چگونه می توان جعبه تلویزیون Android خود را با VPN | Vyprvpn ، VPN در Google / Android TV در سال 2023: کدام یک را انتخاب کنید?

Google/Android TV: کدام VPN را در سال 2023 انتخاب کنید

Contents

به محض اینکه VPN خود را برای Android TV دارید و در مورد آن شناسایی خواهید شد ، قادر خواهید بود اقدام کنید. باز هم ، بسیار ساده است. فقط یک سرور را در کشور مورد نظر خود انتخاب کنید. بسته به ویرایشگر که برای آن انتخاب کرده اید ، ممکن است واقعیت ساده کلیک بر روی سرور مورد نظر شما فعال VPN باشد.

چگونه می توان تلویزیون Android Box خود را با VPN ایمن کرد

یک تلویزیون هوشمند یک تلویزیون است که به اینترنت وصل می شود. به این “تلویزیون متصل” نیز گفته می شود و تلویزیون های هوشمند در چندین سیستم عامل از جمله Android در دسترس هستند. همانطور که به اینترنت وصل شده است ، یک تلویزیون هوشمند برخلاف یک تلویزیون معمولی به بسیاری از خدمات دسترسی دارد. این دسترسی همچنین خطرات را شامل می شود ، با این حال ، امنیت اتصال شما ضروری است. VPN مانند vyprvpn یک روش مناسب برای تأمین ارتباط شما و محافظت از تلویزیون هوشمند شما است. برای پیکربندی VPN در تلویزیون Android خود ، این مراحل را دنبال کنید:

 1. بازدید فروشگاه Google Play.
 2. دانلود و نصب vyprvpn برای Android در تلویزیون Android شما.
 3. اطلاعات اتصال خود را وارد کنید و روی اتصال کلیک کنید.
 4. خودشه! از تلویزیون اندرویدی شما محافظت می شود.
 5. شما هم می توانیدAPK را از وب سایت VYPRVPN بارگیری کرده و برنامه را در دستگاه Android TV خود بارگیری کنید.

بهترین راه برای تأمین جعبه تلویزیون اندرویدی شما چیست?

VPN اتصال اینترنت خود را رمز و راز می کند و محرمانه بودن و ایمنی آنلاین خود را در تلویزیون هوشمند خود مانند جعبه تلویزیون Android خود بهبود می بخشد. هنگامی که تلویزیون شما به اینترنت متصل است ، می تواند خطرات محرمانه بودن شما را برای رایانه شما ایجاد کند. این ممکن است شامل هکرها یا اسنوپ هایی باشد که به فعالیت شما نگاه می کنند ، یا ISP یا ارائه دهنده خدمات شما که اطلاعات مربوط به عادات یا رفتارهای مشاهده شما را جمع آوری می کند. از VPN در تلویزیون هوشمند خود استفاده کنید ، اتصال شما را به شدت ایمن می کند ، که باعث بهبود محرمانه بودن تلویزیون می شود. از VPN مانند Vyprvpn برای تلویزیون Android استفاده کنید ، همچنین مزایای جالب دیگری را نیز ارائه می دهد. این با ارائه سرعت بهتر هنگام پخش محتوا ، تجربه جریان شما را بهبود می بخشد و با محدودیت های ISP شما مبارزه می کند.

Google/Android TV: کدام VPN را در سال 2023 انتخاب کنید ?

VPN امروز خدمات بسیار مفیدی را در طیف گسترده ای از دستگاه های متصل ارائه می دهد. اگر از قبل سود آنها را برای رایانه ها و تلفن های هوشمند بدانیم ، استفاده از آنها نیز در Google TV بسیار مفید است.

اساساً برای محافظت از مبادلات داده بین دستگاههای متصل به وب و همچنین ناشناس بودن آن ، VPN ها اکنون بسیاری از ویژگی های دیگر را ارائه می دهند که بسیار فراتر از این فریم ها هستند. در میان آنها: بای پس محدودیت های جغرافیایی یا جغرافیایی.

این قابلیت به طرح کلی وسیع اجازه می دهد تا به دلیل قوانین مختلف موجود در یک محل ، به طور قانونی به محتوای مسدود شده در یک مکان دسترسی پیدا کند. چه چیزی می تواند منطقی تر باشد که یک VPN را مستقیماً در تلویزیون خود نصب کنید تا از کاتالوگ سیستم عامل های پخش و VOD در سراسر جهان در صفحه بزرگ ، در بهترین شرایط ممکن لذت ببرید.

