راه اندازی Angell که توسط گروه BMW برای طراحی دوچرخه های برقی مینی انتخاب شده است ، Angell: Marc Simoncini که توسط BMW برای توسعه مینی دوچرخه های برقی دیجیتال حفظ شده است

آنجل: راه اندازی مارک سیمونسینی که توسط BMW برای توسعه دوچرخه های برقی مینی حفظ شده است

Decathlon stus v2 بهترین قیمت: 3699 یورو

راه اندازی Angell که توسط گروه BMW برای طراحی دوچرخه های برقی کوچک انتخاب شده است

برقی ترین برند این خودروساز به مدت 5 سال با شرکت مارک سیمونسینی ، بنیانگذار Meetic ، توافق جهانی امضا کرده است.

ارسال شده در 02 مارس 2023 ساعت 8:10 صبح ، در 02 مارس 2023 در ساعت 9:56 صبح اصلاح شد

زمان خواندن 1 دقیقه.

به انتخاب های خود اضافه کنید
به انتخاب های خود اضافه کنید
برای اضافه کردن مقاله به انتخاب های خود
شناسایی کردن
آیا شما در حال حاضر یک حساب کاربری دارید ?
ورود به سیستم

  • در توییتر به اشتراک بگذارید
  • اشتراک در مسنجر
  • در فیسبوک به اشتراک بگذارید
  • ارسال از طریق ایمیل
  • به اشتراک در LinkedIn
  • پیوند را کپی کنید

مارک سیمونچینی این عادت را دارد که بگوید آنگلل ، مارک او از دوچرخه های برقی متصل به سطح بالا ، آخرین راه اندازی وی است و او می خواهد وقت خود را برای یافتن مدل اقتصادی مناسب بگذارد. بنیانگذار سایت دوست یابی ملاقات ، سرمایه گذار در بسیاری از شاخه های جوان (Devialet ، Winamax ، Sensee …) ، واقعاً چاره ای نداشت: Covvi-19 توسعه دوچرخه خود را که در سال 2019 راه اندازی شد ، پیچیده و جامعه است رمز و راز شکست های آن نیست.

همچنین بخوانید: مقاله برای مشترکان ما دوچرخه برقی را به شکل عالی رزرو می کند
به انتخاب های خود اضافه کنید به انتخاب های خود اضافه کنید
برای اضافه کردن مقاله به انتخاب های خود
شناسایی کردن
آیا شما در حال حاضر یک حساب کاربری دارید ?
ورود به سیستم

او اولین ولوس آنجل را برای اصلاح نقص باتری ها ، قبل از بازگشت آنها به صاحبان خود ، به یاد آورد. همچنین بر خلاف استارت آپ های آنگلوساکسون که بودجه بیشتری را جمع می کند ، زمان خود را برای بین المللی سازی می برد و به طور همزمان چندین بازار را فتح می کند. “ما در فرانسه برای جمع آوری سرمایه ، همان تسهیلات را نداریم”, یادداشت کارآفرین موهای خاکستری.

او شرط دیگری را برای تقویت بین المللی به برند خود ایجاد می کند. آنجل توسط گروه BMW انتخاب شد “برای حمایت از مینی در استراتژی الکتریکی خود”. این یک توافق جهانی به مدت پنج سال است. این شرکت فرانسوی با تیم های طراحی سازنده ، دوچرخه های مینی برقی را طراحی و تولید می کند. استدلال دومی ساده است: از آنجا که مشتریان آن به سمت الکتریکی تغییر می کنند و ماشین دوم را به نفع دوچرخه رها می کنند ، چرا آنها را با مینی نمی فروشید ?

برای پاک شناسان خیلی بد است

از طرف آنجل ، انتخاب آسان نیست. “ما به خودمان گفتیم که باید از گفتار و وضعیت ضد اتو که متخصصان دوچرخه سواری و دوچرخه سواران غالباً دارند ، خارج شویم”, جان مولانگر ، مدیر عامل آنجل را به رسمیت می شناسد. برای پاک شناسان خیلی بد است. برای برنده شدن در این قرارداد ، جوان شلیک به فراخوان پروژه های تولید کننده آلمانی پاسخ داد ، که بسیار در تأملات در تحرک شهری نقش داشت.

ساخت محلی چرخه های آنجل ، مونتاژ شده توسط گروه SEB در کارخانه IS-Sur-Tille (Côte-d’or) ، در نزدیکی دیژون ، گروه BMW را به خود جلب کرده است. او در قلب پروژه مارک سیمونسینی است: “تا حد امکان به جایی که می فروشید تولید کنید” و به هر حال, “دوباره کشور بزرگ دوچرخه را دوباره تنظیم کنید” در زمانی که بازار منفجر می شود. با این حال ، او هنوز واقعاً در آن موفق نشده است.

