بهترین برنامه های Android رایگان برای ویرایش PDF ، بهترین برنامه ها برای ویرایش PDF در Android

بهترین برنامه ها برای ویرایش PDF در Android

در صورت تحول در تجربه خواندن ، به طور pdfently برای اندروید شما را تولید می کند. شما می توانید با افزودن برجسته ، اسناد PDF را علامت گذاری کنید ، می توانید تأکید کنید ، نوار ، اضافه کنید ، شکل ها را اضافه کنید و از ابزار مداد برای برجسته کردن نظرات خود استفاده کنید. علاوه بر این ، شما می توانید تحقیقاتی انجام دهید تا به شما در یافتن سریع موارد خاص در پرونده PDF خود کمک کند. با فشار دادن لینک ها در پرونده های PDF خود ، به وب سایت های خارجی هدایت می شوید.

بهترین برنامه های Android رایگان برای نوشتن PDF

یک برنامه Android رایگان وجود دارد که با افزودن اطلاعات یا نکات مهم امکان ایجاد تغییر در پرونده های PDF را فراهم می آورد ? عرضه تغییرات در پرونده PDF شما در صورت بروز داده های جدید که می خواهید در پرونده PDF خود مشاهده کنید ، آن را به روز می کند. در این مقاله می توانید بهترین برنامه Android را برای نوشتن در PDF خود با یک دستگاه Android پیدا کنید.

بهترین برنامه های کاربردی برای نوشتن روی PDF با یک دستگاه Android

1. پودمنت

Pdféliament برای Android یکی از بهترین برنامه های کاربردی رایگان برای حاشیه نویسی پرونده های PDF در Android است. این مجموعه طیف وسیعی از ابزارهای حاشیه نویسی ، مانند برجسته ، یک زیرین ، نوار متن ، یادداشت ها و غیره را ارائه می دهد.

برنامه برای نوشتن در PDF

برنامه PDF Android

در صورت تحول در تجربه خواندن ، به طور pdfently برای اندروید شما را تولید می کند. شما می توانید با افزودن برجسته ، اسناد PDF را علامت گذاری کنید ، می توانید تأکید کنید ، نوار ، اضافه کنید ، شکل ها را اضافه کنید و از ابزار مداد برای برجسته کردن نظرات خود استفاده کنید. علاوه بر این ، شما می توانید تحقیقاتی انجام دهید تا به شما در یافتن سریع موارد خاص در پرونده PDF خود کمک کند. با فشار دادن لینک ها در پرونده های PDF خود ، به وب سایت های خارجی هدایت می شوید.

1. PDF MAX

PDF Max یک برنامه قابل اعتماد برای خواندن ، ویرایش حاشیه نویسی یا نوشتن روی یک فایل PDF به طور مستقیم از یک دستگاه Android است. این امکان را به کاربران می دهد تا نوشتن اسناد را آسانتر برای نوشتن ، برجسته کردن ، درج متن و تمبر ، امضا و اصلاح صفحات PDF ایجاد کنند. علاوه بر این ، این ابزار یک راه حل عالی برای پر کردن فرم های PDF تعاملی و غیر فعال از تلفن Android ارائه می دهد و عملکرد زوم آن به شما کمک می کند هنگام یادداشت برداری.

برنامه در PDF بنویسید

برنامه در طراحی خود با یک رابط کاربری بسیار ساده است. حتی بیشتر ، می توانید تنظیمات را برای تغییر رنگ ، ضخامت ، اندازه ، مجدداً ، لغو و غیره تنظیم کنید. علاوه بر این ، برنامه دارای ویژگی های استاندارد است که به شما امکان می دهد نظرات را اضافه کنید ، امضا کنید ، فرم ها را پر کنید ، ترسیم کنید ، از یک ابزار سنتز صدا استفاده کنید ، متن اسناد خود را توزیع کنید و حتی پرونده های خود را با ذخیره ابری همگام سازی کنید.

