APN Syma Mobile خود را درک و پیکربندی کنید ، چه پارامترهای APN Syma Mobile برای MMS و 4G?

APN Syma Mobile: تنظیمات مختلف برای پیکربندی

Contents

بیهوده سعی می کنید یک پیام چندرسانه ای ارسال کنید یا یک صفحه وب را در تلفن هوشمند خود باز کنید ? این می تواند نشانه ای باشد APN Syma Mobile تصفیه شده.

APN Syma Mobile خود را درک و پیکربندی کنید

شما تعجب می کنید که چگونه APN Syma Mobile را پیکربندی کنید ? اما آیا می دانید این نقطه دسترسی برای چیست و چگونه می توان خطای پیکربندی را شناسایی کرد ? این اطلاعات برای دسترسی به اینترنت از طریق تلفن همراه ، ارسال عکس یا دریافت داده های دیگر ضروری است. بدون تأخیر بیشتر در مورد نحوه ساخت پیکربندی موبایل APN Syma در چند دقیقه از تلفن هوشمند خود ، کشف کنید.

شما می خواهید یک بسته موبایل Syma را بیرون بیاورید ?

 • ضروری
 • منAPN SYMA به محض وارد کردن سیم کارت فعال در تلفن همراه خود به طور معمول پیکربندی می شود.
 • دانستن مفید است نحوه پیکربندی APN Syma Mobile در صورت بروز مشکلات اتصال به اینترنت.
 • آنجا پیکربندی موبایل APN SYMA بستگی به مدل تلفن هوشمند موجود در اختیار شما ندارد.
 • آ تنظیم دستی اغلب در هنگام تغییر اپراتور یا دستگاه تلفن همراه مورد نیاز است.

Syma apn: دقیقاً در مورد چه چیزی صحبت می کنیم ?

سوال زن

شما قبلاً در طول قرائت خود در اینترنت با این مخفف شنیده اید یا با آن روبرو شده اید ، اما دقیقاً نمی دانید که چیست ? بدانید که نام APN به معنای نام نقطه دسترسی و این مطابق با پارامتر شبکه شما است اپراتور موبایل سیما.

منAPN SYMA برای عملکرد مناسب خدمات مختلف تلفن همراه و همچنین برای آدرس IP خود را تعریف کنید, یا اینکه به اپراتور اجازه دهد شما را به راحتی شناسایی کند ، از جمله موارد دیگر. در واقع ، نقش این نقطه دسترسی به شبکه عمدتا هست:

 • اجازه ارسال و پذیرش MMS در تلفن همراه خود.
 • مجاز به مرور اینترنت و تبادل داده های تلفن همراه.
 • اجازه می دهد دانلود و ارسال برنامه ها و پرونده های مختلف.

بنابراین می توانیم بگوییم که APN به عنوان دروازه ای بین تلفن همراه و سایر زیرساخت ها یا تجهیزات چندرسانه ای خدمت می کند. به عنوان یک قاعده ، APN (نام شبکه, در فرانسوی) یک تلفن همراه هنگام ورود به آن عملیاتی می شود و هیچ دستکاری از طرف شما لازم نیست.

هر اپراتور تلفن برای APN خود تنظیمات خاصی دارد ، اما هنگام وارد کردن سیم کارت به طور سیستماتیک فعال می شود. با این حال ، ممکن است اتفاق بیفتد که هنگام ارسال MMS یا تلاش برای اتصال به اینترنت ، مشکلات ایجاد می شود.

اگر خود را در این نوع شرایط پیدا کردید ، لازم است که پیکربندی دستی APN. مطمئن باشید ، این یک روش طولانی و پیچیده نیست. با استفاده از اطلاعات خوب و کمی صبر ، شما به راحتی می توانید مشکل SYMA را حل کنید.

چه موقع می توان پیکربندی دستی APN را تهیه کرد ?

علاوه بر ناراحتی فنی که در شروع مقاله ذکر شده است ، موقعیت های دیگر می توانند شما را به سمت سوق دهند پارامترهای APN Syma را بررسی کنید و در صورت لزوم آنها را اصلاح کنید.

