بارگیری Anydesk (رایگان) – کلوپ ، بارگیری Anydesk برای Windows ، Mac ، iOS ، Android ، Linux.

بارگیری Anydesk

علاوه بر ارتقاء به اشتراک گذاری اسناد بین دانش آموزان و معلمان در هنگام مهار مرتبط با COVVI-19 ، Anydesk به لطف پشتیبانی آنلاین ، کنترل دفتر از راه دور را امکان پذیر می کند. هدف از این عملکرد محدود کردن بارگیری در ایستگاه های کنترل از راه دور است. بنابراین ، برنامه فقط بر روی دستگاهی که می خواهید در فاصله بازرسی کنید نصب می شود.

Anydesk

Anydesk را کشف کنید ، میز از راه دور آسان و بسیار سریعتر.

Windows ، MacOS ، Linux ، iOS ، Android

ستاره ستاره ستاره_هالف
3.6 (1156 یادداشت)
File_download 41867 (30 روز)

  • Anydesk برای macos
  • Anydesk برای لینوکس
  • برای iOS
  • Anydesk برای Android
  • برای ویندوز

توصیه شما در نظر گرفته شده است ، متشکرم !
توصیه ما

مرورگر 100 ٪ رایگان و سریع با VPN یکپارچه

پیام یکپارچه مسنجر و واتس اپ در نوار جانبی قابل دسترسی هستند

احترام به حریم خصوصی VPN و Adblocker رایگان برای ایمنی تقویت شده

اشتراک پرونده به راحتی پرونده ها را بین دستگاه های خود به اشتراک بگذارید.

دانلود شما آماده است !

اگر بارگیری به صورت خودکار شروع نمی شود ، اینجا را کلیک کنید

صبر کنید تا برنامه بارگیری شود

نصب را راه اندازی کنید و دستورالعمل ها را دنبال کنید

از اپرا استفاده کنید

برای در نظر گرفتن نظر خود ، لطفاً تأیید کنید که ربات نیستید:
لطفاً تأیید کنید که شما ربات نیستید

Anydesk ، یک نرم افزار از راه دور ، یک نفس واقعی هوای تازه برای کسانی است که از راه دور کار می کنند. سهولت در استفاده و واکنش پذیری آن دارایی های اصلی است که کار را از راه دور روان تر و مؤثر تر می کند. برای بارگیری در آخرین نسخه خود ، Anydesk با ویندوز ، مک ، iOS و Android سازگار است ، که باعث می شود آن را برای طیف گسترده ای از کاربران در دسترس قرار دهد.

  • چرا از Anydesk استفاده کنید ?
  • نحوه استفاده از Anydesk ?
  • گزینه های دیگر برای هر چیزی وجود دارد ?

چرا از Anydesk استفاده کنید ?

Anydesk نرم افزاری است که دسترسی بی سابقه ای به رایانه شما ، هر کجا که باشید ، به شرط اتصال اینترنتی ارائه می دهد. چه در حال حرکت باشید ، در تعطیلات و چه به سادگی در خانه ، می توانید به راحتی به پرونده ها و برنامه های خود دسترسی پیدا کنید. این یک راه حل ایده آل برای متخصصانی است که در هر زمان نیاز به دسترسی به رایانه دسک تاپ خود دارند. یکی از دارایی های اصلی Anydesk سیالیت آن است. با تشکر از فناوری به نام DeskRT ، Anydesk اجازه می دهد بدون کند شدن ، حتی در وضوح کامل و با انتقال صدا ، یک کار از راه دور را انجام دهد. اگرچه فشرده سازی تصاویر ارسال شده توسط رایانه قابل مشاهده است ، اما غیرفعال نیست. علاوه بر این ، می توان کیفیت صفحه نمایش را با توجه به اتصال آن تنظیم کرد و Anydesk را به یک ابزار انعطاف پذیر و کارآمد برای کارهای از راه دور تبدیل کرد.