2. Adobe Acrobat Reader

آخرین نسخه Adobe Acrobat Reader دارای ویژگی های دیجیتالی و ویرایش قدرتمند است. Adobe Acrobat Reader به شما امکان می دهد حاشیه نویسی را در PDF های خود مانند یادداشت ها ، نقشه ها ، برجسته سازی و غیره بنویسید و اضافه کنید. علاوه بر این ، یادداشت ها یا نظرات شما در پرونده های PDF خود وارد می شوید و می توانید آنها را در دستگاه Android خود باز و اصلاح کنید.

برنامه نوشتن در L

این برنامه بر سرعت و سادگی تمرکز دارد. این ابزار سریع جستجو و زوم دارد که در تلفن های اندرویدی بسیار مهم است. علاوه بر این ، برنامه به شما امکان می دهد اسناد خود را به درستی ترتیب داده و به راحتی آنها را به اشتراک بگذارید.

3. yokapdf

YokapDF یک برنامه PDF سریع و بهینه شده برای تبلت ها و تلفن های اندرویدی است. این برنامه به کاربران Android اجازه می دهد تا حتی با پیچیده ترین پرونده های PDF مستقیماً از دستگاه های خود کار کنند. YokapDF یک اسکنر PDF سبک و سریع ، خواننده ، حاشیه نویسی ، پر کردن فرم ها و همچنین یک برنامه چاپی برای دستگاه های تلفن همراه است.

برنامه هایی برای نوشتن در PDF

موتور رندر YokapDF شامل یک گرافیک بهینه ضد علیا است. این فاصله را برای متون و ابعاد ایجاد می کند که باعث افزایش قابلیت اطمینان هنگام تکرار صفحه چاپ شده روی صفحه می شوند. با استفاده از YokapDF ، کاربران می توانند بر روی پرونده های PDF خود تأکید کنند ، برجسته ، نوار ، اضافه کردن یادداشت ها ، خطوط ، فلش ، نقشه های دستی و مناطق متنی خود را اضافه کنند. علاوه بر این ، می تواند پرونده های PDF را که از طریق رمز عبور محافظت می شوند باز کنند و ناوبری سیال را ارائه می دهند.

4. حاشیه نویسی PDF

حاشیه نویسی PDF یک برنامه قدرتمند است که به شما امکان می دهد انواع مختلفی از یادداشت ها را به اسناد PDF خود اضافه کنید. برنامه شامل بسیاری از ویژگی ها است که آن را به گزینه خوبی برای نوشتن روی PDF شما تبدیل می کند. به عنوان مثال ، می توانید به راحتی یادداشت های متن یا نسخه خطی را به راحتی در اسناد PDF خود برجسته و اضافه کنید.

برنامه در PDF بنویسید

علاوه بر این ، این امکان را برای شما فراهم می کند تا نشانک ها را برای بهینه سازی ناوبری خود ، جستجوی کل سند ، نمایش افقی و عمودی ، همگام سازی با Dropbox و همچنین باز کردن چندین زبانه به منظور نمایش پرونده های مختلف PDF به شما ارائه دهد.

5. خواننده PDF

پخش کننده PDF یکی از بهترین راه حل ها برای نوشتن در PDF شما را ارائه می دهد. این گزینه های حاشیه نویسی PDF و ویرایش را ارائه می دهد که به شما امکان می دهد به راحتی تغییراتی را در پرونده PDF خود اضافه کنید. حتی بیشتر ، همچنین به شما امکان می دهد پرونده های PDF را به قالب های دیگر تبدیل کنید تا در صورت نیاز بتوانید سند را در برنامه های دیگر تغییر دهید.

برنامه در PDF بنویسید

با خواننده PDF می توانید با افزودن متن ، یادداشت و نظرات ، پرونده های PDF را اصلاح کنید. همچنین می توانید متن مهم را در یک فایل PDF برجسته کنید ، و می توانید شماره صفحه را اضافه کنید تا PDF بهتر سازمان یافته باشد. خواننده PDF ناوبری سیال و یک رابط دوستانه را ارائه می دهد. علاوه بر این ، دارای فناوری توزیع مجدد متن پیشرفته است.