چرا از VPN در تلویزیون متصل استفاده کنید ?

نصب VPN در تلویزیون متصل خود مزایای بسیاری دارد. اول از همه برای بهره مندی از یک ارتباط امن و ناشناس هنگام قایقرانی از تلویزیون خود. سپس ، بسته به VPN انتخاب شده ، خط مشی غیرقانونی ورود به سیستم تضمین می کند که داده های شخصی شما به اشتراک گذاشته نمی شود ، و بنابراین از تبلیغات هدفمند بالقوه چنین یا چنین برنامه هایی جلوگیری می کند.

اما بزرگترین مزیت بدون شک امکان دور زدن سیاست های ژئوبلوکتینگ ایجاد شده توسط کشورهای خاص است. با جابجایی آدرس IP خود به سرور واقع در ایالات متحده یا ژاپن ، می توانید بدون محدودیت به تمام محتوای صوتی و فیلم های میزبانی شده از آنجا دسترسی پیدا کنید. چه دسترسی به بسیاری از فیلم ها یا سریال هایی که به دلیل وقایع رسانه ها در فرانسه در دسترس نیستند ، اما مهمتر از همه نگرانی های مجوز.

همچنین می توان به خدمات IPTV ، یک VPN فکر کرد ، و به همه پیشنهادات آنها به صورت ایمن تر امکان دسترسی به همه پیشنهادات آنها را فراهم می کند ، دومی که دارای شهرت ناپاک است. برخی از خدمات ، حتی در فرانسه ، بدون VPN قابل دسترسی نیستند. در هر صورت ، ما به شما توصیه می کنیم که از خدمات شخص سوم IPTV Legal مانند Molotov استفاده کنید. با این حال ، پیکربندی دسترسی IPTV از طریق Kodi در Google TV همراه با VPN ، به خصوص برای کانال های خارجی بسیار امکان پذیر است.

بهترین VPN ها در Google TV چیست ?

اکثر VPN ها در مقایسه کننده ما نسخه Google TV را مستقیماً از فروشگاه Play قابل دسترسی دارند. ما سه سرویس را با توجه به چندین معیار انتخاب کرده ایم: رابط ، عملکرد و سازگاری با محتوای ژئوبلوکال.

Expressvpn: مؤثرترین

ExpressVPN با بیش از 10 سال از سن و سال و تجربه خود ، همیشه در عملکرد خود شرط بندی کرده است تا پیشنهاد خود را برجسته کند. با بیش از 3000 سرور و 160 مکان توزیع شده در 94 کشور جهان ، نرخ خدمات گسترده است ، حتی اگر این ارقام پایین تر از رقبای اصلی آن باشد. هرگز مهم نیست ، این اثربخشی است که غالب است. در سمت عملکرد است که ExpressVPN تأکید می کند ، با برجسته کردن پروتکل خانه خود به نام Lightway و رقابت با پروتکل Wireguard منبع باز که بسیاری از خدمات در حال حاضر از آن استفاده می کنند.

به طور کلی ، سرورهای ExpressVPN نرخ جریان بسیار خوبی را نشان می دهند ، که اغلب از آنچه در بسیاری از خدمات دیگر یافت می شود برتر است. ما به همه توجه می کنیم که VPN این انتخاب را کرده است که سرورهای تخصصی ارائه ندهد (جریان ، P2P ، TOR و غیره.). ExpressVPN ادعا کرده است ، از زمان ایجاد ، محرمانه بودن کامل در مورد اطلاعات حساس کاربران خود. بنابراین این سرویس یک خط مشی سختگیرانه صفر را اعمال می کند که بارها و بارها اثربخشی آن را اثبات کرده است ، حتی اگر هنوز شک و تردید داشته باشیم ، همانطور که در نظر کامل ما جزئیات را شرح می دهیم.

nordvpn: مرجع

شما لزوماً از NordvPN شنیده اید ، چه در تلویزیون و چه در وب. بدون شک تا به امروز بهترین سرویس VPN شناخته شده است ، اما شهرت آن بیش از حد مورد استفاده قرار نمی گیرد ، زیرا یکی از مؤثرترین آنهاست. نکته مهم دیگر آن مربوط به عملکرد آن ، جریان های عالی و پینگ بسیار کنترل شده بسته به کشوری است که در آن وصل می شوید ، حتی اگر نباید از طرف دیگر جهان معجزه کنید. هر چه کاربردی باشد ، Nord VPN به طرز چشمگیری به تلاش ، چه برای پخش ویدیو از سیستم عامل های VOD پاسخ می دهد (Netflix ، Prime Video ، Disney+، و غیره.) یا برای بارگیری در P2P. همچنین برای این نوع استفاده سرورهای خاصی دارد که در همه جا اینگونه نیست.

