بارگیری Anydesk – Office – نرم افزار دسک تاپ دیجیتال ، از راه دور برای ویندوز – Anydesk

همه سیستم عامل ها. همه دستگاه ها

Contents

شما می توانید AnyDesk را در رایانه خود تحت ویندوز ، مک یا لینوکس بارگیری و نصب کنید تا از Remote Desktop از یا به رایانه دیگری استفاده کنید ، هر چه سیستم عامل آن باشد.

Anydesk

Anydesk نرم افزار کنترل از راه دور کامپیوتر است. این امکان را به شما می دهد تا بدون نیاز به حرکت ، روی پست حرفه ای خود از خانه کار کنید یا به یک همکار یا یک دوست در رایانه خود کمک کنید.

از جانب 14.90 یورو در سال

چرا از Anydesk استفاده کنید ?

خبر آخرین نسخه Anydesk چیست ?

با چه استخوان ها سازگار است ?

بهترین گزینه های دیگر برای Anydesk چیست ?

شرح

Anydesk یک راه حل کنترل از راه دور برای رایانه ها و دستگاه های تلفن همراه است. این یک دفتر از راه دور (یا دسک تاپ از راه دور) را ارائه می دهد که به شما امکان می دهد در هر مکان در جهان که در آن قرار دارید ، روی پست حرفه ای خود کار کنید (به شرط اتصال به اینترنت و یک دستگاه سازگار).

Anydesk MultiplateForm است ، می توانید برنامه تلفن همراه Android و iOS (iPhone ، iPad) یا نرم افزار را برای ویندوز ، مک یا لینوکس بارگیری کنید. نسخه آزمایشی برای یک دوره محدود رایگان است ، سپس می توانید یکی از اشتراک ها را با توجه به نیاز خود انتخاب کنید. توجه داشته باشید که استفاده شخصی از Anydesk نیز رایگان است.

چرا از Anydesk استفاده کنید ?

برای محرمانه بودن و امنیت

Anydesk یک راه حل دسک تاپ از راه دور و کنترل کاملاً امن رایانه است. دسترسی و انتقال داده ها از ابتدا تا پایان از طریق پروتکل TLS 1 رمزگذاری می شوند.2 ، مبادله نامتقارن کلیدهای RSA 2048 ، رمزگذاری DHE ، احراز هویت دو فاکتور و هک کردن رمزهای عبور. بنابراین تمام معاملات داده شما توسط اشخاص ثالث ایمن و قابل رمزگشایی نیست. علاوه بر این می توانید یک لیست سفید از دستگاه های مجاز به اتصال به پست خود ایجاد کنید ، سایر درخواست های جلسه به شما منتقل می شود و می توانید آنها را رد کنید.

یکی دیگر از ابزارهای ایمنی بسیار عملی که لزوماً به آن فکر نمی کنیم: امکان سیاه شدن صفحه نمایش هنگام استفاده. با برنامه های دسک تاپ از راه دور هنگام ورود به موقعیت از راه دور ، افرادی که از جلوی صفحه عبور می کنند می توانند ببینند که شما چه کاری انجام می دهید. برای جلوگیری از این ، دکمه ای دارید که به شما امکان می دهد صفحه نمایش پست مورد نظر خود را سیاه کنید تا به تنهایی بتوانید بدانید که چه کاری انجام می دهید و از نشت اطلاعات محرمانه جلوگیری می کنید.

یک راه حل مناسب با توجه به سکو مورد استفاده

همانطور که گفتیم ، Anydesk Multiplatform است. اما این فقط مربوط به پوشیدن نرم افزار از یک سیستم عامل به سیستم دیگر نیست. Nondesk ویژگی های هر سیستم را در نظر می گیرد تا بهترین ابزارهای ممکن را به شما ارائه دهد. بنابراین عملکرد برنامه بسته به اینکه از نسخه ویندوز ، مک ، لینوکس ، اندروید یا iOS استفاده می کنید ، می تواند کمی متفاوت باشد ، اما همیشه در بهترین حالت تنظیم می شود.

توجه داشته باشید که می توانید از هر سیستم به هر سیستم از Anydesk استفاده کنید. بنابراین می توانید با داشتن رایانه ای در زیر ویندوز ، لینوکس یا مک یا دستگاه تلفن همراه در Android یا iOS ، کنترل یک رایانه را در زیر ویندوز ، لینوکس یا مک به عهده بگیرید.

برای بسیاری از ویژگی های آن

Anydesk دو کاربرد متفاوت اما مکمل ارائه می دهد.

اولین پشتیبانی از راه دور (پشتیبانی از راه دور) است که به مدیر شبکه شما یا تکنسین IT شما اجازه می دهد تا کنترل خود را بر روی رایانه (در حالی که در جلو هستید) کنترل کنید تا به شما در حل مشکلاتی که ممکن است با سیستم خود داشته باشید کمک کند. این در مورد کمک از راه دور است.

