صفحه کلید پیانو در فروشگاه App ، 7 برنامه برای یادگیری پیانو آنلاین که به شما در تسلط بر پیانو کمک می کند

7 برنامه برای یادگیری پیانو آنلاین که به شما در تسلط بر پیانو کمک می کند

Contents

شما می خواهید استفاده کنید بهترین برنامه برای یادگیری پیانو تنها ? در واقع بسیاری در بازار وجود دارد ، اما همه آنها نیستند ! برای شروع ، شما باید آنچه را که در یادگیری پیانو به دنبال آن هستید تعریف کنید: برنامه ای برای یادگیری موسیقی که دوست دارید روی پیانو ? برنامه ای برای یادگیری رمزگشایی یک پارتیشن ? برنامه ای برای یادگیری اصول تئوری موسیقی بدون تئوری موسیقی ? همه چیز جمع شده است ? هر برنامه برای یادگیری پیانو یک روش بسیار خاص را ارائه می دهد ، که مطابق با انتظارات بخشی از زبان آموزان است. برای حداکثر کارآیی آموزشی می توانید برنامه های یادگیری را به طور کامل به روشهای پیانو معمولی تر زوج کنید. برای کمک به شما در انتخاب با توجه به اهداف خود ، ما یک مرور کلی از 15 بهترین برنامه در حال حاضر موجود در بازار در اینجا انجام می دهیم !

صفحه کلید پیانو 4+

توسعه دهنده یوکی موسیقی اظهار داشت که پردازش داده ها همانطور که در زیر شرح داده شده است می تواند از نظر محرمانه بودن از جمله شیوه های برنامه باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر ، با سیاست حفظ حریم خصوصی توسعه دهنده مشورت کنید.

داده ها برای دنبال کردن شما استفاده می شوند

داده هایی که پیوندی با شما ایجاد می کنند

داده های زیر را می توان جمع آوری و به هویت شما مرتبط کرد:

 • جزئیات تماس
 • محتوای کاربر
 • شناسه ها

داده ها هیچ پیوندی با شما ایجاد نمی کنند

داده های زیر را می توان جمع آوری کرد ، اما به هویت شما مرتبط نیست:

 • شناسه ها
 • از داده ها استفاده کنید
 • تشخیص

شیوه های محرمانه بودن ممکن است به ویژه بسته به ویژگی هایی که استفاده می کنید یا سن شما متفاوت است. بیشتر بدانید

اطلاعات

Yokee Music Ltd فروش

سازگاری آیفون به iOS 10 نیاز دارد.0 یا بعد. iPad به iPados 10 نیاز دارد.0 یا بعد. iPod Touch به iOS 10 نیاز دارد.0 یا بعد.

فرانسوی ، آلمانی ، انگلیسی ، چینی ساده ، چینی سنتی ، کره ای ، دانمارکی ، اسپانیایی ، عبری ، ایتالیایی ، ژاپنی ، نروژی ، هلندی ، پرتغالی ، روسی ، سوئدی ، تایلندی ، ترکی

7 برنامه برای یادگیری پیانو آنلاین که به شما در تسلط بر پیانو کمک می کند

ピアノ オンライン レッスン

موسیقی یکی از آن مواردی است که وقتی کودک هستیم ما را مجذوب خود می کند و هرگز واقعاً ما را ترک نمی کند. این به ما کمک می کند تا لحظات مهم زندگی خود را تعریف کنیم ، ما را به احساسات و خاطرات متصل کنیم و اغلب پایه های هویت خود را تشکیل می دهیم.

بسیاری از مردم جهان می دانند که چگونه پیانو را نواختند ، اما آموزش آنها اغلب به دوره هایی که در جوانی خود می گذرانند محدود می شود. خاطرات معلمان شدید ، یادگیری خواندن پارتیشن ها ، که برای سفارش در وضعیت استقرار ، ساعات طولانی صرف شده برای محدوده و نظریه فراخوانده می شوند ، همه عناصری هستند که به خفه کردن لذت کمک می کنند. حتی اگر بتوانید به اندازه کافی طولانی درس بگیرید ، می تواند سالها قبل از جذب جنبه های عملی تئوری جریان یابد . با این حال ، به عنوان بزرگسالان ، یادگیری نواختن ابزاری مانند پیانو اغلب یکی از اولین خطوط “لیست سطل” ماست.