خوب است بدانید که NordVPN یکی از VPN هایی است که دارای یک سیاست شفافیت نسبتاً پیشرفته ، به ویژه در مورد حفاظت از داده ها است. این سرویس از چهار شرکت حسابرسی مستقل برای تأیید خط مشی رازداری خود فراخوانده شده است: در صورت اشتراک در اشخاص ثالث ، هیچ اطلاعات کاربر نگهداری نمی شود. اگر می خواهید در مورد Nord VPN اطلاعات بیشتری کسب کنید ، می توانید با نظر کامل ما مشورت کنید.

protonvpn: امن ترین

Protonvpn یک جانباز در دنیای شبکه های مجازی آنلاین است. این سرویس بیش از 1300 سرور در 61 مقصد دارد و بدون در نظر گرفتن کشور عملکرد بسیار خوبی را ارائه می دهد (بسته به فاصله). همچنین یک بای پس ژئوبلوکتینگ بسیار مؤثر ارائه می دهد. فقط برای دسترسی به کاتالوگ های ملی Netflix ، به یک سرور آمریکایی ، کانادایی یا آلمانی وصل شوید ، بلکه سایر بازیکنان این فیلم جریان. با این حال ، از نسخه رایگان خود که پهنای باند محدودی و همچنین تعداد محدودی از سرورها را ارائه می دهد ، مراقب باشید ، ایالات متحده از این لیست غایب است.

با توجه به خط مشی حفظ داده های ProtonVPN ، کاملاً واضح است (اگرچه به زبان انگلیسی): تأمین کننده ادعا می کند هرگونه اطلاعاتی را در مورد استفاده از کاربران خود در سرورهای VPN خود حفظ کند. تنها داده های جمع آوری شده توسط ProTONVPN مربوط به لحظه ای است که کاربر به یکی از سرورهای خود (و تنها زمان بندی) متصل می شود. این یکی از امن ترین و شفاف ترین خدمات VPN تا به امروز است که ما در نظر کامل خود مشخص می کنیم.

نحوه نصب VPN در تلویزیون متصل آن ?

بسته به دستگاه شما (جعبه تلویزیون یا Android) ، روش نصب متفاوت است. بدیهی است ، ساده ترین روش این است که بتوانید در صورت سازگاری با فروشگاه Play ، برنامه را مستقیماً روی دستگاه خود نصب کنید. با این حال ، حتی اگر تلویزیون شما سازگار نباشد ، همیشه استفاده از سرویس VPN از طریق روتر خود امکان پذیر است.

تلویزیون هوشمند و جعبه زیر تلویزیون گوگل/تلویزیون اندرویدی

در حالی که منتظر یک تلویزیون پیکسل فرضی توسط Google ، Google TV (که قبلاً Android TV) رایج ترین سیستم عامل تلویزیون در تولید کنندگان تلویزیون است ، باقی مانده است. در اینجا علائم مربوطه آورده شده است:

و اگر تلویزیون شما به هم وصل نشده است ، جایگزین جعبه های Google TV راهی عالی برای غلبه بر آن است. دومی از همان رابط استفاده می کنند ، حتی اگر آنها لزوماً مطابق با مارک ها به روزرسانی های یکسانی نداشته باشند. اگر یک جعبه تلویزیون به شما علاقه مند باشد ، ما فقط می توانیم به شما توصیه کنیم که به تلویزیون Nvidia Shield مراجعه کنید که هنوز هم امروز بهترین جعبه تلویزیون Google/ Android در بازار است. همچنین می توانید به راه حل Google ، Chromecast با Google TV ، یک دانگل HDMI بسیار مؤثر برای تبدیل هر تلویزیون در تلویزیون متصل مراجعه کنید.

برخی از اپراتورها مانند Bouygues Telecom یا Free Google TV را در رمزگشاهای تلویزیونی خود ادغام می کنند ، همانطور که در مورد Bbox 4K یا Freebox Pop وجود دارد. حتی اگر رابط ها توسط اپراتور تا حدی سفارشی شوند ، فروشگاه Play با تمام VPN های قابل بارگیری به خوبی در دسترس است.

