بزرگنمایی – یک پلتفرم برای اتصال در فروشگاه App ، بارگیری جلسه بزرگنمایی برای رایانه شخصی (رایگان)

جلسه بزرگنمایی PC

شیوه های محرمانه بودن ممکن است به ویژه بسته به ویژگی هایی که استفاده می کنید یا سن شما متفاوت است. بیشتر بدانید

بزرگنمایی – یک سکوی برای اتصال 4+

برنامه و فوق العاده به ما امکان می دهد تا با خانواده های خود در ارتباط باشیم تا درسهای خود را انجام دهیم یا جلسات حرفه ای داشته باشیم.
اما فقدان چیز کوچکی وجود دارد که می تواند برای اجرای صاف درس ها مفید باشد زیرا من دانشجوی یک ثانیه هستم و متوجه شدم که وقتی کسی مشکل شبکه دارد ، در این جلسه ظاهر نمی شود از شخصی که مشکل اینترنتی دارد تغییر نمی کند ، هنوز هم وجود دارد که گویی او در یک جلسه است که در واقع او دوباره به هم وصل می شود و می شنود بیشتر یا دیگر نمی بیند که این اتفاق خواهد افتاد بنابراین خوب خواهد بود کد رنگی برای شبکه نوار یا چیزی به سبک. با استفاده از آن بسیار عالی است و همه انتظارات را برآورده می کند.

عالی ! اما شما باید فیلم را بهبود بخشید

این یک ابزار خوب ، بسیار کاربردی و دوستانه است ، واقعاً من آن را در بزرگنمایی دوست دارم. علاوه بر این به من این امکان را می دهد تا با دوستان 4 گوشه جهان در تماس باشم و همه ما می توانیم همزمان یکدیگر را ببینیم که این یک تجربه واقعاً باورنکردنی است. برخی در انگلیس هستند ، برخی دیگر در موریس ، جایی در آلمان هستند . من در فرانسه هستم ! همه ما می توانیم ملاقات کنیم و مبادله کنیم که گویی در کنار ما هستیم ! واقعاً جادویی است ! از طرف دیگر ، من در رابطه با کیفیت ویدئویی که شخصاً بد می دانم (به عنوان مثال تغییر شکل چهره ها) ذخیره کردم ، زیرا من بسیار خجالتی هستم که من را نقص می کند . اگر بزرگنمایی می تواند زندگی من را کمی زیباتر کند (به معنای واقعی کلمه و از لحاظ تصویری) خارق العاده خواهد بود !

محرمانه بودن برنامه

توسعه دهنده Zoom Video Communications ، Inc. نشان داد که پردازش داده ها همانطور که در زیر شرح داده شده است می تواند از نظر محرمانه بودن از جمله شیوه های برنامه باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر ، با سیاست حفظ حریم خصوصی توسعه دهنده مشورت کنید.

داده هایی که پیوندی با شما ایجاد می کنند

 • محل
 • جزئیات تماس
 • محتوای کاربر
 • شناسه ها
 • از داده ها استفاده کنید
 • تشخیص

شیوه های محرمانه بودن ممکن است به ویژه بسته به ویژگی هایی که استفاده می کنید یا سن شما متفاوت است. بیشتر بدانید

اطلاعات

فروش ارتباطات ویدیویی بزرگنمایی ، شرکت.

سازگاری آیفون به iOS 11 نیاز دارد.0 یا بعد. iPad به iPados 11 نیاز دارد.0 یا بعد. iPod Touch به iOS 11 نیاز دارد.0 یا بعد.

فرانسوی ، آلمانی ، انگلیسی ، چینی ساده ، چینی سنتی ، کره ای ، اسپانیایی ، اندونزیایی ، ایتالیایی ، ژاپنی ، هلندی ، لهستانی ، پرتغالی ، روسی ، ترکی ، ویتنامی

موقعیت حتی در صورت باز بودن ، این برنامه می تواند از موقعیت جغرافیایی شما استفاده کند و استقلال دستگاه شما را کاهش دهد.

جلسه بزرگنمایی PC

ویزیت های زوم-ابر

بزرگنمایی جلسه رایگان برای رایانه ویندوز 7/10/11 بهترین مکان برای آوردن همه اعضای و دانش آموزان خود در هنگام ویدئو کنفرانس است. جلسه URL برای دعوت از همکاران خود ساده ، شناسه ملاقات یا اعلان فوری ارسال شده است. همکاری زمان واقعی در پروژه های کوچک و بزرگ با استفاده از آخرین ابزارهای IT امکان پذیر است. جلسات رایگان نامحدود با حداکثر 100 عضو را به طور همزمان ترتیب دهید و مدت زمان جلسه 40 دقیقه است. این برنامه در اصل برای دستگاه های Android طراحی شده است اما اکنون برای سیستم عامل های دیگر مانند ویندوز در دسترس است ، اما می توان از طریق یک برنامه Android برای صفحه بزرگ با استفاده از یک شبیه ساز مانند Bluestacks و Nox Player استفاده کرد.

بزرگنمایی

فهرست

زوم دسترسی آسان را برآورده می کند

این برنامه یک حساب رایگان برای استفاده از برخی از ویژگی های مفید ارائه می دهد. در یک حساب رایگان ، شما پیشنهادات محدودی مانند گزینه های اشتراک گذاری زمان و صفحه را دارید. این بدون شک روشی قابل اعتماد برای اتصال و همکاری از راه دور با تیم شماست. شما می توانید حساب کاربری حرفه ای را برای شرکت ها یا گروه هایی مانند 14.99 دلار در هر ماه خریداری کنید و برای هر میزبان ، نرخ حرفه ای با 19.99 دلار با امکان افزایش تیم تا 300 عضو ، و قابلیت همکاری اسکایپ ، از جمله ذخیره سازی ابر ، در دسترس است شما.