در اینجا سه ​​سناریوی شایع وجود دارد که یک بزرگسال را به سمت ابزاری سوق می دهد:

 1. شما در دوران کودکی درس گرفتید و دوست دارید دوباره امتحان کنید
 2. شما هرگز یاد گرفته اید که بازی کنید اما همیشه می خواستید این کار را انجام دهید.
 3. شما مدتی درس گرفته اید ، و اکنون می خواهید آنها را به عقب برگردانید و مهارت های خود را بهبود بخشید.

اما کمبود وقت همیشه به نشان دادن بینی خود پایان می یابد . شما مشغول هستید. بین کار ، کودکان ، تمیز کردن ، بیشتر ما هرگز نمی توانیم زمان نشستن و تمرین را پیدا کنیم.

با ورود Covid-19 ، بسیاری از ما در واقع وقت آزاد بیشتری نسبت به آنچه هرگز نداشته اند. اما ما به دلیل اقدامات فاصله اجتماعی نمی توانیم به صورت حضوری درس بگیریم.

گزینه های ما برای لحظه کاملاً محدود است. اما این جایی است که دروس آنلاین به نجات می رسد. شما می توانید خود را به صورت خود در YouTube مدیریت کنید ، یا از برنامه ای مانند Skoove استفاده کنید که درس های پیانو آنلاین را ارائه می دهد ، که می تواند به شما در یادگیری پیانو به بهترین روش کمک کند ، بدون اینکه بخواهید به صورت حضوری درس بگیرید.

ماجراجویی موسیقی خود را شروع کنید

 • • عاشق موسیقی شوید – آهنگ های مورد علاقه خود را یاد بگیرید ، چه موسیقی کلاسیک ، چه موسیقی پاپ ، جاز یا موسیقی فیلم و همه اینها در سطح خود.
 • • از درس های پیانو تعاملی لذت ببرید – از طریق دوره هایی یاد بگیرید که به شما کمک می کند همه چیز را تسلط دهید ، از تئوری موسیقی گرفته تا توافق نامه ها ، فناوری و موارد دیگر.
 • • بازخورد زمان واقعی را دریافت کنید – به لطف یک بازخورد غنی ، تمرین خود را بهبود ببخشید ، زیرا Skoove به بازی شما گوش می دهد و نشان می دهد که چه چیزی به خوبی پیش می رود و نکات برای بهبود.

7 روز آزمایش رایگان
هیچ جزئیاتی از کارت اعتباری مورد نیاز وجود ندارد

بهترین برنامه ها برای یادگیری پیانو آنلاین در سال 2022

برای کمک به شما در یافتن بهترین سیستم عامل برای شما ، لیستی ایجاد کرده ایم که محبوب ترین برنامه ها را برای یادگیری پیانو آنلاین ارزیابی می کند.

در اینجا چیزی است که ما در هر سیستم عامل ارزیابی کرده ایم

 • قیمت: ارزانترین پیشنهاد آنها چیست ? آیا آنها درس رایگان ارائه می دهند ?
 • امکانات: ویژگی های پیشنهادی چیست ? آیا ما یک صفحه کلید یکپارچه داریم؟ ? در مورد پارتیشن ها چه می شود ?
 • رپرتوار آهنگ: آیا می خواهید آهنگ های فعلی و باحال را پخش کنید یا فقط کلاسیک ? میزان کاتالوگ آهنگهای آنها چقدر است ?
 • راحتی در استفاده : آیا شروع کار آسان است یا مراحل زیادی بین شما و پیانو وجود دارد ?
 • چه کسی می تواند از آن استفاده کند: آیا این برای مبتدیان است ? افرادی که قبلاً کمی بازی کرده اند ? افرادی که در یک زمان بازی می کردند ، اما می خواهند به آن برگردند ?

برای اینکه مطمئن شویم تعداد خوبی از گزینه ها در دسترس است ، ما این هفت برنامه را آزمایش کرده و ذکر کرده ایم تا به شما در تبدیل شدن به یک پیانیست متصل کمک کند:

شما آماده ای ? کامل. بیایید آهنگ را ارسال کنیم !

7 برنامه برای یادگیری پیانو آنلاین

skoove – عالی برای کمک به مبتدیان شروع و به دست آوردن مجموعه کاملی از تکنیک های پیانو

Skoove مقدار رقیب برنامه های یادگیری پیانو آنلاین است.