دوم ، یکی از کاربران بیشتر و بیشتر با تغییر در سبک زندگی ، دفتر از راه دور (دفتر خانه یا دفتر خانه) است. این امکان را به شما می دهد تا در صلح و آرامش پست حرفه ای خود را از خانه به کار خود برسانید.

Anydesk به پایدار و کارآمد توسعه یافت. این امکان را به شما می دهد تا پرونده ها را از طریق رایانه از راه دور منتقل کنید. همچنین می توانید یک سند از راه دور را روی چاپگر واقع در محل خود چاپ کنید.

توجه داشته باشید که Anydesk دو راه حل ارائه می دهد. یک راه حل ابری که از زیرساخت های Anydesk در سراسر جهان استفاده می کند. انتقال داده ها همانطور که قبلاً دیده ایم ایمن است. و یک راه حل در محل ، جایی که خودتان میزبان راه حل خود در سرور رایانه خود هستید. در این حالت ، داده ها در شبکه شرکت شما باقی مانده است.

خبر آخرین نسخه Anydesk چیست ?

با ورود همه گیر Covvi-19 و محدودیت هایی که در آن وجود دارد ، Anydesk ویژگی های جدیدی را ارائه می دهد. در میان اینها ، امکان انجام آموزش از راه دور را برای معلمان که مایل هستند توجه داشته باشید. بنابراین آنها می توانند فیلم ها و پرونده ها را با دانش آموزان خود به اشتراک بگذارند و با اشتراک گذاری صفحه نمایش و تخته سفید ، ویدئو کنفرانس ها را ایجاد کنند.

اما این همه از ماه مارس 2021 نیست ، Anydesk همچنین از طریق یک سرویس آنلاین عملکرد دفتر از راه دور را ارائه می دهد. ایده این است که با حذف نیاز به بارگیری و نصب یک برنامه جدید بر روی رایانه ای که می خواهیم کار کنیم ، استفاده از این سرویس را ساده کنید. بنابراین برنامه فقط باید در موقعیت از راه دور نصب شود و می توانید از سرویس آنلاین برای اتصال استفاده کنید.

با چه استخوان ها سازگار است ?

Anydesk MultiplateForm است که می توانید آن را بارگیری کرده و تقریباً از هر سیستم عامل نصب کنید.

شما می توانید AnyDesk را در رایانه خود تحت ویندوز ، مک یا لینوکس بارگیری و نصب کنید تا از Remote Desktop از یا به رایانه دیگری استفاده کنید ، هر چه سیستم عامل آن باشد.

همچنین می توانید پلاگین کنترل از راه دور را برای Android یا iOS (iPhone ، iPad) بارگیری کنید ، که به شما امکان می دهد با تلفن هوشمند یا رایانه لوحی خود یک رایانه (تحت ویندوز ، مک یا لینوکس) را کنترل کنید.

Anydesk همچنین به لطف سرویس آنلاین خود می تواند از طریق اتصال از مرورگر اینترنت شما استفاده شود. از طرف دیگر ، برنامه باید در رایانه از راه دور نصب و پیکربندی شده باشد.

بهترین گزینه های دیگر برای Anydesk چیست ?

نرم افزاری که امکان اجرای خوب کار از راه دور را فراهم می کند ، به ویژه به دلیل مشکلات سلامتی مرتبط با همه گیر Covvi-19 که در سال 2020 و 2021 در جهان سقوط کرده است ، در حال افزایش است. در اینجا مجموعه ای از نرم افزار و برنامه های دسک تاپ از راه دور وجود دارد که به شما امکان می دهد در شرایط خوبی از شما کار کنید.

نمای تیمی شناخته شده ترین راه حل از راه دور از راه دور است. این نسخه کاملاً رایگان را برای افرادی که به آنها اجازه می دهند از راه دور بر روی رایانه دیگر کنترل کنند ، ارائه می دهد. برای این یک شخص باید مورد سوال باشد تا شناسه و رمز عبور را ارائه دهد (به طور تصادفی با هر اتصال تولید می شود). در نسخه پرداخت شده می توانید یک رمز عبور اصلی ایجاد کنید که به شما امکان می دهد در هر زمان وصل شوید. TeamViewer همچنین دارای یک سیستم ارتباطی نوع ویدئو کنفرانس با اشتراک گذاری صفحه است. Multiplateme می توانید آن را برای ویندوز ، مک ، لینوکس ، اندروید و iOS بارگیری کنید.