به عنوان مثال ، اگر اپراتور یا تلفن هوشمند را تغییر می دهید ، به خصوص اگر این دستگاه استفاده شده باشد ، از یک فروشنده بازسازی شده یا خریداری شده است. گاهی اوقات ، هنگام استفاده از داده های تلفن همراه خود در طول سفر به خارج از کشور, می توانید درک کنید که این دیگر امکان پذیر نیست.

اگر این مورد باشد ، این ممکن است به این معنی باشد که شما باید این کار را انجام دهید پیکربندی موبایل APN SYMA به صورت دستی برای بازگرداندن دسترسی به داده های لازم برای خدمات خاص.

Syma Mobile APN: پیکربندی بدی را پیدا کنید

جعبه ابزار

بیهوده سعی می کنید یک پیام چندرسانه ای ارسال کنید یا یک صفحه وب را در تلفن هوشمند خود باز کنید ? این می تواند نشانه ای باشد APN Syma Mobile تصفیه شده.

با این حال ، مشکلی که از سیم کارت ناشی می شود ، حذف نمی شود. این در واقع می تواند ضعیف باشد و مانع استفاده صحیح از داده های تلفن همراه شود. ابتدا می توانید دستگاه را خاموش کرده و سیم کارت را در شکاف برنامه ریزی شده جایگزین کنید.

اگر این دستکاری کوچک حادثه فنی را که با آن روبرو هستید حل نمی کند ، پیکربندی موبایل APN SYMA اجتناب ناپذیر به نظر می رسد. متأسفانه ، یک نقطه دسترسی واحد وجود ندارد که بتوانید با نقطه دسترسی به شبکه خود مشورت کنید و پیکربندی آن را بررسی کنید.

همانطور که در بالا ذکر شد ، با توجه به هر تأمین کننده و مدل تلفن های هوشمند در اختیار شما متفاوت است. حداقل راهی برای برداشتن برای دسترسی به تنظیمات. ما در زیر توضیح می دهیم که چگونه APN Syma می تواند به درستی در Android یا iOS پیکربندی شود.

نقطه دسترسی شبکه را در تلفن خود مشخص کنید

البته ، و شما به آن شک دارید ، پارامترهای APN را خودتان تنظیم کنید از تلفن هوشمند خود ، هنوز هم باید آنها را پیدا کنید. این روش همیشه از یک تلفن به تلفن دیگر یکسان است. با این حال ، اطلاعاتی که باید در زمینه های ارائه شده برای این منظور درج شود, بسته به اپراتور کاملاً متفاوت است که شما مشتری هستید.

پیکربندی نام نقطه شبکه در آیفون

تلفن هوشمند اپل

اگر اکنون امکان برنامه ریزی دستی APN Syma یک تلفن اپل وجود داشته باشد ، مدتهاست که اینگونه بوده است. به ویژه به دلایل امنیتی ، فقط نسخه های قبل از iOS 9.3 این رویه را مجاز کنید.

سیستم عامل شما از یکی از این نسخه ها اجرا می شود ? در اینجا مراحل احترام به بازگرداندن تنظیمات APN SYMA موبایل ::

 1. در آیفون ، سپس به منوی “تنظیمات” بروید ” اطلاعات تلفن همراه »».
 2. بخش “گزینه ها” را لمس کنید ، و پس از آن “شبکه داده های تلفن همراه”.
 3. از شما دعوت شده است تا اطلاعات جدید را از آن وارد کنیدAPN SYMA و ورود خود را تأیید کنید.

برای اینکه مطمئن شوید این پارامترهای جدید در نظر گرفته شده است ، می توانید آیفون را مجدداً راه اندازی کنید .

مسیر نام شبکه در اندروید

تلفن هوشمند اندرویدی

هنگامی که مرسوم نیست ، دو سیستم عامل معروف – iOS و Android – از نظر استفاده و اصطلاحات متمایز می شوند. تا دستان خود را بهAPN Syma Mobile و آن را بهینه پیکربندی کنید ، این روش در یک موبایل اندرویدی کمی متفاوت است.

خوشبختانه ، با وجود تحولات بسیاری در مدل های تلفن های هوشمند ، مسیرهای دسترسی اندرویدی از یک نسخه به نسخه دیگر نسبتاً مشابه باقی می مانند.