دروس Skoove برای بازیکنان در تمام سطوح مناسب است. می توانید با استفاده از تلفن (iOS یا Android) یا iPad خود یاد بگیرید و می توانید با استفاده از میکروفون یا کابل MIDI به Skoove وصل شوید.

Skoove یک واقعیت خوب را برای معرفی پیانو برای مبتدیان ، با شروع از مرکز ، کار خوبی می کند. Skoove واقعاً به سمت مبتدیان گرا است زیرا برنامه برای نمایش یادداشت ها و صفحه کلید پر جنب و جوش محتوا نیست. او یک پیانیست واقعی را به شما نشان می دهد ، که در بالا دیده می شود. استفاده از درس های ویدئویی یک سبک تدریس عالی برای زبان آموزان بصری است ، که می توانند هنگام ایجاد احساس ریتم خود ، هنگام بازی در یادداشت ها ببینند.

مبتدیان همچنین از نحوه ارائه بازخورد اطلاعاتی Skoove قدردانی می کنند. شما همانطور که با YouTube یا سایر برنامه های پیانو آنلاین می خواهید در خلاء یاد بگیرید. Skoove در روش بازی شما به روشی بسیار شخصی گوش می دهد و واکنش نشان می دهد. این بازخورد می تواند برای ایجاد درک واقعی از نحوه نواختن پیانو بسیار مهم باشد.

نکته خوب این است که Skoove هر درس پیانو را با یک آهنگ محبوب که آهنگ موسیقی کلاسیک نیست ، متصل می کند. به عنوان مثال ، درس برای مبتدیان ، یادگیری انگشتان دست راست را با آهنگهای محبوب مانند “لاغر بر من” ، توسط بیل ویترز مرتبط می کند. این لمس مدرنیته (که شامل تعداد زیادی از هنرمندان است ، از بیل ویترز گرفته تا بیتلز) در دنیایی دلپذیر است که همه برنامه های دیگر می خواهند شما را با “Ode to Joy” شروع کنید (بتهوون).

Skoove فرصتی برای بازی با گروهی در پایان یک سری درس ها به شما ارائه می دهد. با این حال ، شما به طور تصادفی راه اندازی نشده اید. اول ، این گروه آهنگ را نشان می دهد. سپس شما آن را تمرین می کنید. سپس با آنها بازی می کنید. این پیشرفت ساده باعث تعجب از سازگاری ناگهانی با تفسیر یک قطعه با سرعت کامل می شود. جوانه زنی و پیانیست های متصل قدردانی می کنند.

 • دروس رایگان موجود است ?
 • امتحان رایگان ? بله ، یک هفته با کارت بانکی.
 • انتخاب آهنگ ها: تعادل خوبی بین آهنگهای مدرن و کلاسیک.
 • بسته اصلی: 89.99 دلار در سال یا 7.49 دلار در ماه.
 • بسته حق بیمه: 19.99 دلار در ماه.
 • مزیت اصلی: آهنگهایی که شما می شناسید و دوست دارید.

به سادگی پیانو -بسیار محبوب و پایه های محکم می دهد

Skoove - برنامه D

به سادگی پیانو در iOS و Andoid موجود است و شامل همه چیزهایی است که برای یادگیری پیانو نیاز دارید. این یا با استفاده از میکروفون برای گوش دادن به یادداشت هایی که بازی می کنید یا مستقیماً از طریق کابل MIDI به دستگاه خود وصل می شود کار می کند. برای بیشتر کاربران ، یا برای هر کسی که مایل به استفاده جدی از برنامه باشد ، کابل MIDI بهترین گزینه است ، زیرا میکروفون می تواند برای تشخیص دقیق یادداشت ها کمتر قابل اطمینان باشد.

به سادگی پیانو به شما امکان می دهد تا سطح خود را به عنوان پیانیست انتخاب کنید (“مبتدی” ، “در جوانی درسهای خود را درس گرفت” ، یا “می داند چگونه بازی کند ، اما آرزو دارد بهبود یابد”) و می توانید به محتوای ویژه طراحی شده دسترسی پیدا کنید در این سطح به شما کمک کنید.

در سطح مبتدی ، همه چیز ساده و دلپذیر است. شما یک مرور کلی از اولین یادداشت هایی که باید یاد بگیرید (انجام دهید ، دوباره ، MI) را یاد بگیرید و به تدریج به سمت FA و زمین بروید. خیلی شبیه یک بازی است .