به انتخاب های خود اضافه کنید به انتخاب های خود اضافه کنید
برای اضافه کردن مقاله به انتخاب های خود
شناسایی کردن
آیا شما در حال حاضر یک حساب کاربری دارید ?
ورود به سیستم

او گفت ، غیرممکن برای یافتن پدال های “ساخته شده در فرانسه” ، آنها را در تایوان خریداری می کند. Velos Angell همچنین ترمزهای فرانسوی دارد. آنجل همچنین در یک نقطه عطف استراتژیک مضاعف درگیر است: گسترش دامنه دوچرخه های آن و به ویژه روش توزیع آن ، که دیگر فقط بر اساس فروش آنلاین نخواهد بود. این برند شبکه ای از سی و پنج فروشنده در اروپا ، چند برند و سطح بالا ساخته شده است. و در حال حاضر ، رهبران آن برای جمع آوری 25 میلیون یورو به سرمایه گذاران می روند.

آنجل: راه اندازی مارک سیمونسینی که توسط BMW برای توسعه دوچرخه های برقی مینی حفظ شده است

آنجل که در بخش بالا قرار گرفته است ، برای طراحی دوچرخه های برقی مینی موفق به اغوا کردن BMW شد. راه اندازی فرانسوی و گروه آلمانی درگیر مشارکت 5 ساله هستند.

تبلیغات ، محتوای شما در زیر ادامه می یابد

ضربه خوب آنجل ، مارک فرانسوی دوچرخه های برقی متصل به بالا. راه اندازی راه اندازی شده توسط مارک سیمونچینی ، که قبلاً بنیانگذار Meetic بود ، خواستار مناقصه هایی شد که توسط گروه BMW راه اندازی شده است تا توسعه ، تولید و توزیع طیف وسیعی از دوچرخه های مینی برقی ، برند سازنده آلمانی با تمرکز بر تحرک شهری. قرارداد آنجل و BMW طی یک دوره پنج ساله گسترش می یابد.

قیمت 2860 € را راه اندازی کنید

یادداشت نوشتن: 3 از 5

توجه: 2 از 5

Decathlon Btwin LD 920 E بهترین قیمت: 2999 یورو

Bicyklet Camille بهترین قیمت: 1449.99 €

بهترین قیمت Iweech 24: 3059.99 €

Decathlon Rockrider E-St 500 V2 بهترین قیمت: 1199 یورو

Decathlon stus v2 بهترین قیمت: 3699 یورو

Rad Power Bikes Radwagon 4 بهترین قیمت: 1899 €

پیوندهای ارائه شده در بالا ممکن است در حضور یک مسدود کننده تبلیغاتی کار نکنند.

به عنوان بخشی از این همکاری ، شرکت Tricolore به کارخانه گروه SEB در IS-Sur-Tille ، در نزدیکی Dijon (Côte-d’or) تکیه خواهد کرد. اولین دوچرخه با مهر مینی باید در زمستان 2023/2024 از کانال های تولید خارج شود. آنها به صورت آنلاین در سایت آنجل و در شبکه نمایندگی سازنده Teuton فروخته می شوند.

تست: دوچرخه برقی
آنجل: طراحی دوچرخه برقی فرانسوی ، متصل و نوآورانه

دوچرخه برقی فرانسوی Angell به فناوری ها افتخار می کند: صفحه لمسی ، نور عقب و چراغ چشمک زن ، GPS ، ردیاب.

مدل توزیع جدید

با تشکر از این اتحاد ، آنجل قصد دارد خود را از رقابت متمایز کند ، که به ویژه توسط Cowboy و VanMoof ارائه شده است. با وجود تولید کنندگان خودرو در جستجوی راه حل های تحرک شهری ، تمام این مبتدیان که دوچرخه های برقی و اسکوتر در حال توسعه هستند ، کارت بازی دارند ، زیرا این فرم های تحرک نرم به بازیکنان خودرو اجازه می دهد تا با تکامل مصارف مصرف کننده سازگار شوند.

اینکه BMW آنجل را برای طراحی مینی دوچرخه های برقی انتخاب می کند ، برند شناخت بین المللی است. برای تقویت فروش خود ، دومی نیز مدل توزیع خود را تغییر داده است ، که در ابتدا روی فروش آنلاین متمرکز شده است. این استارتاپ بدین ترتیب با فروشندگان تخصصی در فرانسه و در چندین کشور اروپایی ، به ویژه در ایتالیا ، آلمان و سوئیس همکاری می کند. پس از فروش اولین مدل خود در 5000 نسخه ، نام تجاری Tricolor سال گذشته دومین راه اندازی شد. این دو مدل تقریباً 3000 € ارائه می شود.

اخبار: دوچرخه برقی
Angell Electric Bike: “ما در 3 ماه به حجمی که می خواستیم در یک سال بسازیم”

پس از صحبت در مورد زیاد در زمان اعلامیه خود در نوامبر 2019 ، دوچرخه برقی آنجل یک راه اندازی شیطانی را تجربه کرد.