 1. با توجه به نام مورد استفاده ، به منوی “تنظیمات” یا “پارامترهای” تلفن همراه خود بروید.
 2. سپس بخش را لمس کنید ” سیم کارت و شبکه های تلفن همراه »». تنظیمات سیم کارت نمایش داده شده را مشاهده خواهید کرد.
 3. از آنجا ، برگه “نام نقاط دسترسی” را لمس کنید.
 4. شما فقط باید اطلاعات مختلف مربوط به APN Syma را در زمینه های مربوطه وارد کنید.

مجدداً ، راه اندازی مجدد دستگاه توصیه می شود تا اطمینان حاصل شود که اصلاحات انجام شده به خوبی اعمال شده است.

پیکربندی APN Syma Mobile در ویندوز فون

شما یک گوشی هوشمند Google Pixel یا Nokia دارید ? سیستم عامل ، که توسط ویندوز ساخته شده است ، همچنین امکان پیکربندی دستی آن را فراهم می کند APN SYMA بدون مشکل بیش از حد.

 1. در تلفن هوشمند خود ابتدا لیست همه برنامه های نصب شده را باز کنید.
 2. روی نماد مربوطه به منوی “تنظیمات” ضربه بزنید.
 3. بخش “شبکه تلفن همراه” یا “شبکه موبایل” را انتخاب کنید (بسته به تلفن هوشمند موجود در اختیار شما).
 4. در آخر گزینه را انتخاب کنید ” یک APN اینترنتی اضافه کنید »و اطلاعات مربوطه را وارد کنید.

مراقب باشید ، لازم است در نظر داشته باشید که اطلاعات مربوط به APN با توجه به اپراتور متفاوت است و نه مارک تلفن هوشمند که شما آن را دارید.

بنابراین ، حتی اگر مراحل دنبال کردن برای یافتن APN دستگاه شما از یک مدل به مدل دیگر مشابه نباشد ، اطلاعات خواهد بود.

چه اطلاعاتی AFN در تلفن هوشمند شما اطلاع می دهد ?

تنظیمات تلفن

به عنوان یک مشتری موبایل Syma ، احتمالاً می دانید که این یک است اپراتور شبکه تلفن همراه مجازی (MVNO) و به همین ترتیب ، زیرساخت تلفنی خود را ندارد. SYMA از شبکه اپراتور تاریخی فرانسوی نارنجی یا SFR استفاده می کند.

با این حال ، به نظر می رسد که از شبکه نارنجی بیشتر برای دسترسی به 3G و شبکه SFR برای دسترسی به 4G و 5G استفاده می شود. بنابراین شما می دانید که با توجه به برنامه موبایل که در آن مشترک شده اید ، از کدام شبکه استفاده می کنید.

ما در بالا به آن اشاره کردیم ، پیکربندی موبایل APN SYMA ارسال و دریافت MMS مهم است (سرویس پیام رسانی چندرسانه ای) ، اما نه تنها.

اگر تو داری 100 گیگابایت اینترنت موبایل به عنوان مثال ، به عنوان بخشی از بسته تلفن جدید خود ، به نفع شماست که پیکربندی APN Syma Mobile را پیکربندی کنید تا بتوانید از این پاکت داده استفاده کنید.

در غیر این صورت ، شما به احتمال زیاد هزینه خدمات را پرداخت می کنید که قادر به استفاده از آن نخواهید بود.

SYMA APN: اتصال اینترنت را از طریق شبکه نارنجی مجاز کنید

بیایید با پیکربندی APN Syma Mobile شروع کنیم تا بتوانید یک صفحه وب باز کنید و برنامه های مختلف را بارگیری کنید. در صورت بهره گیری از شبکه موبایل نارنجی ، باید زمینه های زیر را با استفاده از اطلاعات ارائه شده پر کنید:

 • نام: سیما 4G/5G
 • APN: Symamobile.کم
 • نام کاربری: هیچکدام
 • رمز عبور: هیچکدام
 • MMSC: هیچکدام
 • پروکسی MMS: هیچکدام
 • بندر MMS: 8080
 • MCC: 208
 • MNC: 01
 • نوع احراز هویت: نه
 • نوع APN: پیش فرض یا “اینترنت”

شما آن را می بینید ، در واقع این اطلاعات است که حدس زدن یا به طور تصادفی هنگام ملاقات با یک به طور تصادفی غیرممکن است پیکربندی بد توسط APN Syma.

