای تماس بگیرید ?

اسکایپ ، برای تماس با یک ثابت یا موبایل در خارج از کشور

اسکایپ ، برنامه متعلق به مایکروسافت ، به شما امکان می دهد تماس های صوتی ، ویدیویی برقرار کنید و پیام های فوری را در هر کجا که هستید ، به هر مکانی در جهان ترک کنید.

نحوه ایجاد شماره تلفن مجازی رایگان ?

نحوه داشتن یا دریافت شماره تلفن مجازی رایگان ? برای به دست آوردن شماره تلفن مجازی ، می توان از طریق سرویس هایی مانند Onoff که به شما امکان دسترسی به چندین شماره تلفن را بدون نیاز به تغییر سیم کارت خود یا تغییر اپراتور یا حتی بسته می دهد ، انجام دهید.

نحوه ایجاد شماره تلفن کاذب ?

در اینجا یک بزرگنمایی در بهترین سایت های رایگان برای به دست آوردن شماره تلفن یکبار مصرف وجود دارد.

 1. 1- متن رایگان. متن رایگان یک راه حل بسیار جالب است که به شما امکان می دهد پیامک را بصورت آنلاین دریافت کنید. .
 2. 2- recievesmsonline. .
 3. 3- FreeOnlinePhone. .
 4. 4- recievesmsonline. .
 5. 5- Revievefreesms. .
 6. 6- Sellaite. .
 7. 7- Twilio. .
 8. 8- متن متنی.

چگونه به کسی که شبکه ای ندارد برسیم ?

 1. Voxer Walkie-Talkie PTT (برای iOS ، برای Android)
 2. Zello PTT Walkie-Talkie (برای Android ، برای iOS)
 3. Tikl (برای اندروید)
 4. vcinity (برای iOS)
 5. OfflineChatapp (برای اندروید)
 6. Bubbleme (برای Android)
 7. Bridgefy (برای اندروید ، برای iOS)
 8. Intercom برای Android.

نحوه ساخت یک حساب WhatsApp بدون شماره تلفن ?

متأسفانه ، همه دستگاه ها اجازه استفاده از WhatsApp را بدون شماره تلفن نمی دهند. دستگاه های Android به نسخه 2 نیاز دارند.3.7 و iOS 9 باید روی تلفن های هوشمند اپل نصب شود. می توانید برنامه را از طریق خط ثابت خود بررسی کنید.

نحوه برقراری ارتباط بدون پیامک ?

برنامه Firechat به شما امکان می دهد در هر زمان و بدون اتصال به اینترنت با دوستان و عزیزان اطراف خود گپ بزنید. چند روز در فروشگاه App موجود است ، برنامه جدید Firechat شروع به ایجاد سر و صدا می کند.

نحوه استفاده از برنامه Zeyi ?

می توانید در هر دستگاه تماس با شماره Zeyi خود دریافت کنید. تمام تماس های دریافتی از طریق اینترنت به برنامه ZeyI از تماس گیرنده ارسال می شود ، بنابراین برای دریافت تماس باید به اینترنت دسترسی داشته باشید.

چگونه یک شماره تلفن موقت داشته باشیم ?

یک شماره موقت از حریم خصوصی شما محافظت می کند. شماره تلفن های موقت به طور گسترده ای برای تأیید اعتبار مضاعف در اینترنت استفاده می شود. برای بهره مندی از یک شماره موقت ، باید به یک برنامه ، یک وب سایت یا یک شرکت تخصصی مراجعه کنید.

برنامه خاموش چیست ?

Onoff برنامه ای است که به شما امکان می دهد بدون نیاز به چندین سیم کارت از چندین شماره استفاده کنید. نظرات در مورد فروشگاه بازی و فروشگاه برنامه در مورد برنامه Onoff بسیار مثبت است. این برنامه به طور متوسط ​​3.1/5 در فروشگاه بازی و 4.6/5 در فروشگاه App (اوت 2022).

نحوه گپ زدن بدون شماره تلفن ?

از جمله موارد دیگر ، شما می توانید Facebook Messenger یا Skype ، دو سرویس پیام رسانی را که به یک آدرس ایمیل مرتبط هستند ، ذکر کنید و بنابراین به شما امکان می دهد بدون داشتن شماره تلفن از یک رایانه یا تلفن هوشمند گپ بزنید.

آیا Viber واقعاً رایگان است ?

صدای جیر جیر. کار با کمی شبیه WhatsApp ، Viber به شما امکان می دهد تماس بگیرید ، پیامک ارسال کنید و عکس و فیلم را به هر کاربر Viber دیگر ارسال کنید ، و این به طور کامل به صورت رایگان.