رسیدگی

Anydesk خود را به دو شکل ارائه می دهد: یک نسخه قابل حمل برای بارگیری و یک نسخه قابل نصب ، بنابراین کاربر را آزادی انتخاب می کند تا یکی را انتخاب کند که مناسب او باشد. پس از راه اندازی این نرم افزار در موقعیت های مشتری و هدف ، اتصال مانند TeamViewer ، به لطف یک شناسه منحصر به فرد ، فوری است.

به لطف رابط ارگونومیک خود ، Anydesk برای استفاده آسان است. اگرچه صدها گزینه یا پارامتر را ارائه نمی دهد ، اما هیچ ویژگی اساسی وجود ندارد: اتصال و پروکسی ، ایمنی ، نمایش ، صدا. در هنگام اتصال می توان صفحه نمایش ، کیفیت ، نشانگر و صدا را تغییر داد. علاوه بر این ، Anydesk به شما امکان می دهد چندین اتصالات را به طور همزمان باز کنید ، که در زبانه های مختلف در بالای پنجره سازماندهی می شود.

علاوه بر این ، Anydesk امکان مسدود کردن کنترل کاربر از یک طرف یا طرف دیگر صفحه ، همگام سازی کلیپ بورد یا ساخت تصاویر را ارائه می دهد.

یک ابزار کنترل از راه دور ایمن

از نظر امنیت ، Anydesk به لطف استفاده از AES128 و RSA Keys از اتصالات امن بهره می برد. این سطح از رمزگذاری بیش از حد کافی برای استفاده شخصی و در بیشتر موارد برای استفاده حرفه ای است. این قابلیت محافظت از شبکه شما در برابر دسترسی غیرمجاز را تضمین می کند.

علاوه بر این ، Anydesk از احراز هویت با دو عامل پشتیبانی می کند ، بنابراین امنیت را تقویت می کند و به شما امکان می دهد دستگاه های خاص را به یک لیست سفید اضافه کنید و دسترسی به رایانه خود را فقط به این دستگاه ها محدود کنید. علاوه بر این ، Anydesk امکان محدود کردن حقوق اعطا شده به کاربران از راه دور را به شما ارائه می دهد.

تخته سفید

Anydesk شامل یک عملکرد تخته سفید است که می تواند برای حاشیه نویسی صفحه در یک جلسه از راه دور استفاده شود. این که آیا شما در یک پروژه همکاری می کنید ، یک نمایش از راه دور ارائه می دهید یا چیزی را برای یک همکار توضیح می دهید ، عملکرد تخته سفید به شما امکان می دهد عناصر را مستقیماً روی صفحه بکشید ، بنویسید یا برجسته کنید. این یک ابزار همکاری قدرتمند است که بعد تعاملی را به جلسات از راه دور شما اضافه می کند.

نحوه استفاده از Anydesk ?

Anydesk یک پیشنهاد رایگان ارائه می دهد که به شما امکان می دهد برای تعداد نامحدودی از رایانه ها کمک از راه دور ارائه دهید (در یک برگه جدید باز می شود) ، اما این استفاده کاملاً شخصی است. در این راستا ، Anydesk یکی از بهترین راه حل های نرم افزاری از راه دور دسک تاپ برای کاربران گاه به گاه است که نیازی به اتصال بیش از حد ندارند.

از طرف دیگر ، برای کسانی که می خواهند دسترسی بدون مراقبت داشته باشند ، فرمول اساسی وجود دارد که در هر ماه 14.90 یورو هزینه دارد ، اما این محدود به کاربر مجاز برای مدیریت یک دستگاه از راه دور است.

گزینه جالب تر اگر یک تجارت را اداره می کنید و به اتصال بیشتری نیاز دارید ، برنامه عملکرد است. در حال حاضر 29.90 یورو برای هر کاربر و در هر ماه هزینه دارد. برای این قیمت ، شما از سه دستگاه از راه دور برای هر کاربر بهره مند می شوید. مزیت این فرمول این است که کاربران محدود به دسترسی به دستگاه هایی که اضافه می کنند محدود نمی شوند ، اما می توانند به همه دستگاه ها با مجوز دسترسی پیدا کنند.

