جلسات بزرگنمایی – بارگیری ، مرکز بارگیری – زوم – CGECI

مرکز بارگیری – بزرگنمایی

کنترل آسان اندازه و موقعیت یابی در هنگام صفحه نمایش کامل ، به شما امکان می دهد فیلم را در هر نقطه و هر اندازه روی صفحه قرار دهید. ویژگی ها و گفتگوهای کاملاً نقشه برداری شده در صفحه کلید ، پوشش هر عملکردی که توسط پخش کننده مفید با کنترل از راه دور ، دستگاه های صفحه کلید و سیستم های HTPC مفید است. ویرایشگر صفحه کلید قابل برنامه ریزی ، از جمله پشتیبانی از زنجیره ای چندین کارکرد به کلیدهای کلید و کلیدهای داغ جهانی که حتی در صورت تمرکز بازیکن کار می کنند.

جلسات بزرگنمایی برای ویندوز

جلسات بزرگنمایی

جلسات بزرگنمایی: برنامه ای برای سازماندهی جلسات به تعداد زیادی

جلسات بزرگنمایی یک برنامه ارتباطات اجتماعی با کنفرانس های ویدئویی و پیام رسانی فوری برای سازماندهی جلسات تیم هر زمان و هرجایی. این محصول ارتباطات ویدیویی زوم به شما امکان می دهدسازمان دادن و از نگه داشتن Videoadings برای کاربران دسک تاپ و کاربران تلفن همراه به لطف ادغام شفاف تقویم ها. علاوه بر این ، شما نیز می توانید محتوا را به اشتراک بگذارید از درخواست با تیم خود در یک جلسه. این یک ابزار عالی برای تماس های ویدیویی مهم است که به یک اتصال پایدار و قابل اعتماد نیاز دارند ، به ذکر ویژگی های مختلفی که در هنگام برگزاری جلسات ویدیویی کار شما را تسهیل می کند. علاوه بر این ، اگرچه برای مشاغل و متخصصان در نظر گرفته شده است ، اما اگر نوع استفاده از تماس های ویدیویی را به طور جدی از طریق دوستان و خانواده خود امتحان کنید ، کاربرد خوبی است که با دوستان و خانواده خود امتحان کنید.

شریک ملاقات شما

به عنوان یک برنامه ارتباطی عملی ، جلسات بزرگنمایی است در سیستم عامل های مختلف برای همه قابل دسترسی است, این به شما امکان می دهد در هر زمان و همه جا در جلسات شرکت کنید ، مشروط بر اینکه یک اینترنت پایدار داشته باشید. او با تقویم های خود همگام شوید مانند Outlook یا Gmail و به شما امکان می دهد ویدئوهای با کیفیت بالا, از هر دستگاهی. برنامه همچنین می تواند پشتیبانی کند تا 1000 شرکت کننده و حتی 49 فیلم روی صفحه. علاوه بر این ، کاربران می توانند صفحه ها را همزمان به اشتراک بگذارید با استفاده از این برنامه ، با استفاده از متفاوت آن ابزارهای همکاری یکپارچه. جلسات شما نیز به طور خودکار است رمز وت محافظت شده توسط یک رمز عبور. اگر قرار است گزارش Reunion را بنویسید ، می توانید کار را ترک کنید رونویسی های موجود کاربرد. این عملکرد جلسه را ثبت می کند تا بتوانید بهتر روی بحث تمرکز کنید. عملکرد چت برنامه حتی شامل اشتراک فایل و الف است بایگانی 10 ساله.

جلسات بزرگنمایی همچنین به کاربران امکان می دهد آموزش فردی علاوه بر ویدئوی همبستگی. اگر به دنبال یک برنامه کاربردی قابل اعتماد دسک تاپ هستید ، ما به شدت توصیه می کند برای تیم شما. همچنین اگر خارج از چارچوب حرفه ای هستید ، می توانید آن را امتحان کنید ، از لحظه ای که به یک برنامه ارتباطی خوب برای دوستان یا خانواده خود نیاز دارید.