پس از پیگیری دروس ، می توانید به عملکرد Duet Singer (آهنگ دوتایی) دسترسی پیدا کنید. این ویژگی عالی است که به شما کمک می کند با استفاده از آهنگ های همراهی با سایر نوازندگان عادت کنید.

 • دروس رایگان موجود است ? آره
 • امتحان رایگان ? بله ، یک هفته با کارت بانکی.
 • انتخاب آهنگ ها: ترکیبی از موسیقی مدرن و کلاسیک.
 • بسته اصلی: 119.99 دلار در سال یا 9.99 دلار در ماه.
 • بسته حق بیمه: 59.99 دلار / 3 ماه یا 19.99 دلار در ماه.
 • مزیت اصلی: خواننده Duet (آهنگ های دوتایی) یک کارکرد جالب برای کمک به بازیکنان به موقع است ، اما عادت کردن به آن کمی زمان می برد.

یوسیان – جایی که لهجه لذت می برد !

Yousician یکی از بهترین برنامه های شناخته شده یادگیری موسیقی است. او یک کمپین قوی را هدایت کرده است که همه افرادی را که به دنبال آموزش های موسیقی در YouTube هستند ، هدف قرار داده است. اگر به دنبال درس های پیانو آنلاین در Google هستید ، شانس خوبی دارید که روی آن افتادید.

YouSician به شما امکان می دهد از رایانه لوحی یا تلفن Android یا iOS استفاده کنید. همچنین می توانید از طریق یک رایانه (با استفاده از میکروفون یا کابل MIDI) وصل شوید. مانند سایر برنامه ها ، می توانید سطح خود را به عنوان پیانیست انتخاب کنید.جلسات آموزشی یک ویژگی جالب است که آنها ارائه می دهند. آنها به شما این امکان را می دهند که روی مهارتهای خاصی که مهم می دانید یا پیشرفت می کنید تمرکز کنید.

Yousician به نوعی شبیه قهرمان گیتار است ، به روشی که او درس به شما می دهد و به شما می آموزد که در یک تعهد “یادداشت ها” را بزنید ، که او را برای مبتدیان سرگرم کننده می کند.

 • دروس رایگان موجود است ?
 • امتحان رایگان ? بله ، یک هفته با کارت بانکی.
 • انتخاب آهنگ ها: طیف گسترده ای ، از کلاسیک تا مدرن ، و همه چیز بین این دو وجود دارد.
 • بسته اصلی: 199.99 دلار / سال یا 16.99 دلار در ماه.
 • بسته حق بیمه: 39.99 دلار در ماه.
 • مزیت اصلی: جلسات آموزشی

آکادمی پیانو – برای کودکان بسیار دلگرم کننده است

آکادمی پیانو از سال 2018 وجود داشته است و یک برنامه خوب را ارائه می دهد ، که مقدمه خوبی برای یادگیری پیانو آنلاین است. این تمام پایه هایی را که می توان در هنگام یادگیری پیانو برای آن امیدوار بود ، با شروع کار مرکزی و پیشرفت از آنجا پوشش می دهد. شما می توانید با یک پیانو واقعی کار کنید یا در هنگام یادگیری از صفحه کلید روی صفحه نمایش استفاده کنید ، که برای کسی که می خواهد بداند آیا پیانو برای او ساخته شده است ، مناسب است.

برخلاف برنامه های خاص ، با استفاده از آهنگ های شناخته شده اما نه معاصر آغاز می شود. شروع با آهنگ های محبوب مانند “Twinkle Twinkle Star Little” (“آه ، من می گویم مادر”) و “اگر خوشحال هستید و آن را می شناسید”. این آهنگ ها / لالایی است که برای بازیکنان مبتدی شناخته شده است.

آکادمی پیانو یک برنامه کاربردی برای کودکانی است که اصول را به خوبی پوشش می دهند و پایه و اساس محکمی از اصول اساسی پیانو را ارائه می دهند.

 • دروس رایگان موجود است ?
 • امتحان رایگان ? بله ، یک هفته با خرید یک اشتراک ماهانه.
 • انتخاب آهنگ ها: ترکیبی از موسیقی محبوب و کلاسیک. در اشتراک رایگان در دسترس نیست.
 • بسته اصلی: 27 دلار.99 / ماه
 • بسته حق بیمه: 10 دلار.99 / هفته
 • مزیت اصلی: برای کودکان بسیار جذاب است.

