برنامه پادکست در فروشگاه App ، 3 برنامه برتر پادکست ما برای آیفون •

3 پادکست برتر ما برای آیفون

تا زمانی که در مورد برنامه های انگلیسی صحبت می کنیم ، در اینجا است: Caber Casts .
در نسخه اصلی آن رایگان است و برای فعال کردن گزینه ها 1.20 دلار در هر ماه هزینه خواهد داشت جیب های جیب به علاوه (یک برنامه رایانه ای برای گوش دادن به رایانه شخصی خود ، گزینه هایی برای تغییر سبک نمایش و یک ابر 10 گیگابایتی برای تبدیل برنامه پادکست خود به خوانندگان صوتی از آنچه می خواهید ، و بنابراین موسیقی شما نیز).

برنامه پادکست 12+

سرانجام یک برنامه پادکست در ارتفاع ! برای کسانی که همزمان چندین پادکست را دنبال می کنند واقعاً ایده آل است.

فقط LACK: گزینه بارگیری یک قسمت. اما من مطمئن هستم که خیلی زود این اتفاق خواهد افتاد

پادکست بیشتر به زبان فرانسه

دسترسی به این برنامه بسیار آسان است و پادکست زیادی در دسترس است. اما به زبان فرانسه زیاد نیست.

خوب اما کمبود ویژگی های اساسی

برنامه به خوبی کار می کند و پادکست های موجود بسیار عالی هستند. من عاشق گوش دادن به آن هستم وقتی که می زنم. با این حال ، تعدادی از ویژگی های اساسی وجود دارد که فاقد آن هستند. من برنامه را در دو آیفون حرفه ای و شخصیت خود دارم. هیچ هماهنگ سازی لیست خواندن من یا تاریخ من وجود ندارد. قرار دادن یک قسمت در موارد دلخواه غیرممکن است. فقط لیست “برای بعداً” وجود دارد. آیا می توانید این ویژگی ها را اضافه کنید ? با تشکر.

پاسخ توسعه دهنده ,

سلام ulrich09! متاسفم که می شنوم که شما ویژگی هایی را که به دنبال آن هستید از دست داده ایم. لطفا با ما در Help@PodcastApp با ما ملاقات کنید.IO ، نام کاربری AppStore خود را به ما بگویید (Ulrich09) ، و ما بلافاصله به شما کمک خواهیم کرد. متشکرم!

3 پادکست برتر ما برای آیفون

به طور پیش فرض در تمام آیفون ها نصب شده است. شما فقط باید نماد آن را پیدا کنید: یک مربع کوچک Mauve. اما اگر نمی توانید آن را پیدا کنید ، می توانید آن را از فروشگاه App بارگیری کنید.

پادکست های اپل کمی شبیه مادر همه برنامه های پادکست است ! کسی که قبل از همه دیگران آنجا بود. اگر می خواهید بدانید چرا و چگونه ، فرد در مقاله خود همه چیز را برای شما توضیح می دهد: پادکست چیست ?

Apple Podcasts با هدف جامعه ای است که توسط iPhone ، iPad یا/و MAC آن قسم می خورد. صدها هزار پادکست قابل دسترسی رایگان دارد. با وجود یک تجربه کاربری نسبتاً اساسی و یک ابزار تحقیقاتی کاملاً دیوانه وار ، بزرگترین برنامه در بازار باقی مانده است. در حقیقت ، قدرت آن در حضور “تاریخی” خود ، در غنای کاتالوگ آن و در توانایی خود برای پیشبرد پادکست ها در جلوی صحنه است.

به اختصار

✔ 100 ٪ رایگان (جدا از داده های جمع آوری شده بر روی شما) ، که به زبان فرانسوی موجود است ، امکان ایجاد لیست های پخش خود ، انتخاب گسترده پادکست ها ، اکتشافات جالب از اکتشافات ، بدون تبلیغات.

✖ گاهی اوقات تجربه کاربر ناامید کننده ، در اندروید ، بدون گزینه صف ، عدم وجود ابزار برای مدیریت گوش دادن.

برای کی ? طرفداران اپل (فقط) که نمی خواهند فروشگاه App را حفر کنند و دوست دارند موسیقی و پادکست ها را به طور جداگانه نگه دارند.

پوشیده از ابر

برای طرفداران اپل. ولی نه خیلی زیاد

همیشه برای جامعه اپل ، در اینجا جایگزین خوبی برای برنامه “خانه” آن است که من نامگذاری کردم: Overcast. اما مراقب باشید … اگر زبان شکسپیر به شما عرق سرد می دهد ، راه خود را طی کنید ! این برنامه فقط به زبان انگلیسی موجود است.

این به لطف پشتیبانی از طبقه بندی های بصری برای ترویج پادکست ها – و فقط پادکست ها رایگان است. تغییر می کند ، نه ? – در غیر این صورت می توانید با هزینه 10 یورو در سال ، اعلامیه ها را به طور کامل پنهان کنید.

