API Weather – مفهوم Meteo ، 7 اعتماد به نفس API API برای محصولات هوشمند شما

7 راه حل API آب و هوا اعتماد به نفس برای محصولات هوشمند شما

اگر برای تجارت خود کاربردی یا یک محصول اطلاعات هواشناسی ندارید ، یک عنصر باورنکردنی را از دست می دهید. وقت آن است که با استفاده از راه حل های ذکر شده در این مقاله ، یکی را ایجاد نکنید.

پیش بینی آب و هوا به مدت 14 روز

پیش بینی آب و هوا در روز ، در هر چهارم روز ، در هر ساعت.

پیش بینی آب و هوا در یک شهر یا لیستی از شهر.

محل

اطلاعات مربوط به شهر مورد نظر با توجه به نام آن ، موقعیت جغرافیایی آن ، جغرافیایی یا کد پستی آن.

JSON یا XML

داده های آب و هوایی ارائه شده توسط درخواست های HTTP ساده در قالب JSON یا XML

فرمول های ما را کشف کنید

چرا از API آب و هوا استفاده کنید ?

روش ساده و مؤثر برای اتوماسیون بازیابی داده های آب و هوایی ژئولوژیکی

API ما (رابط برنامه نویسی برنامه) به توسعه دهندگان یا برنامه های وب سایت اجازه می دهد تا ادغام شوند پیش بینی یا مشاهدات داده های آب و هوا برای یک مکان مورد نظر یا ایستگاه هواشناسی. بنابراین ، API آب و هوا به عنوان مثال اجازه می دهد یک صفحه هواشناسی در یک وب سایت ، یک برنامه تلفن همراه ارائه دهید یا اضافه کردن ناسازگار یا ویجت هواشناسی علاوه بر اطلاعات.

API آب و هوا فقط برای وب و موبایل در نظر گرفته شده است. از API به عنوان یک پایگاه داده برای استفاده کنید برنامه های تصمیم گیری برای تصمیم گیری یا الگوریتم ها. کاربردها بی پایان است: کشاورزی ، غذا ، انرژی ، بازاریابی تبلیغات و غیره.

داده های پیش بینی آب و هوا توسط مفهوم Météo تولید می شود و به طور مداوم توسط سرویس تحقیق و توسعه ما بهبود می یابد.

محتوا

پیش بینی آب و هوا به مدت 14 روز

پیش بینی آب و هوا در روز ، در هر چهارم روز ، در هر ساعت در یک شهر ، یک لیست شهر یا منطقه ای که توسط مختصات جغرافیایی آن مشخص شده است.

محل

اطلاعات مربوط به شهر مورد نظر با توجه به نام آن ، موقعیت جغرافیایی آن ، جغرافیایی یا کد پستی آن.

مشاهدات آب و هوایی

مشاهدات هواشناسی واقعی و بایگانی شده برای ایستگاه شما در Météodata ، ایستگاه های Météo Synop و شبکه ایستگاه های خود ما در فرانسه باز است.

زودگذر

افزایش و غروب خورشید ، مدت روز و غیره. برای موقعیت جغرافیایی یا یک شهر.

تقویم

مسیر خاص برای ادغام در تقویم برنامه Google ، Apple یا تقویم شما .عبادت .

داده های تجاری

محاسبه درجه های متحد برای گرمایش یا تهویه مطبوع ، در هر ماه.

JSON یا XML

داده های آب و هوایی ارائه شده توسط درخواست های HTTP ساده در قالب JSON یا XML

راه توسعه

در مشخصات ساده ، ما برای شما افزونه ، ویجت یا صفحه برای وردپرس ، WIX و غیره توسعه می دهیم. به منظور ادغام آب و هوا در سایت خود.

شخصی سازی

برای استفاده در حجم بالا یا نیازهای خاص ، ما نمایش داده شدیم خیاطی ایجاد می کنیم یا پرونده های داده شخصی را از طریق FTP ، نامه و غیره ارسال می کنیم. با ما تماس بگیرید.

سفارشی سازی کد API

پشتیبانی فنی و شخصی سازی

ما در پروژه شما از شما پشتیبانی می کنیم. API آب و هوا ما با شما سازگار است !

اگر علاقه مند به بدست آوردن داده های آب و هوا اما در استفاده از API ها هستید ، ما ویجت آب و هوا یا کارت پیش بینی آب و هوا مورد نظر را برای شما ایجاد می کنیم.