تلویزیون های هوشمند تحت سیستم عامل دیگر (WebOS ، سیستم عامل Firefox و غیره)

به غیر از Google TV ، بدیهی است که استخوان های خانگی دیگری نیز توسط مارک های دیگر مورد سوء استفاده قرار می گیرند. ما به خصوص به WebOS در LG ، Tizenos در سامسونگ یا تلویزیون Fireos فکر می کنیم. اگر همه یک صفحه از برنامه های کاربردی مشترک داشته باشند ، این صراحتاً مورد VPN هایی نیست که عمداً برای توسعه برنامه های خود در اولویت در Googletv یا Fireos (خود مبتنی بر Android) ، گسترده ترین سیستم عامل امروزه امروزه مورد علاقه خود قرار داده اند.

با این حال ، استفاده از VPN در این سیستم عامل ها کاملاً امکان پذیر است بدون اینکه یک برنامه را طی کنید ، اما به سادگی توسط یک جعبه اینترنت ، روتر یا مودم.

بیشتر روترهای مدرن یا اپراتورهای جعبه (LiveBox ، جعبه SFR ، Freebox یا Bbox) از اتصالات VPN پشتیبانی می کنند. تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که به صورت دستی جزئیات حساب VPN را که در تنظیمات روتر خود استفاده می کنید وارد کنید. بنابراین اطمینان حاصل کنید که روتر شما با VPN سازگار است. با این وجود غیرممکن است که یک روش دقیق برای هر روتر یا جعبه اینترنت در بازار دنبال کنید ، رابط ها و راه های اقدام که می تواند تا حد زیادی متفاوت باشد. خوشبختانه ، رابط های اتصال جعبه ها یا روترها بر اساس همان منطق سازمانی است.

در همه موارد. باید یک منو وجود داشته باشد ” VPN ” یا ” شبکه خصوصی »در این رابط اتصال. برخی از جعبه های اینترنتی به دسترسی ویژه “نیاز دارند” حرفه ای ” یا ” کاربر پیشرفته “برای دسترسی به گزینه های VPN ، این به عنوان مثال مورد Orange LiveBox است.

در اینجا اطلاعاتی است که به طور کلی برای شما درخواست می شود.

 • نام VPN ؛
 • URL سرور ؛
 • آدرس ایمیل مرتبط با VPN شما ؛
 • رمز ورود حساب VPN شما ؛
 • یک کلید رمزگذاری.

پس از پر شدن تمام اطلاعات خود ، البته روی کلیک کنید خوب برای نجات آنها و راه اندازی مجدد روتر خود.

بهترین VPN های لحظه

VPN برای Android TV: بهترین تأمین کنندگان 2023

اگر یک تلویزیون هوشمند دارید که روی Android کار می کند ، پس باید بدانید که این دستگاه ها مزایای بسیاری دارند. در واقع ، این تلویزیون ها سیستم های اندرویدی کامل هستند و تجربه ای منحصر به فرد در صفحه نمایش قابل توجه تر از رسانه های تلفن همراه به شما ارائه می دهند. و با تلویزیون اندرویدی می توانید پخش کنید ، به صورت آنلاین و بسیاری موارد دیگر پخش کنید.

فقط در اینجا ، مانند هر جای دیگر در شبکه ، محدودیت ها و خطرات هنگام استفاده از تلویزیون هوشمند Android خود وجود دارد. در اینجا ، ما بهترین VPN ها را برای Android TV ارائه خواهیم داد تا بتوانید از یک تجربه ایمن تر و کاملاً رایگان بهره مند شوید.

3 دلیل برای استفاده از VPN در تلویزیون Android خود

قبل از رسیدن به قلب موضوع و ارائه رتبه ما از بهترین VPN ها برای Android TV ، به نظر می رسد مهم است که اطلاعات کلیدی در مورد این موضوع به شما ارائه دهد. بنابراین بیایید به سرعت ببینیم که چنین نرم افزاری شما را به ارمغان می آورد.

از ایمنی و محرمانه بودن خود اطمینان حاصل کنید

این چندین سال است که یک واقعیت شناخته شده است: پیمایش در اینترنت خطرات را ایجاد می کند. داده های شخصی شما در معرض دید قرار می گیرد و بنابراین می توانید در صورت بازیابی و استفاده از آن ، خود را با مشکل روبرو کنید. و در تلویزیون Android ، همه چیز متفاوت نیست.

