بارگیری Anywhere – اینترنت ، ارتباطات – دیجیتال ، سمفونی راکوتن | موبایل به عنوان یک نرم افزار

اتوماسیون با سرعت

Contents

شما می توانید برنامه تلفن همراه را برای تلفن های هوشمند و رایانه لوحی برای Android (Google Play Store) یا iOS برای iPhone و iPad (App Store) بارگیری کنید.

ارسال هرجایی

ارسال هر جایی ، یک سرویس اشتراک گذاری داده ساده و رایگان. شما می توانید مستقیماً داده ها را از یک دستگاه تلفن همراه به دیگری منتقل کنید یا از طریق سیستم ذخیره سازی ابری موقت عبور کنید.

چرا از ارسال در هر کجا استفاده کنید ?

ویژگی های جدید آخرین نسخه Send Anywhere چیست ?

که سیستم عامل در هر مکانی ارسال می شود سازگار است ?

بهترین گزینه برای ارسال به هر کجا چیست ?

شرح

Send Anywhere یک سرویس اشتراک گذاری داده ساده و رایگان است. می توانید از طریق بارگیری برنامه دسک تاپ (تحت ویندوز از نسخه 7 ، مک و لینوکس دبیان و اوبونتو) یا پسوندهای خاص (از طریق رایانه خود از طریق رایانه خود استفاده کنید (کروم, نهنگ, چشم انداز, اری) ، از طریق سرویس آنلاین که از هر مرورگر اینترنتی یا با برنامه های تلفن همراه برای تلفن های هوشمند و رایانه لوحی تحت Android یا iOS (iPhone ، iPad) قابل دسترسی است.

Send Anywhere دو نوع انتقال داده جداگانه را ارائه می دهد: WiFi Direct برای دو دستگاه نزدیک به یکدیگر (دستگاه های تلفن همراه تحت Android) و انتقال از طریق اینترنت (از هر دستگاه به هر دستگاه). شفاف و بصری (اگرچه به زبان انگلیسی) ، رابط وب آن به شما امکان می دهد تا با چند کلیک یک اشتراک جدید ایجاد کنید.

چرا از ارسال در هر کجا استفاده کنید ?

ارسال هرجایی یک سرویس رایگان بسیار کاربردی است. فقط به زبان انگلیسی ، استفاده از آن آسان است زیرا دکمه ها نه تنها متن را ارائه می دهند بلکه نمادهای بسیار صریح قابل درک توسط همه کاربران را ارائه می دهند. سیستم انتقال آن چندین حالت را ارائه می دهد: انتقال مستقیم از یک دستگاه به دستگاه دیگر ، انتقال به چندین کاربر و انتقال به WiFi خصوصی (به نام WiFi Direct). انتقال پرونده ها به 10 گیگابایت در حالت انتقال چندگانه و بدون محدودیت در نقل و انتقالات مستقیم امکان پذیر است.

Send Anywhere یک سرویس آنلاین ارائه می دهد که از محبوب ترین مرورگرهای وب پشتیبانی می کند ، و همچنین در قالب یک برنامه در دسترس است. این برنامه تقریباً در کلیه سیستم های عامل و پشتیبانی در دسترس است. این امر به ویژه با ویندوز از نسخه 7 و MacOS و همچنین در توزیع لینوکس دبیان و اوبونتو سازگار است. این به صورت یک برنامه موبایل برای iOS و Android در دسترس است. سرانجام ، آن را به عنوان جلوه ای برای Chrome ، Microsoft Outlook ، WordPress و Whale در دسترس است.

برنامه رایگان است و حاوی تبلیغات است. توجه داشته باشید که اگر می خواهید بدون تبلیغات آن را از طریق منوی برنامه Add-Free Buy داشته باشید. این خرید به توسعه دهندگان کمک می کند تا از برنامه پشتیبانی کنند و آن را به روز کنند.

توجه داشته باشید که می توانید بدون ایجاد یک حساب کاربری از Send Anywhere استفاده کنید. با این حال ، ایجاد یک حساب کاربری به شما امکان می دهد تا از ویژگی های سرویس بهتر بهره مند شوید ، به ویژه امکان جلوگیری از ورود به یک کلید در صورت انتقال پرونده ها بین دو دستگاه متعلق به شما (و بنابراین در جایی که شما با همان ارتباط دارید حساب).

