بازخورد بتا اندرویدی ، Android Q Beta

android q beta

لطفاً از وضعیت بتا آن ساختها آگاه باشید. این بدان معنی است که برخی از نتیجه ها می توانند وجود داشته باشند. لیست اشکالات قبلاً گزارش شده را در اینجا پیدا کنید.

بتا اندرویدی

نظرات شما برای ما بسیار ارزشمند است. لطفاً نظر خود را از طریق یکی از این موارد به ما بدهید:

 1. برنامه بازخورد بتا اندرویدی در نسخه بتا در نرم افزار گنجانده شده است. این روشی است که می خواهید یک اشکال را گزارش دهید. اطلاعات دقیق و سوالات مکرر را در زیر پیدا کنید.
 2. از طريق تنظیمات> راهنما و مشاوره> ارسال نظرات در دستگاه شما. همچنین می توانید از بالای صفحه خود جارو کنید تا تنظیمات سریع باز شود ، سپس بلوک Android Beta را فشار دهید
 3. نظرات خود را در مورد برنامه Android Beta Community Subreddit ارسال کنید. ما ممکن است به صورت جداگانه به پست ها پاسخ ندهیم ، اما ما به طور فعال بازخورد را در آنجا مشاهده می کنیم. در صورت نیاز به اطلاعات اضافی ، ما مستقیماً به شما خواهیم رسید.

درباره بازخورد بتا اندرویدی

ما برنامه ای به نام را درج کردیم بازخورد بتا اندرویدی در دستگاه های پیکسل با نرم افزار در نسخه آزمایش. در لیست برنامه های شما با نام “بازخورد” نمایش داده می شود.

این برنامه برای ارسال اشکالات ، درخواست های ویژگی یا سایر بازخورد در مورد نرم افزار پیش نمایش Android Beta / Developer است فقط. این برنامه فقط نتیجه گیری برنامه بتا Android در دسترس خواهد بود. می توانید از موارد زیر را انتخاب کنید:

گزارش مشکلات یا برنامه های اندرویدی : شما می توانید اشکالات را مستقیماً در نظارت عمومی از مشکلات گوگل گزارش دهید ، و به راحتی روزنامه های گزارش دهنده اشکالات را به هم وصل کنید. سایر کاربران می توانند با مشکلات گزارش شده مشورت کنند. بنابراین توصیه می شود اطلاعات شخصی را در نظرات خود درج نکنید. سایر کاربران به پیوست ها دسترسی ندارند.

 • لطفا فقط مشکلات را گزارش دهید جدید در نسخه بتا که تست می کنید. برای سایر مشکلات موجود در نسخه های قبلی Android ، لطفاً آنها را در ابزار نظارت بر مشکلات AOSP در سایت https: // goo گزارش دهید.gl/tbmiio
 • شما می توانید یک تأیید ایمیل از اشکال حاصل در ردیاب شماره Android دریافت کنید ، جایی که می توانید به روزرسانی ها را دنبال کنید یا به سؤالات توسعه دهندگان Google پاسخ دهید.

برای کمک به ما در مدیریت جریان نظرات و شناسایی کپی ها ، مشکلات جدید ارسال شده از طریق برنامه بازخورد بتا اندروید از مواردی که از طریق ابزار اصلی برای نظارت بر مشکلات تا زمان بررسی و اعتبار آنها نشان داده شده است ، از هم جدا می شوند. با توجه به تعداد زیادی از نظرات دریافت شده ، آن را بدانید ما نمی توانیم به همه درخواست ها پاسخ دهیم وت ممکن است ما مجبور شویم برخی از نسخه های جدید بتا را به انتشار خود ببندیم. بنابراین می توانیم تلاش های خود را بر روی مشکلاتی که در این نسخه جدید ادامه دارد متمرکز کنیم.

نظرات عمومی : اگر درخواست شما در دسته های دیگر قرار نمی گیرد. به عنوان مثال: ویژگی های درخواست ، تعارف یا شکایات را منتقل کنید. این گزینه فقط در دستگاه های پیکسل موجود است.

android q beta

/E/OS در حال انتشار نسخه Android Q از سیستم عامل خود است. می توانید در زیر لیست دستگاه های موجود برای بتا پیدا کنید:

 • تلفن ضروری – ماتا
 • OnePlus 2 – OnePlus2
 • OnePlus 3 – OnePlus3
 • OnePlus 6 – enchilada
 • Oneplus 6t – Fajita
 • OnePlus 7 – Guacamoleb
 • OnePlus 7t – Guacamole
 • موتورولا G7 – رودخانه
 • Motorola G7 Plus – دریاچه
 • Xiaomi Mi A1 – Tissot

لطفاً از وضعیت بتا آن ساختها آگاه باشید. این بدان معنی است که برخی از نتیجه ها می توانند وجود داشته باشند. لیست اشکالات قبلاً گزارش شده را در اینجا پیدا کنید.

اگر با یک رفتار یا خطای عجیب روبرو هستید ، می توانید مسئله جدیدی ایجاد کنید.

پیشاپیش از بازخورد شما سپاسگزارم!

/!\ در حال حاضر ، بتا فقط برای نصب تازه در دسترس است.

/مستندات E/OS

 • /مستندات E/OS
 • Helpdesk@Murena.کم

“Android Q Beta” تحت CC توسط SA توسط E BONDACE 2018-2023 طبقه بندی می شود.

برنامه بتا اندرویدی

شما هنوز نمی دانید چه کاری باید انجام دهید ? از طریق داشبورد خود از طریق جعبه گربه با ما تماس بگیرید و ما خوشحال خواهیم شد که با شما تماس بگیریم. لطفاً توجه داشته باشید که خدمات مشتری فقط در فرمول های پرداخت شده گنجانده شده است.

موارد توصیه شده

عیب یابی اعلان ها برای اندروید

اگر در اعلان های “فشار” مشکل دارید ، لطفاً مراحل زیر را دنبال کنید تا مطمئن شوید که همه چیز را به درستی پیکربندی کرده اید. آخرین نسخه.

برنامه iOS بتا

مرحله 1 وب سایت TestFlight را باز کنید و مراحل بارگیری برنامه TestFlight را دنبال کنید. مرحله 2 روی پیوند نشان داده شده در صفحه کلیک کنید.

عیب یابی اعلان ها برای iOS

اگر با اعلان های “فشار” با مشکل روبرو شدید ، لطفاً مراحل زیر را دنبال کنید تا مطمئن شوید همه چیز به درستی پیکربندی شده است. آخرین نسخه مطمئن شوید.

iPhone & iPad

شما هنوز حساب SmartSupp خود را ندارید? فقط در دو دقیقه به صورت رایگان ثبت نام کنید. SmartSupp Cat Live Seart SmartSupp را در فروشگاه App نصب کنید.