در واقع این سیستم عامل به شما امکان می دهد همانطور که در رایانه هستید ، از تلویزیون خود به اینترنت بروید. این همچنین برای استفاده از برنامه های متصل معتبر است. بنابراین یک VPN برای تلویزیون اندرویدی در این سطح عمل خواهد کرد ، از ارتباط و اطلاعات شخصی شما محافظت می کند. این پارامتر چندین پارامتر خواهد بود ، مانند:

 • رمزگذاری پیشرفته داده های ناوبری شما ، که شامل – در میان دیگران – جزئیات بانکی ، رمزهای عبور ، ایمیل یا تاریخچه ناوبری. ما در اینجا به شما توصیه می کنیم یک VPN را انتخاب کنید که از الگوریتم AES-256 استفاده می کند ، قدرتمندترین در حال حاضر در زمینه امنیت سایبری استفاده می شود.
 • نقاب کامل آدرس IP شما ، که شامل اطلاعاتی در مورد شما است ، مانند مکان جغرافیایی تقریبی شما. مراقب باشید یک VPN پیدا کنید که هیچ گونه نشت اطلاعات (DNS و IP) را در این سطح نشان نمی دهد.

اگر از VPN در تلویزیون Android استفاده می کنید ، پس هیچ کس نمی تواند بداند که شما به صورت آنلاین چه کاری انجام می دهید ، حتی FAI شما. ناوبری شما ناشناس تر خواهد بود و محرمانه بودن شما تضمین می شود. اگر تصمیم به تهیه کننده “بدون قفل” انتخاب کنید ، که متعهد می شود اطلاعات مربوط به فعالیتهای آنلاین خود را حفظ نکند ، معتبرتر خواهد بود. بنابراین این یکی از اصلی ترین مزایای داشتن VPN سازگار و قابل استفاده در تلویزیون Android است.

بیش از حد مسدود کردن

مشاهده دیگری در مورد مرور اینترنت و استفاده از برنامه های متصل وجود دارد که به طور فزاینده ای کاربران اینترنت را مختل می کند: محتوای قابل دسترسی بسته به کشوری که در آن هستید متفاوت است.

و اگر قبلاً خود را در مقابل پیام از نوع “این فیلم در کشور شما در دسترس نیست” پیدا کرده اید ، می دانید که ما در مورد چه چیزی صحبت می کنیم. این محدودیت ها در مورد کلیه محتوا (کانال های تلویزیونی ، سرویس های پخش ، سرورهای بازی ، سایت ها و غیره) اعمال می شود اما به ویژه برای پخش هواداران آزار دهنده هستند.

در واقع ، در سیستم عامل هایی مانند Netflix یا Video Premium ، فقط می توانید برنامه های ارائه شده برای کشور خود را مشاهده کنید و هیچ چیز دیگری. بنابراین شما اکثر فیلم ها ، سریال ها و مستندهای موجود را از دست می دهید. خوشبختانه ، یک VPN برای Android TV این مشکل را حل می کند. چنین ابزاری به شما امکان می دهد با اقدام به آدرس IP خود ، مکان درک شده خود را بصورت آنلاین تغییر دهید.

متحرک در نتفلیکس ژاپن

بنابراین ، شما می توانید به راحتی سیستم های جغرافیایی را برای پخش سیستم عامل ها و مشاهده محتوا از سراسر جهان بدون نیاز به جابجایی از خانه خود بیمه کنید. اگر یک VPN پیدا کنید که پهنای باند نامحدودی را به شما ارائه می دهد ، این همه سودمندتر است ، تا تجربه خود را محدود نکنید.

توصیه ما همچنین یافتن نرم افزاری است که سرعت اتصال خوبی را ارائه می دهد ، که به منظور خواندن روان و HD است. سرورهای obfused یک امتیاز اضافی برای اختیار بیشتر هستند.

در هر صورت ، یک تلویزیون با کیفیت Android VPN درهای پخش محتوا (و دیگران) را باز می کند. توجه داشته باشید که تمام خدمات ارائه شده در زیر مؤثرترین VPN ها در Netflix در نظر گرفته می شوند.