همچنین شما می توانید پیکربندی اینترنت SYMA را در این آدرس و با وارد کردن شماره تلفن همراه خود ایجاد کنید: https: // www.تقارن.com/paramed Internet .

ارسال و دریافت MMS: پیکربندی دستی نقطه دسترسی شبکه

ارسال MMS

اکنون که امکان استفاده از داده های تلفن همراه در تلفن هوشمند شما بازیابی شده است ، لازم است که APN Syma Mobile را پیکربندی کنید انتشار و دریافت MMS.

برای افزودن اطلاعات زیر به منوی تنظیمات ارائه شده در بالا بروید:

 • نام: MMS نارنجی
 • APN: نارنجی.عمل
 • نام کاربری: نارنجی
 • رمز عبور: نارنجی
 • MMSC: http: // mms.نارنجی.خط
 • پروکسی MMS: 10.168.010.200
 • بندر MMS: 8080
 • MCC: 208
 • MNC: 01
 • نوع احراز هویت: PAP
 • نوع APN: MMS
 • پروتکل APN: IPv4
 • پروتکل APN در رومینگ: IPv4

خودشه ! دوباره می توانید پیام های چندرسانه ای را با مخاطبین خود تبادل کنید.

SYMA MOBILE APN: پیکربندی اینترنت برای شبکه SFR

اگر شبکه گروه SFR را دارید ، تنظیمات APN SYMA با موارد مربوط به نارنجی متفاوت خواهد بود. این روش متفاوت است ، زیرا نیاز به اتصال به یک رابط خاص و استفاده دارد ابزار پیکربندی خودکار در دسترس.

توجه داشته باشید که شما همچنین می توانید این روش را از طریق تلفن هوشمند یا رایانه لوحی بدون تمایز انجام دهید.

 1. در مرورگر خود ، آدرس https: // symacom را تایپ کنید.تسکین دهنده.com/انتخاب کنید .
 2. روی برند مربوط به تلفن هوشمند خود کلیک کنید یا آن را در نوار جستجو تایپ کنید.
 3. مرجع دقیق دستگاه را انتخاب کنید (این اطلاعات معمولاً در بسته بندی تلفن یافت می شود).
 4. ارقامی را که شما را تشکیل می دهند تایپ کنید شماره موبایل سیما, اما بدون 0 اول.

شما فقط باید دستورالعمل های نمایش داده شده در صفحه را دنبال کنید. سیستم تعیین می کند که آیا تلفن هوشمند شما سازگار است یا خیر ، و برای شما ارسال می کند یک پیوند توسط پیام کوتاه. با کلیک بر روی دومی ، پیکربندی APN Syma Mobile به طور خودکار انجام می شود.

تلفن همراه شما با پیکربندی خودکار سازگار نیست ? دستورالعمل های نمایش داده شده در دستگاه خود را دنبال کنید تا یک تنظیم دستی تهیه کنید.

Syma MMS را از طریق شبکه SFR فعال کنید

برای قسمت دوم این پیکربندی Syma APN, به همان روشی که با شبکه نارنجی انجام می شود امکان پذیر است. در اینجا تنظیمات متناسب با آیفون وجود دارد:

 • نام: سیما
 • APN: سیما
 • MMSC: http: // mms.تقارن.کم
 • پروکسی MMS: 10.255.2.141: 8080
 • حداکثر اندازه. MMS: 614400

اگر سیستم عامل Android است ، اطلاعات درخواست شده این است:

 • نام: سیما
 • APN: Symamobile.کم
 • MMSC: http: // mms.تقارن.کم
 • پروکسی MMS: 10.255.2.141
 • MCC: 208
 • MNC: 30
 • نوع APN: پیش فرض ، هیپری ، MMS ، dun

بسته های Syma موجود چیست ?

بدون تأخیر بیشتر چند مورد را کشف کنید پیشنهادات موبایل سیما, که برای آن یک APN به درستی پیکربندی شده لازم است. اشتراک تلفن MVNO بدون تعهد ارائه می شود.

