بارگیری APK برای Android | Revened Extended 18.36.39 ، 2 Tubemate APK برای Android – بارگیری

APK 2 Tubemate برای Android

اگر حساب YouTube حق بیمه ندارید ، Tubemate 2 یک انتخاب عالی استبرنامه رایگان برای بارگیری فیلم های خود, آموزش ها ، و کلیپ های موسیقی در Android. Tubemate 2 همچنین اجازه می دهد تبدیل فیلم به پرونده های MP3. این به شما امکان می دهد پرونده های موسیقی را بارگیری کنید یا پادکست ایجاد کنید.

Apk YouTube

نماد YouTube Extended Revended

بازسازی شده

Revanced Extended توسط INOTIA00 توسعه یافته است. این ویژگی در مقایسه با Revance کلاسیک دارای ویژگی های اضافی است.

*APK توسط Noname-EX گردآوری شده است

نسخه 18.36.39 | موسیقی YT: 6.17.52

امکانات

ما فقط خطوط اصلی را در اینجا ذکر می کنیم. لطفاً برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد ویژگی ها ، به صفحه پچ مراجعه کنید.

SponsorBlock یک پروژه منبع باز است که به شما امکان می دهد محتوای حامیان مالی ، Intros ، Outros و یادآوری ها را در این ویدئو نادیده بگیرید.

طرح قدیمی

اگر نمی خواهید از طرح کاملاً جدید در YouTube خود استفاده کنید ، به سادگی گزینه طرح قدیمی را فعال کنید.

شما می توانید شلوارک مانند دکمه شورت ، شورت ، نظرات ، ریمیکس ، تشکر و دکمه های اشتراک را مخفی یا غیرفعال کنید.

بازگشت دکمه بیزار

Return YouTube Dislike (RYD) یک پروژه منبع باز است که به کاربران امکان می دهد تعداد نظرات منفی را در هر ویدیو مشاهده کنند.

Microg به کاربران اجازه می دهد تا برای بازیابی اشتراک ، تاریخچه ، لیست خواندن و موارد دیگر به حساب Google خود متصل شوند.

تبلیغات آزار دهنده است اینطور نیست ? با Revanced Extended ، می توانید تبلیغات را در صفحه اصلی ، در فیلم ها و مکان های دیگر حذف کنید.

بارگیری فیلم ها تا 4K 60 فریم در ثانیه. با این حال ، مهر و موم Powertube (یا) NewPipe (یا) باید روی Android نصب شود.

آیا می خواهید از کانال هایی که دوستشان دارید پشتیبانی کنید ? فقط برای دیدن تبلیغات و حامیان مالی کانال ها از گزینه لیست سفید استفاده کنید. می توانید این گزینه را در هر زمان لغو کنید.

کنترل های تغییر

یک ژست کشویی به پخش کننده ویدیو اضافه کنید. می توانید روشنایی و حجم را کنترل کنید (بالا و پایین).

نحوه نصب APK گسترده Revanced در Android ?

این مراحل هم در دستگاه های غیر ریخته شده و هم در دستگاه های ریشه دار کار می کند. با این حال ، ما توصیه می کنیم از مدیر رسمی احیا شده با منابع stotia00 با یک دستگاه ریشه دار برای بهره مندی از مزایای ریشه دار شدن.

مرحله 1. فایل APK Revanced Extended و Microg را بارگیری کنید.

مرحله 2. ابتدا پرونده APK Microg را نصب کنید. اگر از شما خواسته می شود منابع ناشناخته را فعال کنید ، آنها را فعال کرده و نصب را ادامه دهید.

تلاش در مرواریدن-APK-DE-Microg-En-En-Le-Sureces-INCONNONES

مرحله 3. روی “پایان” ضربه بزنید. نصب کنید ، اکنون پرونده APK Revanced Extended.

فایل APK Reved Extended را روی Android خود نصب کنید

مرحله 4. پرونده مورد نظر را باز کنید و با حساب Google خود ارتباط برقرار کنید.

مرحله 5. به تنظیمات بروید و گزینه های مورد نظر خود را فعال کنید.

APK 2 Tubemate برای Android

لوله 2

برنامه رایگان برای بارگیری فیلم های YouTube

Tubemate 2 یک برنامه تلفن همراه است بارگیری فیلم های YouTube. در دستگاه های Android موجود است ، همچنین به شما امکان می دهد فیلم هایی را از سایر سایت های جریان مانند Dailymotion و Facebook ضبط کنید. وقتی آفلاین هستید می توانید یک فیلم YouTube را از طریق تلفن همراه خود تماشا کنید یا ارتباط بدی داشته باشید.