از محدودیت های شبکه خود خلاص شوید

یک مزیت مرتبط با استفاده از VPN در تلویزیون Android وجود دارد که کمی کمتر از دو موردی که اخیراً ذکر کرده ایم شناخته شده است. این مربوط به پارامترهای اتصال شما است و به طور خاص ، محدودیت هایی که ممکن است ISP شما اعمال شود. شما نمی بینید که ما در مورد چه چیزی صحبت می کنیم ? ما برای شما توضیح خواهیم داد.

خیلی ساده ، توجه داشته باشید که ارائه دهنده دسترسی به اینترنت شما روی عناصر مختلف اتصال شما متمرکز شده است. در صورت لزوم ، اضافه بار در شبکه (به خصوص در ساعاتی که بسیاری از افراد به هم وصل می شوند) یا به دلیل اشتراک شما ، ISP شما می تواند جریان اینترنت شما را محدود کند.

این به ویژه در صورتی که با فعالیتهای پهنای باند لذیذ مانند جریان ، بارگذاری تورنت یا بازی آنلاین موافقید. و این جایی است که VPN برای تلویزیون Android وارد بازی می شود. این نرم افزار ، از آنجا که در حال حرکت ترافیک اینترنت شما است ، از ISP شما جلوگیری می کند که می دانید چه کاری انجام می دهید ، و بنابراین اتصال شما را محدود می کند.

بنابراین مهم است – همانطور که در بالا گفتیم – پیدا کردن یک ویرایشگر که نه تنها سرعت اتصال بسیار خوبی را نشان می دهد ، بلکه یک پهنای باند نامحدود نیز دارد. این دارایی آخر – به نظر ما – حداقل به اندازه دو مورد اول مهم است.

بهترین VPN برای Android TV: 3 برتر ما

بیایید به قلب مقاله خود برویم: بهترین VPN های قابل استفاده در Android TV. در اینجا ما 3 نرم افزار ارائه می دهیم که – به نظر ما – کیفی ترین برای این استفاده هستند.

Expressvpn ، بهترین VPN سازگار با Android TV

بهترین VPN که ما فرصتی برای آزمایش در تلویزیون اندرویدی داشتیم ، ExpressVPN است. دومی در همه سطوح عالی است. برای باز کردن محتوای در جریان به طور خاص ، این یک مرجع است.

در 94 کشور با بیش از 3000 سرور واقع شده است و بیش از 160 مکان مختلف را در بر می گیرد. بنابراین شما برای باز کردن برنامه های سیستم عامل های اصلی مانند Netflix ، Video Bonus و غیره انتخاب قابل توجهی خواهید داشت.

همچنین می توانید به کانال های تلویزیونی خارجی و تمام محتوای وب جهانی دسترسی پیدا کنید. این تأمین کننده به ویژه می تواند آدرس IP را در ایالات متحده ، کانادا ، انگلستان یا فرانسه در اختیار شما قرار دهد.

همیشه در این ایده ، خوب است که توجه داشته باشید که ExpressVPN سرورهای مبهم را برای حداکثر اختیار ارائه می دهد.

سرعت اتصال آن از بهترین بازار در بازار است (سرپرست طبقه بندی ما از کارآمدترین VPN ها را در خود جای داده است) و این امکان را برای پهنای باند نامحدود در تمام اشتراک های خود فراهم می کند.

Expressvpn برای تلویزیون اندرویدی

اما ExpressVPN فراتر می رود. از دیدگاه امنیتی ، این ارائه دهنده بسته را قرار می دهد. اگر اینترنت را از تلویزیون خود که توسط Android TV استفاده می شود مرور کنید ، ExpressVPN اطلاعات ناوبری شما را با الگوریتم AES-256 رمزگذاری می کند و IP خود را به طور کامل پنهان می کند. همچنین یک سوئیچ Kill (به نام Lock Lock) ، پروتکل صاحب Lightway و یک خط مشی 100 ٪ بدون قفل را ارائه می دهد.

از طرف سازگاری ، برنامه ExpressVPN در تلویزیون Android سازگار است و تغییرات بسیاری مانند تلویزیون Nvidia Shield ، LG TV ، Samsung TV یا Chromecast.

بدیهی است که می توانید از آن به صورت موازی در رایانه ، رایانه لوحی و تلفن هوشمند استفاده کنید. در اینجا شما از 5 اتصال همزمان ، یک رابط ارگونومیک ، پشتیبانی 24/7 و 30 روز ضمانت بازپرداخت بهره مند می شوید.