سازگار با ویندوز

بارگیری بزرگنمایی برای رایانه شخصی با سازگاری متغیر با انواع دستگاه ها ، مرورگر سازگاری ویژه ای با انواع ویندوز دارد ———- ویندوز 10 ، ویندوز 8 ، ویندوز 8.1 ، ویندوز 7 ، ویندوز ویستا و ویندوز XP عمدتا یک سیستم عامل برای اجرای برنامه به روشی بسیار روان و قابل اعتماد است. علاوه بر این ، به پیکربندی 64 بیتی نیاز دارد.

چندین ابزار

یک تقویم یکپارچه سازگار با Outlook ، Gmail و ICAL به شما کمک می کند تا جلسات خود را برنامه ریزی کرده و برنامه یا جلسه فوری خود را شروع کنید ، تاریخچه جلسات ، ابزارهای همکاری خود را با پایان -آید ، صفحه ابزارهای اشتراک گذاری و غیره ثبت کنید. . علاوه بر این ، گزینه ای برای استفاده از نمای همهجانبه برای انتخاب خودکار یا دستی اعضای یک صحنه مجازی. شما می توانید حرکت کنید و همچنین تصویر اعضا را تغییر اندازه دهید. در صورت تمایل می توانید به راحتی به گالری یا نمای بلندگو تغییر دهید.

زوم و ملاقات برای PC

روند ساده

عضویت در اتحاد بسیار ساده است. رابط کاربری ساده با چندین گزینه مانند به اشتراک گذاری صفحه ، پیوستن به اتحاد مجدد ، برنامه یک جلسه و همه این گزینه ها با نمادهای بزرگ نمایش داده می شود. از گزینه “جلسات” می توانید اطلاعات مربوط به تقویم یا جلسات مجازی را دریافت کنید.

برنامه را باز کنید ، با ارائه شناسه جلسه خود ، گزینه مشارکت را برای شرکت در یک جلسه موجود انتخاب کنید. یک پنجره متنی روی صفحه نمایش داده می شود و چندین دستور جلسه را در پایین سمت راست پیدا خواهید کرد. از این سفارشات برای شرکت در Reunion استفاده کنید.

نحوه بارگیری زوم برای لپ تاپ ویندوز 7/8/10

جلسه بزرگنمایی که اکنون برای پلت فرم ویندوز موجود است ، می توانید فایل EXE را بارگیری کرده و آن را روی رایانه خود نصب کنید. اما می توانید روش قدیمی را برای نصب برنامه Android Zoom در رایانه شخصی خود از طریق شبیه ساز که ما 2 روش نصب داریم ، امتحان کنید.

اکثر برنامه ها اکنون برای دستگاه های Android طراحی شده اند و به طور رسمی برای صفحه نمایش بزرگ توسعه نیافته اند. اما می توانید آنها را با چند نکته در رایانه شخصی یا لپ تاپ خود امتحان کنید. یک شبیه ساز مانند Bluestacks یا NOX نصب کنید و برنامه را برای صفحه بزرگ بارگیری کنید و از یک ناوبری ناشناس نامحدود لذت ببرید. اگر می خواهید بزرگنمایی را برای رایانه شخصی خود بارگیری کنید ، در جای مناسب قرار دارید. من برای این منظور دستورالعمل های مرحله ای را ارائه می دهم. همانطور که در بالا اشاره کردم ، می توانید برنامه را با استفاده از یک شبیه ساز بارگیری کنید

 1. جلسه بزرگنمایی را با استفاده از Bluestacks بارگیری کنید
 2. جلسه بزرگنمایی را با استفاده از NOX Player بارگیری کنید

روش 1 (با استفاده از Bluestacks)

Bluestacks یکی از قابل اطمینان ترین روش ها برای بارگیری هر برنامه برای رایانه شخصی یا MAC است. شبیه ساز به شما امکان دسترسی به هر برنامه Android را به راحتی می دهد. به سادگی دستورالعمل های داده شده را دنبال کنید

 • پرونده APK را از Bluestacks از لینک داده شده بارگیری کنید.
 • در صورت عدم افتتاح اتوماتیک ، روی Bluestacks راست کلیک کرده و آن را باز کنید.
 • با کلیک بر روی آن ، شبیه ساز را راه اندازی کنید.
 • با حساب Google خود ارتباط برقرار کنید.
 • برای ظاهر شدن در دسک تاپ روی نماد شبیه ساز کلیک کنید.
 • نام جلسه زوم را در نوار جستجوی فروشگاه Play بنویسید.
 • بارگیری برنامه را شروع کنید.
 • اکنون می توانید با استفاده از شبیه ساز ، از برنامه رایانه شخصی خود استفاده کنید.

روش 2 (پخش کننده NOX)

Nox Player یکی دیگر از روشهای محبوب برای بارگیری هر برنامه Android برای رایانه شخصی شما است. شما باید دستورالعمل های داده شده برای این منظور را دنبال کنید

بزرگنمایی

 • اگر قبلاً آن را روی رایانه شخصی خود نصب نکرده اید ، باید پخش کننده NOX را بارگیری کنید.
 • شبیه ساز را از لینک زیر نصب کنید.
 • پرونده APK در چند لحظه نصب خواهد شد.
 • برای انتقال شبیه ساز به مدیر فایل از گزینه Drag and Drop استفاده کنید.
 • پس از اتمام نصب ، می توانید به سادگی پرونده را شروع کرده و بارگیری برنامه برای رایانه شخصی خود را شروع کنید.

ویژگی های اصلی

 • دسترسی آسان
 • سازگار با ویندوز
 • روند ساده
 • چندین ابزار
 • گزینه نمایش همهجانبه
 • پسوند بزرگنمایی کروم