  • ویدیوی و صوتی با کیفیت بالا
  • هماهنگ سازی با تقویم های خود
  • حداکثر 1000 شرکت کننده ویدیو را پشتیبانی کنید
  • جلسات چندگانه با رایانه های اداری و تلفن های همراه

مرکز بارگیری – بزرگنمایی


مرکز بارگیری - بزرگنمایی

پرش به دست داشته باشد. مرکز دانلود. مشتری زوم برای جلسات مشتری مرورگر وب هنگام شروع یا پیوستن به اولین جلسه بزرگنمایی خود به طور خودکار بارگیری می شود ، و همچنین برای بارگیری دستی در اینجا قابل حمل است. افزونه بزرگنمایی برای Microsoft Outlook افزونه بزرگنمایی برای نصب Outlook یک دکمه در نوار ابزار Microsoft Outlook برای شما امکان می دهد تا با یک کلیک شروع یا جلسه ای را شروع کنید.

برای اطلاعات بیشتر آموزش را مشاهده کنید. پسوند بزرگنمایی برای مرورگرها پسوند بزرگنمایی برای مرورگرها به شما امکان می دهد جلسه بزرگنمایی خود را با یک کلیک از مرورگر یا در تقویم Google شروع یا برنامه ریزی کنید.

در حال حاضر برای Chrome و Firefox در دسترس است. برنامه های موبایل زوم شروع ، پیوستن و برنامه ریزی جلسات ؛ متن ، تصاویر و پیام های فشار به گفتگو را در دستگاه های تلفن همراه ارسال کنید. بارگیری در. اتاق های بزرگنمایی برای اتاق های کنفرانس و نمایشگرهای صفحه لمسی برنامه Win Zoom Rooms Win را نصب کنید تا اتاق کنفرانس خود را برای جلسه یک لمسی و ادغام تقویم تنظیم کنید.

کلیه حقوق محفوظ است. آیا دوست دارید این جلسه را شروع کنید? آیا دوست دارید یکی از این جلسات را شروع کنید? جلسه جدیدی را شروع کنید.

– بارگیری Zoom Max

تنظیمات وب سایت زوم در حال حاضر برنامه ای برای بارگیری خودکار برنامه دسک تاپ OCE که ابتدا سعی می کنید میزبان یا پیوستن به جلسه با شناسه جلسه باشد ، برنامه ریزی شده است. با این حال ، شما همچنین می توانید برنامه را با استفاده از مرکز بارگیری به زوم و انتخاب “مشتری زوم برای جلسات ، به صورت دستی بارگیری کنید.

شما به سرعت خود را در صفحه ورود پیدا خواهید کرد ، جایی که می توانید در این برنامه وارد سیستم شوید یا ثبت نام کنید. اگر قبلاً زوم استفاده کرده اید ، با کلیک بر روی یک لینک دعوت یا رفتن به وب سایت Hand Zoom برای پیوستن به یک جلسه ، به طور خودکار بارگیری برنامه را سریع می کند. برای پیوستن به یک جلسه نیازی به تولد ندارید و زوم بارگیری را Gazeless شروع می کند ، بنابراین فقط شناسه جلسه را در برنامه وارد کنید. اگر بزرگنمایی به طور خودکار بارگیری کنید ، چهار یا پنج مرحله اول را پرش کنید.

اگر بارگیری انجام نشد یا می خواهید آن را به صورت دستی انجام دهید ، این مراحل را دنبال کنید تا برنامه بزرگنمایی به Mac خود اضافه کنید. مرکز بارگیری زوم را در مرورگر اینترنت مورد نظر خود باز کنید. برای جلسات بر روی دکمه آبی “بارگیری” زیر “کلیک کنید. مشتری زوم را پیدا کنید. بسته به تنظیمات مرورگر شما ، این یک کنفرانس پاپ آپ را باز می کند که می خواهید اجازه بارگیری از وب سایت را بدهید. Coolplayer قابل حمل 2. Xnotika Player 1. قزل آلا 1. یک بررسی بگذارید.

این شرم آور است. سریع “شروع با” یا “حاوی” جستجوهای صفحه کلید در لیست های بزرگ. پیشرفته “در لیست پخش کامل” ، اجازه می دهد تا با پایان دادن به پخش ، چه اقداماتی انجام شود.

جبران نسبت خودکار جبران خسارت برای محتوای صفحه گسترده و صفحه نمایش تمام صفحه. به راحتی هر فرمت فایل ، از جمله یک رابط ناوبری نماد را به راحتی مرتبط کنید که به شما امکان می دهد به راحتی تصمیم بگیرید از کدام نماد استفاده می شود.

چند زبانه به چندین زبان با پشتیبانی شخصیت Unicode 16bit ترجمه شده است. گفتگوی گزینه های اساسی و پیشرفته ، باعث می شود زوم پخش کننده برای کاربران جدید آسان شود در حالی که انعطاف پذیری نهایی را به کاربران برق می دهد.