مأمور – توجه ویژه به کیفیت آهنگ های منتخب

مگس

OnlinePianist یک برنامه درس پیانو آنلاین به عنوان راهی برای یادگیری آهنگ های آنلاین نیست. OnlinePianist بستری را ارائه می دهد که آموزش های آهنگ را ارائه می دهد که می توانید از آن استفاده کنید که چگونه می توانید اصول را بازی کنید. می توان از آن در دستگاه های iOS و Android و همچنین در رایانه ای مجهز به میکروفون استفاده کرد.

این برنامه داشبورد را فراهم می کند که به شما امکان می دهد پارامترهایی مانند Tempo را کنترل کنید. این فرصت را به شما می دهد تا آهنگ را با دست (چپ/راست) تجزیه کنید ، تا ابتدا بتوانید یاد بگیرید که دست چپ چه کاری انجام می دهد ، سپس سمت راست و در پایان آنها را با هم ترکیب کنید.

OnlinePianist یک انتخاب عالی از آهنگ ها را ارائه می دهد ، از هنرمندان محبوب مانند تیلور سویفت گرفته تا کارتون های کارتون. نکته قابل توجه این است که شما همان انتخاب آهنگ های مورد علاقه خود را در پیشنهاد رایگان مانند بسته های پرداخت شده دریافت می کنید. با این حال ، بسته پرداخت به شما امکان دسترسی به آهنگ های موجود در تمام دستگاه های خود را می دهد و هرگز دسترسی به آهنگ ها را از دست نمی دهید.

از یادآوری ? اگر از قبل اصول اولیه داشته باشید برای یادگیری آهنگ های جدید ایده آل است

 • دروس رایگان موجود است ? بله ، با تبلیغات
 • امتحان رایگان ? بله ، یک هفته با کارت اعتباری
 • انتخاب آهنگ ها: همه چیز ، بازدیدهای محبوب در ژنتیک کارتون ها
 • بسته اصلی: 39.96 دلار / 3 ماه یا 9.99 دلار در ماه.
 • بسته حق بیمه: 39.96 دلار / 3 ماه یا 9.99 دلار در ماه.
 • مزیت اصلی: طیف گسترده ای از آهنگ ها برای یادگیری – هنگامی که می دانید چگونه پخش کنید.

جلسات زمین بازی – درس های پیانو که با مربیان مشهور ساخته شده است

Skoove - پیانو آنلاین

از نظر ظاهری ، Playground Sessions یک برنامه پیانو بسیار قدرتمند است که توسط تهیه کننده افسانه ای موسیقی کوینسی جونز طراحی شده و درس هایی از پیانویست های معروف مانند هری کانیک جونیور ارائه می دهد. مانند سایر سیستم عامل ها ، می توانید از آن با رایانه و همچنین در iPad استفاده کنید.

جلسات زمین بازی یک آزمایش 30 روزه رایگان با کارت بانکی ارائه می دهد. این به شما این امکان را می دهد تا قبل از ارتکاب برنامه را به عمق کشف کنید.

بیشتر دوره های جلسات زمین بازی توسط مربی دیوید سایدز ارائه می شود ، که قبل از اینکه خودتان را امتحان کنید ، شما را از طریق هر درس پیانو راهنمایی می کند. درس های ویدئویی در مقایسه با سایر راه حل ها ، که بر اساس خود برنامه است برای راهنمایی شما از طریق محتوا ، لمس خوبی را اضافه می کند. بخش مبتدیان شامل تعداد چشمگیر 84 درس است ، که به شما خجالت انتخابی را می دهد.

 • دروس رایگان موجود است ? هیچ
 • امتحان رایگان ? 30 روز با کارت اعتباری
 • انتخاب آهنگ ها: انتخاب بزرگی از انجیل را در سنگ پوشش می دهد.
 • بسته اصلی: 59.88 دلار در سال یا 4.99 دلار در ماه.
 • بسته حق بیمه: 39.96 دلار / 3 ماه یا 9.99 دلار در ماه.
 • مزیت اصلی: درسهایی که توسط یک مربی مشهور تدریس می شود.