نحوه ارسال پرونده های خود از طریق WiFi Direct ?

حالت انتقال داده در WiFi Direct فقط برای دستگاه های تلفن همراه تحت سیستم Android در دسترس است. این انتقال مستقیم پرونده ها از یک دستگاه به دستگاه دیگر از طریق اتصال WiFi مستقیم است. برای این لازم است که دو دستگاه نزدیک یکدیگر باشند.

در دستگاهی که پرونده ها را ارسال می کند باید حالت WiFi Direct را از طریق دکمه واقع در بالای صفحه فعال کنید. رابط شما سپس به حالت تاریک (از سفید تا سیاه) می رود. سپس فقط پرونده هایی را برای ارسال انتخاب کنید و سپس روی دکمه Send در پایین صفحه کلیک کنید. سپس برنامه کد QR تولید می کند.

برای شروع انتقال ، کد QR را با ارسال هر نقطه از دستگاه مقصد اسکن کنید (اسکنر کد QR از طریق صفحه دریافت فعال می شود). WiFi باید در دستگاه دوم فعال شود. برای برقراری ارتباط بین دو دستگاه ، ارسال به هر کجا یک نقطه دسترسی به WiFi در دستگاه اول ایجاد می کند ، کد QR شامل تمام اتصال و انتقال اطلاعات برای دستگاه دوم است. به یاد داشته باشید پس از اتمام انتقال ، WiFi را مستقیماً غیرفعال کنید.

نحوه ارسال پرونده ها از و به هر دستگاه ?

دو راه حل انتقال با توجه به نیاز شما وجود دارد. اولین انتقال از یک دستگاه به دستگاه دیگر است. دوم انتقال پرونده به چندین کاربر است.

در مورد انتقال 1: 1 ، یعنی به یک دستگاه واحد ، ارسال به هرجایی یک کلید انتقال 6 کاراکتر (کلید 6 رقمی) برای محافظت از انتقال داده (که رمزگذاری شده است) ایجاد می کند. این کلید مانند رمز عبوری است که دستگاهی که باید پرونده ها را دریافت کند برای فعال کردن بارگیری باید ارائه دهد. لطفاً توجه داشته باشید ، زیرا این کلید فقط به مدت 10 دقیقه معتبر است ، همچنین توجه داشته باشید که اگر از این روش استفاده می کنید ، پرونده ها در سرورهای Send Anywhere ذخیره نمی شوند.

همچنین می توانید تصمیم بگیرید که داده های خود را در دسترس بیش از یک کاربر قرار دهید. برای انجام این کار ، به سادگی از پیوند انتقال تولید شده همزمان با کلید استفاده کنید. پیوند را کپی کرده و آن را برای هر یک از مخاطبین مورد نظر برای ارسال پرونده های خود ارسال کنید. استفاده از پیوند باعث می شود کلید بی فایده باشد. در این مورد از انتقال ، پرونده ها در سرورهای Send Anywhere ذخیره می شوند. ارسال به هرجایی سپس به کاربران خود پیشنهاد می کند تا حداکثر 10 گیگابایت داده را برای مدت محدود (48 ساعت) ذخیره کنند ، داده ها در طول انتقال رمزگذاری می شوند و روی سرور ، پس از 48 ساعت به طور خودکار حذف می شود.

برای ارسال پرونده های خود ، باید آنها را انتخاب کرده و سپس روی دکمه Send در پایین صفحه کلیک کنید. برای دریافت پرونده ها روی دکمه دریافت کلیک کنید ، از شما خواسته می شود کلید انتقال. تاریخ نقل و انتقالات در هر یک از دستگاه ها در دسترس است.

ویژگی های جدید آخرین نسخه Send Anywhere چیست ?

ارسال هر جایی به طور مرتب برنامه های خود را به روز می کند تا از اشکالات احتمالی جلوگیری شود. علاوه بر این ، سرورها به طور مرتب برای جلوگیری از مشکلات احتمالی در حین نقل و انتقالات نگهداری می شوند.

که سیستم عامل در هر مکانی ارسال می شود سازگار است ?

شما می توانید برنامه تلفن همراه را برای تلفن های هوشمند و رایانه لوحی برای Android (Google Play Store) یا iOS برای iPhone و iPad (App Store) بارگیری کنید.