در موارد خاص ، به ویژه هنگامی که استفاده فشرده از API ، بهینه سازی درخواست های سازگار با نیاز شما ، بهینه تر است. ما بهترین راه حل را با هم ایجاد می کنیم.

7 راه حل API آب و هوا اعتماد به نفس برای محصولات هوشمند شما

به راه حل API آب و هوا برای محصولات هوشمند خود اعتماد کنید

شما قصد دارید یک برنامه مرتبط با آب و هوا ایجاد کنید ? این API ها می توانند کار را برای شما انجام دهند.

اطلاعات هواشناسی همیشه جای مهمی در زندگی ما داشته است ، و ما نمی توانیم به خصوص در سفرهای خود با آنها مشورت کنیم. خواه باران ، مه ، برف ، طوفان ، گردبادها یا سیکلون باشد ، زمان می تواند غیرقابل پیش بینی باشد.

به همین دلیل است که من و افرادی مانند شما و من به برنامه های اطلاعات هواشناسی می رویم که پیش بینی های هوا را از قبل برای روز به ما اطلاع می دهند. شرکت هایی مانند Google و Yahoo برای ارائه این نوع اطلاعات بسیار عالی هستند و این دلیل دیگری برای موفقیت آنها است.

اگر برای تجارت خود کاربردی یا یک محصول اطلاعات هواشناسی ندارید ، یک عنصر باورنکردنی را از دست می دهید. وقت آن است که با استفاده از راه حل های ذکر شده در این مقاله ، یکی را ایجاد نکنید.

بیایید ابتدا ببینیم که API های آب و هوا چگونه می توانند به شما در ایجاد محصولات و برنامه های تلفن همراه مربوط به آب و هوا کمک کنند.

مزایای استفاده از API های هواشناسی برای ایجاد محصولات

مزایای استفاده از API های هواشناسی برای ساخت محصولات

استفاده از API های هواشناسی در رابطه با ایجاد کاربرد هواشناسی شما مزایای بسیاری دارد. برخی از آنها در زیر ارائه شده است:

تلاش های خود را به نصف کاهش دهید

به جای گذراندن ساعت ها ایجاد یک برنامه از صفر ، استفاده از API های هواشناسی می تواند این تلاش را به میزان قابل توجهی کاهش دهد. با راه حل های ذکر شده در این مقاله ، شما به پایگاه داده های بزرگ هواشناسی و تاریخی دسترسی دارید که می تواند به راحتی در برنامه شما گنجانیده شود.

سودآوری

همه ما نوع سرمایه گذاری را می دانیم که نشان دهنده ایجاد یک برنامه از صفر است. این می تواند بزرگ و مجازات کننده برای هر مشاغل باشد. از طرف دیگر ، استفاده از API های هواشناسی می تواند بسیار سودآور باشد.

بروزرسانی های خودکار

هنگامی که از API های هواشناسی استفاده می کنید ، برنامه شما به طور خودکار به روزرسانی های مربوط به آخرین پیش بینی های آب و هوا و سایر اطلاعات را دریافت می کند ، بدون اینکه بخواهید آن را طراحی کنید.

باتری

باد با آمار هواشناسی در زمان واقعی و داده های تاریخی ، باد یک API هواشناسی خارق العاده است که بیش از 75000 مارک در سراسر جهان ، از جمله مایکروسافت ، اشنایدر الکتریک و وارنر Bros. API آن پر از اطلاعات آب و هوایی است که از تاریخ چند ساله گرفته تا پیش بینی های فعلی آب و هوا است.

در اینجا برخی از ویژگی های قابل توجه این API آورده شده است:

 • تأیید آسان میلیون ها داده مکان
 • زمان در دسترس بودن بسیار سریع تقریباً 100 ٪
 • اطلاعات دقیق و قابل اعتماد
 • امکان پردازش بیش از یک میلیارد درخواست در روز
 • و خیلی بیشتر !

این API یک برنامه 100 ٪ رایگان برای شروع دارد ، اما شما هنوز هم می توانید یکی از برنامه های پرداخت شده آنها را ، از تنها 9.99 دلار در ماه انتخاب کنید. ادغام این API در برنامه شما بسیار ساده است. فقط به نقطه خاتمه API دسترسی پیدا کنید و داده ها را پیکربندی کنید تا اطلاعات آب و هوا در سراسر جهان نمایش داده شود.