برای استفاده از پاکت داده این بسته های موبایل Syma و امکان انتشار و دریافت MMS ، یک APN Syma با هم تنظیم شده ضروری است.

به روز شده در تاریخ 04/14/2023

فلورین در مورد همه موضوعات مرتبط با اینترنت و موبایل می نویسد.

APN Syma Mobile: تنظیمات مختلف برای پیکربندی

پیکربندی APN Syma Mobile آن

Syma Mobile برای شبکه تلفن همراه و اینترنت با شبکه SFR کار می کند. در صورت اختلال در عملکرد MMS و 4G و 5G ، ممکن است لازم باشد پارامترهای APN تلفن خود را بررسی کرده و آنها را دوباره تنظیم کنید. این روش بسیار ساده و سریع است و به طور کلی به شما امکان می دهد این اختلالات را تنظیم کنید.

APN موبایل به شرح زیر پیکربندی شده است:

 • در تنظیمات تلفن های هوشمند ، در بخش “شبکه موبایل”.
 • با نشان دادن مقادیر موجود در این صفحه برای MMS و 4G ؛
 • با راه اندازی مجدد تلفن پس از صرفه جویی در تنظیمات جدید.
 • راه حل هایی برای پیکربندی Syma Mobile مرحله به مرحله
 • نحوه پیکربندی APN Syma Mobile برای اینترنت موبایل (3G ، 4G و 5G) ?
 • چه پارامترهای موبایل APN Syma برای MMS ?
 • Android: جایی که منو برای پیکربندی APN Syma Mobile است ?
 • چگونه می توان APN Syma Mobile را در iOS با آیفون پیدا کرد ?
 • Syma Mobile: درک کنید که APN به چه معناست و چه دلالت دارد
 • چرا باید APN Syma Mobile را در تلفن هوشمند خود پیکربندی کنید ?

محتوای این صفحه توسط یک متخصص تحریریه در مورد تاریخ تأیید شده است 03/14/2023

بسته های Syma Mobile 4G و 5G با توجه به نیاز کاربر سازگار هستند. همه آنها به شما امکان می دهند از پاکت نامه های اینترنتی و گزینه های تلفنی سخاوتمندانه لذت ببرید. به منظور. واسه اینکه. برای اینکه قادر به استفاده از پاکت اینترنتی مورد نظر و همچنین MMS باشید, با این حال ، ما باید در صورت بروز نقص این خدمات ، برخی از تنظیمات را ایجاد کنیم.

چی

مشترکان موبایل SYMA در صورت لزوم می توانند سعی کنند APN SYMA موبایل خود را به خودی خود پیکربندی کنند.

Syma Mobile با استفاده از شبکه موبایل SFR برای 3G و 4G ، از این طریق از یک شبکه قدرتمند و در سراسر قلمرو فرانسه بهره می برد و یک شبکه 5G که به خوبی شروع می شود. در بعضی موارد ، پیکربندی ضعیف APN Syma Mobile می تواند خدمات را غیرقابل استفاده کند. کاربر پس از آن باید بتواند خود APN Syma Mobile را بر روی لپ تاپ خود پیکربندی کند. انجام این پیکربندی می خواهد بداند APN چیست ، کجاست و چه اطلاعاتی برای ثبت نام در این پارامترهای خاص.

راه حل هایی برای پیکربندی Syma Mobile مرحله به مرحله

قبل از اینکه در نهایت بتوانید اطلاعات APN را در تلفن هوشمند خود تغییر دهید ، باید بتوانید پیدا کنید که این پارامترها در کجا قرار دارند. اساسی ، اطلاعاتی که برای پیکربندی داده های MMS APN و موبایل در یک اپراتور به دیگری متفاوت است. دیگه چی, از یک سیستم عامل به دیگری, دسترسی نیز متفاوت است. چندین تلفن هوشمند زیر یک استخوان نسبتاً یک مسیر دسترسی را حفظ می کنند.