نحوه برقراری تماس Wi-Fi بدون سیم کارت ?

برای برقراری تماس از Wi-Fi استفاده کنید

هنگامی که به اینترنت متصل هستید ، ذکر “تماس اینترنتی” یا “تماس های Wi-Fi” در صفحه اعلان نمایش داده می شود. وقتی به Wi-Fi متصل نیستید ، اگر یکی از آنها را از طریق اپراتور تلفن همراه خود برقرار کرده است.

آیا تلفن هوشمند می تواند بدون سیم کارت کار کند ?

برای چند سال ، شما بین دو نوع تلفن هوشمند ، بدون سیم کارت در یک شبکه خاص قفل شده و قفل شده است. خیلی بهتر است تلفن بدون قفل سیم کارت را باز کنید ، زیرا می توانید از هر سیم کارت از هر شبکه استفاده کنید.

نحوه استفاده از WhatsApp فقط در Wi-Fi ?

چگونه کار می کند? lola83. cécile dard: بله ، بدون مشکل زیرا WhatsApp هنگام اتصال به اینترنت در WiFi کار می کند ، که از بسته تلفن شما استفاده نمی کند. فقط WhatsApp را بارگیری کنید و هنگامی که تلفن هوشمند شما به WiFi وصل شده است ، آن را با شماره لپ تاپ خود پیکربندی کنید.

نحوه استفاده از همان حساب WhatsApp در 2 تلفن ?

این رویکرد همان کاری است که شما در Android یا iOS هستید.

 1. WhatsApp را راه اندازی کنید.
 2. منو را باز کنید (سه امتیاز در بالا سمت راست)
 3. دستگاه های متصل را انتخاب کنید.
 4. روی Multi-Appareils Beta کلیک کنید.
 5. به بتا بپیوندید.

چه کاربردی برای فریب همسرتان ?

در اینجا برخی از برنامه هایی که به شما امکان می دهد زنا را استتار کنید:

 • عکس خصوصی. این برنامه مبتکرانه به شما امکان می دهد عکس ها را در تلفن خود مخفی کنید. .
 • متن ببر. این برنامه ، که برای اولین بار برای مشاغل توسعه یافته است ، در بین همسران Fickle نیز محبوب است. .
 • تله شیرین. .
 • سلطنتی. .
 • کیت.

برنامه های رایگان برای برقراری تماس از تلفن هوشمند یا رایانه لوحی

این که آیا شما یک بسته محدود یا دستگاه بدون سیم کارت دارید ، در اینجا مجموعه ای از برنامه ها وجود دارد که به شما امکان می دهد از طریق اتصال اینترنتی یک تماس تلفنی را به صورت رایگان برقرار کنید.

مقاله به روز شده در 8 فوریه 2019

واتساپ

نیازی به ارائه WhatsApp نیست … برنامه پیام رسانی فوری که روزانه توسط بیش از یک میلیارد نفر استفاده می شود نیز به شما امکان می دهد برنامه های برنامه و حتی Visio را برای شما ایجاد کنید. WhatsApp بسیار کاربردی است زیرا لازم نیست ثبت نام کنید: شما با شماره تلفن خود لگد می زنید. تنها اشکال این است که شما فقط می توانید به طور همزمان از WhatsApps در یک دستگاه استفاده کنید. از جمله سایر ویژگی ها ، بدانید که ارسال پیام صوتی امکان پذیر است و حتی به زودی می توانید در حالت آواز پیام بنویسید.

پیام رسان فیس بوک

فیس بوک اخیراً امکان استفاده از تماس های رایگان در سرویس ایمیل خود را فراهم کرده است و برنامه قبلاً با موفقیت بسیار خوبی روبرو شده است. بسیاری از افراد ممکن است روزهای فیس بوک ایالات متحده را دوست نداشته باشند و به دنبال راه حل های جایگزین هستند. با این حال ، فیس بوک از مزیت قابل توجهی برخوردار است: اکثر برنامه ها نیاز دارند که هر خبرنگار برنامه را روی دستگاه خود نصب کرده باشد تا بتواند تماس برقرار کند و دریافت کند ، به عبارت دیگر این دو نفر باید پیام رسان فیس بوک داشته باشند.
یک فرصت خوب وجود دارد که دوستان شما قبلاً در فیس بوک حضور داشته باشند ، بنابراین اجرای این ارتباطات فقط تسهیل می شود.