آکادمی هافمن – یک راه عالی برای یادگیری آنلاین کودکان

آکادمی هافمن از آنچه که روش هافمن نامیده می شود استفاده می کند و نسبت به کودکان بسیار گرا است. روش هافمن مبتنی بر یک تکنیک حسی است که کنجکاوی طبیعی کودکان را تحریک می کند و به آنها کمک می کند تا به موسیقی متصل شوند و یاد بگیرند که بصورت آنلاین بازی کنند. این روش تدریس پیانو صرفاً بر اساس یادآوری نیست ، بلکه آموزش کامل موسیقی آنلاین را ارائه می دهد. همچنین مفاهیم فنی و نظریه موسیقی را در هنگام آماده شدن کودکان ارائه می دهد ، نه وقتی که استاد اعلام می کند که زمان یادگیری آرپن است.

آکادمی هافمن یک بستر عالی برای افرادی است که عاشق تعامل انسان هستند. نه تنها محتوای ویدیویی توسط M تدریس می شود. هافمن ، اما شما همچنین می توانید در طول درس با آکادمی هافمن ارتباط برقرار کنید – به نظر می رسد آنها بیشتر اوقات آنلاین هستند ، زیرا آنها نسبتاً سریع پاسخ می دهند.

برخلاف سایر سیستم عامل هایی که ما بررسی کرده ایم ، این تنها موردی است که با یک برنامه همراه نیست. تدریس کاملاً در رایانه و از جمله دیگر درس های پیانو آنلاین است که ما امتحان کرده ایم ، این همان کسی است که به حضور یک معلم پیانو واقعی نزدیک می شود. آکادمی هافمن با تهیه یک فیلم دستورالعمل (رانده شده توسط م. هافمن) که توسط یک فعالیت هدایت شده دنبال می شود. اگر دوست دارید این عنصر انسانی را داشته باشید ، آکادمی هافمن ممکن است برای شما باشد.

 • دروس رایگان موجود است ? آره
 • امتحان رایگان ? نه ، اما بسته رایگان بسیار سخاوتمندانه است
 • انتخاب آهنگ ها: عمدتا برای کودکان در نظر گرفته شده است ، با لالایی هایی مانند “نان های صلیب داغ” و “مری کمی بره”.
 • بسته اصلی: 179 دلار در سال یا 18 دلار در ماه.
 • مزیت اصلی: ایده آل برای کودکان و با محتوای رایگان.

برنامه هایی برای یادگیری پیانو VS. یوتیوب

امروزه بیشتر مردم وقتی نیاز به کسب صلاحیت جدید دارند ، به یوتیوب عجله می کنند. و صادقانه بگویم ، این یک منبع آنلاین فوق العاده است. با این حال ، یافتن یک سری درس خوب می تواند دشوار باشد. یک جستجوی ساده برای درس های پیانو در یوتیوب منجر به تعداد بی نهایت آموزش ، مشاوره و نکاتی که برای همه سطوح طراحی شده و توسط انواع معلمان پیانو ارائه شده است.

مشکل این است که به محض اینکه تعداد بیشماری از گزینه ها را پشت سر بگذارید ، باید چیزی را پیدا کنید که برای سطح بازی شما ، سبک یادگیری و دوست داشتن شما مناسب باشد. پس از اتمام این کار ، یادگیری از طریق YouTube شامل تماشای و قرار دادن مکث ، مجدداً و قرار دادن مکث ، بازگشت مجدد و دوباره آن است ، سپس دوباره مکث کنید تا سعی کنید بفهمید چه اتفاقی افتاده است.

و اگر به کمی بازخورد اطلاعات نیاز دارید ، مسدود می شوید. بازگشت هرگز از فیلم های YouTube نمی رسد.

بیشتر اوقات ، اگر می خواهید بدانید کدام یادداشت ها پخش می شود ، باید به وب سایت معلم بروید و پارتیشن را بارگیری کنید. این می تواند انجام شود ، اما پیچیده است و به شما در یادگیری مؤثر کمک نمی کند. اگر واقعاً می خواهید درس ها دوام داشته باشد ، بازخورد اطلاعات باید فوری باشد.

از طرف دیگر ، برنامه های پیانو هر آنچه را که لازم دارید در یک مکان به شما ارائه می دهد و نیازی به استراحت مداوم نیست (یا به عقب). ترکیب – درس های ویدئویی و پارتیشن های خواندن – به طوری که می توانید تئوری موسیقی را در تکامل خود نیز درک کنید – احتمالاً بهترین راه برای یادگیری پیانو آنلاین است.