Syma Mobile از شبکه موبایل SFR برای ارائه خدمات تلفن همراه خود استفاده می کند. برای استفاده از MMS و اینترنت موبایل ، بنابراین مصرف کنندگان باید گاهی اوقات APN خود را پیکربندی کنند. با توجه به شبکه تلفن همراه ، دو روش برای ادامه وجود دارد. برای پیکربندی APN موبایل Syma برای MMS ، شما باید یک پیکربندی دستی تهیه کنید. با توجه به اینترنت موبایل ، شما باید یک ابزار خودکار از اپراتور موبایل SYMA را طی کنید.

نحوه پیکربندی APN Syma Mobile برای اینترنت موبایل (3G ، 4G و 5G) ?

برای استفاده از اینترنت موبایل 4G یا 5G از Syma Mobile ، باید APN Syma Mobile را برای شبکه SFR پیکربندی کنید. برای این کار ، شما باید از طریق ابزار تنظیمات خودکار اپراتور ، که در وب سایت آن موجود است ، بروید.

برای پیکربندی خودکار APN Syma Mobile خود برای اینترنت موبایل با SFR:

 1. به یک رایانه ، تلفن هوشمند یا رایانه لوحی به ابزار پیکربندی پیکربندی APN موبایل Dedied بروید.
 2. با کلیک روی کادر مربوطه ، مارک تلفن هوشمند خود را انتخاب کنید.
 3. در صورت درخواست ، مدل دقیق تلفن هوشمند را برای پیکربندی انتخاب کنید. دومی به ویژه در جعبه تلفن یافت می شود.
 4. سپس ، Syma Mobile از عضو می خواهد تا شماره های جدید شماره تلفن همراه خود را وارد کند ، یعنی همه اعداد به جز 0 اول.
 5. پس از آن برای پیروی از دستورالعمل های موجود در صفحه کافی است. اگر تلفن هوشمند سازگار باشد ، پیوندی توسط پیام کوتاه ارسال می شود که به طور خودکار پیکربندی را ایجاد می کند. در غیر این صورت ، دستورالعمل ها به طور مستقیم ارائه می شوند تا پیکربندی دستی را تهیه کنند.

شبکه های تلفن همراه مورد استفاده SYMA

بنابراین Syma Mobile در شبکه موبایل SFR کار می کند. به طور خاص ، از شبکه موبایل SFR برای شبکه های تلفن همراه 4G ، 5G و 3G استفاده می شود. پیش از این ، Syma Mobile نیز با شبکه نارنجی کار می کرد. بنابراین پیکربندی APN ممکن است از آنجا که این تغییر است ضروری باشد.

چه پارامترهای موبایل APN Syma برای MMS ?

به پایان برسد که بتوانید MMS را با Syma Mobile ارسال و دریافت کنید ، ممکن است لازم باشدپیکربندی APN. این کار برخلاف مورد قبلی می تواند به صورت دستی انجام شود. برای این کار ، ابتدا باید به منوی پیکربندی APN بروید به همان روشی که در ابتدای این صفحه توضیح داده شده است ، خواه برای یک تلفن هوشمند اندرویدی یا آیفون. سپس پارامترهای زیر را مطلع کنید.

برای پیکربندی APN MMS آیفون خود برای Syma Mobile ، در اینجا تنظیمات برای بازگشت وجود دارد:

برای کاربران یک تلفن هوشمند Android ، تنظیمات موجود در آن به شرح زیر است:

مشاوره از منمقدار کمیبسته بندی کردن

ممکن است اتفاق بیفتد که Syma Mobile از نظر شبکه تلفن همراه خود با اختلالات روبرو می شود. در این حالت ، بدیهی است که پیکربندی APN خود را تأیید کنید. اگر همه چیز در نظم است ، توصیه می شود با خدمات مشتری اپراتور تماس بگیرید. به طور کلی ، در شبکه های اجتماعی است که اپراتور پاسخگوترین است ، چه در توییتر و چه در فیس بوک.

Android: منو برای پیکربندی APN Syma Mobile کجاست ?

به طور کلی ، مسیر دسترسی از احتراق تلفن هوشمند آن تا پیکربندی APN بیش از حد از یک نسل تحت اندروید به دیگری تغییر نمی کند. بنابراین ، اگر لیست فوق اطلاعات خاصی در مورد دسترسی به APN برای آخرین نسخه های Android ارائه دهد ، به راحتی می توان به آن اعتماد کرد تا از طریق نسخه سیستم عامل قدیمی تر راه خود را پیدا کنید.