بهترین ابزار انتشار PDF برای ویندوز و مک

پودمنت در هنگام کار با سیستم عامل های ویندوز بهترین برنامه برای نوشتن روی PDFS است. این ابزار دارای ابزارهای دیجیتالی ، ویرایش و حاشیه نویسی عالی است که اصلاح یا افزودن اطلاعات در پرونده های PDF شما را تا حد زیادی تسهیل می کند. این نرم افزار از مزایای قابل توجهی برخوردار است که آن را برای مدیریت پرونده های PDF منحصر به فرد می کند. با استفاده از PDFElement برای ویندوز ، می توانید لنت های شخصی سازی شده ایجاد کرده و به راحتی یادداشت ها را به پرونده های PDF خود اضافه کنید.

اگر می خواهید نسخه Office Pdfelement را به خوبی بدانید (ویندوز و مک) , لطفاً برای بارگیری آن روی دکمه زیر کلیک کنید و به صورت رایگان نصب کنید:

100 ٪ امنیت تضمین شده
100 ٪ امنیت تضمین شده
100 ٪ امنیت تضمین شده

برنامه در PDF بنویسید

علاوه بر این ، شما می توانید متن را برجسته/برجسته کنید/برجسته کنید و حتی رمزهای عبور را در پرونده های PDF خود اعمال کنید تا هیچ کس نتواند پس از درج نظرات خود ، تغییراتی ایجاد کند. در برخی دیگر ، این نرم افزار به شما امکان می دهد هر متن یا تصویر حساس از سند خود را حذف کنید. همچنین می توانید صفحات جدید را روی PDF های خود وارد کنید یا حتی هدر و پاها را اضافه کنید تا فایل PDF شما سازمان یافته تر ظاهر شود. سرانجام ، ابزار OCR آن به شما کمک می کند تا متون ، تصاویر و ارقام PDF های خود را بشناسید ، بنابراین تحقیق و انتشار این موارد را تسهیل می کنید.

صفحه اصلی> برنامه PDF> بهترین برنامه های رایگان Android برای نوشتن PDF

ویرایشگر شگفتی

ارسال شده توسط برنامه Clara Durand PDF
به روز شده در -> 04/06/2023

بهترین برنامه ها برای ویرایش PDF در Android

بسیاری از برنامه ها می توانند برای ویرایش PDF در Android استفاده شوند. در این مقاله 5 بهترین برنامه کاربردی که می تواند به شما در تغییر PDF در دستگاه های Android کمک کند.

دانلود رایگان
100 ٪ امنیت تضمین شده
دانلود رایگان
100 ٪ امنیت تضمین شده

PDF را بخوانید

شگفتی
پودمنت
باهوش ترین انتخاب برای کار با آن (.PDF)

اعلامیه pdfently از

نام نویسنده

کلارا دوراند

2023-04-13 17:06:38 • به برنامه PDF سپرده شده است

ایده های دروغین زیادی وجود دارد ، و یکی از آنها این است که پرونده های PDF را نمی توان در Android ویرایش کرد ، اما این اشتباه است. حقیقت این است که در صورت تمایل می توانید به راحتی PDF را در Android ویرایش کنید. با این حال ، توجه به این نکته حائز اهمیت است که باید از ابزارهای مناسب برای اصلاح پرونده های PDF در Android استفاده شود. خوشبختانه تعداد زیادی از آنها وجود دارد. از ابزارهای زیر می توان برای ویرایش PDF در Android استفاده کرد.

1. برنامه pdfement برای Android

pdfelement یکی از بهترین برنامه ها برای اصلاح پرونده های PDF است. همچنین یک خواننده و یک حاشیه نویسی PDF رایگان است. نسخه اندرویدی و نسخه iOS وجود دارد. با این حال ، توجه داشته باشید که نسخه Android PdFelement فقط نظرات را اضافه می کند و PDF را در دستگاه Android شما امضا می کند. این امکان را به شما نمی دهد که متن PDF خود را ویرایش کنید. نسخه iOS کارآمدتر است ، زیرا به شما امکان می دهد PDF را ویرایش کنید. pdfément بسیار خوب ارزیابی می شود زیرا باعث افزایش بهره وری شما می شود و به شما امکان می دهد در هنگام مسافرت به راحتی پرونده های PDF خود را مدیریت کنید. این یکی از بهترین برنامه های کاربردی برای دستگاه Android شما است. برای بارگیری برنامه فقط می توانید به فروشگاه Google Play بروید.