بیشتر برنامه های یادگیری پیانو راهی را برای یادگیری و کشف پیانو با استفاده از رایانه ، رایانه لوحی یا تلفن هوشمند ، خواه شما مبتدی باشید یا از سالها بازی کنید. اما کامل نیست و برای همه نیست. نکته در هنگام یادگیری پیانو (یا هر ساز دیگر) این است که چیزی را پیدا کنید که به بهترین وجه مناسب روش یادگیری شما باشد.

حرفانتخابات برنامه برای یادگیری پیانو مناسب برای شما

وقتی نوبت به انتخاب بهترین راه برای یادگیری نوازندگی پیانو می رسد ، دستیابی به تصمیم به همان روشی که به دنبال یک معلم هستید ، مفید است. رویارویی بین آنلاین و آفلاین را فراموش کنید. به آنچه نیاز دارید و همچنین ممکن است فکر کنید و در مورد آنچه می خواهید از تمرین پیانو خارج شوید فکر کنید.

 • چه سبکی از درس های پیانو مناسب شما است ?
 • آیا این به شما کمک می کند با پشتیبانی بازی کنید ?
 • آیا می خواهید بلافاصله یک آهنگ یاد بگیرید ?
 • در نظر بگیرید که آموزش آهنگ مفید است ?

پاسخ به این سؤالات می تواند به شما کمک کند هنگام انتخاب روش یادگیری پیانو که مناسب شما باشد ، خود را در جهت درست قرار دهید.

همچنین فکر کردن در مورد نوع موسیقی که می خواهید پخش کنید بسیار مفید است. موزیک مدرن ? جاز ? باستانی ? همه موسیقی کلاسیک را دوست ندارند. شروع یادگیری خود با “Ode to Joy” احتمالاً همان تأثیر را با آهنگی مانند “لاغر بر من” نخواهد گذاشت.

در مورد تئوری موسیقی چیست ? بازخورد اطلاعات از برنامه ? دروس پیانو فراتر از انتخاب ساده آهنگ ها است. حتماً هنگام انتخاب بهترین برنامه پیانو برای خود ، این موضوع را در خاطر داشته باشید.

آخرین چیزی که باید در نظر بگیرید زمان صرف آموزش گوش های خود است. گوش های شما نقش مهمی در یادگیری پیانو – یا هر ساز دیگر دارد. نقشی که فراتر از گوش دادن ساده است. داشتن یک گوش خوب آموزش دیده می تواند چیزی باشد که شما را از کسی جدا می کند که می داند چگونه پیانو یک پیانیست واقعی را بازی کند.

در Skoove ، ما می خواهیم تمام مهارت های مورد نیاز برای تسلط بر پیانو را برای شما ارسال کنیم ، مهم نیست که چگونه کنترل را تعریف کنید. ما نه تنها در درک مکانیسم های نواختن پیانو ، بلکه روی شکل گیری گوش که همراه آن است ، تمرکز می کنیم. این آموزش به شما کمک می کند تا موسیقی را عمیق تر درک کنید و تمرین و گوش دادن به موسیقی بسیار دلپذیر را ایجاد کنید.

Skoove وظیفه را برای افرادی که می خواهند یاد بگیرند تسهیل می کند اما پیدا کردن وقت در زندگی ناخوشایند خود دشوار است. این به تقویت پیوندی که با موسیقی داشتید در هنگام جوان تر بودن با استفاده از آهنگ هایی که در وهله اول اشتیاق شما به موسیقی را تقویت می کردند ، کمک می کند. سرانجام ، این امکان را به شما می دهد تا پیانو را یاد بگیرید و بخشی از زمان آزاد جدید را که به ما داده می شود به چیزی واقعاً مهم اختصاص دهید.

شما نمی توانید صبر کنید تا به اولین درس های پیانو آنلاین خود بپردازید ? امروز آزمایش رایگان Skoove خود را شروع کنید.

15 بهترین برنامه برای یادگیری پیانو

شما می خواهید استفاده کنید بهترین برنامه برای یادگیری پیانو تنها ? در واقع بسیاری در بازار وجود دارد ، اما همه آنها نیستند ! برای شروع ، شما باید آنچه را که در یادگیری پیانو به دنبال آن هستید تعریف کنید: برنامه ای برای یادگیری موسیقی که دوست دارید روی پیانو ? برنامه ای برای یادگیری رمزگشایی یک پارتیشن ? برنامه ای برای یادگیری اصول تئوری موسیقی بدون تئوری موسیقی ? همه چیز جمع شده است ? هر برنامه برای یادگیری پیانو یک روش بسیار خاص را ارائه می دهد ، که مطابق با انتظارات بخشی از زبان آموزان است. برای حداکثر کارآیی آموزشی می توانید برنامه های یادگیری را به طور کامل به روشهای پیانو معمولی تر زوج کنید. برای کمک به شما در انتخاب با توجه به اهداف خود ، ما یک مرور کلی از 15 بهترین برنامه در حال حاضر موجود در بازار در اینجا انجام می دهیم !