کنترل آسان اندازه و موقعیت یابی در هنگام صفحه نمایش کامل ، به شما امکان می دهد فیلم را در هر نقطه و هر اندازه روی صفحه قرار دهید. ویژگی ها و گفتگوهای کاملاً نقشه برداری شده در صفحه کلید ، پوشش هر عملکردی که توسط پخش کننده مفید با کنترل از راه دور ، دستگاه های صفحه کلید و سیستم های HTPC مفید است. ویرایشگر صفحه کلید قابل برنامه ریزی ، از جمله پشتیبانی از زنجیره ای چندین کارکرد به کلیدهای کلید و کلیدهای داغ جهانی که حتی در صورت تمرکز بازیکن کار می کنند.

کنترل های ماوس پیشرفته با عملکردهای قابل تنظیم ، از جمله طیف گسترده ای از ویژگی های پشتیبانی شده از چرخ ماوس با سیستم های HTPC بسیار مفید است. نوار کنترل پویا ، ارائه ناوبری آسان در حالی که در حالت تمام صفحه قرار دارد ، کامل با بارداری های انتخاب شده توسط کاربر. نوار کنترل قابل جدا شدن ، به شما امکان می دهد عملکرد پخش کننده را به راحتی از یک مانیتور ثانویه کنترل کنید.

پیش زمینه مورد نظر خود را انتخاب کنید. پس از انتخاب زمینه جدید خود ، منو را ببندید. پیشینه شما تغییر کرده است. برای ضبط با زوم ، شما باید میزبان جلسه باشید ، یا شما باید مجوز اعطای ضبط توسط میزبان را داشته باشید.

با شروع تماس ، روی نماد ضبط کلیک کنید. نماد ضبط نمایش داده می شود. پس از جلسه و ضبط به پوشه شما تبدیل و ذخیره می شود. در جلسات بپیوندید یا میزبانی کنید.

بر روی دکمه اشتراک صفحه موجود در کنترل جلسه خود کلیک کنید. بسته به نیازهای جلسه خود ، پایه ، پیشرفته یا پرونده را انتخاب کنید. سایر کاربران در این جلسه می توانند صفحه نمایش شما. اونس که تمام شد ، روی دکمه Stop Share کلیک کنید یا جلسه را برای پایان دادن به صفحه نمایش به پایان برسانید. برنامه مشتری زوم را باز کنید. سپس بر روی دنده واقع در سمت راست صفحه کلیک کنید.

اگر پس زمینه مجازی دستگاه شما پشتیبانی می کند ، سپس روی آن گزینه کلیک کنید. یک تصویر از قبل موجود را انتخاب کنید ، یا اگر صفحه سبز دارید ، آن گزینه را انتخاب کنید.

صفحه پیش نمایش پس زمینه را نمایش می دهد. پس از رضایت ، می توانید بر روی OK کلیک کرده و منو را ببندید. اونس باز شده ، روی بزرگنمایی کلیک کنید. گزینه uninstall Zoom را در پایین منو انتخاب کنید. پس از اتمام حذف ، پنجره را ببندید. زوم اکنون حذف شده است. ویژگی جدید ما را امتحان کنید و در مورد زوم یک بررسی مات گرفته شده بنویسید. همه بررسی ها به زودی ارسال می شوند.

بررسی را بنویسید. چه مشتری عملکرد را دوست دارد.

– جلسات ابر را در فروشگاه App بزرگنمایی کنید

معمولاً نرم افزار یا بازی های تجاری پرداخت شده برای کثیف یا برای ارائه یک هدف تجاری تولید می شود. پشتیبانی خط فرمان گسترده.

دانلود زوم حداکثر.حداکثر حداکثر بازیکن

بارگیری Zoom Player Max برای Windows PC از FileHorse. ٪ ایمن و ایمن ✓ بارگیری رایگان (بیت/بیت) آخرین نسخه بارگیری جلسات ابر زوم و از آن در iPhone ، iPad و iPod Touch لذت ببرید. برنامه Zoom رایگان را نصب کنید ، روی “جلسه جدید” کلیک کنید و برای بارگیری آخرین نسخه جلسات Cloud Zoom Cloud برای ویندوز دعوت کنید. بزرگنمایی ابزاری برای ویندوز است که شما نماد Fire Max (Gameloop) را رایگان می کنید.