برای رفتن از منوی عمومی به منوی APN ، باید:

 1. دنبال کردن “تنظیمات” یا ” تنظیمات “ در تلفن هوشمند خود ؛
 2. ادامه دادن با “شبکه های تلفن همراه” یا “سیم کارت و شبکه های تلفن همراه” ؛
 3. از پارامترهای سیم کارت او ، ادامه دهید “نام نقاط دسترسی” ؛
 4. اطلاعات را از APN Syma Mobile و سپس تلفن هوشمند آن وارد کنید.

پین کد فراموشی

همچنین بخوانید که کدام کد پین را برای محافظت از تلفن هوشمند خود انتخاب کنید ?

چگونه می توان APN Syma Mobile را در iOS با آیفون پیدا کرد ?

برای محافظت صحیح آیفون خود در برابر هک کردن ، ابتدا باید بتوانید فایروال های مناسب را بارگیری کنید. برای این کار ، بنابراین باید APN خود را در اسرع وقت پیکربندی کنید. مننام نقطه دسترسی با این حال در آیفون است فقط در نسخه های قبل از نسخه 9 قابل اصلاح است.3 از iOS. از آنجا که این آخرین به روزرسانی سیستم ، APN به خودی خود می تواند اپراتور را شناسایی کند و خود را فوراً در هر شرایطی پیکربندی کند.

APN Syma خود را در آیفون پیکربندی کنید

بسته به سیستم عامل ، روش پیکربندی APN تلفن همراه شما یکسان نیست.

به پیکربندی موبایل APN Syma در آیفون دست یابید:

 1. از منوی اصلی ، به تنظیمات تلفن های هوشمند بروید
 2. انتخاب کنید “داده های تلفن همراه” یا “داده های تلفن همراه” ؛
 3. انتخاب کنید “گزینه ها” ؛
 4. اعتبار سنجی “شبکه داده سلولی” یا “شبکه داده های تلفن همراه” ؛
 5. اطلاعات جدید APN را وارد کرده و آیفون را مجدداً راه اندازی کنید.

پس از انجام تمام این مراحل ، اینترنت و MMS باید دوباره عملکردی شوند. برای دانستن اینکه چه چیزی را وارد قسمتهای مختلف APN کنید ، با این حال ، باید در مورد آن بدانید اطلاعات مختلف منتشر شده توسط اپراتورهای تلفن همراه. MyPetitforfa به شما امکان می دهد تمام این اطلاعات را در زمان ضبط پیدا کنید.

مشاوره از منمقدار کمیبسته بندی کردن

در مورد تلفن هوشمند ، کنجکاو بودن ممکن است خوب باشد. قدم زدن از منو به منو و پارامتر در پارامتر واقعاً می تواند مفید باشد. بنابراین ، در صورت بروز مشکلی مانند APN نادرست یا فعال سازی فناوری NFC غیرممکن ، کاربر می تواند به سرعت بداند که چه کاری انجام دهد. دانستن چاه موبایل شما به شما امکان می دهد هرگونه مشکل را به راحتی تنظیم کنید.

Syma Mobile: درک کنید که APN به چه معناست و چه دلالت دارد

apn ، برای نام نقطه دسترسی, تمام پارامترهای پیکربندی شده برای دسترسی به تمام گزینه های برنامه تلفن همراه خود را تعیین می کند. یک APN ضعیف پیکربندی شده ما را از استفاده از اتصال به اینترنت و MMS جلوگیری می کند, یا سرویس پیام رسانی چندرسانه ای, از اپراتور تلفن او. هر اپراتور پیکربندی APN خاص خود را دارد. از یک تلفن هوشمند به تلفن هوشمند دیگر ، این پارامترها تغییر نمی کنند ، به جز اینکه آنها لزوماً در همان مکان در منوهای دستگاه قرار ندارند.

با جزئیات ، یک APN نادرست منجر به:

 • عدم امکان ارسال و دریافت MMS ؛
 • اتصال اینترنتی در دسترس نیست
 • بارگیری برنامه و فایل که شروع نمی شود.