صدای جیر جیر

با بیش از 200 میلیون کاربر ، Viber یکی از پر کاربردترین راه حل های تماس رایگان در Android است. مثل همیشه ، تماس بین کاربران Viber رایگان است. همچنین می توانید پیام و پیام های گروهی را ارسال کنید. Viber به لطف سهولت در استفاده از آن ، کمی از دیگران را نشان می دهد. پشتیبانی چند پلتفرمی نیز توسط تیم Viber ارائه شده است.

Kakaotalk: تماس ها و متن های رایگان

با Kakaotalk می توانیم پیام ارسال کنیم و به صورت رایگان تماس بگیریم. این برنامه همچنین امکان برقراری تماس های گروهی را فراهم می کند که به عنوان مثال می تواند برای افرادی که در گروه ها کار می کنند عملی باشد.
Kakaotalk یک برنامه چند پلتفرمی است ، بنابراین اگر در استخوان های دیگر نسبت به Android مانند iOS ، BlackBerry یا Windows Phone دوست دارید ، همیشه می توانید از لحظه ای که دوستانتان نیز Kakaotalk را در دستگاه مربوطه خود نصب کرده اند ، تماس های رایگان برقرار کنید.

تماس ها و پیام های رایگان

خط یک جایگزین محبوب برای تماس های رایگان با Android است. امروز بیش از 400 میلیون کاربر در سراسر جهان و همچنین ویژگی های عملی دارد. به عنوان مثال ، ما بدیهی است که می توانیم برای کاربران خط آزاد بلکه خط غیر کاربری تماس بگیریم ! از طرف دیگر ، این امر نیاز به پرداخت این ارتباطات خارج از خط دارد.
ما همچنین امکان ارسال پیام های فردی یا گروهی را داریم.
مانند Kakaotalk ، خط چند پلتفرم است: سایر استخوان ها و رایانه های شخصی پشتیبانی می شوند. برای رسیدن به افرادی که در اندروید نیستند بسیار کاربردی است.

سحر و جادو

یکی از منحصر به فرد ترین برنامه های ارائه شده در این لیست. MagicApp به شما امکان می دهد تا با افراد غیر کاربر از MagicApp و این ، رایگان تماس بگیرید ! با این حال ، خوب است که توجه داشته باشید که محدودیت های منطقه ای وجود دارد. فقط کاربران آمریکایی و کانادایی می توانند از این سرویس بهره مند شوند. برای سایرین ، این ارتباطات باید پرداخت شوند. البته تماس ها بین کاربران MagicApp رایگان است. این برنامه فقط به تماس ها اجازه می دهد ، ما نمی توانیم پیام های نوشتاری را بر خلاف سایر برنامه های ذکر شده در این موضوع ارسال کنیم.

پیام رسان Nimbuzz / تماس های رایگان

Nimbuzz مدتی وجود داشته و برای هیچ چیز نیست. این همه ویژگی های بیشتر برنامه های دیگر را در بر می گیرد و به خوبی کار می کند. ما این امکان را داریم که به دنبال کاربران رایگان NIMBuzz باشیم و به عنوان یک جایزه HD Call Service داریم که یک امتیاز واقعی است زیرا بیشتر برنامه ها لزوماً از کیفیت صوتی فوق العاده ای برخوردار نیستند.
سرانجام ، ما می توانیم از برچسب ها استفاده کنیم ، گربه های گروهی ، پیام های پیام و غیره را درست کنیم

اسکایپ

اسکایپ ، بدیهی است 🙂 تقریباً همه اسکایپ را می شناسند ، که به شما امکان می دهد تماس رایگان برقرار کنید (به جز به غیر کاربران اسکایپ). چند پلتفرمی و حتی در رایانه ها ، از جمله لینوکس موجود است. اسکایپ یکی از بهترین راه حل ها برای بحث در مورد سیستم عامل های مختلف است.
اسکایپ دارای گروه های بحث و گفتگو ، گربه های متن ، فیلم ها است … این یک برنامه قابل اعتماد و بسیار محبوب است ، که حتی گاهی اوقات به طور پیش فرض روی رایانه ها نصب می شود.

مسنجر تانگو ، فیلم و تماس

تانگو ویژگی های مشابهی با این رقبا مانند: متون کلاسیک ، پیام های گروهی ، تماس های رایگان بین کاربران تانگو ، گپ ویدیویی ، چند پلتفرم … از طرف دیگر ، حتی اگر ضروری نباشد ، تانگو شامل بازی هایی است که می توانید به چالش بکشید دوستان تو.