از تمام زبانهای اصلی برنامه نویسی ، از جمله PHP ، پایتون ، jQuery و غیره پشتیبانی می کند.

هواشانی

Météomatics داده های جهانی آب و هوا را از بررسی های تاریخی از سال 1979 گرفته تا جدیدترین اطلاعات ، از جمله پیش بینی های دقیق و داده های اقلیمی ارائه می دهد. این شرکت سوئیسی یک راه حل کامل آب و هوایی را که برای شرکت ها طراحی شده است ، ارائه می دهد و به لطف اتصالات داده منبع باز سازگار با تمام زبانهای برنامه نویسی فعلی ، ادغام شفاف API قدرتمند خود در برنامه ها را تسهیل می کند.

تصویر -133

API هواشناسی هواشناسی بیش از 1800 پارامترهای هواشناسی ، اقیانوسی و محیطی را پوشش می دهد و امکانات زیر را به کاربران ارائه می دهد:

 • سؤال همزمان چندین پارامتر برای یک یا چند سایت در یک رابط واحد.
 • بازیابی داده های زمان واقعی با زمان پاسخگویی چشمگیر از چند میلی ثانیه.
 • دسترسی مستقیم به بیش از 7 PETACT داده های زمان واقعی.
 • کاهش مقیاس “در پرواز” ، ارائه پوشش جهانی با وضوح 90 متر.
 • بیش از 1640 به روزرسانی در روز ، تضمین در دسترس بودن ثابت ترین داده ها.

با تشکر از اتصالات قابل اعتماد و خدمات مشتری اول ، شرکت ها می توانند با اطمینان به داده های آب و هوایی لازم برای فعالیت های خود دسترسی پیدا کرده و آنها را اداره کنند. برای تسهیل شروع -UP ، Meteomatics به لطف یک آزمایش رایگان ، دسترسی به API فوری را فراهم می کند و به 1000 درخواست اجازه می دهد.

برای ظرفیت های پیشرفته ، برنامه کاری آنها طیف وسیعی از ویژگی ها را ارائه می دهد که مطمئناً ارزش کاوش دارند. قیمت ها براساس پیکربندی برای پاسخگویی به نیازهای خاص است.

فردا.من

فردا

تجارت و توسعه دهندگان پیشرو فردا اعتماد دارند.IO برای اطلاعات دقیق و به روزرسانی آب و هوا. این API هواشناسی دارای یک رابط مدرن است که اطلاعات سریع و بیش از حد در مورد برنامه و وب سایت شما ارائه می دهد. شما چهار API های آب و هوایی مختلف را از این سرویس دریافت می کنید ، مانند –

 • پیش بینی آب و هوا و API در زمان واقعی برای پیش بینی دقیق آب و هوا برای هر مکانی در جهان.
 • API هواشناسی تاریخی برای به دست آوردن زمان و اطلاعات روزانه آب و هوا طی 20 سال گذشته.
 • API نظارت هواشناسی برای پیش بینی آب و هوای بیش از حد در 14 روز با ترکیبی از پارامترها.

شما می توانید از کاتالوگ داده های غنی آن متشکل از 60 قسمت داده آب و هوا ، از جمله کیفیت هوا ، تعداد گرده ها و شاخص آتش سوزی استفاده کنید تا برنامه خود را برای وب و موبایل ایجاد کنید. فرآیند ادغام API نیز بی دردسر است و با استفاده از مستندات دقیق آن می توان به راحتی انجام داد.

افراد و استارتاپ ها می توانند از سرویس API فردا به صورت رایگان استفاده کنند.من. تیم ها و سایر شرکت هایی که نیاز به مدیریت چندین پروژه دارند می توانند برنامه کاری خود را با بسیاری از ویژگی های قابل تنظیم انتخاب کنند.

سرگردان

احتمالاً یکی از محبوب ترین ، API OpenWeather برای داده های آب و هوایی مانند پیش بینی ها ، شرایط فعلی ، تاریخ ، هشدارهای هواشناسی و موارد دیگر ایده آل است. همچنین حاوی داده هایی در مورد آلودگی جوی گذشته است و ارائه می دهد ، مانند مونوکسید کربن ، دی اکسید گوگرد ، دی اکسید نیتروژن و ازن.