دسک تاپ از راه دور کروم یک پسوند رایگان برای مرورگر اینترنت است گوگل کروم, بلکه برای Mozilla Firefox و دیگران. در زمان نصب ، این سایت به شما امکان می دهد تا هر دو برنامه افزودنی را برای مرورگر مورد استفاده خود بارگیری کنید ، بلکه برای سیستم عامل که از آن استفاده می کنید (ویندوز ، مک ، لینوکس). توجه داشته باشید که یک برنامه تلفن همراه نیز برای Android و iOS (iPhone ، iPad) وجود دارد. همچنین می توان صفحه نمایش خود را با شخصی به اشتراک گذاشت (برای مثال عیب یابی).

گودال به شما امکان می دهد از طریق ویندوز رایانه شخصی یا Mac از فاصله دور استفاده کنید. می توانید برنامه تلفن همراه Android یا iOS (iPhone ، iPad) را بارگیری کنید ، استفاده از رایانه لوحی را ترجیح دهید. همچنین برای ویندوز موجود است. Logmein با توجه به نیاز شما یک نسخه تست و اشتراک رایگان ارائه می دهد.

ماوراء نرم افزار کنترل از راه دور رایگان است. می توانید آن را به صورت رایگان برای ویندوز بارگیری کنید. عمدتا توسط مدیران شبکه استفاده می شود ، بسیاری از ابزارهای بسیار تیز را که توسط متخصصان با ارزش است ارائه می دهد. این یک عملکرد گربه دارد که به شما امکان می دهد با کاربر در جایی که در آن وصل شده اید ، به صورت کتبی گپ بزنید. همچنین امکان انتقال پرونده را فراهم می کند.

همه سیستم عامل ها. همه دستگاه ها.

با بارگیری و استفاده از Anydesk ، شرایط کلی و خط مشی رازداری ما را می پذیرید.

هر کدام را برای ویندوز کشف کنید

نرم افزار دسک تاپ از راه دور شما برای ویندوز

  • مشتری سبک
  • اتصالات سیال به دسک تاپ از راه دور
  • سازگار با نسخه های قبلی ویندوز
  • به روزرسانی های رایگان
  • مدیریت کاربر جدید
  • قابلیت حساب جدید
  • مدیریت مجوزها در من.Anydesk II

دستگاه ویندوز با Anydesk

نقاط قوت

عملکرد پویا

اتصالات دسک تاپ از راه دور ویندوز سیال را ایجاد کنید و با استفاده از ویژگی های خوب فکر شده ، به مشتریان خود کمک های بسیار خوبی ارائه دهید.

انعطاف پذیری

برای ارتقاء هویت تجاری خود ، Anydesk را با نام تجاری خود و آرم خود شخصی کنید. به راحتی همه تنظیمات و تنظیمات را در ویندوز مدیریت کنید.

سازگاری

Anydesk نه تنها با ویندوز 10 و نسخه های قبلی سازگار است. همچنین می توانید با بسیاری از سیستم عامل های دیگر و نسخه های مختلف آنها از جمله iOS ، MacOS ، Linux و Android ارتباط برقرار کنید.

به صورت حرفه ای از Anydesk استفاده کنید ?

آموزش: یک راهنمای نصب آسان

بیاموزید که به راحتی هر سیستم عامل را نصب کنید

آموزش: راهنمای D

برای مشاهده این ویدیو لطفا JavaScript را فعال کنید ، و در نظر بگیرید که به یک مرورگر وب که HTML5 Video از آن پشتیبانی می کند ، در نظر بگیرید

شما اطلاعات بیشتری می خواهید ? مرکز راهنمای آنلاین ما تمام پاسخ ها را برای شما به ارمغان می آورد.

مهمترین تغییرات در آخرین نسخه ما از Anydesk به آن علاقه مند است ?

بیش از 170،000 مشتری به ما اعتماد دارند

ویژگی های بیشتر

مدیریت

Anydesk مدیریت مخاطبین و اتصالات شما را به دفتر از راه دور تسهیل می کند. شما می توانید تمام تنظیمات و تنظیمات را در ویندوز با استراتژی های گروهی اداره کنید. به جای اداره آنها روی پروژه های خود متمرکز شوید.

امنیت

با تشکر از فناوری رمزگذاری TLS 1.2 و در تأیید مداوم اتصالات ، Anydesk محرمانه بودن پایان را تضمین می کند و از داده های شما محافظت می کند. فقط دفاتر مجاز می توانند از طریق Anydesk دسترسی از راه دور به دستگاه شما را درخواست کنند.

در محل

شما می توانید یک شبکه خصوصی خودمختار ایجاد کنید که ضمن استفاده از دفاتر از راه دور ویندوز با OneDesk On-Premis ، از داده های شما کاملاً محافظت می کند. تمام اطلاعات در شبکه شخصی شما باقی مانده است.