افراد کوچک برنامه

افزایش صدا چه کسی سطح صدا از همه انتشار گازهای گلخانه ای را عادی می کند ، برای جلوگیری از گوزیدن گوش های شما هنگام رفتن از یک پادکست به دیگری.

سرعت هوشمند که به طور خودکار فضاها و سکوت قسمت ها را از بین می برد. مثل این ، شما دیگر نیازی به گوش دادن به مردم ندارید تا قبل از صحبت در پادکست هایی که بصورت آنلاین RAW قرار داده شده اند فکر کنند !

تولید محتوای اتوماتیک : هنگامی که می خواهید یک عصاره یا یک قسمت در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید ، باید یک فیلم داشته باشید (خوب بله ، ما همیشه آن را تحقق نمی بخشیم ، اما فیس بوک یا اینستاگرام فقط تصاویر و فیلم های محتوا را می پذیرد). این گزینه به طور خودکار ویدیویی از پادکست تولید می کند که می توانید ناگهان در شبکه های اجتماعی بسیار راحت به اشتراک بگذارید !

همانطور که در همه برنامه ها ، می توانید به محض اینکه قسمت جدیدی از نمایش مورد علاقه خود آنلاین است ، اعلان ها را دریافت کنید اما – و این جالب است – شما همچنین می توانید توصیه های گوش دادن را از طریق توییتر دریافت کنید (خوب ، برای افرادی که توییت دارند جالب است).

به اختصار

✔ در نسخه رایگان (جدا از داده های جمع آوری شده بر روی شما) ، رابط تصفیه شده و دلپذیر ، توابع قدرتمند صوتی و اشتراک ، گزینه لیست پخش شخصی و فیلتر اولویت توسط پادکست ، انتخاب متنوع در دسترس است.

✖ فقط به زبان انگلیسی ، در Android موجود نیست ، برای کاربران مبتدی آسان تر است ، حضور تبلیغات (مطمئناً برای پادکست ها ، اما به هر حال تبلیغات).

برای کی ? مصرف کنندگان پادکست های تأیید شده ، علاقه به ویژگی های بیشتر ، که دستگاه های اپل دارند و انگلیسی صحبت می کنند (این در واقع بسیار خاص است).

بازیگران جیب

کسی که موافق است

تا زمانی که در مورد برنامه های انگلیسی صحبت می کنیم ، در اینجا است: Caber Casts .
در نسخه اصلی آن رایگان است و برای فعال کردن گزینه ها 1.20 دلار در هر ماه هزینه خواهد داشت جیب های جیب به علاوه (یک برنامه رایانه ای برای گوش دادن به رایانه شخصی خود ، گزینه هایی برای تغییر سبک نمایش و یک ابر 10 گیگابایتی برای تبدیل برنامه پادکست خود به خوانندگان صوتی از آنچه می خواهید ، و بنابراین موسیقی شما نیز).

رابط آن بصری و کاملاً کامل است. این برنامه برای استفاده و سازگاری با هر نوع کاربر آسان است: این قدرت آن است !

این شامل ویژگی هایی است که ما به دنبال آن هستیم و برای کنترل خواندن بد نیست زیرا قادر به تغییر مستقیم حجم در برنامه (بازی با تلفن) نیست) ، امکان برش سکوت در یک قسمت ، کاهش یا افزایش سرعت خواندن ، و غیره.
نکته بسیار خوب دیگر: اگر موتور جستجوی برنامه آنچه را که می خواهید پیدا نمی کند ، فقط آدرس برنامه را در بخش جستجو و VOILA بچسبانید !

اگر دوست دارید سازماندهی شوید ، می توانید تصمیم بگیرید که قسمت های جدید یک پادکست را به طور خودکار از طریق تلفن خود بارگیری کنید (از انفجار 4G در هنگام استفاده از MOP جلوگیری می کند) و مهمتر از همه ، گزینه ای برای تمیز کردن قسمت های اتوماتیک شما وجود دارد بارگیری شده و قبلاً گوش داده شده است ، فقط برای اشباع کردن حافظه تلفن خود (به سرعت این چیزهای کوچک را می گیرد).

جیب های جیب همچنین به شما امکان می دهد گوش دادن به چندین دستگاه و/یا سیستم عامل را همگام سازی کنید. این بدان معناست که اگر تلفن هوشمند اندرویدی و تبلت اپل دارید ، برنامه شما در هر دو دستگاه همگام سازی می شود ! خیلی عالی است ، نه ?

به اختصار

✔ در نسخه رایگان (جدا از داده های جمع آوری شده بر روی شما) موجود در iOS و Android (و همگام سازی در دو سیستم عامل) ، رابط سیال ، امکان افزودن URL پادکست جستجو شده ، ویژگی های صوتی ، برنامه رایانه ای در پرداخت شده است. نسخه.

✖ فقط به زبان انگلیسی ، با تبلیغات در نسخه رایگان آن.

برای کی ? کاربرانی که می خواهند یک برنامه کامل و ساده برای مدیریت پادکست هایی که از دستگاه های iOS و/یا Android استفاده می کنند.