برای استفاده از ارسال هر جایی در رایانه خود ، می توانید نسخه دسک تاپ را برای ویندوز ، مک یا لینوکس (دبیان ، اوبونتو) یا سرویس آنلاین بارگیری کنید.

همچنین پسوندهای خاصی برای آن وجود دارد کروم, نهنگ, چشم انداز وت اری.

بهترین گزینه برای ارسال به هر کجا چیست ?

زاویه اجازه انتقال دستگاه را به همان سیستم مستقیم WiFi مانند ارسال به هر نقطه می دهد. بنابراین ، یک نقطه دسترسی به WiFi ایجاد می کند که به برنامه اجازه می دهد تمام پرونده های مورد نظر شما را از یک دستگاه به دستگاه دیگر بدون اتصال به اینترنت یا کابل از هر نوع منتقل کند. دو دستگاه باید در این نزدیکی باشند. برای Android و iOS.

سهم یک ابزار انتقال فایل برای ویندوز ، مک ، اندروید و iOS است. این ابتدا به شما امکان می دهد پرونده ها را از یک دستگاه به دستگاه دیگر بدون اتصال کابل یا اینترنت به اشتراک بگذارید (در WiFi از طریق ایجاد یک نقطه دسترسی موقت). همچنین ابزارهای دیگری مانند کنترل از راه دور از ارائه های نوع پاورپوینت شما (که تلفن هوشمند شما را به یک کنترل از راه دور تبدیل می کند). Shareit کاملاً به زبان فرانسه است.

توسط Files Google یک فایل موبایل برای مدیریت پرونده های شما است. این امکان را به شما می دهد تا نسخه های کپی ، فضای آزاد و غیره را پیدا کنید. همچنین به شما امکان می دهد پرونده های انتخاب های خود را در حساب های ابری خود ذخیره کنید. سرانجام ، و به همین دلیل جایگزین ارسال هر جایی است ، این امکان را می دهد تا با ارتباط آنها (بلوتوث اجباری) ، پرونده ها را از یک دستگاه به دستگاه دیگر منتقل کنید (بلوتوث اجباری).

هر کسی همچنین یک راه حل بسیار کامل است که چندین سرویس ارائه می دهد. این به شما امکان می دهد به طور خاص همه حساب های ابری خود را از یک رابط واحد مدیریت کرده و به یکدیگر انتقال دهید. اما همچنین از طریق اسکن کد QR ، عملکرد انتقال پرونده از یک دستگاه به دستگاه دیگر دارد ، انتقال از طریق شبکه WiFi انجام می شود.

آماده

امنیت را اداره کرد

اثبات RAN باز آماده است ، می تواند مقیاس بندی شود و می تواند پوشش چگالی بالایی را در مناطق شهری فراهم کند.

اتوماسیون

همدی کردنجهان ™ سکویی است که اقتصاد عملیات مخابراتی را که توسط ابر ساخته شده است ، تغییر می دهد.

حاشیه، غیرمتمرکز ابری

در جاده به عملیات بی دردسر ، عملکردهای شبکه دارای امتیاز ابر فقط آغاز هستند.

باز کردن

اثبات RAN باز آماده است ، می تواند مقیاس بندی شود و می تواند پوشش چگالی بالایی را در مناطق شهری فراهم کند.

اتوماسیون

همدی کردنجهان ™ سکویی است که اقتصاد عملیات مخابراتی را که توسط ابر ساخته شده است ، تغییر می دهد.

تصویر ابری

در جاده به عملیات بی دردسر ، عملکردهای شبکه دارای امتیاز ابر فقط آغاز هستند.

فروشگاه برنامه سمفونی

فروشگاه برنامه Symworld

تمام برنامه ها را برای اجرای یک شبکه خودکار ابر Open RAN در مقیاس کاوش کنید.

آخرین خبرها

کانون توجه به فناوری

وبینار: سمفونیک اینتل و راکوتن سفر خود را به سمت شبکه های باز و مجازی نشان می دهد

#WeareyMphony

Rakuten Symphony Emploine Spotlight: با دزموند ملاقات کنید

نقاط عطف و جوایز

symcloud ™ درخشش می یابد ، به عنوان رهبر ادامه می دهد و در فضای ذخیره سازی بهتر است

کانون توجه به فناوری

کاوش در ضرورت از راه دور

مناسبت ها

سمفونی راکوتن یک کانون توجه در 5G ، AI را می درخشد و در MWC Las Vegas 2023 اجرا شد

#WeareyMphony

Rakuten Symphony Emploine Spotlight: ملاقات با پارتا

رویکردهای متعارف برای خرید ، ساخت و کار شبکه های مخابراتی بسیار کند و خیلی گران است.