برای دسترسی و مدیریت اتصالات از راه دور در دستگاه های ویندوز ، مک ، iOS و Android می توانید از Anydesk استفاده کنید. کاربران لینوکس متأسفانه مجبورند در جای دیگری ببینند.

گزینه های دیگر برای هر چیزی وجود دارد ?

حتی اگر Anydesk بیش از حد کافی برای استفاده روزانه باشد ، اگر شما یک مدیر مشاغل هستید که باید به چندین رایانه شخصی دسترسی پیدا کنید ، به یک محصول کمی کامل تر نیاز خواهید داشت.

با وجود هزینه بالای آن ، TeamViewer می تواند یکی از بهترین راه حل ها در این زمینه باشد. به عنوان مثال ، توابع کنترل انبوه و کنترل کنترل می تواند برای ایجاد یک مجموعه قوی تر از هر کس اضافه شود.

از طرف دیگر ، اگر به دنبال یک ابزار قدرتمندتر و ظرفیت کمک از راه دور هستید ، Zoho Assist یک انتخاب فوق العاده است. کاملاً مقرون به صرفه است و نیازهای بسیاری از شرکتهای متوسط ​​را به بزرگ برآورده می کند.

Anydesk

Anydesk

Anydesk نرم افزاری است که تلفن های همراه و رایانه های از راه دور را کنترل می کند. با استفاده از دفتر ارائه شده از راه دور توسط این برنامه ، می توانید در هر کجا که هستید به پست حرفه ای خود دسترسی پیدا کنید. برای انجام این کار ، تنها توصیه ها داشتن اتصال به اینترنت و یک وسیله سازگار است ، دانستن اینکه این سرویس با بسیاری از سیستم عامل ها کار می کند.

در حال حاضر ، Anydesk بیش از 500 میلیون بارگیری را گرد هم می آورد و برای افراد و مشاغل در سراسر جهان مفید است. این نرم افزار که در سال 2014 توسط شرکت با همین نام ایجاد شده است ، با رفتن از یک استارتاپ به یک شرکت محکم ، یک مسیر استثنایی را تجربه کرد. از زمان طراحی آن ، این سرویس در بسیاری از بخش ها تحسین شده است.

بارگیری Anydesk در طول همه گیر Covvi-19 در طول سال 2020 تبدیل به اتوماسیون شد. و به دلایل خوب ، بسیاری از کاربران موظفند فعالیت حرفه ای خود یا درس های خانه خود را ادامه دهند. در این دوره مهار ، این ابزار حق استفاده از بروزرسانی را داشت تا حتی استفاده از آن حتی ساده تر باشد.

کارآمد

Anydesk نرم افزاری است که می توانید بدون توجه به سیستم عامل ، روی دستگاه خود نصب کنید. ابتدا باید قبل از اتصال سرویس به تلفن هوشمند یا رایانه لوحی خود بر روی رایانه خود نصب و تنظیم شود. برای انجام این کار ، بدانید که باید برنامه را در هر دستگاه مورد نظر نصب کنید.

با توجه به ویژگی های نرم افزار Anydesk ، می توان آنها را به طور مستقل از یک سیستم عامل به دیگری استفاده کرد. واضح تر ، بنابراین کنترل یک مک از طریق تلفن اندرویدی امکان پذیر است و برعکس.

به طور کلی ، دفتر خانه بیشترین کارکرد نرم افزار Anydesk است. دسترسی او به ایستگاه کاری که از راه دور از راه دور است ، کنترل دفتر حرفه ای را در هر کجا که نیاز ضروری باشد.

علاوه بر عملکرد کنترل که یکی از محبوب ترین افراد و متخصصان است ، Anydesk بیشتر پیش می رود. در واقع ، این سرویس همچنین به لطف گزینه پشتیبانی از راه دور خود ، کمک از راه دور را ارتقا می بخشد. برای انجام این کار ، بهتر است قبل از رایانه خود باشید تا وضوح مشکلی را که در سیستم خود دارید کاهش دهید.