برای ادغام این API هواشناسی ، به سادگی در وب سایت آنها ثبت نام کنید و کلید API خود را از طریق ایمیل دریافت کنید. پس از چند ساعت ، کلید فعال و آماده استفاده در برنامه های شما خواهد بود. با این حال ، باید در نظر داشته باشید که درخواست ها را نباید بدون کلید API درمان کرد. حتماً در هر تماس API از کلید API خود استفاده کنید.

این پیشنهاد برای شروع کاملاً رایگان است ، اما اگر می خواهید به ویژگی های بیشتری دسترسی پیدا کنید ، می توانید آن را در هر زمان ، از 40 دلار در ماه ارتقا دهید.

در حال کنگره

Accuweather یکی دیگر از گزینه های جالب برای API های آب و هوایی است که پیش بینی های دقیق دقیقه در دقیقه و ساعت در ساعت را برای هر مکان روی کره زمین ارائه می دهد. آنها مجموعه ای از 9 API دارند که می توانید از آنها استفاده کنید ، مانند:

 • به روزرسانی های فعلی آب و هوا
 • پیش بینی
 • هشدار دادن

داده های AccuWeather را می توان در بیش از 40 زبان و گویش ارائه داد. Accuweather با یک آزمایش رایگان از 50 تماس در روز و کمک هزینه یک کلید/توسعه دهنده واحد تحویل داده می شود. سپس می توانید یکی از برنامه های پرداخت شده آنها را از 25 دلار در ماه انتخاب کنید. آزمایش رایگان برای بررسی ادغام و عملکرد به عنوان نمونه کافی است.

WeatueBit

با استفاده از API Weatherbit ، شما به یک تن از ویژگی های هیجان انگیز مانند:

 • داده های آب و هوایی فعلی و تاریخی
 • زمان پاسخ فوق العاده سریع
 • پیش بینی دقیق با تشکر از یادگیری خودکار
 • در دسترس بودن 99.9 ٪
 • جمع آوری داده ها از منابع مختلف ، از جمله ایستگاه ها

این بیش از 30 زبان پشتیبانی می کند و با یک برنامه رایگان ارائه می شود و از 35 دلار در ماه برنامه های پرداخت می شود. با این حال ، برنامه رایگان برای اهداف تجاری قابل استفاده نیست.

هنگام ثبت نام برای یک حساب کاربری می توانید فوراً به کلید API خود در داشبورد دسترسی پیدا کنید. این ویژگی ها به پیشنهادی که انتخاب می کنید بستگی دارد ، اما می توانید در هر زمان آن را ارتقا دهید.

اینجا

طبق گزارش تخمک ، در اینجا بهترین طبقه بندی شده در بین سیستم عامل های مکان است. از ویژگی های کلی عالی آنها ، از جمله API آب و هوایی آنها ، که به شما امکان می دهد به عناصر زیر دسترسی پیدا کنید ، تبریک می گویم

 • به پیش بینی های آب و هوا
 • در شرایط آب و هوایی فعلی
 • هشدارهای هوا
 • اطلاعات مهم در مورد چرخش خورشید و ماه
 • 90 زبان ، از جمله تایلندی ، عربی و روسی

با ثبت نام در برنامه Freemium یا یکی از برنامه های پرداخت شده آنها از 449 دلار در ماه می توانید به API دسترسی پیدا کنید. کمی گرانتر است ، اما شامل یک سری API مکان است که آن را توجیه می کند. علاوه بر این ، مارک هایی مانند سامسونگ ، اینتل ، بینگ نقشه ها ، AWS و بسیاری دیگر به او اعتماد دارند.

نتیجه

بسیاری از API های هواشناسی دیگر وجود دارد که می توانستم در این لیست گنجانده ام. با این حال ، من سعی کردم فقط روی بهترین ها تمرکز کنم. لیست API های هواشناسی در بالا همه چیزهایی است که برای انتخاب خود نیاز دارید.

همچنین می توانید بهترین API تماس صوتی را برای برنامه های وب یا تلفن همراه کشف کنید.

عدنان فارغ التحصیل BMS و سردبیر ارشد Geekflare است. او دوست دارد موضوعات پیچیده را به عناصر آسان -در مورد درک تقسیم کند. او همچنین برای سایت هایی مانند Spparkian و Techkle نوشت. جدا از کار ، می توانید آن را در زمین فوتبال پیدا کنید یا. بیشتر بدانید

Weatherstack: یک API برای نمایش پیش بینی آب و هوا برای بازدید کنندگان در زمان واقعی

سایت یا برنامه شما نیاز به نمایش آب و هوا یا از پیش بینی آب و هوا برای کاربران دارد ? این همان چیزی است که Weatherstack ارائه می دهد ، API با نسخه رایگان بسیار خوب طراحی شده.