خلاصه

یاد بگیرید که آهنگ های مورد علاقه خود را روی پیانو پخش کنید

برنامه لمس موسیقی بیش از 2500 آهنگ برای پخش پیانو به راحتی ارائه می دهد. پیانوی خود را به دستگاه خود وصل کنید و یاد بگیرید که چگونه آنها را با سرعت خود پخش کنید.

LTM Favicon Logo

1 – لمس موسیقی (صدها موسیقی رایگان)

هدف: موسیقی را که دوست دارید روی پیانو بیاموزید

چگونه این رتبه بندی را بدون صحبت در مورد تنها برنامه فرانسوی موجود برای یادگیری پیانو شروع کنیم ? لمس موسیقی برای یادگیری در پیانو (پاپ ، بازدید ، جاز ، راک ، رپ ، انیمه ، بازی های ویدیویی ، فیلم ها ، …) برای شما یک کاتالوگ بسیار بزرگ از 2500 آهنگ قرار می دهد. ارائه می دهد تا آنها را به راحتی از طریق روشی مؤثر ، سرگرم کننده و بصری یاد بگیرید. نکته برجسته کلید موسیقی: قادر به اتصال پیانو خود به دستگاه خود برای تعامل با برنامه و یادگیری خیلی سریع ! شما دو امکان برای اتصال صفحه کلید خود به برنامه دارید: از یک کابل MIDI USB (برای پیانوهای دیجیتال) استفاده کنید یا میکروفون دستگاه خود را فعال کنید تا ابزار بتواند نت هایی را که شما بازی می کنید تشخیص دهد (برای پیانوهای صوتی). تعامل اجرا شده توسط برنامه اساسی است زیرا به آن اجازه می دهد تا فوراً یادداشت هایی را که توسط یادگیرنده روی پیانو خودش پخش می شود ، بشناسد. بنابراین ، این ابزار در انتظار شما است که قبل از ادامه کار بعدی ، یادداشت های مناسب را بازی کنید. همچنین در زمان واقعی خطاها و موفقیت هایی که در بازی خود به دست آورده اید به شما می گوید. این روش آموزش تعاملی و سرگرم کننده توسط یک سری کامل از ویژگی هایی که برای تقویت یادگیری طراحی شده اند تقویت می شود: نشانه بهینه از انگشت ، امکان انتخاب یک متن خاص از آهنگ برای پخش آن در حلقه ، غیرفعال کردن یک دست برای تمرکز بر روی بازی از طرف دیگر ، تنظیم سرعت پیمایش یادداشت ها ، مترونوم ، … سرانجام ، لمس موسیقی امکان وارد کردن تمام موسیقی مورد علاقه خود را به فرمت ظهر به حساب شما امکان می دهد تا آنها را به راحتی روی پیانو یاد بگیرید. برای بارگیری فایلهای MIDI به صورت رایگان ، می توانید با مقاله ما در لیست 15 سایت برتر تخصصی در این موضوع مشورت کنید. برنامه در همه دستگاه ها موجود است: iOS و Android از طریق یک برنامه تلفن همراه و از طریق یک پلت فرم وب (قابل استفاده مستقیم در مرورگر). بنابراین می توانید به حساب خود وصل شوید و آهنگ های خود را در همه دستگاه های خود قرار دهید. همچنین با انواع پیانوها سازگار است: صفحه کلیدهای دیجیتال ، سینت سایزر و پیانوهای صوتی. از دیدگاه قیمت گذاری ، بدون شک جالب ترین کاربرد در بازار است: صدها موسیقی کاملاً رایگان و 5.99 یورو در ماه برای دسترسی به کل کاتالوگ و تمام ویژگی های یادگیری. به طور خلاصه ، کلید موسیقی یک برنامه عالی برای یادگیری پیانو به تنهایی و با هزینه کمتری است.