فروشگاه Google Play

Android PDF را ویرایش کنید

2. دفاتر: ویرایشگر دفتر + PDF

نحوه ویرایش PDF در Android

این برنامه دیگری است که در فروشگاه Google Play موجود است ، یکی از بهترین ها برای ویرایش پرونده های PDF در Android در نظر گرفته شده است. در واقع ، علاوه بر پشتیبانی از ویرایش پرونده های PDF ، این برنامه همچنین از نمایش و انتشار اسناد اداری پشتیبانی می کند ، که آن را به یک برنامه کاربردی ضروری تبدیل می کند. با این حال ، اگرچه این امکان را به شما می دهد تا PDF را در Android ویرایش کنید ، توجه داشته باشید که عملکرد ویرایش PDF آن محدود است ، اما اگر می خواهید چیزی برای کارهای ویرایش سریع می خواهید کافی باشد.

3. XODO PDF

نحوه ویرایش فایل PDF در Android

Xodo PDF یکی از محبوب ترین ناشران PDF برای دستگاه های Android شما موجود در فروشگاه Google Play است. علاوه بر این که این یک برنامه خوب برای ویرایش فایلهای PDF در Android است ، همچنین بسیاری از ویژگی های جالب دیگر را نیز ندارد که از آن غافل نمی شوند. به عنوان مثال ، می توانید از آن برای حاشیه نویسی پرونده های PDF استفاده کنید ، PDF های خود را با استفاده از امضای شخصی خود امضا کنید ، قلم ها را سفارشی کنید ، متون جدید اضافه کنید ، برجسته ، برجسته و متن PDF و موارد دیگر. استفاده از برنامه آسان است زیرا به شما نشان می دهد که چگونه PDF را در Android ویرایش کنید ، و پس از انتشار ، شما می توانید آنها را ذخیره کرده و آنها را از طریق صندوق پستی و گزینه های دیگر به اشتراک بگذارید.

4. Adobe پر و امضا

ویرایش PDF در Android

Adobe واقعاً نیازی به ارائه ندارد زیرا از نظر PDF یکی از محبوب ترین مارک ها است. این بسیاری از راه حل های PDF را در سیستم عامل های مختلف از جمله Android ارائه می دهد. برنامه Adobe Fill and Sign به شما امکان می دهد PDF را در Android اصلاح کنید. علاوه بر این ، می توانید از برنامه برای پر کردن فرم ها و قسمت های متنی ، امضاء اسناد و اضافه کردن متن به یک سند استفاده کنید. تنها مشکل برنامه Adobe Fill and Sign این است که گزینه های سفارشی سازی کمی ارائه می دهد ، زیرا به شما امکان شخصی سازی رنگ را نمی دهد. با این حال ، این یکی از بهترین برنامه ها برای اصلاح پرونده های PDF در Android است.

5. روی PDF بنویسید

نحوه ویرایش فایل PDF Android

این برنامه لیست بهترین ها را برای ویرایش PDF در Android تکمیل می کند زیرا ویژگی های مفیدی را ارائه می دهد. با این حال ، توجه به این نکته ضروری است که این برنامه فقط به شما امکان می دهد تا نظرات خود را به PDF خود اضافه کنید. این امکان را به شما نمی دهد که متن اصلی را تغییر دهید. این یک برنامه خوب است که در فروشگاه Google Play موجود است.

برنامه های ذکر شده در بالا تنها برنامه هایی نیستند که امکان تغییر PDF در Android را فراهم می کنند. شما می توانید سایر برنامه های انتشار PDF را برای Android امتحان کنید ، اما موارد ذکر شده در بالا به شما آنچه را که نیاز دارید به شما می دهند ، بارگیری آنها را در دستگاه Android خود از دست ندهید.

بهترین ناشر PDF موجود برای دفتر – PDFEMENT

pdfently for Mac یک ویرایشگر PDF Office Essential است ، با ویژگی های قدرتمند برای کمک به شما در مدیریت PDF. استفاده از آن آسان است ، سریع و به شما امکان می دهد اصلاح ، تبدیل ، حاشیه نویسی و امضا و غیره را اصلاح کنید.