بسیاری دیگر وجود دارد برنامه های جایگزین برای Tubemate 2 برای بارگیری فیلم های YouTube. Vidmate به عنوان مثال بخشی از نرم افزار است که امکان دسترسی به فیلم های بیش از 200 سایت را فراهم می کند. Videoder یکی دیگر از ابزارهای بارگیری است که می تواند فیلم های YouTube را به پرونده های MP4 تبدیل کند. سرانجام ، Snaptube امکان بارگیری فیلم ها را در 4K ارائه می دهد.

فیلم ها را به راحتی در YouTube بارگیری کنید

اگر حساب YouTube حق بیمه ندارید ، Tubemate 2 یک انتخاب عالی استبرنامه رایگان برای بارگیری فیلم های خود, آموزش ها ، و کلیپ های موسیقی در Android. Tubemate 2 همچنین اجازه می دهد تبدیل فیلم به پرونده های MP3. این به شما امکان می دهد پرونده های موسیقی را بارگیری کنید یا پادکست ایجاد کنید.

برنامه موبایل همچنین شامل گزینه ای برای نگه داشتن صفحه تلفن شما هنگام تماشای یک فیلم است. بنابراین دیگر نیازی به نگرانی در مورد قرار دادن تلفن هوشمند خود در حالت آماده به کار نخواهید داشت. سرعت بارگیری نیز برای استفاده از این نوع بسیار سریع است و باعث می شود Tubemate 2 به یک کاربرد خوب باشد.

نحوه بارگیری ویدیوی YouTube با Tubemate 2 ?

روند برای بارگیری یک فیلم YouTube با Tubemate 2 شاید در ابتدا کاملاً پیچیده باشد ، و شما باید یاد بگیرید که برنامه را اداره کنید. برای انجام این کار ، برخلاف آنچه در ویندوز یا Mac انجام می شود ، مستقیماً از طریق برنامه بروید و از مرورگر یکپارچه آن استفاده کنید.

ابتدا سایتی را که می خواهید یک ویدیو را از پنجره اصلی بارگیری کنید انتخاب کنید. Tubemate 2 شامل تعداد زیادی سایت است که می توان از آنها بازدید کرد. از طریق موتور جستجو به دنبال هر ویدئویی باشید و روی دومی کلیک کنید. سپس فقط ویدیو را بارگیری کنید. شما می توانید هر کیفیت از وضوح تا 720p.

Tubemate 2 سریع است ?

آنجا Tubemate 2 سرعت بارگیری کاملاً رضایت بخش است ، به خصوص اگر ارتباط خوبی داشته باشید. این نرم افزار حاوی یک است مد روز که به طور قابل توجهی سرعت نقل و انتقالات را تسریع می کند. این حالت از چندین اتصالات همزمان برای بارگیری سریع فیلم استفاده می کند. در مقابل ، می توانید سرعت بارگیری را محدود کنید.

اگر هنگام بارگیری اتصال خود را از دست دادید ، Tubemate 2 آن را مکث می کند و به شما امکان می دهد بعداً انتقال را از سر بگیرید. بارگیری به طور خودکار اتصال شما را یک بار از سر می گیرد. علاوه بر این ، شما می توانید از استفاده از داده های تلفن همراه خود ، نرم افزار را ممنوع کنید و فقط از Wi-Fi بارگیری کنید.

Tubemate 2 قابل اعتماد است ?

Tubemate 2 یک کاربرد قابل اعتماد است که برای ایمنی دستگاه شما خطرناک نیست. با این حال ، او منابع زیادی را مصرف می کند, به خصوص اگر چندین فیلم را همزمان بارگیری کنید. اگر بیش از حد از او سؤال می کنید ، گاهی اوقات گیاهان می کند. بنابراین نظر ما این است که خود را در بارگیری فقط چند فیلم به طور همزمان محدود کنید.

بارگیری سریع ویدیویی

Tubemate 2 یک برنامه عالی برای امکانات آن است ، از جمله سرعت دانلود و تعداد سایتهایی که از آنها امکان بارگیری فیلم وجود دارد. با این حال ، برخی از جنبه ها می توانند استفاده از آن را در تلفن های قدیمی تر و در نتیجه کمتر قدرتمند بازگردانند. به همین ترتیب ، امکان پذیر نیست یک فایل را در 1080p یا 4K بارگیری کنید.

آگاهی از این چند خطای ، نویسنده برنامه به طور مرتب آن را بهبود می بخشد ، و آن را به ویژه با نسخه های قدیمی Android تطبیق می دهد. رابط کاربری به ویژه به منظور بهبود تجربه کاربر پس از نظرات خود بررسی شده است.

  • بارگیری سریع
  • بارگیری مجدد خودکار
  • انتخاب گسترده ای از سایت ها
  • به شما امکان می دهد سرعت بارگیری را محدود کنید