Cyberghost ، یک گزینه واقعاً مقرون به صرفه

در موقعیت دوم این مقایسه بهترین VPN ها برای تلویزیون اندرویدی ، Cyberghost را پیدا می کنیم.

جای تعجب نیست که کاربرد آن با Android TV سازگار است. اما شما همچنین می توانید از آن در جعبه های متصل (به عنوان مثال Apple TV یا Fire TV Stick) ، در رایانه شخصی ، مک ، تلفن هوشمند و تبلت (Android و iOS) استفاده کنید.

از دیدگاه امنیتی ، Cyberghost چیزی برای حسادت به رقبای مستقیم خود ندارد. این آدرس IP شما را به طور کامل بدون نشان دادن نشتی استتار می کند. همچنین داده های ناوبری شما را با الگوریتم معروف AES-256 مشخص می کند و یک پروتکل کیفی به نام Wireguard ارائه می دهد.

خط مشی رازداری آن به شما اطمینان می دهد که این شرکت هیچ اطلاعاتی در رابطه با فعالیت آنلاین شما را حفظ نمی کند ، و این برنامه با ویژگی های پیشرفته تری مانند سوئیچ Kill همراه است.

در مورد توانایی آن در دور زدن جغرافیایی ? به عنوان یک VPN برای تماشای محتوای جریان ، Cyberghost قوی است. این بیش از 9000 سرور در 91 کشور در سراسر جهان دارد و بنابراین می تواند با تغییر آدرس IP خود ، مکانهای مجازی زیادی را به شما ارائه دهد.

این کار در Netflix و بسیاری از خدمات و سیستم عامل های جریان دیگر کار خواهد کرد. گفته می شود ، رابط Cyberghost می تواند کمی بیشتر از ExpressVPN باشد تا به عنوان مثال برای حرکت بین سرورهای مختلف و کشورها حرکت کند. Cyberghost ، با این حال ، به شما امکان دسترسی به اجراهای عالی را می دهد ، به خصوص از نظر سرعت اتصال و پهنای باند (همچنین نامحدود است).

سایبرگست برای تلویزیون اندرویدی

علاوه بر این ، سرورهای بهینه شده برای پخش ، بلکه P2P و بازی نیز بهینه شده است.

برای جنبه فنی ، توجه داشته باشید که می توانید با این ویرایشگر حداکثر 7 هواپیما را در یک حساب واحد وصل کنید و این پشتیبانی به لطف یک گربه زنده به طور دائم در دسترس است. سرانجام ، قیمت ها در بین ارزان ترین بازار در سال 2023 است و ضمانت بازپرداخت گسترده تر از رقابت است: 45 روز است (به استثنای اشتراک 1 ماه).

Nordvpn ، یک برنامه VPN ساده برای استفاده در Android TV

آخرین عضو این رتبه بندی به عنوان بهترین برنامه VPN برای تلویزیون Android NordVPN است.

Nordvpn همچنین برای پخش بسیار مناسب است ، که یک دارایی غیرقابل انکار در تلویزیون Android است. برای انجام این کار ، به شما امکان دسترسی به بیش از 5،800 سرور در 60 کشور جهان و عملکرد عالی را می دهد.

به عنوان مثال ، شما می توانید کاتالوگ های خارجی Netflix را باز کنید (مانند Netflix ایالات متحده ، کانادا یا ژاپن ، که از محبوب ترین آنها هستند) ، اما همچنین سیستم عامل های دیگر به عنوان یک جایزه ویدیویی ، Hulu … Nordvpn همچنین VPN بسیار خوبی برای YouTube است.

nordvpn برای تلویزیون اندرویدی

و امنیت در همه اینها ? ناشر داده های ناوبری شما را با الگوریتم AES-256 ترسیم می کند و آدرس IP شما را بدون هیچ گونه نشت اطلاعاتی استتار می کند.

این ناشر همچنین سوئیچ کشتن و یک پروتکل پیشرفته به نام Nordlynx را ارائه می دهد. علاوه بر این ، NordVPN یک خط مشی ورود به سیستم صفر را اعمال می کند. بنابراین ، اگر تلویزیون متصل خود را مرور کنید ، در هر شرایطی ناشناس خواهید بود. اما این همه چیز نیست.

NordvPN دارای سرورهای مجهز است و یک پهنای باند نامحدود به همه کاربران خود اختصاص می دهد. برای خراب کردن هر چیزی ، برنامه NordVPN آسان است ، حتی اگر با VPN شروع کنید. این نه تنها در Android TV ، بلکه در پشتیبانی های دیگر مانند Nvidia Shield TV یا Chromecast نیز در میان دیگران سازگار است.