با استفاده مجدد از راه دور ، Rakuten Symphony امکان راه اندازی و بهره برداری از خدمات پیشرفته تلفن همراه را در کسری از زمان و هزینه رویکردهای متعارف امکان پذیر می کند ، بدون اینکه سازش با کیفیت شبکه یا امنیت داشته باشد. زمان آن است.

از نظر تجاری در مقیاس اثبات شده است

تصمیم در اشتباهات پیکربندی
کاهش بلیط های مشکل باز
بهبود در کارآیی منابع
راه حل ابری Depluys در هفته ها در مقابل ماهها یا سالها.
انواع عناصر گره
قبل از مداخله از 20+ فروشندگان

هیچ اسرار بیشتر

چای

قابل تصور

از راه دور

Rakuten Symphony نمایانگر پیشرفته ترین و کمترین خطر برای دستیابی به اهداف یک مرحله تغییر در عملکرد عملیاتی ، کاهش قفل فروشنده و نوآوری برای مشتریان است.

قطع

به عنوان

سرویس

Sym Ware ™ هزینه و پیچیدگی ساختمان و بهره برداری از شبکه موبایل را فرو می ریزد. در حالی که از استانداردهای صنعت کاملاً پشتیبانی می کند ، به اپراتورها این آزادی را می دهد که با سرعت و مقیاس نوآوری کنند.

چای

قدرت

Sym World

Sym World ™ همیشه این است که ارائه دهندگان خدمات مدرن ارتباطات نیاز به برنامه ریزی ، ساخت و بهره برداری از شبکه های پیشرفته ، ایمن و با کیفیت ، در بستر های یک و انقلابی دارند.

ارسال هر جایی (انتقال فایل) برای ویندوز

آنتی ویروس رایگان Avast

ارسال هر جایی (انتقال پرونده) – یک برنامه رایگان برای ویندوز

ارسال هرجایی (انتقال پرونده)

ارسال هرجایی (انتقال پرونده) نرم افزار رایگان است که توسط Send-Anywhere تهیه شده است. همچنین برای Android در دسترس است. این نرم افزار متعلق به گروه “دفتر و اخبار” است و برای تسهیل انتقال پرونده ایجاد شده است. از زمان انتشار آن در سال 2017 ، با 10 بار بارگیری تا به امروز محبوبیت پیدا کرده است. با ویندوز XP و نسخه های بعدی سازگار است و به زبان انگلیسی در دسترس است. ارسال هر جایی (انتقال فایل) به کاربران اجازه می دهد تا به راحتی پرونده ها را بین دستگاه ها به اشتراک بگذارند. نسخه نرم افزاری بسته به دستگاه متفاوت است و برای آخرین بار در 19 اکتبر 2017 به روز شده است. متأسفانه ، جزئیات اندازه پرونده در حال حاضر در دسترس نیست. وی در کشورهایی مانند بنگلادش و کنیا مورد استقبال خوبی قرار گرفت.

فنی

  • ویندوز 8.1,
  • ویندوز 7,
  • ویندوز 10,
  • ویندوز XP,
  • ویندوز 8,
  • ویندوز ویستا

ارسال هر جایی (انتقال پرونده) برای رایانه

یادداشت کاربر رتبه بندی کاربر

8 بارگیری رایگان و سریع (اطلاعات بیشتر)

تعویض

ما هنوز اطلاعاتی در مورد ChangeLog برای این نسخه متفاوت با نسخه ارسال شده از ارسال Anywhere (انتقال پرونده) نداریم. بعضی اوقات توسعه دهندگان برای دسترسی به این اطلاعات کند هستند. ما از شما دعوت می کنیم ظرف چند روز با اطلاعات به روز مشورت کنید.

آیا می توانید به ما کمک کنید?

اگر از ChangeLog تغییری دارید ، از اشتراک گذاری آنها با ما دریغ نکنید. ما همیشه از گوش دادن به شما خوشحالیم!صفحه Contactt ما را مطلع کنید.