Fabian Ropars / منتشر شده در تاریخ 27 سپتامبر 2019 ساعت 10:21 صبح / با حمایت مالی Weatherstack

هواکش

ما اغلب در مورد ابزارهای منتشر شده توسط Apilayer با شما صحبت می کنیم. این متخصصان API خدمات بسیاری دارند که با هر نوع تجارت سازگار هستند. آخرین API آنها Weatherstack نامیده می شود و به شما امکان می دهد به صورت رایگان ، به صورت رایگان ، به پیش بینی آب و هوا دسترسی داشته باشید و آنها را در زمان واقعی با بازدید کنندگان خود به اشتراک بگذارید.

یک راه حل مقیاس پذیر

برای برخی از سایت ها یا برنامه ها ، از اهمیت ویژه ای برخوردار است که بتوانید آب و هوا فعلی یا پیش بینی های آب و هوا را برای بازدید کنندگان پخش کنید. این دقیقاً همان چیزی است که Weatherstack اجازه می دهد. این API تنها گزینه در دسترس و ساده برای پخش و نمایش آب و هوا در زمان واقعی برای بازدید کنندگان شما ، در هر نقطه از جهان است.

نقاط قوت بزرگ Weatherstack به شرح زیر است:

 • آب و هوا در زمان واقعی ، آب و هوای گذشته و پیش بینی آب و هوا با کیفیت
 • با در نظر گرفتن چندین میلیون شهر از طریق جهان
 • نمایشگر فوری از طریق API ، بدون بارگیری زمان

تا حد ممکن دقیق باشد ، Weatherstack از چندین منبع استفاده می کند. داده های آب و هوا به منظور درخواست بار بسیار اندک و تضمین سرعت بالا در قالب JSON منتقل می شوند.

مثل همیشه با Apilayer ، قدرت بزرگ این سرویس مقیاس پذیری آن است. شما می توانید از آن برای نمایش آب و هوا در وبلاگ شخصی خود در 200 بازدید کننده استفاده کنید ، دقیقاً همانطور که می توانید در یک سایت بین المللی برای نمایش آب و هوای شخصی در 200 میلیون بازدید کننده از سراسر جهان استفاده کنید.

سهولت اجرای

از طرف ادغام ، بسیار ساده تر از آنچه به نظر می رسد. شما فقط برای تولید یک کلید API باید یک حساب کاربری ایجاد کنید (هیچ اطلاعات بانکی درخواست نشده است). سپس داده هایی را که می خواهید با آنها تماس بگیرید (زمان فعلی ، پیش بینی …) پیکربندی می کنید ، و تنها کاری که باید انجام دهید این است که آن را در سایت یا برنامه خود ادغام کنید. مستندات واضح و کامل در دسترس است و در صورت داشتن هر گونه سؤال می توان به پشتیبانی رسید.

قیمت ها در صورت نیاز و یک نسخه رایگان

برای قیمت های apilayer بسته به حجم استفاده ، به قیمت گذاری آن وفادار است. نسخه رایگان به شما امکان می دهد تا 1000 تماس API در هر ماه انجام دهید. نسخه استاندارد در هر ماه 9.99 دلار هزینه دارد و 50،000 درخواست می دهد. نسخه “حرفه ای” (49.99 دلار) اجازه می دهد تا 300،000 تماس API داشته و پیش بینی های 7 روزه را به 40 زبان ارائه می دهد. سرانجام ، نسخه “تجارت” (99.99 دلار) به 1000،000 تماس و 14 روز پیش بینی اجازه می دهد. برای نیازهای بزرگتر ، راه حل های خیاطی نیز در دسترس هستند.

در هر صورت پیدا کردن گسلها در WeatheTstack دشوار است که یک راه حل عالی برای مشکلات شما در رابطه با آب و هوا است. این یک نیاز بسیار ویژه است ، اما می تواند برای برخی از خدمات آنلاین ضروری باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد Weatherstack و به صورت رایگان ثبت نام کنید ، به این لینک بروید.