البته کاربرد آن نیز در رایانه ، تلفن هوشمند یا رایانه لوحی موجود است. با یک اشتراک واحد می توانید حداکثر 6 دستگاه را وصل کنید و پشتیبانی 24/7 در دسترس است. علاوه بر این ، قیمت NordVPN بسیار جذاب است و 30 روز بازپرداخت ضمانت عقب شما را تضمین می کند.

نحوه استفاده از VPN برای تلویزیون Android: آموزش

قبل از اینکه شما را ترک کنیم ، می خواهیم به شما کمک کنیم از VPN در Android TV استفاده کنید. بنابراین ، اگر هرگز از چنین ابزاری استفاده نکرده اید ، اولین بار بدون مشکل از آن خارج خواهید شد.

و در هر صورت ، بدانید که همیشه می توانید برای VPN به راهنمای کاربر ما مراجعه کنید.

یک پیشنهاد را مشترک کنید و نرم افزار را بارگیری کنید

اولین کاری که باید انجام دهید این است که انتخاب کنید از کدام تأمین کننده می خواهید استفاده کنید و به وب سایت رسمی آن بروید. هنگامی که در وب سایت ناشر قرار دارید ، در پیشنهاد مورد نظر خود ثبت نام کرده و مشترک شوید.

برای این کار کافی است که اطلاعات درخواستی را وارد کنید و روند پرداخت را دنبال کنید. به محض انجام این کار ، می توانید برنامه را مستقیماً در تلویزیون Android خود بارگیری کنید.

برای انجام این کار ، به فروشگاه Google Play بروید و به دنبال VPN خود باشید. برنامه را انتخاب کنید ، سپس تنظیم کنید. فقط چند ثانیه طول خواهد کشید (حداکثر چند دقیقه) و می توانید برنامه VPN را باز کنید. از شما خواسته می شود خود را شناسایی کنید ، و سپس می توانید از ابزار بدون تأخیر استفاده کنید.

به یک سرور وصل شوید و حرکت کنید

به محض اینکه VPN خود را برای Android TV دارید و در مورد آن شناسایی خواهید شد ، قادر خواهید بود اقدام کنید. باز هم ، بسیار ساده است. فقط یک سرور را در کشور مورد نظر خود انتخاب کنید. بسته به ویرایشگر که برای آن انتخاب کرده اید ، ممکن است واقعیت ساده کلیک بر روی سرور مورد نظر شما فعال VPN باشد.

در موارد دیگر ، شما باید با کلیک روی دکمه “روشن/خاموش” آن را فعال کنید. در هر صورت ، شما به کشور منتخب وصل خواهید شد و می توانید حرکت کنید که گویی هیچ چیز نیست. VPN را که در پس زمینه اجرا می شود ، کاهش دهید و فعالیت های خود را در تلویزیون متصل خود تحقیر کنید.

مهم نیست که به Netflix بروید یا به Netflix بروید: شما از تمام مزایای VPN بهره مند می شوید. بنابراین ، می توانید برنامه های خارجی سیستم عامل های جریان را تماشا کنید ، به طور ناشناس و بسیاری موارد دیگر حرکت کنید. به محض اتمام کار ، کاری را که انجام می دهید ببندید و فقط به VPN برگردید تا آن را غیرفعال کنید.

نتیجه گیری: بهترین VPN برای Android TV چیست ?

در اینجا ، ما به پایان مقاله خود اختصاص داده ایم که به بهترین VPN ها در تلویزیون Android اختصاص داده شده است.

به طور خلاصه ، می توانیم بگوییم که چنین ابزاری برای شما بسیار مفید خواهد بود. این به شما امکان می دهد از محدودیت های جغرافیایی-به ویژه در زمینه جریان و هرگونه محدودیتی که توسط FAI خود اعمال می شود خلاص شوید. به عنوان یک جایزه ، شما از سطح بالاتری از امنیت بهره مند خواهید شد.

از آنجا که ما در این مقایسه فرصتی برای ذکر آن داشتیم ، ExpressVPN هنگام لذت بردن از VPN در Android TV ، نعمتهای ما را دارد. این در واقع خدماتی است که بهترین عملکرد را ارائه می دهد و قادر به فعالیت در بیشترین تعداد خدمات پخش است.