به موازات آن ، بارگیری Anydesk همچنین یک فایل از راه دور را در یک چاپگر که نزدیک و در دسترس است تسهیل می کند.

علاوه بر ارتقاء به اشتراک گذاری اسناد بین دانش آموزان و معلمان در هنگام مهار مرتبط با COVVI-19 ، Anydesk به لطف پشتیبانی آنلاین ، کنترل دفتر از راه دور را امکان پذیر می کند. هدف از این عملکرد محدود کردن بارگیری در ایستگاه های کنترل از راه دور است. بنابراین ، برنامه فقط بر روی دستگاهی که می خواهید در فاصله بازرسی کنید نصب می شود.

سازگاری

شما می توانید Anydesk را به صورت یک برنامه اداری بارگیری کنید ، این شایستگی کار با رایانه هایی را دارد که روی ویندوز ، مکوس و لینوکس اجرا می شوند.

در غیر این صورت ، Anydesk از یک برنامه تلفن همراه که با Android و iOS برای تلفن های هوشمند و همچنین تبلت ها سازگار است ، استفاده می کند.

قیمت

اگر از نرم افزار در یک محیط خصوصی و غیر تجاری استفاده می کنید ، Anydesk رایگان است.

برای VSES و خود شاغل ، فرمول Anydesk Lite با مبلغ 8.99 یورو در هر ماه ارائه می شود. یک فرصت خوب وجود دارد که از نظر عملکرد برای انتظارات شما مناسب باشد.

در غیر این صورت ، نسخه Anydesk Pro به شما امکان می دهد چندین اتصالات را به تعداد نامحدودی از پست ها تنظیم کنید. دومی در ماه 16.99 یورو صورتحساب می شود.

سرانجام ، Anydesk Power برتر ترین اشتراک این نرم افزار است. با قیمت 29.99 یورو در هر ماه ، به شما امکان می دهد موقعیت های نامحدود را از یک شبکه اتصال نامحدود کنترل کنید.

گزینه های دیگری برای Anydesk

Anydesk هنگام دسترسی به رایانه از راه دور نرم افزار مرجع است. این سرویس که در گذشته بسیار محبوب است ، این سرویس رشد نمایی را در طول بحران سلامتی تجربه کرده است زیرا این کار را از استفاده از ابزارهای کاربردی برجسته کرده است. در همین منطق ، بدانید که می توان گزینه های دیگری را پیدا کرد که احتمالاً شما را خوشحال کند ، مانند TeamViewer.

به جای بارگیری Anydesk ، می توانید TeamViewer را امتحان کنید. این نرم افزار همچنین چندین سال است که بسیار محبوب بوده است ، به ویژه به این دلیل که روی یک نسخه کاملاً رایگان برای استفاده توسط افراد متمرکز شده است. در غیر این صورت ، ما برنامه را در رایانه های تحت ویندوز ، MacOS و Linux و همچنین تلفن های هوشمند اندرویدی می یابیم.

TeamViewer در مواجهه با Anydesk ، خود را به عنوان بهترین نرم افزار شناخته شده برای کنترل از راه دور از یک موقعیت معرفی می کند. لازم به ذکر است که شخص باید در مقابل پست باشد تا رمزعبور تصادفی ارسال شده به هر اتصال را ارائه دهد. اگر می خواهید بدون عبور از این مرحله ، پست ها را با یک رمز عبور اصلی کنترل کنید ، باید یک پیشنهاد پرداخت شده پرداخت کنید.

در غیر این صورت ، می توانید دسک تاپ از راه دور Chrome را برای جایگزینی Anydesk امتحان کنید. این برنامه افزودنی بیشتر مرورگرهای اینترنتی ، از جمله Google Chrome را پشتیبانی می کند. او در مواجهه با همتایان خود ، این شایستگی را دارد که کاملاً آزاد باشد.

به همان روشی که نرم افزار Anydesk ، دسک تاپ از راه دور Chrome امکان دسترسی به یک رایانه از راه دور را فراهم می کند. همچنین می توانید از طریق اشتراک صفحه با شخص ثالث از کمک های فنی لذت ببرید.