اگر MMS و عملکردهای اینترنتی کار نکنند, تماس ها و پیامک ها در دسترس هستند. با این حال ، بسیاری از گزینه ها و برنامه ها نمی توانند مورد استفاده قرار گیرند. به عنوان مثال ، تماشای تلویزیون در تلفن هوشمند یا استفاده از WhatsApp امکان پذیر نیست. سپس پیکربندی APN Syma Mobile در اسرع وقت ضروری می شود.

قبل از تنظیم سیم کارت خود را بررسی کنید

قبل از شروع پیکربندی APN Syma موبایل خود ، باید موقعیت سیم کارت آن را بررسی کنید.

سیم یا کارت APN ? دلایل احتمالی مشکل

مشکل اتصال به اینترنت نیز می تواند از سیم کارت ناشی شود. اگر به درستی قرار نگیرد ، این می تواند مانع استفاده از داده های تلفن همراه شود. تلفن هوشمند خود را خاموش کنید ، کارت موبایل سیما را به درستی جایگزین کنید و مجدداً راه اندازی مجدد لپ تاپ می تواند گاهی اوقات این مشکل را حل کند. با این حال ، این امر قابل قبول تر از پیکربندی APN است که نامگذاری شده است.

چرا باید APN Syma Mobile را در تلفن هوشمند خود پیکربندی کنیم ?

مراقبت از پیکربندی APN خود ، با خاصیت موبایل Syma ، لزوماً با هر تغییر اپراتور یا بسته موبایل انجام نمی شود. بطور کلی, APN MMS و APN داده های تلفن همراه به درستی پارامتر خود هستند. فقط سیم کارت موبایل Syma خود را درج و فعال کنید تا اطلاعات به طور خودکار به روز شود.

با این حال ، این اتفاق نمی افتد. APN اطلاعاتی را از اپراتور قبلی حفظ می کند. این مورد فرا می رسد عمدتا با تلفن های هوشمند مسدود شده. خرید تلفن هوشمند به موازات یک برنامه تلفن همراه با یک اپراتور خاص دلالت بر این دارد که لپ تاپ مورد نظر فقط با بسته های 4G/5G از همین اپراتور سازگار است. تغییر اپراتور تلفن در همین تلفن هوشمند پس از آن مشکل ساز است.

این تلفن هوشمند را شناسایی یا باز کنید ، سپس تنها راه حل باقی مانده است. این کار را می توان بصورت آنلاین از طریق حساب مشتری ، از طریق تلفن با بازیابی شماره RIO یا مستقیماً در فروشگاه انجام داد. به همین ترتیب ، یک لپ تاپ استفاده شده بخرید اما مسدود شده است با APN Syma Mobile همین مشکل را ایجاد می کند. قبل از پیکربندی دومی ، بنابراین برای باز کردن قفل تلفن همراه نیز لازم است.

پایان تلفن های هوشمند مسدود شده ?

تلفن های همراه مسدود شده برای پذیرش فقط یک اپراتور با این حال به طور فزاینده ای نادر هستند. اکنون ، حتی SFR ، Orange یا Bouygues Télécom این نوع پیشنهاد را متوقف کنید. نارضایتی مشتریان بلکه همچنین جنبه ناراحت کننده این موضوع علل اصلی است.

در مورد پیوندهای وابستگی بیشتر بدانید

تیم ما بهترین پیشنهادات را برای شما انتخاب می کند. برخی از پیوندها ردیابی می شوند و می توانند بدون تأثیرگذاری بر قیمت اشتراک شما ، کمیسیون برای mypetitforfait ایجاد کنند. قیمت ها برای اطلاعات ذکر شده و احتمالاً تکامل می یابند. مقالات حمایت شده مشخص می شوند. برای اطلاعات بیشتر اینجا را کلیک کنید.

برنامه های خوب در حال حاضر

قرمز 40 گیگابایت

بسته های تبلیغاتی تبلیغاتی

راهنماهای دیگر MyPetititFait برای کشف

همه چیز در مورد منطقه مشتری Syma Mobile آن

همه چیز در مورد L

از بسته موبایل Syma خود در خارج از کشور استفاده کنید

استفاده از هزینه

بسته بند ب و شما 40 بروید

ب و شما 40 بروید

بسته ها – عزیز